>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 28.03.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Miami
spotkanie A.Dolgopolov - T.Robredo
godz:mecz zaplanowany na 21 .00 ale prawdopodobnie bedzie spózniony
typ zw Robredo
kurs 2.52 pinnacle
Typowy mecz gdzie na tenisistę lepszego i z wyższym rankingiem wystawiono wysoki kurs a na gorszego niższy.Nie ranking tutaj decyduje tylko wyniki z ostatnich tygodni i aktualna forma i rzeczywiscie poczatek 2015 dla Robredo jest nieudany , fatalnie w Australi bardzo słabo również na trzech turniejach na mączce w Ameryce Połodniowej ale jest światłko w tunelu ostatnie zwycięstwo w Indian Wells nad Dymitrovem sprzed kilku dni i jesli dziś nie zagrał by gorzej powinno być w pożadku.Z Dolgopolovem niegdy jeszcze nie grali a Ukrainiec poczatek 2015 prezentuje się całkiem przyzwoicie , w Australi przegrał szybko z Bolellim który jest w życiowej formie no a potem kilka cennych zwyciest nad klasowymi rywala
mi , ale tez kilka porażek .No zobaczymy ja mam nadzieję że Hiszpan dołek ma już za sobą.
⛔100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami 2015
Godzina: 03:00
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Irina-Camelia Begu
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 2.4
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Dla Radwańskiej nie ma już łatwych przeciwniczek. W pierwszej 50 WTA może przegrać praktycznie z każdą, a jak przyjdzie grać jej na ziemi, to liczba groźnych przeciwniczek dla Polki gwałtownie rośnie.
Po słabym, ale wygranym meczu ze Słowaczką Karoliną Schmiedlova, krakowiankę sprawdzi solidna, silna, 182 cm. wzrostu Rumunka Begu. Z takimi Isia nie lubi za bardzo grać, bo Begu stoi z tyłu kortu i solidnie przebija. Piłki wali płaskie, błędów robi mało. Generalnie Polkę czeka kolejny, ciężki mecz.
Rumunka od dwóch sezonów gra bardzo przyzwoicie. W styczniu była w IV rundzie Australian Open. Potem, potem podczas zawodów w Rio de Janeiro Begu (półfinał) doznała kontuzji żebra. Z tego powodu wycofała się z Indian Wells i powróciła dopiero w Miami, które jest jej dopiero szóstym startem w tym sezonie. I tu znak zapytania – Rumunka rozegrała mało meczów (7)...
Generalnie Rumunka (35 WTA) nie pęka. Ma zaufanie do swojego tenisa i na pewno Radwańskiej się nie przestraszy. A obawiam się, że może być odwrotnie.
Radwańskiej ostatnio nie idzie, jest poddawana ciągłej presji. Każdy mówi: Aaaaaaa, z taką Begu to musisz wygrać. Dopiero mecz z Karoliną Woźniacką to prawdziwa próba. A Miami to zacny turniej i wygrać chce każdy, a jak można ograć kogoś z Top 10, to Begu na pewno się przyłoży. To solidna tenisistka.
Reasumując: Jeżeli Radwańska męczyla się ze Słowaczką – 58 na świecie, to 35. rakieta świata zmusi ją do wysiłku jeszcze większego. Moim zdaniem seta przegra, a jak się zdenerwuje, to może przegrać nawet cały mecz, bo nie ma pewności siebie i zaufania do swojego tenisa.
I to jest argument najważniejszy – Radwańska gra słabo. Robi mnóstwo błędów, snuje sie po korcie.
Dla porządku, H2H 2:0 dla Radwańskiej, ale mecze z lat 2012 i 2013 – a wtedy Radwańska szła w górę, a Begu była na dorobku tensowym. Teraz w górę idzie Rumunka, a Isia robi zjad w dół.
✅140
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, El. ME 2016, godz. 18:00
Spotkanie: Chorwacja - Norwegia
Typ: Chorwacja (-2 HE)
Kurs: 4,60
Buk: Betsafe

Analiza:
Już za kilka chwil rozpocznie się spotkanie pomiędzy Chorwacją, a Norwegią. Gospodarze to bez wątpienia faworyt tego meczu i tak też stawiam. Chorwaci do tej pory świetnie radzą sobie w eliminacjach. Są liderem grupy H z 10 punktami i bilansem bramkowym 10:1. Na drugim miejscu są Włochy z taką samą ilością punktów, tylko z gorszym bilansem bramkowym. Na trzeciej lokacie jest zespół dzisiejszych gości z 9 &quot;oczkami&quot;. Gospodarze tego meczu wygrali już w eliminacjach z Maltą 2:0, Bułgarią 1:0, rozgromili 6:0 Azerbejdżan oraz w ostatniej kolejce zremisowali z Włochami chociaż byli zdecydowanie lepiej grającą ekipą. Dzisiaj Chorwacja w bardzo mocnym składzie. Na czele z takimi gwiazdami jak Rakitic, Modric czy Mandzukic. Ich rywalem będzie natomiast zespół Norwegii. Jak już wspomniałem są na miejscu 3. Mimo, że na koncie mają 9 punktów to nie przychodziły one jednak łatwo. Na inaugurację przegrali u siebie 0:2 z Włochami, wyjazdowe zwycięstwo z Maltą 0:3. Później bardzo męczyli się u siebie z Bułgarią z którą ostatecznie wygrali 2:1. Natomiast w ostatnim grupowym spotkaniu wygrali zaledwie 1:0 z Azerbejdżanem. Ogólnie nie jest to mocna drużyna. W ubiegłym roku w meczach towarzyskich potrafili remisować z takimi rywalami jak Zjednoczone Emiraty Arabskie. W składzie nie mają wielkich gwiazd tak jak Chorwacja. Grają w średnich lub słabszych klubach. Chyba największą gwiazdą jest Odegaard, który ma zaledwie 16 lat. Mimo świetnych umiejętności bo przecież sprowadził go do siebie Real Madryt to myślę, że spali się w dzisiejszym meczu. Będzie to dla niego pierwszy mecz w el. od pierwszej minuty. A do tej pory zagrał niecałe 30 minut z Bułgarią. Norwegia bez większych indywidualności nie poradzi sobie w dzisiejszym meczu. Chorwacja naszpikowana gwiazdami wielkiego formatu powinna bez większych problemów poradzić sobie z Norwegami. Goście męczyli się w tych eliminacjach z zespołami Azerbejdżanu i Bułgarią. Taka gra jaką ostatnio prezentowali na pewno nie wystarczy na Chorwatów, którzy świetnie się prezentują. Również historia spotkań wskazuje na gospodarzy. Mimo, że zagrano tylko 3 bezpośrednie spotkania to 2 razy góry była Chorwacja, a raz padł wynik remisowy. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy są o klasę lepszym zespołem niż goście.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Belgia - Cypr
Typ:
powyżej 14 rzutów rożnych
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365

Dziś pod lupą mam Belgię. Pierwsze co wpadło mi do głowy to postać Kevina de Bruyne. Na tym dnia wybieram jednak inny zakład. Otóż nie da się ukryć, że dziś to gospodarze będą faworytem tego meczu. Cypr moim zdaniem nie ma żadnych atutów, żeby sprawić niespodziankę. Spodziewam się dobrego meczu ze strony Belgów i ich pewnej wygranej. Przy tak mocnej ofensywie sądzę, że możemy zobaczyć dziś dużo rzutów rożnych. W ostatnich meczach eliminacyjnych Belgowie ustrzelili 12 kornerów z Andorą i Bośnią. 11 kornerów padło w meczu z Walią. Dziś odważnie zaryzykuję w przełamanie bariery 14 kornerów. To właśnie w stałych fragmentach gry swoich szans będą szukali Cypryjczycy, którzy poziomem są dla mnie lepsi niż Andora, ale gorsi niż wspomniana Walia czy Bośnia. W samym meczu spodziewam się łatwej przeprawy gospodarzy i uważam, że przy silnym potencjale ofensywnym Belgów możemy obejrzeć sporo rzutów rożnych.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Kwalifikacje Euro, 20:45
Bułgaria - Włochy
Over 1.5 gola
1.50
Bet365
Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie kwalifikacyjne do Euro 2016. W grupie H zmierzy się ze sobą reprezentacja Bułgarii i Włoch. Gospodarze po 4 meczach plasują się na 4 pozycji, a goście są vice liderem grupy. Typuję w tym spotkaniu na over 1.5 gola. Po pierwsze za wynikiem co najmniej 2 bramkowym przemawiają statystyki bezpośrednich spotkań między tymi dwoma reprezentacjami. Obie drużyny spotkały się ze sobą do tej pory 9 razy i 7 razy padał wynik over 1.5 gola. Mecze z ostatnich lat między Bułgarią, a Włochami to rezultaty 1:0, 2:2 i 0:2 (2 razy over 1.5 gola). Po drugie sytuacja w tabeli zmusza gospodarzy tego spotkania do ryzykowania i atakowania. Tylko 3 punkty przedłużą szansę Bułgarów na chociażby baraże. To z kolei woda na młyn dla Włochów, którzy będą zapewne stwarzać groźne sytuacje z kontrataków. Moim zdaniem w tym spotkaniu szybko zdobyta bramka otworzy mecz i kolejne gole będą kwestią czasu. Mój typ na ten mecz to 1:2 dla ekipy z półwyspu apenińskiego i over 1.5 gola.
✅50
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Piłka nożna, Kolumbia
Jaguares de Cordoba - La Equidad
Over 1 gola - 1. poł
2.45
Bet365
Dziś typuje spotkanie z ligi kolumbijskiej - drużyna Jaguares de Cordoba podejmuje na własnym stadionie ekipę La Equidad. Dziwią mnie wysokie kursy na overy bramkowe w tym meczu, dlatego swój typ kieruje właśnie w tym kierunku. Konkretnie chodzi mi o pierwszą połowę. Śledząc historię gospodarzy to w 9/10 ostatnich spotkań pierwsza bramka padała przed przerwą, w kilku padło nawet więcej goli niż jeden. Zespół Jaguares de Cordoba zdecydowanie lepiej prezentuje się na własnym obiekcie, dlatego wnioskuję, że to oni powinni dzisiaj stawiać warunki. Od pierwszych minut będą atakować i strzelać jak to było we wcześniejszych meczach. Rywala mają słabego, dlatego nie widzę większych oporów przed postawieniem na co najmniej jednego gola w pierwszej połowie.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom