>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.12.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia
Godzina: 20:45
Spotkanie: KV Mechelen - Mouscron
Typ: Mouscron
Kurs: 5.40
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Bardzo ciekawy pojedynek szykuje się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Belgii. Gospodarze zajmują 16 lokatę, tuż nad strefą spadkową. Goście z kolei zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, lecz mają taką samą ilość punktów jak ich dzisiejsi rywale. Mouscron w trzech ostatnich kolejkach zgromadziło aż 7 pkt! Pierw wygrali z Beerschot VA (3:1), następnie przyszedł remis z Leuven (2:2) i wyjazdowa wiktoria z St. Liege (0:1). Teraz teoretycznie czeka ich najłatwiejszy rywal do pokonania. Dzięki temu zwycięstwu mogą wreszcie opuścić nie tylko ostatnią pozycję w lidze ale także strefę spadkową. Gospodarze w pięciu ostatnich spotkaniach odnieśli 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Dziwi mnie aż tak wyraźnie faworyzowanie KV Mechelen przez bukmacherów. Wierzę, że goście przedłużą znakomitą passę oraz potwierdzą swoją obecną dyspozycję i po raz kolejny zapiszą na swoim koncie 3 punkty. Również bardzo ciekawy kurs 2.31 oferowany przez fortunę na X2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 679,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - PL
Godzina: 20:15
Spotkanie: Wolves-Tottenham
Typ: powyżej 1.5 zoltych kartek w 1 polowie
Kurs: 2.42
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Za moment mecz więc nie będę się rozpisywać. Myślę że to może być pojedynek pełen walki w środku pola szczególnie w pierwszej połowie. Wilki potrafią postawić twarde warunki rywalom z top6,niejednokrotnie to pokazywali. Tottenham nie jest tutaj wyraźnym faworytem ,zdarza im się agresywna gra i przypuszczam że w tym meczu może posypać się trochę kartek. Linia jest trochę wysoka ale jestem dobrej myśli. Mecz o 20:15

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Seria A
Godzinna; 22:15
Spotkanie: Santos - Ceara
Typ: Santos handi - 1.5
Kurs: 3.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Coś czuję że dziś Santos pokaże klasę na własnym terenie. Ostatnio wiedzie się im w kratkę przez co potracili trochę punktów i znajdują się w połowie tabeli obok dzisiejszych rywali. W ostatnim ligowym spotkaniu przegrana z Vasco, chociaż mieli znaczna przewagę w każdym aspekcie to Vasco na własnym terenie zdobylo komplet punktów. Dziś motywacja będzie na wysokim poziomie, bo zawodnicy Santosu dodatkowo będą chcieli wziąć rewanż za ostatnie spotkanie bezpośrednie które miało miejsce w listopadzie i wówczas Ceara wygrała u siebie 1:0. Santos uważam że ekipie lepsza, bardziej kompletna która w mojej ocenie będzie teraz piąć się w górę w ligowej tabeli a dziś dobra okazja żeby trochę poprawić morale zawodników. Zakład wejdzie gdy gospodarze wygrają minimum 2 golami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 23:20
Spotkanie: Boca Juniors - Huracan
Typ: handicap 0-1 i X2
Kurs:
1.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Puchar w Argentynie na cześć Diego Maradony. Trudno powiedzieć jak będą wyglądały obie ekipy, ale pewne jest to, że faworyzowanie tutaj Boca wcale nie jest oczywiste i ekipa BJ nie jest najbardziej stabilną ekipą w Argentynie. Huracan to ligowy średniak, który nie przegrał z Boca od kilku lat i zazwyczaj stawia im trudne warunki. Myślę, że w tym meczu najgorszym możliwym rezultatem będzie porażka maksymalnie różnicą jednego gola przez gości, a nie zdziwi mnie tutaj kolejny już remis w tej rywalizacji. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła, chociaż większa szansa na rotacje w ekipie Boca, która grała 24.12 mecz w CL.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom