>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.08.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
ojciechrzestny 37

ojciechrzestny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Kwalifikacje LE
Godzina: 19:30
Spotkanie: St Etienne vs FC Milsami
Typ: Poniżej 12 rzutów rożnych
Kurs: 1.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przy tym typie warto zwrócić uwagę na jedno, ile padało rożnych w 5 ostatnich spotkaniach z udziałem St. Etienne.
1. 7 rożnych
2. 3 rożne (Pierwsze spotkanie z Milsami)
3. 9 rożnych
4. 7 rożnych
5. 9 różnych
* Brak danych co do ilość rożnych w spotkaniach z udziałem Milsami.
Jak widać liczba nie przekroczyła bariery, nawet 10.
Mam nadzieję i trzymam kciuki, że dziś nie padnie więcej niż 11 rożnych.
Wszystko mówi, że będzie mniej niż 12, ale w piłce wszystko możliwe. ????
Nieregulaminowy kurs ⛔ 100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Kwalifikacje Ligi Europy
Spotkanie: Videoton - Lech
Godz: 19:00
Typ: under 2,5
Kurs: 1,8
Buk: bet365
Analiza:
W rewanżowym meczu rudny kwalifikacyjnej do Ligi Europy zmierzą się ze sobą ekipy Videoton Fc i Lech Poznań. Zwycięstwo Lechitów w 1 starciu 3-0 praktycznie rozwiązało już kwestię awansu do fazy grupowej. W związku tym dzisiaj spodziewam się bardzo nudnego, mało widowiskowego meczu, w którym nie zobaczymy zbyt wielu okazji strzeleckich, a przede wszystkim mało goli. Videoton znajduje się w głębokim kryzysie i spotkanie w Poznaniu zdecydowanie to potwierdziło. Węgierski klub praktycznie zupełnie nie zagrodził Lechowi, gdyż w ciągu całego meczu zdołali oddać zaledwie 3 celne strzały na bramkę. W swojej lidze również zdecydowanie zawodzą swoich kibiców. Zdobyte 3 punkty w 6 kolejkach daje im 11, przedostatnią pozycję. W weekend odnotowali kolejną porażkę, tym razem 0-1 z MTK, na wyjeździe. Natomiast Lech cały czas nie może sobie poradzić z pogodzeniem gry w Europie a rodzimą ligą. Po bardzo dobrym meczu z Videotonem podejmowali u siebie Piasta przy Bułgarskiej, jednak ku zdumieniu swoich kibiców zamiast zmniejszyć dystans do lidera przegrali 0-1. Tym samym w zespole zamiast znakomitych nastrojów po praktycznie zapewnieniu sobie awansu do LE znowu w klubie zrobiło się nerwowo. Biorąc pod uwagę, że Videoton jest w bardzo słabej dyspozycji, a także rozstrzygający wynik z 1 meczu oraz fakt, że Lech musi teraz zachować nieco siły na naszą Ekstraklasę, spodziewam się bardzo małego zaangażowania oby drużyn i wyniku poniżej 2,5 gola.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
:hokej: KHL, godzina 15:30
Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk
Total over 5.5 @2.53 Pinnacle Sports​

Długo zastanawiałem się w co dzisiaj uderzyć portfelem i padło nie na Ligę Europejską, ale na drugą serię spotkań w hokejowej KHL, a już za niecałe dwie godziny dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Avangardem Omsk i Metallurgiem Magnitogorsk. Naprawdę bardzo ciężko wytypować kto tutaj odniesie zwycięstwo (nawet typując ML), gdyż oba zespoły są na tym samym wysokim poziomie. Mianowicie w poprzednim sezonie dzisiejszy goście zajęli 3. miejsce w Konferencji Wschodniej, a gospodarze 4. lokatę tamże. Dodając, że zarówno jeden, jak i drugi zespół zakończył swoją przygodę w ćwierćfinale Play-Offs, to nie trudno oprzeć się wrażeniu, że oba zespoły więcej łączy, niż dzieli. Dlatego też postanowiłem się zastanowić ile może paść tutaj bramek. I przewiduję, że padnie ich dzisiaj na Arenie Omsk przynajmniej 6. Gospodarze już przedwczoraj się rozstrzelali, wygrywając z Ufą 4:2. Natomiast goście jeszcze nie, gdyż wygrali również 2 dni temu na wyjeździe z Astaną 2:1. Jeśli dzisiaj Omsk będzie miał takie ofensywne usposobienie i skuteczność, jak dwa dni temu to jestem spokojny o rezultat. Tym bardziej, że Magnitogorsk ma delikatnie mówiąc większą siłę w ofensywie, niż ostatni rywal Avangarda. Mecz na pewno będzie otwarty, bo w drugim spotkaniu ligi jeszcze nie czas na szachy.
✅ 153
 
S 8

szakalak

Użytkownik
Piłka Nożna, Polska 1 Liga
Spotkanie: Pogoń Siedlce- GKS Katowice
Godz: 18:00
Typ: 2 handicap 1-0
Kurs: 3.95
Buk: Betgun
Analiza :
Pogoń u &#39;&#39;siebie&#39;&#39; nie zdobyła nawet gola, z góry skazani są na porażkę.Nie wiadomo tylko ile bramek stracą. GKS wygrywając na wyjeździe z Wisłą pokazało, że wygrać chociaż 2 golami to oni potrafią. zdobywać bramki jak nie z Pogonią to z kim? polecam
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Siauliai - Trakai
Typ: 2 (-3,5)
Kurs: 4,4
Bukmacher: bet365
Analiza:

Obie drużyny grały ze sobą na pcozątku sierpnia. Wtedy też gospodarzem było Siauliai. Sprawili największą niespodziankę w całym tym sezonie A Lyga, wygrywając 3-1! Niby zasłużona wygrana może się wydawać, bo nie często przypadkiem się wygrywa dwiema bramkami. Tu jednak śmiało można powiedzieć, że była to przypadkowa wygrana! 3-4 akcje. 3 gole. Trakai ze 4-5 setek + kilka dobrych sytuacji. 1 gol... Fatum na nich ciążyło przez cały mecz!
Ostatnio pokonali wyjazdowo 1-4 słabe Granitas. Wcześniej u siebie 2-1 Utenis. Grali dobrze, zasłużyli nawet na dwubramkową przewagę. Tydzień po meczu z Siauliai przegeali na wyjeździe 1-0 z mocnym Atlantas. W między czasie wygrali na wyjeździe aż 0-5 ze Stumbras. Pokazali w tym meczu, że porażka z najsłabszą drużyną ligi nastąpiła tylko dlatego, że po prostu ciążył na nich pech. Grali dobrze, ale tam gdzie wystarczyło &quot;dołożyć nogę&quot;, nie trafiali w piłkę lub dokładali ją fatalnie!
Siauliai ostatnio porażka 0-2 z Suduvą. Suduva jest nieco słabsza w tym sezonie od Trakai. Liczę więc na 0-2 lub 0-3 w tym spotkaniu.
Wcześniej ograli na wyjeździe słabą Kruoją 2-3 po ciekawym meczu (przegrywali 2-0). No ale Kruoja to przeciwnik na podobnym poziomie Siauliai... Przegrali w domu też z mocnym Atlantas. Też 0-2. Przed wspominaną wygraną 3-1 z Trakai, Siauliai potrafiło dostać 5-0 od Żalgiris.
Fart, fart, fart! Tak można określić tą wygraną 3-1 sprzed trzech tygodni.
Kurs wtedy wynosił na nich nawet 21. Dziś już tylko 6,5.
Sądzę jednak, że dziś nie będą mieć tyle szczęścia, a Trakai zepnie się i pokaże, że to faktycznie nie był wynik, który odzwierciedlał grę obu ekip.
⛔ 100
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - liga Europejska
Godzina: 18.00
Spotkanie: Qarabag - Young Boys
Typ: Qarabag -1.5
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Oglądałem część mecz Azerów i muszę stwierdzić że grają całkiem poukładaną piłkę a zawodnicy są przygotowani kondycyjnie, nie są to jakieś zrywy tylko równa wypracowana gra co widać gołym okiem zresztą to już nie pierwszy sezon gdzie drużyny z Azerbejdzanu czy jakiś Kazachstanów dają popalić klubom z bardziej popularnej części europy, wczoraj zresztą awansowała do ligi mistrzów drużyna Kazachów a nasze drużyny od 20 lat mają problemy z dostaniem się do ostatniej rundy kwalifikacyjnej a jak już to zupełnie nic nie pokazują.W pierwszym meczu Karabach wygrał na wyjeździe 0-1, mimo wszystko uważam że ekipy z takich kraju nie ponoszą się czymś takim jak lekceważenie rywala, awans do finałów Ligi Europy to dla nich wydarzenie więc zagrają na maxa i wyraźnie zwyciężą
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kristo199 0

kristo199

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje LE
Godzina: 16.45
Spotkanie: Kairat Almaty - Bordeaux
Typ: Kairat Almaty zakwalifikuje się
5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po wczorajszym jakby nie patrzec sensacyjnym awansie Astany dzis pod lupę biorę mecz IV rundy kwal.LE pomiędzy druzynami z Kazachstanu i Francji. Drużyna gospodarzy to niewątpliwie jedna z większych sensacji tych kwalifikacji na początek pewnie wyeliminowali dużo wyżej notowaną druzyne Crweny Zvezdy póżniej przyszły mecze z Armeńską drużyną Alashkert lecz tu losy rozstrzygneły sie już w pierwszym spotkaniu gdzie Almaty wygrały pewnie 3-0 w rewanżu ulegajać drużynie z Armeni 2-1.Mecze ze Szkocką drużyna Abeerden były już troche bardziej wyrównane lecz po zwyciestwie u siebie i remise na wyjezdzie drużyna z Kazachstanu awansowała do ostatniej rundy kwalifikacji.Drużyna Bordeaux kwalifikacje zaczęłą póżniej bo od III rudny a w niej wyeliminowali pewnie Cypryjskie AEK Larnaca wygrywajac u siebie 3-0 i na wyjezdzie 0-1.Pózniej przyszły mecze w lidze i lekki falstart ze strony Bordeaux na początek przegrana z Reims następnie remisy z St.Etienne i Lille.Druzyna z Kazachstanu w zupełnie w odwrotnej sytuacji zdecydowanie lideruje w swojej lidze notując tylko 2 porażki u siebie,oczywiscie nie można porównywać lig Francji i Kazachstanu ponieważ dzieli je przepasć.W tym meczu jednak poszukam niespodzianki jesli o takowej bedzie można mówić ponieważ gospodarze nie przegrali jeszcze meczu u siebie w tych kwalifikacjach a rezultat 1-0 z meczu wyjazdowego jest jak najbardziej do odrobienia,na ten wynik może złozyć sie wiele czynnikow przede wszytkim długa droga jaką musi pokonać drużyna z Francji jest to ok.6 tysięcy km. teren w kazachstanie jest trudny dla każdej drużyny przyjezdnej można powiedziec ze jest to Twierdza Almaty i tym razem licze na powtórke dobrych występów gospodarzy z poprzednich rund i awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej.Powodzenia ! ????
⛔ 100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Videoton - Lech
Typ: 1
Kurs: 3,27
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jak dla mnie drużyna z Węgier nie stoi wcale tutaj w na przegranej pozycji . Co prawda nie wygrywają swoich spotkań,ale nie przegrywają tych spotkań wysoko. Brakuje im jakiegoś impulsu do dobrej gry. W dwumeczu z BATE w ELM u siebie nie byli gorszym zespołem,u siebie przeważali,stwarzali sytuacje,ale brakło skuteczności. Co prawda w ostatnich spotkaniach graja słabo,ale przyjrzyjmy się sytuacji Lecha . W Lidze podobna sytuacja do zespołu Węgierskiego,słabe wyniki,słaba gra. Pierwsze spotkanie dobrze ułożyło się dla Lecha,szybko strzelona bramka ustawiła spotkanie. Jak dla mnie słaba gra Lecha nie jest przypadkiem , brakuje klasowego snajpera. Jeżeli potwierdzi się,że Linetty odchodzi to środek pola zostanie całkowicie osłabiony . Dzisiaj gram na zwycięstwo gospodarzy po dobrym kursie.
⛔ 100
 
binias 15

binias

Użytkownik
DyscyplinA : Piłka nożna
1 Liga Polska
Pogoń Siedlce - GKS Katowice g. 17:30

Typ : obie drużyny strzela gola
1,90

Witam
Dzisiaj zaglądamy do przedsionka naszej rodzimej ekstraklasy, Pogoń po nieoczekiwanym zwycięstwie w Płocku będzie w końcu chciała coś ugrać u siebie i wydaje mi się ze są w stanie coś strzelić przeciwko piłkarzom z Katowic. Liczę na dobre widowisko i przeczuwam sporo bramek GKS w formie strzela dużo także zabieramy ręce...
Pozdrawiam.
Nieregulaminowy zapis, brak bukmachera ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radovan 90

radovan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kazan (Rus) - Rabotnicki (Mac)
Typ: 2 (+1,5 handicap)
Kurs: 1,72
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam, dziś można powiedzieć stawiam po raz kolejny przeciw Rubinowi Kazań tak samo jak w ostatnim ligowym spotkaniu z Zenitem, tylko że tu z lekką podpórką. Jak dla mnie drużyna z Kazania w tym sezonie to kompletne dno, grają tragicznie. W pierwszym spotkaniu w Macedonii padł wynik 1:1, i wcale nie byłbym pewny awansu Rosjan do fazy grupowej Ligi Europy, Rabotnicki na pewno tutaj powalczą i dadzą z siebie wszystko bo jest to szansa na pokazanie się na europejskich salonach. Rubin w swojej rodzimej ekstraklasie 14 miejsce z bilansem 2:10 i 3 pkt. na koncie. Macedończycy nie powinni tutaj odpuszczać nogi i powalczą do końca, w poprzedniej rundzie byli w stanie wyeliminować turecki Trabzonspor który też nie zaczął najlepiej tego sezonu a wydaje mi się że stoją na wyższym poziomie niż Rosjanie. Daję tutaj podpórkę na wszelki wypadek jeżeli by przegrali różnicą 1 bramki. Tak więc do boju Rabotnicki !!!
✅ 72
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Winston Salem
Godzina: 22:30
Spotkanie: Herbert - Carreno Busta
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1.80
Analiza: Ćwierćfinał. Herbert 140 miejsce w rankingu, Hiszpan 57. Hiszpan nie miał zbyt wymagajacych rywali no moze oprócz Bolleliego ktory i tak srednio sobie wyczynia. Natomiast Herbert pokonał wczoraj Bedene a wczesniej Stakhovskiego i Baghdatisa. Obstawilem na Herberta 2 poprzednie rundy i sie nie zawiodłem, mimo tego ze kursy byly wyzsze to ze spokojem stawialem na niego bo wiem ze bardzo lubi grac na tej nawierzchni. Natomiast Hiszpan jakos mnie nie przekonuje gra w kratke, plus Hiszpan na twardej? To jakos nie brzmi nie dziwnie? Licze na młodego francuza dla ktorego fajnym osiagnieciem byłby chociaz pol-finał w turnieju ATP a do pokonania nie ma zawodnika z najwyzszej połki ktory w dodatku gra mowiac szczerze słabo. Młodosc + to ze lubi ta nawierzchnie oraz kurs bardzo Mnie przekonuje.
✅ 80
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Kwalifikacje LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: videoton fc -lech poznan
Typ: Gospodarze i powyzej2,5
Kurs: 5.75
bukmacher-sportingbet
Kazdy wie ze videoton ma problemy spadkowe miejsce w tabeli kilka meczy przegranych pod rzad do tego zbieraja kartki .Lech tez forma nie grzeszy jednak zaliczka 3-0 daje im komfort taktyka bedzie prosta mur i kontra.Co do gospodarzy nie maja wielkiej presji nikt nie liczy na ich zwyciestwo moga wreszcie poskladac gre a w przypadku wygranej nabrac wiary w druzyne ich problem lezy nie w umiejetnosciach a w glowach ,to co wiem to wychadza mocniejszym skladem niz w poprzednim meczu liczena 2-1 wilk syty i owca cala

⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 20.00
Spotkanie: Fenerbahce - Atromitos
Typ: Fenerbahce i powyżej 2,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: expekt
Analiza
Czas na rewanże ostatniej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Pod lupę biorę mecz tureckiego Fenerbahce z greckim Atromitosem. Przed tygodniem w Grecji górą okazali się faworyzowani piłkarze ze Stambułu wygrywając 1-0 po golu w 90&#39; strzelonym przed Robina van Persie. Dziś nie daję żadnych szans przyjezdnym, gdyż atmosfera panująca na stadionach w Turcji nie jednej ekipie wiązała nogi i dziś kibice bedą &quot;12&quot; zawodnikiem gospodarzy. Warto wspomnieć o wzmocnieniach jakich dokonali Turcy. Oprócz wspomnianego van Persiego, do zespołu przybył m.in Nani. Piłkarze mają ogromne apetyty po odpadnięciu z LM z ukraińskim Shahtarem i zapewne dziś bedą chcieli swoją siłę pokazać. Typuję tutaj gładkie 3-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTP
spotkanie P.Kvitova - A .Radwańska
godzina 22.00
typ Tiebreack w meczu TAK
kurs 3,4
bet 365
Jak już pisałem wczoraj Agniesza Radwańska nie zagrała Tiebreacka od dziewięciu meczy (ostatni z Keys na wumbledonie ) , Petra Kvitova nie zagrała Tiebreacka od osmiu meczy (ostatni na french open z Solar-Espinosą) więc moze dzisiaj .Kolejny raz podwajma stawkę i Tiebreacka gram.H2H 5:2 na korzyść czeszki no i w tych siedmiu meczach Tiebreack padał 2 razy.
⛔ 100
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nguyen Daniel - Nishioka Yoshihito
Typ: 1
Kurs: 3,89
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Ja szukam tutaj niespodzianki głównie ze względu na dwa powody. Pierwszym jest to, że Amerykanin ograł gładko swojego dzisiejszego rywala rok temu na podobnej nawierzchni 6-3, 6-1 w Challengerze w Aptos. I mimo, iż Japończyk ma za sobą lepszy sezon i zajmuje wyższe miejsce w rankingu to myślę, że Nguyen ma tu spore szanse. Drugim jest to, że gra u siebie. Ściany i publika będzie za nim. Niesiony dopingiem może tu sprawić psikusa bukmacherom i tym którzy postawią na Japończyka. Myślę, że Nguyen dzisiaj przypomni sobie jak ogrywał go rok temu i będzie wiedział jak zrobić to również dzisiaj. C&#39;mon Daniel!!
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? US Open 2015 (USA) Kwalifikacje
Godzina: 23:30
Spotkanie: Basilashvili Nikoloz - Krueger Mitchell
Typ: 2:0
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mimo, że kwalifikacje są trudne często do typowania to moim zdaniem tutaj można śmiało wchodzić z większymi funduszami. Najpierw kilka słów o tym niżej notowanym. Mitchell Krueger to obecnie 240 pozycja ATP i jest on oczko wyżej od swojego rekordu. Amerykanin z 1994 roku to głównie gość od futuresów który tak naprawdę w tym roku zaczął grać coś więcej w challengerach. Przyznam szczerze, że nie widziałem go ani razu na korcie i trudno mi coś o nim napisać. Także zobaczyłem jego kilka meczów w internecie i moim zdaniem gość poza forhendem solidnym to nie ma nic. Słaba obrona, bekhend, serwis, wymiany....wszystko na ocenę 2+.
Jego przeciwnikiem będzie Gruzin z 97 miejsca a był już 90 na liście ATP. Basilashvili to tenisista bardzo dobrze rokujący. Prezentuje on bardzo ofensywny styl gry i właśnie w ataku czuje się najlepiej. W tym roku pokazał już się kilka razy z dobrej strony np. w Doha przeszedł przez kwalifikacje do II rundy pokonując Youzhnego, wygrał Raanana challenger na hardzie, doszedł do turnieju głównego French Open, wygrał Scheveningen challenger na clayu, a co najlepsze przez kwalifikacje doszedł do 3 rundy Wimbledonu pokonując np. Lopeza.
Nikoloz w porównaniu do Kruegera na pewno jest o półkę wyżej jak nie więcej. Mimo, że nie znam dobrze reprezentanta USA to nie boję się o ten typ. Według mnie Gruzin wygra to w miarę pewnie bez straty seta ponieważ na chwilę obecną jest znacznie lepszym tenisistą pod każdym względem. Krueger to przeciętny przeciętniak jakich setki :?.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom