>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.11.2011 (niedziela)

Status
Zamknięty.
J 2

josee92

Użytkownik
Typy dnia
Niemcy - Bundesliga
Mecz : Mainz- Bayern Monachium
Typ : gole dla gości 3 lub więcej
Kurs : 2,15
Godzina rozpoczęcia : 17:30
Bukmacher : BetClic
Analiza :
Na dzisiaj wybrałem bardzo ciekawy typ według mnie. Patrząc na obecną formę obydwu drużyn Bayern wygląda lepiej.
Mainz u siebie prezentuje następujący bilans : 7 meczy 2-0-5 9:15 natomiast Bayern na wyjazdach gra bardzo dobrze czego dowodem jest ten bilans : 6 meczy 4-1-1 9:3. Historia spotkań między tymi drużynami :
Mainz - Bayern 2-3
Mainz - Bayern 1-3
Bayern - Mainz 3-0
Bayern - Mainz 5-2
Przypuszczalne składy na ten mecz :

MAINZ

Wetklo
Pospech, Bungert, Svensson, Fathi
Caligiuri, Kirchhoff, Soto
Ivanschitz
N. Muller, Allagui
BAYERN MUNICH



Neuer
Boateng, Van Buyten, Badstuber, Lahm
Luiz Gustavo, Kroos
Robben, Muller, Ribery
Gomez


Po ostatniej porażce w derbach Bayern Monachium będzie chciał wygrać ze słabym w tym sezonie Mainz. Przewiduje tutaj wynik 0-3, 0-4.
Powodzenia ! :grin:

⛔ 100
 
snice 457

snice

Użytkownik
Tenis Finał
Federed-Tsonga
Typ: Dokładny wynik na korzyść Federera 2:1
Kurs:3.75 Bet365
Godzina: 18:30

Zacznijmy od tego że Bet365 jest praktycznie jednym z ostatnich buków z tak wysokimi kursami na ten mecz , widać że buki się troszkę przeliczyłem. Tsonga jest moim ulubionym zawodnikiem i szczerze miałem nadzieje że będzie taki finał i kisiłem ten typ w głowie ???? . Widziałem wszystkie mecze w finałach i Tsongi i Federera aby się lekko upewnić co do typu . Faworytem tego meczu na pewno jest Federer i tutaj nic mu nie powinno bardzo zagrozić jednak Tsonga jest klasowym zawodnikiem który bardzo dużo potrafi i według mnie powinien być na 2-4 miejscu w rankingu ATP a nie na 6.Jest to zawodnik którego na pewno stać na urwanie seta a kurs do tego BARDZO zachęca.. w sumie tutaj każdy wynik może paść jednak to 7.50 na wynik 2:1 dla Tsongi to jednak za duże ryzyko ???? polecam zawsze za grosze warto spróbować. Analiza myślę że nie bardzo przekonująca ale osobiście tak widzę ten mecz/

✅ 275
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Usti nad Labem - Svitavy
Data: 27.11.2011 17:00
Typ: 2
Kurs: 2.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj rozgrane zostaną dwa spotkania czeskiej koszykówki mężczyzn, z czego ja wybrałem rozgrywane później, a spotkają się w nim drużyny Usti nad Labem oraz Svitavy. Faworytem bukmacherów, jednak nieznacznym faworytem jest drużyna gospodarzy, jednak ja dzisiaj zaryzykuje i postawię na gości, którzy w tabeli plasują się na 9 miejscu. Dla porównania Usti Nad Labem jest 12. Co warto zaznaczyć to fakt, że mają jeszcze jedno spotkanie w zanadżu, więc gdyby go rozegrali, miliby zapewne tyle samo punktów co Svitavy. Dlaczego stawiam dzisiaj właśnie na gości? Ano dlatego, że lepiej się prezentują na przełomie całego sezonu. Grają lepiej, jednak szczególnie we własnej hali, gdzie na 7 rozegranych spotkań, zwyciężyli 4 razy oraz ponieśli 3 porażki. Warto dodać, że wygrywali z takimi drużynami jak: Prostejov 76:73, USK Praga 71:64, ostrawa 90:65, a także w swoim inauguracyjnym meczu właśnie z Usti Nad Labem, kiedy to pokonali ich aż 96:58. To chyba mówi samo za siebie. Porażki ponieśli minimalne i to z samymi dobrymi zespołami jakimi są: Pardubice 80:83, Inter Bratysałwa 71:72 oraz ostatnio z Cez Nymburg, przegrywając 74:86. Nie są to złe wyniki, jednak gdyby Svitavy przezentowali się tak samo na wyjazdach, zajmowaliby znacznie wyższą lokatę. A na obcym terenie zpośród 7 meczy, wygrali zaledwie 1 mecz, jednak dzisiaj przyjdzie im grać z zespołem, z którym nie tylko powinni nawiązać walkę, lecz także wygrać jeden mecz. Dlatego tutaj jest jedyny minus, który może zadecydować o losach spotkania, jednak ja wierzę, że nie będzie to miało zbyt większego wpływu na mecz. Z drugiej strony Usti Nad Labem u siebie wygrywało także 4 razy oraz ponieśli 3 porażki, jednak nie zaprezentowali się we własnej hali tak dobrze jak Svitavy. A na wyjazdach podobna sytuacja jak u Svitavy, gdzie Usti Nad Labem na 6 meczy wygrało tylko jeden. Porównując rozmiary porażek, stawiam dzisiaj na Svitavy. Obydwie druzyny zbudowane w zdecydowanej większości na graczach z Czech.

⛔ 100
 
stanley-63 867,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - Mainz - Bayern
Typ - kto będzie prowadził po pierwszych 10 min. meczu ? Bayern
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :

Bayern M. wyjeżdza dziś do Mainz aby rozegrać swoje spotkanie w ramach 14 kolejki Bundesligi i nie ukrywam że jest faworytem tego spotkania . po wczorajszych spotkaniach Bayern spadł z fotela lidera i znajduje się na 3 miejscu co na pewno rozdrażniło bawarczyków i dlatego stawiam że może im się udać już w pierwszych 10 min. zdobyć bramkę i wyjść na prowadzenie . Piłkarze Bayernu zdają sobie sprawę jak ważne to dla nich spotkanie po ostatniej porażce na swoim stadionie z Dortmundem nastroje w zespole trochę się pogorszyły . Mainz natomiast do meczu przystąpi w lepszych nastrojach gdyż w ostatnim meczu ale 2-tygodnie temu bo piłkarze Mainz w ostatniej kolejce nie rozegrali swojego spotkania z powodu choroby arbitra tak więc 2-tygodnie temu pokonali VFB 3:1 . W ostatnich dwóch sezonach jednak Mainz dzielnie stawiał czoła Bawarczykom w ubiegłym sezonie wygrali na Bayernie a 2 sezony temu u siebie oba mecze po 2:1 jednak jak już wiemy Bayern w ubiegłym sezonie zajął dopiero 3 miejsce dlatego uważam że w tym sezonie Bayern co pokazuje od początku nie pozwoli sobie na straty punktów z takimi zespołami jak Mainz które jak na dziś zajmuje 16 miejsce z 12 pkt. Dlatego uważam że M.Gomez i spółka od pierwszej akcji wezmą się poważnie do roboty i w pierwszych minutach wejdą na prowadzenie w końcu to jest aż 10 min żeby zdobyć bramkę . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Spotkanie - Liverpool - Manchester City
Typ - Remis
Kurs - 3.30
Buk - Tobet
Analiza : Co tu dużo pisać - oba zespoły są aktualnie w bardzo dobrej dyspozycji - MC bez porażki od początku sezonu i 11 zwycięstw na koncie, Liverpool nie przegrał od 7-miu meczów, w tym wygrana z Chelsea i remis z MU. Jedni widzą faworyta w drużynie z Manchesteru- naszpikowanej gwiazdami, inni pokładaj nadzieje w ekipie z Anfield Road, która pokazała już, że umie grać z najlepszymi. Ja jednak sklaniam się w postawieniu na remis, gdyż myśle, że oba zespoły są formie i żadna nie zasługuję na porażkę.

✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Lorient - Nieca
Typ : Lorient wygra jednym golem @ 3,40 Bet365

Nicea w ostatnim meczu z St.Etienne kończyła w 8. Tak więc cz.kartki z tamtego spotkania oznaczają absencje w dniu dzisiejszym kiedy to przyjdzie im zagrać na Stade Le Mustoir. Wykartkowani to podstawowy bramkarz Ospina, podstawowy obrońca Civelli i najlepszy strzelec zespoło Moulongui.

C. Gourcuff trener Loerient także nie bez problemów kadrowych ,kontuzjowani są J. Aliadière , G. Bourillon , S. Dubarbier i B. Ecuele Manga . Najbardziej szkoda tego ostatniego. Reszta jak najbardziej do zastąpienia. Należy pamietać, że sztuczna trawa jest na obiekcie w Lorient. Tak więć te braki Nicei + słaba postawa Nicei wyjazdowa skłania do typu na gospodarzy.
W związku, że to Ligue1 to Nicea pewnie dobrze w tyłach zagra, a liczyć się będzie jedna skuteczna akcja stąd przewiduję jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Lorient :Audard - Pedrinho, Romao, Koné, Mareque - Jouffre, Coutadeur, Mvuemba, Monnet-Paquet - Sunu, Campbell.
Nice :Fernandez - Clerc (ou Gomis), Mabiala, Pejcinovic, Monzon - Sablé - Dja Djédjé, Coulibaly, Abriel, Meriem (ou Mounier) - Pentecôte.

✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool : Manchester City
Typ : over 2,5 w drugiej połowie
Kurs : 4,50
Buk : sportingbet
Godzina : 17.00
Analiza :

Już za kilka chwil rozpocznie się najciekawsze spotkanie tej kolejki Premiership.
Liverpool podejmie na swoim stadionie Manchester City i bez wątpienia to będzie wielki mecz, a moim zdaniem kibice obejrzą tu przynajmniej pięć bramek i to ze stron obu drużyn.
Liverpool w tym sezonie spisuje się nieźle, chociaż są narazie dopiero na 7 pozycji, ale 22 punkty to nie jest zły wynik.
Na uwagę zasługuje na pewno forma zespołu który nie przegrał już od pięciu spotkań, a ostatnio wygrał na wyjeździe z Chelsea Londyn 1:2.
Forma jest więc i to całkiem przyzwoita i być może będzie to pierwsza drużyna która w tym sezonie ligowym pokona Manchester City.
Manchester City zaś jest w wybitnej formie jeśli o zmagania ligowe chodzi, ale dużo gorzej jest w Lidze Mistrzów w której o awans będzie bardzo trudno.
Przegrali bowiem ostatnio z Napoli i żeby awansować musza koniecznie wygrać u siebie z Bayernem Monachium co już na pewno samo w sobie będzie trudnym zadaniem, a do tego jest jeszcze trudniejsze bo Napoli musiałoby stracić punkty z Villarrealem czyli zespołem który jeszcze punktów w tych rozgrywkach nie ma.
Być może więc jeden z głównych faworytów do wygrania całej LM odpadnie już w grupie.
W lidze jednak tak jak już mówiłem, jest naprawde wyśmienicie, nie przegrali jeszcze spotkania - wygrali 11 meczów i zremisowali 1.
Strzelają bardzo duzo bramek, kilka też jednak już stracili.
Ogólnie ta ekipa gra bardzo ofensywnie i te mecze ogląda się z wielką przyjemnością.
Jeśli dzisiaj by wygrali to odskoczyliby Manchesterowi United już na siedem oczek i Mistrzostwo w tym sezonie naprawdę byłoby bardzo możliwe.
Manchester City już pięć razy w tym sezonie miał przynajmniej pięć goli w swoich spotkaniach i są na szczycie jeśli chodzi o średnią bramek w swoich spotkaniach w całej lidze.
Liverpool jednak jest na dokładnie drugim biegunie bo oni tą średnią mają najniższą, a do tego ani razu nie mieli pięciu goli w swoim meczu.
Myślę jednak że w takim spotkaniu jak to bramek może być naprawdę wiele.
Manchester jednak zdecydowaną większość swoich bramek strzela w drugich połowach meczów i dzisiaj też liczę szczególnie na tą drugą odsłonę.
Myślę że w niej możemy zobaczyć ze trzy bramki.
Początkowo chciałem postawić na over 4,5 (kurs nawet 7,00) ale jednak zdecydowałem że trzy bramki w drugiej połowie to lepsze wyjście bo przez pierwszą częśc meczu dziać się może jednak niewiele.
Polecam.

⛔ 100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, EBEL
Spotkanie: Medvescak Zagreb - Linz
Typ: 2
Kurs:2.60
Bukmacher: bwin
Analiza:

Ciekawe spotkanie szykuje się w Austrii. Linz to miasto nastawione na hokej. W piłce nożnej nie idzie im dobrze, ale w hokeju są jedną z najlepszych drużyn tej ligi. Jadą do stolicy Chorwacji na mecz z Medvescakiem. Chorwacja ,jeżeli z czegoś słynie to na pewno nie z hokeja na lodzie. Mimo wszystko grają w lidze dość mocnej jak na Europę oczywiście... I cóż z tego skoro grają lekko mówiąc średnio. Wysoka pozycja w tabeli niczego nie predyscynuje... Powiem tylko jest beznadziejnie w ataku. Nie wiem z czego to wynika, ale po obejrzeniu meczu z ich udziałem, pomyślałem, że już w PHL jest lepiej... Linz to lider. Fenomenalnie grają jak na tą ligę. Od obrony po atak, bramkarz jest średni. Ich ofensywne usposobienie nie da szans na jakieś punkty dla drużyny z Zagrzebia. Krótko tytułem podsumowania: Mój typ: 2.


⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Primera Division
27.11.11 19:45
Athletic Bilbao - Granada
Typ: Athletic powyżej 1,5 gola do przerwy
Kurs: 4.00
sportingbet

Spotkanie trzynastej kolejki Primera Division pomiędzy siódmym w tabeli zespołem Athletic Bilbao i przedostatnim Granadą. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, którzy prezentują się zdecydowanie lepiej w tym sezonie, są niepokonani już od ponad dwóch miesięcy, u siebie przegrali tylko raz z Betisem, kiedy ten prezentował się dużo lepiej niż teraz, oprócz tego wygrali 2 spotkania i 3 zremisowali, bilans bramkowy 12:8. O ich wysokiej formie mogą świadczyć wygrane z PSG, Atletico remis z Barceloną i ostatnia wygrana na wyjeździe z Sevillą. Dzisiaj osłabieni będą brakiem tylko pomocnika Gurpeguiego. Goście spisują się słabiutko, zwłaszcza problemy mają na wyjazdach gdzie przegrali 4 z 5 spotkań, niestety dla mnie wygrali jednak z Sevillą co było ogromnym zaskoczeniem, ponieważ przegrywali od pierwszej minuty, jednak był to jednorazowy wystrzał, o czym świadczy fakt że w pozostałych meczach wyjazdowych nie zdobyli nawet jednej bramki. Dziś będą osłabieni brakiem trzech ważnych zawodników: Rico Mainza i Beniteza oraz rezerwowego Luceny. Wszystko wskazuje na to że dziś gospodarze wygrają pewnie to spotkanie.

⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie:
Marsylia - PSG
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza: Dość ryzykowny typ, ale jak dla mnie warto. PSG zajmuje 2 miejsce w Ligue 1 tracąc trzy pkt do Montpellier,. Marsylia jest 10 i po bardzo słabym początku sezonu zaczynają wracać do formy. Ostatnie rezultaty Marsylczyków jednak nie są najlepsze. Niespodziewana porażka z Olympiakosem w Lidze Mistrzów kompletnie skomplikowała sytuacje podopiecznych Deschampsa w grupie F. Ostatni mecz ligowy Marsylii odbył się 19 listopada i nie zdołali zdobyć nawet punktu w starciu z Montpellier. Teraz przed Marsylią kolejny pojedynek z silnym rywalem. PSG to ekipa, która na świetnie weszła w sezon. Podobnie jak drużyna Deschampsa, Paryżanie przegrali swoje ostatnie spotkanie w Ligue 1. Było to niespodziewanie z Nancy 0-1. W dzisiejszym meczu w składzie Marsylii nie znajdzie się Rod Fanni oraz rezerwowy Gignac, a w ekipie PSG tacy zawodnicy jak Tiene czy Chantome. Zapowiada nam się niezwykłe widowisko, oba zespoły na pewno będą chciały wygrać, ale ja jestem zdania, że drużyna ze stolicy Francji zainkasuje dziś trzy punkty.

⛔ 100
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: AC Milan - Chievo
Typ: Milan -2
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
27.11.2011 o godzinie 20:45 na San Siro Milan podejmie Chievo, które obecnie zajmuje 10 pozycję w Serie A z dorobkiem 15 punktów zaś Milan zajmuje 4 pozycję z dorobkiem 21 punktów. Milan w tym sezonie na San Siro jeszcze nie przegrał, natomiast Chievo wygrało tylko raz z Catania w zeszłej kolejce 2:1. Uważam, że dziś Milan spokojnie rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść nie tracąc przy tym bramki. Pozdrawiam!

27.11.2011 o godzinie 19:45 odbędzie się mecz.

✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 21

lordjuvent

Użytkownik
Dyscyplina:piłkaręczna
Mecz:Atletico Madryt-Vive Targi Kielce
Typ:Atletico(-8) - 2
Kurs:1.91

Analiza: W dzisiejsyzm meczu główny faworyt do zwycięstwa w Lidze Mistrzów- Atletico podejmie wicemistrzównaszegokraju. 2 tygodnie temu w kielcach wysokie zwyciestwo odniesli hiszpanie i wszyscy dzis spodziewają sie pogromu. Jednak ja stawiam ze nawet jesli Vivep rzegra- to nie wyżej niż 8 bramkami. W skłądzie Vive jest wiele gwiazd europejskiej i światowej piłki ręcznej- poza Polakami Szmalem, Jureckim czy Tkaczykeim są również Islandczyk Olafsson , Duńczyk Cleverly czy chorwat Buntić, będący jednymi z najlepszych na swych pozycjach w Europie. Mimo iż kadra Atletico jest potężna i prawdopodobnie dziś wygrają to nie sadze by przewaga wyniosla wiecej niz 8 goli- w Hiszpoanii Kielczanom gra sie dobrze- dla przykłądu w zeszlym sezonie w LM rywalizowali z Barceloną- u siebie sromotna klęska a na wyjeździe sensacyjny remis, lecz całkiem zasłużony. Dziś mimo prawdopodobnego zwyciestwa hiszpanów to nasi zawodnicy będą utzrymywali zbliżony wynik i nie przegrają wysoko.

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: TzG
Mecz: FINAŁ
Typ: Kuszewski wygra
Kurs: 3,55
betsafe
Final niedzielnego programu rozrywkowego na tvnie. Wydaje sie ze faworyt jest jeden natomiast ja widze value po stronie Bilguuna. Jest to final wiec decyduja tylko widzowie, taniec nie jest wazny tak naprawde. Bil zyskal ogromna rzesze fanow i mysle ze szanse rozkladaja sie 50/50. Wczoraj wszyscy widzielismy jakie uklady decyduja o zwyciestwie - Pudziankowski. Dzisiaj nie zdziwilbym sie gdyby tvn wylansowal na zwyciezce swoje dziecko. Przypomniec nalezy wygrana Anny Muchy ktora wlasnie takim dzieckiem byla. Marczyk ktora zaszla dalej niz Zielinska co rowniez dziwilo. Tak wiec dla emocji w ostatnim odcinku proponuje wyzszy kurs poniewaz widze w nim zdecydowane value.
typujemy tylko zdarzenia sportowe / Konrad
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom