>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.11.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, CZECHY: Synot liga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Dukla Praga - Teplice
Typ: Powyżej 3,5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witajcie, Dziś typuję ligę Czeską, co prawda typ trochę ryzykowny, ale wierzę, że się uda. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami zaowocowało dużą ilością bramek, bo ostatnie spotkanie co prawda towarzyskie między tymi drużynami pokazało, że te drużyny potrafią strzelać bramki. A ostatnim ligowym spotkaniu między tymi drużynami też padł wysoki wynik, bo to było 5:1. Dla odważniejszych można postawić, że obie drużyny strzelą i over 3.5. Te 2 drużyny mają niezły bilans bramkowy, co prawda nawet sporo strzelają, ale też duża tracą, tak więc w tym spotkaniu bramek nie zabraknie, tylko pytanie ile tych bramek padnie.. Jak dla mnie ten typ jest w porządku i ja to gram.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lyon-Montpellier
Typ: 2
Kurs: 6,40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Nie wiem, dlaczego buki tak faworyzują w dzisiejszym meczu Lyon. Chyba tylko patrzą na staty i tabelę i ostatnie wyniki z Mont 5:1 5:1. Myślę, że dzisiaj tak łatwo nie będzie. Są wypompowani meczem z Gent. I nie mają już szans nawet na LE. Teoretycznie mogą skupić się na pogoni z ich rywalem do mistrzostwa, czyli PSG, ale tylko teoretycznie, bo są poza zasięgiem 38pkt i przewaga nad Lyonem 13pkt, kosmos. Dlatego pozostaje im walka o 2 miejsce gdzie jest niezły ścisk.
Tak jak pisałem, Lyon będzie zmęczony po meczu w LM, grali we wtorek, tylko 2 dni przerwy, trochę mało czasu na regenerację. Może zabraknąć świeżości. Mon jeszcze w tym sezonie nie wygrali na wyjeździe. Zawsze coś strzelą, ale zabraknie tej jednej- 2 bramek do wygranej. Myślę, że tą pasję dzisiaj z hukiem złamią i wygrają i to nie byle, z kim…
Ja nie patrzę dzisiaj na ten mecz poprzez pryzmat statystyk i miejsca w tabeli tylko tego co się działo w między czasie. A tam 2 porażki Lyonu z Gent i Niceą, spadek formy i zadyszka w przeciwieństwie do Mon, od dzisiaj pną się w górę tabeli.
Chciałem dać x2, ale za mały kurs ;-) BTS w tym meczu myślę, że to też dobra opcja…
Powodzenia…
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ol. Lyon - Montpellier
Typ: Drużyna 1 wygra do 0 ? - TAK
Kurs: 2.35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Goście - 14 miejsce w tabeli Ligue 1 - raczej nie należą do bramkostrzelnych zespołów (14 goli w 14 meczach), a w ostatnich 5 meczach wyjazdowych strzelili 2 bramki - 1 przedostatniej Tuluzie i 1 gola z karnego drużynie Caen.
Lyon - 2 miejsce w tabeli Ligue 1 - ostatniego gola u siebie w lidze stracił w sierpniu, od tamtej pory remis 0:0 i 4 zwycięstwa do zera (właśnie z zespołami o podobnym poziomie jak Montpellier).
Gospodarze odpadają z LE i muszą skupić się na lidze. Lider PSG poza zasięgiem, ale niżej już bardzo ciasno - np. 7. w tabeli St. Etienne traci do nich jedynie 3 pkt.
Albo to, albo 0:0 - jeśli zmęczenie potyczką z Gent w LE wpłynie na grę Lyonu. Ja jednak jestem zdania, że Lyon wygra to do zera. Powodzenia!
⛔ 100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania, La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Levante - Betis Sevilla
Typ: X2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Levante w ostatniej kolejce niespodziewanie wysoko pokonała Sporting w Gijon 3:0. Goście rozstrzygnęli spotkanie już w pierwszej połowie strzelając trzy bramki. Była to pierwsza wygrana Levante pod wodzą nowego trenera Rubiego, a także pierwsze zwycięstwo od czwartego października kiedy zespół niespodziewanie pokonał u siebie Villarreal 1:0. Drużyna z Andaluzji natomiast przegrała na swoim stadionie z Atletico Madryt 1:0. Osłabieni goście szybko objęli w tym spotkaniu prowadzenie i swoim zwyczajem później starali się kontrolować przebieg meczu co tym razem im się udało. To była już piąta porażka Betisu w tym sezonie i czwarta w meczach u siebie gdzie nowicjusz La Liga ma najgorszy bilans ze wszystkich zespołów po 12 kolejkach ligowych, zdobył tam tylko cztery punkty. W grze trzyma ich tylko niezły bilans wyjazdowy (na który liczę) gdzie Betis zdobył aż 11 punktów i jest gorszy wyłącznie od drużyn z czołówki. Betis przegrał dotąd tylko jedno spotkanie, wygrał trzy. Ponadto Levante nie wygrało z Betisem u siebie od 2012 roku, dwóch spotkań z rzędu, z których jedno przegrało, a drugie zremisowało. Podsumowując, drużyna z Andaluzji ma dobry bilans spotkań wyjazdowych, a Levante nie jest najlepsze u siebie gdy musi prowadzić grę.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
⚽ Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
- Korona Kielce : Zagłębie Lubin
- rzut karny w meczu ? tak
- 3.50
Betsson
Dziś trochę inaczej niż to u mnie ostatnio bywało a mianowicie zmieniam typ na rzut karny podyktowany w tym pojedynku , nad czerwienią też się trochę zastanawiałem ale na ten kartonik bardziej bym liczył w derbach Śląska pomiędzy Piastem a Chorzowskim Ruchem . ale wracam do pojedynku Korony z Zagłębiem , dlaczego rzut karny ? a no znalazłem kilka szczegółów które przekonały mnie do postawienia takiego typu , sędzią w tym meczu jest pan Mariusz Zlatek który tak na dobre dopiero od marca ubiegłego roku zaczął sędziowanie w Ekstraklasie i jak do tej pory sędziował 45 meczy w a oto jego wyczyn : 143 żółtka 7 czerwieni i 15 karnych i już z tego bilansu możemy stwierdzić że gościu lubi 11 metr boiska ( oczywiście to moje stwierdzenie i jak zawsze można się z tym nie zgodzić ) teraz bilans z tego sezonu a jest on taki : 12 meczy 39 żółtek 1 czerwona ( bezpośrednia ) i 3 rzuty karne i tu się na moment zatrzymam bo w meczu pomiędzy Koroną z Pogonią które pan Mariusz sędziował pokazał 2 żółtka po jednej dla obu drużyn i podyktował rzut karny dla Korony który Przemysław Trytko zamienił na bramkę , teraz mecz z udziałem Zagłębia z Lechią i pan Mariusz pokazuje 3 żółtka 2 dla Zagłębia 1 dla Lechii i kolejny rzut karny tym razem dla Lechii ( wykorzystany przez Kuświka ) no a teraz jak to u mnie bywa rubryka pod nazwą bilans w/g klubów a tu mamy coś takiego : 7 meczy z udziałem Korony sędziowane przez pana Mariusza i 24 żółtka 1 czerwień i 3 rzuty karne ( 2 dla Korony i 1 dla rywali ) teraz mecze z udziałem Zagłębia a było ich zaledwie 2 a pan Mariusz pokazał 4 żółte kartki i podyktował jeden rzut karny ale był to karny dla gości , no i to by było chyba na tyle co do moich spostrzeżeń teraz czekam na mecz i liczę na Mariusza !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Waregem - St. Liege
Typ: over 2.5 +BTTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz pomiedzy druzyna Waregem zajmujaca 5 miejsce w tabeli ,a ekipa ktora gra ponizej oczekiwan a mianowicie Standardu Liege zajmujaca 12 miejsce.
Druzyna Waregem w osmiu spotkaniach u siebie zdobyla 16 goli tracac 2 bramki ,zas ekipa z Standardu gra bardzo slabo spotkania w delegacjach ,mianowicie po 7 meczach wyjazdowych strzelii 8 bramek ,tracac az 20 ,a ich dorobek to tylko 4 pkt.
W czterech na piec ostatnio rozegranych meczow w Waregem padly overy 2.5 ,zas druzyna Standardu ma taki sam bilans na wyjezdzie z ta roznica ,ze w ostatnich czterech meczach padl over 2.5 +BTTS
Jezeli chodzi o h2h to wyglada to niezle ,gdyz w ostatnich czterech meczach obu druzyn BTTS padl cztery razy ,zas BTTS +over 2.5 padl 3 razy. Powodzenia!
✅ 100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Włochy Seria B
Godzina: 19.00
Spotkanie: Spezia - Crotone
Typ: Crotone
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś postaram się wytypować rezultat spotkania włoskiej serii B pomiędzy gospodarzem Spezia zajmującym obecnie 15 miejsce i gośćmi Crotone którzy obecnie są wiceliderem. No i bądź co bądź, ale różnica między zespołami jest ogromną ponieważ Gospodarze zdoła zdobyć dotychczas 17pkt. z czego 4 razy wygrali i po pięć razy remisowali i przegrywali. Ich dzisiejsi rywale zdobyli dotychczas 28 pkt. zwyciężając 8 razy, 4 razy remisując i dwa razy przegrywając. Wydaje mi się że mimo iz grają na wyjeździe to kurs na nich jest zdecydowanie zawyżony i warto pograć po takim kursie zwycięstwo gości którzy walczą o awans z drużyną bardzo średnią. Spezia wprawdzie u siebie przegnała na razie tylko jedno spotkanie ale tez nie grała z nikim z górnej części tabeli prócz lidera Cagliari ulegając im 3:0. Tak więc myslę iż dobry kurs na dobrą drużynę i warto pograć .
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie: Łuczniczka Bydgoszcz - Skra Bełchatów
Typ: under 134,5 pkt
Kurs: 3,45
Buk: Unibet
Godz: 18:00
W meczu inaugurującym 7. kolejkę Plus Ligi Łuczniczka Bydgoszcz podejmie Skrę Bełchatów. Gospodarze jak dotąd zdobyli sześć punktów, które aktualnie daje im dopiero 10. miejsce w tabeli. Z lepszymi zespołami Bydgoszczanie przegrywali zazwyczaj gładko. Trener Makowski nadal nie może skorzystać z usług podstawowego atakującego - Jarosza oraz przyjmującego - Ferensa, którym w tym sezonie już nie pogra. W jego miejsce został ściągnięty Belg - Klinkenberg, który również jakiegoś wybitnego poziomu nie prezentuje. W obiegu zostaje jeszcze Murek i Ruciak, ale oni również swoje najlepsze lata mają za sobą. W obliczu braku Jarosza na ataku zapewne zagra Krzysiek, ale to typowy jeździec bez głowy. Bełchatowianie aktualnie zajmują trzecie miejsce w lidze. Oprócz porażki z Rzeszowem zanotowali pięć zwycięstw. Wygrali m.in. z Gdańskiem, który co prawda nie jest w takiej dyspozycji jak rok temu, ale gładkie zwycięstwo robi wrażenie. Co tu dużo mówić, Bełchatowianie mają o wiele mocniejsze skrzydła oraz środek. Prawie w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła wyglądają lepiej. Jeśli Bydgoszczanie nie zrobią im krzywdy zagrywką, to Uriarte będzie grał wszystkimi możliwymi opcjami. Skra ma takich zawodników, którzy w pojedynkę mogą pociągnąć cały zespół. Bełchatowianie od początku meczu powinni narzucić swój rytm i pewnie wygrać bez straty seta.
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: hokej Austria EBEL
Spotkanie: Bolzano - Vienna
Typ: X
Kurs: 4,3
Buk: Unibet
Godz: 19.45
Kursy pospadały i w unibecie tylko został przyzwoity, jak na ryzyko tego spotkania. Obie drużyny wyrównany poziom co widać w obecnej sytuacji w tabeli i zdobyczy punktowej. Gospodarze tylko słabsi o 1 pkt od dzisiejszych gości . Do tej pory Bolzano było dwa razy lepsze od wiedeńczyków 3-1 i na wyjeździe 1-2 , spotkania były zacięte a spotkanie na lodzie dzisiejszych gości powinno się zakończyć remisem , niestety stracili bramkę na parę sekund przed końcową syreną. Goście nie są super silnym zespołem raczej widzę ich w środku tabeli , a gospodarze również walczą o podobne lokaty. Obecnie oba zespoły w rozegranych 5 spotkaniach podobnie , goście 3 zwycięstwa - chociaż z dużo łatwiejszymi przeciwnikami. Gospodarze 2 zwycięstwa w tym jedno po dogrywce ale z Salzburgiem czyli jedną z najsilniejszych ekip ligi.
Wiele wskazuje na zacięty mecz , lekkie wskazanie na gospodarzy, jednak trzeba zbierać i ciułać punkty i goście łatwo nie oddadzą punktów dlatego o ile nie będą znów popełniać kardynalnych błędów w końcówkach tercji i meczu mogą ugrać remis... tym bardziej że sa drużyną dość dobrze zbudowaną w obronie i stracili 51 bramek co daje im obecnie pierwsze miejsce wraz z Linzem co do tego elementu . Spodziewam się raczej wolnego spotkania i wyczekiwania na błędy , obie drużyny podobne siły więc szanse na remis są , typ mocno ryzykowny.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
23:00
Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
Powyżej 4,5 bramek
(1,62) Unibet
Dzisiaj hit kolejki wieczoru! Niezwykle znających dla siebie elit które jeszcze w tym roku walczyli o najważniejszy Puchar NHL. Bo Puchar Stanleya. Wtedy Kaczory pokazali pazur, pokazali że umieją zawalczyć o swoje i na prawdę ich gra mogła się podobać. Wiele wskazywało na to od początku serii, że to nie będzie monotonna gra z jednej strony, ale nieustępliwa walka dla obu drużyn, która walczy o najwyższe cele. Blackhawks ostatni mecz w lidze bardzo ważne spotkanie, podejmowali na wyjeździe Sharks. Wygrywając ostatecznie 5:2! Spodziewałem się tutaj bardziej niższego wyniku, ale Hawks zagrali wręcz perfekcyjnie. Nie miej jednak to jak gra Patrick Kane, który jest moim ulubieńcem od lat budzi ogromny podziw. Nie dziwię się czemu lideruję względem punktacji. Jak nie bramka, to asysta. Jak nie asysta, to dwie asysty i tak w kółko. Gość nie do zdarcia! Uwielbiam oglądać jego prace jaką wykłada na lodzie, którą można oglądać godzinami. Nie tylko to świadczy o jego talencie, ale to jak kocha to robić. Wychodząc na lód wychodzi w pełni skoncentrowany i gra swoje 200%. Dzisiaj też będzie polował na punkty. Mimo, że rywal nie jest z dolnej półki to samo spotkanie będzie obfitowało w naszpikowane akcje z obu stron. Boję się trochę jednak stawiać na Hawks, ale wiadomo że jestem za nimi ale jednak wybieram brameczki. Niech to będzie początek weekendu, w którym zobaczymy sporo bramek. Na początku sezonu Ducks grali mega słabo, chyba jeszcze wtedy nie mogli dojść do siebie że Hawks ich wyrzuciło za burtę podczas finałów i długo trwało na ich odrodzenie. Ale powolutku chyba uświadamiają sobie że tamte mecze to historia i trzeba dalej wygrywać. Dziś też swoje okazje będą mieli a bramki na pewno zobaczymy jak i u Hawks, tak i u Ducks. Kwestia tylko jakie &#39;&#39;humory&#39;&#39; na bronienie będą mieli Crawford i Khudobin.
✅ 62
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Holandia 2 liga
Godzina: 20.00
Spotkanie: Almere-Fc Oss
Typ: BTS i over 2,5
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Może nie jest to najwyższy kurs ale uważam że typ bardzo dobry. Zagrają ze sobą dwie drużyny z dolnej części tabeli. Ogólnie Almere do tej pory rozegrało WSZYSTKIE mecze w lidze na over 2,5. Fc Oss miało ich 10/13. Ich ostatnia forma jest powalająca gdyż strzelają i tracą bardzo dużo bramek praktycznie w każdym meczu. Gra u siebie czy na wyjeździe nie ma znaczenia. Oba zespoły grają bardzo ofensywną i otwartą grę polegającą na wymianie ciosów jak w ringu. Ostatnie wyniki Almere to : 2-2,3-2, 2-1, 0-3 i 4-1 czyli na 5 meczy tylko jeden nie był z BTS. Fc Oss 3-0, 2-1, 4-2 ,1-6 i 0-0 czyli 2 mecze nie pokryłyby dzisiejszego typu. W dodatku ich ostatnie pojedynki również wskazują na dzisiejszy typ. na 5 meczy tylko jeden by się nie zgadzał chociaż over 2,5 w nim był. 4-1 , 4-2 , 0-3 , 4-1 , 3-2. to tylko ostatnie ich 5 meczy a w ostatnich 10 meczach aż 7 to over 2,5 i BTS. Dzisiaj myślę że będzie podobny wynik hokejowy.
⛔ 100
 
O 0

orlando.sa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cambuur - Graafschap
Typ: Cambuur (-1)
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witajcie.
Pod lupą dziś u mnie mecz dwóch ostatnich drużyn w Eredivisie. Krótko i na temat: Cambuur nie wygrał w tym sezonie meczu u siebie. Do składu wrócił Ogbeche a to jest najskuteczniejszy gracz gospodarzy. Graafschap beniaminek słabiutko radzi sobie w wyżej klasie rozgrywkowej, ponadto mając na ten mecz ubytki kadrowe - m.in. na ławce z lekkim urazem najlepszy napastnik Belg Kabasele. Uzbierane ledwo dwa punkty ukazują całkowicie niemoc przyjezdnych. Myślę, że Caambur w takim meczu przełamie się i to z przytupem.
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast - Ruch
Typ: Ruch zdobędzie over 1,5 gola
Kurs: 3.6
Bukmacher: Unibet
Faworytem tego spotkania jest nieoczekiwanie dobrze spisująca się w tym sezonie drużyna Piasta która odskoczyła reszcie ligowcom na sporo punktów no ale nie ma co się oszukiwać polską Barceloną nazwać ich nie można, mają szczytowy okres jednak prędzej czy później się skończy.Ruch także nie radzi sobie najgorzej, zajmują 4 pozycję ostatnio notują zwyżkę formy, w ostatniej kolejce ograli w Łęcznej Górnik aż 0-3, wcześniej pokonując Lechie u siebie aplikując im także 3 gole.Myślę że dzisiaj w Gliwicach dojdzie do ciekawego pojedynku zwłaszcza w ofensywie, drużyna Ruchu nie leży specjalnie Piastowi, w ostatnich pojedynkach to Ruch korzystniej wychodził z tych potyczek, padało sporo underów, zważywszy na ostatnie ofensywne popisy obu ekip dzisiaj postawię na przełamanie tej mało bramkowej passy ale pójdę w stronę Niebieskich.
⛔ 100
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 20.30
Spotkanie: Darmstadt - Koln
Typ: 2
Kurs: 2,58
Bukmacher: OtoBet
Analiza: Dziś wybieram niemiecką Bundesligę i spotkanie pomiędzy Darmstadt i Kolonią. Mój typ oddaję na gości, gdyż gospodarze grają słabo szczególnie u siebie gdzie zdobyli tylko 6 punktów w 7 spotkaniach wygrywając raz ze zadziwiająco słabo spisującym się w tym sezonie Werderem. Goście na wyjazdach grają w kratkę bilans 3-0-3 w tym wygrane na Schalke 3:0 i Leverkusen 2:1 oraz porażka z Bayernem. Dziś dla Kolonii jest to mecz typu wygrać z kandydatem do spadku i odskoczyć od strefy spadkowej. Myślę że goście powinni sobie poradzić w tym spotkaniu typuję dokładny wynik 0:2. Polecam ten typ
⛔ 100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia
Godzina: 23:30
Spotkanie: Criciuma - CRB
Typ: X/1
Kurs: 5.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnia kolejka brazylijskiej serie B. Już wiadome kto awansował, a kto spadnie. Szczerze przyznam że nie jestem ekspertem tej ligi, ale zauważyłem że atut własnego boiska w serie B odgrywa większą rolę niż w innych ligach. CRB, a więc drużyna dzisiejszych gości jest tego najlepszym przykładem. U siebie w 19 meczach 42 punkty na wyjeździe ledwie 12 oczek. Criciuma mimo tego że się ledwie utrzymała, na własnym boisku wygrała 50% swoich meczy (bilans 9-5-4), co daje im 32 punkty z 46 zdobytych ogólnie. Criciuma u siebie ma serię trzech wygranych z rzędu w tym m. in. ograli 1:0 zwycięzce rozgrywek Botafogo, co ciekawe w tamtym meczu typ X/1 by się sprawdził. Uważam że piłkarze Criciuma będą chcieli pozostawić po sobie dobre wrażenie i wygrają z CRB. Remis do przerwy gram na podbicie kursu, bo myślę że przyjezdni są w stanie stawić opór gospodarzom do przerwy.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna, Włochy Seria B
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cesena - Pescara
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dopiero siadłem przed kompem, myślałęm, że o tej porze już nic nie znajdę.
Ale jednak. @ liga Włoska, pojedynek sąsiadujących e sobą zespołów z góry tabeli.
Czwarta Cesena podejmuje piątą Pescarę.
Obydwie zgromadziły w 14 meczach po 24 punkty. Obydwie mają idenyczny bilans meczów 7 wygrane,
3 remisy i 4 porażki. Lepszy bilans bramek ma natomiast gospodarz.
Ale nie to zadecyduje o jego wygranej. Zadecyduje przewaga swojego boiska.
Cesena na ostatnich 10 meczów na własnym boisku wygrała 8!!! Przegrali tylko z silnym 3 w tabli Bari oraz
liderem Cagliari. Resztę odprawili z kwitkiem. Na wyjazdach kiepsko, na 10 spotkań wygrali 3.
Pescara na 10 ostatnich spotkań na wyjeździe tylko 2 wygrane, z zamykającym tabele Como, oraz z 10 Trapani.
Pozostałe to 4 remisy i 4 przegrane.
Liczę, że Cesena nadal będzie drużyną własnego boiska i wygra to spotkanie.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Paragwaj
Godzina: 23:00
Spotkanie: Rubio Nu - Libertad
Typ: powyzej 4.5 bramki w meczu
Kurs: 5.10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam bardzo serdecznie. Na dzisiaj zaproponuję Państwu typ z paragwajskiej ligi Primiera Division i mecz pomiędzy Rubio Nu , a Libertad. W tym meczu faworytem są goście , którzy po 20 kolejkach są na 4 miejscu w tabeli a ich rywale na ostatnim 12 miejscu . Ja jednak wole zaryzykować i postawić zakład na bramki . W tym meczu proponuje zaklad na powyzej 4.5 bramek . Stawiam taki zaklad bo uważam , że jest to prawdopodobne bo liga ta jest bramkostrzelna i dzieje sie w niej ogolnie. Bramek pada bardzo dużo i zapowiada się ciekawy mecz. W tym sezonie obie druzyny mialy kilka takich meczy gdzie padalo sporo bramek w okolicach 5-6 . Ponad to gdy drużyny te grały ze sobą w tym roku to padło aż 6 bramek . Jak dla mnie zakład warty grania . Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom