>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 28.02.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
stanley-63 894,9K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / Bundesliga /
Godzina 18:30
Eintracht Frankfurt : HSV Hamburg
czerwona kartka w meczu ? tak
5.00 / Unibet
Niewątpliwie meczem nr.1 dziś w Bundeslidze są Derby Zagłębia Ruhry i mecz Borussii z Schalke jednak w meczu Eintrachtu z Hamburgiem też emocji nie powinno zabraknąć , gospodarze co prawda na bezpiecznym 9 miejscu natomiast goście miejsce 14 i tylko 2 pkt przewagi nad zagrożonym Freiburgiem tak więc może być ciekawie na Commerzbank Arena we Frankfurcie , a dlaczego znowu czerwień ? a no nie ze względu na duży kurs ale na arbitra którym jest pan Florian Meyer i tak pan Florian miał okazję sędziować już parę spotkań z udziałem tych drużyn : sędziował pierwszy ich pojedynek w 6 kolejce tego sezonu i pokazał 4 żółtka po 2 dla obu ekip , następnie mecz z udziałem Eintrachtu w pierwszej kolejce z Freiburgem 4 żółtka i Eintracht z Bayernem 3 żółtka w tym 2 dla Eintrachtu , teraz mecze z udziałem Hamburga no i oczywiście wyżej wspomniany z Eintrachtem ( 2 żółtka dla Hamburga ) no i ten najważniejszy bo z Bayer 04 Leverkusen a tu 9 żółtych kartoników a 6 dla Hamburga mało tego już 5 w pierwszej połowie i to spotkanie zapewne u pana Floriana zapadło w głowie i teraz rubryka pod nazwą Bilans w/g klubów a tu mecze z udziałem Eintrachtu a było ich 19 i pan Meyer pokazał w sumie 60 żółtych kartek i 6 czerwonych ( 4 dla Eintrachtu ) i mecze z udziałem Hamburga 10 i pokazał 46 żółtych i 1 czerwoną ( dla Hamburczyków ) tak więc patrzę dziś na tą statystykę i np z 44 żółtych pokazanych prze Meyera w tym sezonie karteczek aż 20 było pokazanych w meczach z udziałem tej dzisiejszej pary no a pan Florian pokazał zaledwie 2 czerwone w tym sezonie a ogólnie w Bundeslidze ma 49 czerwieni tak więc czyżby dziś była jubileuszowa 50 ja na to liczę !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 0

stanko1999

Użytkownik
Dyscyplina:Biegi Narciarskie Mś Falun-Bieg na 30 km kobiet
Godzina: 13:00
Typ:Justyna Kowalczyk lepsza od Marit Bjoergen
Kurs:3.2
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam dziś zająłem się analizą biegu narciarskiego kobiet. Moim zdaniem kurs mocno przesadzony ponieważ widziałem bieg łączony 2x 7.5 km w wyniku Marit Bjoergen i już tam miała problem z wytrzymaniem. Trasa jest bardzo trudna z dużą ilością podbiegów,takie trasy lubi Justyna i uważam że bedzię niespodzianką jeśli Marit pokona Polkę.
⛔100
 
H 0

hanysek

Użytkownik
Polska/Ekstraklasa
Godzina:18:00
Górnik Zabrze vs. Śląsk Wrocław
Typ: under 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam! Na swoją pierwszą analizę wybrałem spotkanie w polskiej ekstraklasie.
Patrząc na ostanie potyczki obu tych drużyn wielu z was zapyta dlaczego taki typ? Moim zdaniem typ będzie trafiony ponieważ patrząc na początkowy poziom rundy wiosennej w ekstraklasie i to jak mało bramek pada we wszystkich meczach innego rozwiązania nie widzę. Górnik po dwóch spotkaniach rundy wiosennej ma bilans bramkowy 2:1. Pokonał na wyjeździe po 9 latach Łęczną ale nie ukrywajmy poziom tego spotkania stał na bardzo niskim poziomie. Śląsk natomiast poległ w ostatniej kolejce na własnym stadionie Jagieloni 0:1 oraz zremisował z Cracovią 1:1 bilans bramkowy po tych dwóch spotkaniach 1:2. Drugą opcją którą widzę w tym spotkaniu to remis do przerwy, praktycznie w każdym meczu ekstraklasy taki typ jak narazie się sprawdza. Powodzenia!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godz: 15:30
Spotkanie: Bełchatów - Wisła K.
Typ: Wisła -1
Kurs: 4,5
Godz: 15:30
Buk: Bet365
Analiza:
Witam. Próbuje dzisiaj zaryzykować, że Wisła pokryje jednobramkowy handicap. Bilans jednych i drugich na Wiosnę to razem cały 1 (słownie JEDEN) punkt, w czterech meczach. No piach...
Wreszcie szansa i myślę, że głownie dla Białej Gwiazdy na przełamanie. Ekipy Frania na wiosnę zwykle starują niemrawo ale nie raz potrafią odpalić. Drużyna, która praktycznie w niezmienionym składzie gra od blisko dwóch lat nie zapomniała jak się gra w piłkę. A zagrali w tym czasie kilka naprawdę świetnych meczy(piąteczki z Pogonią, Górnikiem, dwie w świetnym stylu wygrane z Lechem, ogranie Legii 1:0).
Jeśli krakowianie myślą o pucharach, a przecież taki cel założył prezes Gaszyński to spotkania z takimi zespołami jak GKS (bez formy) muszą absolutnie punktować za trzy.
Po cichu liczę na odpalenie dwójki nowych piłkarzy w niedługim czasie a póki co &quot;stara&quot; gwardia musi dać z siebie wszystko bo zaczyna robić się konkurencja do wyjściowej jedenastki. Powodzenia ;-)
⛔100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Schalke
Typ: under 1,5
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 15:30 dojdzie do spotkania, ktore jest hitem w tej kolejce. Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow sa gospodarze. Jednak ja uwazam, ze kursy sa mocno przesadzone. Druzyna z 12 miejsca zmierzy sie na druzyne z 4 miejsca i na ta druzyne, ktora lepiej spisywala sie do tej pory w lidze kurs 6,5? Co prawda mozna powiedziec, ze Borussia wraca do formy, ale kursy moim zdaniem powinny byc podobne. Decyduje sie zagrac under w tym meczu, poniewaz uwazam, ze bedzie to typowy mecz walki. Borussia po ciezkim meczu w Turynie na pewno bedzie odczuwala trudy tamtego spotkania w dzisiejszym meczu. Dlatego tez nie bedzie forsowac tempa. Oczywiscie na pewno chca isc caly czas w gore w tabeli, ale od tego nie ma odskoczni. Sądze, ze bedzie to mecz do jednej bramki. Tak jak bylo to juz w wielu ich poprzednich meczach, gdy gospodarzem była Borussia. Dodajac fakt, ze sa to derby, zadna druzyna nie bedzie chciala tego spotkaniu przegrac, co za tym idzie, zadna z druzyn sie nie otworzy. Beda grac raczej zachowawczo. Taka jest moja wizja na to spotkanie. Ostanie mecze gdy Borussia wystepowala w roli gospodarza wygladaly nastepujaco:
25.03.14BUNDortmundSchalke0 : 0
20.10.12BUNDortmundSchalke1 : 2
26.11.11BUNDortmundSchalke2 : 0
04.02.11BUNDortmundSchalke0 : 0
26.09.09
BUNDortmundSchalke0 : 1
A wiec widzimy w 5 ostatnich meczach az w 3 padal under, ktory proponuje do zagrania. Szanse na powodzenie sa dosc duze. Dlatego polecam bo po takim kursie naprawde warto.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Polska PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: AZS Koszalin-Jezioro Tarnobrzeg
Typ: over 172,5 punkta
Kurs: 1.88
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy AZS Koszalin które zajmuje 3 miejsce 35 punktów zdobyte punkty 1698-1470 średnia na mecz wynosi 158,4 punkta, a zmierzą się dzisiaj z będącym na 14 miejscu Jezioro Tarnobrzeg 26 punktów 1685-1851 średnia na mecz 176,8. Ostatnie wyniki drużyny AZS Koszalin to 76-84, 72-71, 90-61, 98-73, 64-72. Ostatnie wyniki Jezioro Tarnobrzeg to 105-91, 96-95, 90-93, 83-117, 108-105. Ostatnie ich bezpośrednie spotkania to 118-83, 89-86, 88-66, 78-95, 90-79. Do tego typu przekonuje mnie drużyna przyjezdnych chyba najbardziej overowa w całej stawce a ich ostatnie wyniki pokazują że w ich meczach pada dużo punktów dzisiaj liczę na powtórkę z jesieni kiedy Koszalin pokonał na wyjeździe Tarnobrzeg 118-83.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championschip
Godzina: 16:00
Spotkanie: Reading - Nottingham F.
Typ: Nottingham over 1.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
The Reds notują aktualnie świetną serię pięciu spotkań bez porażki.
Do tego imponują z przodu. 16 bramek w tych pięciu spotkaniach strzelili The Reds więc mam podstawy by typować że dzisiaj ta sztuka uda im się chociaż dwukrotnie.
Grałbym ich zwycięstwo, nawet z handicapem, ale Reading grają tak nieobliczalnie, że typ na over bramkowy wydaje się pewniejszy. Potrafią wygrać z Derby czy Ipswich by za chwilę zebrać konkretne baty od Huddersfield. Co zagrają dzisiaj, tego zapewne nie wie nikt ????
Jeżeli jednak będące w przeciętnej formie Huddersfield pakuje im trzy bramki, to czemu nie mieli by tego zrobić będący w gazie The Reds, zwłaszcza że dzięki zwyżce formy nadal mają realne szanse na baraże o Premierschip. Kurs na over 2.5 gola Nottingham wynosi 6.5 ;)
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hannover 96 vs VfB Stuttgart
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Ostatni dzien lutego z Bundesliga.
Obie druzyny sa daleko od optymalnej formy,mecz jednak zapowiada sie bardzo ciekawie.
Na chwile obecna w lepszej sytuacji jest druzyna Hannoveru,ktora zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 26 punktow.
Tak naprawde w ich zasiegu sa europejskie puchary - strata 7 punktow,ale nie wydaje sie,zeby ten zespol zajal na koniec sezonu 6 miejsce no chyba,ze zaczna regularnie punktowac.
W chwili obecnej w zespole bardziej mysla chyba o utrzymaniu,jak widac roznice sa niewielkie,poniewaz tak jak wspomnialem do miejsca premiowanego gra w LE traca niby 7 punktow ale nad spadkiem maja tylko 5 punktow przewagi...
Ostatnie ich mecze dosc rozczarowujace,nie wygrali zadnego z ostatnich 5 spotkan,przegrali z Schalke 0:1,z HSV 1:2 i z Paderborn 1:2.
HSV i Paderborn nie naleza do wybitnie silnych druzyn,dlatego tez z pewnoscia Hannover mogl zrobic w tych meczach zdecydowanie wiecej.
Oprocz porazek byly tez 2 remisy z Mainz i Koln po 1:1 w obu meczach.
Dzisiaj czeka ich mecz na wlasnym terenie z ostatnim VfB,tak wiec z pewnoscia beda chcieli wykorzystac okazje i mecz wygrac,zwlaszcza,ze kolejne mecze beda z serii tych znacznie trudniejszych,w kolejce czekaja juz Bayern,Borussia Moenchengladbach,Dortmund i Eintracht.

VfB z kolei jest na dnie,zajmuja ostatnie miejsce z dorobkiem 18 punktow i do ucieczki ze strefy spadkowej potrzeba im 5 punktow.
Osobiscie jestem w szoku co sie dzieje w tym sezonie w Bundeslidze,jeszcze nie tak dawno na spadku oprocz VfB byla Borussia Dortmund czy Werder,a wiec druzyny,ktore wedlug mnie w Bundeslidze byc powinny conajmniej w pierwszej &quot;10&quot;.
Mam nadzieje,ze Stuttgart w koncu sie przelamie i uda im sie na koniec sezonu byc poza czerwona strefa.
Na razie jednak zeby do tego doszlo potrzeba im punktow.
Ostatnie mecze troche jakby lepsze w ich wykonaniu,po serii meczow bez gola pprzyszla porazka z Hoffenheim 1:2,pechowa,bo gola stracili w koncowce a w ostatnim meczu u siebie przegrali z powracajaca na dobre tory ekipa Dortmundu 2:3.
Tam tez moglo byc inaczej ale jezeli VfB gra u siebie i przegrywa 1:2 a do konca meczu coraz mniej czasu,to zamiast grac do przodu i probowac odrobic strate to zachcialo im sie grac miedzy obroncami i do bramkarza a to sprawilo,ze przez prosty blad Reus strzelil bramke na 3:1 i bylo po meczu.
VfB nastpeny mecz zagra u siebie z Hertha,ktora teraz rowniez nie blyszczy forma i jest tylko jedno miejsce wyzej w tabeli,wiec bedzie okazja do 3 punktow,ale pozniej czekaja juz m.in.Leverkusen czy Wolfsburg a wiemy jak graja obie ekipy a zwlaszcza ekipa Wolfsburga.

Nie wiem czy w tym przypadku h2h ma az takie znacznie,w ostatnich 2 meczach na stadionie padly bezbramkowe remisy,dzisiaj powinno byc inaczej.
VfB w 11 meczach wyjazdowych strzelil 17 goli,wiecej strzelily tylko ekipy Bayernu Monachium i Wolfsburga...
Hannover z kolei u siebie w 10 meczach strzelil 12 bramek i to akurat dobry rezultat nie jest ale z kolei zagraja z zespolem,ktory stracil w tym sezonie juz 40 bramek,gorsi pod tym wzgledem sa tylko ekipy takie jak Hertha,Paderborn,Werder i Eintracht.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 12

prezesiho

Użytkownik
Piłka Nożna- Ekstraklasa
godz.18:00
Spotkanie: Górnik Z -Śląsk W.
Typ: over 2,5
Kurs:2,20
Bukmacher: bet365
Analiza
Piłkarze zabrzańskiego Górnika po 21 spotkaniach ekstraklasy mają na swoim koncie 32 punkty, które dają im szóste miejsce w ligowej stawce. Warto jednak nadmienić, że w roli gospodarzy Trójkolorowym się nie wiedzie. Ostatni raz szalę zwycięstwa na swoją korzyść na stadionie przy ulicy Roosevelta odnieśli w sierpniu minionego roku. Śląsk Wrocław to z kolei drużyna, która w tym roku nie wygrała jeszcze żadnego meczu, mimo że miała na to trzy okazje. Z Legią w ramach Pucharu Polski zespół dowodzony przez Tadeusza Pawłowskiego zremisował 1:1. W lidze natomiast podzielił się punktami z Cracovią i przegrał z Jagiellonią. Następstwem tego jest fakt, że wrocławianie stracili pozycję wicelidera rozgrywek. Obecnie team z Dolnego Śląska plasuje się na 4. pozycji w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. O ile na swoim stadionie wrocławianie czuli się do ostatniej serii gier jak ryba w wodzie, to tak kolorowo nie wygląda to, gdy bracia Paixao i spółka graja w delegacji. W roli gości w tym sezonie Śląsk wygrał trzy spotkania, trzy razy zremisował i zanotował cztery porażki.
Sobotnia batalia ligowa pomiędzy oboma zespołami będzie 68. w historii. Jak na razie lepszym bilansem może pochwalić się ekipa z Zabrza, która zwyciężyła 27 razy. 19 meczów zakończyło się kompromisem. Tymczasem 21 razy wiktorię odnieśli gracze Śląska Wrocław. W sierpniu minionego roku Śląsk na swoim stadionie pokonał zabrzan 2:0.
Według mnie obie drużyny będą chciały rozstrzygnąć na swoją korzyść mecz dlatego bramki padną i myślę że będzie ich co najmniej 3.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Dubai - F
Godzina: nie przed 16:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Roger Federer
Typ: Roger Federer (-1,5 seta)
Kurs: 5.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dyskusja &quot;Djokovic czy Federer&quot; jest jednym z tych dylematów, który można roztrząsać do upadłego, a i tak nie sposób dojść do jednego wniosku (podobnie jak spór Real-Barca, czy Bóg istnieje, lewica czy prawica, liberalizm czy socjalizm).
Nie odmawiam racji zwolennikom Djokovica, bo mają solidne argumenty. Obaj panowie są kopalnią tenisowych zalet i umiejętności, a także doświadczenia. W dzisiejszym finale widzę jednak zwycięstwo Federera w dwóch setach, a głównym argumentem jest moja subiektywna ocena występu obu panów w tym turnieju. Odniosłem wrażenie, iż podczas tego turnieju wiecej przestojów w grze miewał właśnie Djokovic (mówię tu głównie o spotkaniu z Pospisilem w 1 rundzie no i o wczorajszym spotkaniu z Berdychem). Berdych jak dla mnie nie jest zawodnikiem trudnym, gdyż jest typowym &quot;klepaczem ogórków&quot;, a w meczach ze ścisłą czołówką się gubi. Jestem w szoku, że Djokovic nie rozjechał go w dwóch setach. Federer jawi się dla mnie w tym turnieju jako gość, który kontroluje wydarzenia na korcie mimo, iż czasami zdarza mu się grać pod presją (pierwszy set z Verdasco, gdzie po przełamaniu przez Hiszpana Roger rozjechał go z zimną krwią). Rysiek z Fedim nie powalczył, podobnie Youzhny, nie mówiąc o Coricu.
Mój typ nie jest kontrą do zwolennikow Djokovica, jest w moim odczuciu po prostu na tyle prawdopodobny, że w zestawieniu z oferowanym przez buka kursem można w niego załadować jakąś stosunkowo niewielką sumkę. Ja tak robię. A o 16:00 liczę na ciekawe spotkanie ???? Niech wygra tenis (a nie obrażę się, jeśli w osobie Federera, najlepiej 2-0 ;) ).
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 1

hsbc

Użytkownik
Dyscyplina - koszykówka, NBA
godzina: 01:05
Typ: Washington -7,5
Kurs: 1.89
Buk: Pinnacle Sports

Dziś stawiam na mecz bezpośredni w konferencji wschodniej. Ekipie Marcina Gortata przyjdzie zmierzyć się z Philadelphią. Phila obecnie 14 miejsce Washington spadł na 5 miejsce w tabeli. Przyczyną tak niskiej linii na gości jest ich run 5 przegranych, gdzie większość porażek dochodziło w 4 kwarcie wg mnie po błedach trenera magików. Gospodarze też seria 5 porażek, ale jest to odmienna historie, bo takie serie im się przydarzają praktycznie po każdym jednym wygranym meczu. W tym sezonie ekipy te spotkały się tylko raz i to w stolicy kraju, gdzie rozgromili oni Philę 35 punktami. W tamtym meczu zagrał najlepszy zawodnik Phili, którego już nie ma w tym klubie i radzą oni sobie bez niego mizernie. Bez Cartera-Williamsa ta drużyna nie ma kompletnie pomysłu na gre, ich akcje są przypadkowe. Jestem pewny, że Waszki dzisiaj będą chciały się przełamać z jedną z gorszych ekip w NBA i ten mecz potraktują poważnie, szczególnie, że ich bilans ucierpiał i kolejne porażki mogą spowodować, że ta drużyna w Play-Off trafi na trudnego rywala.

Zły dzień
Dwa typy w ciągu dnia

⛔100
 
H 1

hsbc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )
Godzina: 13.00
Spotkanie: FK Zorya Luhansk - FK Olimpik Donetsk
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 28.02.2015
Bukmacher: WilliamHill
W mieście Luhansk liczącym ponad czterysta dwadzieścia pięć tysięcy mieszkańców na Avanhard Stadium mogącym pomieścić ponad dwadzieścia dwa tysiące widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Futbolowy Klub Zorya Luhansk założonym w 1923 roku o barwach biało-czarnych a w gości z miasta Donetsk liczącego ponad dziewięćset siedemdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców przyjedzie zespół założony w roku 2001 o barwach biało-czarno-niebieskich a mianowicie Futbolowy Klub Olimpik Donetsk.
FK Zorya Luhansk rozegrała w tym sezonie ligowym 14 spotkań w których zdobyła 21 punktów po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 17-16.
FK Olimpik Donetsk zdobył 22 oczka w swoich 14 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli ukraińskiej Premier Liga, builans bramek 14-26.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 7 razy zdobywając 13 oczek po 4 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Avanhard Stadium 12-8.
Goście zdobyli 6 punktów w swoich 7 spotkaniach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 1 zwycięstwie, 3 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-15.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligoej dzieli tylko 1 oczko i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Futbolowy Klub Zorya Luhansk lepiej gra na swoim terenie i po przerwie zimowej na Ukrainie dalej powinni kontynuować wygrane przed swoją publicznością a Futbolowy Klub Olimpik Donetsk na wyjazdach gra słabo i traci sporo bramek praktycznie ich nie strzelając i moim zdaniem pełna pula 3 punktów pozostanie w mieście Luhansk na tamtejszym Avanhard Stadium.
Plagiat analizy
Po czasie i wszelkie inne przewinienia regulaminowe
⛔100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy,Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dortmund - Schalke
Typ: goście over 0.5 gola
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w niemieckiej bundeslidze gospodarze (28:31) skazani przez wielu na porażkę i podróż do 2. ligi będą podejmować gości (32:24) z 4. miejsca w tabeli.
Gospodarze jakimś cudem zdołali się wygrzebać z dna tabeli i już nie świecą na czerwono po ostatnich trzech zwycięstwach z rzędu.
Goście w ostatnich 5 spotkaniach wygrywali 3 razy,1 zostali pokonani na własnym boisku i raz bezbramkowo zremisowali.
Goście w ataku wystawią dwóch swoich czołowych kopaczy - Choupo-Moting M.,który zdobył 9 bramek i wracający po absencji Huntelaar K.,który trafiał do siatki 7 razy.
Warto dodać,że na 5 ostatnich spotkań Schalke tylko raz nie zdobyło bramki.
⛔100
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bristol City vs Rochdale
Typ: Rochdale over 1,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 16:00 rozpocznie się mecz w League One, w którym to spotkają się drużyny Bristol City vs Rochdale.
Co ciekawego jest dla tego spotkania, że zwróciło moją uwagę? W tym spotkaniu bardziej mi chodzi o statystykę dotyczącą drużyny gości. Rochdale jest liderem wśród drużyn, które strzelają najwięcej bramek w meczach wyjazdowych. Do tej pory w 15 rozegranych meczach wyjazdowych strzelili 33 bramki, co daje średnią ponad 2 bramki na mecz. Można powiedzieć, że dzisiaj nie będą mieli łatwego zadania do strzelenia choćby nawet jednej bramki, ponieważ grają z liderem. Nic bardziej mylnego, ponieważ potrafili strzelić dwie bramki takim drużynom jak Swindon (2:3), Milton Keynes (2:2), więc jak widać, potrafią strzelić dwie bramki czołówce.
W pierwszym meczy, między tymi drużynami padł remis 1:1, natomiast było to na Spotland gdzie drużyna Rochdale nie imponuje już taką skutecznością.
Ostatnie 3 mecze drużyny Rochdale (2 mecze na swoim stadionie i 1 mecz na wyjeździe) to brak zdobyczy 2 bramkowej, natomiast drużyna Bristol City, ostatnie 3 meczach, 2 bramki straciła tylko raz, więc dzisiaj liczę na sporo bramek oraz głównie na powyższy typ.
Powodzenia !!
⛔100
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja (Ligue 1)
Godzina: 16.00
Spotkanie: Lille - Lyon
Typ: 2 (bez remisu)
Kurs: 1.83
Data: 28.02.2015
Bukmacher: bet365
Za czystą &quot;2&quot; w bet365 jest kurs 2.62. Doprawdy nie wiem czemu. Lyon - lider ligi francuskiej gra z kiepsko spisującym się Lille, zajmującym 13 miejsce. W ostatnim pojedynku między tymi drużynami padł wynik 3-0 na korzyść Olympique. Lyon bardzo rzadko przegrywa z Lille - na 6 ostatnich meczy przegrali tylko raz w 2013 roku, także uważam że proponowany przeze mnie typ ze zwrotem za remis jest bardzo bezpieczny ;) wczoraj swój mecz przegrala Marsylia, A WIĘC jest okazja na odskoczenie rywalom w tabeli. Z kolei z tyłu na Lyończyków naciska PSG (2 PKT STRATY). Kolejnym plusem jest to, że Olympique Lyon nie gra w tym sezonie w pucharach europejskich, więc będą dzisiaj w pełni sił i ich trener nie będzie musiał &quot;kombinować&quot; ze składem a więc wystawi najlepszy jaki się da. Oglądałem meczy lyończyków z Nantes, i mogę powiedzieć że cały mecz mieli pod kontrolą, mieli zdecydowanie większe posiadanie piłki. O Lille nie mogę za dużo powiedzieć bo ich poprostu nie oglądałem. Jednak uważam że mój typ ma spore prawdopodobieństwo wejścia, także zachęcam do skorzystania z niego ;)
⛔100
 
mlody5-123793 5

mlody5-123793

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester Unitem - Sunderland
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, wybrałem na dzisiaj mecz który odbędzie się o 16:00 na Old Trafford. Czerwone Diabły grają u siebie bardzo dobrze, na 13 spotkań zdobyli 31 pkt. (10-1-2). Sunderland na wyjeździe gra słabo , na 12 spotkań, zdobył tylko 12 pkt. (2-6-4).
Czerwone Diabły zbliżają się coraz bardziej do top 3 w tabeli, takie mecze jak ten muszą wygrywać. Goscie są w kiepskiej formie, w pięciu ostatnich spotkaniach wygrali tylko jedno.Jeśli jutro Arsenal nie wygra z Evertonem, to Manchester ma szansę żeby wskoczyć na trzecie miejsce, to na pewo daje im większą motywację na ten mecz. Przypominam ze Van persie nie zagra w tym meczu, ale moim zdaniem, stać Man U na 3 bramki, a Sunderland też może strzelić jedną.
Składy:
Manchester United : De Gea , Evans , Smalling , Rosji , Blind , Valencia , Herrera , Di Maria , Young , Falcao, Rooney.
Suderland: Pantilimon , Van Aanholt , O’Shea , Brown , Reveillere , Cattermole , Johnson , Lars son , Gomez , Wickham , Dafoe.
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy,Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Hamburger SV
Typ: Powyżej 4
Kurs: 4.15
Bukmacher: Bet365
Ostatni dzień miesiąca i trzeba zakończyć go z przytupem. Stąd wysoki kurs, jednak widzę spore szanse, że typ wejdzie. Pojedynek Eintrachta Frankfurt z Hamburgerem zamyka dzisiejsze zmagania w niemieckiej Bundeslidze. Typuję sporą ilość goli głównie ze względu na gospodarzy, którzy mają największą sumę bramek zdobytych i straconych w lidze - średnia &gt;3.8/mecz. Eintracht dużo strzela, ale i podobnie wiele traci. Obecnie zajmują bezpieczne 9.e miejsce z dorobkiem 28.u punktów i nie mają się o co martwić - spadek im nie grozi, a na grę w pucharach europejskich raczej nie zasługują. Mają problemy w obronie, jednak nadrabiają dobrą grą w ofensywie, co często skutkuje wysokimi wynikami bramkowymi.
Z drugiej strony ekipa Hamburgera, która ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Szczególnie słaby mieli początek, w którym nie wygrali w pierwszych sześciu meczach, strzelając tylko jedną bramkę. Później było nieco lepiej, ale bez fajerwerków. Dopiero po przerwie zimowej coś się ruszyło i w czterech ostatnich meczach zdobyli 7 punktów(porażka z Bayernem czyli nic złego). Widać, że poprawili swą grę w ataku i częściej trafiają do siatki rywala (2-1 z Hannoverem, 3-0 z Paderborn, 1-1 z Moenchengladbach). Liczę, że dziś znów zagrają na miarę oczekiwań i strzelą kilka goli.
Patrząc w historię bezpośrednich spotkań to prawie co drugi mecz kończył się wynikiem z czterema lub pięcioma trafieniami. Mam nadzieję, że i dziś będzie podobnie.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
23:00
Columbus Blue Jackets - New Jersey Devils
Columbus OT @ 1,86 Unibet !
No dobra, dziś w miarę wcześniej są rozgrywane w USA i w Kanadzie, więc trzeba jakaś zwierzynę upolować. Dziś w stanie Ohio, całkiem interesujące spotkanie, pomiędzy Kurtkami a Diabłami. Diabły na pewno nie są tymi &#39;Diabłami&#39; z przed dwóch lat, gdzie ich potyczki zmagały się o najlepsze miejsce w konferencji. Teraz już ta ekipa nie ta sama, kilku graczy zostało, kilku opuściło szeregi na dobre. Pomimo szacunku jaki mam do tej drużyny, jednak dziś postanowiłem grać przeciwko nim. Fakt że ostatnio Mike Cammalleri gra swoj chyba jeden z lepszych sezonów w życiu, bo w bardzo ważnych momentach strzela gole. Są też mecze gdzie strzela co mecz gola, a nawet zdarzyło się dwa gole z rzędu. Ekipa Diabłów może czuć mecz wczorajszy w nogach gdzie zdołali zremisować jeszcze w reg time, z Niedźwiadkami ale jednak zabrakło tej koncentracji w OT, gdzie polegli. Mimo że się podnieśli z 0-2, na 2-2 można było uznać że wracają na swój poziom i zrobią jeszcze w tym meczu zamieszanie. Czasem tak jest, że ekipa która przegrywa doprowadza do remisu, a potem już wystarczy jeden najmniejszy błąd i po meczu. Ja dziś zaufam gospodarzom, którzy co prawda nie grzeszą ostatnio formą bo ich mecze są różnorakie to jednak sądzę że są w stanie wygrać z Devils. Forma Foligno ostatnio budzi wiele kontrowersji. Nie wiadomo kiedy odpali ale i on też potrafi namieszać. Johansen również to nie ta forma, co w tamtym sezonie ale dalej dużo asystuje, a nawet i ostatnio się przebudził z bramkami. Dla odmiany ostatnio Dubinsky, po kontuzji jeszcze jakiś czas temu zaczął punktować ale nie jest to też jak to było rok temu. Niewątpliwie wielkie uznania dla Atkinsona, zawodnik który jest jeszcze młody bo ma raptem 26 na karku to już nie jednokrotnie stawał na wysokości zadania, punktując bardzo ważne elementy w danym meczu. Z Diabłami już grał i im pokazywał miejsce w szeregu. Kurtki to ekipa która, potrafi zagrać całe spotkanie jak z nut (ale fakt, nie z każdym) ale ekipami takimi pokroju jak Devils (bo to nie ekipa już z dwóch lat), ale i czasem brakuję paliwa. Na pewno niedosytem podrażnieni ostatnią porażką z Habs i wypoczęci &#39;&#39;Kurtkowcy&#39;&#39; Samo to, że strzałów też oddają więcej niż na początku sezonu bo grali bardzo przygaszeni, przez kontuzje to dziś spodziewam się jednak dobrego spotkania w ich wykonaniu. Marne szansę na playoffy mają ale mogliby powalczyć jeszcze Liczę na gospodarzy!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom