>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.12.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Belgia
Spotkanie : Mons - Anderlecht
Typ : Obie strzelą
Kurs : 1,72
Bukmacher : Bwin
Mecz kończący 19 serię spotkań w którym zagrają dwie bardzo ofensywne drużyny. Mons obecnie zajmuje ósmą pozycję z 26 punktami na koncie. U siebie mają bardzo dobry bilans 5-3-1, a bramki 34-31. Widać, że zespół jest bardzo ofensywnie ustawiony, przez co niemal w każdym meczu aplikują przeciwnikowi przynajmniej jedną bramkę. Ale grając w ten sposób, są narażeni na straty bramek, których już stracili dość sporo. Głównym zawodnikiem jest tego zespołu jest napastnik Jeremy Perbet, który w 17 meczach strzelił aż 16 bramek, co czyni go najlepszym snajperem ligi.

Anderlecht od lat najlepsza belgijska drużyna, grająca obecnie w Lidze Europejskiej. Ich forma wciąż jest bardzo wysoka, ale zdarzają im się wpadki, np. 0:0 z Leuven, czy porażka z Mechelen na wyjeździe. Bilans na wyjazdach - 5-1-3. Skład mają bardzo dobry, począwszy od bramkarza, przez defensywę aż po atak. W świetnej formie znajdują się obecnie Gillet, Wasilewski, Canesin czy Suarez, którzy są motorami napędowymi tego zespołu.

Słowo na temat braków w obu zespołach :
- Mons : Mbow (P, 3/0), Franquart (O, 15/0)
- Anderlecht : Fernando Canesin (P, 18/0)

Teraz parę statystyk :
- mecze między tymi dwoma drużynami przeważnie kończą się wysokimi rezultatami - over&#39;y 2,5 gola,
- ostatnie 5 spotkania na Stade Charles Tondreau to mecze overowe, w których obie drużyny strzelały gole,
- na ostatnie 13 spotkań, tylko w jednym obie drużyny nie strzeliły gola, a było to w 2003 roku.

Miałem dylemat, co by tu zagrać z tego meczu i doszedłem do wniosku, że chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zakład na Obie strzelą, gdyż obie ekipy są w mega formie strzeleckiej i ponownie możliwy jest wysoki wynik.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Szwajcaria, NLB
Spotkanie: Chaux-De-Fonds - Thurgau
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Thurgau po zmianie trenera w świetnej formie. W Chaux nie wystąpi, aż trzech zawodników z drugiej formacji i jeden z trzeciej. Moim zdaniem to wystarczy by typować ten mecz. Chcecie więcej proszę bardzo na betclick kurs spadł z 7.10 na 4.45. Chyba sporo ? Naprawdę Thurgau prezentuje się ostatnio bardzo dobrze ciężko im coś specjalnego zarzucić. Może zwyczajnie za szybko się podpalają. Chaux ma mieszaną formę. 2 razy wygrają 2 przegrają. Wypada ,więc zgodnie z tendencją teraz przegrać. Pozatym Chaux nie imponuje ofensywnie. Grając z liderem mieli masę szans i co ? Dogrywka... to mówi samo za siebie. Mój typ na gości. Pozdro.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykarska Liga NBA
Typ: Sacramento +7 – Portland
Kurs: 1,9
Bukmacher: Pinnacle
Gracze z Sacramento w ostatnim spotkaniu pokazali, że tworza zgrany team. Cały czas kontrolowali gre w meczu z Lakersami. Jeziorowcy w tym spoktaniu nie mieli nic do powiedzenia. Koszykarze Kings byli niesamowicie skuteczni w rzutach za 3pkt. 50% skuteczność 9/18 rzutów znalazło droge do kosza. Mocna strona graczy z Portland również jest rzucanie za 3. W meczu z Phili trafili 9 z 19 rzutów. Sacramento przed sezonem wzmocniło się poprzez sprowadzenie Salmonsa, który w Bucks grał dobra koszykowke. Dodajac do tego dobrego strzelca – Thorntona + nieobliczalnego Evansa + Causina, który powalczy na tablicy z Aldridgem (center Portland) + dobra ławka rezerwowych z JJ Hicksonem na czele daje duże szanse na obiecujące wyniki w tym sezonie. Z drugiej strony mamy Blazers już bez swojej byłej gwiazdy Brandona Roya, który niestety z powodów zdrowotnych zakończył karierę koszykarska. Tacy zawodnicy jak Wallace + Aldridge + Matthews będą siła napędową Blazers. Zatem jest wielce prawdopodobne ze mecz będzie wyrównany ponieważ spotykaja się dwie równe Paczki i granie na Kings +7 wydaje sie być dobrym posunięciem.
✅90
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Puchar Rosji 13:30 27.12.2011
Kuzbass Kemerowo - Iskra Odintsovo
typ: 1/1
4.50
gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym pucharu rosji zmierza sie Iskra Odintsovo z rewelacja rozgrywek, zarowno ligowych jak i pucharowych w Rosjii Kuzbassem Kemerowo. Od tego sezonu liga rosyjska zostala podzielona na dywizje, zachodnia i wschodnia. W zachodniej na pierwszym miejsu jest wlasnie Iskra, ktora wyprzeda Lokomotiw Belgorod oraz Dynamo Moskwa. Konferencja wschodnia, uwazana przez wielu za duzo silniejsza, rowniez w moim odczuciu takową jest. Prowadzi w niej Zenit, na drugim miejscu, co jest ogromna niespodzianka, znajduje sie jeszcze w ubieglym sezonie broniacy sie przed spadkiem - Kuzbass Kemerowo, ktory wyprzeda takie zespoly jak Fakiel Novy Urengoy, Lokomotiw Nowosibirsk czy Gazprom surgut. Turniej pucharu rosji odbywa sie w Kazaniu, juz bez gospodarza, ktory odpadl wczoraj przegrywajac po tiebreaku z Lokomotiwem Belgorod. W pierwszej rundzie Kuzbass mial latwą przeprawę, wygrał bez straty seta z Dynamo Moskwa. Siatkarze Iskry Odintsovo niemilosiernie meczyli sie z przedostatnim zespolem konferencji wschodniej- Novgorodem wygrywajac dopiero po tiebreaku. Kuzbass biorac pod uwage tegoroczna dyspozycje ma ogromne szanse na zwyciestwo, w obliczu odpadniecia Zenit rowniez na zdobycie calego pucharu Rosji. Widac, ze Iskra przyjechala do Kazania odrobine pod formą, mam nadzieje ze druzyna Kemerowa bedzie w stanie to dzis wykorzystac.
✅350
 
A 7

amadeusz7

Użytkownik
⚽ Arsenal Londyn - Wolverhampton
Typ: 1
Kurs: 1,21
Bukmacher: Betsson
Analiza: 8 ostatnich spotkań między tymi drużynami kończyło się zwycięstwem Kanonierów. Piłkarze Arsena Wengera są ciągle na fali. Ostatnio zwyciężyli 2:1 na Villa Park, wcześniej po bardzo ładnym meczu i dobrej grze przegrali z City 1:0. Polecam też stawiać na zwycięstwo Arsenalu z czystym kontem Szczęsnego.

W Boxing Day zawiodło wiele drużyn oprócz Manchesteru United. A wszyscy stawiali na nudną kolejkę, bo liderzy grają ze słabiakami. Myślę, że wystarczy już wpadek, a Arsenal pewnie wygra.
nieregulaminowy kurs, ⛔100
 
A 7

amadeusz7

Użytkownik
⚽ Norwich City - Tottenham
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,26
Analiza: Stawiam z podpórką, bo Norwich u siebie spisuje się całkiem nieźle, a Tottenham w ostatnich 3 meczach tylko raz wygrał. Oczywiście pamiętajmy, że zaliczyli też remis 1:1 z Chelsea, lecz przegrali też ze Stoke 2:1 i skromnie pokonali Sunderland 1:0. Podpórka dlatego, że wolę mniej wygrać niż stracić. Mimo, że Tottenham z Norwich na wyjeździe zawsze wygrywał. Bardziej odważnym polecam czyste zwycięstwo Tottenhamu.
1typ/dzień
 
S 318

soren

Użytkownik
Hokej Szwajcaria NLB
27.12.2011 20:00
Basel - GCK Lions
typ: 2
kurs: 2.65
buk: unibet
Mecz drugiej ligi szwajcarskiej w hokeju na lodzie.Bukmacherzy,a w szczególności unibet chyba nie co przysnęli po świętach,bo dziwią mnie takie kursy na gości.
Basel w lidze zajmuje dopiero 7 lokatę na 10 drużyn z 36 punktami.Ich bilans 11 zwycięstw (2 po dogrywce lub karnych) oraz 20 porażek (5 po dogrywce lub karnych) na pewno nie należy uznać za powód do chwały.Strzelili oni zaledwie 81 bramek w 31 meczach co daje średnią 2.61 gola na mecz.Jeszcze gorzej wygląda to w defensywie,ponieważ średnio na mecz tracą 3.35 bramki.Ekipa &quot;Lwów&quot; natomiast jest na 5 pozycji z 51 punktami.Ich bilans to 17 zwycięstw (1 po karnych) i 14 porażek (także 1 po karnych).Może w ofensywie także nie zachwycają 2.93 gola na mecz,lecz w defensywie,lecz w defensywie wygląda to znacznie lepiej niż u ich dzisiejszych rywali,ponieważ stracili na razie 93 bramki.Już same statystyki przemawiają za gośćmi. Teraz główny argument przemawiający za wygraną Lions.Oni nie mają problemów z kontuzjami,natomiast u gospodarzy zabraknie Wright (F, 27gp, 7g, 16ass), Plavsic (D, 15gp, 1g, 4ass), Pienitz (D, 29gp, 5ass), Falett (F, 18gp, 2g, 1ass), Heinis (D, 25gp, 1g, 1ass) i Schlumpf (D, 3gp).Dlatego też gram na gości dzisiejszego spotkania po bardzo dobrym kursie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Anglia 1
Arsenal - Wolverhampton
Over 2.5 gola (1 połowa)
5.00
Bet365

O godzinie 16:00 zostanie rozegrane pierwsze z trzech zaplanowanych na dzisiaj spotkań w ekstraklasie angielskiej. Zmierzy się w nim Arsenal Londyn i Wolverhampton. Gospodarze są na 5 pozycji w lidze, a goście na 17 miejscu.
Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola w 1 połowie. Wczoraj na 7 rozegranych meczy w bieżącej kolejce tylko w jednym padł wynik wyższy niż 2.5 gole. Było 6 underów 2.5 i tylko w meczu Manchesteru padł over 2.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem bedzie zdecydowanie więcej goli zarówno w tym meczu jak i późniejszym spotkaniu Norwich - Tottenham.
Wrócę do meczu Arsenalu. Gospodarze w tym sezonie na 17 meczy mieli 11 razy over 2.5 gola. Strzelili 13 goli w pierwszych połowach (z 33 strzelonych ogółem). Stracili w pierwszych częściach gry 10 bramek (z 25 straconych ogólnie). Goście z kolei stracili w pierwszych 45 minutach gry najwięcej goli spośród wszystkich drużyn PL (18 bramek). Moim zdaniem po wczorajszych stratach punktowych (Man.City, Liverpoolu i Chelsea) gracze Arsenalu za wszelką cenę będą chcieli zdobyc dzisiaj 3 punkty. Od pierwszych minut rzucą się na rywala co bedzie owocować w strzelone gole. Robin van Persie jest w doskonałej dyspozycji. Moim zdaniem poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. Stawiam 4:1 dla Arsenalu, a do przerwy 2:1.
⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Wolves
Typ: Marouane Chamakh - 2 gole lub więcej
Kurs: 7,00 -&gt; (5,00)
Bukmacher: Bwin
Analiza: Bwin trochę chyba zaspał, bo w Arsenalu dzisiaj od początku spotkania na szpicę awizowany jest Marokańczyk Chamkh. I przeglądając ofertę buków zauważyłem niesamowite rozbieżności, odnośnie kursów na Chamakha jako strzelca bramki. [ Za zdarzenie ze Marokańczyk zdobędzie gola Sportingbet oferuję 1.65, podczas gdy Bwin już 2.30 !!, Jeśli chodzi już o mój typ do Sportingbet daje 4.20, podczas gdy Bwin aż 7.00] Nie wiem jak długo będzie taki kurs, ale postanowiłem spróbować. Wilki ostatnio dosyć sporo tracą tych bramek. Kanonierzy nie są jakąś potęgą w zdobywaniu goli w tym sezonie [jak chociażby City, cze United], ale powinni dzisiaj kilka bramek zaaplikować gościom. Wracając do mojego typu. Ostatnio coraz głośniej mówi się, że Marokańczyk będzie chciał odejść latem z Arsenalu, ponoć chciałby wrócić do Bordeaux. W poprzednim roku Marokańczyk grał dosyć sporo, głównie przez absencje innych graczy (głównie Van Persiego) i w konsekwencji w 29 spotkaniach zdobył 7 bramek. W tym sezonie jego osiągnięcia są na prawdę mizerne [Premier League 7/1, Carling Cup 2/0, Liga Mistrzów 3/0] w sumie nic dziwnego, bo Wenger tak na prawdę mało stawia na Marokańczyka, może faktycznie on sam na to nie zasługuję, bo są lepsi od niego. Dzisiaj jeśli przedmeczowe zapowiedzi się sprawdzą to Chamakh 2-gi raz w tym sezonie rozpocznie mecz w pierwszej &quot;11&quot;. I w końcu jeśli ta okazja się nadarzy, mam nadzieję, samemu graczowi przyjdzie ochota do gry i będzie chciał coś udowodnić, nie tylko sobie ale i Francuskiemu szkoleniowcowi. Do Wengera chyba też dotarło, że Chamakh nie jest zadowolony ze swej obecnej sytuacji w klubie i musi mu dać szansę na pokazanie się i przełamanie. Tym bardziej, że oprócz Van Persiego (16 goli z wszystkich 33 całego zespołu) inni atakujący wcale nie radzą sobie jakoś specjalnie dobrze. Jeśli tylko Marokańczyk dzisiaj rozpocznie mecz w podstawowym składzie, myślę, że typ ma dużą szansę powodzenia.
⛔100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Arsenal Londyn - Wolverhampton Wanderers 27.12.2011r. 16:00
Typ: Robin van Persie strzeli co najmniej dwa gole
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bwin
W Londynie miejscowa drużyna Arsenalu Londyn podejmie Wilki z Wolverhampton. Sytuacja obu drużyn jest diametralnie inna. Arsenal dzięki dzisiejszej wygranej może awansować nawet na trzecie miejsce w tabeli. Wilki zaś na chwilę obecną bronią się przed strefą spadkową, obecnie zajmują ostatnie bezpieczne miejsce w tabeli - 17. Z formą też nie jest najlepiej, bo praktycznie większość meczów przegrywają. Fatalnie spisują się także na wyjazdach, gdzie po dobrym początku sezonu, kiedy w dwóch meczach zdobyli cztery punkty w sześciu kolejnych meczach przegrali. Grali ostatnio ze wszystkimi najlepszymi firmami przegrali z City 1:3, Chelsea 0:3 i ostatnio z United 1:4. Trudno więc spodziewać się, żeby wygrali na wyjeździe z Arsenalem. Tym bardziej, że Kanonierzy spisują się w tym sezonie na własnym stadionie bardzo dobrze. Po początkowych problemach teraz najczęściej wygrywają i mają w ośmiu meczach zdobytych, aż 19 punktów. Oczywiście największa gwiazdą drużyny jest w tym sezonie Robin van Persie, który w 17 meczach tego sezonu strzelił, aż 16 bramek. Dzisiaj liczę, że ustrzeli kolejną, a nawet dwie. Wilki na pewno będą dziś ogrywały drogę drugoplanową. Jeżeli Arsenal dzisiaj by nie wygrał to na pewno byłaby wielka sensacja. Robin jest w formie, prezentuje się bardzo dobrze, do tego wykorzystuje stałe fragmenty, które zawsze są dodatkowym atutem. Kurs na pewno bardzo atrakcyjny i warty spróbowania. Dlatego też gorąco polecam.
⛔100
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Wolves
Typ: X/1 połowa/koniec (1 połowa remis,cały mecz Arsenal)
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bwin
Witam,przeglądam tak wszystkie typy na dzisiaj na mecz Arsenalu to jestem nieco zaskoczony.Hendicapy,strzelcy goli minimum dwóch itd.A ja wcale nie uważam że Arsenal może tutaj wygrać taką dużą różnicą.Bardziej spodziewam się wymęczonego 2-1 bądź 1-0.I znalazłem zakład,który mi najbardziej pasuje,mianowicie w 1 połowie gdzie jeszcze goście będą mieć wystarczająco dużo siły na pressing i bieganie za piłką padnie remis,natomiast losy meczu według mnie zostaną rozstrzygnięte w 2 połowie.O składach już nie będę się rozpisywał bo jest nade mną oraz wcześniejszej stronie mnóstwo analiz na ten mecz także nie będę już tego &quot;kserował&quot;.Niech przestrogą będzie chociażby wczorajsze dwa mecze gdzie Chelsea i Liverpool zremisowały swoje mecze a bramki strzelali w drugiej odsłonie meczu co może dać do myślenia.
Powodzenia!
⛔100
 
Grac45 52,6K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Wolves
Typ: X/1 połowa/koniec (1 połowa remis,cały mecz Arsenal)
Kurs: 4,25
Bukmacher: Bwin
Witam,przeglądam tak wszystkie typy na dzisiaj na mecz Arsenalu to jestem nieco zaskoczony.Hendicapy,strzelcy goli minimum dwóch itd.A ja wcale nie uważam że Arsenal może tutaj wygrać taką dużą różnicą.Bardziej spodziewam się wymęczonego 2-1 bądź 1-0.I znalazłem zakład,który mi najbardziej pasuje,mianowicie w 1 połowie gdzie jeszcze goście będą mieć wystarczająco dużo siły na pressing i bieganie za piłką padnie remis,natomiast losy meczu według mnie zostaną rozstrzygnięte w 2 połowie.O składach już nie będę się rozpisywał bo jest nade mną oraz wcześniejszej stronie mnóstwo analiz na ten mecz także nie będę już tego &quot;kserował&quot;.Niech przestrogą będzie chociażby wczorajsze dwa mecze gdzie Chelsea i Liverpool zremisowały swoje mecze a bramki strzelali w drugiej odsłonie meczu co może dać do myślenia.
Powodzenia!
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Oldenburg vs Tübingen
Typ: 2
Kurs: 4,50
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 27-12-2011/20-00
Analiza:
Na początku analizy pragnę zaznaczyć, że nie ,,siedzę&#39;&#39; w niemieckim koszu, jednak zebrałem kilka informacji, którymi mogę się posłużyć, aby przekonać Was, że warto zagrać na przyjezdnych. Po pierwsze co mnie zastanawia to wysoki kurs na Tübingen. Z pewnością jest to spowodowane faktem, że grają u siebie, teoretycznie mają lepszy skład, jednak ich forma pozostawia wiele do życzenia. Zajmują dopiero dziesiąte miejsce w stawce osiemnastu drużyn. Mają na koncie po tyle samo wygranych jak i porażek. W spotkaniach na własnym parkiecie doznali zaledwie dwóch porażek, na sześć rozegranych meczy. Przed przerwą świąteczną łączyli ligowe zmagania z meczami Eurochallenge. W tych europejskich rozgrywkach spisywali się zgodnie z oczekiwaniami, jednak już tego nie można rzec o zmaganiach ligowych. Doznali porażki z Artland Dragon oraz Ulm. Były to przegrane różnicą blisko dwudziestu punktów. Przyjezdni bardzo dobrze mówią o Oldenburgu. Podkreślają, że jest to silna drużyna, jednak dziś trenerWalter Tigers Tübingen również ma wszystkich graczy do dyspozycji. Walter Tigers Tübingen skupia się tylko na zmaganiach ligowych. Jak na razie są na dwunastym miejscu. W ostatnich sześciu meczach mają bilans czterech zwycięstw i dwóch porażek. Nie są stawiani w roli faworyta, jednak sądzę, że mogą sprawić niespodziankę. Należy również dodać, że biorąc pod uwagę dziesięć ostatnich meczy bilans wygranych i porażek przedstawia się po równo, jednak to zawodnicy Walter Tigers Tübingen wygrali trzy ostatnie mecze, więc dziś wszystko możliwe-powodzenia
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia: EPL
Spotkanie: Arsenal FC - Wolves
Typ: Wolves +1. +1.5
Kurs: 2.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siedzę sobie i się nudzę a to efekt tego. Tak jak mówiłem zakończyłem grę w tym roku kalendarzowym ale nie znaczy to,że nie staram się być na bieżąco.
W Boxing Day padło bardzo dużo under 2.5. Dziś kolejny jak dla mnie mecz tego typu. Z tego co mi wiadomo to nie będzie dziś grał Robin, a więc siła ofensywna Kanonierów znacznie osłabiona. Do tego dodajmy fakt,że jak obie ekipy się ze sobą spotykały to przedstawiało to się następująco...
AFC - Wolves 2-0
AFC - Wolves 1-0
AFC - Wolves 2-0
a wcześniej to był rok 2003 i Wolves poległo 3-0, jak widać i zresztą wiadomo to nie od dziś Wolves nie są wygodnym przeciwnikiem.
Arsenal do tego w dwóch ostatnich meczach u siebie też nie błyszczał dyspozycją strzelecką, pokonali 1-0 Everton czy remis 1-1 z Fulham.
Wolves muszą znacznie poprawić grę na wyjazdach a ekipa Kanonierów to nie jest nie wiadomo jaka wielka marka aby się ich bać, tym bardziej,że defensywa AFC zaś musi radzić sobie z kontuzjami.
Nie wykluczam,że AFC wygra ale moim zdaniem będzie to minimalne zwycięstwo.
Powodzenia!
✅167
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka nożna 1 liga Belgia
Spotkanie: Mons – Anderlecht Bruksela
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Gamebookers

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek dokańczający 19 kolejkę w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 8 pozycję w tabeli zespół Mons z wice liderem ekipą Anderlecht Bruksela. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 9 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 5x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 22 bramki a stracili 13. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 5x zwyciężyć 1x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 11 bramek a stracili 9. Goście tego meczu w ostatnim czasie z trudem poradzili sobie u siebie z dużo niżej notowanym Lokeren strzelając bramkę samobójczą dającą wygraną Anderlechtowi. Gospodarze natomiast w ostatnim czasie prezentują się całkiem dobrze a warto wspomnieć o tym, że u siebie ekipa ta jest naprawdę groźna co pokazują w/w statystyki. Reasumując myślę, że kurs na 1 jest warty zaryzykowania.
⛔100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Norwich - Tottenham
Typ: 1x
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Norwich zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli, Tottenham aktualnie plasuje się na miejscu 3. Gospodarze dzisiejszego meczu są miłą niespodzianką obecnego sezonu w Anglii, podopieczni Paula Lamberta spisują się bardzo dobrze i zajmują bezpieczne dość miejsce. Dzisiaj ich atutem będzie na pewno gra na własnym stadionie. Przy wsparciu kibiców jest szansa na ugranie punktów w pojedynku z Kogutami.
W drużynie Tottenhamu nie zagrają M. Dawson, A.Lennon oraz T.Huddlestone. Być może Redknapp też da odpocząć Ledleyowi Kingowi.
Jeśli chodzi o formę Norwich to w grudniu notują bilans 1-2-1. Na początku miesiąca przyszła porażka 1:5 z Manchesterem City następnie wygrana 4:2 z Newcastle u siebie i ostatnie dwa mecze to dwa remisy 1:1 z Evertonem (dom) oraz 2:2 z Wolverhampton (wyjazd).
Tottenham notuje bilans 3-1-1 w grudniowych potyczkach. Wygrana 3:0 z Boltonem (d), pokonanie w Lidze Europy Shamrock 4:0 czy pokonanie ponownie u siebie 1:0 Sunderlandu potwierdzają wysokie ambicje ekipy z Londynu.
22 grudnia jednak Koguty grały trudny mecz z Chelsea, spotkanie to zakończyło się remisem 1:1.
Ten fakt jest istotny, ponieważ Norwich miało dwa dni więcej odpoczynku co może dzisiaj mieć znaczenie. Obserwując także dotychczasowy przebieg tej kolejki w PL
(sporo remisów) sądzę, że mój typ może dzisiaj się sprawdzić.
Historia meczy obu drużyn przemawia zdecydowanie na Kogutami;
* 3 ostatnie mecze to 3 wygrane Tottenhamu

⛔100
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Irlandia Północna IFA Premiership
Spotkanie: Carrick Rangers-Dungunnon Swifts
Typ: Remis
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz kończący 23 serię spotkań w którym zagrają dwie bardzo słabo grające w tym sezonie.Na boisko w postaci gospodarzy wyjdą w tym spotkaniu na faworyta minimimalnego w tym meczu.W tym meczu minimalnym faworytem na pewno są gospodarze lecz dla mnie najprawdopodobniej w tym spotkaniu może wpaść remis ponieważ obie drużyny na prawdę prezentują bardzo zbliżony poziom piłkarski futbol więc jeśli miałbym stawiać na wynik tego pojedynku to właśnie byłby remis.
Gospodarze u siebie na 10 meczy zanotowali 0 wygranych 5 remisów 5 porażek zdobywajac 5 punktów strzelonych 10 stracili 20. W ostatnim spotkaniu grali u siebie przeciwko Portadown FC i pał wynik remisowy. Gospodarze zajmuja 10 miejsce 4 wygrane 5 remisów i aż 13 porażek strzelajac 23 stracili 51 zdobywajac 17 punktów.
Goście w meczach wyjazdowych 11 spotkań zanotowali 2 wygrane 3 remisy i 6 porażek strzelajac 12 stracili 18 zdobywajac 9 punktów.W ostatnim spotkaniu grali u siebie przeciwko Ballymena United FC i również padł wynik resmisowy jak u gospodarzy.Goście zajmują 11 miejsce 3 wygrane 7 remisów i 12 porażek strzelajac 21 stracili 43 zdobywajac 16 punktów. Gospadarze maja tylko jeden punkt przewagi nad gościami i będzie to wyrównane spotkanie,ale jak będzie zobaczymy.Pozdrawiam!
✅250
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, belgia
spotkanie: mons - anderlecht
typ X/X
kurs 5,10
bet-at-home
analiza:
przed nami dokonczenie 19. serii gier belijskiej Jupiler Lig. Ciekawe zapowiada nam sie pojedynek pomiedzy Mons Bergen oraz anderlechtem bruksela. gospodarze zajmuja aktualnie 8 miejsce z dorobkiem 26 punktow. jesli chodzi o spotkania rozgrywane na wlasnym terenie to legitymuja sie bilansem 5-3-1 tak wiec bardzo dobra postawa w roli gospodarza i tylko jedna porazka w 9 meczach. ich dzisiejszy rywal plasuje sie tuz za liderem Gent. zgromadzil jak do tej pory 39 oczek.gra na wyjazdach uklada im sie dosc solidnie i maja podobny bilans do tego co Mons prezentuje przed wlasna publicznoscia (5-1-3). forma Mons ostatnio nieco w kratke, wygrane przeplatane porazkami. spojrzmy chociaz na 4 ich ostatnie mecze ligowe. przegrali kolejno w Westerlo, nastepnie wygrali z St. truiden. pozniej porazka z Cercle brugge by wyghrac ostatni mecz w Zulte waregem. anderlecht ostatnie spotkanie ligowe wygral u siebie z lokeren 3-2. wczesniej dwie wpadki. kolejno remis u siebie z Leuven i porazka w Mechelen. dzis mysle ze Mons w koncu zremisuje, dawno tak owego wyniku nie zanotowali.remis andelechtu pewnie tez jakos szczegolnie nie zalamie. bowiem mons to trudny teren a wystarczy im to jak narazie na objecie pozycji lidera. typuje remis zarowno do przerwy jak i jako wynik koncowy... a jak bedzie przekonamy sie juz od 20.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom