>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.03.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 2 8 Marca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Football Australijski
Spotkanie: Carlton Blues vs Richmond Tigers
Typ: Carlton Blues
Kurs: 1,82
bet365
28.III.2013 godz. 9.40


No to szykuje nam się już właściwa inauguracja sezonu w Australii.. Dlaczego?.. Skoro już dwa mecze za nami..
Ano dlatego, że tradycją już jest, iż pierwszy i ostatni mecz sezonu AFL rozgrywany jest na obiekcie MCG..
Ostatni to rzecz jasna Grand Final.. A pierwszym przez 5 ostatnich lat było spotkanie pomiędzy Carlton Blues i Tygrysami z Richmond.. W tym roku jakoś dziwnie rozpisano pierwszą rundę na dwa tygodnie..
Mniejsza z tym.. Przez tych ostatnich pięć lat na MCG zasiadało 60 - 87 tysięcy widzów, by dopingować swoich pupilków, czyli ekipę The Blues..i tylko raz.. 5 lat temu w 2008 roku Carlton zawiódł przegrywając 79:108..
Pozostałe cztery padały łupem gospodarzy.. I ich przewaga w tych meczach nie ulegała wątpliwości..
2009 - 150 (23.12): 67 (9.13) MCG (Att: 87 043)
2010 - 120 (18.12): 84 (9.10) MCG (Att: 72 010)
2011 - 104 (14.20): 84 (13.6) MCG (Att: 60 654)
2012 - 125 (18.17): 81 (12.9) MCG (Att: 78 285)
W sumie już od sześciu sezonów potykają się ze sobą w pierwszych rundach ( w 2007 również triumfował Carlton 115:98)..
The Blues to ulubiona drużyna Funta spoza Wielkiej Czwórki.. W zeszłym roku kapitalnie rozpoczęli sezon od trzech imponujących zwycięstw..
125:81 Richmond
154:63 Bribane Lions
122:62 Collingwood
Potem nagle wszystko się załamało..Zawirowania finansowe w klubie plus długotrwale kontuzje kluczowych zawodników ( w tym Eddiego Bettsa) sprawiły, że start marzeń zmienił się w całkiem przeciętny sezon..
Zakończony z dorobkiem 44 pkt na dziesiątym miejscu..
W tym sezonie mierzą już w czołową ósemkę zapewniającą udział w Play Off..
Niezłym prognostykiem jest fakt, że w rozgrywkach przedsezonowych, nazywanych NAB Cup doszli aż do Finału gdzie ulegli po dość dziwnym meczu Bribane Lions..
Dziwnym, bo te rozgrywki nie są zbyt prestiżowe i ekipy nie grają najmocniejszymi składami przez cały mecz.. Głównym założeniem tych spotkań jest testowanie nowych młodych zawodników i strategii gry..
Eddie Bets nie grał zbyt długo ale gola zdążył wsadzić..
Tym razem już nie będzie żadnych testów i ekdperymentów i zdrowa przygotowana do sezonu ekipa Carlton Blues upora się po raz kolejny z ekipą Richmond.. W zeszłym sezonie wygrali oba mecze.. Oprócz tego inauguracyjnego w drugim 94:91..

Zapraszam..
Pozdrawiam i Powodzenia..
Funt​
// Funt przejrzał nieco dokładniej statystyki H2H i jeśli Carlton wygra to będzie to 10 zwycięstwo pod rząd!! A wygra.. ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Memphis Grizzlies
Typ: New York Knicks (-3,5 pkt.) AH
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie wiem dlaczego Memphis jest faworytem tego meczu. Memphis są ogromnie osłabione brakiem swojego najlepszego zawodnika Marca Gasola, który jest najważniejszym punktem w defensywie oraz świetną opcją ofensywną. Grizzlies fatalnie zagrali ostatni mecz wyjazdowy z Waszyngtonem, który przegrali właściwie bez walki 94:107. Widać, że bez Gasola ta drużyna sobie nie radzi. Teraz przyjdzie im grać z będącymi na fali New York Knicks, którzy wygrali pięć ostatnich spotkań. Jak wiadomo hala NYK gwarantuje im chyba najlepszy doping w całym NBA, co jest ogromnym handicapem dla tej drużyny. Co więcej Grizzlies przegrali cztery ostatnie mecze wyjazdowe różnicą większą niż trzy punkty. Memphis aktualnie nie są w formie, do tego ten brak Gasola i New York Knicks na fali... Widzę tutaj wysokie i pewne zwycięstwo gospodarzy, a kursy wystawione na ten mecz to moim zdaniem lekkie nieporozumienie.

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , T-mobile ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Korona
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: williamhill
Analiza:

Na czwartek spotkanie ligi polskiej w której Podbeskidzie zmierzy się u siebie z zespołem Korony.Drużyna gospodarzy znajduje się aktualnie na przedostatnim miejscu w tabeli czyli na pozycji nr 15.Ich forma nie jest za ciekawa lecz jak na 15 drużyne ligi to nieźle bo w ostatnich 5 meczach zdołali zdobyć 6 punktów , wygrali raz , trzy remisy i jedna porażka tak więc całkiem nieźle.Generalnie to zespół gospodarzy gra najgorzej ze wszystkich biorąc pod uwagę mecze na własnym boisku jednak drużyna z Kielc gra również najgorzej tylko , że na wyjazdach , tak więc w tym meczu najbardziej prawdopodobny wynik według mnie to remis.Jeśli natomiast chodzi o drużyne gości to są oni aktualnie na 11 pozycji także też nie za wysoko , ich forma to 2wygrane remis i 2porażki więc bardzo zbliżona forma do Podbeskidzia.Lecz ich mecze na wyjeździe to po prostu koszmar , jedynie 3 punkty zdobyte na terenie rywli plus tylko 4 zdobyte tam bramki sprawiają , że Korona tak jak wcześniej wspomniałem gra najgorzej na wyjazdach ze wszystkich i dlatego dziś stawiam na remis , podejrzewam 0:0 lub w najgorszym wypadku 1:1 , ale nie sądze , że któraś z drużyn strzeli gola.

Pomogłem , proszę kliknij dzięki :)

✅ 225
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Calgary - Colorado
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza
Dzisiaj ciekawie zapowiada się mecz Calgary z Colorado. Są to drużyny, które odpowiednio zajmują przed ostatnie i ostatnie miejsce w swojej konferencji. Może taki mecz nie przykuł by mojej uwagi gdyby nie fakt, że Płomienie notują serię 7 zwycięstw u siebie! Odprawiali z kwitkiem takie ekipy jak Vancouver, Detroit czy Minnesote.
Colorado także notuje serię, lecz jest to czarna seria 9 meczów wyjazdowych bez zwycięstwa.
Nie wydaję mi się, by Calgary przerwało taką passe z ostatnimi Colorado, którzy są jedną z najsłabszych ekip NHL.
Tymbardziej Płomienie będą chcieli się zrewanżować, ponieważ w tym roku rozegrali z Avalanches dwa mecze i oba przegrali.
Dziś czas na zwycięstwo. Dodatkowo można wspomnieć, że kiedy Płomieieni juz wygrywaja u siebie to jest to zazwyczaj handicap. Ale to tylko garść statystyk, a przeciez statystyki nie grają, a zwłaszcza w hokeju. Pozdrawiam

⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , T-mobile ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Korona Kielce
Typ: under 2.5
Kurs:1.72( łapany 25.03)
Bukmacher:bwin
Zacznę od tego,że typ ten wypatrzyłem już parę dni temu i już wtedy go zagrałem. Nie będę pisał na którym miejscu są w lidze zespoły, jakie notują wyniki ostatnio, bo ktoś kto się interesuje to wie a Ci co nie interesują się naszą ligą i tak tego grać nie będą. Uważam ,że w tym meczu nie zobaczymy wielu bramek....dlaczego? Bo żadna z tych drużyn nie potrafi grać na tyle w piłkę żeby zdobywać bramki ???? Tak na poważnie to nie wydaję mi się żeby tu jakaś drużyna chciała się odkryć od początku meczu i zaatakować. Spodziewam się tzw &quot;meczu walki&quot;, a co to oznacza w naszej Ekstraklasie to wszyscy wiemy.....kopanie się po czołach. Reasumując dzisiaj w Bielsku zobaczymy zacięte spotkanie , toczące się w środku pola z niewielką ilością sytuacji podbramkowych. Myślę ,że w tym meczu kto pierwszy strzeli ten wygra. (0-0, 0-1,1-0, 1-1) tego się spodziewam ???? polecam

✅ 72
Podajemy aktualny kurs, a nie złapany wcześniej.
Ty napisałeś, iż złapałeś go wcześniej.
Sprawdziłem na oddsportal i w chwili, w której pisałeś post ten kurs akurat był taki sam (1,72). Pamiętaj jednak na przyszłość, aby podawać aktualny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Korona Kielce
Typ: Korona Kielce
Kurs: 2,60
bwin
Zapowiadany mecz Podbebskidzia Bielsko Biała z Koroną Kielce który to odbędzie się na stadionie Miejskim zapowiada się na mecz w którym żadna ze stron nie zamierza odpuścić. Moim zdaniem spotkanie te wygrają goście. Bilans pomiędzy tymi ekipami przemawia za drużyną Krwisto-Złotych. Jak dotąd &quot;Górale&quot; wygrali tylko raz. Miało to miejsce jeszcze w sezonie 2008/2009 kiedy to jeszcze rywalizowali na zapleczu Ekstraklasy. Ostatnie cztery spotkania to wyłącznie zwycięstwa Korony Kielce a w trzech ostatnich bramkę strzelał dwudziesto czteroletni napastnik Maciej Korzym który to zapewne i w czwartek wybiegnie na murawę. Ma on na koncie siedem bramek z czego trzy strzelił na wiosnę. Zatem jak widać forma rośnie a Podbeskidzie mu &quot;leży&quot;. Na grę Bielszczan mogą też wpłynąć zawirowania z trenerami które miały ostatnio miejsce. Napewno można spodziewać się w tym meczu dużo walki gdyż obie te drużyny bazują na grze agresywnej i siłowej co może także być konsekwencją dużej ilości kar indywidualnych. Ja wyżej oceniam szansę gości i na nich stawiam w tym meczu.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
typ: Paul Pierce powyżej 20pkt
kurs: 1,85
buk: betsson
Analiza:
Dzisiaj Boston (b2b) po wczorajszej dotkliwej porażce na własnym parkiecie z Knicks wybiera sie do Cleveland. Pod względem drużyny zwycięskiej w tym meczu nie zaryzykuje typu, wg. mnie równy mecz, Boston b2b, bez Garnetta, ale Cavs też ze swoimi brakami kadrowymi. Ja zdecydowałem się zagrać na ilość punktów Pierca. Pod nieobecność Kevina, Paul zapewne zagra dzisiaj sporo minut i nie ma co ukrywać on dzisiaj ma poprowadzić Celtów do wygranej. Boston w dramatycznej sytuacji, dzisiaj za wszelka cenę będą chcieli sie w koncu przełamać. Cavs zreszta nie lepiej, również zanotowali ostatnio 5 porażek z rzędu. Nie ma co zasypywać statystykami ogólnymi, dzisiaj jestem przekonany, że gra Bostonu będzie ustawiona pod Pierca. Cavs nie ma twardej obrony, zreszta powiedzmy sobie szczerze, że mało jest defensorów w NBA którzy są w stanie skutcznie przyblokować Pierca. Dzisiaj punkty Garnetta rozłożą się na kilku innych ofensywnych zawodników. W ostatnich 4 meczach Pierce zdobywał 28,16,26,16pkt , więc dzisiaj również powinno być powyżej 20pkt przeciwko słabym Cavs, oczywiście wszystko zweryfikuje boisko, ale według mnie typ warty zagrania bo któż ma zdobywać punkty dla Bostończyków jak nie Paul Pierce ???? Powodzenia !

⛔ 100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Reg ular Season Spotkanie: Boston Bruins - Montreal Canadiens
Godz:
0 0 . 3 5
Typ:
Montreal Canadiens wygra ML
Kurs:
2.40
Bukmacher: Tobet
Analiza: Dzisiejszej nocy o godz.00.35 dojdzie do wielkiego klasyku! Tak,tak wielkiego klasyku bo inaczej nie można nazwać starcia Bruins z Canadiens. Obie drużyny za sobą nie przepadają więc emocje gwarantowane. Ja będę trzymał kciuki za ekipą Habs i im też mam zamiar powierzyć swoje pieniądze. Jest to 3 starcie między obiema drużynami (narazie mamy remis 1-1 w serii). Nie przekonuje mnie ostatnimi czasy gra Bostonu,który już w ostatnim meczu z Toronto uciekł spod topora po tym jak przegrywał już 0:2 zdołał doprowadzić do remisu i rzutów karnych,które rozstrzygnął na swoją korzyść. Montreal jest b2b/dziesiejszej nocy pomimo tego,że mieli przewagę w strzałach na bramkę 37:25 musieli uznać wyższość Pingwinów z Pittsburgha i przegrali ostatecznie 1:0. Boston ma serię 6 zwycięstw w TD Garden i świetny bilans spotkań domowych 11-2-1 ale Montreal równie dobrze radzi sobie na wyjazdach 11-3-2. Ostatnią rzeczą na którą chciałem zwrócić uwagę jest obsada bramek w tym matchupie. W Montrealu młody,obiecujący Carey Price który ma bilans tego sezonu 16-6-4 z 2.28 GAA i .913 SV%. Jego bilans versus Boston to 0-4-1 z 2.20 GAA,więc jak widać nie wygrał jeszcze starcia przeciwko Bruins! Z koleji jego vis-a-vis będzie dziś Tuukka Rask z bilansem 15-4-3 z 1.90 GAA i .928 SV%. Ten za to ma bilans przeciwko Canadiens 1-6-0 z 3.18 GAA. Ciężki to mecz do typowania ja jednak spróbuję pograć na gości i zaufam graczom Habs. GO Habs GO!!!

✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Haas T. - Simon G.
Haas T. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 5/10

Tommy Haase przeżywa chyba drugą młodość, gra na tym turnieju wzorowo. Co prawda nie oglądałem porażki Novaka z Niemcem, ale sam wynik i oddanie mistrzowi tylko 6 gemów o czymś świadczy. Widziałem za to mecz Haasa z Ukraińcem i pomimo złego początku w pierwszej secie, Tommy zakończył mecz w dwóch setach. Grali wtedy w bardzo wietrzny dzień, ale to Niemcowi nie przeszkadzało serwować asów. Wymiany stały na świetnym poziomie, kto oglądał ten mecz ten wie co tam się działo.
O Simonie Gillesie pisałem już ostatnio, jego atutem jest przebijanie w nieskończoność. Po ponad dwu i pół godzinnym spotkaniu z Tipsarevicem Francuz może być delikatnie zmęczony. Tommy Haase gra kombinacyjnie i ma o wiele większy wachlarz zagrań niż Simon, dlatego H2H 4:1 na korzyść Niemca wcale mnie nie dziwi. Życiowa forma Haasa i styl gry Francuza który ewidentnie leży Niemcowi powinny przyczynić się do pewnego zwycięstwa Tommiego Haasa.

✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season
Spotkanie: Minnesota Wild - Phoenix Coyotes(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 5.10 ==&gt;&gt;5.00
Bukmacher: Unibet
28.03.2013 02:00
Analiza:
Mały wybór NHLa w nocy ale zawsze coś tam można wybrać.ja na dziś wybrałem przełamanie się kojotów.A z drugiej strony w końcu porażkę dzikich.Oba zespoły w odmiennych nastrojach gdyż gospodarze jak na razie mają sześć wygranych z rzędu a z drugiej strony Kojoty z sześcioma porażkami z rzędu.No dziś sądzę że goście będą mocno zmotywowani do zwycięstwa i przełamią fatalną passę swojej gry.Także pokażą że i świetną passę także mogą przerwać a w dzisiejszym spotkaniu jesli to zrobia to zakończą bardzo dobrą grę Minnesoty.Liczę na wygraną gości gdyż gracze ci bardzo sobie dobrze radzą w meczach wyjazdowych z Dzikimi.Na ostatnie pięć spotkań to ąz czterokrotnie wygrali takie spotkanie.Być może gra z MInnesotą leży im a gospodarzom nie.dlatego też sądzę że dziś do statystyk zaliczą udany występ i rozgromią gospodarzy.Nie mają słabych zawodników i gwiazdy w ich skaldzie dziś pokażą że warto na nich stawiać bo sa nieobliczalni i mogą wygrać z każdym.

⛔ 100
 
M 1

michaldinho7

Użytkownik
Górnik
Dyscyplina: Piłka Nożna , T-mobile ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Typ: Górnik Zabrze
Kurs:3,50
Bukmacher:Bet-at-home
Górnik zajmujący 5 miejsce i niezbyt dobrym starcie musi wygrać ze bardzo słabym Widzewem u siebie, do kadry Zabrzan powraca Magiera w coraz lepszej formią są Nakoulma i Jeleń. Widzew zajmuje 12 lokatę i myślę, że nie powinien zbytnio przeszkodzić gospodarzom w zdobyciu 3pkt. Zabrzanie przed własną publicznością będą chcieli zamazać plamę po ostatnich meczach i wygrają wysoko z Łodzianami.

Dwa posty niżej podajesz drugi typ na ten mecz. Domyślam się, że się pomyliłeś przy pierwszym typie, jednak nie poinformowałeś o tym w odpowiednim temacie.
Rozliczam zatem ten typ jako 0 punktów (zwrot).
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
Typ: BTS - Yes
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Ogólnie rzecz biorąc Polska liga to nie liga na stawianie BTS-ów ani overów (zastanawiam się czy w ogóle jest to liga na stawianie czegokolwiek heh) ale coś czuje że jutro padną nam bramki z obu stron. Po przerwie na reprezentację myślę, że po pierwsze albo piłkarze będą głodni gry i mecz może zakończy się nawet wynikiem 2:2 albo (co bardziej prawdopodobne) piłkarze po 10 dniach bez meczu będą popełniać błędy oraz kiksy i w tym po trochu też upatruję trafności typu. Statystycznie też mi wychodzi na bramki w jutrzejszym meczu. Korona strzelała przynajmniej 1 gola w każdym z ostatnich 7 meczy na wyjeździe. Podbeskidzie w ostatnich 10 meczach u siebie nie strzelało żadnej bramki 3 razy a jeśli już strzelali to zazwyczaj dużo (4 Rakowi Częstochowa i Jagielonii, 2 GKS-owi, Widzewowi i Lechowi oraz 1 bo 1 ale Legii Warszawa). Ostatni mecz pomiędzy drużynami na stadionie w Bielsku Białej zakończył się wynikiem 2:3. Myślę, że jutro będziemy oglądać bramki z obu stron. Powodzenia !

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1

michaldinho7

Użytkownik
Górnik
Dyscyplina: Piłka Nożna , T-mobile ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Typ: Górnik Zabrze handi (0-1)
Kurs:3,50
Bukmacher:Bet-at-home
Górnik zajmujący 5 miejsce i niezbyt dobrym starcie musi wygrać ze bardzo słabym Widzewem u siebie, do kadry Zabrzan powraca Magiera w coraz lepszej formią są Nakoulma i Jeleń. Widzew zajmuje 12 lokatę i myślę, że nie powinien zbytnio przeszkodzić gospodarzom w zdobyciu 3pkt. Zabrzanie przed własną publicznością będą chcieli zamazać plamę po ostatnich meczach i wygrają wysoko z Łodzianami.[/quote]

W ciągu dnia można podać maksymalnie 1 typ na dany dzień.
Wszystko zostało wyjaśnione dwa posty wyżej.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz 01:00
New Orleans Hornets – Los Angeles Clippers
TYP: 1
KURS: 3,10
BUK: William Hill
Analiza:

Na jutro postanowiłem napisać analizę do meczu NBA pomiędzy zespołem Orleans z zespołem Memphis. Co mnie zadziwiło że na zespół gospodarzy jest strasznie wysoki kurs. W NBA jak każdy wie różne rzeczy się dzieją i zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu jest realne.
Gospodarze tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 13 pozycji z dorobkiem 25 zwycięstw i 46 porażek. Na własnym boisku rozegrali oni 36 mecze w których to 15 meczy wygrali i 21 meczy przegrali. A więc jak widać aż tak tragicznie u siebie nie grają choć początek sezonu mieli straszny w swoim wykonaniu ale teraz u siebie potrafią wygrać nawet z mocnym zespołem. Na wyjeździe grają bardzo słabo. Rozegrali oni 35 meczy w których to 10 meczy wygrali i 25 meczy przegrali. W ostatnich 5 meczach wygrali oni 3 mecz a 2 mecze przegrali. Lecz warto powiedzieć że że ostatnie trzy mecze u siebie wygrali z Bostonem, Memphis u zespołem Denver a więc dlaczego by nie mogli by pokonać Clippers.
Natomiast goście tego meczu w konferencji zachodniej znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 48 zwycięstw i 23 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 36 meczy w których to 28 meczy wygrali i 8 meczy przegrali. Na wyjeździe rozegrali oni 35 meczy i wygrali 20 spotkań a 15 meczy przegrali. A więc jak widać na wyjeździe już tak rewelacyjnie się nie spisują. W ostatnich 5 meczach wygrali oni w 3 meczach na własnym boisku lecz dwa mecze na wyjeździe przegrali. Odpowiednio z Sacramento i zespołem Dallas.
Moim zdaniem na zespół gospodarzy jest wysoki kurs i warto zaryzykować i zagrać bo teraz w NBA rolę się odwróciły najsłabsze zespoły potrafią na własnym boisku pokonać zespół który znajduje się wysoko w tabeli dlatego też stawiam na zespół gospodarzy.

⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Nhl, HOKEJ
Spotkanie: Calgary Flames - Colorado Avalanche
Typ: Calgary Flames OT
Kurs: 1.80
Buk: Unibet !
Na dziś noc wybrałem sobie, Calgary, którzy u siebie prezentują się całkiem nieźle. Będą gościć nafciarzy, którzy na wyjazdach prezentują się słabo.. I myślę, że dziś mimo że są na ostatnich miejscach tabeli, dużo nie wskórają, bo wybierają się na trudny teren, do pokonania. Calgary na pozór wydają się słabi, ale potrafili wygrać, takie mecze, jak 4 marca, z Canucks u siebie, albo chociażby z Dzikusami 24 lutego.. A to już nie jest byle kto. Dziś mają idealny sprawdzian, aby udowodnić, że są lepsi, od zespołu gości, zabierając im cenne 2 pkt.

✅ 80
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde 2013
Spotkanie: Gerard Ciolek - Leigh Howard (Etap 3A)
Typ: Gerard Ciolek
Kurs: 1,833
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tutaj sprawa nadal jest prosta:
O Howardzie wczoraj pisałem tak:
Howard to też dobra sztuka w tym roku, ale jedno duże ale... na tym wyścigu Orica ma dużo zawodników na których może jechać czyli Cooke, O&#39;Gardy, Kruopis czy zawodnik liczony do generali Durbridge. Najpewniej pojadą jutro na Kruopisa bo Litwin jest najszybszy z tego zespołu w tym wyścigu.
Trzeba to podtrzymać, co prawda dzisiaj najlepszy z Oricy był Howard miejsce 38 więc szału nie ma to jutro Orika nie powinna się tak sponiewierać jak dzisiaj i Kruopis czy ktoś inny może powalczyć o czołową lokatę. Ciolek się przełamał, dobra jazda tego zawodnika. Drużyna Afrykańska MTN Qgubeka to drużyna gdzie wszystko kręci się wokół Ciolka. Zdecydowany lider zespołu. Dzisiaj został w drugiej grupie i dopiero 33 miejsce. Bezpośrednio na finiszu szybszy jest Ciolek także powinno być dobrze.
Wszystko podtrzymuję, z tym że Orica kompletnie jest pogubiona na tym wyścigu. Nie wiem co się z nimi dzieje ale jak Howard dwa razy dojeżdża najlepiej z drużyny to coś jest nie tak. Ciolek dzisiaj źle wyszedł z zakrętu przed finiszem i nie miał gdzie nadrabiać, do tego dzisiaj było mocno pod wiatr i nie miał gdzie złapać prędkość. Ale widać że jest ogólnie szybki i powinien jutro zafiniszować w top10.

⛔ 100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – NHL, Regular Season
Spotkanie: Calgary Fames - Colorado Avalanche
Typ: Colorado Avalanche OT
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
03.00
Dzisiaj stawiam na Lawiny. Sytuacja w tym meczu wydaje się bardzo prosta na pierwszy rzut oka. Calgary ostanio dostaje na wyjeździe od każdego, ale u sibeie graja świetnie, wygrali osttanio z Nutkami, ze Skrzydłami czy Wild, a wczesniej z Canucks i w ogóle u siebie maja serię 7 meczów wygranych! Za to na wyjeździe Lawiny graja tragicznie, wygrali jedynie 2 mecze, w tym tylko jeden w reg time, ale za to z kim? Własnie z dzisiejszym rywalem czyli Płomieniami. Pytanie moje brzmi, skoro Płomienie tak genialnie grają u siebie, a Lawiny tragicznie na wyjazdach skąd kurs na gospodarzy ok. 2.35 na wygraną w reg time? Niewątpliwie ma na to wpływ wczorajszy mecz z Hawks i ich gra b2b, jednak to i tak trochę mało, bo w mojej ocenie kurs na Płomieni powinien wynosic max 2.10. My mamy 2.35 więc całkiem kuszący i ja w nim upatruję pułapki buków, którzy moga sporo kokosów na tym meczu zbic. Kto by przeciez zagrał na takie żenujaco słabe na wyjazdach Lawiny po takim marnym kursie? Ja zagram myślę, ze nie stracę, bo dla Płomieni b2b to będzie spory kłopot, a dla Lawin to mecz bardzo wazny, bo myslę że nie będą chcieli się sfrajerzyc do końca i przegrac nawet z Płomieniami, które zajmują w konferencji miejsce wyżej czyli 15 :; Szykuje sie mecz gigantów, z którego zwyciesko wyjdzie Colorado.

⛔ 100
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP MIAMI
Spotkanie: Tommy Haas - Gilles Simon
Typ: over 21.5 gema
Kurs: 1.58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ćwierćfinał turnieju w Miami.Sprawca największej sensacji w turnieju Tomy Haas zagra z Francuzem Simonem. Styl gry Simona jest znany- przebijanie, twarda defensywa, wymuszanie błędów. Czy wystarczy to na Niemca? Śmiem wątpić, tym nie mniej powinno przysporzyć pewnych problemów. Uważam że Niemiec wyjdzie na kort z pewnością podbudowany zwycięstwem z Djokovicem i będzie chciał szybko rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść, a styl gry Simona będzie mu w tym wybitnie przeszkadzał i działał na nerwy. Fakt, Tommy dysponuje lepszą zagrywką, lepiej czyta grę, lepiej gra przy linii i powinien ten mecz wygrać, lecz nie bez walki. Uważam, że Simon się postawi Niemcowi co pozwoli pokryć linię zaproponowaną przez bukmacherów

⛔ 100
 
stanley-63 807,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Singapur S-League
Spotkanie - Warriors : Young Lions
Typ - Warriors powyżej 3.5 gola
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :
Dzis w S-League dojdzie do spotkania dwóch jak na razie najsłabszych drużyn w lidze i tak gospodarze miejsce przedostatnie z dorobkiem 4 pkt. po 5 kolejkach i zespół Young Lions zamykający tabelę z dorobkiem 0 .
Gospodarze wszystkie pkt zdobyli w meczach wyjazdowych , natomiast w domu idzie im fatalnie i dwa rozegrane spotkania to - w inauguracyjnym pierwszym spotkaniu nowego sezonu 2013 dotkliwa porażka z Tanjong Pagar aż 1:6 i drugi mecz z mistrzem kraju Tampines 0:1 , dzis jednak uważam że nadarza się okazja na pierwsze zwycięstwo i nie ukrywam że wyrażne gospodarzy bowiem goscie jak już wyżej wspomniałem bez punktu ba jakby tego było mało nawet bez gola strzelonego w tym nowym sezonie a bilans bramkowy to 0:13 , gdy do tego dodamy ich H2H które zdecydowanie przemawia za Warriors i wygląda tak : na 29 wspólnych meczy 20-4-5 i w bramkach 81:40 i teraz mecze na terenie Warriors - 13-2-1 i 52:23 to możemy przypuszczać że gospodarze są faworytem tego pojedynku a że jeszcze w tym sezonie na swoim terenie nie wygrali to zaryzykuję że dzis urządzą sobie festiwal strzelecki do porównania podam parę ostatnich wyników kiedy grali u siebie z Young Lions : 4:3 , 3:0 , 3:0 czy też 5:2 . W lidze Singapurskiej dosyć często padają wysokie overy tak więc liczę że dzis gospodarze odkują się za np. porażkę z Tanjong Pagar 1:6 i sami strzelą przynajmniej 4 gole w tym spotkaniu . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom