>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy dnia - 28.04.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
S 10

stachu1983

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Szwajcaria, Super League
Spotkanie: Basel - Luzern
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam. Dzisiaj postanowiłem pobawić się w typowanie ligi szwajcarskiej. Mecz pomiędzy liderem tabeli drużyną Basel, a 9. zespołem ligi Lucerną.
Zwycięstwo pozwoli drużynie gospodarzy umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli. Obecnie Basel posiada 3 punktową przewagę nad ekipą Grasshoppers przy jednym meczu mniej. Wygrana pozwoli odskoczyć na 6 punktów co przy niewielkiej ilości kolejek do końca bardzo zbliży ich do zdobycia mistrzostwa kraju. W tym sezonie statystyki meczów na własnym stadionie przentują się &quot;całkiem nieźle&quot; - 11 zwycięstw i tylko 3 remisy. Przy tym wszystkim zaledwie 7 straconych bramek. Jak dla mnie Basel są dzisiaj murowanym faworytem.
Zespół przyjezdny zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w lidze, w tym sezonie zaledwie 5 zwycięstw. Zaledwie 9 punktów przywiezionych z wyjazdów. Ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to 4 porażki oraz remis. Najlepsze jest to, że pomimo tak fatalnej sytuacji zespół Luzern jescze nie musi martwić się o pozostanie w lidze, ponieważ 10. drużyna Servette prezentuje się jeszcze gorzej. W tej chwili różnica między tymi drużynami wynosi 6 punktów i jeśli Servette nie zacznie jakimś cudem zdobywać punktów ekipa Luzern raczej nie musi się matrwić o pozostanie w lidze.
Podsumowując - gospodarze mają o co grać, a goście jeszcze nie muszą walczyć o życie. Uważam, że w obecnej formie zespół Bazylei bez problemu pokona przyjezdnych .
Pozdrawiam i powodzenia.
⛔100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, WĘGRY: NB I
Spotkanie : Ferencvaros - Videoton
Typ : Obie strzela gola
Kurs : 1.66
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Ferencvaros zajmuje 5 miejsce w tabeli z 39 punktami bilans bramek 41:29 u siebie 27:14.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,dwa remisy,jedna porażka.Remis z DVTK 2-2,przegrana z Honved 1-0,wygrana z Siofok 4-2,remis z Haladas 0-0,wygrana z Egri 4-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 10:5.
Videoton zajmuje 3 miejsce w tabeli z 42 punktami bilans bramek 40:18 na wyjeździe 20:9.Forma na ostatnie pięć spotkań wynosi trzy wygrane,jeden remis,jedna porażka.Wygrana z Paks 2-0,remis z Győr 1-1,wygrana z Haladas 1-0,przegrana z DVTK 2-1,wygrana z Siofok 6-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 11:3.
Między sobą obie drużyny zagrały 26 razy a bts padł 12 razy.Dziś liczę że jedna i druga drużyna zdobędzie po golu.
⛔100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Anglia, Premiership
Spotkanie: Reading - QPR
Typ: BTS
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Seria dobrych typów trwa, więc musze korzystać ???? . A więc na dzisiaj wybieram mecz dwóch najsłabiej się spisujących drużyn najwyższej ligi angielskiej. Na początku myślałem żeby postawić czystą 2, ale myślę, że BTS jest bardziej prawdopodobnym typem. Myślę, że nie warto rozpisywać się o statystykach i wynikach (których nie ma) obu drużyn. Obie na pozostanie w lidze mają tylko matematyczne szanse, dlatego też uważam że będą chciały wynagrodzić to swoim kibicom poprzez strzelanie dużej ilości bramek. Z tego co wiem, nie będzie większych absencji. Myślę, że typ prawdopodobny. Pozdrawiam ????
⛔100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Primera Division
Spotkanie : Real Sociedad - Valencia
Typ : Obie strzelą
Kurs : 1.60
Bukmacher : WilliamHill
Analiza:

Na dziś spotkanie ligi hiszpańskiej w której Sociedad zmierzy się u siebie z ekipą Valencii.Jest to bez wątpienia hit dzisiejszej kolejki gdyż mierzą się drużyny z miejsc 4-5 także nie widzę tu faworyta i stawiam na bardzo pewny BTS. Sociedad jest aktualnie na czwartej pozycji z dorobkiem 55 punktów i o tą pozycję będzie sił bił właśnie ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem nad którym ma 2 oczka przewagi i w przypadku dzisiejszego zwycięstwa będzie już miał 5 punktów przewagi i będzie bardzo blisko kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Sociedad u siebie gra bardzo dobrze , ma 9W 5R i 2P , a w ostatnich 5 meczach u siebie nie przegrał , wygrał 3 razy i 2 remisy. Generalnie Sociedad nie przegrał od 10 spotkań co robi wrażenie.Natomiast Valencia u siebie również dobrze gra jednak dziś grają na wyjeździe i zobaczymy jak sobie poradzą , myślę , że o wygraną będzie ciężko , ale sądzę , że bramkę zdołają strzelić , bo mają ku temu dobrych piłkarzy jak np Soldado. Goście mają dobrą formę (3W , 2R) , a ich forma wyjazdowa to 1W , 3R , 1P. Tak więc typ uważam za bardzo pewny gdyż bardzo groźny i dobrze grający u siebie Sociedad spokojnie dziś strzeli bramkę , natomiast Valencia jest bardzo zmotywowana by wygrać , bo wtedy wskoczą na 4 miejsce promowane Ligą Mistrzów tak więc również zdobędą gola.Liczę na otwarty mecz i pełno goli , tak jak w ich poprzednim meczu gdzie Sociedad wygrał 5:2 na wyjeździe.Typ bardzo pewny , powodzenia !
Przewidywane składy:
Sociedad: Bravo - C. Martinez, I. Martinez, Gonzalez, Cadamuro - Bergara, Illaramendi - Vela, Prieto, Castro - Agirretxe
Valencia: Alves - Perreira, Rami, Mathieu, Cissokho - Albelda, Parejo - Feghouli, Banega, Jonas - Soldado

Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
archiee93 83

archiee93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Manchester United
Typ: Powyzej 4,5 bramki
Kurs: 4,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami wielki hit na angielskich boiskach a wlasciwie na Emirates Stadium, gdzie walczacy o Lige Mistrzow gospodarze podejmowac beda druzyne Alexa Fergusona, ktora juz zapewnila sobie mistrzostwo Anglii. Spodziewam sie pasjonujacego meczu z wieloma bramkami po obu stronach. PL wielokrotnie nam udowadnialo ze hity tej ligi czesto koncza sie wrecz hokejowymi rezultatami. Podobnie mowi nam statystyka dotyczaca overow 4,5 tych druzyn w obecnym sezonie. A mianowicie, Arsenal jest druzyna ktora w obecnym sezonie w meczach przed wlasna publicznoscia ma najwieksza liczna bramek na mecz, 3,7 oraz 6 na 17 spotkan konczylo sie wynikami over 4,5. Natomiast Manchester Utd prowadzi w liczbie over 4,5 w meczach wyjazdowych, zaliczyli 5 na 17 takich rezultatow. Pamietamy takze mecz z poprzedniego sezonu gdzie na Old Traford mecz tych druzyn zakonczyl sie rezultatem 8-2. Rowniez dwa kolejne mecze miedzy tymi druzynami konczyly sie wygrana pilkarzy z Manchesteru, w obu spotkaniach 2-1. Sadze ze bedzie to mecz otwarty, Arsenal bedzie zdeterminowany by w koncu wygrac z nowym klubem RvP, a United to co mieli osiagnac juz zrobili, moga takze po prostu stworzyc fajne widowisko na Emirates. Krotko mowiac po takim kursie warto grac, dla mniej ryzykownych polecam over 3,5 po kursie 2,6.

⛔100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Seria A
Spotkanie : Torino - Juventus
Typ : BTS
Kurs : 1.85
Bukmacher : Betclic
Analiza:
Derby Piemontu to chyba najciekawsze spotkanie w serii A, drużyna gospodarzy nie wygrała w lidze od 5 spotkań,ostatnie 2 mecze zakończone porażkami, w każdym z 6 ostatnich meczy Torino zawsze strzelało gole! w tym momencie ich sytuacja trochę się skomplikowała bo mają 7 pkt przewagi nad strefą spadkową, nie jest to zbyt dużo tym bardziej że pozostało 5 kolejek a więc 15pkt do rozdania.Drużyna Juve możne powiedzieć pewnie zmierza po kolejny tytuł,w lidze wygrywają wszystko ostatnia porażka z Roma i remis z Napoli (luty).
Derby rządzą sie swoimi prawami ale na dziś upatruje mecz obfitujący w bramki tym bardziej że ostatnio obie drużyny strzeliły gole w 2002 roku ,wtedy też padł remis 2:2, dziś myśle że Torino nie pozwoli sobie na kolejną z rzędu porażkę tym bardziej z odwiecznym rywalem, myślałem nawet zagrać w kierunku Torino z remisem lecz wybrałem bezpieczniejszą możliwość typ BTS jest wielce prawdopodobny tym bardziej że są to Derby więc każdy będzie chciał zdobyć 3pkt.
⛔100
 
adrianodgie 26

adrianodgie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja Superliga

Spotkanie: Kasimpasa - Eskisehirspor
Typ: Kasimpasa
Kurs: 2.1
Buk: Bet-At-Home
Kasimpasa na pięć ostatnich meczy u siebie wygrała trzy razy, jeden zremisowała i raz przegrała. Drużyna dzisiejszych gości na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. W ostatnich pięciu spotkaniach wygrali raz, 27.02 br. Dwa razy zremisowali i dwa razy przegrali. Kasimpasa ma szansę grać jeszcze w pucharach, więc powinni dzisiaj zbliżyć się do czwartego Bursasporu. Powodzenia ????
Kiepska analiza.
 
korbian 25

korbian

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Primera Division
Spotkanie : Malaga - Getafe
Typ : Malaga
Kurs : 1,60 (można jakiegoś double skleić :cool:)
Bukmacher : eXpekt
___________________________________
Dziś w podstawie zespołu Getafe zabraknie podstawowych obrońców, oraz zagra
rezerwowy bramkarz. To wg. mnie troche za mało jak na sąsiadującą obok drużyne Malagi !
Getafe kontuzje ▶ :
Adrián Colunga / napastink / 20 rozegranych meczy / 6 strzelonych bramek
Sergio Escudero / obrońca / 8 rozegranych meczy / 1 strzelona bramka
Moyá / bramkarz / 27 rozegranych meczy
Miguel Torres / obrońca / 21 rozegranych meczy / 0 strzelonych bramek
Zawieszenie za czerwone kartki ???? :
F. Fernández / obrońca / 10 rozegranych meczy / 1 strzelona bramka
Borja / pomocnik / 14 rozegranych meczy / 1 strzelona bramka
Alexis / obrońca / 26 rozegranych meczy / 3 strzelone bramki
Za równo jedna jak i druga drużyna wielce nie zachwycają po ostatnich spotkaniach,
lecz chyba było to spowodowane tym że skupiali sie na LM i spotkaniu z BVB.. Mowa
tu oczywiście o zespole Malagi, która już odpadła z LM i w tej końcówce rozgrywek
Primera Division (6 spotkań). Na swoim stadionie jak widze częste remisy i zdarzają się
pojedyncze wygrane, lecz przy takiej absencji przeciwnika myśle sobie poradzą.
Na własnym podwórku potrafili Real pogromić 3-2 to i dzisiejszego wieczoru zgrzeją
drużyne Getafe !
H2H obu drużyn :

* jak widać powyżej obie drużyny niejednokrotnie ze sobą grały i Malaga w tych spotkaniach
była górą ! W dzisiejszym meczu myśle będzie podogbnie ! 6 miejsce które obecnie zajmuje
w tabeli daje jej również możliwość ubiegania sie o granie w rozgrywkach Pucharu Europy
tak więc jeszcze jest o co walczyc !
Ostatnio mam szczęśćie w lidze hiszpańskiej weszło mi Mirandes z Sabedall z kursem 2,30
i Zaragoza wczoraj.. myśle że i dziś będzie dobra passa ???? !

2 typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Manchester United
Typ: Walcott strzeli gola
Kurs: 3,10
Bukmacher: expekt
Analiza: United przystąpią do tego pojedynku z Mistrzostwem i związku z tym możemy się spodziewać specjalnego zachowania ze strony Kanonierów tuż przed meczem. Ferguson zapowiedział, że wystawi jeden z mocniejszych skladów jednak w mojej opinii atak gości zostanie zmieniony w porównaniu do ostatniego meczu. Przede wszystkim van Persie znając życie nie zagra, pewnie wskoczy w jego miejsce Welbeck albo Chicharito. Mecz raczej będzie rozgrywany głównie w środku pola, czuje ze Arsenal bedzie jednak stroną dominująca i tym samym posiadała lepszy % posiadania. Kanonierzy mają zdecydowanie problemy ze skutecznością głównie za sprawą Giroud ale jak wiadomo Francuz nie zagra z powodu zawieszanie wiec najprawdopodobniej ujrzymy na ataku kogos z dwojki Walcott i Podolski. Domeną Arsenalu są wejścia do bramki, nie oddają wielu strzałów zza pola karnego - lubią konstruować długo akcję, by potem jednym podaniem stworzyć groźną sytuację. United na pewno podejdzie poważnie do meczu, jednak dla Kanonierów jest to bardzo ważny mecz i myślę, że od pierwszego gwizdka postarają się o jak najszybszą bramkę a Manchester nie będzie się wychylał i raczej czekał na kontry. Juz od kilku spotkan Walcott nie trafil do siatki, w dzisiejszym spotkaniu zapewne znajdzie sie na srodku ataku wiec powinien mieć kilka dogodnych sytuacji. Liczę, że Arsenal spróbuje wiele wariantów gry i zaskoczy przeciwnika. W środku pola jest wielu kreatorów, jeżeli Rosicky zagra z Wilsherem i Cazorla na skrzydle, to wydaje mi sie Walcottowi nie powinno brakowac piłek.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB [22:05]
Baltimore Orioles @ Oakland A&#39;s
Oakland A&#39;s -1.5
2.47 @ Pinnacle

Po pierwsze napaliłem się trochę na ten typ jak cygan na gruz :grin: , więc niech ktoś sensownie go ktoś zweryfikuje.
Oakland broni się przed domowym sweepem 4-meczowym - rywalem jest Baltimore.
Starterami są :
Oakland =&gt; Bartolo Colon , 3-0 , 2.42 ERA , WHIP 0.92.
Statystyki FIP i xFIP na dobrym poziomie , oraz LOB% 80.2 %
W tym sezonie , gdy Colon narzucał Oakland zawsze wygrywało.
Na ostatnie 10 spotkań - A&#39;s wygrało dwa razy - gdy narzucał Bartolo Colon właśnie.
Na wyjeździe w Bostonie , gdy rozjechali Red Sox 13-0 i w domu z Houston 7-5.
Bilans 2-8 bierze się z serii wyjazdów na East Coast oraz przyjazdem kolejnej ekipy z AL East - Baltimore
W 102 PA/95 AB Colon ma przeciwko batterom Orioles linie .211/.265/.295.
Biorąc pod uwagę , że Colon ma dobra kontrolę strefy strike w ostatnim czasie to BB powinien utrzymać na dobrym poziomie [jak dla niego - nie powinien dać walks].
W tym sezonie dał tylko raz [pisemnie 1] w 26 inningach wejść batterom rywali na bazę poprzez 4 narzucone balls.
Ofensywa Orioles w ostatnich grach gra na dobrym poziomie - poprostu mają pecha to raz i bullpen , który oddaje runy.
Ponad 4 punkty średnio na każde z ostatnich 10 gier.
Różnice robią miotacze - w Orioles ERA w okolicach 2.30 za ostatnie 5 gier -&gt; w Oakland prawie 5.00. Za ostatnie 10 gier podobnie 3.00 vs. 5.42.
Colon musi liczyć na wsparcie ofensywy i dobrą gospodarną grą bullpenu.
Rywalem jest Miguel Gonzalez =&gt; 2-1 , ERA 4.12 , WHIP 1.46
Ostatnie 3 gry to bilans 1-1 , ERA 4.58 , WHIP 1.58
Idealnie nadaję się dla Orioles aby zdobyć nad nim kilka punktów w pierwszych inningach.
O ile Colon strefe strike ma porządną i trafia często do celu - to Gonzalez jak narazie ma kolejno 2,5,2,3 BB przeciwko batterom rywali.
Nikogo z obecnych batterów Oakland jeszcze nie widział w karierze.
Do Oakland na dzisiejszy mecz powróci zapewne Y.Cespedes , który spędził ostatnio czas na 15-day DL
Co przemawia za typem ? Starter ekipy z Oakland , obrona przed sweepem w 4-meczowej serii w domu oraz nawet dobra gra ofensywy.
Przeważnie przy bilans 2-8 za last 10 to ofensywa jest zajechana i mało kto poprawnie odbija.
Athletics are 13-3 in Colons last 16 starts.
Athletics are 35-17 in their last 52 home games vs. a right-handed starter.
Orioles are 16-38 in the last 54 meetings in Oakland.
Home team is 16-5 in Hirschbecks last 21 Sunday games behind home plate.
I jeszcze co ważne - przez przygody z Detroit wcześniej i z Orioles teraz - Oakland spadło do bilans 13-12 i domowego bilans 6-7. Ekipie z szansami na Postseason nie wypada mieć w domu ujemnego bilansu
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Malaga - Getafe
Typ: Getafe ponad 1,5 gola
Kurs: 4,2
Buk: Spotingbet
Analiza: Malaga ostatnio w Valencii straciła 5 goli! Wciąż ma szanse na ligę mistrzów i myślę, ze dzisiaj nie będzie grać asekurancko. Interesuje ich komplet punktów. Po porażce z Valencią, która też rywalizuje o Ligę Mistrzów, myślę że będą bardzo podrażnieni. I zagrają otwarcie. Ale Getafe to nie jest słaba drużyna. Co prawda ostatnio odnieśli dwie porażki i w 6-ciu meczach strzelili zaledwie 2 bramki! ale to jest zespół którego nie należy lekceważyć. Gdyby nie fakt, ze od 4 meczów nie wygrali teraz też biliby się o Ligę Mistrzów. To zespół który ma potencjał. Statysycznie w każdym meczu wyjazdowym strzela bramkę. Myślę, że ten fakt, a take to, że Malaga nie broni ostatnio zbyt dobrze, a presja meczu jest spora, mogą sprawić iż Getafe tutaj się rozstrzela.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Savannah challenger
Spotkanie. Harrison Ryan - Arguello Facundo
Typ: DW 1:2
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
W finale challengera w Savannah zobaczymy dwóch młodych amerykańskich tenisistów - Ryan Harrison zmierzy się Facundo Arguello. Ryan zajmuje setną pozycję w rankingu ATP, natomiast jego dzisiejszy rywal sklasyfikowany jest na 193.im miejscu. Różnica spora, jednak poziom gry na nawierzchniach ziemnych bardzo porównywalny. Harrison to niezwykle utalentowany zawodnik, którego wszyscy znają, w odróżnieniu od Arguello, o którym spora ilość typerów pewnie wcześniej nie słyszała. Facundo w przeciwieństwie do Ryan&#39;a specjalizuje się w grze na clayu i w tym upatruję jego szanse na wygraną. Patrząc na jego pewne zwycięstwa w każdym spotkaniu w tym turnieju, wnioskuję, że jego forma stoi na przyzwoitym poziomie. W dodatku nie dawno pokonał Harrisona w Sarasota, więc jego szanse na końcowy triumf oceniam na dość wysokie. Ryan nieźle spisuje się na tych zawodach, dlatego sądzę, że będzie w stanie ugrać jednego seta.
⛔100
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina-piłka nożna
Godzina - 21.00
Real Sociedad - Valencia
Typ: Powyżej 12 rzutów rożnych i co najmniej 7 żółtych kartek
Kurs: 3,75
bukmacher - williamhill
Analiza: W ostatnim meczu tej kolejki Primera Division spotykają się Real Sociedad i Valencia. Zespoły walczą o puchary ale najbardziej chyba o kwalifikacje LM ???? Sociedad ma 55 pkt. Valencia natomiast 53 pkt. . Sociedad ostatni mecz przegrał 15 meczy temu, Valencia 7 meczy temu. Natomiast ja w tym meczu stawiam na zaciętość i ciągłe ataki, co można zauważyć w meczach obydwu drużyn. W ostatnich 5ciu meczach Realu Sociedad kartki w meczach wyglądały następująco: 8 z Osasuną,8 z Vallecano, 4 z Malagą, 7 z Espanyolem, 7 z Atletico. Valenci natomiast: 9 z Malagą , 6 z Espanyolem, 5 z Valladolid, 6 z Atletico, 8 z Betisem( w przeliczeniu punktowym. Rzuty rożne natomiast w meczach Sociedad odpowiednio 14,15,7,10,13 . Valencii natomiast:13,12,10,13,13. Dlatego uważam że mój typ jest dosyć prawdopodobny, uważam że waga tego meczu na pewno wpłynie tu na postawę zawodników , co za tym idzie, zacięty i emocjonujący mecz. Pozdrawiam.
✅275
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna, Primiera Division
Spotkanie: Sociedad - Valencia
Typ: Czy zostanie przyznana czerwona kartka w regulaminowym czasie? - NIE
Kurs: 1,45
bukmacher: expekt
analiza:
Typ z niskim kursem, ale wydaję sie dość pewny. Obie drużyny, bez względu na dzisiejszy wynik będą szukały punktów w następnych meczach, które również bedą kluczowe w końcowym rozliczeniu i ewentualnym awansie do europejskich pucharów. Tak więc, żadna z drużyn nie będzie chciała pewnie osłabiać się wykluczeniem podstawowego gracza na następne spotkanie.
Przyznać tzreba, że typ troszkę losowy. Ale czerwona kartka w meczu to wg mnie to jakies 10% szans. Przeanalizowałem ostatnie mecze i także nie znalazlem czerwonych kartek. W h2h tylko Jonas dostał, ale ogólnie, to zespoły nie kartują między sobą. No zobaczymy. ALe czerwień zazwyczaj oznacza porażkę danego zespołu, a w tym meczu nikt nie chce przegrac. Przysłowiowy mecz o 6 pkt, mimo że Real ma przewagi tylko 2 na Walencią... pozdrawiam ????
✅45
 
E 19

erfelur

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA play offs
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: 1
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:



Już za niespełna godzinę rozpocznie się 4te spotkanie pomiędzy drużynami Milwaukee Bucks i Miami Heat. Stan aktualnej rywalizacji to 0-3 na korzyść gości. Faworytem jest oczywiście drużyna z Miami, ostatni mecz wygrana z gospodarzami 91-104. Wszystko wskazuje na to, że Miami zakończy tą fazę play-off z bilansem 4-0, lecz ja upatruję w dzisiejszym spotkaniu niespodzianki. Gracze z Miami zapewne odliczają minuty do awansu do kolejnej fazy play-off, a moim zdaniem zbytnia pewnośc siebie może im zaszkodzić. Gospodarze nie mają już nic do stracenia, więc będą grali na luzie, przed własną publicznością. Urwanie jednego meczu ekipie z Miami będzie z pewnością dla nich sukcesem. W ostatnim meczu prowadzili do przerwy 50-48, więc jest to potwierdzenie, że mogą z nimi rywalizować jak równy z równym. Wierzę, że przy odpowiedniej mobilizacji, koncentracji do ostatnich minut i odrobinie szczęścia Millwaukee będzie w stanie wyjśc zwycięsko z tego meczu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom