>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.01.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 28. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Australian Open 2015 (Australia)
Godzina: 04:00
Spotkanie: Wawrinka Stan-Nishikori Kei
Typ: 2 handicap -1.5 gemów
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Drugi raz w tym turnieju stawiam przeciwko Szwajcarowi. Gdyby Garcia-Lopez Guillermo nie zmarnował pięciu piłek setowych w czwartym secie to mecz mógłby potoczyć się jeszcze inaczej. Ale niestety Hiszpanowi odnowiła się kontuzja mózgu i przegrał mecz 3:1. Jeśli Hiszpan który jest znacznie słabszym przeciwnikiem od Japończyka sprawiał mu problemy to Azjata również powinien nie być gorszym. Nie ma się co oszukiwać ale Stan w tym turnieju miał znacznie łatwiejsza drabinkę niż Kei. Ilhan, Copil, Nieminen czy wspomniany GGL to są zawodnicy raczej średniego kalibru jak nie gorzej w porównaniu oczywiście do TOP 5 czy TOP 10.
Nishikori, pokonał kolejno Almagro, Dodiga, Johsona czy Ferrera w trzech setach. Ale wiadomo,że jeden jak i drugi zawodnik należą do jednych z najlepszych na świecie i zawsze starają się wychodzić maksymalnie skoncentrowani. Japończyk stracił dwa sety,a Wawrinka jednego ale moim zdaniem nie ma się tym co sugerować. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Stan 3:1, ich ostatnie spotkanie miało miejsce w poprzednim sezonie podczas US OPEN gdzie to Wawrinka był znacznym faworytem a przegrał w zaciętym 5 setowym meczu. Szwajcar w tamtym roku wygrał ten turniej także ma sporo motywacji, punktów do obrony ale też presja oraz przysłowiowe pompowanie balonika w jego kierunku zmagają nerwy w jego głowie.
Nishikori w poprzedniej edycji Australian Open odpadł bardzo szybko także na nim nie ciąży nic. Jeden jak i drugi prezentują bardzo ofensywny tenis tylko Kei potrafi się lepiej bronić i to może być tutaj decydujące. Jeśli natomiast Stan będzie serwował tak jak powinien i jego bekhend nie odmówi mu posłuszeństwa to on wróci z tarczą do szatni. Uważam, że Japończyk wygra ponieważ ma mniej zastojów w grze niż Stan. Oczywiście nie jest on jeszcze mistrzem opanowania ale radzi sobie lepiej od przeciwnika. Na moje oko Wawrinka nie prezentuje tej samej formy co rok temu na tym turnieju. Mam nadzieję,że zobaczymy piękne widowisko a styl Nishikoriego który wzoruje się na Djokovicu da mu wygraną w tym meczu.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open 2015
Godzina:
4:00
Spotkanie:
Wawrinka S. - Nishikori K.
Typ:
Wawrinka S. I set
Kurs:
2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Wydaje mi się to najlepszy zakład na ten mecz. Wawrinka o wiele lepiej wchodzi w swoje mecze, on ma taki zadziorny charakter, że już od 1 piłki chce udowodnić swoim przeciwnikom swoją tenisową wyższość. Niezwykle zawzięty i mściwy facet.
Spotkali się podczas US Open 2014, gdzie po 5 setach wygrał Japończyk, ale Wawrinka miał tam w ostatnim secie BP na przełamanie i różnie ten mecz mógł się potoczyć. Do tego warto dodać, że panowały wtedy mordercze upały. Stanisław wygrał wtedy 1 set 6:3. Szwajcar z GGL powinien wygrać tak naprawdę 3:0, ale w trzecim secie wypuścił przełamanie po czym stracił serwis i tak oto mało co, a doszłoby do 5 setówki. Moim zdaniem najgorszy mecz już za nim.
Nishikori gra niczym butelka wina, im dłużej tym lepiej. Pierwszy set przegrał w drugiej rundzie z Dodigiem Ivanem 4:6, tak samo jak i przegrał ze Stevem Johsonem w 3 rundzie. Meczu z Ferrerem nie biorę pod uwagi, bo on od początku Australian Open nie pokazał dobrej formy, a to co zrobił w meczu z Simonem Gillesem to jakaś parodia. O mały włos, a doszłoby tam do 5 setów, mniejsza oto.
Japończyk na dłuższym dystansie może być lepszy, on jest niezwykle cierpliwy i nie podpala się głupio podczas gry. Wilander widzi w nim zwycięzcę turnieju, ale ja bym aż tak na poważnie nie brał jego słów. Mecz powinien być jeden z lepszych w turnieju. Serwis zdecydowanie po stronie Szwajcara.


✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup
Godzina: 20.30
Spotkanie: Sevilla - Lietuvos Rytas
Typ: Lietuvos -12.5
Kurs: 3.38
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. W dniu jutrzejszym spotkają się dwie drużyny, według mnie o zupełnie innym potencjale. Sevilla - dobra drużyna, ale jeśli chodzi o drużynę piłkarską, w koszykówce prezentują się dużo gorzej. Swój ostatni mecz wygrali 10 grudnia (włączając to ligę i występy w pucharach). Na Litwie Lietuvos Rytas wygrał zdecydowanie: 100:78. Ktoś przed tym meczem napisał o zespole z Hiszpanii, że nie jest to drużyna, tylko zlepek zawodników. Sądząc po ich wynikach, można z pewnością stwierdzić, że jest to prawda. Seria 12 porażek z rzędu to wstyd. Nie widzę powodu, by mogli tą passę przerwać, skoro w lidze hiszpańskiej swój wyjazdowy mecz dwa dni temu przegrali różnicą 21 punktów,z zespołem ze średniej półki. Jeśli chodzi o mecze domowe, ich ostatni mecz przegrali z Lagun Aro 61:76, a wcześniej w meczu pucharowym z drużyną Oostende aż 63:94, która jest porównywalnej klasy co zespół litewski.
W lidze hiszpańskiej zajmują miejsce ostatnie, w grupie europejskich pucharów również. Uważam, że ich priorytetem powinna być liga, może trener da szansę pograć zawodnikom rezerwowym, zwiększając tym szansę na wejście mojego typu. Ponadto, może jakieś znaczenie będzie miał fakt, że zespół litewski miał o dzień więcej odpoczynku przed tym meczem.
Wysoka wygrana zespołu Lietuvos Rytas jest realna, kursy już lekko spadły, więc ja stawiam już dzisiaj, bo jutro kurs może być niższy. Miałem stawiać na jeszcze wyższy hancicap, lecz biorąc pod uwagę moje ostatnie szczęście z jeszcze wyższymi handicapami, wolę zagrać trochę bezpieczniej.
Pozdrawiam
⛔100
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Canucks @ Anaheim Ducks
Typ: Ryan Kesler strzeli gola
Kurs: 4,00
Bukmacher: expekt
Analiza:
Tym razem proponuję mecz dwóch ekip z Pacific Division - Kaczorów z Canucks. Mecz rozgrywany w stolicy Myszki Miki powinien dostarczyć sporo emocji. Zwykle mecze między tymi rywalami są zacięte i wyrównane, a ostatnie 3 z nich nie zostały rozstrzygnięte w regulaminowym czasie 60 minut. Ciekawostka jest fakt, że w ostatnich 20 meczach aż 14 razy wygrywały Kaczory. Ekipa z Vancouver ma jakiś kompleks drużyn z Kaliforni. Nie idzie im bowiem też za fajnie z San Jose Sharks i LA Kings. Vancouver przyjeżdża do Kaliforni poważnie osłabiony brakiem podstawowego gracza linii defensywnej tj. Kevina Bieksy, który ma złamaną rękę i chwilowo przebywa na wakacjach. Może to oznaczać, że Ducks będą mieli ułatwione zadanie w strefie obronnej Canucks i w związku z tym nie omieszkają czegoś strzelić w dzisiejszym meczu. Szczególnie umotywowany powinien być jeden gracz Anaheim - Ryan Kesler. Facet, który wiele sezonów spędził w Vancouver. Latem podziękowano mu za usługi i wylądował w &quot;Disneylandzie&quot;. W dotychczasowych meczach przeciwko Canucksom jeszcze nie ukuł, wiec najwyższa pora tego dokonać. Chęci i zaangażowania mu nie zabraknie to pewne. W obecnym sezonie ma on na swoim koncie 13 goli z czego w styczniu 2015r. strzelił zaledwie jednego gola (21 stycznia przeciwko Calgary). W grudniu trafiał do bramki rywali 6 razy. Zwykle przebywa na lodzie ok. 20 minut w meczu, więc jakieś tam swoje szanse będzie miał i liczę, że dołoży coś do swojego dorobku bramkowego.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1-30
Spotkanie: Miami - Milwaukee
Typ: 1(-7.5)
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przebudzenie Heat w ostatnim czasie? Śmiem twierdzić, że w pewnym stopniu na pewno - wygrana w bardzo dobrym stylu w Chicago, wcześniej odprawiona Indiana, czy m.in. wyjazdowe zwycięstwa w Sacramento i podwójne w LA. Bilans wciąż ujemny (20-24) a i miejsce (7) nie dające pewnych play-offs. Rywal z Milwaukee jedną pozycję wyżej (22-22) i chyba w ostatnim czasie nieco spuścił z tonu, choć bilans 5-5 w ostatnich 10 grach akurat oddaje siłę tej drużyny w tym sezonie (50 procent wygranych). Obydwa dotychczasowe spotkania w tym sezonie wygrali Bucks, dziś &quot;do trzech razy sztuka&quot;. Spodziewam się determinacji zawodników z Florydy i ich pewnego zwycięstwa.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Chorwacja-Polska
Typ: Polska handicap +2,5 bramki
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie naszych rodaków z chorwatami wiadomo spotkanie będzie ciężkie ostatnie mecze na ważniejszych imprezach z nimi przegrywamy ale dzisiaj może być inaczej Chorwacji nie mieli zbyt trudnych rywali w ostatnim meczu męczyli się z Brazylią która nie jest żadną potęgą w piłce ręcznej a Polacy przeciwnie Dania Niemcy Szwecja dobra przejdźmy do tego meczu to czy Polska wygra to będzie zależało jak wejdziemy w ten mecz w meczu z Szwecją obrona była dobra i jeszcze Szmal w bramce dobre spotkanie gdyby nie on w tej akcji co przeciął to podanie na środku boiska to by było ciężko wygrać ten mecz a jeżeli w tym meczu zagramy dobrze w obronie i w bramce to i tak to nie będzie oznaczać ze wygramy ten mecz bez ataku nasz trener jak będzie znów widział że komuś nie idzie tak jak w przypadku Rojewskiego te jego podania ze Szwecją myślałem że mnie zaraz szlak trafi ale wcześniejszych meczach ten zawodnik dobrze zagrał.
Mam nadzieję że Polacy zaczną dobrze grać w ataku i bez głupich błędów to jesteśmy wstanie wygrać ten mecz mój typ na to spotkanie to że Polska nie przegra różnicą trzech bramek jak wszyscy wiem że mecz będzie zacięty to raczej mój typ ma duże szanse na powodzenie ja osobiście twierdze że Polacy się ogarną w tym meczu i wygrają ten mecz.
Kibicujmy Polakom i niech wygrają te mistrzostwa.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej - Play Offy - Ćwierćfinał
Godzina: 16:30
Spotkanie: Chorwacja - Polska
Typ: X2 (POLSKA/REMIS)
Kurs: 2,70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam! Po ostatnim trafnym wytypowaniu meczu Szwecja - Polska i zgarnięciu paru stówek postanowiłem spojrzeć na mecz 1/4 finału. Tutaj zaznaczam, że zagram za małe pieniądze, bo aż tak nie jestem pewny w 100% typu jak poprzednio(max. 30 zł).
Zaczynając od Chorwacji jest to aktualnie 9 drużyna świata, więc są wyżej klasyfikowani niż nasze Orzełki. Swoją łatwą grupę zdominowali, ponieważ na 5 spotkań odnieśli 5 zwycięstw, ale nie oszukujmy się - grupę mieli o niebo łatwiejszą niż ta nasza. Potyczki grupowe skończyli z bilansem 158:124, więc jest to drużyna skuteczna ofensywnie, ale defensywy nie mają żelaznej tak jak Szwedzi. W 1/8 finału spotkali się z drużyną Brazylii, którą pokonali zaledwie jednym punktem 26-25 - co nie świadczy o nich dobrze, bo Brazylia nie jest nawet w pierwszej 30 rankingu, więc to nie jest światowej klasy reprezentacja.
Czas na analizę naszych Orzełków kochanych! Opisywać naszej tabeli poprzedniej nie będę, bo robiłem to w poprzedniej analizie, więc jak kogoś to interesuje to może sobie odnaleźć to (Typy z dnia 26.01.2015). W 1/8 finału trafiliśmy na bardzo mocną drużyną Szwecji, której po dobrym starcie w grupie zabraliśmy marzenia o strefie medalowej. Ten mecz moim zdaniem był oczywisty, że nasi sobie poradzą(stąd moja stawka zakładu wysoka), ponieważ już w meczu z Danią widać było polepszenie gry u naszych reprezentantów. Analizując formę z meczu poprzedniego, to nasi zawodnicy poprawili się w obronie i to bardzo dobrze - nie było głupich wykluczeń co jest najważniejsze. W bramce znakomicie spisywał się Szmal, ale nie ma co opierać wygranych tylko na dobrej dyspozycji bramkarza, bo można się dobrze przejechać na tym! W ataku już było zdecydowanie lepiej niż w meczu chociażby z Danią, ale wraz czasami popełnialiśmy głupie błędy w krokach albo w rozegraniu piłki podczas kontry. Moim zdaniem gdy zagramy częściej skrzydłami - Daszek to powinniśmy spokojnie wypunktować rywala.
Polecam zagrać ten zakład, bo coś czuję, że mimo tylu lat złej passy w meczach z Chorwatami jutro to wszystko ulegnie zmianie i nasze Orzełki wzlecą dumne! DO PRZODU POLSKO!
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Argentyna
Spotkanie River Plate-Indepediente
typ: River 1 golem
Kurs 4.33
Buk Unibet
Godz: 2:10
Analiza: Na jutro moją uwagę przykuło spotkanie rozgrywane w Argentynie gdzie River Plate na neutralnym stadionie spotka się z zespołem indepediente. W tym momencie River Plate zajmuję 2 pozycję w tej grupie gdzie gra jeszcze drużyna Estudiantes z którym river tylko podzieliło się ale grało praktycznie całą drugą połowę w osłabieniu , teraz drużynie z River Plate nie pozostaję już nic innego aniżeli zdobyć 3 punkty z liderem, który moim zdaniem w tym spotkaniu nie będzie nawet w stanie powalczyć o remis, zespołem zdecydowanie lepszym są teoretycznie &quot;gospodarze&quot;tego spotkania, Inepediente bowiem zdecydowanie nie leży ten przeciwniki , ostatnie 7 spotkań i ani jednej wygranej,na pewno nie jest motywujące przed tym spotkaniem, myślę że tutaj gospodarze sięgna po komplet punktów, tym bardziej ze jak na razie to mieli lekkiego pecha, jeżeli tutaj przegrają to jest to praktycznie równoznaczne z odpadnięciem z tego turnieju ponieważ bedzie bardzo cięzko w ostatnim spotkaniu, stawiam an to że w tym meczu to River pokaże klasę i bedzie zespołem o tęjedną bramkę lepszym.
⛔100
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Australian Open 2015
Godzina: 1;00
Spotkanie: Keys M. - Williams V.
Typ: 2
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Młodziutka zaledwie 19-letnia Keys zmierzy się z dużo starszą i bardziej doświadczoną od siebie zawodniczką.Venus jest w formie co potwierdziła w meczu z Agnieszką,chociaż prawdę mówiąc Aga przegrała ten mecz na własne życzenie,co nie umniejsza Williams,która świetnie serwuje i przede wszystkim na tym etapie turnieju nie zje ją trema co w przypadku Keys może być paraliżujące,ponieważ gra ona pierwszy raz w życiu w ćwierćfinale wielkiego szlema,poprzednie mecze Keys nie były jakimiś mega widowiskami,jej przeciwniczki więcej psuły niż ona sama zdobywała.Co do kondycji Venus to jestem spokojny w Auckland Venus poradziła sobie w gorszych meczach,a zagrała 5 meczy w 5 dni w finale z Wozniacki jakoś dawała rady kondycyjnie i nie było problemu,tym bardziej myślę,że teraz wyjdzie z tej batalii zwycięzko,szczególnie że w półfinale może zagrać ze swoją siostrą Sereną,co powinno być dla niej dodatkową motywacją,stawiam na rutynę i doświadczenie i myślę,że w tym meczu niespodzianki nie będzie
⛔ 100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: DAL Mavericsk - MEM Grizzlies
Typ: Różnica zwycięstwa 7-drogowo: 6-10 pkt
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Dallas Mavericks (home, 6. West, bilans 30-15) vs. Memphis Grizzlies (2. West, 32-12). W pojedynku tak mocnych ekip trudno spodziewać się dominacji jednej z nich. Dziwią mnie wręcz tak niskie kursy na zwycięstwo Mavs. Co prawda zgadzam się, że Grizzlies raczej nie zakończą sezonu aż tak wysoko jak w tej chwili się znajdują, ale czy zaczną nagle przegrywać po słabych meczach? Wątpię. Wczoraj jednym z moich typów był handicap na Magic i okazał się trafiony. Od razu typowałem, że Grizzlies nie będą chcieli szczególnie zmęczyć się przed walką z Mavericks. Byli zmuszeni oszczędzić nieco sił, ponieważ gospodarze przystąpią do meczu mając za sobą dzień odpoczynku po wyjeździe do Nowego Orleanu, gdzie zresztą przegrali.
Historia bezpośrednich starć dostarcza nam informacji o różnicy zwycięstw - bywało to tak: 8, 9, 5, 1, 4... Dwa ostatnie pojedynki pokrywają się z moim typem. Ostatni mecz Grizzlies również (9 pkt).
⛔ 100
 
L 3

loczek99

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Eurocup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nymburk - Strasbourg
Typ: Strasbourg -2
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365
Nymburk nie ma argumentów na drużyny poziomu Strasbourga. Czesi w swojej lidze od lat nie zatrzymania ale w Europie to juz inna bajka. Francuzi nie mogą sobie pozwolić na porażkę bo może ich to kosztować odpadnięcie z pucharów. Przed tygodniem Strasbourg u siebie bardzo pewnie pokonal dzisiejszego rywala. Można rzec &quot;nie ta liga&quot;
⛔100
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Chiny (CBA)
Godzina: 12:35
Spotkanie: Fujian Xunxing vs Shanxi Brave Dragons
Typ: Fujian Xunxing
Kurs: 3,64
Bukmacher: PinnacleSports
Mecz chińskiej ligi koszykówki. H2H wskazuje na wyraźną współpracę obu ekip.
Poniższy obrazek wiele tłumaczy

Powodzenia
KIEPSKA ANALIZA :!: ⛔ 100 !
Już po raz wtóry dodajesz analizę opierając się na H2H żadnych argumentów, żadnych konkretów. Gdzie jest raptem jedno zdanie i to takie nic znaczące. Wcześniej odpuszczałem takie &#39;&#39;analizy&#39;&#39; teraz daję już minusa. Gramy Fair Play.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Australian Open
N.Djokovic - M.Raonic
hodzina 9,15
TYP podwójny wynik :wygra pierwszego seta i przegra mecz N.Djokovic
kurs 15
bet365
Analiza kiepska bo nie mam za duzo czasu , Djoko przez ostatni rok przegrał kilka meczy na hardzie , rok temu na Australian Open z Wawrinką potem przed US open z Tsongą i z Robredo a na US open z Kishikorim , potem jeszcze Szanghaj z Federerem i Doha z Karlovicem .Przedwczoraj męczył się z Mullerem .Oczywiscie typ RYZYKOWNY ,MAŁO PRAWDOPODOBNY DO ZAGRANIA ZA GROSIKI.ZNAJĄ SIE DOBRZE , SPARUJĄ RAZEM BILANS 4 DO 0 NA KORZYŚĆ DJOKO ALE CIEKAWOSTKA W TYCH CZTERECH MECZACH RAONIC UGRAŁ TYLKO JEDNEGO SETA , NO I DRUGA CIEKAWOSTAK W TYCH CZTERECH MECZACH BYŁY 4 TIEBREACKI TYLKO JEDNEGO WYGRAŁ RAONIC.DZISIAJ MUSI WYGRYWAC TIEBREACKI JESLI MYSLI O POKONANIU DJOKO.
⛔ 100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa swiata 2015
Godzina:19:00
Spotkanie: Dania - Hiszpania
Typ: Hiszpania
Kurs: 2.02
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam na dzis wybieram spotkanie mistrzostw swiata Dania-Hiszpania statystycznie lepsi sa duńczycy 3:2 w ostatnich 5 meczach .
Dlaczego taki typ? ;jest kilka argumentow po 1 Dunczycy będą mieli w glowach mecz z 2013 roku na mistrzostwach swiata wtedy to Hiszpanie wygrali 35:19 czyli aż 16 bramkami kluczowy w tym meczu może byc początek Hiszpanie są coraz mocniejsi w obronie ale w ataku też niesą najgorsi.Obie ekipy sie rozkręcaja z meczu na mecz .
Kluczowe bedzie zatrzymanie Hansena z dani .
Pozdrawiam.
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania,Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Barcelona
Typ: najwięcej rzutów rożnych - Atletico Madryt
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś zamiast głowić się nad zwycięstwem którejś z drużyn postanowiłem pójść nieco inną drogą. Barca to nie Real,nie wbija przeciwnikom 10 rożnych już w pierwszej połowie gry. Patrząc na H2H ostatnich 5 spotkań z różnymi drużynami można zauważyć niewielką,ale zawsze różnice - Atletico zdobyło 23 rożne,Barca zaś 21.
Wspólne spotkania między w/w drużynami statystyki mają się następująco: Barca 26 rogów,Atletico zaś 23.
W pierwszej rundzie pucharowej Barca pokonała swoich oponentów 1:0 i teraz goście będą musieli nabrać tempa i kopnąć kilka bramek i co za tym idzie to powinno być sporo akcji pod bramką Barcy jak i dużo rzutów rożnych.
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania,Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Barcelona
Typ: 1X
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza: Co tu sie rozpisywac. Atletico musi wygrac ten mecz. Barcelona po karnym musi byc czujna a gospodarze o tyle maja dogodna sytuacje ze moga postawic wszystko na 1 karte na wlasnym stadionie. Fakt zdarzalo im sie przegrywac z Barcelona lecz ostatnie 3 mecze to 2 remisy i 1 wygrana Atletico w kwietniu. Mysle ze Atletico powalczy bo ma do tego predyspozycje. Dobrego trenera ktory umie poukladac sklad co pokazal w tym klubie. Mysle ze nawet jesli nie awansuja to nie chca przyniesc plamy kibicom i przegrac u Siebie a raczej na Vincente Calderon powalcza o zwyciestwo. A Barcelona? Zapewne bedzie klepac i nic wiecej. Mysle ze taki kurs, typ i to na Atletico jest fajnym strzalem ktory powinen (musi) sie udac.
⛔100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nymburk - Strasbourg
Typ: Nymburk
Kurs: 2.69
Bukmacher: Pinnacle

Roxanne napisała już wszystko o czechach i francuzach.Ze wszystkim sie zgadzam oprócz jednego, granie na Strasbourg jest dzisiaj nie opłacalne.Nymburg ma bardzo dobry skład jednak nie przekładają tego na gre.Cały zespół to praktycznie sami weterani którzy wiedzą co w takich ciężkich momentach robić.Uwalili u siebie w weekend ze słabą Rygą, czas zagrać na poważnie i włożyć w gre serducho i umiejętności.Może piszę jak jakaś cipka ale jak nie lubie tej ekipy w tym sezonie tak dzisiaj mam wielkiego czuja na win czechów.To jest zbyt doświadczony team by dawać na nich takie kursy.Licze na zdecydowaną poprawę gry i walke do samego końca.Czesi mają warunki by sie przeciwstawić a kurs jest przesadzony.
✅169
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 790,9K

stanley-63

Typer
⚽ Hiszpania Copa Del Rey
Godzina 21:00
Spotkanie - Atletico M : Barcelona
Typ - rzut karny w meczu / tak
Kurs - 4.00
Buk - Betsson
O tym meczu już parę ciekawych analiz napisano i trudno się nie zgodzić z każdą z nich , wiadomo mecz zapewne dostarczy sporo emocji i tego możemy być pewni , wiadomo też że Atletico aby awansować musi zdobyć bramkę i nie stracić żadnej a wtedy czeka nas dogrywka , dwa gole bez straconego premiuje ich awansem po 90 min itd. itp
Sztab szkoleniowy obu drużyn razem z trenerami obmyśla plany taktyczne , analizuje każdego zawodnika ale w/g mnie nie tylko , bo pod analizę chyba biorą też sędziów a dziś pojedynek sędziuje z tego co mi wiadomo Jesús Gil Manzano i zaglądając do jego bilansu sędziowania to wygląda to następująco w tym sezonie : sędziował 9 meczy w Primera Division i pokazał 56 żółtych kartoników i podyktował 5 rzutów karnych a w Copa del Rey 3 mecze i 17 żółtych i 2 karne i ogólnie w 135 meczach 780 żółtek 49 czerwieni i 23 karne tak więc widać przede wszystkim w tym sezonie że karne u niego na zawołanie , w pierwszym ich pojedynku karny był podyktowany co prawda Messi go nie wykorzystał ale po dobitce zdobył gola , 11 stycznia takze na boisku Barcy w 18 kolejce spotkały się obie drużyny wynik 3:1 dla Barcy ale karny dla Atletico w 57 min Mario Mandzukic strzelcem jedynego gola dla Atletico tak więc dwa mecze i dwa karne to może i dziś jakiś aktorski upadek w polu karnym ( a ma kto to robić ) i Manzano da się nabrać i wskaże na 11 metr boiska !
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - HISZPANIA: Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Barcelona
Typ: Messi minimum 2 gole (over 1.5)
Kurs: 6.00
Bukmacher: Betclic
Analiza: A dlaczego miałby nie strzelić? Wiadomo - stadion Atletico jest specyficznym miejscem dla wszystkich drużyn, które tam przyjeżdżają, ale tacy zawodnicy jak Messi czy Ronaldo są w stanie każdej drużynie na świecie wsadzić nawet 3 gole w meczu, jednak dzisiaj lepiej, żeby te chociaż dwa razy trafił Messi.
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Barcelony, wynik ustalił Leo. Jednak nie możemy zapominać o jeszcze jednym meczu w tym roku, jednak także na Camp Nou, który zakończył się 3:1 również dla Barcelony. Dzisiaj obstawiam, że będzie sporo bramek - Atletico musi strzelić, żeby jeszcze liczyć się w rozgrywkach co otworzy też drogę do bramki Barcelonie, a trio Neymar, Suarez, Messi na pewno postarają się o celne wykończenie akcji.
⛔100​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom