>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 28.02.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 28. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
K 11

kamil2466

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: West Ham - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam wszystkich to moja pierwsza analiza na tym forum.
Wybrałem na 1 moją analize mecz West Ham - Crystal Palace ligi Angielskiej, młoty są w dobrej formie ale brakuje im szcześcia by wygrywać mecze, nie wygrali oni od 4 spotkań i chyba przyszedł ten czas by to zmienić przed własną publicznością, w ostatnich 5 spotkaniach zdobli tylko 6 pkt ale grali z rywalami z górnej cześci tabeli:
West Ham 3-0 Hull
Liverpool 2-0 West Ham
West Ham 1-1 Manchester Utd
Southampton 0-0 West Ham
Tottenham 2-2 West Ham
Natomiast Crystal Palace gra w kratke i nie potrafi utrzymać stałej formy, udało im sie wygrać 2 ostatnie mecze wyjazdowe ale West Ham gra u siebie dobrze, potrafiło zatrzymać Czerwone Diabły.
Młoty wygrają 2:0 lub 2:1
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Acapulco 2015 (Meksyk)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Nishikori Kei-Anderson Kevin
Typ: 2 handicap +1.5 seta
Kurs: 2.18
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Czas na finał w Meksykańskim Acapulco gdzie zmierzą się ze sobą Kevin Anderson (15 ATP-najlepszy swój ranking) oraz Kei Nishikori (5 ATP-najlepszy swój ranking). Japończyk mierzy 179 cm wzrostu,a reprezentant RPA aż 203 cm. Nishikori gra w tym turnieju drugi raz, ponieważ w 2012 roku zakończył szybko rozgrywkę na drugiej rundzie lecz wtedy był to kort ziemny. Anderson również gra w tym turnieju drugi raz, w poprzednim roku doszedł tutaj do finału i nawierzchnia była już twarda. Kei w tym turnieju pokonał Gonzaleza 6:3, 7:5, Lu 6:1, 6:3 oraz Dolgopolova 6:4, 6:4. Z tych wszystkich meczów to najwięcej Azjata musiał się napracować w meczu z Ukraińcem gdzie on sam wspinał się momentami na ekstremalny poziom swoich umiejętności, było to bardzo ładne widowisko. Mecz walki, długich wymian, fantastycznych zagrań kończących oraz dramaturgii.
Reprezentant czarnego lądu natomiast pokonał w pierwszej rundzie Browna 6:1, 6:2, Johsona 3:6, 7:5, 6:3 oraz Troickiego 3:6, 6:3, 6:3. On również jak jego kolejny rywal najbardziej musiał się napracować w swoim ostatnim meczu. W sumie to tylko w pierwszym secie miał zastój ponieważ później bardzo dobrze trzymał swoje podanie, na returnie nie banalnie oraz nie popełniał większej ilości niewymuszonych błędów lecz były momenty gdzie łapałem się za głowę ponieważ nie potrafił kończyć piłek tzw. 100% przy siatce. Nishikori jak na razie ma bilans 14/3 i formą imponuje,a zwłaszcza w ostatnich tygodniach. W Brisbane odpadł w półfinale z Raonicem, podczas Australian Open w ćwierćfinale z Wawrinką, wygrał turniej w Memphis na hali oraz tutaj notuje kolejny półfinał. Także porażka z Ronicem czy Wawrinką nie są powodem do wstydu ponieważ to są bardzo dobrzy tenisiści.
Anderson z kolei ma również niezłe statystyki ponieważ 12/5. Początek roku nie był może dla niego zbyt udany ponieważ zatrzymał się w Auckland w półfinale przegrywając z Vesleyem, podczas Australian Open odpadł z Nadalem w czwartej rundzie,w Memphis doszedł do finału odpadając właśnie z Keiem, w Dalary Beach nie popisał się ponieważ przegrał w II rundzie z Lu. Także na pewno jest bardziej optymistycznie niż pesymistycznie w jego grze. Bohaterowie owego finału spotkali się ze sobą dwukrotnie. Najpierw grali ze sobą w Waszyngtonie w 2010 roku gdzie w trzech setach wygrał Japończyk 4:6, 7:6, 6:4 oraz całkiem niedawno, 15 lutego spotkali się w finale w Memphis gdzie zawodnik z kraju kwitnącej wiśni wygrał w stosunku 6:4, 6:4. O tyle o ile nie biorę pod uwagę meczu z 2010 roku to ten z Memphis jak najbardziej ponieważ oglądałem tą rywalizację. Moim zdaniem w tym turnieju Anderson prezentuje lepszą formę niż w Memphis. Niby tam stracił tylko jednego seta dochodząc do finału,a tutaj ma ich urwanych już dwa to hard korty bardziej mu odpowiadają niż granie pod dachem.
Wiele ludzi twierdzi,że jak ktoś jest bardzo wysoki i ma groźne bardzo podanie jak Anderson to pod dachem ma przewagę. Wiele jest w tym prawdy ale to sprawdza się jedynie jeśli chodzi o serwis. Ponieważ u tak wysokich sportowców jak Kevin najważniejsze jest poruszanie się na nogach oraz szybkie przemieszczanie. Kevin w Memphis serwował fenomenalnie ale do czasu, a jak skończyła się dobra passa serwowania to był już problem. Dlaczego? Ponieważ miał mniej czasu na reakcję, wiadomo iż piłki pod dachem odbijają się znacznie szybciej niż na nawierzchniach twardych. Tym bardziej,że reprezentant Republiki Południowej Afryki czuje się najlepiej właśnie na hardzie i tam ma najwięcej trofeów. Tak na szybkiego: wspomniany finał rok temu w tym turnieju, finał 2014 Delray Beach, finał Atlanta 2013, finał Sydney 2013, wygrana Delray Beach 2012, wygrana Johannesburg 2011, finał Las Vegas 2011. A na halach? Wspomniany finał w Memphis i tak naprawdę jeśli chodzi o turnieje rangi ATP to więcej tego nie było także nie rozumiem dlaczego w tym pojedynku są wyże kursy na uszatka niż w poprzedniej rywalizacji z Japończykiem.
Nishikori natomiast radzi sobie bardzo dobrze na halach ale mimo wszystko najlepiej czuje się również na twardych podłożach średniej szybkości. Wymieniłem osiągnięcia maszynki do serwowania to podam również wyniki samuraja na hard kortach. Z tych ważniejszych to: wygrana Tokyo (Japan Open) 2014, finał US OPEN 2014, wygrana Tokyo (Japan Open) 2012, wygrana Delray Beach 2008 i to byłoby na tyle. Jest znaczna różnica, lecz tytuły nie grają tylko tenisiści. Wiadomo,że Kei ma ogromy talent do tenisa, styl ma bardzo podobny do Djokvica tylko moim zdaniem ma lepszy, bardziej płaski i agresywny bekhend. Jego najsłabszym punktem jest serwis lecz jak na swój nie wysoki wzrost to i tak radzi sobie całkiem nieźle. Poza słabszym serwisem on nie ma słabych stron, jest kompletnym tenisistą który w przyszłości będzie liderem rankingu ATP ale to pewnie po erze &quot;Djokoviców, Nadalów oraz Federerów&quot; chociaż wiadomo, że Japończyka stać już na wygraną z takimi zawodnikami.
To co Kei ma słabe to Anderson ma bardzo potężne czyli wprowadzenie piłki do gry. 203 cm wzrostu sprawiają, że często jest to kopalnia punktów o ile się nie zatnie. Kevin przy takim wzroście oraz niebagatelnej sile posiada w swoim asortymencie zagania kończące. Czy to forhend czy to bekhend to często rywala odprowadzają tylko wzrokiem piłki. Forhend jak to u 95% tenisistów jest lepszy od bekhendu i tak jest w tym przypadku. Wiele ludzi, typerów oraz fanów tenisa zimnego śmieje się z tego,że Anderson jest drewniakiem. Ale patrząc obiektywnie to facet który mierzy ponad 2 metry jak na siebie naprawdę porusza się bardzo dobrze. Porównajmy go np. z Kanadyjczykiem Raonicem, według mnie Kevin to prawdziwy kocur w porównaniu do Milosa, Johna Isnera, Karlovica, Mayera Leonardo, Querreya, Grotha. Także ludzie twierdzący,że Anderson jest jak Pinokio wystruganym przez Dżepetto powinny się powstrzymać z takimi opiniami.
Kevin przecież nigdy nie będzie się poruszał jak Nadal, Ferrer czy inni tego rodzaju gracze. Oglądałem ostatnio program z serii ATP WORD TOUR gdzie wiele czasu poświęcono na Andersona. Wypowiadali się tacy zawodnicy jak Ivanisevic, Djokovic, Federer czy trenerzy z akademii Bollettieriego. Wszyscy oni stwierdzili,że Anderson zrobił kolosalne postępy i na pewno (nie lubię tego słowa) znajdzie się w TOP 10 jak nie lepiej. I nie było to słodzenie ponieważ wystarczy spojrzeć na poruszanie się na korcie np. z przed dwóch lat i będzie można zaobserwować kolosalną różnice w gibkości oraz w zagraniu bekhendowym. Chwalę bardzo mojego faworyta ale wiadomo,że w meczu z Japończykiem łatwo nie będzie.
Trzy lata jest między nimi jest to mało i dużo jeśli chodzi o doświadczenie na kortach. Wiele typerów zapewne będzie szło w stronę Keia 2:0 patrząc się na ostatni mecz. Ale tutaj też jest ta różnica,że Kevin ma dodatkową motywację w formie chęci obronienia punktów z finału z przed roku. Finały rządzą się swoimi prawami i często tam wychodzi zupełnie co innego niż we wcześniejszych meczach w drabince. Uważam, że Kevin zagra znacznie lepiej niż 15 lutego, urwie seta i dodatkowo zaryzykuję stwierdzeniem,że on ponownie zagra w finale Stawiam tutaj głównie na handicap setowy ale pokuszę się o inne kombinacje na tą ucztę. Zatem czas czekać do 01:00! ;)
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
leeeon 13

leeeon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Granada-Barcelona
Typ: 2 ( AH-2,5)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365

Analiza :
Na początku chciałem się z wszystkimi przywitać, to moja pierwsza analiza w dziale &quot;Typy dnia&quot;, wcześniej prowadziłem swój temat, który skończyłem ponad 4000zł na +, ale przejdźmy do rzeczy.
Granada zajmuje ostatnią pozycję w lidze z 15 golami strzelonymi oraz 37 straconymi, co i tak nie jest największą liczbą w hiszpańskiej lidze, ale mimo to zajmują miejsce &quot;premiowane&quot; spadkiem. Za to mają najmniej strzelonych goli, bo aż 15 i tu może być problem drużyny z Andaluzji.
Do tego na jutrzejszy mecz wypadł najlepszy strzelec - Youssef El Arabi pauzujący za czerwoną kartkę ( 4 zdobyte bramki ). Oprócz tego wypadł również inny zawodnik z formacji ofensywnej ( Adrian Colunga ), grający na pozycji &quot;dziesiątki&quot;, więc siła karabinu drużyny z Grenady po raz kolejny słabnie. Kolejnym osłabieniem jest brak Juana Carlosa (lewoskrzydłowy), pauzujący za żółte kartoniki
Po stronie Barcelony pauzuje jedynie Pique.
W ostatnich meczach u siebie Granada nie przegrywała wysoko lub w ogóle nie przegrywała - 0:0 z Bilbao, 1:1 z Sociedad, porażka 1:2 z Sevillą, 1:1 z Getafe oraz nawet zwycięstwo ze słabym Elche 1:0. Tu rodzi się pytanie, czy można wrzucić do jednego worka drużynę z kraju Basków lub z Sevilli ? Myślę, że te ekipy są lata świetlne za Barceloną, która i tak jest podrażniona po ostatniej porażce z Malagą, limit błędów Barcy się wyczerpał ( jeśli marzą o mistrzostwie ).
Co do Barcelonie na wyjazdach ? Najmniej straconych bramek - 7. 5 ostatnich meczy 5 zwycięstw oraz ostatnie - z Manchesterem City. Te zwycięstwo napewno poprawiło morale w szatni oraz podniosło na duchu. Oprócz tego 2:5 z Bilbao, 2:3 z Atletico, 0:6 z Elche oraz 0:4 z La Coruną.
Myślę, że w tym meczu handicap pokryje sam Messi, zdeterminowany do zdobycia korony króla strzelców, do Ronaldo brakuje już niewiele, ale to jest sport.... Słowo &quot;pewniak&quot; funkcjonuje u amatorów, są tylko mecze z większym prawdopodobieństwem wejścia typu
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: BVB- Schalke
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prosze o wyrozumialosc. pisze z komy.
Jak dla mnie w meczu Dortmund - Schalke jest tylko jeden zwycięzca – SCHALKE. Dlaczego? Dlatego, że Schalke
przygotowuje się do tego meczu od tygodnia, a BVB ma w nogach ciężki mecz w LM przeciwko Juve. I to naprawdę był
ciężki i toczony w szybkim tempie mecz. BVB miało za mało czasu na odpoczynek, 3 dni to naprawdę za mało!
Kto kiedyś grał chociaż półamatorsko w piłkę to wie o czym pisze. Poza tym są to derby. Czerwona kartka? Hmm,
prawdopodobnie tak. A kurs na Schalke biorę w ciemno!
Powodzenia!
⛔100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna
Godzina;16;00
Spotkanie; Fulham-Derby
Typ;2
Kurs;1.95
Bukmacher;bet365
Analiza; Mecz lidera z 20 zespołem Championschip.Derby w gazie zmotywowani żeby awansować do wyższej ligi. Debry ostatnio 2 wygrane na swoim stadionie ale wyjazdy tez graja w miarę porządnie natomiast Fulham remis wyjazdowy ze słabym Millwall i sromotna porażka z Wolves, u siebie generalnie graja przyzwoicie. H2H na korzyść Derby bo 2 zdecydowane wygrane z poprzedniego roku z pucharu 5-1 w domu i w lidze 2-5 wyjazd więc dobrze im się gra z Fulham. Kurs jak to bywa w Anglii dobry więc grać póki nie spadnie...
⛔100
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Toulouse FC - AS Saint-Étienne
Typ: AS Saint-Étienne
Kurs: 2.68 @ Pinnacle Sports
Jeżeli chodzi o aktualną formę obu zespołów to patrząc na wcześniejszą sytuację w lidze, to zdecydowanie lepiej prezentuje się ekipa z Tuluzy. W ostatnich meczach wygrali dwa razy i przegrali z PSG i będącym w genialnej formie Caen. Moje ukochane ASSÉ natomiast zagubiło rytm z początku sezonu i przegrali z Bordeaux i Caen, a gorycz smutku przelał remis z RC Lens. W ostatnim meczu z Marsylią można było jednak zobaczyć w końcu dobrą postawę w ataku, choć obrona nadal kulała, co zobaczyliśmy po wejściu Batshuayiego.
Spotkanie z Tuluzą w moim odczuciu może być w końcu tym przełomowym dla podopiecznych Christophe Galtiera. Pomimo tego, że piłkarzom les Verts zawsze grało się ciężko z tą drużyną, a ostatnie zwycięstwo odnieśli w 2012 roku to jestem przekonany, że po tak długim czasie ASSÉ w końcu zwycięży.
Szczególną uwagę zwracam na postać Maxa-Alaina Gradela, który w ostatnich meczach gra genialnie. Jego szybkość i umiejętność łatwego dryblowania sprawia, że jest nie do zatrzymania i z łatwością ogrywał obrońców Marsylii. Podobnie powinien radzić sobie z defensywą Toulouse, więc dla bardziej hardkorowych proponuję typ, że właśnie Gradel strzeli gola - kurs około 4.00 w bet365, a typ na prawdę warty zagrania.
⛔100
 
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Brom-Southampton
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Swieci na wyjazdach idą jak burza. Maja najmniej straconych goli na wyjezdzie w calej lidze. 4 ostatnie wyjazdzy 4 zwyciestwa w tym z UTD. W ostatnim przegranym meczu z liverpoolem wcale gorsi nie byli. Jestem pzekonany ze beda chciale powalczyc o lige mistrzow za rok lub conajmniej europejska. Oststnia porazka ich przyhamowała i teraz nie moga sobie pozwolic na kolejne straty pkt. West brom gra w kratke, zalezy jak im wyjdzie mecz. Róznie moze sie ułozyc, pewniej byloby zagrac x2 ale gram czysto na 2. Kurs zachecajacy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maveg 2

maveg

Użytkownik
Dysycyplina: Hokej na Lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks
Typ: Tampa Bay OT
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365

Niewątpliwie jest to pojedynek dzisiejszej nocy. Do St. Pete Times Forum przyjeżdża 4. ekipa konferencji zachodniej, czyli Jastrzębie z Chicago. Obie ekipy w swoich ostatnich 10 meczach mają taki sam bilans. Pięć porażek oraz pięć zwycięstw. Tampa zgromadziła do tej pory 80 punktów i pewnie utrzymuje się w PO. Goście zdobyli do tej pory tylko 1 „oczko” mniej, ale ich gra jest daleka od ideału. Grają nieregularnie i chaotycznie. Wygrane są, ale z niżej notowanymi i po prostu słabszymi drużynami. W dzisiejszym meczu na pewno zabraknie podstawowego zawodnika Blackhawks, a mianowicie Patricka Kane’a. Błyskawice wystąpią w pełnym składzie, co więcej będą bardziej wypoczęci, ponieważ swój ostatni mecz grali 4 dni temu. Goście natomiast musieli się wczoraj męczyć z Panterami i już dziś rozgrywają kolejny mecz. Tampa Bay u siebie gra znakomicie i ma bilans 22-6-1, natomiast goście 18-11-1. W ostatnich 5 pojedynkach obu ekip goście byli lepsi tylko raz, 4 razy wygrywała drużyna z Florydy. Brak Kane’a oraz zmęczenie na pewno nie pozwoli na grę na wysokim poziomie graczom z Chicago. Gospodarze zmotywowani oraz wypoczęci wyjdą z zaangażowaniem i po ciekawym i interesującym meczu, to oni będą górą. #GOLIGHTNING
✅71
 
S 9

slodka26

Użytkownik
Dysycyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Dortmund vs Schalke
TyP: x2
Kurs: 2,63
Buk: Bet356
W sobotę o godzinie 15:30 odbędą się derby zagłębia Rury po między Borusią Dortmund a Schalke 04, emocjonujące widowisko i chyba najlepszy mecz bundesligi w weekend. Nie rozumiem dlaczego kurs na Schalke jest tak wysoki, mógł by mi to wytłumaczyć??? Świetnie jak na razie się spisują grają o niebo lepiej niż Borusia Piszczka i Błaszczykowskiego. Wydaje mi się że dostaną baty podczas tego spotkania, albo co szybciej padnie remis. Przygotowałem 5 powodów dlaczego to Borusia ulegnie w tym meczu: po pierwsze świetnie prezentująca się defensywa Schalke, co zaprezentowali w meczu z Realem Madryt, choć ulegli, dwa ekipa gości ma świetny bilans na stadionie w Dortmundzie. Trzy świetnie grający Barnetta, Huntelar,Meyer i można tak wymieniać bez końca zawodnicy są na fali. Cztery ogranie Koloni , Mainz z którymi Borusia ulęgła, 5 to fakt że Borusia ma” w nogach” przegrany mecz z Juve w lidze mistrzów, a Schalke miało więcej czasu na przygotowanie i wypoczynek. Di Matteo to świetny trener, który uporządkował grę Schalke dawno nie widziałem tak dobrej gry jego podopiecznych, pressing, kontry, defensywa wszystko po części kojarzy mi się z reprezentacją Niemiec czy Włoch. Piękny futbol warto oglądać. Jeżeli Dortmund nadal zostanie w śnie zimowym to będą mieli problem, z pucharami europejskimi a także z utrzymaniem się w lidze co im wieszczono przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Mój typ to 2, kusi samo 2 tak wysoki kurs ponad 6 zł, gdzie na papierze ekipy mają wyrównany skład to tylko zachęca. Ale bezpieczniej zagrać x2 gdzie kurs wynosi 2.7.
Powtórzony typ

⛔100
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina ( Premier Liga )
Spotkanie: FK Zorya Luhansk - FK Olimpik Donetsk
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 13.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 15 kolejkę ligową ukraińskiej Premier Ligi.
FK Zorya Luhansk rozegrała w tym sezonie ligowym 14 spotkań w których zdobyła 21 punktów po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 17-16.
FK Olimpik Donetsk zdobył 22 oczka w swoich 14 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 5 pozycję w tabeli ukraińskiej Premier Liga, builans bramek 14-26.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 7 razy zdobywając 13 oczek po 4 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Avanhard Stadium 12-8.
Goście zdobyli 6 punktów w swoich 7 spotkaniach ligowych rozegranych w tym sezonie ligowym po 1 zwycięstwie, 3 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-15.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligoej dzieli tylko 1 oczko i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Futbolowy Klub Zorya Luhansk lepiej gra na swoim terenie i po przerwie zimowej na Ukrainie dalej powinni kontynuować wygrane przed swoją publicznością a Futbolowy Klub Olimpik Donetsk na wyjazdach gra słabo i traci sporo bramek praktycznie ich nie strzelając i moim zdaniem pełna pula 3 punktów pozostanie w mieście Luhansk na tamtejszym Avanhard Stadium.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
homel 918

homel

Użytkownik
Dysycyplina: Hokej na Lodzie - NHL
Godzina: 28.02.2015 02:30
Spotkanie: Dallas Stars - Colorado Avalanche
Typ: over 7,5
Kurs: 4,9
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Zapraszam na mecz amerykanskiej ligi hokeja NHL
Dzisiaj spotkają sie sasiedzi w ligowej tabel w Konferencji zachodniej, gospodarz Dallas Stars to obecnie jedenasta druzyna ligi w 61 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 63 punkty[191:202 - duzo bramek straconych jak na ta liczbe rozegranych spotkan ligowych] i podejmia dzisiaj sasiadow w ligowej tabeli dwunaste Colorado Avalanche ktore z dorobkiem 63 punktow czyli tyle samo co gospodarze w tej samej liczbie gier i bilaansem 161:175 - mniej tracą bramek ale tez mniej strzelaja wiec robi sie rownowaga. Dwie troche rozniące sie ekipy ale bardzo wazny mecz dla druzyn ktory zadecyduje o pozyjcji w Konferencji. Obydwie ekipy w miare wyrownane i rządne zwyciestwa po ostatnich kompromitacjach , a gospodarze mogą wręcz mówic o załamaniu formy Dallas ostatnie 4 spotkania oddało bez walki i wszystkie przegrało, powalczyli jedynie z Detroit Red Wings porazka 7- 6! Dzisiaj rowniez licze ze powalacza na wlasnej tafli z gospodarzami ktorzy pewnie siebie nie moga byc gdyz ostatnie spotkanie wyraznie przegrali 5-2 z Naszwille Predators . Takze obydwie ekipy nastawione na przelamanie, dosc wyrowane , sasiedzi w tabeli wiec powinno byc dobrze jesli chodzi o efektowne widowisko i walke okraszoną wieloma bramkami. Na to licze i overa sobie życzę.
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
F 428

fudyn

Użytkownik
Dysycyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers- Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po raz kolejny w ostatnim czasie gram na Oklahomę.
Mimo braku Duranta, Chłopaki radzą sobie naprawdę dobrze, a Westbrook to już wogóle wyczynia cuda ????
Ostatnia porażka po dogrywce z Suns, pewnie trochę ostudziło głowy koszykarzy Thunder. Bradzo dobrze bo nie będą grac z presją robienia jakiegoś rekordu wygranych pod rząd. Było 7 zwycięstw,a teraz licznik zaczyna bic od nowa.
Porażka z Phoenix( jednym z konkurentów w walce o play-off) sprawia, że trzeba wciąż szukac zdobyczy punktowych i to z każdym przeciwnikiem, by myślec o czołowej ósemce konferencji. Tym bardziej, że New Orleans wygrali 3 ostatnie mecze.
Portland gra w kratkę, w tabeli znajduje się wyżej, ale procent zwycięstw nie jest o wiele większy od Oklahomy. Według mnie składy jakimi dysponują obie ekipy są napewno porównywalne, a nawet bym zaryzykował, że Thunder wyglądają lepiej.
W ostatnim meczu między tymi drużynami, wygrali dzisiejsi gospodarze, ale po dogrywce, więc było ciekawie, a poziom prezentowany przez zespoły musiał byc podobny.
Goście pod presją( walka o play-off), ostatnio w bardzo dobrej formie, a Trail Blazers niekoniecznie. Dlatego też, przy takim kursie na Thunder nie mogłem sobie darowac, by z tego nie skorzystac.
Warto spróbowac,
Powodzenia!!
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Schalke 04
Typ: obie drużyny strzelą bramkę w pierwszej połowie
Kurs: 4,750
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Już dwie osoby typowały w kierunku Schalke i zgadzam się z tym, bo kursy są mocno przesadzone. Nie widzę jakiejś wielkiej przepaści pomiędzy tymi zespołami, stąd granie na Borussię Dortmund po takich niskich kursach jest nieopłacalne. Bardziej jednak od typów na zwycięstwo Schalke czy też na typ z podpórką podoba mi się tym na to, że obie drużyny strzelą bramkę już w pierwszej połowie. Borussia poprawiła swoją skuteczność w ataku, coraz więcej bramek strzelają. Z Mainz udało im się zdobyć aż cztery gole, ze Stuttgartem trzy. W tych meczach jednak stracili cztery gole, po dwa zarówno z Mainz jak i ze Stuttgartem. Ze Stuttgartem w pierwszej połowie strzelili dwa gole, ale jednego też stracili. Borussia grała też mecz Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn. Tam wszystkie bramki były w pierwszej połowie i Borussia Dortmund straciła dwa gole, ale jednego udało im się zdobyć. Schalke to mocno underowa drużyna ostatnimi czasy, ale kiedyś w końcu muszą zagrać jakiś mecz z dużą ilością bramek. Rywal i miejsce do tego bardzo odpowiednie i powinniśmy tutaj zobaczyć trochę bramek. BTS do przerwy po takim kursie warto spróbować.
⛔100
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Tempa Bay Lighting - Chicago Blackhawks
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Dziś stawiam na ekipę z Chicago mimo, że ich forma jest dosyć nierówna mam jednak nadzieję, że ostatnie dwie wygrane nad Panterami są zwiastunem przełamania. Tempa Bay natomiast zaliczyli ostatnio dosyć niespodziewaną porażkę z Colorado Avalanche w czym też upatruję swój typ. Dodatkowo ostatnie starcia H2H przemawiają za Tempa Bay aczkolwiek nie sugerowałbym się tym. Jako, że 5 ostatnich typów piłkarskich okazało się błędnych przerzuciłem się na hokeja. Pierwszy typ wczoraj wszedł - Toronto Maple Leafs pokonało Philadelphia Flyers, mam nadzieję, że dziś znów się uda.
⛔100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dysycyplina: Piłka Nożna - Hiszpania: Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Granada vs Barcelona
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 2,10
Buk: Bet356
Witam i Zapraszam na swój typ dnia. Wybrałem Hiszpanię, a dokładnie mecz Granada - Barcelona, gdzie Barca będzie podejmować na wyjeździe spadkowicza, czyli Granadę. Typ prosty i bardzo możliwy, iż sami wiemy ile Barcelona bramek w meczu potrafi strzelić, a ostatnia porażka z Malagą to tylko wypadek przy pracy, iż Barcelona mogła wyprzedzić Real wygrywając, a tego nie zrobiła, więc w tym meczu nie ma mowy o remisie czy nie daj Boże przegranej. Bilans Barcy na wyjeździe to 27:7, a bilans Granady u siebie to 6:10, myślę, że Barcelona spokojnie wygra 5-0 lub 4-1, więc myślę że warto zagrać, ostatnia wygrana z City, Messi w formie, zachęcam do zagrania.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 5

adrian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Barclays Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley - Swansea
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: Unibet
Witam. Na dzisiejsze spotkanie wybralem mecz pomiedzy beniaminkiem, ktory podejmowac bedzie na wlasnym stadionie labedzie. Co prawda Burnley zaskoczylo w poprzednim meczu remisujac z Chelsea i to na wyjezdzie ale na pewno pomogla tez czerwona kartka, ktora dostal Matic, zas labedzie ograli po raz drugi w tym sezonie United znowu 2-1 co prawda labedzie graja ostatnio w kratke wygrali rowniez ze swietymi 1-0, ale przegrali z WBA 2-0 oraz przegrali tez na wlasnym stadionie z Chelsea 0-5, wiec tutaj mozna spodziewac sie wszystkiego, ale wedlug statystyk to labedzie powinni isc za ciosem, i odniesc drugie zwyciestwo z rzedu, bo ta wygrana z United na pewno dala im mocnego kopa motywacyjnego w dodatku kurs tez bardzo ladny postawie w tym meczu wlasnie na labedzie. Powodzenia !
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Acapulco
Godzina:
5:00
Spotkanie:
Ferrer D. - Harrison R.
Typ:
Harrison R. +1,5 seta
Kurs:
2.52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ferrer jest spokojnie do ugryzienia zawsze. On nie ma dobrego serwisu, a wygrywa mecze tylko dzięki regularności + waleczności. Tutaj liczę na 3 setowy morderczy zacięty mecz, a kto wyjdzie z niego zwycięstwo Bóg jeden wie.
Harrison od paru sezonów gra genialnie na Indian Wells, ale w 2015 już pokazał się z dobrej strony w Memphis gdzie urwał set zwycięzcy turnieju Nishikori, a tutaj wyeliminował Karlovica i Dimitrova co na pewno budzi podziw w środowisku tenisowym. Harrison to okropnie ambitny zawodnik w tym okresie gry (patrz poprzednie sezony) i set po takim kursie to powinna być tylko formalność. Liczę na podobny mecz Ferrera jak z Tomicem, a może i nawet bardziej zacięty w 3 secie.
✅
152
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia
Spotkanie: Man Utd-Sunderland
Typ: Man Utd wygra 2 golami
Kurs 4.50
Godz: 16:00
Buk Unibet
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie z Angielskiej Premier League w którym Manchester United podejmował będzie na Old Trafford ekipę Sunderlandu. Gospodarze są w tej rywalizacji zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Sunderland bowiem na chwilę obecną w spotkaniach wyjazdowych wygrywał do tej pory tylko dwukrotnie, zanotował również 6 remisów oraz 4 porażki, nie jest to jakiś rewelacyjny wynik. Dużo lepiej wyglądają gospodarze spotkania , którzy pod względem spotkań rozegranych na swoim obiekcie obecnie są wiceliderem, w 13 meczach zdobyli 31 punktów, 10 razy zwyciężając, do tego ponieśli 2 porażki i 1 raz dzielili się punktami. W tej kolejce myślę że wygrają ponieważ w poprzedniej kolejce spotkanie nie wyszło im najlepiej o czym będą chcieli jak najszybciej zapomnieć, porażka ze Swansea powinna Czerwone Diabły sprowokować do działania, ja postanowiłem tutaj zagrać na ich wygraną dokładnie dwoma golami , ponieważ w ostatnich spotkaniach bardzo często lubują się w wynikach 3:1, myślę że jednak w tym spotkaniu padnie wynik 2:0, dla gospodarzy dzisiejszego meczu, którzy zwyciężając znów nawiąża kontakt z czołówką.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godz: 15:30
Spotkanie: Bełchatów - Wisła K.
Typ: 2
Kurs: 2,7
Godz: 15:30
Buk: Bet365
Analiza:
W 22 kolejce naszej Ekstraklasy zmierzą się ze sobą drużyny GKS Bełchatów i Wisła Kraków. Gospodarze z dorobkiem 27 punktów zajmują 10 lokatę, natomiast przyjezdni plasują się na 5 pozycji uzyskując do tej pory 33 oczka. Drużyna Bełchatowa w rundzie wiosennej spisuje się słabo. Na inaugurację, przegrali u siebie z Podbeskidziem 1-2, a w ostatniej kolejce ponieśli porażkę w Gliwicach z Piastem 1-3. Co prawda do momentu zanim z boiska został wyrzucony B. Telichowski prowadzili 1-0 i grali dobrze, to jednak trzeba zaznaczyć, że zdobyta przez nich bramka nie powinna być uznana, gdyż A. Piech był na spalonym. W poprzedniej rundzie Bełchatowianie na własnym boisku spisywali się dość przyzwoicie, mając bilans meczy 4-4-1. Drużyna Wisły, podobnie jak ich rywale również zawodzi. Porażka ze wzmocnioną Lechią w Gdańsku 0-1 może nie była sensacją, jednak w tamtym meczu Wiślacy nie oddali nawet celnego strzału, a w poprzedniej kolejce zespół F. Smudy zaledwie zremisował 1-1 z Pogonią, na własnym stadionie, a trzeba zaznaczyć, że &quot;Portowcy&quot; zazwyczaj byli dla nich łatwym rywalem. W rundzie jesiennej Wisła na wyjazdach spisywała się bardzo dobrze, mając bilans meczy 5-2-2. W ostatnim pojedynku tych drużyn Krakowianie wygrali u siebie 1-0. Biorąc pod uwagę słabą formę obu drużyn uważam, że dzisiaj możemy spodziewać się podobnego wyniku.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom