>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.05.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: obie połowy powyżej 1,5 gola TAK
Kurs: 3,90
Buk: Totolotek
Analiza: Przedostatni akcent w walce o mistrzostwo Polski, w grze pozostały 4 drużyny, ale karty rozdaje Legia, wystarczy, że wygra pozostałe 2 mecze i obroni tytuł, tylko, że to nasza liga i nic nie jest takie oczywiste, mimo to uważam, że dzisiaj powinna wygrać, Korona po awansie do Top 8 gra fajną ofensywną piłkę, uważam, że dzisiaj także podejmie rękawice i powalczy z Warszawiakami, pewnie nawet coś ustrzeli, uważam tak jak większość, że będzie to mecz overowy i liczę, że obie ekipy pójdą na wymianę ciosów i dobrze dla mojego tytpu, gdyby to gospodarze strzelili na początku meczu wtedy Legia będzie musiała mocniej przycisnąć i do przerwy wyrówna, w drugiej połowie nawet jak by wyszła Legia na prowadzenie to wydaje mi się, że na jednobramkowej zaliczce nie poprzestanie i nie cofną się do obrony tylko będą nadal atakować, a nie wykluczone, że jakaś kontra wyjdzie również gospodarzom.
⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Grecja-Super Legaue Play Offy
Godzina : 17:30
Spotkanie : Panathinaikos-Panionios
Typ : Panathinaikos
Kurs : 1,44
Bukmacher : Fortuna
Witam. Na dzisiaj wybrałem spotkanie w greckiej Super Lidze. Zmierzą się ze sobą drużyny Panathinaikosu i Panioniosu. Zdecydowanie swój typ kieruję ku zwycięstwu gospodarzy w tym spotkaniu. Główny czynnik to świetna forma Panathinaikos w meczach na swoim stadionie (ostatnie 5 meczy - 5 zwycięstw-wszystkie wygrane do 0!!!) Panionios natomiast na wyjazdach spisuje się bardzo słabo(5 meczy - 4 porażki, 1 remis). Uważam, że w dzisiejszej potyczce zwycięsko wyjdzie drużyna &quot;Koniczynek&quot;.
Powodzenia!
✅ 44
 
czarny-kotek 36

czarny-kotek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Argentyna- Primera B
Godzina : 22:00
Spotkanie : Independiente RivadaviaMendoza- Gimnasia Jujuy
Typ : Powyżej 2,5 gola
Kurs : 2,95
Bukmacher : Unibet
Liga a bardzo szybko dobiega końca. Żaden z tych zespołów nie spadnie już ani nie awansuje, więc mogą podejść do tego spotkania bardziej rekreacyjnie. Faworyta wyraźnego tutaj nie ma. Obie drużyny zajmują sąsiadujące miejsca w tabeli - 17 oraz 16, a dzieli je zaledwie 1 punkt. W ostatnim czasie graja bardzo remisowo. Gospodarze zremisowali u siebie 5 ostatnich spotkań, a bramki na własnym terenie zdobywają bardzo często. Goście na wyjazdach sporo bramek tracą, a grają na stadionach swoich przeciwników w kratkę. Zarówno gospodarze, jak i goście niespecjalnie przejmowali się w tym sezonie obroną, ja stawiam więc dzisiaj na co najmniej trzy bramki. Czarny Kotek uważa, że kurs jest dzisiaj warty takiej gry. :grin:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom