>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 28.02.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 28. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblock&#39;u.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Spotkanie Lyon-PSG
Typ: Lyon wygra dokładnie 1 golem
Kurs 6.25
Buk unibet
Godz: 21:00
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z francuskiej Ligue one, gdzie drużyna Lyonu podejmowała będzie ekipę PSG, pomimo tego iż goście w tym sezonie radzą sobie znakomicie i w lidze nie ponieśli do tej pory ani jednej porażki notując 23 zwycięstwa oraz 4 remisy faworytem będzie tutaj dla mnie drużyna Lyonu, która w tym sezonie ostatnio ma dobrą passę 5 kolejnych meczów bez porażki na swoim stadionie , gdzie zanotowała 4 wygrane oraz 1 remis, na chwilę obecną gospodarze są na pozycji numer 5 i mają stratę zaledwie , 2 punktów do zespołów Saint Etienne oraz Nice, które są na premiowanych pozycjach jeśli chodzi o europejskie puchary, nie zapominajmy iż Lyon w tym sezonie jako jedna z nielicznych ekip reprezentował Francję w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów, teraz trochę o PSG, goście są liderem w tym sezonie tytuł mistrza kraju mają już praktycznie zapewniony bowiem od 2 pozycji dzieli ich aż 24 oczka, w tym sezonie liczyć się bedzie dla nich już tylko gra w Lidze Mitstrzów, według mnie Blanc nie zaryzykuję utraty któregokolwiek zawodnika z podstawowego składu żeby sobie okroić skład na arcyważne spotkanie w Londynie z Chelseą, stawiam tutaj na wygraną dokładnie 1 golem zespołu PSG, oraz na wynik 2;1.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
????Dyscyplina : WTA Acapulco Finał
Godzina : 01:00
Spotkanie : D.Cibulkova - S.Stephens
Typ : 2
Kurs : 1.62
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Po tym co widziałem wczoraj to jedno mogę powiedzieć .. &quot;Czarnulka&quot; pobiera trofeum w Acapulco bez dwóch zdań , zmiotła Yanine z kortów chociaż szedłem w stronę Belgijki na set to się zawiodłem , Sloana świetna w wymianach , 1 serwisem trafiała 70 % a skuteczność fantastyczna 84 % punktów po 1 serwisie , nie mogła tego nie wygrać . Dominikę też oglądałem , zwycięzców się nie sądzi ale McHale widać było w tym meczu zmęczenie tym turniejem ewidentnie , grała 3 ciężkie mecze 3 setowe wcześniej no i zabrakło &quot;powera&quot; . H2H jest remisowe w 2012 w Brisbane wygrała &quot;Czarnulka&quot; 2:0 , w Toronto 2015 wygrała 2:0 Cibulkova . Po tym co widziałem wchodzę w zakład na Amerykankę , Dominika nie wygląda dobrze , co prawie wykorzystała Szwedka tylko też nie wytrzymała miała medicala itd , nie wygląda dobrze ale jest w Finale to tylko w WTA . Podsumuję ten mecz Amerykanka wystrzeliła z formą , ma lepsze podanie niż Słowaczka , fajnie returnuję , na ten moment u Dominiki widzę spore wahania zle wejdzie w mecz i pozamiatane , typuję tutaj gładkie zwycięstwo Sloane , nie sądzę że zagrają 3 sety to będzie mecz do jednej bramki , w tej formie uważam że będzie strzelać wyłącznie Amerykanka , pobieram fajny na nią kurs na zwycięstwo 1.62 co polecam , a że ja jestem odważny gram DW będzie pogrom bez dwóch zdań .
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mikeluke24 23

mikeluke24

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA - NBA
Godzina: 02.30
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors
Typ: 2 (Golden State Warriors) zakład bez remisu
Kurs: 1.65
Bukmacher: BetClic
Analiza:

Hit NBA zapowiada się niezwykle ciekawie. Do Oklahomy przyjeżdżają mistrzowie NBA. To będzie niezwykle zacięty pojedynek. Zaryzykuję z typem na Golden State Warriors z tego względu, że są w świetnej dyspozycji. Oklahoma gra średnio. W ostatnim spotkaniu przeciwko przeciętnym Pelikanom z Nowego Orleanu zagrali bardzo słabe zawody. Ibaka chyba złapał zadyszkę, a Durant gra tylko solidnie jak na jego poziom. Z kolei w drużynie z Oakland wszystko układa się bardzo dobrze. To co robi Curry jest genialne. GS Warriors wygrali 4 ostatnie spotkania na wyjeździe (m.in. z Miami Heat czy LA Clippers, czyli z drużynami liczącymi się w stawce). Handicapy raczej bym odpuścił, bo wiadomo, że to NBA i wszystko może się zdarzyć. Jestem jednak pewny dobrej gry Wojowników i postawię na nich swoje pieniądze, ponieważ współpraca układa im się wspaniale i mają genialnego Curry&#39;ego, który sam jest w stanie wygrać mecz.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia, Premiership
Manchester United - Arsenal
Powyżej 3,5 gola
4,40
Unibet
15:05
Obydwie te drużny maj tutaj bardzo dobre powody, by zaciekle walczyć tutaj o zwycięstwo. Gospodarze na pewno są bardzo podbudowani ostatnim bardzo wysokim zwycięstwem w lidze europejskiej (5:1) i pucharze (3:0) i na pewno zrobią wszystko, by przełamać ostatnią dość średnią ligową passę, a przy tym z powrotem zawalczyć o 6 miejsce w tabeli, które w przypadku zwycięstwa w tym spotkaniu wciąż pozostawałoby w ich zasięgu.Uważam jednak, że Arsenal nie sprzeda tutaj tanio swojej skóry, tym bardziej, że wciąż pozostaje jednym z czterech głównych kandydatów do ostatecznego ligowego zwycięstwa. Goście w tym sezonie są bowiem drużyną, która zaraz po liderze tabeli jest zespołem, który w tym sezonie zdobył największą ilość bramek na wyjeździe. Jako że historia rywalizacji tego duetu jest bardzo długa i zacięta, obstawiam , że i tym razem nie będzie inaczej.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina koszykówka NBA
Godz 2:00
Mecz Houston-San Antonio
Typ San Antonio
Kurs1.43
Buk williamhill
Analiza:Rockets zazwyczaj po dobrym meczu grają słaby plus Spurs to 2.najlepsi w lidze.Choć mam obawy z tym meczem to gram na konkurs bo kto nie ryzykuje ten nie ma...Howard może nie zagrać a Harden już lepiej nuż ostatnio nie zagra(46pts) a Spurs no cóż grają jak Spurs i nie powinni tego przegrać bowiem dziś Warriors mogą się potknac w Oklahomie...właściwie to miałem grać ale zagram bezpieczniej na pewno na chłopaków Popovicha.Forma Rockets rośnie oby dziś nie była za wysoka...
✅43
 
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Utrecht-Feyenoord
Typ: remis
Kurs: 3.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Twente będące w środku tabeli gra z kolejnym średniakiem Groningen. Gram pod prawo serii. Zatem zakładam że druzyna gospodaży (7 meczy bez remisu) i gości (drużyna Feyenordy powstaje powoli po 7 porażkach z rzędu) dziś podzielą się punktami. W przypadku niepowodzenia należy w kolejnych meczach obstawiać remis Twente zwiekszając stawkę o ok 30-50%. Pomijając czarne serie, drużyny ze środka tabeli remisują średnio co 5-6 spotkań a nie które częściej.
⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia, Capital One Cup, Finał!
Godzina: 17.30
Liverpool - Manchester City
Typ: Pierwszy Gol Manchester City
Kurs: 1.82
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na temat tego meczu chyba nie ma co się rozpisywać, h2h jak i forma nie ma tu dużo do powiedzenia, finał. Może tu być 5:0, jak i 0:0, jednak idę w strone City myślę, że City otworzy tutaj wynik i zmusi zespół Liverpoolu do ataku. Jak wszyscy wiemy taktyką Kloppa jest duża liczba podań i konsekwentna gra, przeciwieństwo City, które od początku rzuca się do ataku. Oczywiście obie taktyki mają plusy i minusy, jednak licze na jakąś fartowną akcje i otworzenie wyniku już w pierwszych minutach. Mam nadzieję na dobry i szybki mecz z dużą ilością ciekawych akcji, żeby nie wyglądało to jak półfinałowy mecz Liverpoolu ze Stoke, a jak mecz w stylu Evertonu z City (Everton otworzył wtedy wynik, odpukać;p). Życzę wysokich wygranych, powodzenia ;)
✅82
 
king-of-tennis 73

king-of-tennis

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Acapulco
Spotkanie: Bernard Tomic - Dominic Thiem
Godzina: 4:00
Typ: Dominic Thiem
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie Thiem osiągnie kolejny tytuł ATP. Mimo tego, że będzie to jego 14 mecz w ciągu 18 dni i na pewno odczuwa , to na pewno da z siebie wszystko i wykrzesa jeszcze troche siły do walki. Nie ukrywajmy, Dominic jest w bardzo dobrej formie. W Acapulco pozamiatał Dimitrova i później Querreya. Nie dał im większych szans. Kontrolował mecz od samego początku do końca. Jest konsekwetny i precyzyjny. Teraz przyjdzie mu się mierzyć z pogromcą Dolgopolova. Chyba większość z nas jest zdziwiona tym faktem, że to nie Ukrainiec zagra w finale. Niestety, brakowało mu tego czegoś. Po pierwszym dobrym secie, coś się zepsuło i Tomic przejął kontrolę. Taka sytuacja nie będzie miała miejsca z Thiemem. Według mnie w tym finale jest tylko jeden faworyt, jest nim - Dominic Thiem. Kurs nie jest wyśmienity, ale też nie najgorzy. Warto pograć. Powodzenia !
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Acapulco - FINAŁ
Godzina: 4:00
Spotkanie:
Tomic B. - Thiem D.
Typ: Thiem D. -2,5 gemów
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Thiem ma dopiero 22 lata, a na swoim koncie już 4 tytuły ATP. Wszystkie zdobyte na mączce, a tutaj w Acapulco będzie miał okazję po pierwszy triumf w 500 na hardzie. To robi wrażenie, bo jeżeli ten chłopak będzie grał jak do tej pory to jestem pewien, że znajdzie się w ścisłej 10 na koniec sezonu, o ile nie przytrafi mu się jakaś poważniejsza kontuzja, czego oczywiście mu nie życzę. Na ostatnich 13 meczów tylko raz przegrał, z Guido Pellą który był w formie, poza nim pokonał Nadala, Ferrera, Almagro, a tutaj w Acapulco Dimitrova czy Querreya który w ubiegłym tygodniu wygrał turniej w Delray Beach, a w Meksyku wyeliminował finalistę z przed roku Nishikoriego oddając mu zaledwie 7 gemów. Thiem za to z Samem oddał tylko 4 gemy. To wszystko na pewno robi wrażenie.
Przeciwko niemu stanie tylko rok starszy Tomic. Zawodnik z papierami na dobrą grę, swego czasu przyznał w wywiadzie, że teraz jeszcze bardziej skupi się na tenisie niż wcześniej bo kto jak kto, ale on jest znany z wielu kontrowersyjnych zdarzeń. Wyrzucenie ojca z trybun, wizyty w klubie, drogie samochody itd. Jednak na hardzie potrafi grać, niekiedy bywa bardzo groźny to jednak co bym o nim nie napisał, to żadne nazwisko jego przeciwnika w Meksyku mi nie imponuje. Jedynie Dolgopolov budzi jakiś szacunek, ale on też potrafi zagrać z dnia na dzień raz genialny mecz, raz beznadziejny. Wydaje mi się, że Thiem to wygra co jest w mojej opinii taki bardziej zawzięty w meczu, zaangażowany, jest pewniejszy w grze na korcie. Swego czasu, bodajże rok temu podczas turnieju Masters 1000 w Miami urwał nawet set finaliście Murrayowi w ćwierćfinale turnieju. Z tego co pamiętam to trenował wtedy pod okiem samego Federera, stąd ten dobry wynik, od nauki z legendą.

*Podejrzany trochę jest ten mecz. wykasował większość handicapów, co przed finałem jest dziwne. Kursy mocno spadły, są nawet do zrobienia surebety na tym meczu. Oby nie skończyło się to tak jak z Guido Pellą.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Acapulco
Godzina: 4:05
Spotkanie: Tomic B. - Thiem D.
Typ: Thiem D. DW: 2:0
Kurs: 2,48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dominic w ostatnim miesiącu- po prostu geniusz. Kapitalne wymiany, dobry return, przyzwoity serwis. Te elementy gry powinny wystarczyć na Bernarda. Jedyna przewaga Tomicia to serwis. Austriak pokazał jednak we wcześniejszych meczach, iż potrafi przełamywać znakomicie serwujących(Dimitrov, Querrey), więc i Tomic nie będzie w stanie utrzymać wszystkich serwisów.
Jeśli Dominic zagra jak w poprzednich dwóch meczach, Bernard nie ugra seta.
⛔100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - NHL
Godzina: 05:00
Spotkanie: Los Angeles Kings - Buffalo Sabres
Typ: 1+ Kopitar strzeli
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Miesiąc na plus, ale ja powalczę jeszcze o coś na forum ( jak się uda) . Do miasta aniołów przyjeżdżają szable, przedostatnia drużyna wschodu, która w ostatnich 5 meczach ma bilans 2-3. Co prawda ostatni mecz wygrali z rekinami w SJ , ale mecz z królami będzie ich kolejnym w ciągu 24 godzin i tu upatruje główną szanse zwycięstwa hokeistów z LA. Ponadto po kilku słabszych spotkaniach królowie odnieśli 3 zwycięstwa , a takie mecze muszą wygrywać walcząc o miejsce w playoff. No i jeszcze będzie to rewanż za porażkę po dogrywce w Buffalo .
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:05
Spotkanie: Tottenham - Swansea
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,38
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na ostatni dzień lutego wybrałem spotkanie kończące kolejkę Premier League. zmierzą się w nim drugi w tabeli Tottenham z broniącymi się przed spadkiem Łabędziami - czyli zespołu Swansea. Koguty stoją przed wielką szansą na wywalczenie mistrzostwa Anglii, zwłaszcza po tym jak ograli na Ettihad Stadium Manchester City. Londyńczycy do prowadzącego Leicester traca jedynie dwa punkty, a Lester już od 2-3 kolejek nie gra i nie zachwyca tak jak od początku rozgrywek. Tak więc, przed Tottenhamem dzwi do lidera sa otwarte, tylko sami musza w nie wejść, a zwycięstwo ze słabiutkim Swansea to podstawa. Do składu wraca ostatnio narzekając na uraz Erik Lamela i być może zagra lider zespołu czyli Harry Kane. Forma Tottenhamu ostatnio jest znakomita, bez problemu wyeliminowali z Ligi Europejskiej Fiorentinę. W lidze ograli wspomniane wyżej City czy zawsze groźny Warford. Co prawda przegrali z Crystal Palace, ale to mecz pomiędzy meczami z Fiorentiną, który trochę odpuścili co widać po składzie. Reasumując moim zdaniem Tottenham powinien bez problemu ograć Łabędzie, a że faktem jest że w meczach pomiędzy tymi dwoma zespołami pada wiele bramek, stawiam na handicap dla Spurs. Powodzenia
⛔100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna-Czechy Extraliga
Godzina:10:30
Typ:2
Spotkanie:SSK Talent90 Plzen-Karwina
Bukmacher:bet-at-home
Kurs:6.18
Analiza:Wczoraj zagralem ryzykownie i typ z siatkówki po kursie 5.00 wszedł.Tak jak wczoraj biorę bardzo ryzykowny typ piłki ręcznej. Na piłce ręcznej sie nie znam tak samo jak ba czeskiej lidze. A wiec tak druzyna gospodarzy zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze a drużyna gości plasuje się na 7 pozycji.Ostatni mecz miedzy nimi na korzyść gości ale większość meczy właściwie wygrywają gospodarze.Ogólnie gospodarze mają długą serię zwycięstw. Typ bardzo ryzykowny i grany pod konkurs.Ale przypominam ze to jest sport i nie takie mecze faworyci przegrywali.Jak dla mnie szanse to 75/25.Powodzenia!!!Niech wygra lepszy.
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Francja
Nantes - Monaco
Godz: 14:00
Typ: 2
Kurs: 3,1
Buk: bet365
Analiza:
W 28 kolejce francuskiej Ligue 1 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania, w którym zmierzą się ze sobą ekipy Nantes i Monaco. Bukmacherzy w roli niewielkiego faworyta stawiają gospodarzy, ja jednak zupełnie się z tym nie zgadzam i obstawię na klub z Księstwa. Nantes z dorobkiem 39 oczek zajmuje 7 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 49 punktów i plasują się na 2 miejscu. Gospodarze liczą na wywalczenie europejskich pucharów. Bardzo wyrównany poziom ligi sprawia, że do 3 lokaty, dającej możliwość gry w kwalifikacjach do LM, mają tylko 2 punkty straty. Zatem teoretycznie est to jak najbardziej realny cel. Sympatycy Nantes mogą być zadowoleni z postawy ich pupili, bowiem w lidze nie przegrali od 12 rund, a drużyną, która ich wówczas ograła byli właśnie ich dzisiejsi rywale. W 3 ostatnich spotkaniach gospodarze najpierw pokonali u siebie 3-1 Ajaccio, następnie bezbramkowo zremisowali na wyjeździe w Toulousie, a w poprzedniej kolejce wygrali u siebie z Lorient 2-1. Przed własna publicznością maja jednak jednak przeciętny bilans 6-4-3, co daje im 1 pozycję. Natomiast zawodnicy Monaco, zgodnie z przewidywaniami mogą liczyć tylko na wicemistrzostwo kraju, gdyż tytuł już jest zagwarantowany dla PSG. Przewaga Monaco nad 3 zespołem wynosi 8 oczek, więc bardzo mało prawdopodobne jest aby to zaprzepaścić, tym bardziej, że goście są w niezłej formie. W zeszłej rundzie zremisowali bardzo ważny mecz w Saint Etienne 1-1, a później pokonali u siebie Troyes 3-1. W delegacjach maja stosunek 6-5-2, co daje im 3 lokatę w lidze. Dosyć komfortowa sytuacja w tabeli daje sporo spokoju zawodnikom Monaco i myślę, że właśnie to będzie dzisiaj kluczowe. Gospodarze będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów, tym samym awansując w tabeli, a liczę, że gracze gości będą w stanie wykorzystać jakąś z nadarzających się okazji. Argumentem, który także w dużej mierze przekonuje mnie, aby zagrać na Monaco, są bezpośrednie ligowe pojedynki. W 5 ostatnich zwyciężali właśnie oni, w tym w 2 razy w Nantes. Absencje: Nantes - Djidji (15/0). Monaco - Silva (24/5), Conetrao (14/3).
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mainz - Leverkusen
Typ: 1
Kurs: 3.87
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Spotykają się 7 z 4 drużyną bundesligi.
Mainz ma tylko 2 punkty straty do Leverkusen.
Zwycięstwo spowoduje, że przeskoczą rywala w tabeli i znajdą się w strefie pucharowej. Coface Arena to prawdziwa twierdza. Mainz wygrywali ostatnio na swoim obiekcie z Wolfsburgiem, Munchengladbach i Schalke. Nie widzę przeszkód, aby teraz pokonali aptekarzy. Zwłaszcza, że przeciwnicy 3 dni temu zostaliwi trochę zdrowia na boisku w meczu ze Sportingiem Lizbona w Lidze Mistrzów. Mainz miało 8 dni odpoczynku. Nie zagra filar defensywy Leverkusen Papadopoulos, a występ napadziora Kieslinga stoi pod znakiem zapytania
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅287
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kimball 8

kimball

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Lech - Jagiellonia
Typ: Lech
Kurs: 1.7
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jagiellonia ostatnio dołuje. Obrona kiepska traci dużo bramek (szczególnie na wyjazdach). Ostatnio wygrali mecz z kiepskim Śląskiem Szukiełowicza tylko dzięki &quot;pawełkom&quot; Mariusza Pawełka. Nie zagra w Jagiellonii Romanczuk dosyc dobry defensywny pomocnik. Lech ostatnio przegrał z Podbeskidziem 4-1 bez Trałki oraz Linettego. Teraz obaj wracają Linetty ostatnio zdobył 3 asysty widać że jest w formie. Dzięki tym powrotom i absencji Romanczuka Lech zdominuje środek pola i wygra to spotkanie za sprawa Pawłowskiego i Linettego w formie albo ewenualnie po wielbłądach obrońców Jagielloni którzy po odejsciu Pazdana na początku sezonu dalej nie mogą sie pozbierać do kupy. Dodatkowo Lech u siebie nie przegrał od września. Wygra Lech

⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Ekstraklasa
Data, godzina: 28.02.2016 15-30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Temalika Nieciecza
typ: Pogoń -1.5
kurs: 4.20
buk: unibet
Analiza:
Trochę mnie zaskakują kursy na ten mecz, bo nie uważam, by goście beda wstanie postawić się Portowcom i to jeszcze na ich stadionie. Pogoń to jedno z pozytywnych zaskoczen tego sezonu, bo po poprzednim, choć zakwalifikowali się do grupy mistrzowskiej to zaprezentowali się tam fatalnie ( tylko dwa remisy i pięć porażek) to zespół moim zdaniem został trochę przetrzebiony, bo w Szczecinie nie ma już takich graczy jak Robak, Golla czy Janukiewicz. To akurat w przypadku Pogonii wydawało się osłabieniem, przynajmniej przed sezonem i mało kto dawał im szanse na miejsce w górnej części tabeli zwłaszcza że pozostałe zespoły wydawały się mocniejsze kadrowo od Portowców (M.in. Lechia, Śląsk czy Jagiellonia, które akurat całkowicie przez większośc sezonu zawodzą i nie znajdują się dużo niżej w tabeli niż Pogoń). Jednak za Robakiem dziś już nikt nie płacze ((zaledwie dwa gole w Lechu a do tego przez prawie cały sezon leczy kontuzje, a w Pogoni dobrze radzi sobie duet Frątczak - Zwoliński, do tego dobrze w ofensywie praduje Dvalishvili), a bramkarze Kudła i Słowik mają najmniej straconych goli w całej lidze (tylko 22 razem z Legią). Dużo w zasługi w wynikach Pogoni to oczywiście praca Czesia Michniewicza, moim zdaniem absolutnie jednego z najlepszych polskich trenerów ostatnich lat. Ten trener zawsze stara się wyciągnąć z zespołu maximum i z reguły to się mu udaje, a największym jego sukcesem jjest zdobycie mistrzostwa z Zagłębiem w sezonie 06/07 oraz Pucharu i Superpucharu z Lechem w 2004. Dziś jednak jest w Szczecinie i to Pogoń gra pod jego wodzą bardzo dobrze. Dziś podejmują Termalikę, która jak na beniaminka radzą sobie dość słabo. Nieczecianie wyprzedzają w tabeli tylko fatalnie grających Górnik i Wisłę, dodatkowo po wczorajszym zwycięstwie przeskoczyło ich jeszcze Podbeskidzie. Sytuacja jest więc nieciekawa i moim zdaniem trudno będzie im utrzymać status zespołu z Ekstraklasy. Termalika to najgorzej grająca ekipa na wyjazdach, bo z delegacji przywieźli zaledwie dziewięć oczek, potrafili wygrać na Cracovii i Koronie, a punkt urwali nawet na Łazienkowskiej. Co z tego skoro potrafili dostać lanie w Chorzowie, Białymstoku czy Lubinie, a ostatnio grając w Poznaniu z Lechem poszli na wymiane ciosów i ulegli 2-5... Na Pogoni gra się każdemu trudno. W tym sezonie udało tu się wygrać tylko Lechowi ( po przejęciu Kolejorza przez Urbana, gdzie Lech wygrywał seryjnie mecze). Czy Temalika może coś ugrać na stadionie im. Floriana Krygiera?? Moim zdaniem to za wysokie progi dla beniaminka. Pogoń bedzie miała szanse na zbliżenie się do Piasta na zaledwie cztery oczka, a zdobycie punktu da im awans już na trzecie miejsce w tabeli. Moim zdaniem Portowcy wykorzystają okazję i pewnym zwycięstwem wskoczą na pudła w ligowej tabeli
⛔100
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Szwajcaria
Godzina : 13:45
Spotkanie : Vaduz - Grasshoppers
Typ : Over 2,5
Kurs : 1,65
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Myślę, że to będzie spotkanie ofensywne i parę bramek powinno paść. Po przerwie Vaduz wygląda dobrze, a wyniki podpowiadają, że wciąż wierzą w utrzymanie, a ono jest bardzo możliwe, bo zarówno Zurich jak i Lugano są w ich zasięgu, a ich forma jest po prostu słaba. Tak więc na trzy mecze po przerwie zimowej gospodarze wygrali właśnie z Lugano 5-2 i to na wyjeździe, następnie ugrali bardzo cenny punkt z Young Boysami, chociaż jakiś niedosyt pozostał mimo wszystko, bo bramkę stracili niemal przed samym gwizdkiem końcowym, ale po tym co wdziałem wyglądali bardzo przyzwoicie na tle zespołu, który walczy wciąż o Ligę Mistrzów. I ostatni mecz z Bazyleą, przegrany 5-1, ale myślę, że ta porażka to już u większości zespołów jest wkalkulowana w bilans. Dzisiaj powinni powalczyć, bo Grass mimo tego że jest vice liderem ligi, to na wyjazdach nie zachwycają, a większość punktów zdobyli na początku sezonu jak wygrywali z każdym i wszędzie. Gospodarze tak jak wspomniałem są w dobrej formie, widać że Sadiku dobrze wkomponował się w zespół bo zarówno strzela jak i asystuje, do gry wrócił Sutter, który w poprzednich sezonach strzelił dla zespołu sporo bramek, a w świetnej formie jest Kukuruzović, który w trzech meczach zaliczył cztery asysty i bramkę. Ofensywnie to nie wygląda najgorzej, ale w defensywie tracą, do tego nie zagra defensywny pomocnik Muntwiler i ciężko będzie zatrzymać mocny atak Grass.

Przyznam, że Grasshoppers rozczarowali mnie trochu w meczu z Basel, gdzie typowałem bramki z obu stron. Przegrali tamto spotkanie, aż 4-0, ale gdyby tylko choć w mały stopniu mieli lepszą skuteczność to mecz zakończyłby się zupełnie innym wynikiem. Cały mecz prowadzili grę, tyle co mieli okazji to głowa mała, jak nie z rzutów rożnych, to ze strzałów z dystansu i każda piłka albo wpadała w ręce Vaclika, albo przelatywała parę obok słupka. A Basel tak na prawdę, co miało to wykorzystało, a później mądrze bronili. Lepiej wyglądało to już w meczu z Sion gdzie wygrali 3-0, a defensywa mimo to do stabilnych nie należała. Goście w końcu wygrali w 2016 roku i to może być taki bodziec do lepszych wyników, bo z przodu siłę mają ogromną o której zresztą pisałem przy okazji wielu spotkań z ich udziałem. Defensywa słaba jak na zespół bijący się o Ligę Mistrzów, ale to wynika z ich stylu gry, gdzie po prostu liczą się bramki z przodu.

Oba zespoły mają o co walczyć, Vaduz o utrzymanie natomiast Grasshoppers o odskoczenie od YBB, którzy po wygranej na Letzigrund w Zurichu zbliżyli się do nich tylko na jeden punkt. Także według mnie spotkanie powinno przebiegać w szybkim tempie, a przy słabych defensywach obu zespołów bramki powinny paść, bo z obu stron ofensywa prezentuje się dobrze.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Ekstraklasa Pl
Legia W-Ruch Ch
godz.18.00
typ. Obie strzela i wygra Legia
kurs 3,4
Bwin
Obie druzyny w dobrych nastrojach i formie.Legia w meczach ligowych niepokonana od 10ciu spotkan, a Ruch wygrał 2 ostatnie spotkania w delegacji.
Ostatni mecz na Śląsku to wygrana legionistów 4-1i chorzowianie będą chcieli pokazać się z lepszej strony.Uwazam, ze w obecnej formie stac ich na strzelenie gola, a kurs przyzwoity.
Nie zagrają
Legia..Guilermo, Kucharczyk, pod znakiem zapytania występ Hamalainena
Ruch..Helik, Wagner, Cichocki, Urbanczyk
W Legii o bramki powinien się postarac Nikolic z Prijowicem i Jodłowcem, a slazacy tez z jedną wcisną.Licze na dobre spotkanie z dużą iloscia bramek.Za to, że 2 druzyny strzela buki płacą 2,2, ale Legia powinna to spotkanie wygrac.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom