>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.03.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 28 marca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bułgaria A PFG, Główny zakład

Spotkanie: Lokomotiv Sofia - Slavia Sofia

Typ: 1
Kurs: 4,6
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza:
I kolejny bardzo wysoki w mojej ocenie kurs na gospodarzy, którzy w meczu derbowym podejmować będą Slavie Sofie . Goscie w ostatnich meczach nie spisywali sie zbyt dobrze ponieważ ostatni mecz jedynie wygrali i to szczesliwie 3:2 natomiast dwa wczesniejsze mecze przegrali i to po naprawde bardzo słabych pojedynkach z jeszcze niżej notowanymi zespołami od Lokomotivu . Natomiast gospodarze widać ze łapią pomału bo pomału ale liczy sie że wpada wiatr w przysłowiowe żagle i może w tym meczu nastąpi przełamanie bo potencjał jest napewno w drużynie która potrafi wygrac u siebie 2:0 żeby zaraz przegrać na wyjezdzie 4:0 co prawda z rewelacyjnym zespołem jakim niewątpliwie jest CSKA. Mecz derbowy zatem zapowiada sie bardzo ciekawie i emocjonujaco i moim zdaniem gospodarze sa w stanie ugrac tutaj spokojnie 3 pkt na co oczywiscie licze stad mój typ. Historia gry tych zespołów równiez pokazuje jakie to są rewelacyjne mecze tylko jeden mecz zakonczyl sie remisem natomiast wszystkie reszte wygraną druzyny tylko jedna bramka albo 2:1 albo jak w ostatnim spotkaniu jutrzejsi gospodarze wygrali 4:3 na co licze także jutro ????
⛔ 100
 
lukasi 8

lukasi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bulgaria
Spotkanie: Kaliakra - Vidima-Rakovski Sevlievo
Typ: x
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz ligi bulgarskiej. Spotkanie kandydatow do spadku 15-tej i 14-tej druzyny ligi bulgarskiej.
Kaliakgra ostatnie 6 meczy przegrała, przegrywaja wszystko jak leci. Goście natomiast w ostatnich 6 spotkaniach az 5 porazek i jedno zwyciestwo.
Gospodarze wedlug mnie beda chcieli wygrac ale wg. mnie nie bedzie im latwo z nieco lepsza druzyna gosci. Maksymalnie remis padnie w tym spotkanie taki jest moj typ.
24/03/2012 Premier League Beroe vs. Kaliakra P - 3:1
21/03/2012 Premier League Kaliakra vs. Chernomorets P - 0:4
18/03/2012 Premier League Kaliakra vs. Lok. Płowdiw P - 1:2
11/03/2012 Premier League CSKA Sofia vs. Kaliakra P - 3:1
07/03/2012 Premier League Kaliakra vs. Liteks Ł. P - 0:2
03/03/2012 Premier League Kaliakra vs. Montana P - 2:3
24/03/2012 Premier League Vidima-Rakovski vs. Chernomorets P - 0:1
20/03/2012 Premier League Vidima-Rakovski vs. M. Pernik P - 0:3
16/03/2012 Premier League Lok. Sofia vs. Vidima-Rakovski Z - 0:1
10/03/2012 Premier League Vidima-Rakovski vs. Ludogorets P - 0:5
03/03/2012 Premier League Liteks Ł. vs. Vidima-Rakovski P - 3:0
27/11/2011 Premier League Vidima-Rakovski vs. Vratsa P - 0:1
⛔ 100
 
koralgol 83

koralgol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Chicago Blackhawks - Ney Jersey Devils
Typ: Chicago Blackhawks
Kurs:
2,90
Bukmacher: bwin
Analiza:

Wybrałem spotkanie, które pod względem walki, ilości strzałów i innych statystyk powinno być wyrównane. Zdecydowałem się jednak postawić na jastrzębie z jednego powodu. Tym powodem jest skuteczność. Chicago jeżeli ma dużo sytuacji to strzela dużo goli, wygrali ostatnie 5 z 6 meczy, wygrywając dość wysoko. Ostatnio co prawda przydarzyła im się wpadka, jednak to zapewne był jednorazowy precedens. Tym bardziej, że za ta porażką obwiniać można w największym stopniu Crawforda. Crawford po meczu powiedział, że w tym meczu nie był sobą i że należy o tym zapomnieć i grać dalej. Dlatego sądzę, że w tym meczu będzie chciał pokazać klasę i zagra na swoim najlepszym poziomie. Diabły natomiast przegrały ostatnie 4 z 6 meczy, w większości z nich strzelając tylko 1 lub góra 2 bramki. Tak więc skutecznością nie imponują. Jeśli chodzi o sytuacje w tabeli to obydwie drużyny zajmują 6 pozycję w swojej konferencji i maja już w zasadzie prawie pewny awans do Play Off.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 6

header1

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Milan - Barcelona
Typ: Milan &gt;1.5 bramki
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak słusznie powiedział Mustafa, Serie A lider nie powinien [email protected]~~dobj w domu, nikomu, nigdy
Barca z dziewięciu zwycięstw z rzędu we wszystkich rozgrywkach, ale mogą być podatne dala od domu. W hiszpańskiej Primera, ich płyta jest 8-5-2, ale stat Skupiłem się na to kilka czystych kartek, które mieli - sześć w tych 15 meczach, a takie strony jak Sociedad, Getafe lub Osasuna udało się pokonać Valdes. Mając to na uwadze, 1,50 do Mediolanu bramkę wydaje się dobrym kandydatem do akumulatora.
Ponadto Barca przyznał dwie lub więcej w czterech meczach z dala od domu w tym sezonie. Milan może mieć problemy oddział samodzielnie, ale to raczej w obronie, a ich atak jest nadal bardzo silny i na pewno stanie zdobywając dwa na ich dzień, Ibrahimovic w szczególności.
Kiepska analiza.
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Spotkanie: Milan - Barcelona
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.60
Bukmacher: betclic
Analiza: Barca to potęga wiadomo, ale Milan to przecież mistrz Włoch i lider tabeli Serie A. Obie drużyny spotkały się dwukrotnie w fazie grupowej i w obu meczach Milan strzelił po dwie bramki. Barca z Messim w składzie musi strzelić, robi to przecież praktycznie w każdym meczu bez względu na rywala. Na pewno dobrze będzie chciał wypaść w tym spotkaniu Ibrahimovic, a więc były gracz Blau Grany. Dodatkowo mecz odbędzie się na San Siro, więc Milan musi próbować tu wygrać i wykorzystać wyjazdową słabość Barcy i średnią, delikatnie mówiąc, postawę jej defensywy. Krótko mówiąc, obie drużyny strzelą: Milan bo musi, a Barca robi to zawsze.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores
Spotkanie : Club Nacional - A.Lima
Typ : 2
Kurs : 10.0
Bukmacher : Bet 365
Jutro o godzinie 00:15 Club Nacional przed własną publicznością zagra z A. Lima . Gospodarze to druzyna na codzień grająca w Urugwaju po 3 rozegranych kolejkach w Copa Libertadores znajdują się na 3 pozycji w tabeli ( 1 wygrana , 2 porażki ) co daje im 3 punkty ich strata do lidera to 4 punkty . Goście swoje mecze ligowy rozgrywaja w Peru po 3 rozegranych kolejkach znajdują się na ostatnie 4 pozycj w tabeli ( 1 wygrana , 2 porażki ) co daje im 3 punkty w ostatniej kolejce Lima na własnym stadionie grała z Club Nacional i wygrali 1:0 do końca pozostało już tylko 3 kolejki a więc jest o co walczyć na 2 spotkania rozegrane na wyjeździe przegrali oba w meczu w Vasco grali od 48 minuty w osłabieniu mimo tego zdołali strzelić gola w 85 minucie fakt że tamto spotkanie przegrali 3:2 lecz ich gra mogła się podobać . Myślę że Lima ma sanse by wyjechać z Urugwaju z kompletem punktów po cichu liczę na skromną wygraną gości w tym soptkaniu 0:1 , 1:2
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Liga mistrzow
Spotkanie: AC Milan - FC Barcelona Suma punktow za kartki
Typ: powyzej 65
Kurs: 3,00
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W pierwszym spotkanie najciekawsze spotkanie 1/4 finalu lidze mistrzow spotykaja sie AC Milan i FC Barcelona. Obie druzyny w tym sezonie juz dwukrotnie sie spotykale w fazej grupowej i w oba spotkanie nie zabraklo walki i emocje. Gospodarze tego spotkanie tydzien temu odpadli z rozgrywkach Copa Itali i juz walcza tylko o Scudetto i w lidze mistrzow. Goscie swietnie sie spisuja w tym sezonie walcza na 3 frontach i po tym jak odrobili 4 punktow nad Realem Madrid to moga marzyc o kolejne sezon w ktorym moga wszystko wygrac. Pilkarze Milan w rozgrywkach ligowych udowodnili ze sa najlepsza druzyna w wloskiej lidze. W poprzedniej rundzie Rossoneri wysoko pokonali u siebie Arsenal i zapewnie wspierani przez wlasnych fanow zrobia wszystko zeby pokonac silna Barca badz conajmniej uniknac porazka zeby nie stracic szanse przed drugim spotkanie. Mozemy wiec spodziewac sie twarda walka w srodej boiska gdzie rozegra sie kluczowa batalia w to spotkanie. Napewno pilkarze obie druzyn nie raz beda musieli przekroczyc przepisow zeby zatrzymac rywale takiego pokorju jak Ibrahimovic Nocerino z Milanu oraz Messi, Xavi i Iniesta z Barcelony. Moim zdaniem sedzia spotkanie bedzie mial sporo pracy tak jak mialo miejsce w pierwszym spotkanie kiedy sedzia spotkanie pokazal az 8 kartek. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Milanen i Barcelona suma punktow za kartki bedzie powyzej 65 punktow.
⛔ 100
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Liga mistrzow
Spotkanie: AC Milan - FC Barcelona
Typ: FC Barcelona -2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Barcelona z Messim zawsze strzela gole a czesto nawet o 2 wiecej. Wyniki Barcelony z ostatnich jej spotkan:
24.03.2012 D1 Real Mallorca 0-2 FC Barcelona
20.03.2012 D1 FC Barcelona 5-3 Granada CF
17.03.2012 D1 Sevilla FC 0-2 FC Barcelona
11.03.2012 D1 Racing Santander 0-2 FC Barcelona
07.03.2012 CL FC Barcelona 7-1 Bayer Leverkusen
03.03.2012 D1 FC Barcelona 3-1 Sporting Gijón
26.02.2012 D1 Atlético Madrid 1-2 FC Barcelona
19.02.2012 D1 FC Barcelona 5-1 Valencia CF
14.02.2012 CL Bayer Leverkusen 1-3 FC Barcelona
11.02.2012 D1 CA Osasuna 3-2 FC Barcelona
08.02.2012 Cup FC Barcelona 2-0 Valencia CF
04.02.2012 D1 FC Barcelona 2-1 Real Sociedad
Mysle, ze barcelona strzeli o dwie bramki wiecej niz Milan poniewaz jest lepsza druzyna.
⛔ 100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Lech Poznań - Górnik Zabrze
Typ - Drużyna suma goli ? Lech Poznań powyżej 2.5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :
Dzis zostanie rozegrany zaległy mecz w naszej T-Mobile Ekstraklasie pomiędzy Lechem a Górnikiem stawiam w tym spotkaniu zwycięstwo kolejorza i że chłopaki zdobędą przynajmniej 3 gole . Dlaczego ? a no ....... Lech po fatalnej serii jaką piłkarze ostatnio zafundowali sobie i swoim kibicom chyba wrócił na własciwy tor , ostatnie spotkanie u siebie ze Śląskiem pokazało że jeszcze nie wszystko jest stracone w tym sezonie bo przy ewentualnym zwycięstwie dzisiaj Lech wskakuje na 6 miejsce i będzie miał 5 pkt straty do 3 w tabeli Ruchu a jeszcze przecież parę ładnych kolejek pozostało do końca sezonu . Lech już dwie kolejki wczesniej pokazał z meczu z Wisłą że grać potrafi i cos na lepsze idzie w tej drużynie . Teraz Górnik niby gra skutecznie bo w tym roku piłkarze nie przegrali żadnego spotkania ale zobaczmy z kim grali : u siebie z słabym ŁKS 0:0 i z słabą Lechią szczęsliwy remis 2:2 no bo przecież przegrywali 2:0 a ostatnio wygrali 3:1 z najsłabszą Cracovią i powiem szczerze że chociażby w drugiej połowie Cracovia gdyby piłkarze mieli nastawione dobrze celowniki to mogła parę bramek zdobyć bo obrona Górnika nie jest mocną stroną zespołu a dzisiaj zabraknie u Zabrzan Mariusza Magiery który był jednym z lepszych piłkarzy no a co do ,, prezesa ,, Nakoulmy to zrobili z niego gwiazdora a w rzeczywistosci to jakos nie błyszczy przypomnę nie strzelił też karnego . Górnik w H2H z Lechem wypada kiepsko a szczególnie na ich terenie gdzie doznawał już bolesnych porażek np. 3:0 , 4:1 no i po 2:0 parę razy . Kolejorz wygrał u siebie z Górnikiem 6 ostatnich spotkań a Górnik ostatnie zwycięstwo w stolicy Wielkopolski odniósł w sierpniu 2003 roku . W pierwszym ich spotkaniu w tym sezonie Zabrzu Lech przegrał z Górnikiem 2:1 myslę że czas na rewanż i podtrzymanie tej dobrej statystyki z Górnikiem u siebie liczę na przynajmniej 3:1 dla gospodarzy . Jak to się zakończy przekonamy się wieczorem !
⛔ 100
 
yage 21

yage

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Marsylia-Bayern
Typ: 2
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet 365
Marsylia na 8 ostatnich meczów w lidze zajmuje ostatnie(!) miejsce z dorobkiem 3 remisów i 5 przegranych. Zespół jest totalnie rozbity. Cudem im się udało pokonać Inter ale z Bayernem nie pójdzie im tak łatwo. Niemiecki zespół jest na fali i potrafi strzelać sporo bramek np na wyjeździe z Hertą trafili 6 goli. Myślę że dziś wygrają i trafią kilka bramek. Ewentualnie postawiłbym powyżej 2,5 gola po kursie 2,07. Pozdrawiam
✅ 83
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Lech : Górnik
Typ - Lech zwycięży a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs - 6.50
Buk - Bwin
Analiza :
No troszeczkę się spóżniłem bo kolega powyżej już sporą analizę napisał na temat tego spotkania , ale uważam że można na tym spotkaniu trochę zarobić spróbuję i ja . Lech który niewątpliwie rozczarowuje swoich fanów w tym sezonie zagra dzisiaj zaległe spotkanie z Zabrzańskim Górnikiem i nie widzę innej opcji jak zdecydowane zwycięstwo Lecha , no bo w ostatnim swoim występie przeciwko Śląskowi piłkarze po dobrej grze chyba dostali wiary że w tym sezonie idzie jeszcze coś ugrać bo czołówka przy dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie nad Górnikiem znowu tak daleko się nie oddaliła i o puchary jeszcze idzie powalczyć a przed nimi jeszcze mecz z Koroną co prawda na wyjeżdzie ale do puki piłka w grze .......... . Koejorzowi według statystyk leży gra przeciwko Górnikowi bo nie przegrali oni z nimi od 2003 roku od tego czasu zanotowali same zwycięstwa . Jeżeli chodzi o Zabrzan to mam taką samą opinię jak kolega powyżej nie zachwyca mnie ich gra a robienie z Nakulmy jakiegoś gwiazdora czy tam prezesa to w/g mnie gruba przesada . Mam jeszcze jedną statystykę popatrzmy na ich bilans bramkowy i tak : Lech przegrywał swoje spotkania oprócz ostatniego meczu ze Śląskiem to w 4 spotkaniach nie zdobył bramki a ich najlepszy strzelec Artiom Rudnev dalej ze sporą przewagą bramkową przewodzi statystyce króla strzelców a bilans bramkowy Lecha na dziś to 33:18 a Górnika który niby nie przegrał jeszcze w tym roku spotkania to ich bilans 26:25 . Lech ma bardzo dobrą obronę drugą po Legii Warszawa i na pewno nie będzie dziś Górnikowi łatwo . Przypomnę też że Zabrzanie przegrywali tu 3:0 , 4:0 4:1 i uważam że dziś wynik może być w granicach 3:1 , 4:1 no ale to jest nasza piłka i wynik może być inny , jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
vinci16 3

vinci16

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie - AC Milan - FC Barcelona
Typ - AC Milan
Kurs - 4,75
Buk - Bet365
Analiza :
Zacznę od przedstawienia 5 ostatnich spotkań Milanu w roli gospodarza w Serie A:
AC Milan - Roma 2:1
AC Milan - Lecce 2:0
AC Milan - Juventus 1:1
AC Milan - Napoli 0:0
AC Milan - Cagliari 3:0
Jak widać 3 zwycięstwa i dwa remisy( z dobrze usposobionym przeciwnikiem). Co więcej chciałbym przypomnieć mecz na San Siro Arsenalu 4:0! Czy ktoś aby o tym zapomniał ? Wydaje mi się, że wiele osób patrzy na Barcelonę jak na samą nazwę klubu i nazwiska piłkarzy. Owszem nie ujmuje temu klubowi wielkości ale jeżeli staje na przeciwko siebie lider Serie A z Barceloną i kurs na gospodarza oscyluje w granicach 4.5-5 zł to ktoś tu jest nie poważny.
Pięć ostatnich spotkań na wyjeździe Barcelony:
Mallorca - Barcelona 0:2
Sevilla - Barcelona 0:2
Santander - Barcelona 0:2
At. Madryt - Barcelona 1:2
Santander - Barcelona 3:2
Myślę, że Milan u siebie wspierany u siebie przez publiczność zmobilizuje się podwójnie na ten mecz z doskonałym i utytułowanym rywalem. Przestrzegam przed stawianiem dużych pieniędzy na Barcelonę, gdyż dziś można się będzie na tym przejechać. Typuje 2:1 dla Milanu. Bramki: Ibrahimovic, Messi, Boateng.
⛔ 100
 
D 46

daro8800

Użytkownik
Tenis ATP Debel
Dyscyplina: Tenis ATP debel
Spotkanie:Kubot Ł. / Tipsarevic J.- Mirnyi M. / Nestor D.Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
Witam. Jeszcze wczoraj buki proponowali 1,70 za 2-ke, kurs tego zdarzenia leci na twarz. To naprawdę byłą by b.duża niespodzianka jakby Kubot Ł. / Tipsarevic J pokonali starych wyjadaczy. Myślę że, pokonanie &quot;Matki i Frystki&quot; 3:6 / 2:6 tz gładko, nie oznacza że, pojadą z Mirnyi / Nestorem.W Indian Wells co prawda ta para miała wpadkę z Querrey S./Isner J. 2:0 ale nie sądze aby ten mecz mieli przegrać.
Kiepska analiza.
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1,78
Buk: Pinnacle
Analiza:
Mistrzowie Hiszpanii przejeżdżają do Mediolanu, aby zmierzyć się z zespołem Milanu. Forma Barcelony w ostatnich tygodniach wyraźnie zwyżkuje co widać po stylu gry i oczywiście po wynikach. Gospodarze również wrócili na właściwe tory bo w lidze notują passę 4 zwycięstw z rzędu i prowadzą w tabeli Serie A. Oba zespoły grały ze sobą już w tej edycji Ligi Mistrzów. Wtedy wyniki padły następujące 2:2 i 2:3 dla Barcelony. Gospodarze zagrają bez Cassano, Pato i Silvy, a Barcelona prawdopodobnie bez Affelaya. Podsumowując, oba zespoły w dobrej zwyżkującej formie; więcej kontuzji kluczowych graczy po stronie Milanu; Duma Katalonii wygra to spotkanie 0:2 po co najmniej jedenej bramce Leo Messiego.
⛔ 100
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekwador Serie A
Spotkanie: El Nacional - Barcelona
Typ: 2/1
Kurs: 25,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Z tego co widzicie nie jestem tutaj nowy… znam regulamin TD, i wiem że każdy typ wymaga uzasadnienia. Przy tym typie mogę napisać tylko tyle… wchodziłem na wiele stron o tym spotkaniu, wielu ze znajomych mi typerów którzy interesują się tą ligą właśnie tak obstawia to spotkanie… podobno spotkanie jest ustawione, nie wnikam skąd mają taką informacje… patrząc w statystyki nie można nic wywnioskować, może to i lepiej… dla mnie kurs wart ryzyka, powodzenia.
Kiepska analiza.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Lech Poznań w niedzielę się przełamał i w końcu strzelił bramkę, ba zdobył 3 oczka. Trudno jednak napisać, że był to dobry mecz w wykonaniu Lecha, raczej można napisać, że to Śląsk zagrał bardzo słabo (do czego już przyzwyczaił na wiosnę) i sprezentował bramki Lechowi. Górnik natomiast przystępuje do meczu opromieniony zwycięstwem nad Cracovią w Krakowie 3-1 i mimo, że kursy tego nie wskazują faworytem jak dla mnie jest ekipa gości.
Lech bowiem nie z takimi zespołami w tym sezonie przegrywał już mecze u siebie. Ponadto podopieczni Adama Nawałki jeszcze na wiosnę meczu nie przegrali (głównie remisując) a ich gra może się zdecydowanie bardziej podobać niż gra Kolejorza.
Ponadto według mnie Mariusz Rumak zdecydowanie nie radzi sobie jeśli chodzi o prowadzenie tej drużyny, pełnia te same błędy które popełniał Bakero czyli miesza składem, do tego dochodzi odsuwanie od drużyny zawodników którzy nie podpisali nowych umów z drużyną (Stilić, Wojtkowiak). Na dodatek dzisiaj z powodu kontuzji nie zagra Siergiej Kriwc i pauzujący za kartki Dimitrij Injac wraca natomiast Luis Henriquez, a niepewny jest występ Rafała Murawskiego. Górnik takich problemów nie ma jedynie w kadrze Mariusza Magiery, który pauzuje za kartki, pozostały zmiany kadrowe raczej nie mają wpływu na jakość drużyny. Myślę, że grający słabo i w dodatku bez kilku podstawowych zawodników Lech może mieć problemy ze zdobyczą punktową w tym pojedynku. Jeżeli Górnicy nie będą pomagać Lechowi w zdobywaniu bramek (tak jak czynił to Śląsk) to przynajmniej punkt powinni zdobyć jak jednak liczę na zgarnięcie przez Górnik całej puli.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Puchar Rumunii
Spotkanie - Vaslui - Rapid Bukareszt
Typ - dodatkowa suma goli ? powyżej 3,5
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Analiza :
Przeglądając dzisiejszą ofertę rzucił mi się mecz pucharowy w Rumunii pomiędzy Vaslui a Rapidem Bukareszt wydaje mi się że dużo może się dziać w tym spotkaniu . Dlaczego ? a no Rapid w tym sezonie na dziś jest na miejscu które nie zapewnia udziału w następnych rozgrywkach pucharowych europy bo jest na miejscu 5 co prawda z 1 punktową stratą do miejsca gwarantującego ten udział ale zawsze poza nim do lidera w lidze CFR Cluj traci już aż 9 punktów no a zakończyć ten sezon bez jakiejkolwiek zdobyczy to chyba nie przystoi tak więc na pewno zamierzają zdobyć przynajmniej puchar . Z drugiej strony gospodarze drużyna Vaslui w lidze zajmuje miejsce lepsze od Rapidu bo 3 z trzy punktową stratą do drugiego Dynama i 8 pkt straty do lidera a w najbliższej kolejce ligowej własnie podejmują CFR Cluj na swoim terenie i jest to dla nich też ważne spotkanie . Patrząc na te drużyny jak grają ze sobą w lidze to w dwu meczu lepsi piłkarze Rapidu najpierw wygrali z nimi u siebie zdecydowanie bo 3:0 a na boisku Vaslui wygrali 3:2 i na coś podobnego liczę w dzisiejszym pojedynku a szczególnie na gole Liczę że przynajmniej 4 gole padną w tym spotkaniu , No ale zobaczymy po meczu jak to się wszystko zakończy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - FC Barcelona
Typ: over 2,5
Kurs: 1,79
Buk: Pinnacle
Analiza: Milan bez takich zawodników jak Silva czy Pato, który jest w sumie co chwile kontuzjowany, zagra w 1/4 LM na San Siro z Barceloną. Obie drużyny mają świetnych zawodników, a szczególnie indywidualności, które są w stanie zdecydować o losach spotkania. Ale najpierw skupmy się na Milanie. Dziwi mnie to, że niektórzy typują ujemny handi na Barce, po prostu nie wiem jak można tak lekceważyć Włochów. Jak się sprężą to mogą nawet wygrać ten mecz, wraca Boateng, który ma patent na Hiszpanów i potrafi zdobywać bramki w ważnych spotkaniach. To samo się tyczy Zlatana, czy nawet Robinho. Grają w końcu na San Siro, a jak każdy wie - Liga Mistrzów rządzi się własnymi prawami i wszystko może się zdarzyć. Oczywiście nie neguje typu na Barcelonę, zwycięstwo jest jak najbardziej w ich zasięgu, ale tak jak powiedziałem wcześniej - Milan to mocna drużyna, posiada imponująco ofensywę, która potrafi strzelać bramki. Pomoc zdecydowanie na korzyść Blaugrany, ale co do bramkarza to bym się kłócił. Valdes umie puścić babola od czasu do czasu i jak dla mnie jeden z najsłabszych ogniw w drużynie Guardiola. Szkoda mi Silvy, ale mówi się trudno, bo na pewno by pomógł Milanowi zwłaszcza że to jeden z najlepszych defensorów na świecie. Ale tak naprawdę dlaczego wybrałem over, a nie inny zakład? Ano dlatego, że Milan jeśli chce uzyskać korzystny rezultat musi strzelić kilka bramek albo wszystko pójdzie w odwrotną stronę. To Barcelona może być stroną przeważającą przez cały mecz, ale równie dobrze Mistrzowie Włoch mogą sprawić niespodziankę. Szykuję nam się świetny mecz, oby z wieloma bramkami.
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Milan - Barcelona
Typ: Barcelona over 61% posiadania piłki
Kurs: 1,85
Bukmacher:

Bardzo korzystna linia, jeśli chodzi o mecze Barcelony. Co prawda dzisiaj rywalem jest nie byle kto, bo sam Milan, jednak nie zmiania to faktu, że i tak warto zaryzykować. Pod lupę wziąłem ostatnich 12 spotkań z udziałem Mistrzów Europy, z wyłączeniem spotkań w Pucharze Króla, do których statystyk nie miałem dostępu. W tych meczach Barcelona średnio utrzymywała się przy piłce 69% i miała bardzo wysoki współczynnik zarówno grając u siebie, jak i na wyjeździe. W 12 wziętych pod uwagę pojedynkach aż 11-krotnie posiadanie piłki było u Katalończyków bardzo wysokie i wynosiło ponad 61%.
Mallorca: 63%
Granada: 74%
Sevilla: 59%
Santander: 74%
Leverkusen: 70%
Gijón: 80%
Atlético: 68%
Valencia: 64%
Leverkusen: 72%
Osasuna: 67%
Sociedad: 71%
Villarreal: 66%
Średnio: 69%
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom