>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.03.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Saint Brieuc (Francja), twarda (w hali) - 1/8-finału
Godzina: 17:00
Spotkanie: Torpegaard - Majchrzak
Typ: Torpegaard DW 2:0
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna
Oglądałem spotkanie Majchrzaka z Crepatte i backhand Polaka wyglądał na prawdę źle, gdyby jego przeciwnik nie był tak słaby to już by go tu niebyło. Torpegaard to troche lepszy zawodnik niż Francuz i jeśli zobaczy problemy Majchrzaka z backhandem to spokojnie będzie słał tam każdą piłke i zdobywał punkty za darmo, a jak Kamil przegra pierwszego seta to raczej zwątpi w szanse na zwycięstwo ze względu na problemy zdrowotne i odpuści spotkanie.
⛔ 100
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Marbella challenger
Godzina: 17:00
Spotkanie: Monteiro Thiago Moura - Bolelli Simone
Typ: 2:0 dla Boleliego
Kurs: 3.2
Bukmacher: efortuna

Analiza: Tak jak John napisal Boleli gral wczoraj na prawde swietny tenis, nie stracic punktu na maczce w secie to jest wyczyn I na prawde moze on nawet wygrac ten turniej. Swietny serwis Wlocha jesli dobrze zagra na returnie smialo to wygra a typ powinien spokojnie wejsc. Monteiro wczoraj powinien odpasc z Donatim ale Wloch polamal sie dwa razy w najwaznieszycy gemach. Dla mnie typ yo value I zycze szczescia
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Arabia Saudyjska
Godzina: 18:40
Spotkanie: Al Ahli - Al-Read
Typ: X2
Kurs: 1.79
Bukmacher: unibet
Spotkanie podobne do wczorajszego. Od godziny 17 gwałtownie zaczął maleć kurs na gości i z 5.50 zrobiło się około 3.60. Al Ahli w składzie prognozowanym bez kilku zawodników regularnie grających. Faworytem są gospodarze, ale dziwne zachowania kursów wskazują na spotkanie podejrzane ;) Można zareagować, ale nie radzę grać wysokimi stawkami. Dla odważnych polecam spróbować czystą 2. Oczywiście gracie na własne ryzyko ????
✅ 79
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
R 694,7K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Gibraltar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mons Calpe – Glacis United
Typ: poniżej 4 (azjatycka suma bramek)
Kurs: 1,56
Bukmacher: Totolotek

Gibraltar to miejsce gdzie czasami można cos wypatrzyć. Szczególnie wysokie wygrane faworytów. Ale nie dzisiaj . Moją uwagę przykuł mecz, który w moim mniemaniu zakończy się niskim wynikiem. Gospodarze po 20 kolejkach z bilansem 42:23, goście w dolnych rejonach tabeli ze zdobytymi 17 punktami i bilansem 21:45. Szykuje się pewna wygrana Mons Calpe, ale wydaje mi się, że nie będzie zbyt okazała. Powyżej 3,5 bramki w meczu było tylko w 6 na 20 spotkań w tym sezonie, Średnia meczowa to około 3 bramek. W H2H ostatnio w grudniu 2018 było 2:3 ale wcześniej przewaga wyników poniżej 3,5 i jeden raz 3:1. Dziś czuję, że będzie blisko 3 goli, ale dla pewności w przypadku 4 bramek zwrot
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom