>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 28.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia Erste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie:Almere-Mastricht
Typ: wygra Mastricht ( AH-1)
Kurs: 3,90
Buk: bet365

Głównym powodem dla którego ten typ gram jest forma obu drużyny. Almere zajmuje dopiero 18 miejsce. W ostatniej kolejce wygrali mecz z Sparata Roterdam ( 14 miejsce) z drużyna która też ostatnio gra bardzo słabo. Wcześniej Almere notował serie 4 porażek z rzędu gdzie stracił aż 11 bramek strzelając tylko 3. Czyli jak widać miejsce w tabeli idealnie odzwierciedla ich możliwości i tutaj nawet te ostatnie zwycięstwo wiosny nie czyni. Mastricht to 10 miejsce lecz w przypadku zdobyć dzisiaj 3 pkt mogą nawet znaleźć się w pierwszej piątce. I tutaj szczególnie ostatnia forma sprawia że cały czas pną się w tabeli. Nie przegrali meczu od 8 spotkań, odnosząc 5 zwycięstw i 3 remisy. I dla tego uważam że dzisiaj też wygrają to spotkanie. Dodatkowym plusikiem moje typu jest brak u gospodarzy Receveur ( pomoc 24/2) oraz Serrarens ( atak 24/3)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaJaponia, J-League
Spotkanie: Kawasaki – Nagoya
Typ: over 2.5
Kurs: 1.60
Buk: bet365 ; Godz. 11:00
Analiza: Niestandardowo jak na rozgrywki Japońskiej J-League dziś zainaugurujemy czwartą kolejkę i rozpoczniemy od jednego z najciekawszych spotkań tej kolejki w którym to Kawasaki będzie podejmowało Nagoya.
Kawasaki miała fantastyczną końcówkę poprzedniego sezonu co dało im miejsce na najniższym stopniu podium a mistrzostwo przegrali tylko o trzy punkty. Tak więc po kilkuletniej przerwie powrócili do Azjatyckiej Ligi Mistrzów i od spotkania w grupie z Guizhou rozpoczęli ten sezon, wygrali skromnie 1:0. Już tak dobrze nie było w następnych meczach, na inaugurację rozgrywek krajowych zaledwie remis u siebie z Kobe 2:2, następnie przyszły cztery porażki dwie w lidze w tym u siebie 3:4 z Omiya i dwie w Lidze Mistrzów. Trzeba przyznać zaczęli do dużego falstartu, ale chyba ostatniej spotkanie z Tokyo będzie przełomem na tak trudnym terenie wygrali 0:4. W poprzednim sezonie był to zespół który bardzo fajnie się oglądało bo grali bardzo ofensywnie i nawet prowadząc nie bronili wyniku, zresztą na koniec mieli najwięcej bramek strzelonych, rzecz jasna taki styl oznaczał też ze sporo tracili. Przed własną publicznością szczególnie byli tak nastawieni, przegrali tylko dwa razy średnia bramek zdobywanych to dwie na mecz i jedna tracona. Po początku sezonu widać że swojego stylu w ogóle nie zmienili, z tą różnicą że defensywa jeszcze nie złapała lepszej dyspozycji stąd te porażki. Ofensywa funkcjonuje za to świetnie Kobayashi w czterech meczach cztery bramki, Okubo czyli król strzelców z poprzedniego sezonu już trzy trafienia a do tego mamy jeszcze dwójkę Brazylijczyków Paulinho oraz Renato.
Nagoya rozgrywki rozpoczęła znacznie lepiej co prawda na inaugurację przegrali u siebie z Shimizu 2:3 ale następne trzy mecze już wygrali i to dwa bardzo trudne wyjazdy. Poprzedni sezon zakończyli na niskim jedenastym miejscu byli ekipą grającą bardzo równo jeśli chodzi o bramki 47:48 tak więc sporo strzelanych i sporo traconych, szczególnie wyjazdy mieli bardzo ofensywne po tym względem 21:29. Kadrowo wiele nie stracili pozostała trójka najlepszych atakujących Australijczyk Kennedy który ma już na koncie dwa trafienia oraz Japończycy Tamada i Ogawa. Druga linia to w głównej mierz Kolumbijczyk Cordoba oraz nowa twarz Brazylijczyk Regis który powinien być dużym wzmocnieniem.
Są to dwie ekipy nastawione zdecydowanie na ofensywną grę i takiej dziś oczekuje stąd mój typ na bramki.
⛔100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaAustralia NBL 11:30
Spotkanie: Perth Wildcats - Wollongong
Typ: Perth -16.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pierwsze spotkanie drugiej pary półfinałowej w rozgrywkach koszykarskich NBL w Australii. Zdecydowanie najlepszy zespół sezonu ragularnego podejmować będzie Wollongong, który zajął czwarte miejsce. Żarty się skońćzył a siebie Dzikie Koty dysponują ogromną siła. Średnio zdobywają niemal 90 pkt i wygrywają pewnie spotkania. Pierwsza piątka jest wyrównana jak żadna inna w tej lidze. Każdy z nich potrafi rzucić w tłoku pod koszem jak i trafiać trójki dlatego tak ciężki ich powstrzymać. Wollongong niemal w ostatniej chwili zaakwalifikował się do play-offów. Bardzo słabo grali na początku sezonu a na wyjazdach wygrali tylko 5 spotkań. Jeżeli Tiggs i Rodnei Clark nie mają swojego dnia to kończy się to wysokimi porażkami. Historia ostatnich dziewięciu spotkań u siebie Perth z Wollongong jest jednoznacza. 9 zwycięstw ze średnio 20 pkt przewagi. Goście już dokonali swojego celu tracąc sporo zdrowia i myślę, że dzisiaj faworyci bedą ich karać raz za raz a tempo spotkania pozwoli pokryć handicap.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej:ROSJA: KHL - Play Offy
Godzina: 16:00
Spotkanie:Yaroslavl - St. Petersburg
Typ:2 ; Kurs:2.25
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Więc tak z góry przepraszam wszystkich którzy grali mój wczorajszy bet, no cóż nie poszło.
Dzisiaj gram w stronę graczy z Petersburga którzy ten mecz powinni wygrać, mówię powinni bo może stać się wszystko tutaj.Petersburg doprowadził do sytuacji podobnej jak Dynamo Moskwa którzy odpadli z Yaroslavlem już w pierwszej rundzie. Obrońcy tytułu naprawdę nie pokazali się z najlepszej strony, i tutaj pojawia się pytanie czy ten Yaroslavl jest aż tak mocny żeby wyrzucić z PO poprzedniego mistrza a teraz wyrzucić najlepszą drużynę Sezonu regularnego?
Moje zdanie jest takie ze Petersburg to drużyna która dzisiaj nie odpuści, skład Petersburga jest o wiele lepszy, co do 2 zwycięst Yaroslavla nie mam wątpliwości że wygrali bo grali lepiej tak o tym ostatnim mam zdanie że graczy z Petersburga poniosły emocje w 2 i 3 tercji zanotowali po 3 kary, na samym końcu już były nawet bijatyki. Petesburg w Yaroslaviu rzadko wygrywał i w sumie tym ostatnim zwycięstwem 1:6 przełamali passe przegranych w Yaroslavliu trwającą od 2008 roku.
Przyglądam się tym 2 spotkaniom
24.03.14 KHL Yaroslavl St. Petersburg 1 : 6
23.03.14 KHL Yaroslavl St. Petersburg 4 : 1
i uważam że jeśli dało się wygrać 6:1 , 4 dni temu to myślę że uda się i dzisiaj
Nie gram z handicapem bo sam kurs 2,25 w pełni mi wystarcza
Mam nadzieje że Petersburg na czele z legendą Kovalchukiem dzisiaj pokażą swoją dobrą grę i zdeklasują przeciwnika w regulaminowym czasie.
⛔100
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Croissy-Beaubourg ITF
Godzina: 16:30
Spotkanie:Siniakova-Voracova
Typ:2
Kurs:3.54
Bukmacher:pinnacle

Cóż śledzę ten turniej od samego początku i naprawdę nie mogę zrozumieć aż takiej różnicy kursów... fakt, Siniakova to ogromny talent, ale dziewczyna jeszcze nie ma ukończonych 18 lat, a wiadomo w takim wieku przytrafiają się dziwne porażki, tym bardziej u kobiet. Siniakova w tym turnieju dwa razy wygrała po 2:1, a wczoraj pokonała Jabeur 2:0, ale o zwycięstwie zdecydował tibreak, i co by nie mówić gdyby tunezyjka utrzymała swoje podanie przy stanie 6:5, to mielibyśmy trzeciego seta. Fakt że pokonała Pliskovą, ale nie zapominajmy o problemach zdrowotnych Karoliny. Siniakova w każdym z meczy dawała 2 razy się przełamać, nie jest to dużo, ale jednak tak jak wczoraj często męczyła swoje gemy serwisowe do 30,40. Na pewno nie gra pewnie w tym turnieju.
Starsza o 13 lat Voracova, wygrała tu dwa razy po 2:0, tracąc tylko raz swoje podanie, i wygrała 2:1 z Kulichkovą, czyli kolejną bardzo zdolną dziewczyną z rocznika 96. W tym meczu Renata dała się przełamać aż 7 razy, ale ostatecznie wygrała, łamiąc o jeden raz więcej rywalkę.
Cóż obie pochodzą z Czech, jednak 13 lat różnicy to sporo, młodsza Czeszka nie ma takiego doświadczenia, do tego Voracova lubi grać na kortach szybkich. Wiadomo przed Siniakovą szansa na wielką karierę, ale buki moim zdaniem mylą się wystawiając aż taki kurs. Tu wszystko może się zdarzyć, a wiec biorę te 3.54 z pocałowaniem ręki.
Dla mniej odważnych polecam handi +6 gem po 1.49 w pinku.
✅254
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker-PTC Finał
Godzina: 14:00
Spotkanie: Mark Allen vs Gerard Greene
Typ: Mark Allen (-1,5)
Kurs: 1,53
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Mark uwielbia mecze na tak krótkim dystansie. Jego forma zdecydowanie wzrosła. Pierwszy oznak mieliśmy podczas HWO,gdzie doszedł do półfinału. W Preston gra także bardzo widowiskowego,a co ważniejsze niezwykle skutecznego snookera. Zarówno pierwszy mecz (4-2 Jones) jak i drugi (4-1 O&#39;Brien) pokazały,że Allen będzie bardzo groźny i spokojnie może powalczyć o triumf w całym cyklu PTC. Trzeba zwrócić uwagę na breaki jakie wbijał w tych dwóch spotkaniach. 3 setki:136,113 i 107,a do tego 94,75 czy 66pkt.
Widać,że gra się układa,a wtedy Allen stanowi zagrożenie dla wszystkich swoich rywali.
Greene w tym roku nie zachwyca. Te dwa zwycięstwa we wcześniejszych rundach są dla mnie sporym zaskoczeniem. Najpierw pewna wygrana z bardzo solidnym Waldenem,a wczoraj wielki come back od stanu 0-3 z Anthony Hamiltonem.
Ugrał już tutaj dużo więcej niż sam pewnie oczekiwał. Tym bardziej,że forma na to nie wskazywała. Ostatnie turnieje to pasmo porażek.
Zrobił już swoje. Dzisiaj rywal dużo trudniejszy i przeszkoda raczej nie do przejścia.
⛔100
 
p-z. 150,6K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Spotkanie: Schalke - Hertha Berlin
Typ: Schalke do połowy
Kurs: 2.30
Buk: Bet365
Godz. 20:30
Analiza:
Pewny typ jak dla mnie, Schalke 3 miejsce w tabeli, Hertha zaś 9. Miejmy też to na uwadze, że Schalke ostatni mecz z BVB zremisowali więc zaprzepaścili szanse by wyprzedzić zespół z Dortmundu. Uważam, że w tym meczu postarają i od razu ruszą na rywala, tak więc mój typ to Schalke do połowy. Hertha z ostatnich 5 rozegranych meczy wywalczyła tylko 2 ptk (widać jaka forma), zaś Schalke o wiele lepiej się prezentuje, a także grają z przewagą, bo u siebie. Dobra wiadomość też jest taka, że Schalke grając u siebie potrafi nastrzelać sporo bramek np. mecz z Eintracht Brunszwik czy Hoffenheim (3:1), (4:0), a najważniejsze jest to, że niebieskim zawsze udaje się coś strzelić w pierwszej części spotkania i utrzymać ten wynik do połowy. Jak dla mnie pewny typ, Powodzenia.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 917,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska T-Mobile Ekstraklasa /
Data : 28.03.2014 godz. 18:00
Spotkanie - Ruch : Podbeskidzie
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 3.85
Bukmacher - Unibet
Analiza :
3 kolejki do zakończenia sezonu i w/g mnie pkt potrzebne zarówno jednej jak i drugiej drużynie no może gościem bardziej , w tej parze oczekuję ostrych starć bo ciągle mam przed oczami ich towarzyskie spotkanie ( no nie pamiętam konkretnie kiedy to było ale było ) i w tym pojedynku trener niebieskich zdecydował się na to aby jego piłkarze opuścili boisko i sędzia przerwał ten pojedynek ze względu na brutalność w grze Podbeskidzia , zresztą wg mnie to piłkarze z Bielska bardzo ostro grają a w tym sezonie zobaczyli już 50 żółtych kartoników , sędzia dziś jest pan Paweł Pskit który lubi bardzo dzielić kartonikami i w tym sezonie pokazał 91 żółtych 7 czerwonych i podyktował 3 karne w 20 meczach a ogólna jego statystyka w T-Mobile to 61 meczy 288 żółtek 22 czerwone i 11 karnych czyli w/g mnie jest OK , a jak już wspomniałem to Ruch ostatnio dwie porażki po fantastycznej serii 6 zwycięstw dlatego na pewno dziś będą zmotywowani do tego aby zrewanżować się za te dwie porażki przed kibicami i wydaje mi się że dziś jest ku temu okazja bo patrząc jak w tym sezonie Podbeskidzie spisuje się w meczach wyjazdowych 0-5-8 i gole 14:30 przy dobrej grze Ruchu u siebie 6-5-2 i gole 16:14 to stawiał bym na podopiecznych Jana Kociana , faktem jest też że Niebieskim u siebie z Podbeskidziem gra się ciężko bo bilans 1-3-3 nam to podpowiada lepiej wygląda dla nich mecze w Bielsku 4-3-1 jednak przy słabej grze wyjazdowej gości liczę że 3 pkt zostaną w Chorzowie , co do kartki to ostatni mecz tu w Chorzowie 6 żółtych kartoników no ale główny argument na czerwień to pan Paweł i na niego liczę !
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hawajski-typer 9

hawajski-typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia Play-Off
Godzina: 20:30
Spotkanie: Club Brugge - Lokeren
Typ: Gospodarze wygrają spotkanie
Kurs: 1.58
Bukmacher: Betclic
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na kolejne spotkanie ligi belgijskiej. W owym spotkaniu, na własnym stadionie niedoszły lider będzie podejmować drużynę z środkowej tabeli. Mecz zapowiada się niezmiernie ciekawie. Według mnie murowanym faworytem jest zespół gości. Na taką opinię składa się wiele czynników. Między innymi, od kilkunastu meczy, gra Brugge przekonuje mnie, że na ich meczach można porządnie zarobić. Graja spokojnie, dokładnie, szanują piłkę i oddaje cele, groźne strzały. Pora na garstkę statystyk. Na 15 meczy, które gospodarze rozegrali na własnej murawie, wygrali 11 spotkań, 2 razy remisowali i jedynie odnieśli 2 porażki, zyskując przy tym 28 bramek i tracąc zaledwie 9 goli. Sytuacja statystyczna u gości wygląda zdecydowanie słabiej. Na 15 meczy rozegranych na wyjeździe, Lokeren odnieśli 6 zwycięstw, 3 remisy i 6 porażek, zyskując przy tym 23 bramki i tracąc aż 17 ! Według mnie faworytem jest zespół gospodarzy i powinien gładko poradzić sobie z przyjezdnymi. Życzę powodzenia !
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dusseldorf - Ingolstadt Typ: Ingolstadt X2
Kurs: 1.48
Bukmacher: Bet365
Drużyna gospodarzy ma jeden punkt straty do Ingolstadt, gdzie goście plasują się w tabeli nieco
lepiej bo aż o trzy oczka wyżej. Fortuna w tym spotkaniu bez Bellinghausen 10/1, Latka 17/2, Fink 23/1,
Bomheuer 12/0, Bolly 11/0, Balogun 11/0, Schmidtgal 10/0, Lambertz 21/0, Bebou 1/0 . Na 5 spotkań
jakie rozegrały obie drużyny to 3 wygrali gracze Fortuny, raz padł remis i tylko jeden jedyny raz
w 2010 roku podopieczni Ingolstadt. Mam nadzieje że dziś się to odmieni. Gram tu podpórkę
z racji tego, że na ostatnich 5 spotkań drużyny gości padł 3 razy remis. Fortuna swój ostatni mecz
przegrała 4:1 z grejpfrutami. W tym spotkaniu goście bez dwóch grajków, a są nimi Matip 23/2,
oraz Metzelder 0/0
✅48
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 4

wodz1979

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Speedway Best Pairs - Toruń
Godzina:
19:00
Spotkanie: Dania - Rosja H2H
Typ: Dania
Kurs: 1.40
Bukmacher: bet365
Analiza: Nieoficjalne MŚ Par i naprawdę spore pieniądze do zgarnięcia dla zawodników - stąd walka powinna być naprawdę interesująca. Z powyższym typem radzę się spieszyć, dwóch duńskich zawodników jest faworytami nie tylko do pokonania rusków, ale w ogóle do zwycięstwa. Jest to początek sezonu, w żużlu bardzo istotne jest rozjeżdżenie, a oni obydwaj jeżdżą już od miesiąca. Buk palnął zdaje się głupotę, nie patrząc na skład ruskich, gdyby jeździł G. Łaguta ten typ byłby interesujący, a tak sam Sajfutdinow nie pociągnie pary na tyle, żeby wygrać z Duńczykami. Dla mnie pewniak dnia, jeśli nie tygodnia. Polecam.

✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Deleta Bydgoszcz - AZS Częstochowa Typ: over 168,5 pkt
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Specem od siatkówki nie jestem, ale zagłębiając się w historię spotkań obu drużyn i ich ostatnie mecze ten właśnie typ wpadł mi w oko. Linia ta została pokryta w ostatnich czterech meczach pomiędzy tymi drużynami. Zazwyczaj były to wyrównane spotkania, a obie ekipy wygrywały po dwa razy. Do overa wystarczą w zasadzie 4 sety bez większych pogromów, chociaż nawet w tych 4 ostatnich meczach zdarzały się sety do 13 to i tak linia ta bez większych problemów była pokrywana. Mimo porażki w pierwszym meczu u siebie Częstochowianie zapewniają dzisiaj walkę o zwycięstwo i przedłużenie dalszej rywalizacji. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, ale czy różnica klas między drużynami jest na tyle wysoka żeby ten mecz miał się skończyć w 3 setach, nie wydaje mi się. W pierwszym meczu Częstochowianie potrafili pokać rywala do 13, ale też przegrać sety prowadząc 12:5 czy 16:11. Jeśli w ich grze nie będzie tyle przestojów co ostatnio to liczę na całkiem wyrównane spotkanie i co najmniej jednego wygranego przez nich seta co w efekcie powinno dać nam over 168,5 nawet z kilku punktowym zapasem.
✅75
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Francja / Ligue 2
Data - 28.03.2014 / godz. 20:00
Spotkanie – CA Bastia - Creteil
Typ - Główny zakład - 2
Kurs – 2.00
Bukmacher - Bet365
Analiza: Drużyna gospodarzy jest już pogodzona z degradacją do niższej klasy rozgrywkowej jej statystyki wyglądają następująco: 3z/8r/18p, co dało im zaledwie 17pkt po 29 kolejkach, ale nie ma co się dziwić że mają taki marny dorobek punktowy skoro ich bilans bramkowy prezentuję się tak: 13/48. Ostatnio u siebie co prawda pokonali 1-0 Troyes, ale w tamtym meczu mogli mówić o dużym szczęściu że takim wynikiem się zakończył, ponieważ Bastia wykorzystała sytuację na początku spotkania i jakimś cudem dowiozła ten wynik do końca, złożyła się oczywiście na to fatalna postawa gości w ataku.
Creteil mimo, iż od 6 spotkań są bez zwycięstwa 4r/2p, to ich forma nie jest taka zła jak to wygląda w 2 zremisowanych meczach prowadzili i byli bliscy zwycięstwa jednak zadecydowały pechowe końcówki w których tracili gole i zamiast zwycięstw są tylko remisy, co przełożyło się na to, że nad drużyną z miejsca spadkowego mają tylko 2 punkty przewagi. Bilans gości: 7z/12r/10, bramki 40-50.
Trener i zawodnicy bardzo chcą przełamać tą złą passę i wygrać, nadarza się ku temu znakomita okazja bo z kim wygrać jak nie z ostatnią, pogodzoną ze spadkiem z ligi CA Bastią? Zostało już tylko 9 kolejek sezonu, także punkty w tej fazie rozgrywek są bardzo potrzebne aby zapewnić sobie spokojne utrzymanie w lidze. Jeżeli ktoś woli bezpieczniej to proponuję 0 AH po 1.45.
⛔100
 
Z 35

zergimba

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna , Bundesliga Niemcy
Godzina : 20:30
Spotkanie : Schalke 04 - Hertha Berlin
Typ: Hertha Berlin
Kurs: 4.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Siemka ! Jedynym spotkaniem na jakie się dzisiaj zdecydowałem , będzie pojedynek w ramach 28 kolejki Niemieckiej Bundesligi , w której to naprzeciw siebie dzisiaj staną ekipy Schalke i Herthy Berlin . Buce mocno faworyzują w tym pojedynku gospodarzy , jednak według mnie nie są oni faworytami . Ba ! Powiedziałbym że to gości mają większe szansę na zwycięstwo w tym pojedynku . Nie mam dzisiaj za wiele czasu na pisanie dużej analizy dlatego teraz napiszę dlaczego decyduje się zagrać w tym spotkaniu na gości . Gospodarze przed tym spotkaniem mają w swojej ekipie straszny szpital ! W dniu dzisiejszym na boisku nie zobaczymy bowiem :
- Marco Hogera
- Dennisa Aogo
- Christiana Clemensa
- Jana Kirchofa
- Atsuto Uchide
- Christiana Fuchsa
- Benedikta Howedesa
- Jeffersona Farfana
- Felipe Santane
- Kyriakosa Papadopulosa
- Kevina-Prince Boatenga
Chyba nie muszę mówić jakie ogromne straty przed dzisiejszym starciem w składzie mają gospodarze . Nie wyobrażam sobie aby te osłabienia nie były widoczne w dniu dzisiejszym na boisku . Wydaje mi się że Hertha jest wstanie sprawić dzisiaj niespodziankę , i po takim kursie po prostu aż szkoda nie spróbować . Jest wielka okazja na złapanie value więc ja w to spotkanie wchodzę w 100% . Sorka za taką krótką analizę - jutro wracamy do normalności .
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ante Pavic vs Denis Kudla
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Analiza:
Za kilka minut rozpocznie się spotkanie ćwierćfinałowe turnieju w Guadalajara. W jednym ze spotkań zagrają dwaj młodzi zawodnicy. Faworytem bukmacherów jest Amerykanin Kudla, ale czy słusznie? Wczoraj po wyrównanym pojedynku pokonał Lacko 2-1. Nic szczególnego nie zaprezentował. Kudla obecnie jest sklasyfikowany na 126 miejscu w rankingu ATP. We wcześniejszych turniejach dość szybko odpadał. W kwalifikacji w Miami przegrał z Dzumhurem 2-0. W tym meksykańskim challenegrze nie należy do grona głównych faworytów. Wracając do wczorajszego meczu z Lacko czerpał korzyści przede wszystkim z błędów Słowaka. Ante Pavic przeniósł się na nawierzchnię betonową po występie w finale halowego turnieju w Rimosuki. W Meksyku zwyciężył dwukrotnie 2:0 odpowiednio z Ito i Soeda. Chorwat jest młodym, perspektywicznym zawodnikiem. Obaj zawodnicy grali ze sobą raz na początku rok. Przegrał wówczas Pavic, teraz czas na rewanż, gdyż dobrze się tu spisuje-powodzenia
✅ 350
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom