>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.12.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Hokej, NHL
Spotkanie: Avalanche - Wild
Typ: Minnesota Wild 60&#39;
Kurs: 2.10
Buk: BWIN
vs
Colorado Avalanche at Minnesota Wild

Po kilku namowach napisze coś tutaj;)
Jutro a właściwie znowu jedziemy z koksem, po świątecznej przerwie rusza NHL.
Ja pod lupe wezmę spotkanie Colorado Avalanche i Minnesoty Wild.
Wydaje mi się że w tym meczu zawodnicy Minnesoty odniosą wkońcu upragnione zwycięstwo po fatalnej serii porażek. Wild przegrali ostatnie 6 spotkań! A przecież ten zespół był rewelacją tego sezonu, był nawet liderem ligi. Jednak mimo takiej fatalnej serii Dzikusy są na 2 pozycji w swojej konferencji
Po 3 wyjazdach wracają do własnej hali gdzie ich bilans wynosi 10 zwycięstw 4 porażki i 3 remisy, czyli nawet dobrze. Ich przeciwnicy na wyjazdach nie grają zbyt dobrze - 6 zwycięstw 8 porażek i 1 remis.
W ostatnich meczach Lawiny grały bardzo dobrze, jednak głównie na własnej hali gdzie nie przegrali od 8 meczy. Ostatnio notują bardzo dobrą serię w 5 ost meczach 1 przegrali(wyjazd z SJS) a potem odnieśli 4 zwycięstwa(home). Myślę że te 4 zwycięstwa &quot;in a row&quot; są szczytem możliwości graczy Colorado i w tym spotkaniu zostanie przerwana passa obu zespołów - 4 win Avalanche i 6 porażek Wild.
Do składu Minnesoty prawdopodobnie wraca zawodnik z największą ilością punktów - Koivu, co napewno wpłynie pozytywnie na morale zespołu.
Warto dodać tez że zespół Wild jest 4 defensywą w lidze a Colorado dopiero 29(na 30 zespołów), więc Mikko Koivu i reszta będą mieli tutaj szanse na poprawienie swojego dorobku bramkowego, bowiem do tej pory ilość goli zdobytych przez Dzikusów nie powala(86). Liczę tutaj na wysokie i gładkie zwycięstwo Minnesoty.
http://imageshack.us/photo/my-images/189/colwild.png/
⛔100
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 27 grudnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: New Jersey Devils vs Carolina Hurricanes
Typ: New Jersey Devils (czas regulaminowy)
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Huragany na własnej tafli nie radzą sobie najlepiej, tylko dwa zwycięstwa w ostatnich sześciu meczach. 4:3 pokonali Vancouver i przed Świętami po dogrywce (2:1) pokonali Ottawę. Przegrali z Kojotami (3:4) Pingwinami (2:3) Strażnikami (3:5) i Panterami 1:3 Natomiast New Jersey Devils ostatnio są w świetnej formie na wyjazdach. Cztery kolejno wygrane mecze nastawiają pozytywnie w starciu ze słabo grającymi u siebie Huraganami. Diabły ostatnio pokonały Montreal (5:3) Pantery po rzutach karnych (3:2) Błyskawice (5:4) i Toronto po dogrywce (3:2) Carolina Hurricanes to obecnie jedna z najsłabszych drużyn Konferencji Wschodniej. Razem z Wyspiarzami zdobyli tylko 28 punktów i znajdują się na samym dole w tabeli. Diabły to średniaki ale patrząc na ich dobra grę na wyjazdach uważam że nie powinni mieć dziś problemów z pokonaniem Huraganów.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Wolves
Typ: 4-0 dla Arsenalu (dokładny wynik).
Kurs: 6,00
Bukmacher: bwin
Analiza: Tak naprawdę nie mam już nic do stracenia. Ostatni typ niestety mi nie siadł, a punktów w rankingu sporo też nie posiadam, więc teraz trzeba szukać jedynie wysokich kursów. Zatem - Arsenal we wtorkowym spotkaniu podejmie na własnym stadionie Wilki. Podopieczni Wengera prezentują się ostatnio bardzo dobrze, wygrali z Aston Villą 2-1, Evertonem 1-0 oraz Wigan 4-0. Pomimo porażki z City, Kanonierzy w tym meczu pokazali się z dobrej strony, ale ostatecznie ulegli 0-1. Już jutro na The Emirates przyjadą Wilki z nadzieją na chociażby wywalczenie jednego punktu. Bardzo lubię ekipę Wolverhampton, jednak w jutrzejszym pojedynku nie widzę dla nich żadnych szans w starciu z Arsenalem. Kanonierzy są świadomi wagi tego spotkania, jeżeli zdobędą 3 pkt, to ich sytuacja w tabeli diametralnie się zmieni, bo wskoczą na 4 miejsce, a przy odrobinie szczęścia zrównają się punktami z Tottenhamem. Arsene Wenger być może da odpocząć Robinowi van Persiemu, lecz jak wszyscy wiemy, to właśnie dzięki Holendrowi w głównej mierze podopieczni Wengera zdobywają bramki. Warto podkreślić, że 50 % goli strzelonych przez Arsenal należy do 28-letniego napastnika. To nie lada wyczyn, ale trudno się temu dziwić w obecnej sytuacji Arsenalu. Myślę jednak, że patrząc na dzisiejsze remisy faworytów, francuski szkoleniowiec zdecyduje się dać szansę van Persiemu od pierwszych minut z Wolves. W końcu kilka dni odpoczynku mieli zawodnicy z Emirates Stadium, ale należy pamiętać, że Robin to nie robot i nie jest w stanie grać w każdym pojedynku. Oficjalne składy zostaną podane na kilkanaście minut przed meczem, ale miejmy nadzieję, że Wenger da szansę takim zawodnikom jak Rosicky czy Benayoun, bo w ostatnich spotkaniach grali całkiem nieźle. Tacy gracze jak Ramsey czy Gervinho powinni otrzymać trochę wolnego zwłaszcza ten pierwszy, który w poprzednich meczach grał po prostu słabo. Stawiam na 4-0, oczywiście taki wynik może nie paść, ale przy mojej sytuacji, muszę próbować każdej opcji z wysokim kursem.
⛔100
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie:
Norwich - Tottenham
Typ:
Który zawodnik strzeli pierwszą bramkę w meczu? Emmanuel Adebayor
Kurs:
6.00
Bukmacher:
bwin
Analiza:


Już na wstępie pisze, że typ jest mega ryzykowny ale kurs zachęca do zagrania. Przy odrobinie szczęścia może się uda.
Emmanuel Adebayor strzelił 6 bramek w 6 ostatnich meczach. Niewątpliwie jest formie i skutecznie to udowadnia. W znacznej większości meczy spędza na boisku pełny wymiar czasowy. Oto jego gole w ostatnich meczach:
- Chelsea (1 gol – 8’)
- Sunderland
- Stoke (1 gol – 62’)
- Bolton
- West Brom (2 gole – 25’ i 90+2’)
- Aston Villa ( 2 gole – 14’ i 40’)

Na wyjazdach Tottenham z 8 meczy wygrał 5 razy, 1 zremisowali i 2 razy przegrali. Goście nadal liczą się w walce o mistrzostwo więc wpadka w takim meczu nie jest wskazana. Do tego meczu wyjdą w pełni zmotywowani. Od pierwszych minut zagra Emmanuel Adebayor i to w jego osobie upatruje pierwszej bramki w meczu. Często strzela bramki już w pierwszej połowie więc to jest plus. Skoro w derbach Londynu zdołał szybko strzelić bramkę to czemu ma nie strzelić w meczu z Norwich. Typ ryzykowny ale liczę na Adebayora.
⛔100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Nożna, Jupiler League
Mons-Anderlecht
typ: over 3,5
bukmacher: William Hill
kurs: 3.1
analiza :
Mons podejmuje na swoim boisku lidera-Anderlecht. Wybieram ten typ ,ponieważ wysoki kurs zachęca do gry i uważam,że jest wysokie prawdopodobieństwo powodzenia.
Mons ,co ciekawe,zajmuje 1 miejsce w klasyfikacji over/under. Ich średnia bramek na mecz wynosi 3.61 , Anderlecht zajmuje 8 miejsce ze średnią bramek 2.94.
Obydwie drużyny mają kim postraszyć z jednej strony lider klasyfikacji najlepszych strzelców Francuz Perbet,któremu udało się dotychczas 16 razy pokonać bramkarzy rywali.Po drugiej stronie takie uznane marki jak Gillet,Suarez czy chociażby bramkostrzelny Wasyl ;).
Ostatnie spotkania na korzyść Anderlechtu ,5 zwycięstw,1 remis i 1 porażka , warto dodać ,że w tych ostatnich spotkaniach padał minimum over 2,5 .. over 3,5 nie był rzadkością a także zdarzał się over 4,5.
⛔100
 
M 7

misza19

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie:
San Jose Sharks - Anaheim Ducks
Typ:1
Kurs: 1,68
Buk: bet356.com

Analiza: Mecz drużyn z Konferencji Zachodniej. Gospodarze zajmują w niej 3. miejsce natomiast goście 14. Niżej jest tylko opisywane wcześniej Columbus. To już na starcie mamy 1:0 dla Rekinów. Spójrzmy może na formę obu ekip. San Jose wygrało 4 spotkania z rzędu (w tym jedno po dogrywce), natomiast goście 4 spotkania z rzędu przegrali (żeby było zabawniej, też jedno po dogrywce). W tym momencie Rekin zjada drugiego Kaczora i jest już 2:0. Prześledźmy teraz spotkania u siebie/na wyjeździe. Rekiny wygrały na własnej tafli 5 ostatnich pojedynków (w tym jedno po dogrywce), natomiast Kaczory 5 ostatnich spotkań na wyjazdach przegrały (oczywiście w tym jedno po dogrywce). W tym momencie mamy już 3:0 dla gospodarzy spotkania i mecz ustawiony. Goście, mimo prób, tego już nie odrobią.
⛔100
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Hokej, NHL
Spotkanie: Avalanche - Wild
Typ: Minnesota Wild 60&#39;
Kurs: 2.10
Buk: BWIN
vs
Colorado Avalanche at Minnesota Wild

Znowu jedziemy z koksem, po świątecznej przerwie rusza NHL.
Ja pod lupe wezmę spotkanie Colorado Avalanche i Minnesoty Wild.
Wydaje mi się że w tym meczu zawodnicy Minnesoty odniosą wkońcu upragnione zwycięstwo po fatalnej serii porażek. Wild przegrali ostatnie 6 spotkań! A przecież ten zespół był rewelacją tego sezonu, był nawet liderem ligi. Jednak mimo takiej fatalnej serii Dzikusy są na 2 pozycji w swojej konferencji
Po 3 wyjazdach wracają do własnej hali gdzie ich bilans wynosi 10 zwycięstw 4 porażki i 3 remisy, czyli nawet dobrze. Ich przeciwnicy na wyjazdach nie grają zbyt dobrze - 6 zwycięstw 8 porażek i 1 remis.
W ostatnich meczach Lawiny grały bardzo dobrze, jednak głównie na własnej hali gdzie nie przegrali od 8 meczy. Ostatnio notują bardzo dobrą serię w 5 ost meczach 1 przegrali(wyjazd z SJS) a potem odnieśli 4 zwycięstwa(home). Myślę że te 4 zwycięstwa &quot;in a row&quot; są szczytem możliwości graczy Colorado i w tym spotkaniu zostanie przerwana passa obu zespołów - 4 win Avalanche i 6 porażek Wild.
Do składu Minnesoty prawdopodobnie wraca zawodnik z największą ilością punktów - Koivu, co napewno wpłynie pozytywnie na morale zespołu.
Warto dodać tez że zespół Wild jest 4 defensywą w lidze a Colorado dopiero 29(na 30 zespołów), więc Mikko Koivu i reszta będą mieli tutaj szanse na poprawienie swojego dorobku bramkowego, bowiem do tej pory ilość goli zdobytych przez Dzikusów nie powala(86). Liczę tutaj na wysokie i gładkie zwycięstwo Minnesoty.
było wyżej
 
snice 457

snice

Użytkownik

Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jacket
Typ:Over 5.5
Kurs:1.83 Bet365
Kurs na wygraną Hawks jest niewarty gry dlatego zdecydowałem się na overek który jest również wielce prawdopodobny a to dlaczego.Gospodarze to ogromna siła ofensywna na własnej tafli jak nie najmocniejsza w lidze.Potrafią strzelić dużo bramek ale to skutkuje dużymi zaniedbaniami w obronie co wykorzystują zawsze przeciwnicy.Przy karygodnej obronie kurtek nie powinni mieć większych problemu we wbiciu około 4-5 bramek.Jackets ostatnio troszkę się rozkręcili.Fakt faktem że przegrywają spotkanie za spotkaniem ale podejmują rękawice i walczą do końca.Ekipa ta potrafi strzelać i większych problemów z tym nie ma.Myślę że stać ich tutaj na 3 bramki a warunki ku temu mają skoro Hawks zaniedbują mocno obronę.
Lista Kontuzjowanych
Hawks:Carcillo(F, Day-To-Day),Kruger(F, Day-To-Day)
Jackets: Dekanich(G),Huselius(F),Martinek(D)
⛔100
 
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Walia, Premier
Spotkanie:
Llanelli - Neath
Typ: 1
Kurs:
1.65
Bukmacher:
Expect
Analiza:
Nagrabiłem sobie na własne życzenie z dzisiejszym typem, ale trzeba walczyć jeszcze i teraz mam zamiar typować do końca miesiąca już tylko poprawnie. Pierwszy krok ku temu zrobię obstawiając pewny mecz po niezłym kursie. Mecz ligi walijskiej pomiędzy 2. w tabeli Llanelli a 4. Neath moim zdaniem może skończyć się tylko wygraną gospodarzy. Przystępują oni do tego meczu z serią 6 zwycięstw:
Aberstwyth - Llanelli 1:2
Llanelli - Prestatyn 3:2
Port Talbot - Llanelli 0:1
Llanelli - Bala Town 3:1
Newtow - Llanelli 0:2
Llanelli - Carmarthen 2:0
Ogółem po za 14 wygranymi w tym sezonie 3 razy przegrali i 3 razy zremisowali. Neath natomiast po udanym półmetku przyszedł czas na serię remisów przeplatanych jedną porażką i jednym zwycięstwem. Dodam też, że ostatnie dwie konfrontacje tych zespołów zakończyły się wygranym Llanelli po 4:0 u siebie i na wyjęździe.
⛔100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Swansea - QPR
Typ: Under 0.5 goal 1st half
Kurs: 2.75
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kiepsko ostatnimi czasy, typy trochę na siłę, a to nie zdaje egzaminu. Jednak trzeba ryzykować mimo wszystko, dlatego dalej uparcie będę stawiał na ligę angielską, chociaż kompletnie mi nie siedzi.
Spotkanie dwóch beniaminków zapowiada się z czysto piłkarskiego punktu widzenia raczej nieciekawie. Obie drużyny bliżej strefy spadkowej niż środka tabeli, i raczej nic nie wskazuje na drastyczną zmianę na lepsze w dalszej części sezonu. Typ opieram raczej na obserwacji gospodarzy tego meczu - typowo underowy team, w dotychczasowych 17 spotkaniach z ich udziałem padło średnio zaledwie 2,17 bramki na mecz. Walijczycy prezentują nam twardą i dobrze zorganizowaną defensywę, której nie potrafiły sforsować formacje napadu takich drużyn jak Liverpool i Newcastle. Swansea skupia się przede wszystkim na meczach domowych, na których stara się budować kapitał punktowy niezbędny do utrzymania się w Premie League. Ich determinacja w takich meczach sprawia, iż tracą bardzo mało bramek właśnie na Liberty Stadium, który stał się swego rodzaju twierdzą nie do zdobycia.
QPR z kolei traci sporo bramek i strzela ich niewiele, nie sądzą zatem, iż będą w stanie zagrozić swoim przeciwnikom, a i gospodarze nie podejmą zbyt wielkiego ryzyka na początku spotkania, żeby nie stracić przypadkowej bramki, która mogłaby ustawić mecz. Przewiduję, iż pierwszej połowie żadna z drużyn się nie odkryje, co za tym idzie, prawdopodobieństwo bezbramkowego remisu jest na tyle kuszące, aby zagrać taki właśnie typ. Powodzenia ;)
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings @ Nashville Predators
Typ: Detroit Red Wings 60&#39;
Kurs:
2.10
Buk: Bet365
Analiza:

W tym meczu sytuacja Wings na wyjazdach przedstawia się podobnie jak w przypadku Avs - nie grają zbyt rewelacyjnie, czego konsekwencją były ostatnie dwie porażki z Nucks i Flames. Skrzydła są jednak o wiele lepszą ekipą niż Lawiny i na pewno mają większe szanse na wyjazdach, tymbardziej z ekipą Drapieżców. W ostatnim spotkaniu obu ekip ponad tydzień temu górą byli gracze z Nasville wygrywając z Wings na własnym terenie 4-3 jednak w tamtym okresie, po 4 zwycięstwach z rzędu na własych śmieciach, nieco podupadli czego efektem była porażka z Caps, później spektakularny mecz przeciwko jednej z najgorszych ekip w lidze - Jackets, którzy w pierwszej tercji wygrywali już 4-1 i do końca nie potrafili wykorzystać przewagi przegrywając w rezultacie 6-5. Ponadto porażka z piątku w Dallas. Uważam więc, że Wings którzy przegrali swoje ostatnie dwa spotkania na wyjazdach będą w stanie zrewanżować się przeciwko Drapieżcom za mecz z 16 grudnia, a na pewno nie są gorszą ekipą, jedynie za Predatorami przemawia ich włąsny teren, gdzie na ogół są solidni. Stawiam na Wings.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 11

juper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Spotkanie:
Sheffield United - Notts Country
Typ: 1
Kurs:
1,86
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Mecz piątej drużyny angielskiej League One z drużyną aktualnie okupująca 9 miejsce. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy. Jest to drużyna aktualnie w najlepszej formie spośród wszystkich 24 zespołów League One. W ostatnich 5 meczach zanotowali 4 zwycięstwa i 1 porażkę. Warto dodać, że Sheffield jest trzecią drużyną pod względem zdobyczy domowych, ich bilans u siebie to 7-2-2 w bramkach 24-14, jak łatwo wyliczyć zdobyli u siebie 23pkty z 41 zdobytych ogółem. Drużyna gości do tej pory na wyjazdach odnotowała 3 zwycięstwa, 2 remisy i aż 6 porażek zdobywając tym samym 11 wyjazdowych oczek. Ostatnie 3 mecze na wyjazdach to porażki a ostatnie wyjazdowe zwycięstwo ugrali w połowie października. Sheffield u siebie ma serię 5 meczy bez porażki a ostatnia 1 października w meczu z aktualnym liderem, genialnie spisującym się Charltonem, który przegrał do tej pory tylko 1 mecz i ma przewagę 8 pktów nad wiceliderem. Myślę, że jutro gospodarze podtrzymają swoją świetną passę i pewnie wygrają swój pierwszy świąteczny domowy mecz. Powodzenia!
✅86
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Swansea - QPR
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 3,5 gola
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Druzyna gospodarzy będzie podejmować na Liberty Stadium QPR. Obie druzyny znajdują się na dzień dzisiejsze w drugiej, tej gorszej, połowie tabeli z różnicą 2 punktów, co na pierwszy rzut oka znacznie utrudnia wyznaczenie zwycięzcy tego spotkania...
Jednak zauważmy iż QPR ma problemy z kontuzjowanymi zawodnikami. Może ich struktura atakujących pozostaje w miarę nienaruszona jednak obrona w wyniku kontuzji ucierpiała i właściwie nic nie wskazuje na to aby to stycznia nastąpiły jakieś znaczące transfery wzmacniające środek obrony QPR (dla potwierdzenia faktu podam nazwisko aby nikt nie podał mnie znów o jakieś pobieżne analizy ;) Anton Ferdinand (kontuzja ściegna udowego), Shaun Wright-Phillips (kontuzja kolana, jednak z tego co wyczytałem to raczej niegroźna i prawdopodobnie zagra w następnym meczu). Z całą pewnością nastąpią jakies przetasowania w zespole na mecz ze Swense&#39;ą i zobaczymy jedną/kilku zawodników z ławki rezerwowych na boisku.
To co rzuca w oczy o zespole gospodarzy to fakt, iż na własnym boisku spisują się bardzo dobrze. (Przegrali chyba tylko z Manchaste United (0:1)
Licze na dobrą forme gospodarzy i kłopoty z obroną druzyny gości. Dlatego obstawiam wygraną Swansea i mniej niż 3,5 bramki w meczu. Akurat jeżeli chodzi o statystykę to mniej niż 3,5 gola w meczu przemawia na moją korzyść. Poza statystykami nos mówi mi, że nie uświadczymy w tym spotkaniu więcej niż 3,5 bramki... Ogólnie uważam, iż remis będzie dla mnie sporą niespodzianka dlatego typuję taki a nie inny wynik.
⛔100
 
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal FC - Wolverhampton Wanderers
Typ: Arsenal FC - Wolverhampton Wanderers (0:1)-1
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet-at-home
analiza:
Co do rozkminki na to spotkanie to wiekszych nie bylo moze przedstawie typowo dlaczego pobieram taki typ na dzisiaj :
-Arsenal jedna porazka u siebie i to z MC tylko
-Arsenal jeden remis z Fulham 1:1
-reszta same wygrane na wlasnych smieciach
-dobra forma prowadzacego w tabeli krola strzelcow V.P
-i przede wszystkim czolowka poremisowala swoje mecze jedynie MU nie zawiodło i wydaje mi sie ze wlasnie The Ganers beda chcialy to wykorzystac aby przeskoczyc nawet o 2 miejsca w tabeli rywali jezeli koguty nie wygraja swojego meczu a przeciwnika maja w sam raz aby zgarnac 3 ptk a VP powiekszyl swoj dorobek strzelecki !
co do olverhampton
-Wilki na 8 meczy rozegranych na wyjezdzie tylko 1 win i 1 drow do tego bilans bramek 6-17
-od 2004 roku Wilki nie potrafia pokonac Arsenal czy to na swoim stadionie czy na Emirates Stadium
mysle ze nie ma sensu bardziej sie rozpisywac co do mojego typu jak bym mial typowac dal bym 4:1 lub 3:1 Arsenal ma braki w defensywie a sam Koscielny wilkow nie zatrzyma do strzelenia 1 bramki
⛔100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie:
Milwaukee Bucks - Charlotte Bobcats
Typ: Milwaukee Bucks wygra różnicą 6-10 punktów.
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Na wstępie cytat, co do którego nic nie pozostaje mi więcej jak tylko go podbić. &#39;Tak naprawdę nie mam już nic do stracenia. Ostatni typ niestety mi nie siadł, a punktów w rankingu sporo też nie posiadam, więc teraz trzeba szukać jedynie wysokich kursów&#39; Ja już pisałem wcześniej zajmę się dokładnie Typami Dnia - od nowego roku. A wracając do meczu. Wybrałem typ z Koszykówki - a dokładniej z najlepszej ligi świata, jeśli chodzi o tę właśnie dyscyplinę sportu czyli - NBA. Spotkanie po między Milwaukee Bucks a Charlotte Bobcats zaplanowano na godzinę 01:00 czasu polskiego. Co mogę powiedzieć więcej ? Nie bardzo interesuję się koszykówką ( na pewno mniej niż Skokami, Biegami czy Piłką Nożną ) Ale to spotkanie będzie rozpoczynającym nowy sezon w NBA dla obu drużyn. Pewnie każda z nich chciała by zacząć od zwycięstwa, no ale ... to nie jest piłka nożna - tutaj remisów nie ma. Dlaczego taki typ ? Dlaczego właśnie wygrana gospodarzy w przedziale od 6 do 10 punktów ? Proste myślenie. Faworytami jest Milwaukee Bucks jak i wg. mnie tak i wg. buków. Teraz pozostaje kwestia ewentualnego rozmiaru zwycięstwa. Buki lini wystawili w granicach - Handicapu 3.5. Ja jednak uważam że Milwaukee stać na wyższą wygraną właśnie tą różnicą ok 8 punktów. Zapraszam na mecz wszystkich nocnych marków. Start już za 16 minut.
⛔100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal FC - Wolverhampton Wanderers
Typ: Czy druzyna gości strzeli bramkę?? NIE
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Przed nami dzisiaj mecz pomiędzy Arsenalem Londym a Wolverhampton Wanders. Zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania są Kanonierzy. Wczorajsze wpadki Chelsea Liverpoolu i City moim zdaniem poskutkują dzisiaj w mecze Arsenalu. Napewno wybiegną z myślą odrobienia 3 punktów. Jeżeli dzisiaj wygrają bedą tracić już do liderów tylko 10 punktów. Przegonią Chelsea i przy porażce Totenhamu zrównają sie z nimi punktami. Trochę o ich rywalach. Popularne Wilki to moim zdaniem drużyna do spadku w tym sezonie. Zajmują 17 miejsce i mają punkt przewagi nad strefą spadkową. Dlaczego taki typ Wolves na wyjazdach tylko raz wygrali raz zremisowali i zanotowali 6 porażek. Strzelając przy tym tylko 6 goli. Natomiast Arsenal u siebie świetnie sobie radzi w defensywie stracili jak narazie tylko 5 bramek w 8 spotkaniach. Powodzenia
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Walia 1 liga
Spotkanie - Llanelli - Neath
Typ - X
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Analiza:
Ciekawie zapowiadające się spotkanie w 1 lidze Walijskiej pomiędzy wiceliderem Llanelli który w przypadku zwycięstwa ma szanse na liderowanie a 4 zespołem Neath który co prawda nie ma szans na większe miejsce bo różnica jest spora ale też wyniki zespołu w ostatnich 10 spotkaniach są nie złe bo tylko 1 porażka 6 remisów i 3 zwycięstwa . Llanelli na swoim stadionie jak dotąd spisuje się dobrze na 10 pojedynków 8 zwycięstw 1 remis i 1 porażka w bramkach 28:9 . Gospodarze w ostatnich 10 pojedynkach zaznali zaledwie 1 porażki 2 mecze zremisowali i wygrali 7 jednak te zwycięstwa gospodarzy są minimalne zaledwie 1 bramkowe ostatnie spotkanie na Aberystwyth które zajmuje 10 miejsce wygrali 2:1 u siebie wygrali 3:2 z 6 zespołem Prestatyn , zdarzały się też gospodarzom wpadki bo za takie można uznać remisy z Airbus 1:1 czy z Afan Lido 0:0 .Dzis liczę też na remis bo zaglądając do statystyk to na 10 pojedynków które zespoły do tej pory rozegrali między sobą połowa bo 6 wygrało Llanelli 2 pojedynki wygrali goście z Neath i dwa pojedynki zakończyły się podziałem punktów . Dodam jeszcze że defensywa gości w tym sezonie to najlepsza w lidze stracili oni najmniej bramek na 18 meczy 17 bramek straconych no robi wrażenie no ale z drugiej strony to Llanelli ma najlepszy atak w lidze razem z liderującym TNS piłkarze zdobyli na 20 spotkań 47 bramek tak więc ciekawie jak to dziś będzie ja stawiam na bramkowy remis . Pozdrawiam !
⛔100
 
grubybob 7

grubybob

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Barclays Premier League
Spotkanie: Norwich vs Tottenham
Typ: Gole obu drużyn: Tak 1.60
Buk: Expekt
Analiza:
Zajmujący 3 pozycję w tabeli zespół Tottenhamu podejmie dziś beniaminka Norwich.
Myślę, że o gościach wiele pisać nie trzeba. Radzą sobie zaskakująco dobrze, zajmując 3 miejsce w tabeli. W zespół świetnie wkomponował się Adebayor. Warte odnotowania jest to, iż Spurs w tym sezonie Premier League tylko w 1 meczu nie zdołali umieścić piłki w siatce. Był to mecz z Manchesterem United.
Norwich, jak na beniaminka radzi sobie całkiem nieźle zajmując 11 pozycję. Jest to zespół lubiący strzelać, ale też tracić. Tylko 1 raz nie strzelili u siebie gola w tym sezonie - był to mecz z WBA. Ostatnio na swoim stadionie pokonali Newcastle 4-2.
Wychodzi na to, że dziś spotkają się drużyny lubiące ofensywny futbol. Faworytem raczej jest Tottenham, ale według mnie Norwich strzeli przynajmniej 1 bramkę.
⛔100
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Spotkanie: Arsenal - Wolves
Typ: kto strzeli bramkę w meczu? - Thomas Vermaelen
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
6 ostatnich meczów Arsenalu:
21/12/2011 Premier League Aston Villa - Arsenal 1:2
18/12/2011 Premier League Man City - Arsenal 1:0
10/12/2011 Premier League Arsenal - Everton 1:0
06/12/2011 UEFA Champions League, Group F Olympiacos - Arsenal 3:1
03/12/2011 Premier League Wigan - Arsenal 0:4
29/11/2011 Carling Cup Arsenal - Man City 0:1
6 ostatnich meczów Wolves:
20/12/2011 Premier League Wolves - Norwich 2:2
17/12/2011 Premier League Wolves - Stoke 1:2
10/12/2011 Premier League Man Utd - Wolves 4:1
04/12/2011 Premier League Wolves - Sunderland 2:1
26/11/2011 Premier League Chelsea - Wolves 3:0
19/11/2011 Premier League Everton - Wolves 2:1
W jednym z ostatnich meczów 18. Kolejki angielskiej Premier League zmierzą się ekipy Arsenalu Londyn i Wolverhampton Wanderers. Faworytem tego spotkanie są oczywiście gospodarze, którzy jeśli wygrają ten mecz to przeskoczą w tabeli Chelsea i wylądują na 4. Miejscu w tabeli. Goście są na 17. Miejscu, tuż nad strefą spadkową i każdy punkt jest dla nich teraz bardzo cenny. Jednak uważam, że nie mają na co liczyć w tym meczu. Arsenal może i nie jest ostatnio w wyśmienitej formie jednak nie traci punktów ze średniakami. Wszystkie ostatnie 3 ligowe mecze, które grał z drużynami słabszymi od siebie wygrywał – 4-0 z Wigan, 1-0 z Evertonem oraz 2-1 z Aston Villą. Goście dwa ostatnie mecze wyjazdowe w lidze grali z ManU i Chelsea i przegrywali kolejno 4-1 i 3-0. Uważam, że dziś może paść podobny wynik. Gra z przodu Kanonierów opiera się głównie na Robinie van Persim i zapewne dziś też coś ukłuje. Jednak moim (dość brawurowym) typem jest to, że jedną z bramek strzeli Thomas Vermaelen. Oglądałem ostatnich parę meczów Arsenalu i Belg miał duże parcie na bramkę rywali. W niektórych meczach nawet udawało mu się strzelić. Myślę, że dziś też coś strzeli gdyż rywal nie jest z najwyższej półki i zapewne Arsenal będzie miał sporo okazji w meczu na strzelenie bramki. Belg zawsze podłączą się do ataku podczas stałych fragmentów gry, a tych dziś może być sporo. Typ jest trochę szalony, jednak mam cichą nadzieję, że okaże się trafiony. Mój typ: 4-1
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom