>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 28.05.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 28 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros
Spotkanie: Paire-Baghdatis
Typ: Handicap +1,5 seta Baghdatis
Kurs: 3,0
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

Dnia 28.05 zostanie rozegrany pojedynek pomiędzy francuzem Benoit Paire, a Marcosem Baghdatisem. Mój typ opiewam na złej passie cypryczyjka i myślę, że w końcu się przełamie i da dobry mecz. Ostatni pojedynek tych panów zakończył się oddaniem krecza przez francuza, był to turniej w Holandii na nawierzchni twardej. Jak wiemy turniej Roland Garros rozgrywany jest na nawierzchni ziemnej. Paire ma za sobą dość udany występ w Romie gdzie przyszło mu wyeliminować min. solidnego Monaco oraz Juana Del Potro. Bagdathis od 5 pojedynków nie ugrał nawet seta więc uważam, że jutro tego dokona i urwie nawet 2 ;) Polecam !

z/0 Przeniesiony na kolejny dzień
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final
Spotkanie:San Lorenzo-Union Santa Fe
Typ:1
Kurs:1.62
Godz:01:15
Buk:Betsson
Wczoraj Godoy Cruz nie udało się wygrać z Racing Club ,dzięki temu San Lorenzo będzie zmotywowane aby dzisiaj wygrać i wskoczyć na miejsce gwarantujące udział w Copa Sudamericana. Gospodarze są ostatnio w wyśmienitej formie 5 mecze i cztery zwycięstwa i jeden remis,zaś goście pozostają bez zwycięstwa od 8 kolejek w tym 2 kolejne wyjazdowe porażki.Gospodarze dzisiaj bez Alvarado (DF 31/0) jest zawieszony i Hector Villalba (MF 8/2), występ Anioł Correa (MF 8/1) jest wątpliwy,goście bez Guillermo Cosaro (DF 13/2) i Marcelo Sarmiento (MF 15/0), nie wiadomo czy zagra Damian Lizio (MF 12/1) .Zmotywowany zespół San Lorenzo powinien dzisiaj spokojnie wygrać ze zdegradowanym już Unionem Santa Fe.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Djokovic - Goffin
Typ : Goffin +10,5 gema
Kurs : 1,97
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :

Goffin - tenisista zaliczany do grupy największych talentów młodego pokolenia, rocznik 1990. Bardzo dobrze ułożony technicznie, niezwykle szybki, ale niestety o dosyć filigranowej budowie ciała.
Djokovic.

Sprawa jest prosta. Djoko, o czym sam zresztą wspominał w wywiadach, wraca po kontuzji stawu skokowego. Uraz nie jest na tyle poważny, żeby nie mógł grać na wysokim poziomie, ale przed każdym meczem kostka jest opatrywana bandażem usztywniającym. Przy stylu gry Djokovica jest to niemałe utrudnienie, biorąc pod uwagę kunszt Serba.
Nazwisko Belga utkwiło mi w pamięci przede wszystkim dzięki temu, że urwał seta Federerowi, a było to rok temu na kortach Rolanda Garrosa, czyli na tej samej imprezie, na której zmierzy się z Djokovicem. Goffin pytany o swojego tenisowego idola nie zastanawiał się długo, inicjały tego gracz to RF, każdy fan tenisa wie o co chodzi. W poprzedniej edycji French Open przyszło mu się mierzyć ze swoim idolem, zdołał urwać mu seta. Jutro stanie przed jeszcze trudniejszym zadaniem, krewki Djokovic będzie walczył o swój pierwszy tytuł na tej imprezie, którego brakuje mu do kolekcji wielkiego szlema.
Djoko pierwsze rundy gra dość ospale, bada nawierzchnię, potrzebuje trochę pograć żeby się &#39;przetrzeć&#39; przed meczami o większą stawkę.
Wierzę, że solidna gra Belga, który popełnia naprawdę mało błędów jak na ten styl gry zaprocentuje i ten spory handicap zostanie pokryty.
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros - kobiet
Spotkanie :Voskoboeva Galina - Vinci Roberta
Typ: Vinci wygra 2;0
Kurs: 1.61
Bukmacher :Bet365
Opieram sie tu glownie na statystykach, Viskoboeva nie ugrala Vinci nigdy seta, a graly ze soba 4 razy w tym 1 raz na clayu. Vinci ostatnio stracila seta w przegranym meczu 2:1 z Hampton (Hampton wtedy grala bardzo dobrze) i z Putintseva w wygranym meczu 2;0. Kolejnym atutem jest 1 runda gdzie Vinci wygrala gladko z Foretz Gacon S. (6-3, 6-0) a Voskoboeva meczyla sie z Min G. (4-6, 6-4, 7-5). Vinci w dobrej dyspozycji, 2 dni odpoczynku mialy obie Panie gdzie Vinci zostawila sobie jednak wiecej sil ;)
Pozdrawiam
z/0 Przeniesiony na kolejny dzień
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tek 5

tek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Spotkanie: Instituto - Gimnasia L.P.
Typ: under 2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza: na 34 mecze, oba zespoły zdobywały mniej niż 3 bramki aż 24 razy. Oba zespoły ostatnio radzą sobie dosyć słabo. W ostatnich 5 spotkaniach nie padło więcej niż 3 bramki (również w meczach bezpośrednich). Moim zdaniem można tu nawet pokusić się o zakład na dokładny wynik 0:0 (kurs 7.00), gdyż oba zespoły nie grają już o nic, a ostatnie pojedynki między tymi zespołami kończyły się takim właśnie wynikiem.
✅50
 
rafkes 3

rafkes

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Typ : powyżej 180,5
Kurs : 1,88
Bukmacher : BetClic
Analiza : W ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami zawsze był wynik powyżej 180,5, dlatego to przemawia za zagranie na taki typ. W ostatnich spotkaniach San Antonio rzuca regularnie powyżej 90 pkt na spotkaniu Memphis rzuca od 82 do powyżej 100 pkt. Może nie zagrałbym za mega duże pieniądze, ale parę groszy może wpaść, gdyż na 80 % wydaje się to typ pewny. Polecam, jeżeli pomogłem będzie mi miło.
⛔100
 
N 15

napiwo

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Typ : Memphis -3,0
Kurs : 1,95
Bukmacher : Bet365
Analiza: Napisze krótko poniewaz i tak nikt nie czyta wymienianych skladow, 20 powodow dlaczego tak, ale ktos podajacy typ je sprawdza. A wiec dla mnie glownym powodem jest to ze Memphis wygrac musi, nie moze sobie pozwolic na druga porazke z rzedu, a umiejetnosci, zgranie, obrona MOIM ZDANIEM sa po ich stronie.
Kiepska analiza.
 
R 27

rakowiak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- baraże Niemcy
Spotkanie: Drezno - Osnabruck
Typ: Bts - obie strzelą
Kurs: 1.73
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Już dziś dojdzie do rewanżowego pomiędzy broniącą się przed spadkiem drużyną Dynama Drezna a aspirującymi do awansu drużyną Osnabruck. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami skończyło się wynikiem 1-0 dla dzisiejszych gości. Zarówno jedna jak i druga drużyna będzie dążyła do wyznaczonego celu jakim jest utrzymanie przez drużynę z Drezna i awansu co zakładają goście z Osnabruck. Myślę że sprawa jest otwarta zarówno dla jednych jak i dla drugich i sądzę że wynik pierwszego spotkania niczego jeszcze nie przesądza. Drezno pewnie zaatakuje przez co drużyna gości będzie miała okazję do kontr z których myślę iż chociaż jedna zakończy się powodzeniem. Na pewno gospodarze dzisiejszego spotkania będą mieli wiele okazji do zdobycia gola i myślę że i oni coś strzelą, w końcu mają o co grać. Co prawda w historii spotkań między tymi drużynami w Dreźnie padł tylko raz Bts na 6 spotkań lecz myślę że teraz jest na to na prawdę duża szansa. Pocieszający jest fakt iż goście w tych 6 meczach 5 razy strzelali bramkę na wyjeździe. Ogółem na 13 spotkań między tymi drużynami 5 razy padał bts. W tym sezonie drużyna z Drezna legitymuje się bilansem meczy u siebie w lidze 8w, 3r, 6p w bramkach 21:22. Jak widać praktycznie tyle samo traci co strzela a nawet więcej traci. Natomiast goście z Osnabruck w 3 lidze na wyjazdach uzyskali następujący wynik 9w,3r,7p w bramkach 28:21. Jak widać jest to dość bramkostrzelna drużyna na wyjazdach ale również popełniająca błędy w obronie. Wiem że baraże rządzą się swoimi prawami ale myślę że będzie to otwarty mecz i typ jest dość prawdopodobny. Powodzenia !!!
⛔100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks
Typ: 1 OT
Kurs: 2.1
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Dziś znowu gram w kierunku skrzydeł. Jest to dla nich mecz z cyklu must win. Stan rywalizacji 3-2 dla Detroit, grają u siebie, myśle że właśnie dziś będą chcieli zakończyć tą rywalizacje bo w razie nie powodzenia game 7 w Chicago może nie być taki przyjemny, to na pewno zadziała motywująco i jeszcze fakt awansu do finału konferencji u siebie. Właśnie grając na własnej tafli wygrali ostatnie dwa spotkanie z Jastrębiami z bilansem 5-1. To że ostatni mecz przegrali 4-1 to o niczym nie świadczy, pierwszy mecz tej serii też zakończył się takim wynikiem a poźniej skrzydła wygrali trzy mecze z rzędu. Jeśli Chicago straci pierwszą bramke podejrzewam że rzucą sie na przeciwników, za bardzo skupią się na odrabiniu strat, popełnią jakiś głupi błąd i może być już po wszystkim, wiem że dla nich jest to mecz o wszystko ale jak dotąd w tej rywalizacji lepiej prezentują się Skrzydła i uważam że dziś potwierdzą swoją wyższość.
⛔100
 
psotnick 940,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - French Open
Spotkanie: Jamie Hampton – Lucie Safarova
Typ: Jamie Hampton
Kurs: 2.88
Bukmacher: pinnacle

Moim zdaniem w tej parze kursy powinny być bardziej wyrównane. Obie tenisistki raczej nie zaczęły dobrze tego sezonu, ale chyba powoli wracają na właściwe tory, ale minimalnie wyżej stawiałbym dzisiaj Amerykankę. Hampton po pierwszych niepowodzeniach na mączce świetnie zaprezentowała się w ostatnim tygodniu w Brukseli, gdzie przegrała dopiero w półfinale z Kanepi po bardzo wyrównanym boju. Wcześniej zdążyła zebrać parę cennych skalpów (Wickmayer, Flipkens, Vinci) i zdecydowanie zasygnalizowała sporą zwyżkę formy. Z kolei Lusia postanowiła szukać formy przed French Open na własnych śmieciach: wzięła udział w ITF w Pradze w dużo słabiej obsadzonym turnieju, a mimo to zwycięstwo nie przyszło jej ani łatwo, ani szybko, ani przyjemnie. Obie zawodniczki dobrze serwują i mają czym bronić swoich gemów, dlatego spodziewam się, że może trafić się przynajmniej jeden dłuższy set, a to powinno zapewnić przekroczenie linii overu. Kwestia awansu jest moim zdaniem otwarta, a w takim układzie wybieram wyższy kurs.
z/0 Przeniesiony na kolejny dzień
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis ATP Roland Garros.
Spotkanie. Wawrinka S. - De Bakker T.
Typ. under 32.5gema
Kurs. 1.71
Bukmacher. PinnacleSports

Staszek. Ludzie polowali, ze z Berclockiem zrobi fix&#39;a i odpuści a tymczasem tam zrobił swoje i w kolejnym spotkaniu się wycofał co by odpocząć. Ten rok jest dla Staszka formą nie odstaje od początku sezonu - porażki, które są to nazwiska mówią same za siebie. Nie patrzyłem na jego ewentualną drabinę. Ale powinien zajść znacznie dalej niż runda 1/2. A z Bakerem, który gra nijak i ma prawie 50/50 pojedynków wygranych/przegranych na cegle w tym sezonie nie powinien mieć żadnych większych problemów. Za 3:0 Staszka płacą średnio 1.49, tutaj linia wystawiona troszkę asekuracyjnie a kurs atrakcyjniejszy, value jest.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia Kakkonen - Lohko Ita
Spotkanie - HIFK Helsinki : Futura
Typ - Drużyna 1. powyżej 1,5 goli do przerwy
Kurs - 3.30
Buk - Sportingbet
Analiza :
.... dziś coś z Fińskiej kopanej , ciekawie w/g mnie będzie w spotkaniu HIFK Helsinki z Futura . Gospodarze są najstarszym klubem w Finach jednak po wielu perypetiach w 2002 roku ostatecznie wycofano zespół z rozgrywek , no ale znowu chłopaki grają teraz w 3 lidze i po 5 kolejkach zajmują 8 miejsce ich dorobek to 5 pkt i bilans 1-2-2 bramki i tu popatrzmy 13:11 , popatrzmy na grę u siebie : z Mikkeli 1:2 , z Atlantis 7:2 ( 3:2 ) z Sudet 1:1 i w ostatnim spotkaniu podejmowali lidera Lahti Akatemia 2:2 ( 1:0 ) . Goście natomiast są na miejscu 9 ich bilans to 1-2-2 i 7:8 - dwa mecze wyjazdowe i 2 remisy i porażka a bramki 4:5 , analizując formę strzelecką gospodarzy z tego sezonu gdzie chłopaki strzelili 13 goli co jest drugim wynikiem w lidze liczę że dziś do przerwy uda im się zdobyć 2 gole po całkiem dobrym kursie . Pozdrawiam !
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt Pierwsza Liga
Spotkanie: Ghazl El Mahallah- Al Ahly
Typ: over 2.5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Bet365
Mecz zespołów z dwóch różnych biegunów ligi czyli Ghazyl obecnie ostatnie 9 miejsce w tabeli i Al Ahly miejsce 1 w tabeli. Al Ahly na ostatnie 10 meczów 9 zwycięstw i 1 remis. W ostatnim meczu rozgromili 3 drużne tabeli aż 5-1. Czyli over 2,5 sami zdołali pokryć. A więc wnioskuje że jak udała im się ta sztuka z 3 drużyna tabeli nie powinni mieć tez problemu z drużyna z ostatniego miejsca. Dodatkowo liczę że gospodarzom też się uda jakąś honorową bramkę strzelić a to by oznaczało że over będzie pewny.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Rolland Garros 15:30, 28.05
Dodig - Pella
typ: 1
1,50
Williamhill
Analiza
Dzis kolejne spotkania pierwszej rundy Rollanda Garrosa, w jednym z nich Chorwat, Ivan Dodig spotka sie z Argentynczykiem, Pella. Bukmacherzy wystawiajac kursy na dzisiejsze spotkanie sugeruja sie zapewne dobrym wynikiem Pelli w Dusseldorfie. Argentynczyk potrafil wykorzystac mniejsza mobilizacja zawodnikow na ten turniej i osiagnal zyciowy wynik. Trzeba mu przyznac ze gral przy tym naprawde niezle. Dla mnie jednak to nie jest poziom pierwszej rundy wielkiego szlema. Argentynczyk to zawodnik co najwyzej challengerowy wciaz. Widzialem go dwa razy w tym roku poza turniejem w Dusseldrofie i nie zrobil na mnie absolutnie zadnego wrazenia. Przypomnijmy jego wyniki na ziemi, porazki z Volandrim i De Schepperem, odpowiednio w II i I rundzie challengerow. Dodig to juz natomiast uznana marka w swiatowym tenisie. Potrafi zrobic niezle wyniki. Niezbyt dobrze radzi sobie na cegle, jednak nieco szybsza nawierzchnia w Paryzu powinna mu odpowiadac. Umiejetnosciami na pewno powala Argentynczyka na kolana i zdziwie sie, jesli nie wygra pewnie tego spotkania.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Niemcy - Bundesliga
Spotkanie: Goppingen - Groswallstadt
Typ: HA +3,5 Groswallstadt
Kurs: 1,59
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wóz albo przewóz dla drużyny gości jeśli chodzi o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Albo Groswallstadt wygra to spotkanie i w ostatnich 2 kolejkach spróbuje wywalczyć utrzymanie w lidze albo dziś przegra i w 99% może żegnać się z grą w Bundeslidze w przyszłym sezonie.
Forma obu zespołów jest idealna do tego aby goście pokusili się dziś o dobry wynik. Goppingen ostatnio przegrywa aż miło zaś po graczach Groswallstadt widać, że robią co mogą aby się utrzymać. Daje handicap w typie gdyż drużyna gospodarzy bez dwóch zdań jest drużyną lepszą o czym świadczy chociażby ponad 2 razy większa zdobycz punktowa. Ale ich miejsce w tabeli jest stabilne i o nic nie walczą także myślę że goście ze swoją determinacją pokuszą się o wygranie tego spotkania, jeśli nie to liczę, że po zaciętym meczu przegrają nieznacznie nie więcej niż 3 golami. Determinacja jest po ich stronie i buki to zauważyły, gdyż kursy już spadają. Powodzenia !
✅59
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Roland Garros Deble
Spotkanie: Qureshi/Rojer - Donskoy/Torsunov
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,90
Bukmacher: Toto-mix

Analiza:
Przed nami jeden z pierwszych meczy deblowych w RG. Nad tym meczem nie ma co długo gdybać. Qureshi z Rojerem mają bogatą przeszłość deblową. Chociaż ostatnio z 5 spotkań wygrali tylko 1, nie świadczy to o ich niebywałej klasie i spokoju podaczas przebywania na korcie. Przybyli oni na ten turniej z dużymi nadziejami i wątpie aby dzisiejsi rywale mieli coś do powiedzenia. Tym bardziej iż Donskoy wraz z Torsunovem są mało zgraną i rozumiejącą się parą. Dodając do tego występ Torsunova również w singlu, uważam, że będzie on strasznie wyczerpany i w wieczornym pojedynku doskonale nam się to objawi. Myślę, że szybkie 2:0 i &quot;gospodarze&quot; tego pojedynku mogą myśleć i próbować &quot;rozbroić&quot; taktykę kolejnych przeciwników.
⛔100/ Nieregulaminowy bukmacher
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia: 1 liga
Spotkanie: Sligo - Dundalk
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,5 -&gt; 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza:

Na dziś próbuję znów coś z ligi Irlandzkiej. Ostatnim razem się powidło i może i tym razem będzie dobrze. Tym razem stawiam na przeciwników wcześniejszego typu czyli drużynę gości Dundalk. Po ostatniej porażce myślę że będą chcieli się odgryźć i powalczyć o 3 punkty mimo iż grają z bardzo mocnym przeciwnikiem jakim jest Sligo. Do tej pory ich bilans to 9-4-1 i to w ostatnich 5 meczach padły te 4 remisy i myślę że jest im coraz ciężej i liczę że w tym spotkaniu do goście wyjdą zwycięsko. Bilans gości to 7-3-4, strzelone bramki 21-17 w 15 spotkaniach. Przerażającą informacją dla mnie jest to ze w ostatnich 5 spotkaniach Dundalk nie zdobyło gościnie ani jednego gola ale mam nadzieje ze to będzie bardziej determinujące i wręcz ich to nastawi do lepszej gry. W gruncie rzeczy Dundalk zaskakuje w tym sezonie gdyż ostatnim razem obronił się przed spadkiem dzięki temu że Monaghan spadł wcześniej do niższej ligi i było wiadomo że nikt nie odpanie. Liczę na ciekawy mecz. Powodzenia!
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis , ATP - SINGIEL: Roland Garros (Francja), ziemna
Spotkanie : Djokovic - Goffin
Typ : Pierwszy Set Powyżej 8,5 Gema
Kurs : 1,84
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Z dużej liczby spotkań Rolanda Garros na dzis wybrałem mecz Serba Djokovica z Belgiem Goffinem. Mecz dla Serba wydaje się bardzo łatwy,ponieważ Belg nie jest tam jakimś super tenisistą,ale lubi czasem zaskoczyć. W tym spotkaniu wybrałem typ over 8,5 gema w pierwszym secie. Myślę że jest to najbardziej prawdopodobny typ w tym spotkaniu. Djoko można powiedzieć że był w formie,ale nie wiadomo jak zagra po kontuzji kostki. Myślę że zacznie spokojnie oswoi się z nawierzchnią i później zacznie cisnąć rywala. W tamtym roku na Roland Garros grał ze Starace. Wtedy w pierwszym secie padło aż 13 gemów.
Patrząc po pojedynkach w dużych turniejach,Djoko w pierwszych runda nie gra aż tak przekonywująco. Moim zdaniem Goffin jest podobnym zawodnikiem co Starace i liczę tutaj na mój over w secie. Belg w tym roku na mączce stoczył 10 pojedynków z czego 5 wygrał. Nie jest to porywający wynik,ale młody tenisista w tamtym sezonie mierzył się na Roland Garros z Rogerem Federerem. Zdołał wtedy urwać tak dobremu tenisiście jednego seta. Dlatego nie stawiam w tym spotkaniu overu na mecz bo to różnie bywa. Natomiast Serb w tym sezonie na mączce prezentował się dosyć dobrze. Ma na swoim koncie w tym roku zaledwie 2 porażki na mączce z Berdychem oraz Dimitrovem,ale to było głównie na małych turniejach. Stawiam over w secie i myślę że w I secie Serb nie zagra na 100% i do przełamania dojdzie dopiera w 10 Gemie.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Pierwsza Liga
Spotkanie: Otelul - Dinamo Bukareszt
Typ: HT/FT - X/1
Kurs: 5,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze ostatnio w dobrej dyspozycji, u siebie raczej nie przegrywają, no i rozgrywki w lidze rumuńskiej dobiegają końca. Otelul Galati spokojnie zapewnił sobie utrzymanie, miejsce w środku tabeli (pomimo odjęcia punktów przez władze związkowe).
Dzisiejsze spotkanie będzie miało raczej wyrównany przebieg, goście z Bukaresztu też nie grają już o nic. Ale ich forma to ostatnio spadek, co prawda na koniec rozgrywek trafili na silne zespoły, ale porażki są porażkami i świadczą o motywacji zespołu.
Pamiętajmy też, że Otelul to mistrz kraju z 2011 roku. Piłkarze grać w futbol potrafią i chęć pokazania się poraz ostatni i to przed własną publicznością na pewno zmotywuje gospodarzy. A że przyjezni, też grają ostatni mecz w tym sezonie, no i o &quot;pietruchę&quot;, nie powinni za bardzo szarżować, głównie defensywa, ewentualnie jakieś kontry? Pewnie myślą o wakacjach, może nad Bałtykiem;).
Moim zdaniem remis w pierwszej połowie i wygrana klubu Otelul w całym spotkaniu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom