>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 28.01.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ
Spotkanie: Polska- Węgry
Typ: 1
Kurs: 1,57
Buk: Tobet

Analiza: Dziś o godzinie 18, w trwających Mistrzostwach Świata dojdzie do spotkania naszych rodaków z Węgrami. Faworytami są Gladiatorzy, też tak myślę. Dla Polski jest to bardzo ważny mecz ponieważ cel przed MŚ był jasne, aby zakwalifikować się do turnieju który da przepustkę do Igrzysk Olimpijskich, jak cel chcemy spełnić to dziś musimy wygrać!! Węgry to jest zespół z którym przed mistrzostwami zremisowaliśmy. Na tych mistrzostwach Węgry nikogo dobrego nie pokonali, chyba że uznamy że Niemcy są dobrze, Polacy przegrywali mecze ale za każdym razem pokazaliśmy charakter i dziś wyjdziemy po to aby wygrać!!
POLSKA!
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak

⛔100
 
D 0

dylcarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: NEC - Heracles Almelo
Typ:1
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 dojdzie do spotkania dwóch drużyn znajdujących się w dolnej połowie tabeli. NEC jest 2 miejsca nad Heraclesem z przewaga 5 punktową. Wg mnie jest znacznym faworytem w tym spotkaniu mimo tego że ostatni raz NEC odniosło zwycięstwo nad rywalem 3 lata temu (jest więc okazja na rewanż za ostatnie sezony).
Heracles zdecydowanie sobie nie radzi na wyjazdach o czym świadczy bilans 0-1-9 w meczach na obcych boiskach. NEC zdołali już w tym sezonie zremisować na wyjazdach z takimi markami jak AZ i AJAX więc widać że drużyna potrafi walczyć nawet z najlepszymi. U siebie odnieśli tylko dwie porażki więc nie sądzę aby odnieśli trzecia z tak słabo spisującą się w meczach wyjazdowych drużyną.
Brak kursu.
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Piłka ręczna
Spotkanie: Dania- Hiszpania
Typ: 2
Kurs: 2,55
Buk: bet365
Analiza:
Wydaje mi się że hiszpania dziś zwycięży choć po wyrównanym meczu. Hiszpania zajeła 2 miejsce w swojej grupie a Dania piersze ale napewno Hiszpania miała trudniejszych rywali. Moim zdaniem kursy powinny być równe i dzięki temu dużemu kursowi postanowiłem postawić właśnie na nich. Mam nadzieje że hiszpania pokaże w tym meczu charakter przecież pokonała w swojej grupie mocniejszych rywali niż Dania;)

⛔100
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Leverkusen - Hannover
Typ: 2 (DNB)
Kurs: 4,75
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:
Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Bayer zajmuje pozycję wicelidera, ale może ją stracić jeśli przegra z Hannoverem, który jest trzeci. Do tego przegrany tego pojedynku może zostać wyprzedzony przez Bayern i Mainz, czyli oba zespoły mogą spaść na piąte miejsce. Jest więc o co grać. Przed rozpoczęciem tego sezonu każdy stawiałby na gospodarzy, ale Hannover zaskakuje w tym sezonie bardzo dobrą grą. Ograł takie drużyny jak HSV, Werder czy Schalke. W pierwszym meczu po przerwie zimowej pokonał na wyjeździe Nurnberg aż 3-0, a tydzień później uległ 0-1 Schalke, które po kiepskiej pierwszej części sezonu wróciło do swojej normalnej gry. Leverkusen wygrywa dużo spotkań, ale czasami zawodzi, nie wygrywając z ekipami, z którymi nie powinien mieć problemu, jak Hoffenheim, Nurnberg czy Freiburg. Dwa tygodnie temu Leverkusen przegrał z Borussią Dortmund, a w ostatniej kolejce pokonał słabiutką Borussię Moenchengladbach. Tak naprawdę nie wiadomo jeszcze, na co stać gospodarzy w rundzie wiosennej i według mnie bukmacherzy przesadnie faworyzują Bayer i Hannover nie będzie aż tak odstawał na boisku, jak wskazują na to kursy. Ekipa gości groźna jest w kontratakach - w ataku gra Didier Ya Konan, zdobywca 10 bramek w tym sezonie. Jeśli jedna kontra zakończy się powodzeniem, to gospodarzom będzie ciężko odnieść zwycięstwo w tym meczu.


⛔100
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Hannover
Typ: Bayer Leverkusen
Kurs: 1,52
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Z jednej strony Bayer u siebie traci mnóstwo bramek i gubi sporo punktów. Na 10 domowych spotkań wygrali zaledwie 3. Moją uwagę zwracają jednak zawodnicy, którzy wrocili po długich kontuzjach i po krótszych występach w poprzednich spotkaniach już są gotowi do gry w pierwszym składzie. Wraca Hyypia, Ballack, już od pewnego czasu w pełni sił jest Rolfes. W dzisiejszym meczu zabraknie Barnetty, ale o sile ofensywnej będą stanowili Sam, Renato Augusto czy też powolny, ale skuteczny Kiessling.

Dlaczego mimo słabej domowej postawy gram na Leverkusen? M.in z uwagi na rywala - Hannover. Kapitalna pierwsza runda podopiecznych Mirko Slomki i chyba trzeba przyznać, że ten wynik jest ponad stan. Z drużyny odszedł Mike Hanke i teraz pierwszym napastnikiem jest sprowadzony jeszcze latem Norweg Abdellaoue. Istotne informacje co do dzisiejszego spotkania to fakt, że nie zagra Schlaudrauff dotąd podstawowy zawodnik, a obrońca Pogatetz miał problemy ze zdrowiem i nie trenował przez cały tydzień. Jego występ jest wątpliwy i gotowość do gry zgłasza rezerwowy Egimann.

Uwagę zwraca bezkompromisowość Hannoveru. W 19 ligowych kolejkach zremisowali zaledwie jeden raz. W dniu dzisiejszym uważam, że statystyka zostanie podtrzymana. W mojej ocenie to Leverkusen, a nie Hannover jest gotowe aby w rundzie wiosennej walczyć o najwyższe cele m.in za sprawą doświadczenia Rolfesa, Ballacka czy Hyypii, którzy mogą okazać się brakującym dotąd ogniwem. Nadszedł czas na domowe zwycięstwo.


✅52
 
D 0

damianleo

Użytkownik
Dyscyplina: hokej na lodzie
Mecz kometa brno - sparta praga
Typ 2
Kurs 4.50
Bukmacher fortuna
Analiza
Sparta zagra dzisiejsze spotkanie z nozem na gardle maja 12 pkt straty do play off kometa nie prezentuje zadnej zwyzkowej formy graja bardzo roznie wiekszosc ostatnich meczy to porazki poprostu czuje dzis ze sparta wygra proponuje zagrac za jakies drobne nie wiem czemu ale wedlug mnie to sparta wygra na 80% sory za marna analize ale poprostu wpadlo mi w oko te spotkanie
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100 pkt.
 
reptile 3

reptile

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia League One
Spotkanie: Colchester-Peterborough
Typ: Colchester over 0.5 bramki
Buk: Gamebookers
kurs:1.41
analiza: Colchester nie tylko pozostaje bez zwycięstwa od 2 spotkań ale też w tych pojedynkach nie potrafił zdobyć ani jednej bramki.. W tym sezonie za każdym razem kiedy przez 2 mecze nie potrafili trafić do siatki rywali to w 3 następowało przełamanie i strzelali minimum 2 bramki. Mam nadzieję, że tak będzie i dziś. Dużym atutem gospodarzy jest niewątpliwe ich stadion- udało im się tam strzelić w 13 meczach aż 21 goli, a więc można realnie myśleć o tym, że nie zadowolą się remisem i powalczą o bramki ku radości kibiców. Goście spisują się przeciętnie na wyjazdach- jedynie 3 wymęczone wygrane na 12 meczów to nie jest dobry bilans. Dodatkowo za moim typem przemawia fakt, że Peterborough w ostatnim spotkaniu nie straciło żadnego gola, a jak pokazują statystyki gości w tym sezonie nigdy nie zanotowali więcej niż 1 spotkanie bez gola z rzędu tak więc mało prawdopodobne by utrzymali czyste konto w starciu z zespołem , który potrzebuje teraz goli jak powietrza. Polecam typ ;)

✅41
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom