>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 28.04.2023 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 28. Kwietnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lecce - Udinese
Typ: Lecce
Kurs: 2.45

Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Lecce dryfuje niebezpiecznie ku Serie B i dzisiejsze domowe spotkanie jest jednym z ostatnich w którym muszą gospodarze zdobyć komplet pkt. chcąc myśleć o utrzymaniu w Serie A , tym bardziej że podejmują ekipę nie grającą już praktycznie o nic patrząc w tabelę. Szesnaste miejsce Lecce i tylko 2 pkt. przewagi nad 18 -stą Veroną sprawiają że miejscowi potrzebują zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu jak ryba wody. Osiem ostatnich spotkań to 7 przegranych i jeden remis. Smaku wygranej nie zaznało Lecce od 18.02 kiedy to nieoczekiwanie pokonało na wyjeździe Atalante 1:2. Może dzisiaj gospodarze w końcu przerwią tę fatalną serię.

Jak wspomniałem Udine w środku tabeli na miejscu 9 , z 10 pkt. straty do lokaty siódmej dającej prawo gry w LK i 16 - ma przewagi nad strefą spadkową. Generalnie ewentualna porażka w niewielki sposób wpłynie na jej sytuację , prócz wizerunku. Oczywiście wygrana to wygrana , ale jak to w takich sytuacjach bywa drużyna będąca na musiku , grająca na dodatek w domu ma duże szanse wyjść zwycięsko z takiej konfrontacji. Pewną pociechą dla miejscowych przed tym meczem jest bezpośrednie h2h obu ekip w spotkaniach rozgrywanych u siebie. Bilans (W7, D1, L6) na kolana nie rzuca ale pokazuje że można z Udine wygrać na Stadio Via del Mare mimo że dwie ostatnie wizyty Udine w Lecce kończyły się wygraną przyjezdnych.

Podsumowując , dużo bardziej zdeterminowani powinni być gospodarze potrzebujący niebywale wygranej więc idę w ich kierunku. Udinese tylko z iluzorycznymi szanasami na europejskie puchary , spokojne ligowego bytu ,więc porażka nie wpłynie zbytnio na ogólny osąd tej ekipy w tym sezonie.

145
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1669
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Raków - Lechia
Typ: Lechia powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Na wstępie zaznaczę, że wybieram tak wysoka linie na potrzeby konkursu. Bezpieczniejsze są niższe linie.
Wiele tu zależy w tym typie od nastawienia Lechii na to spotkanie. Nie sądzę żeby grali tu na remis, bo kolejek do końca zostało mało, a widmo spadku staje się coraz bardziej realne. 1 punkt prawie nic im nie daje, muszą tu walczyć o zwycięstwo i myślę, że właśnie z takim nastawieniem na boisko wyjdą.
Sądzę też, że Raków wystawi lekko rezerwowy skład, bo lada dzień grają w pucharze z Legią a zwycięstwa w lidze raczej nic im już nie odbierze. Mimo wszystko myślę, że i tak coś tu strzela. Zmiennicy będą chcieli się pokazać nowemu trenerowi, a nowy trener na początek swojej kariery w Częstochowie na pewno będzie chciał żeby jego drużyna wygrała .
Myślę, że mecz może się potoczyć tak, że to Raków tutaj strzeli jako pierwszy i Lechia ten wynik będzie goniła. Jeżeli Raków nie wyjdzie na wielobranżowe prowadzenie to myślę, że zawodnicy z Gdańska będą zmotywowani do tego żeby wynik gonić i kilka ataków przeprowadza.
Dlatego też idę tu w ich rogi. Powinni tu atakować dużo, potrafią nabijać rogi, często też grają skrzydłami . Przy rezerwowym składzie Rakowa powinno być im łatwiej dostawać się pod ich bramkę . Jeżeli chcą zostać w Ekstraklasie muszą grać odważnie w ataku.
Ostatnie mecze Lechii to : 4, 13, 4, 4, 5 rogów. Wspomnę, że te 13 rogów potrafili nabić Pogoni Szczecin czyli jakby nie patrzeć drużynie z czołówki ligi.
Dla mnie ta linia po takim kursie wygląda naprawdę dobrze .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +122
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Madryt
Godzina: 11.00
Spotkanie: Hanfmann - Musetti
Typ: Musetti
Kurs: 1,41
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Kursy na Musettiego powindowały odrobinę do góry. Nie wiem z jakiego powodu. Dla mnie typ na Włocha to ewidentny typ dnia z kursem dobrym do zagrania gdzieś do dubla. Tak. Musetti stał się prawdziwym przegraczem. Wygrywa z lepszymi od siebie, co w przeciwieństwie do Hanfmanna, który pokonuje raczej przeciętnych zawodników na dany moment, jest nie lada za nim argumentem do stawiania na niego. Widać przewagę, kto będzie tego dnia rządził na korcie. Jeśli ktoś coś wie dlaczego kursy nieco rosną na Musettiego, niech da znać. Ja nic nie wiem, by coś stało na przeszkodzie do jego kolejnego zwycięstwa w sezonie. Do tego mączka panie, wszystko się zgadza.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Raków - Lechia
Typ: Pierwszy gol - Lechia
Kurs: 5.50
Bukmacher:Fortuna
Analiza:


Raków Częstochowa jest już praktycznie mistrzem Polski, co jest dobrą wiadomością dla drużyn, które jeszcze o coś w tym sezonie walczą, a do takich nalezy zaliczyć Lechię Gdańsk, której sytuacja jest bardzo skomplikowana. Gdańszczanie mają na swoim koncie tylko 26 punktów i tracą aż 6 punktów do bezpiecznej strefy, jednak los bywa przewrotny i dwa przypadkowe zwycięstwa mogą odmienić krytyczną póki co sytuację. Raków Częstochowa w ostatnich tygodniach przechodzi rewolucje na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest już ogłoszenie nowego trenera, który zastąpi Marka Papszuna. Jeśli chodzi o argumenty Lechii, to potencjał w zawodnikach spory, chociaż ich forma pozostawia wiele do życzenia. W rywalizacji z Cracovią nie wyglądało to najgorzej, ale za styl nikt nie przyznaje punktów i ostatecznie to ekipa z Krakowa wywiozła z Gdańska komplet punktów. Tutaj liczę przede wszystkim na to, że Lechia się postawi, a za takie coś nalezałoby uznać zdobycie przynajmniej jednego gola przeciwko najlepszej defensywie w lidze. Rywale Rakowa zazwyczaj mają mocno wygórowane kursy na gola, a same gole z takimi rywalami, gdzie kurs jest +2.00 już wpadały niejednokrotnie, co daje realną szansę na taki scenariusz także jutro. Sam próbuje jednak atakować utrudnioną wersję, czyli nie tyle gola, co pierwszego po świetnym kursie 5.50.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bublik A. vs. Rune H.
Typ: Bublik A. powyżej 0,5 przełamań
Kurs: 1,61
Bukmacher: forBET
Analiza:

Spotkanie o III rundę turnieju, w którym zdecydowanym faworytem jest Holger Rune. Duńczyk jest w wysokiej formie i ostatnio osiągnął finał w Monte Carlo oraz triumfował po szalonym finale w Monachium. Tam obronił cztery piłki mistrzowskie z van de Zandschulpem i ewidentnie wygrał to w głowie. Warte podkreślenia jest to, że Holger ma za sobą intensywny tysięcznik w Monte Carlo, którego kończy trzysetowym bojem, po czym niezwłocznie przeniósł się do Monachium i tam też kończył go finałem na pełnym dystansie. Biorąc pod uwagę, że Duńczyk miewał już w swojej karierze problemy fizyczne to tak niski kurs w kolejnym turnieju jest lekko zaskakujący, tym bardziej, że ma doświadczonego i nieprzewidywalnego rywala. Warto też wspomnieć jak wyglądał finał w Monachium, ponieważ Rune przez pół meczu trzymał się za ramię/brak i nie grał na swoim optymalnym poziomie, biorąc też przerwy medyczne. Tak jak wspomniałem, wygrał ten mecz głową i zaangażowaniem, choć powinien polec, a VDZ przypomniał o swojej słabej psychice. Pod sam koniec meczu Duńczyk podkręcił kostkę, więc kończył mecz z dwoma urazami. Teraz pytanie czy wpłynie to jakoś na jego grę czy te kilka dni było w zupełności wystarczające? Trudno powiedzieć, ponieważ dużo zależeć będzie od postawy Bublika, który zazwyczaj na turnieje tej rangi „się spina”, ale u niego nie ma zasady. Z Galanem zagrał na 100% i widać, że chce wygrać mimo, że nie znosi gry na cegle. Jednak mączka w Madrycie mu sprzyja, ponieważ warunki klimatyczne oraz specyfika kortów premiują serwismenów. Biorąc pod uwagę powyższe czyli grafik i problemy zdrowotne Rune oraz niezłą I rundę Bublika tli się szansa, że nawiąże walkę i powalczy nawet o coś więcej niż over gemowy czy minimum jedno przełamanie w meczu. Rune w ostatnim meczu pokazał, że brakuje mu stabilności i potrafi oddawać własne gemy serwisowe. Na pewno nie jest to gracz, na którego w takim zestawieniu powinno wystawiać się kursy zdecydowanie poniżej 1,2.

Więcej typów w dziale KUPONY.

61
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1399
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Francja / Ligue 1
Godzina: 21.00
Spotkanie: Strasbourg - Lyon
Typ: Obie drużyny strzelą gola w 1 połowie
Kurs: 4.05
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Obok tego spotkania nie mogłem przejść obojętnie, dlatego zagram tu pewien typ, dość ryzykowny, ale po takim kursie jest on wart zagrania. Typuję, że oba zespoły strzelą po bramce już w 1 połowie, a dlaczego? już tłumaczę. Gospodarze ostatnio są naprawdę w dobrej formie i przebudzenie w końcówce sezonu owocuje tym, że oddalają się od strefy spadkowej, a co więcej Strasbourg czy Lyon na pewno chcą w tym spotkaniu zgarnąć całą pulę, gospodarze chcą się oddalić od spadku, a Lyon nadal walczy o Europejskie puchary. Fanem francuskiej ligi to ja nie jestem, ale oglądałem niedawno mecz Monaco - Strasbourg 4:3 i muszę przyznać, że zaimponowała mi drużyna z Strasbourga, tego nie mogę powiedzieć o Lyonie, bo oglądałem ich ostatni mecz gdzie rozgrywali go na własnym obiekcie i frajersko przegrali w doliczonym czasie z Marsylią strzelając sobie samobója. Dla mnie opcja jest prosta, obie ekipy wyjdą po to żeby zgarnąć 3 pkt, gospodarze w ofensywie ostatnio są w bardzo dobrej formie, ale błędy w defensywie się pojawiają, mają też w napadzie Gameiro który mimo 35 lat ostatnio strzelił 2 bramki, a w tym sezonie ma ich 9, no i mają też w składzie genialnego Senegalczyka Diallo, który w tym sezonie strzelił 17 bramek. Dokładnie to samo mogę powiedzieć o Lyonie - błędy w obronie, a z przodu mają czym postraszyć, bo tam znajdujący się w bardzo dobrej formie Lacazette jest w top3 najlepszych strzelców. O żadnej grze defensywnej tu nie ma mowy moim zdaniem, a te drużyny lubią i potrafią strzelać bramki więc liczę na takie 1:1 w połowie, a co dalej się stanie? Nie wiem, ale niech po prostu wygra lepszy.

305
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2039
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: VfL Bochum vs Borussia Dortmund
Typ: BTTS + powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 4.15
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

Derby Zagłębia Ruhry to dobry moment, aby wreszcie się przełamać.
VfL w trakcie obecnej kampanii zmienił trenera i trudno jest od razu zmienić swój defensywny styl gry, na ofensywny. Szkoleniowiec Thomas Letsch przed powrotem do kraju trenował holenderskie Vitesse i tam świętował małe sukcesy. Bundesliga to jednak półka wyżej i nic dziwnego, że przyjął ofertę Bochum, nawet w kryzysowej sytuacji. Początek tego menadżera był bardzo dobry. Wiele zwycięstw poprawiło miejsce gospodarzy, ale coś się zacięło. Wydawało się, że pokonanie FC Koln na wyjeździe oraz RB Lipsk na własnym obiekcie pozwoli na zbudowanie serii wygranych, niestety zakończyła się jedynie na 2 zwycięstwach. Bolą przede wszystkim porażki z takimi klubami jak Stuttgart czy Wolfsburg, które są przecież w zasięgu VfL. Ofensywa funkcjonuje u outsidera, jak należy, brakuje solidnej defensywy i przede wszystkim należy popełniać mniej błędów przy rozgrywaniu piłki od tyłu. Pressing dzisiejszego rywala może być zabójczy w skutkach dla Bochum. Czy podopieczni Thomasa Letscha zaskoczą faworyta?

Dla Borussii może to być świetny sezon, bo powrót na tron w niemieckiej ekstraklasie zamknęłoby opinie, że BVB nie ma mentalności zwycięzcy. Jasne, Bayern rozgrywa najsłabszą kampanię od wielu lat, ale trzeba to umieć jeszcze wykorzystać. Wiele mówiło się u naszych zachodnich sąsiadów, że z tym pokoleniem goście nie zdobędą mistrzostwa, jak na razie wszystko układa się pod ekipę z Dortmundu. Wczoraj został przedłużony kontrakt z Marco Reusem, co dodatkowo ma zmotywować tego piłkarza oraz jego kolegów w osiągnięciu sukcesu. BVB bardzo łatwo poradziło sobie z Eintrachtem w poprzedniej kolejce. Przeciwnicy nie pokazali nic szczególnego i komplet punktów pozostał na Signal Iduna Park. Borussia ma bardzo przyjemny kalendarz do końca obecnych rozgrywek i ten komfort, że wszystko zależy od zawodników Edina Terzica. Jeżeli teraz patera nie powędruje do Dortmundu, to jest to znak, że projekt ten w obecnym kształcie nie jest w stanie dorównać do słabego poziomu Bayernu Monachium. Czy Derby Zagłębia Ruhry zadecydują o mistrzostwie?

Oj będzie się działo! To na pewno nie jest zwykłe spotkanie, ponieważ jedni i drudzy stoją przed historyczną szansą. Dla Bochum utrzymanie będzie sporym sukcesem, ponieważ kadrowo to jeden z najsłabszych klubów w stawce. Borussia także stoi przed wyzwaniem i walka o mistrzostwo zadecyduję się głównie w głowach piłkarzy oraz trenerów tego zespołu. Stawiam na klasyczny wynik BTTS, 9 rzutów rożnych i 4 kartki. Prześledźmy sobie statystyki tych drużyn pod tym względem:
  • Bochum u siebie notowało 57,1% BTTSów w tym sezonie, a Borussia Dortmund na wyjazdach 53,3%
  • Bochum u siebie notowało 64,3% minimum 9 rzutów rożnych w tym sezonie, a Borussia Dortmund na wyjazdach 73,3%
  • Bochum u siebie notowało 64,3% minimum 4 kartki w tym sezonie, a Borussia Dortmund na wyjazdach 46,7%
Oczywiście statystyki to jedno, a boisko to drugie i jeżeli oba kluby walczą o spełnienie swoich celów, to z pewnością nie będzie nudy. Sędzia Sascha Stegemann to jeden z moich ulubionych arbitrów z niemieckiej ekstraklasy i rzadko kiedy mnie zawodzi. Można próbować nawet czerwoną kartkę, ja jednak pozostaje przy swojej kombinacji. Oby Derby Zagłębia Ruhry nas nie zawiodły!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +522
rozebetonu 36,2K

rozebetonu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I LIGA
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Katowice - Skra Częstochowa
Typ: Skra Częstochowa
Kurs: 5,05
Bukmacher: BetX
Analiza:
Gieksa wygrała dwa mecze z rzędu, zagrała bardzo dobre spotkanie w Tychach, ma 9 punktów przewagi nad strefą spadkową i iluzoryczne szanse na grę w barażach o Ekstraklasę. No to znając klub z Katowic oraz klimat pierwszej ligi, nie mogę przejść obojętnie wobec takiego kursu! Skra gra o życie, a każdy kto śledzi pierwszą ligę, wie że w takich meczach potrafi robić niespodzianki. Trzy ostatnie mecze wyjazdowe Skry to zwycięstwa (Arka, Sandecja i Zagłębie Sosnowiec). Uważam, że tak wysoki kurs na gości trzeba zagrać. W wersji light można zagrać X2 po kursie 2.00 Powodzenia!

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2117
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga
Godzina 20:30
Spotkanie : Bochum : Borussia Dortmund
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 3.00
Bukmacher : ETOTO

Derby Zagłębia Ruhry zapowiadają się interesująco , z jednej strony Bochum które walczy o być albo nie być bo mają zaledwie jeden punkt więcej od baraży i 3 od bezpośredniego spadku a do końca jeszcze 5 kolejek , goście z Dortmundu mają szansę na tytuł bowiem liderują i też mają jeden punkt przewagi nad Bayernem tak więc mecz ma swój smaczek no i DERBY , liczę że w takim meczu wszystko się może zdarzyć , chciałem iść w kartoniki a konkretnie czerwień i to tego wykluczyć nie można ale zdecydowałem się dla odmiany na wapno . w ich bezpośrednich spotkaniach dosyć często przyznawany jest karny a te derby poprowadzi Sacha Stegeman który może w tym sezonie nie ma oszałamiających wyników bo w 13 meczach 3 karne i zaledwie jedna czerwień ale derby mają to do siebie że to inny mecz a tu mamy na dodatek nie tylko derby ale mecz o życie i koronę mistrzowską .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +239
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina : żużel
Godzina 20:30
Spotkanie : Stal Gorzów - Motor Lublin
Typ : Woźniak powyżej 0,5 zwycięstw
Kurs : 2,20
Bukmacher : ETOTO
Analiza:

Znalazłem bardzo ciekawy typ na wieczorne spotkanie w Ekstralidze. Typ dotyczy jednego z liderów Stali, Szymona Woźniaka. Woźniak od początku sezonu jest w bardzo dobrej formie. w Toruniu przywiózł 8 punktów (1 biegowe zwycięstwo), w Częstochowie także 8 pkt (1 biegowe zwycięstwo) , u siebie z Grudziądzem 13 punktów (3 zwycięstwa). Jak widać w każdym meczu przywoził do tej pory minimum trójkę, do tego warto dodać, że Woźniak najlepiej czuje się na własnym torze. Dziś tak przedstawiają się jego biegi:

I. Hampel - Woźniak - Holder - Vaculik
VII. Cierniak - Fajfer - Zmarzlik - Woźniak
IX. Woźniak - Hampel - Fajfer - Kubera
XI. Jasiński - Lindgren - Woźniak - Hampel

Do tego także start w biegu nominowanym, bardzo możliwe, że tym słabszym 14. Typuję, że Woźniak wygra w tym meczu minimum jeden bieg. Być może uda się to już w biegu pierwszym, ale największe szanse widzę w biegu nr 11. Tak czy siak kurs jest jak najbardziej do gry, a forma Woźniaka wyśmienita. W poprzednim sezonie w finale przeciwko Motorowi zdobył u siebie 11 punktów (2 zwycięstwa). Dziś liczę, że Szymek także nie zawiedzie.

120
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1699
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - ATP Madryt
Godzina: 16:05
Spotkanie: Alcaraz - Ruusuvuori
Typ: -7.5
Kurs: 3.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Za chwilę pierwszy mecz dla Alcaraza w turnieju w Madrycie, w Barcelonie wygrał turniej na luzie bez straty seta i pokonując przekonująco swoich wszystkich rywali, Fin natomiast grał tutaj pierwszą rundę i grał dwa tie breaki z Humbertem.
Alcaraz u siebie przed własną publicznością na pewno będzie grał luźno i bez stresu, Fin na pewno będzie miał problemy, jego jedyne atuty czyli serwis i wzrost na mączce już takie super nie są.
Hiszpan wygrywający minimum 6:2 6:2? na własnym terenie i przed własną publicznością numer dwa na świecie nie powinien mieć żadnych problemów, szczególnie w swoim pierwszym meczu, Fin jest conajmniej dwa poziomy niżej od Alcaraza, myślę że może się udać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: VfL Bochum - Borussia Dortmund
Typ: Dortmund + powyżej 2,5
Kurs:
1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Do końca sezonu w Bundeslidze zostało ZALEDWIE 5 kolejek! Dortmund lideruje z przewagą TYLKO 1 punktu nad Bayernem! Robi się naprawdę mega ciekawie w lidze.
Bochum zajmuje 15 miejsce, ostatnie miejsce dające utrzymanie w lidze z przewagą zaledwie 2óch punktów.
Wierzę mocno w to, że Dortmund powalczy o to mistrzostwo i w końcu zabierze Bayernowi dominację ale aby tak się stało dziś nie liczy się nic innego niż 3 punkty i powiększenie przewagi nad Bayernem, oczywiście Bayern swój mecz rozegra w niedzielę ale już pod dużo większą presją i ciśnieniem.
W ekipie gości najważniejsi gracze są dostępni po za Schlotterbeck co jest dobrą informacją bo wiemy doskonale jakie ta drużyna miała problemy przez większość sezonu z kontuzjami. Bochum u siebie gra mocno w kratkę 6 zwycięstw, remis i 7 porażek ostatnio wysoka porażka aż 1:5 z Wolfsburgiem - ogólnie ostatnio u siebie nie mają dobrej passy bo na 5 spotkań 4 porażki.
Mam nadzieję, że Dortmund nie spali się w tym meczu i zagrają na tej presji jaka niewątpliwie na nich ciąży.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: VfL Bochum - Borussia Dortmund
Typ: Borussia strzeli w obu polowach
Kurs:
1.89
Bukmacher: STS
Analiza:


Nie bede rozpisywal bo mecz juz wyzej analizowany dodam tylko , ze przed Borussia ogromna szansa na zdobycie mistrzostwa, ogladalem ich ostatni mecz z Eintrachtem i zagrali doskonala pierwsza polowe po kryzysie nie ma juz sladu, Bochum jest kompletnie bez formy i Borussia powinna wygrac ten mecz obowiazkowo, pozniej na 4 kolejki beda grali trzy razy u siebie, Bayern po demolce z MC kompletnie jest jest soba i mysle ze Dortmund juz tego nie wypusci.

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: VfL Bochum - Borussia Dortmund
Typ: Dortmund
Kurs:
1.47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Borussia jest oczywiście faworytem w tym meczu ale jeżeli wyjdzie nieskoncentrowana i bez ambicji to mogą być problemy bowiem Bochum walczy o życie żeby nie spaść z ligi. BVB wiadomo 1 pkt przewagi na Bayernem na 5 kolejek przed końcem rozgrywek. Teraz będzie trwał do końca pojedynek korespondencyjny kto wtopi pierwszy. Z lepszych drużyn Borussia ma Mainz na rozkładzie a Bayern ma Lipsk. Pozostałe mecze u obu ekip to środek i dół tabeli. Oczywiście ten dół może być niebezpieczny bardziej nawet niż Lipsk no ale to będzie wszystko zależeć od sytuacji bieżącej w tabeli. Myślę że dziś Bochum nie ma za wiele atutów, ich sytuacja jest zła ale nie tragiczna, mają 2 pkt przewagi nad pierwszym spadkowym czyli Stuttgartem, Bochum ma u siebie Augsburg i Leverkusen oraz Mgladbach i Herthe na wyjeździe. Co oznacza że kluczowe mecze będą z Herthą i Augsburgiem czyli zespołami z którymi Bochum walczy o utrzymanie. Bochum u siebie gra bezkompromisowo ponieważ wygrali 6 a przegrali 7 i tylko 1 remis. Borussia też nie jest jakaś rewaluacyjna na wyjazdach bo ich bilans to 7-2-6 i dodatkowo nie potrafili wygrać w 3 ostatnich spotkaniach, no ale już żarty się skończyły i ten mecz jak i pozostałe 4 jest tak jakby małym finałem. Jeżeli BVB chce mieć tytuł nie można sie tu podetknąć. Liczę na motywację BVB bo to jest mega okazja żeby złamać hegemonie Bayernu i po 10 latach zdobyć mistrza.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +156
K 56,7K

kossma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bułgaria 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokomotiv Plovdiv - Spartak Varna
Typ: Lokomotiv l.goli w meczu 1.5: POWYŻEJ
Kurs: 1.77

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Do końca fazy zasadniczej bułgarskiej ligi pozostały już tylko trzy serie spotkań. Sytuacja Lokomotivu jest, rzekłbym - bardzo niepewna. Zajmują w tabeli 6 pozycję, ostatnią gwarantującą przepustkę do grupy mistrzowskiej następnego etapu ligowych zmagań - fazy grupowej. Bezpośrednio przed mimi znajduje się Levski a tuż poniżej Slavia. Ciekawa sprawa bo akurat kalendarz ligowy sprawia że to właśnie z nimi przyjdzie im rywalizować w ostatnich dwóch potyczkach etapu zasadniczego. Różnice punktowe są znikome, do Levskiego tracą 5 oczek a nad Slavią górują jedynie jednym punkcikiem. Będzie im niezwykle ciężko walczyć ze zdeterminowanymi, bo przecież sensu stricte zainteresowanymi awansem rywalami.Ale póki co, dzisiaj czeka ich najpierw mecz ze Spartakiem Varna. Teoretycznie powino to być dla nich najłatwiejsze wyzwanie. Zagrają na swoim obiekcie a i sam zespół z Warny, beniaminek tego sezonu, wygrał jak dotąd tylko trzykrotnie, u siebie i to z drużynami nie wykazującymi aspiracji do grona czołowej szóstki: Botevem Plovdiv, Botevem Vratsa i ostatnio z Septemvri Sofia. Lokomotiv na własnym terenie spisuje się zgodnie z oczekiwaniami i z drużynami najniższej części tabeli, które jakościowo nie ustępują Spartakowi wygrywali stosunkiem 2:1 a były to: Hebar, Pirin Blagoevgrad i Septemvri Sofia. Z samym Spartakiem spotkali się na stadionie w Warnie jeszcze w zeszłym roku, na początku rozgrywek i tam odnieśli zwycięstwo 0:2. Zespól Spartaka na wyjazdach robi wysoką, jak na ligę bułgarską linię sumy goli w meczu: 2.8. Oczywiście wiele tracą, najwięcej w lidze - niemal 2/mecz, ale strzelają nie najgorzej bo 1.3 bramki. Jeśli dzisiaj uda im się coś strzelić, gospodarze na pewno odpowiedzą bo stawka tego meczu ma naprawdę spory wymiar. Liczę na to że gospodarze dzisiaj min. powtórzą liczbę goli ze spotkania wyjazdowego. Widzę że w zakończonym właśnie meczu Slavia a więc konkurent Lokomotiwu do udziału w kontynuacji dalszej części rozgrywek w gronie ścisłej szóstki, odniosła zwycięstwo nad Septemvri, zainkasowała 3 punkty przez co wyparła konkurenta z Płowdiw z szóstego miejsca a to powinno dodatkowo zmobilizować podopiecznych Tomasha Aleksandr'a.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +62
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Raków - Lechia
Typ: Lechia powyżej 1,5 gola
Kurs: 6,40
Bukmacher: Etoto

Witam!


Lechia Gdańsk może spadnie, ale coś czuję w kościach że tanio skóry nie sprzeda.
Podział stawek w Efortuna: z 1,27 na 1,24 i 95,9 % na Raków, remis z 5,85 na 6,40 0,7% i Lechia z 13,50 na 14,50 i 3,4%.

https://www.oddsportal.com/football...kow-czestochowa-lechia-gdansk-hlbfpfgf/#1X2;2 na 22 typujących ten mecz 20 daje Raków (91%) i 2 Lechię (9%) NIKT nie daje remisu.

Piłka nożna to nieprzewidywalny sport, bo inaczej bukmacherzy by pobankrutowali. Może 2:2, może 1:2,

W każdym razie ja tu widzę niespodziankę i co najmniej 2 gole Lechii.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom