>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.09.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 54,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 27 września

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Kuala Lumpur
Spotkanie : Ramos - Nishikori
Typ : Ramos
Kurs : 4,50
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Jak dla mnie ten cały Nishikori jest przereklamowany.
Biega dobrze - jak każdy Japończyk, jest wytrzymały - jak każdy Japończyk, gra siłowo - jak każdy Japończyk, dobrze się broni...
Ramos to zawodnik o pokaźniejszej budowie ciała. Gracz leworęczny, co dodatkowo utrudnia zadanie jego rywalom. W podobnym wieku co Nishikori.
Lepiej serwuje, mocniej bije z forehandu i backhandu, ma większy zasięg przy siatce.
Do tej pory spotkali się 2 razy, oba mecze na nawierzchni ziemnej, która pozwoliła zneutralizować siłę Hiszpana. Tym razem górą powinien być Ramos, ponieważ nawierzchnia jest szybsza przez wysoką temperaturę w Malezji.
Obaj potrafią grać na hardzie i mecz powinien być zacięty, ale mam nadzieję, że na tarczy wróci Kei
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
27.09.2012 00:00
Dycyplina: Pilka Nozna- Recopa Sudamericana
Spotkanie: Santos-U.De Chile
Typ: 2
Kurs: 5.45
Buk: Pinnacle Sports
Analiza: Drugie spotkanie finalu Recopa Sudamericana. Mierza sie ze soba zwyciezca Copa Libertadores 2011- Santos oraz triumfator Copa Sudamericana 2011 Universidad de Chile. W pierwszym spotkaniu padl bezbramkowy remis. Rzutu karnego nie wykorzystal Neymar. Wydaje sie, ze goscie sa skazani na porazke jednak mysle , ze calkiem realna jest tu niespodzianka. Oba zespoly graly ze soba poki co 3 razy osiagajac po jednym zwyciestwie, remisie oraz porazce.
U.D moim zdaniem niespodziewanie nie zdolali u siebie strzelic ani jednej bramki utrudniajac sobie niesamowicie sytuacje przed rewanzem. Jednak Santos w tym sezonie nie blyszczy, w 13 meczach u siebie odniesli jedynie 5 zwyciestw, plasuja sie na 11 miejscu w tabeli i maja raptem 6 pkt przewagi nad strefa spadkowa. Najwieksza gwiazda zespolu - Neymar odkad stal sie obiektem plotek transferowych calego pilkarskiego swiata nie daje swojej druzynie wystarczajaco wiele. Sadze, ze goscie ktorzy w przeciwienstwie do Santosu nie maja jeszcze na swoim koncie tego trofeum beda bardziej zmotywowani, a przede wszystkim zgodnie z regula iz puchary rzadza sie swoimi sprawia niespodzianke i utra nosa utytulowanemu rywalowi.
⛔ 100
 
S 20

she11ker

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Bangkok
Spotkanie : B. Tomic - D. Sela
Typ : ponizej 21,5 gema
Kurs : 1,83
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Po meczu z Garcią-Lopezem inny wynik tego spotkania (jak 2:0 dla Australalijczyka) będzie poprostu sporą niespodzianką. Tomić przejachał się po Hiszpanie aż miło 6-0, 6-2. Widać, że hard to jest po prostu jego nawierzchnia. Myślę, że będzie to gładkie 2:0 i spokojne pokrycie tego zakładu. Sela nie jest geniuszem serwisu, warunki fizyczne także sporo słabsze od Bernarda (175cm - 196cm). 19-latek to już uznane nazwisko na kortach ATP i o klasę lepszy zawodnik od przeciętnego Seli.
⛔ 100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie. - Finlandia, SM-liiga
Spotkanie: HIFK(-1,5) - Lukko
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza: Czwartkowe mecze, tyle ciekawych wydarzeń a można wybrać tylko jedno. Jest to moje 4 &quot;typowanie&quot;, więc zachowałem schemat Piłka Nożna/Hokej/Piłka Nożna i teraz znów hokej. Wracając do meczu troche o przeszłości i teraźniejszości.
Sezon 10/11 jest ostatnim udanym sezonem dla drużyny przyjezdnych, zajęli 4 wysokie czwarte miejsce, przeszli przez ćwierćfinały w play-offach. Przyszedł półfinał z HIFK, który ulegli w 5 meczach (4:1). HIFK w tym samym sezonie 3 miejsce + mistrzostwo play-offów.
Sezon 11/12 HIFK 3 miejsce + ćwierćfinały play-off. Lukko 9 miejsce dające prawo gry w kwalifikacjach play-offów, lecz przegrywają w 3 meczach z Blues`em (2:1).
I obecny Sezon 12/13 HIFK po 6 meczach, 3 zwycięstwa, 1 po dogrywce i 2 porażki. Obie porażki z drużynami, które sensacyjnie dobrze zaczęły swoje sezony Saipa i Blues. Lukko 5 meczy, 1 porażka po dogrywce, 3 porażki.
H2H :
27.01.12 SML Lukko IFK Helsinki 2 : 5
29.12.11 SML IFK Helsinki Lukko 6 : 2
15.11.11 SML IFK Helsinki Lukko 4 : 1
15.10.11 SML Lukko IFK Helsinki 3 : 1
05.04.11 SML IFK Helsinki Lukko 7 : 1
04.04.11 SML Lukko IFK Helsinki 0 : 3 HIFK : 8
02.04.11 SML IFK Helsinki Lukko 5 : 2 Remis : 1
01.04.11 SML Lukko IFK Helsinki 1 : 3 Lukko : 1
30.03.11 SML IFK Helsinki Lukko 2 : 3d
24.02.11 SML IFK Helsinki Lukko 6 : 3
Wszystkie mecze, które HIFK wygrywa jest różnicą min. 2 bramek.
Początkowo myślałem o zabezpieczeniu się i typie na zwycięstwo z kursem 1,70, ale ogarnąłem statystyki i jakby nie patrzeć jutro HIFK powinno gładko wygrać te spotkanie.
Pomogłem ?! Po &quot;dzięki&quot; ój! ????
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Chińskie Tajpej - Guam
Typ: over 2,5
Kurs: 1,42
Bukmacher:

Co tu dużo mówić, wystarczy spojrzeć na dotychczas rozegrane bezpośrednie mecze obu drużyn. Było ich cztery, a wyniki to 4-2, 1-4, 0-10 i 9-0, co daje nam średnio 4,5 gola na mecz :] Więcej chyba nie trzeba pisać, bo to jedyny argument popierający ten typ, no może oprócz tego, że jest spora różnica, jeśli chodzi o poziom obu zespołów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Y 1

yuma177

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy Serie A
Spotkanie: Siena - Bologna
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Siena posiada ostatnie miejsce w tabeli dlatego że zaczęła grę z ujemnymi 5pkt i posiada teraz -1, ma na koncie 1 przegraną 2 remisy i 1 wygraną. Z tym że ostatnia wygrana była 2 do 0 z Interem na wyjeździe. Bologna co prawda potrafi grać w piłkę potwierdza to wygrana z Romą, ale sądzę że Siena wygra ten mecz bo musi odbić się trochę w tabeli, a nie są wcale słabszym zespołem od Bologny, nawet bym powiedział że lepszym. Tak więc liczę na pewną wygraną Sieny.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, WTA Tokio
27.09.12 11:15
Radwańska - Woźniacka
Typ: DW 2:1
Kurs: 4.70
betfair
Ostatni pojedynek ćwierćfinałowy turnieju WTA w Tokio pomiędzy turniejową trójką Agnieszką Radwańską a rozstawioną z numerem dziesiątym Karoliną Woźniacką. Jest to pojedynek, w którym według mnie nie ma zdecydowanej faworytki, liczę na wyrównany mecz, tak jak miało to miejsce w ostatnich ich pojedynkach. Agnieszka w turniejach na twardych kortach w Stanach Zjednoczonych zaprezentowała się przeciętnie, dwa pamiętne sierpniowe pogromy z Na Li, oraz również w US Open dość słabo, ledwie czwarta runda i porażka z Vinci. Teraz wraca by bronić punktów za zeszłoroczne zwycięstwo w tym turnieju, lecz półfinał to chyba wszystko co będzie w stanie tu osiągnąć, ponieważ w kolejnej rundzie zapewne czekać będzie Azarenka. Jednak by osiągnąć półfinał trzeba ograć Woźniacką, cóż można jednak powiedzieć o formie Agnieszki, w meczu z Jankovic ta druga nie grała zbyt dobrze przez większość część spotkania, dopiero w drugim secie zaczęła grać dobrze, postawiła cięższe warunki, jednak ostatecznie Radwańska pokonała ją w dwóch setach, a o meczu z Hampton można mówić jedynie na podstawie statystyk i można stwierdzić że Polka wygrała dzięki słabemu procentowi (41) pierwszego podania w korcie rywalki, natomiast pozostałe są wyrównane. Najtrudniejsze pojedynek jednak przed nią, czeka Karolina Woźniacka, która co prawda sezon ma przeciętny, jednak po słabych występach na kortach twardych w USA wróciła w dobrej dyspozycji zwyciężając w turnieju w Seulu, co prawda nie najsilniej obsadzonym, jednak zwycięstwo to zwycięstwo a takie rywalki jak Makarova czy Kanepi w tenisa grać potrafią. W tym turnieju ma za sobą już trzy pojedynki, już dzień po finale w Seulu przyszło jej się zmierzyć w pierwszej rundzie z Jovanovski, miała problemy ale ostatecznie wygrała w trzech setach, następnie w dwóch setach okazała się lepsza od Hantuchovej a rozstrzygający okazał się tie-break pierwszego seta, aż wreszcie w trzeciej rundzie pokonała w trzech setach rozstawioną z numerem siódmym Chinkę Na Li. Większość stawiających przeciwko Woźniackiej w dzisiejszym meczu sugeruje się tym pojedynkiem, jednak czy słusznie?! uważam że nie, bój z Radwańską to będzie zupełnie inne spotkanie, to że Na Li ma taki a nie inny styl i że to od niej zależał wynik dziś nie będzie miało żadnego znaczenia, na kort wyjdą dwie tenisistki które czują się świetnie w defensywie, dużo biegają, walczą itd itp. Tak jak pisałem wcześniej ich ostatnie pojedynki były długie i wyrównane, nie wzięło się to znikąd, obie są dobrymi koleżankami, znają się bardzo dobrze, ciężko czymś zaskoczyć rywalkę, gdy obie są w podobnej dyspozycji kończy się ciężkim bojem. Głównym typem na to spotkanie jest ponad 20,5 gema, a do tego wystarczy jeden wyrównany set, rozstrzygnięty w końcówce i trochę walki w drugim, a przecież wielce prawdopodobne że ujrzymy trzy setowy pojedynek, a jako że Karolina zagra dziewiąte spotkanie w ciągu dziesięciu dni uważam że warto postawić po bardzo atrakcyjnym kursie 4.70 na dokładny wynik 2:1 w setach dla Radwańskiej.
⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Tokio
Spotkanie: Samantha Stosur - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Do trzech razy sztuka. Sam o wiele, wiele pewniej trzyma swoje gemy serwisowe i to jest mój główny argument na to spotkanie. Sharapova co chwilę daje się złamać, dzięki czemu w zakładach na żywo można na tym kokosy zebrać. Nigdy nie wiadomo czy serwisem trafi w kort czy walnie kolejny podwójny błąd, rzut monetą. Do tego dochodzi ogromna ilość niewymuszonych błędów, o czym już pisałem wczoraj (więcej miała tylko Li w przegranym dzisiaj spotkaniu z Wozniacki). Nie ukrywam, że sugeruję się też poprzednim turniejem, US Open, gdzie chyba na każdym Stosur zrobiła lepsze wrażenie. Obie odpadły w trzech setach z Azarenką, ale Australijka zagrała o wiele lepszy mecz. Ma gorsze momenty, gdy sporo wyrzuca, ale nie tyle co Szara. Zdecydowanie tak typuję, ktoś w końcu musi odprawić Marię. Watson nie miała na to siły, a Safarova chyba rywalizowała z nią, kto zrobi więcej DF i UE. Mam nadzieję, że to będzie zakład dnia i da sporo zarobić, bo groszy na to nie stawiam.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, Litwa, LKL
Pieno - Sakalai
Pieno Zvaigzdes -7.5 - Sakalai 1.85
Tobet

Pieno to 5 ekipa zeszłego sezonu, Sakalai zajęło 10 miejsce. Poniżej wszystkie ruchy kadrowe obu ekip. Sakalai rozdało praktycznie całą ekipę, a w ich miejsc ściągnęli jakichś średniaków, w tym zespole jest 1, może 2 graczy wybijających się ponad jakąś przeciętność, także sukcesów wielkich im nie wróżę. Pieno też straciło trochę graczy, ale zrekompensowali to sobie dużo lepiej niż ich dzisiejsi rywale. Ściągnęli lepszych graczy z LKL, a do tego mają Amerykanów. Widziałem filmiki z Gatesem i na Litwie powinien sobie spokojnie pod koszem poradzić. A inni Amerykanie też z pewnością nie osłabią tej ekipy. Wg mnie tutaj gospodarze wygrają dość spokojnie.

Pieno Zvaigzdes
Odeszli:
Bendzius (10.5 ppg, 3.8 rpg)
Nobles (7.7 ppg, 2.1 rpg)
Morgan (8.5 ppg, 5.8 rpg)
Kelys (7.1 ppg, 1.9 rpg, 2.4 apg)
Kulvietis (6.7 ppg, 2.9 rpg)
Morkeliunas (5.7 ppg, 2.7 rpg)
Sirutavicius (8.1 ppg, 2.7 rpg, 1.9 apg)
Przyszli:
Beliavicius (7.8 ppg, 2.3 rpg, 2.8 apg - Nevezis)
Biggs (12.9 ppg, 4.9 rpg - Canton w D-League)
Ruikis (9.8 ppg, 2.7 rpg, 1.4 apg - Neptunas)
Woodfox (14 ppg, 2.7 rpg, 1.6 apg - liga Wenezueli)
Maceina (6.8 ppg, 4 rpg, 4.3 apg - Juventus)
Gates (12.2 ppg, 8.9 rpg - college Cincinnati, Conference: Big East Conference)
Cepukaitis (13.9 ppg, 6.5 rpg, 1.1 apg - Lietkabelis)
Ulanovas (5.8 ppg, 2.8 rpg - Baltai)
Zostali:
Hughes (12.7 ppg, 4.8 rpg, 2.4 apg)
Brazdauskis (14.5 ppg, 5 rpg - ale tylko 2 mecze)

Sakalai
Odeszli:
Samenas (11.9 ppg, 2.3 rpg, 3.4 apg)
Butkevicius (10.2 ppg, 4.2 rpg, 2 apg)
Joneliunas (7.9 ppg, 5.3 rpg)
Sirvydis (7.1 ppg, 1.9 rpg, 1.4 apg)
Peciukevicius (7.6 ppg, 3.2 rpg, 4 apg)
Gydra (5.6 ppg, 3 rpg)
Pukis (5.1 ppg, 1.7 rpg)
Przyszli:
Dambrauskas (2.6 ppg, 0.9 rpg, 0.8 apg - Lietuvos)
Sestokas (4.7 ppg, 1.6 rpg - Juventus)
Ramasauskas (1.2 ppg, 1.2 rpg - Siaulai)
Seskus (4.1 ppg, 2.1 rpg - Marciulionio - NKL)
Cerneckis (5.6 ppg, 1.8 rpg, 1.3 apg - Nevezis)
Zostali:
Baniulis (12.6 ppg, 5.1 rpg)
Matulis (7.8 ppg, 4.1 rpg)
✅ 85
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
piłka nożna, Puchar Polski, godzina 15:00
Górnik Wałbrzych - Olimpia Grudziądz
Olimpia DNB ( remis bez zakładu )
1,57
Bet365
analiza:
Przed nami kolejne spotkanie Pucharu Polski w ramach 1/8 finału. Jak narazie awans do Ćwierćfinału wywalczyły: Wisła Kraków, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Ruch Chorzow. Dzis zostanie wyłoniony kolejny, piąty ćwierćfinalista. Pozostałe mecze zostaną rozegrane w przyszłym tygodniu. Wracając do tego meczu to przed nami pojedynek dwoch niespodzianek Pucharu Polski bowiem gospdoarze graja na codzien w 2 lidze a goscie w 1. W tym meczu stawiam na 1-ligowców (zaklad bez remisu). Kurs na taki typ wynosi 1,57..zdecydowanie opłacalny. Górnik we wczesniejszych fazach pucharu ograł takich rywali jak ŁKS Łódź, Sandencja Nowy Sącz a więc rywali z 1 ligi. Na pewno nalezą się brava dla tej ekipy za te wygrane. Jednak goscie zrobili jeszcze wieksze wrazenie bowiem awansowali z pojedynków w ktorych nie mieli prawa przejśc..najpierw pokonali Pogon Szczecin a pozniej Lech Poznan. Wygrali z czołowym klubem w Polsce wiec nie wypada przegrac z 2 ligowym sredniakiem. Górnik Wałbrzych zajmuje 9 miejsce w 2 lidze zachodniej, podobnie jak Olimpia, tylko oczywiscie klase rozgrywkową wyżej. Jedno dzis jest pewne..zadna z druzyn nie odpusci, jest to zyciowa szansa dla klubu, pilkarzy by zaistniec. Ekipa ktora awansuje to w kolejnej rundzie zagra z ktorąś z druzyn z czolowki Ekstraklasy..to byloby prawdziwe swieto dla kibiców w tych miastach. Goscie DNB.
zwrot
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwajcaria - Super League
Spotkanie:
Grasshoppers - Luzern
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz wicelidera szwajcarskiej Super League z zespołem zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli. &quot;Koniki Polne&quot; tracą 4 punkty do zajmującego pierwszą pozycję rewelacyjnego beniaminka z St.Gallen, lecz rozegrali o jedno spotkanie mniej. Gospodarze są w wyśmienitej formie, w ostatnich 5 meczach ligowych zdobyli komplet punktów, FC Luzern z kolei w obecnym sezonie wygrało tylko raz (2:0 na wyjeździe z jeszcze słabszym Servette Genewa), w dodatku uległo nawet trzecioligowcowi w Pucharze Szwajcarii. Wszystko wskazuje na to, że gospodarze podtrzymają dziś swoją świetną passę.

✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 0

reyarbol

Użytkownik
pilka nozna
szwajcaria challenge cup
Wil - Bellinzona
typ 1
kurs 2,1
oddset.dk
27.09.2012 19:45

Pilkarze z Wil w bardzo dobrej formie. wygrane 4 mecze z rzedu. Duzo strzelaja goli i powinni rozstrzelac obrone gosci ktorzy beda bronic sie przed spadkiem.
Kiepska Analiza
 
K 1,2K

kcz18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzyń Kobiet UEFA
Spotkanie: Unia Racibórz - VFL Wolfsburg
Typ: Unia +2.5,3.0
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś kolejne spotkania 1/16 LM Kobiet. Pod analizę poddałem spotkanie, które odbędzie się... w naszym kraju. Mistrzynie Polski pewnie dotarły do tego etapu rozgrywek, natomiast dla wicemistrzyń Niemiec to pierwszy runda LM. Wczoraj spotkanie rozegrał mistrz tego kraju. Potsdam wygrał na wyjeździe z Liege, lecz takiego handicapu nie pokrył. Co prawda, nie jest mi znana drużyna belgijska, jednak warto wspomnieć iż piłkarki Wolfsburga mają za sobą dopiero jedno spotkanie w tym sezonie - wygrane zdecydowanie ale z outsiderkami ligi, beniaminkiem tych rozgrywek. Unia w lidze gromi, nie straciła punktu. We wczorajszych spotkaniach bodajże tylko Arsenal pokryl taki handicap. Po takim kursie, taki handicap biorę.
⛔ 100
 
C 9

cr7-81275

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja/Allsvenskan
Spotkanie: Malmö - IFK Goteborg
Data: 27.09.12 20:05
Typ: Malmö
Kurs: 1.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moja propozycja na dziś to spotkanie pomiędzy 4 w tabeli Malmö, a 11 drużyną IFK Goteborg. Malmö na własnym terenie jest niezwykle mocne o czym świadczy ich bilans (8-3-0) natomiast IFK jest przed ostatnią drużyną w lidze pod względem meczów wyjazdowych (1-5-5). W dodatku goście będą dzisiaj musieli sobie radzić bez: Haglunda (19/0), Sany (11/2), Sodera (21/2), Dyrestama (7/1) oraz Lunda (1/0). Malmö bez większych osłabień. Gospodarze do meczu przystąpią maksymalnie zmotywowani, ponieważ zwycięstwo pozwoli im zająć miejsce gwarantujące grę w europejskich pucharach, co jest ich głównym celem. Mam nadzieję, że zobaczymy dzisiaj wygraną gospodarzy, a moja analiza okaże się być trafną.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Allsvenskan
Spotkanie: Hacken-Helsingborg
Typ:Hacken -1
Kurs:2.09
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Witam na czwartkowe popołudnie wybrałem spotkanie z Ligi Szwedzkiej gdzie moim zdaniem obecnie rewelacja sezonu i lider który odzyska prowadzenie już jutro będzie podejmować zespół Helsingborga który Polskim kibicom jak by nie patrzeć jest znany.
Mecz u siebie z zespołem który po zwycięstwie nad Śląskiem Wrocław oraz Kalmarze 7:2 totalnie zatracił gdzieś swoją formę która jak by nie patrzeć była wysoka zakończyła się przygoda z LM i zaczęła od LE i meczu z Levante który przegrali 1:0 . Ostatni mecz u siebie remis z Malmo teraz czas na o wiele wiele trudniejszy. A mianowicie gospodarz można powiedzieć że jest jeszcze bardziej w lepszej formie niż był na przełomie sierpnia/września gdzie forma była wysoka a teraz jak dla mnie to jest astronomiczna ???? . 10 meczy to 9 zwycięstw Hacker i 1 remis na wyjezdzie z Malmo . Ostatnie mecze u siebie to wyniki które ten handi pokryły dlatego dzisiaj też taki typ . Hacker moim zdaniem ma wysokie szanse na zwycięstwo w lidze co nie może się teraz przydarzyć jakakolwiek wpadka i to u siebie dlatego po takim kursie myślę że można zagrać na gości którzy są bez formy a w czwartek czeka ich kolejne spotkanie w lidze Europy z Twente które przyjedzie po 3 pkt do Szwecji . W tym sezonie będzie im bardzo cieżko o puchary i wątpię żeby dali radę wbić się na Top 3 Allsvenskan . Pozdrawiam
⛔ 100
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Spotkanie: Bochum - FC Kaiserslautern
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.74
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś zostanie rozegrane ostatnie spotkanie siódmej kolejki, II Bundesligi. Według mnie po tej konfrontacji Kaiserslautern w dalszym ciągu pozostanie niepokonanym zespołem w rozgrywkach ligowych i dopisze do swojego konta kolejne punkty.Kaiserslautern w chwili obecnej zajmuje miejsce 6-te w tabeli,jednakże dzięki dzisiejszemu zwycięstwu maja przesunąć się na 3 lokatę.Zespół „Czerwonych Diabłów” radzi sobie lepiej w meczach wyjazdowych,gdzie zdołał wygrać 2 swoje dotychczasowe mecze pokonując Drezno oraz Aalen,natomiast na swoim obiekcie musiał się dzielić punktami z 1860 Munchen,Unionem Berlin oraz Hertha.W dobrej dyspozycji znajduje się Bujaku,strzelec 4 bramek w tym sezonie,który wraz z Idrissou jest w stanie rozmontować każdą defensywę.Z kolei Bochum nie znajduje się obecnie w najlepszej formie,zespół ten nie potrafił w poprzedniej kolejce pokonać najsłabszego w lidze Duisburga.Poza tym porażki z Paderborn oraz Aalen,a więc z zespołami niżej notowanymi od Kaiserslautern nie przynoszą chluby tej drużynie.Reasumując uważam że potencjał obu ekip,umiejętności techniczne poszczególnych graczy oraz prezentowana forma wskazują jednoznacznie na zwycięstwo gości.Jednakże trzeba być ostrożnym jeżeli patrzy się na bilans ostatnich meczów pomiędzy tymi ekipami,Kaiserslautern nie potrafi wygrać 5-ciu kolejnych meczów z Bochum i stąd tez moja podpórka-zwrot stawki w przypadku remisu.
✅ 74
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Torpedo Niżny Nowogród – Donbass Donieck
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: Sportingbet

Dziś o 17:00 w Pałacu Sportowym Związków Zawodowych w Niżnyym Nowogrodzie Torpedo zmierzy się z Donbassem Donieck. Nowogród jest w Konferencji Zachodniej KHL 8. , Donbass ostatni – 14. Donbass wygrał tylko 2 spośród 8 meczy ligowych, Torpedo na 7 meczy wygrało 3 i wszystkie w regulaminowym czasie gry. Ostatni mecz Torpedo to zwycięstwo na własnej tafli 3:2 z Dynamem Ryga 3:2. Ostatni mecz Donbass przegrał z Łokomotivem Jarosław 2:1 na wyjeżdzie.

W ekipie Torpedo zobaczymy – Dymitija Bykowa – wicemistrza świata z 2002 roku, byłego gracza Detroit Red Wings, Juuso Hietanena – fińskiego obrońcę, MŚ z 2010, szwedzkiego lewoskrzydłowego, wicemistrza świata z 2011 roku Roberta Nilssona, Aleksieja Vasiliewa – byłego gracza NY Rangers, Ruslana Zainullina – MŚ z 2002 roku, Kanadyjczyka Matta Elisona – byłego gracza Chicago Blackhawks i Philadelphia Flyers oraz legendę rosyjskiego hokeja Petra Schastlivy’ego – MŚJ z 1999 roku, brązowego medalistę MŚ z 2007, byłego gracza Ottawy Senators, Anaheim Ducks, CSKA Moskwa oraz Torpedo Jarosław.

Donbass zagra bez kontuzjowanego słowackiego bramkarza, wiceMŚ 2012 Jana Laco. Na nowogrodzkiej tafli pojawią się jednak m.in. Clay Wilson – amerykański obrońca robiący karierę głównie w AHL w klubie Rochester Americans, ale mający epizody w NHL w Columbus Blue Jackets i Florida Panthers; Serhiy Varlamov – ukraiński lewoskrzydłowy, były gracz St. Louis Blues; Karel Pilař – czeski obrońca, były gracz Toronto Maple Leafs; Alexei Ponikarovsky – ukraiński lewoskrzydłowy, była gwiazda Toronto Maple Leafs; Pittsburgh Penguins, Los Angeles Kings, Carolina Hurricanes, New Jersey Devils; Fredrik Pettersson – szwedzki prawoskrzydłowy, 3. na MŚ 2010; Jaroslav Obšut – słowacki prawoskrzydłowy; Václav Nedorost – czeski center, były hokeista Colorado Avalanche i Florida Panthers, Anton Babchuk – ukraiński hokeista grający niegdyś w Chicago Blackhawks, Carolina Hurricanes i Calgary Flames oraz w Awangardzie Omsk; Oskars Bārtulis – łotweski obrońca, były gracz Philadelphia Flyers; Erik Ersberg – szwedzki bramkarz, były gracz Los Angeles Kings; Ruslan Fedotenko – ukraiński lewoskrzydłowy, gwiazda Philadelphia Flyers, Tampa Bay Lightning, Pittsburgh Penguins, New York Rangers i NY Islanders; Lukáš Kašpar – czeski lewoskrzydłowy, MŚ z 2010 roku.

Według mnie gospodarze odniosą zwycięstwo w tym meczu, bowiem prezentują wyższą formę na starcie KHL, o czym świadczy pozycja w tabeli.
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Szwecja 2 liga
Spotkanie -Umea FC : Trelleborgs
Typ - Trelleborgs
Kurs - 2.65
Buk - Bwin
Analiza :
Dzisiaj zagram na 2 ligę w Szwecji gdzie uważam za bardzo zacięty pojedynek spotkanie pomiędzy Umea FC a Trelleborgs drużynami które do końca rozgrywek walczą o być albo nie być w 2 lidze na następny sezon a do końca sezonu pozostało już niewiele bo 6 kolejek , różnica jaka dzieli oba zespoły to zaledwie 3 pkt . Gospodarze to ostatnia drużyna w lidze na 24 kolejki ich bilans to 5-4-15 bramki 26:45 , natomiast goście jak na razie na miejscu barażowym bo 14 ich bilans to też żadna rewelacja bo 6-4-14 i 33:43 , jednak jest coś ciekawego między nimi a mianowicie to że w ubiegłym sezonie obie drużyny dzieliła różnica dwóch klas bowiem Umea to beniaminek który w tym sezonie wszedł do 2 ligi natomiast goście to spadkowicz z 1 ligi no i chyba nie wypada gościom tak ważnego spotkania przegrać , do tej pory drużyny rozegrały ze sobą tylko 3 spotkania i wszystkie wygrał Trelleborg w bramkach 3:9 na korzyść byłego 1 ligowca , w pierwszym ich spotkaniu w tym sezonie wygrał Trelleborg a wynik 4:2 . Dlatego liczę że to goście zgarną dzisiaj całą pulę . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Umea FC - Trelleborgs FF
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 2.90
Sportingbet
Analiza: Spotkanie szwedzkiej Superettan pomiędzy zespołami z dołu tabeli.
Gospodarze po 25 spotkaniach zajmują ostatnie miejsce, zaś Trelleborgs jest dwa miejsca wyżej. Oba zespoły są mocno overowe, w 75% spotkań padał over 2.5. W ostatnich wynikach obu drużyn możemy odnotować wiele wyników, w których notowano ponad 3 bramki, stąd mój typ. Zarówno goście, jak i gospodarze tracą średnio dwie bramki na mecz, strzelając średnio półtora. Uważam więc, że dziś zobaczymy tutaj grad goli, a typ po dobrym kursie polecam ;)
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom