>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 28.01.2023 (sobota)

Status
Zamknięty.
M 94K

michalkin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka – 1 liga PL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Krispol Września – Olimpia Sulęcin
Typ: Krispol 1 set/mecz
Kurs: 2,15
Bukmacher: STS
Analiza:
Zacznę od tego, że typ jest tylko dla osób, które wierzą w coś takiego jak układy h2h. Pozostała część może tego nawet nie czytać bo nie ma sensu. Zaznaczam, że nie wiedziałem żadnego meczu jednych i drugich, że nie znam nawet jednego zawodnika obydwu drużyn. Jednak nie jest mi to do niczego potrzebne. Do sedna moim drodzy. Poniżej rozpisałem 7 meczów z 4 sezonów pomiędzy tymi drużynami, z których można wyciągnąć ciekawe wnioski. Żeby było bardziej przejrzyście to ustawiłem te spotkania w kolejności sezonów 1,3,2,4.

Sezon 1 (2018/2019)
Olimpia – Krispol 1 – 3
Krispol – Olimpia 2 – 3

Sezon 3 (2021/2022)
Olimpia – Krispol 3 – 1
Krispol – Olimpia 3 – 2

Sezon 2 (2020/2021)
Olimpia – Krispol 0 – 3
Krispol – Olimpia 1 – 3

Sezon 4 (2022/2023)
Olimpia – Krispol 3 – 0
Krispol – Olimpia 3 – 1 (?)

Z rozegranych 7 spotkań wycignąłem pewne wnioski:
  • Mecze z sezonów 1 i 3 mają takie same wyniki. Krispol wygrał 3-1 i 3-2. Olimpia wygrała 3-2 i 3-1.
  • W meczach gdzie był tie – break dwukrotnie drużyna, która wygrała 1 seta przegrała mecz.
  • 3 mecze w, których padał wynik 3 – 1 to zwycięzca 1 seta wygrywał mecz.
  • W sezonach 1 i 2 we wszystkich meczach górą byli gości. Sezon 3 i 4 mamy już zmianę i są 3 zwycięstwa gospodarzy.
A skoro mecze z sezonów 1 i 3 mają takie same wyniki to czemu sezon 2 i 4 nie mogą tego powtórzyć. Żeby tak się stało to brakuje nam zwycięstwa Krispolu Września w stosunku 3 do 1. Podtrzymując powyższe to zwycięzcą 1 seta powinien być Krispol i najprawdopodobniej 3 seta zgarnie Sulęcin. Układ tabeli zdecydowanie sprzyja okolicznościom tego typu. Września na walczy z Legią o utrzymanie, bo to że spadnie z ligi Spala to jest więcej niż pewne. No i właśnie Legia dziś walczy z ligową latarnią więc możmy im dopisać 3 pkt. Z tego powodu Krispol potrzebuje tych 3 punktów i koledzy z Sulęcina jak najbardziej są w stanie pomóc im zrealizować ten plan.
Oczywiście to wszystko może sobie runąć jak domek z kart, jestem tego świadom. Ale z racji tego, że układa się to bardzo fajnie to pograłem.
ps. Mam nadzieję, że ktoś da ten mecz w ofercie live i będzie możliwy do pogrania DW 3-1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marseille - Monaco
Typ: over 4 gole w meczu ( 4 bramki zwrot stawki)
Kurs:
4,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj kopana z Francji i pojedynek trzeciej w tabeli Marsylii z czwartym Monaco. Idę w tym spotkaniu w sporą ilość goli, a mianowicie w pięć trafień (przy czterech zwrot). Od powrotu, czy to Ligi, czy Pucharu Francji, gospodarze nie doznali żadnej porażki, a nawet nie zremisowali, wygrywając aż sześć spotkań. Mimo, że końcówkę rundy jesiennej mieli ciężką, to nadal liczą się w walce nawet o "Majstra". Aktualnie tracą pięć punktów do lidera PSG i tylko dwa do wicelidera z Lens. Tuż za nimi plasuje się ich dzisiejszy rywal AS Monaco. Goście mają za sobą prawie dwa tygodnie przerwy, bowiem odpadli w pucharach już w poprzedniej rundzie i mieli wolne, a więc mnóstwo czasu na regenerację. Na pewno będzie to ofensywne spotkanie z wieloma ciekawymi akcjami ponieważ obie jedenastki prezentują właśnie taki styl. Zarówno jedni, jak i drudzy będą walczyć do upadłego, a ten mecz albo może sprawić, że różnica między nimi stopnieje do dwóch punktów, albo powiększy się aż do ośmiu. Starcie jak to się mawia w slangu piłkarskim o sześć punktów, gdzie żadna drużyna nie może odpuścić do samego końca. Dla mnie nie może się wydarzyć w tym spotkaniu nic innego, jak to, że obie drużyny strzelą bramki. czy aż pięć zobaczymy, ja uważam takie rozstrzygnięcie za jak najbardziej realne i próbuję pograć właśnie taki typ. Gospodarze na Stade Velodrome tylko raz w bieżącej kampanii nie potrafili skierować piłki do bramki przeciwnika, a było to 22 października ubiegłego roku, kiedy to musieli uznać wyższość Lens (0:1). Przyjezdni również fajnie wyglądają, grając w gościach jeśli chodzi o zdobycze bramkowe. Grali dotychczas dziewięć razy w delegacji i w każdym z tych meczów strzelali bramkę. Ba, dwukrotnie tylko były to zdobycze jedno bramkowe (PSG 1:1, Nice 1:0), natomiast w pozostałych grach trafiali do siatek przeciwników dwa lub trzy razy. Dodam tylko, że w pierwszej konfrontacji tych zespołów w tym sezonie padł wynik 2:3 dla gości z Marsylii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 20'30
Spotkanie: GKS Katowice - Warta Zawiercie
Typ: Jarosz over 11,5 pkt & Konarski over 12,5 pkt
Kurs: 2,86
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Wieczorne spotkanie w PlusLidze. Faworytem jest Zawiercie, ale ostatnio Warta wydaje się być bez formy. Porażka w środku tygodnia w Berlinie. Do tego kontuzje Urosa i Dananiego. Gram tutaj bez kombinacji kbery punktowe obu atakujących. Linie są bardzo niskie. Mecz może potrwać więcej niż 3 sety. Spodziewam się że Jarosz i Konarski dostaną tutaj sporo piłek. Spokojnie mogą te linie pokryć w 3 sety.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom