>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.09.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 0

kostek45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: CKSA MOSKAWA - TOTTENHAM LONDYM
Typ: CSKA MOSKWA - remis nie ma zakładu
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Nie od dziś wiadomo, że wschodnia część Europy to bardzo ciężki teren dla pozostałych drużyn grających w Lidze Mistrzów. Może jeszcze nie zaskoczą nas moskiewskie mrozy ale temperatura będzie niska.
CSKA w 8 ligowych meczach nie przegrała ani razu, plasuje się na drugim miejscu w tabeli ze stratą jednego punktu do Spartaka. W tych ośmiu meczach straciła ledwie 3 bramki. Na własnym stadionie ostatni raz oficjalny mecz przegrali pod koniec zeszłego roku! Oczywiście nie wliczam tutaj meczów finałowych/pucharowych, gdzie grali jako gospodarz na neutralnym stadionie. W 1. kolejce LM po szybko straconych golach z Bayerem, udało się doprowadzić do cennego wyjazdowego remisu 2:2.
Suprs w lidze również radzą sobie świetnie, zajmując drugą pozycję.
Uważam jednak, iż pod nieobecność kontuzjowanych czołowych graczy, nie uda się wywieźć z Moskwy 3 punktów.

Kontuzjowane koguty:
-Kane
-Rose
-Dembele
-Dier
-Sissoko
Typ na CSKA z potencjalnym zwrotem w razie remisu.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting - Legia Warszawa
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Odssring
Analiza:
Obydwie drużyny w pierwszych meczach miały taki over, Legia 0:6 z Borussia Dortmund, a Sporting 1:2 z Realem Madryt. Legia gra beznadziejnie, okupuje ostatnie miejsca w ligowych tabelach, wynik szykuje się dość pokaźny w stronę Sportingu, lecz takie typy zostały już podane to po pierwsze, a po drugie over bramkowy wydaję się jednak chyba pewniejszy, bo Sporting te 2-3 bramki strzeli raczej na pewno, a i Legia zawsze może coś strzelić, odpali może coś z niczego Nikolić bądź jakiś karny, over 3.5 również wygląda dość pewnie ale gram typ pewniejszy bo i tak dobrze stoje z punktami i miejscem w tabeli i nie chce za bardzo ryzykować. Dodatkowo Sporting u siebie w lidze, taki over zaliczał 3 razy na 4 mecze.
Szykuje się bardzo ofensywny mecz, Sporting musi zagrać w sumie na swoim poziomie i to powinno wystarczyć do pokrycia tej linii spokojnie, gra u siebie, musi tu zdobyć 3 punkty, i pewnie Legia niestety dostanie szybkie 2-3 bramki już w pierwszej połowie tak jak to było z BVB, życzę wygranych i pozdrawiam!
⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna
Spotkanie: Sporting - Legia
Godz: 20:45
Typ: Rożny przed 9 minutą TAK
Kurs: 1,83
Bukmacher: BET365
Analiza:
Wszyscy dobrze wiemy jak gra Legia, no nie spodziewamy się w tym dzisiejszym meczu jakichś fajerwerków, raczej w drugą stronę, ciężkie lanie. Ja skłaniam się do zagrania rożnego przed 9 minutą. Spodziewam się od poczatku huraganowych ataków ekipy gospodarzy z których powinniśmy być świadkami dość szybkiego rogu. Sporting u siebie gra bardzo dobrze, szybko chce zdominować rywala a tym bardziej rywala pokroju Legii. A może jakimś szczęśliwym trafem Legii uda sie wyprowadzić kontre i wywalczyć rzut rożny w pierwszych minutach meczu. Typ myśle warty pogrania, Pozdrawiam ????
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Lyon
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wszyscy poprzednicy moi przeważnie wybierali dzisiaj typ z LM na Legię ze Sportingiem. Nie dziwię się. Ja sam nie miałem chęci szukać typu w tym spotkaniu żeby nie zdublować go, dlatego skupiłem się na zupełnie innym meczu, a zarazem dosyć ciekawym. Na Estadio Sanchez Pizjuan dojdzie bowiem do starcia Sevilli z Lyonem. W pierwszej kolejce goście dzisiejszego spotkania wygrali z Dinamo Zagrzeb 3-0, a Sevilla na wyjeździe przeciwstawiła się silnemu Juventusowi remisując 0-0. Na pewno jedni jak i drudzy będą chcieli dzisiaj wygrać to spotkanie, ale chyba bardziej będzie zależało na tym zawodnikom z Andaluzji. Wydaje mi się, że piłkarze z Lyonu są świadomi poziomu gospodarzy i trudnościom jakie będą ich czekać w tym starciu, dlatego też remis pewnie będą brać w ciemno. Zresztą patrząc na ostatnie mecze Lyonu to bym się raczej tego spodziewał. Słów kilka o ligowych dokonaniach jednych i drugich.
Na pierwszy ogień idą gospodarze. Sevilla aktualnie jest na 6 pozycji w lidze i powiedziałbym, że radzi sobie poprawnie. Tą drużynę stać na więcej i to pomimo tego, że w tym sezonie można powiedzieć ta drużyna jest budowana od nowa. Dlaczego? Otóż z tego zespołu odeszło 6 podstawowych zawodników z Grzegorzem Krychowiakiem na czele. Małego tego, z klubu odszedł również Unai Emery. Strata Krychowiaka, Gameiro, Llorente, Coke, Cristóforo i Reyesa na pewno zabolała sympatyków drużyny i się nie dziwię. W ich miejsce przyszło kilku naprawdę ciekawych piłkarzy z Nasrim i Luciano Vietto na czele. Wszystko fajnie, ale zanim nowy trener - Jorge Sampaoli poskłada wszystko w spójną całość na pewno zajmie trochę czasu. Stąd też pewnie niektóre wyniki. Mam tu na myśli remis z Eibar gdzie Sevilla większość spotkania grała z przewagą jednego zawodnika czy przegrana 3-1 z Bilbao. W tym ostatnim spotkaniu mogli zaprezentować się o wiele lepiej. Liga mistrzów rządzi się swoimi prawami dlatego liczę na o wiele lepszą Seville niż w ostatnim meczu. W Andaluzji powstał mały szpital, aż 5 zawodników jest kontuzjowanych. Trzech z nich nie wystąpiło ani razu w tym sezonie, Carrico wystąpił raz, a Rami trzy raz. Dlatego uważam, że kontuzje nie będą miały znaczenia w tym meczu.
Lyon w tym sezonie gra w kratkę. Dobre mecze potrafi przeplatać złymi. Przez to na ten moment zajmują 9 miejsce. Nie mam pojęcia z czego są te wahania. Do tego dochodzi jeszcze problem z meczami na wyjeździe gdzie ich gra jest taka niemrawa. Lyon w tym okienku transferowym stracił największą gwiazdę zespołu (pomijając Lacazette) - Samuela Umtitego i w sumie to jedyne osłabienie. Co prawda z klubu odeszło jeszcze kilku piłkarzy, ale drużyna na pewno na tym jakościowo nie ucierpiała. Natomiast klub ściągnął dwóch młodych piłkarzy (20 latka i 19 latka) oraz N&#39;Koulou i Rybusa. N&#39;Koulou i Rybus to podstawowi zawodnicy w tym sezonie. Co do młodzieży, to dostają szansę na grę. Młodszy z nich zapakował nawet 3 bramki w pucharze. Wszystko fajnie, ale od niedawna drużyna z Francji musi się borykać z osłabieniami wynikającymi z kontuzji. Największa z nich to na pewno utrata Lacazette. Najlepszego zawodnika drużny w mojej opinii. Do tego dochodzi kontuzja Rafael, który wystąpił w 7 spotkaniach... jednak tutaj jest mała szansa na jego występ. Do tego wszystkiego dochodzi zawieszenie Kalulu. Alexandre Lacazette to kluczowy zawodnik zespołu z Lyonu i to od niego w głównej mierze zależy siła ofensywna tego zespołu. Ten chłopak prawie w każdym meczu zapewnia bramki, aktualnie ma na koncie zdobyte 6 bramek w 4 meczach.
Podsumowując mój typ. Niemrawy Lyon bez Lacazette i jego bicie w mur w wielu meczach kiedy tego chłopaka nie ma na pewno jest powodem do grania w stronę Sevilli. Kto oglądał mecz Lyonu z Loriont to może coś o tym wiedzieć. W dodatku gra w kratkę o czym wspomniałem na początku też nie przekonuje mnie do stawiania na Lyon. Sevilla dzisiaj będzie chciała na pewno zmazać skazę po przegranej z Bilbao i do tego dołożyć pierwsze zwycięstwo w tym sezonie LM. Dorzućmy do tego jeszcze plus na korzyść Sevilli wynikając z faktu, że grają u siebie. Estadio Sanchez Pizjuan to twierdza. Niech o tym świadczą wyniki meczów u siebie z tamtego sezonu oraz z tego sezonu.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: THW Kiel - HBW Balingen
Typ: HA -9.5 HBW Balingen
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Piękną analizę napisałem i właśnie mi się wykrzaczyło. Więc tym razem w skrócie:
1. Kilonia dominuje, ostatnie trzy kolejki = trzy wygrane, różnicą 11, 9, 11 goli. W niedzielę rozpoczęli LM wygraną z PSG po bardzo wyrównanym meczu.
2. Balingen - szkoda gadać. Cztery porażki i jeden remis, dno tabeli, różnice 7, 2, 4 i 9 goli in minus.
3. Jeśli tylko będą chcieli się odbudować (możliwości są - wiosną ten zespół toczył wyrównane boje z większymi od siebie: porażka z Fuchse 1 golem i remis... z Kiel), nie ma lepszej okazji. Plan maximum dla Balingen to oczywiście dać sobie wrzucić jak najmniej goli.
4. Nie ma lepszej okazji, bo Kilonia gra w sobotę kluczowy dla kolejności w tabeli mecz wyjazdowy z Barceloną w LM. Będą rotacje w składzie, mecz pod kontrolą itp. W tej sytuacji można zaryzykować, że różnica bramkowa w meczu wyniesie max. 9 trafień.
PS. Znów mi wykrzaczyło, ale tym razem skopiowałem post.
✅112
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;LM P/Nozna
Godz;20.45
Spotkanie;Sporting Lisbona-Legia Warszawa
Typ;1/1 Sporting/Sporting
Kurs;1,73
Bukmacher;Sportingbet
Analiza;
Zmiana trenera,brak Pazdana,0-0 z Wisłą,przegrana u siebie z Lubinem 2-3,0-6 z Borusią,to nie wygląda dobrze.
Sporting po pechowo przegranym meczu w Madrycie będzie szukał punktów u siebie w domu.Przykro to pisać,ale z najsłabszą drużyną w grupie.
W lidze jak najbardziej ok.Wicelider za Benficą 5-0-1 w bramkach 13-6.
Legia potrafiła u siebie przegrać do przerwy 0-3 W LM.Może wyciągną jakieś wnioski i nie będzie pogromu/OBY/,ale Sporting powinien strzelić już w pierwszej połowie i wygrać mecz.
Staram się nie stawiać takich spotkań ,ale to powinno gładko wejść.
Resztę opisali już inni i nie chcę się powtarzać
✅73
 
A 0

abdpope

Użytkownik
Dyscyplina;Puchar Polski Regionalny P/Nozna
Godz;16;30
Spotkanie; LKS Czaniec -Rekord Bielsko Biała
Typ;1 strzeli gola-LKS Czaniec
Kurs;3,25
Bukmacher;BET365
Analiza; drużyny są dogadane, Rekord odpuszcza początek-Czaniec strzela gola, później dają wyrównać Rekordowi i grają od 1;1 normalnie.
Info z szatni
kiepska analiza
ja lubię żarty ale bez przesady..
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka Nożna LM
20 45
Leicester - Porto
1+2.5
4.00
B365
Witam troszke długo tu nie gościłem więc dzisiaj krótko. Wziąłem pod lupę mistrzów anglii która podejmie u siebie jedną z najlepszych drużyn półwyspu iberyjskiego. Lester jako nowość w rozgrywkach ligi mistrzów pięknie poradził sobie w pierwszym starciu z Brugge nie dając im szans na strzelenie bramki i wygrywając spotkanie trzema golami. Drużyna makaroniarza w lidze nie spisuje jak narazie idealnie ale mając tytuł mistrza kraju sądze że Ranieri poluję tutaj na wysokie zajście w lidze mistrzów co potwierdza nam pierwszy ich mecz. Porto już nie jest taką potęgą jaką byli jakiś czas temu więc Lester nie powinien mieć dużych problemów by ten mecz wygrać tym bardziej że grają na swoim podwórku. Sądzę że typ 1 + 2.5 powinien być jak najbardziej trafny
⛔100
 
ojciechrzestny 37

ojciechrzestny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA - Lique 2
Godzina: 18:30
Spotkanie: GFC Ajaccio - Amiens
Typ: Amiens
Kurs: 4.03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś w 2 lidze francuskiej dojdzie do pojedynku drużyny Ajaccio z Amiens.
Skupmy się na drużynie gości.
Drużyna zajmuję 2 miejsce (Strata 1 pkt. do lidera, ale mecz mniej).
Jeśli dziś wygrają wskakują na pozycje lidera.
Na 4 rozegrane mecze na wyjeździe wygrali 3 i jeden przegrali (od 45 minuty grali w 10).
Widać, że na razie gra się im układa.
Nie mogą powiedzieć tego zawodnicy gospodarzy (drużyny znanej z niedawnej gry w Lique 1),
którzy zajmują 14 miejsce w tabeli z dwoma 2 wygranymi 4 remisami i 2 porażkami.

W meczu raczej padnie mało bramek, ale myślę że o 1 bramek lepsi będą goście.
Warto też pomyśleć o Amiens/Remis.
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Juventus Turyn
Typ: Juventus -1,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Może Juventus średnio zaprezentował się w pierwszej kolejce LM zaledwie remisując u siebie z Sevillą. Ale spójrzmy na to szerzej. Sevilla dobrze się broniła i dlatego wybroniła remis, bo Stara Dam była zdecydowanie lepsza w tamtym spotkaniu. Przegrali mecz w lidze? Kurcze, 3 kolejki temu na wyjeździe z taką marką jak Inter (obecnie 3. w tabeli) a poza tym w 6 kolejkach nie stracili ani oczka więcej. Niby odszedł Pogba ale skład jest jeszcze lepszy niż przed rokiem. Pjanić zaraz wyrówna tą różnicę, bo jest świetnym piłkarzem, a do tego mamy Higuaina czy Dani Alvesa. Dinamo Zagrzeb to totalny outsider Ligi Mistrzów co pokazała porażka 3-0 z Lyonem, grającym już bez Lacazette&#39;a czy Fekira. Juventus jest ekipą o dwie klasy lepszą i wygrają ten mecz, szczególnie po stracie punktów w pierwszej kolejce.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger Orleans (Francja)
Godzina: 16:15
Spotkanie: Jan Lennard Struff - Daniil Medvedev
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj proponuję mecz tenisowy na kortach twardych (na hali) z turnieju Challengerowego z Francji. Strzeszczam się bo mecz już niebawem się zaczyna, chociaż pewnie będzie opóźnienie. Dla mnie faworytem tego meczu jest młody Rosjanin. Struff na tej nawierzchni słabo spisuje się w tym sezonie. Zdecydowanie lepiej wiedzie mu się na cegle niż na kortach twardych. Medvedev z kolei na tej nawierzchni jest mocny i myślę, że poradzi sobie z tenisistą z Niemiec. Daniil na kortach twardych prezentuje się bardzo solidnie, popełnia mało błędów a do tego ma mocny serwis. Struffowi ta nawierzchnia wyraźnie w tym roku nie leży. Nie zagrał na niej w tym sezonie za dużo meczy a rosyjski tenisista wręcz przeciwnie więc uważam, że jest na hardzie dużo lepiej ograny i to powinno tutaj zaprocentować. Obaj tenisiści spotkali się już raz ze sobą. Miało to miejsce w tym sezonie w turnieju ATP w Hamburgu na nawierzchni ceglanej. Wtedy górą był Medvedev, który wygrał 2-1 w setach. Dziś uważam, że znów wygra. Pokonał Niemca na cegle to tym bardziej powinien go ograć na korcie twardym. Dziwi mnie tak wysoki kurs na Daniila, bo dla mnie to on jest faworytem i myślę, że nie zawiedzie. Polecam.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 897,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina ; Piłka nożna / Polska Puchar
Godzina : 17:45
Spotkanie : Chojniczanka Chojnice : Wisła Kraków
Typ : Chojniczanka wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs : 4.70
Bukmacher : Unibet
Dziś w Chojnicach może być ciekawie , w ramach 1/8 finału PP gospodarze podejmują Wisłę Kraków , jak wiemy nie od dziś puchary rządzą się swoimi prawami a w tej edycji PP już nie raz mieliśmy się okazję do tego przekonać że faworyci czyli zespoły wyżej postawione ulegały tym &quot;malutkim&quot; i tu również liczę na coś podobnego . Chojniczanka w 1 lidze idzie rewelacyjnie i chłopaki na dzień dzisiejszy zajmują 2 pozycję po 10 kolejkach i bilans 5-4-1 robi wrażenie , inaczej ma się sprawa z Wisełką która zamyka tabelę Ekstraklasy a atmosfera wokół klubu do najlepszej nie należy , co prawda dla Wisełki ten mecz ma ogromne znaczenie gdyż to krótsza droga aby zagrać w pucharach bo w lidze na dziś ta szansa jest zerowa , w poprzedniej rundzie Chojniczanka poradziła sobie z Stalą Mielec ogrywając rywala u siebie 2:0 natomiast Wisła męczyła się w Sosnowcu i po dogrywce wygrali ostatecznie 4:3 , w tym meczu osobiście liczę że Chojnice dadzą z siebie maksa i awansują do ćwierćfinału gdzie czeka już Lech Poznań ale na gola ze strony Wisły także liczę stad mój typ to win po stronie Chojniczanki i bramki z obu stron !
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godzina 20:45
Spotkanie: Sporting-Legia
Typ: over 4.5 gola
Kurs: 4.66
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Na dziś dla mnie najpewniejszym typem będzie rywalizacja Sportingu Lizbona z zespołem Warszawskiej Legii, gospodarze według mnie będa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie, już w pierwszym meczu ekipa z Lizbony pokazała na stadionie Madryckiego Realu iż nie wolno ich lekceważyć, do 89 minuty Sporting prowadził na Santiago Bernabeu 0:1 i gdyby nie wolny Ronaldo pewnie by w tamtym meczu zainkasował niespodziewanie komplet punktów, jednak i tak ich gra wzbudziła u mnie spory szacunek, w przeciwieństwie do legii, ktora nie dośc że zagrała beznadziejnie to w przeciągu 90 minut byla w stanie stworzyć sobie tylko 2 sytuację do zdobycia bramki, dodać musze iż nie były to setki, Legia moim zdaniem nie powalczy też w tej drugiej kolejce gospodarze bowiem zdają sobie chyba z tego sprawę iż łatwiejszego spotkania w tej grupie mieć nie będą, tak więc spróbują zdobyć jak najwięcej bramek, ja stawiam na powtórkę z rozrywki i wynik 3:0 do połowy oraz 6:0 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Sporting - Legia
Typ: Sporting wygra obydwie połowy
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tyle już o tym meczu napisano... Dla mnie ten mecz jest jednym z najłatwiejszych sposobów na zarobek. Podobnie jak mecz z BVB, jednak tam jeszcze można było mieć opory przed grubym graniem, bo to jednak LM i może Legia się zepnie. Jak pokazał mecz w Warszawie Legię od Europy dzielą lata świetlne. Po pierwszych trzech bramkach BVB przystopowała, ale gdyby im się chciało to dwucyfrówka nie wymagałaby dużo więcej wysiłku. Dziś legioniści zmierzą się ze Sportingiem w Lizbonie. Sportingiem, który w poprzedniej kolejce do 90 minuty prowadził na wyjeździe z Realem. Jeżeli ktoś czyta weszło to dziś pojawił się artykuł o tytule &quot;Legia w Lizbonie, czyli jeden argument za i sto tysięcy przeciw&quot;. Tym jedynym argumentem jest efekt nowej miotły po zatrudnieniu Magiery. Jest to jeden, jedyny i w dodatku naciągany argument przemawiający za Legią. Cała reszta po stronie Sportingu - forma, przygotowanie, atmosfera, doświadczenie, zgranie, wyszkolenie. Dosłownie wszystko. Legia jest totalnie rozbita i powinna dostać oklep nawet od Wisły, ale tam też grają dziady, które nie potrafią strzelić karnego. W moim odczuciu każdy typ w stronę Sportingu jest idealnym typem na dziś. Legia wygląda dziś jak schorowany, bezzębny staruszek niosący reklamówkę z forsą, na drodze którego staje 11 karków zamierzających mu tą reklamówkę wyrwać. Staruszek może się opierać, ale w tym starciu jest bez szans i tylko od wyrozumiałości karków zależy czy poza zabraniem reklamówki staruszek dostanie porządny łomot.
Koledzy wyżej zabrali mi inne typy, ale obiema rękami podpisuję się pod rożnymi -4 lub -3,5 w stronę Sportingu, Sporting + over 2,5, Sporting HT/FT, Sporting -2,5 czy nawet over 2,5 + brak BTS po kursie ponad 3.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ : under 2.5
Kurs : 2,56
Bukmacher : Oddsring
Analiza :
Najciekawiej zapowiada się dzisiejszy mecz faworytów grupy Borussi i Realu.
Na inaugurację w nowej edycji Ligi Mistrzów obie drużyny zapisały na swoje konto po
zwycięstwie . Borussia Dortmund w wyjazdowym meczu ograła 6:0 mistrzów Polski Legię Warszawa, natomiast Real Madryt wygrał u siebie 2:1 ze Sportingiem Lizbona. Szczęśliwie, ponieważ obie bramki zdobyte w samej końcówce spotkania , 89 minuta
Ronaldo i doliczonym czasie meczu Morata.
Po Lidze Mistrzów obie drużyny rozegrały po trzy ligowe spotkania. Lepsze humory mają po nich zawodnicy Dortmundu , którzy odnieśli trzy pewne zwycięstwa. Borussia wygrywała z Darmstadt (6:0), Wolfsburgiem (5:1) i w ostatni weekend z Freiburgiem (3:1).
Królewscy w trzech meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo, pokonując na wyjeździe 2:0 Espanyol Barcelona. W ostatnich dwóch kolejkach drużyna remisowała z Villarreal (1:1) i Las Palmas (2:2).
Obie drużyny od 1 kwietnia 1998 spotkały sie w lidze Mistrzów 11 razy , 3 razy
zwyciężał Dortmund i były to wygrane na własnym boisku ( 2012r. 2-1 ,2013r. 4-1
2014r. w ćwierćfinale 2-0 .) 3 remisy i 5 porażek , bramki ogółem 31 .
Borussia do tych trzech zwycięstw u siebie ma na koncie tylko jedną porażkę dwa
remisy , bramki strzelone na własnym boisku Realowi 9 , straconych 8 .
W tych 6 meczach było po równo powyżej i poniżej 2,5 bramki , ja uważam że obie
drużyny nie będą ryzykowac i zagrają na remis.
Borussia do wtorkowego meczu przystąpi osłabiona brakiem takich zawodników jak Neven Subotić, Erik Durm, Marco Reus, Marc Bartra czy Sven Bendner.
Z Królewskimi do Dortmundu nie udali się natomiast Casemiro i Marcelo.
⛔100
 
smok1910 22

smok1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Copenhagen - Club Brugge
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam !!! Na dzisiaj wybrałem mecz moim zdaniem dwóch kandydatów do zajęcia 3 miejsca w grupie G Ligi Mistrzów. Pierwsze mecze mamy już za sobą i tak drużyna z Kopenhagi potrafił zremisować na wyjeździe z FC Porto psując pewnie nie jeden kupon w tym i mój . Co prawda początek tego meczu wskazywał na wygraną gości bo juz w 13 minucie było 1-0 za sprawą Otavio jednak po przerwie FC Copenhagen odrobiło straty i padł remis 1-1 co pokazuje że potrafią wyjść z opresji grają z teoretycznie lepszymi drużynami i na wyjeździe.Natomiast jeśli chodzi o Club Brugge swój pierwszy mecz przegrali u siebie z ekipą Leicester na własnym stadionie 0-3 . Drużyna Club Brugge w dzisiejszym spotkaniu najprawdopodobniej nie będzie mogła skorzystać z usług aż 4 swoich graczy ( są szanse że dwóch z nich zagra w dzisiejszym spotkaniu ) natomiast zespól FC Copenhagen wypada w tym zestawieniu dużo lepiej bo nie może wystawić tylko jednego zawodnika za kartki co dodatkowo upewnia mnie że w dzisiejszym meczu dadzą sobie radę z ekipą gości. Dodatkowo zaobserwowałem że kurs na ekipę gospodarzy spada ze 1.91 na 1.75 i kto wie czy nie spadnie jeszcze bardziej więc myślę że warto szybko decydować się na postawienie 1 w tym meczu ;) Jest to moja pierwsza analiza na tym forum więc proszę o wyrozumiałość i życzę powodzenia z moim typem na Waszych kuponach ????
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sporting - Legia Warszawa
Typ: Suma goli/Obydwie drużyny strzelą gola - Powyżej 2.5/NIE
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Piłkarsko drużyna Sportingu stoi myślę o dwa poziomy wyżej od legionistów. Do tego dochodzą fatalne ostatnio wyniki.
Piątkowy mecz ze słabą Wisłą pokazał, że drużyna Legii ma formę grubo pod kreską. W pierszej połowie nie oddali ani jednego strzału na bramkę rywala, ani jednego. Zanim Magiera podreguluje trochę chłopaków to myślę, że jeszcze zobaczymy pare meczy. Sporting pewnie nie powtórzy pogromu Borusii ale myślę, że te 3 gole strzelą. Kurs jest warty zagrania więc polecam.
Dobrym wyborem na ten mecz jest też:
- Sporting -1,5 1.92,
- Sporting -2,5 2.67,
- do przerwy/koniec Sporting/Sporting 1.66
⛔100
 
P 0

przemek2094

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - FC Porto
Typ: Remis
Kurs: 3.10
Bukmacher: STS
Analiza: Według mnie będzie to bardzo wyrównany mecz, drużyna z Anglii wyśmienicie zaczęła swoją historię w Lidze Mistrzów od zwycięstwa z Club Brugge na wyjeździe 0:3. W lidzie angielskiej jednak nie idzie im tak wyśmienicie jak rok temu.
FC Porto to już doświadczony zespół w Lidze Mistrzów, po 1 kolejce zremisowanej z FC Copenhagen nie mogą sobie pozwolić na porażkę, ale myślę że Leicester będzie się dobrze bronić swojej bramki. Dla obu drużyn tak naprawdę remis nie jest zły. Dlatego właśnie myślę, że padnie remis.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Sporting - Legia
Typ: under 1.5
Kurs: 5
Bukmacher: bah
Analiza:
Wszyscy się eksyctują bo legia przegrała 6:0.
Ale nikt nie popatrzy ze strony ze ich ostatnie mecze nie grali źle, oglądajac mecz z wisła nie pachniało od nich golem, ale dobrej drużyny defensywnej.
Jako że legia musi, a ino nie ma nic do stracenia bedzie sie bronic przed strata bramki i wcale sie nie zdziwie jak wygra 0:1 bo ino jakiś karny lub dobre zagranie.
Sporting na pewno bedzie chciał ugrać dobry wynik dlatego jak remis 0;0 zachowa sie do połowy lub do 60 minuty beda bardziej atakować zostawiając tyły co może L. wykorzystać. Nie kibicuje legii, co widac po awatarze, ale sadze ze ludzie dużo kuponów zwalą sobie po takim typie. Ja for fun zagrałem under 1.5 bo kurs dobry, a szansa oczywiście że jest. Sporting to nie Dortmund nie Barcelona, jak się skończy wygraną to nie dużą.
⛔100
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kopenhaga - Club Brugge
Typ: 1/obie
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, ja przeanalizuję może mniej ciekawszy pojedynek w lidze mistrzów dzisiaj lecz moim zdaniem warto postawić ten typ, kurs spory a szansa duża. Mój typ na mecz Kopenhaga vs Brugge to 1 i obie strzelą gola.
W pierwszej kolejce ligi mistrzów Kopenhaga nieoczekiwanie wywiozła 1 punkt z Portugalii1:1 z FC Porto to świetny wynik patrząc na to, że grali na wyjeździe.
Club Brugge w pierwszej kolejce zostali rozbici u siebie przez mistrza Anglii Leicester City 0:3.
Kopenhaga jest w kapitalnej formie nie przegrali ostatnich 18 meczu a konkretniej nie przegrali meczu jeszcze w tym sezonie ! Licząc ligę oraz ligę mistrzów, nie liczę meczy przedsezonowych.
Club Brugge dość słabo weszli w sezon sporo porażek jak na nich w lidze Belgijskiej, dopiero ostatnio 3 wygrane z rzędu lecz przeciwników mieli słabych.
W Kopenhadze nie zobaczymy tylko pauzującego za czerwoną kartkę J. Gregus natomiast w Bruggi nie zobaczymy L. Rafaelov, B. Engels i prawdopodobnie B. Mechele i F. Gedoz.
Kopenhaga jest w dużo lepszej formie i jeśli liczą na awans do następnej rundy muszą wygrać mecz u siebie ze słabym klubem z Belgii natomiast Brugge nie ma nic do stracenia i będą atakować i powinni chociaż 1 gola strzelić. Typuję wynik 3:1 dlatego taki typ.
Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom