>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.08.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
M 0

martechello

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open
Godzina: 17:05
Spotkanie: Feliciano Lopez - Ivan Dodig
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher:
Analiza:
Dzisiaj mam dla Was swój pierwszy typ na tym forum, zachęcam abyście postawili na Hiszpana który w 1 rundzie US Open podejmuje Chorwata. Obaj rywale spotkali sie juz w tym roku i zdecydowanie batalie wygrał Hiszpan było to w styczniu bieżącego roku wtedy to bukmacherzy lekko faworyzowali Dodiga (Chorwata) ale w stylu w którym pokonał go Lopez nie pozostawił cienia wątpliwości kto jest lepszej klasy zawodnikiem. Dzisiaj zwycięzca może być tylko jeden. Będzie nim Feliciano Lopez.
krecz-zwrot
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta a Espana - Etap 5
Godzina: 12:50
Spotkanie: Mikel Nieve vs Laurens Ten Dam
Typ: Mikel Nieve
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Hiszpan Nieve to główny pomocnik Froome&#39;a. Z racji tego,że jego zadaniem jest ochranianie lidera do samego końca etapu to zawsze przyjeżdża na metę blisko niego.
Froome,aby uniknąć kraksy próbuje finiszować tuż za sprinterami w okolicach 15-25 pozycji i dlatego też Nieve na dotychczasowych etapach wjeżdża na metę na 30-35 pozycji. Tak samo powinno być dzisiaj. Tym bardziej,że w końcówce czeka zawodników podjazd i tam Nieve musi być bardzo czujny i jechać blisko lidera.

Laurens Ten Dam na razie nie wysila się zbytnio na płaskich etapach i spokojnie dociera na metę. W ekipie Belkinu nie ma tak,że wszystko jest podporządkowane jednemu zawodnikowi. Kelderman radzi sobie sam,a Ten Dam na pewno oszczędza siły przed górskimi etapami.

Nieve na wszystkich trzech poprzednich etapach finiszował przed rywalem. Dzisiaj zapewne znowu dotrze blisko najlepszych i o te kilka pozycji powinien wyprzedzić Holendra,który musi uważać tylko na siebie i na pewno bardzo spokojnie przejedzie ten dzisiejszy etap.
✅80
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? US OPEN 2014
Godzina: 22:00
Spotkanie: Thiem Dominic-Lacko Lukas
Typ: 1
Kurs: 1.64
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:


Ponad dwie godziny szukałem dzisiaj jednego dobrego typu i w końcu chyba udało mi się go znaleźć. Drogą eliminacji spośród 17 meczów wybrałem właśnie to spotkanie. Najpierw kilka słów o Słowaku, widziałem go w tym roku nie raz i jego gra nie przekonuje mnie w ogóle. Niby sezon ma na plus ponieważ 31/21,a na hardzie 21/13 ale co on zdziałał na tej nawierzchni od początku roku? Jeśli rozłożymy jego dokonania patrząc pod kątem ATP to wiele nie zdziałał. Patrząc od początku roku: Chennai porażka w I rundzie z Selą, Auckland pokonanie kelnera w I rundzie i porażka z Isnerem, Dubai przejście przez kwalifikacje i porażka z Turnusovem, Irving challenger porażka w I z Harrisonem, Miami porażka w II z Fogiem, Guadalajara challenger porażka z Kudlą w II rundzie, Shenzhen 4 ITF finał lecz to jest ITF i nie bierzemy tego pod uwagę, Gimcheon challenger półfinał, Busan challenge porażka w I, Granby challenger porażka w II no i ostatnio w Atlancie porażka w ćwierćfinale z Sockiem czy w Waszyngtonie z Nishikori w 3 rundzie. Jeśli chodzi o wyczyny w najważniejszych turniejach to nie osiągnął nic, ponieważ pokonanie de Scheppera, Istomina czy Lu nie robi na mnie wrażenia. Widziałem jego mecze chyba 3 razy w tym roku i sam nie wiem jak mam określić jego grę....wszystko było jakby w zwolnionym tempie, zero pomysłu na grę, nie wytrzymywał dłuższych wymian, proste błędy, serwis często niestabilny jak z WTA. Austriak sezon ma dobry ponieważ jest praktycznie w szczytowej formie, plasuje się na 45 miejscu czyli oczko niżej od swojego rekordu. Jego wielkim plusem w obecnym sezonie jest również to,że ani razu nie zszedł do niższych turniejów, wszystkie mecze rozegrał na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Bilans od początku roku to 37/21 w tym 15/7 na hardzie lecz było tam wiele meczy z kwalifikacji na które nie powinno zwracać się większej uwagi. Dominic po finale w Kitzbühel ma lekki dołek ponieważ przegrał w dwóch kolejnych turniejach w I rundzie, najpierw w Toronto z Simonem,a później z Gineprim w Cincinnati. Thiem jest młodszy od Lacko o 6 lat, jest młodszy znacznie ale i też jest znacznie lepszy pod względem umiejętności. Ci panowie są podobnego wzrostu, lecz Dominic ma o wiele mocniejszy serwis i bardziej urozmaicony. Ogólnie gra Thiema jest mega ofensywna i w meczu z Lacko będzie zapewne dominował jeśli nie przegra meczu jak jakiś kadet. Dla Thiema będzie to debiut w seniosrkim US OPEN,a Słowak postawi dzisiaj swoją stopę na tych kortach już 8 raz! Wciągu tych ośmiu lat ani razu nie udało mu się przejść I rundy. Moim zdaniem dzisiaj też mu się to nie uda ponieważ Dominic jest znacznie lepszym tenisistą, posiada większy wachlarz zagrań,a Lacko to typowy średniak jak nie gorzej w chwili obecnej.

✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bośnia i Hercegowina - Pierwsza Liga
Godzina:
17:00
Spotkanie: Radnik
Bijeljina vs Żeljeznicar
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: BetClic
Analiza: Dnia 27 sierpnia będzie rozegrana 5kolejka ligi Bośniackiej. Ciekawe będzie w Bijeljianie, gdzie miejscowi zagrają z zespołem co walczył w Lidze Europejskiej, gdzie zremisowali 2:2 u siebie i 0:0 na wyjeździe z Metarlug Skopje i odpadli po przez bramki na wyjeździe. A mowa oczywiście byłą o Żeljeznicaru, który w tamtym sezonie zajął 4miejsce. W tym sezonie obie drużyny grają poniżej oczekiwań, lecz Żeljeznicar miał bardzo trudnych rywali i do tego grał w LE. Moim zdaniem goście wygrają to spotkanie.

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebacfc 48

sebacfc

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: US Open (USA),twarda
Godzina: 17:00
Spotkanie: Agnieszka Radwanska - Shuai Peng
Typ: Shuai Peng
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nad Radwańską ciąży klątwa US Open. W ostatnich latach odpadał, jak na Nią bardzo wcześnie. W tym roku apetyty dużo większe gdyż przed US Open pokonane Lisicki, Makarova, Azarenka i Venus, forma widać iż jest. Ich bilans spotkać to 4:1 dla Polki. Jedyny raz Chinka okazała się lepsza w US Open 2010. Chinka także w przyzwoitej formie, 10 na 13 ostatnich spotkań na hardzie wygrała, dobry turniej w New Haven. Za Chinką przemawia przede wszystkim dokładność, to cecha wszystkich Azjatek, u Shuai nad wyraz widoczna. Robi bardzo mało błędów, co jest dużym atutem gdyż jak wiemy, Isi z takim zawodniczkami gra się dużo ciężej. Jeśli Chinka będzie grała swój tenis, i dołoży do tego cierpliwość ma duże szanse na pokonanie Polki. Chciałbym się mylić, jednak ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20.45
Spotkanie: Ludogorets vs Steaua Bucharest
Typ: Steaua ov 3.5 RR
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365

Za bardzo nie ma co rozpisywać, bet trochę z automatu. Steaua jedzie na ciężki teren, gdzie ostatnio mało ekip wywozi punkty. Choć Steaua też nie jest słaba, a wręcz powiedziałbym dobra. Obycie w europejskich pucharach ma spore. Dziś raczej jadą bronić korzystnego wyniku, ale wątpię żeby grali autobusem. Liczę na to że Ludogorets, strzeli bramkę, bo zapewne będą gryźć trawę o wygraną, wtedy Steaua będzie musiała się otworzyć, co nam wróży ataki i możliwe rzuty rożne. Linia na Rumunów nie jest wysoka dlatego ją pobieram, prawie każde over 3.5 w el. LM jest do gry. Prawie, tutaj na pewno do gry. Jak patrzyłem to 7/9 ostatnich meczy Steaua pokrywała tę linię rożnych. Nie było statystyk z meczy towarzyskich, ale tam zapewne też. Więc liczę, że Rumuni nie będą bronić wyniku i również zaatakują, czego efektem będzie pokryta linia i minimum 4 rogi w ich wykonaniu.

⛔100
 
I 14

izaakbabel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malmö - Salzburg
Typ: 1
Kurs: 6.25
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Typ trochę na przeczucie, ale po takim kursie wydaje mi się, że warto.
Salzburg w swojej lidze wymiata, ale konkurencja mierna. Z FK Karabakh na wyjeździe przegrał mimo przewagi na papierze.
W pierwszym meczu z Malmo mięli przewagę, ale nie miażdżącą, Szwedzi u siebie grają nieźle, odprawili Spartę, która na europejskich boiskach ma pewną markę, tak więc 1:0 czy 2:1 może jak najbardziej paść dziś wieczorem.
kiepska analiza ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
turecki-dres 12

turecki-dres

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ilya Marchenko - Marco Chiudinelli
Typ: Marco Chudinelli wygra 1 set ale przegra mecz
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Dziś w US Open dojdzie do pojedynku dwóch zawodników którzy grali w kwalifikacjach.Obaj mają porównywalne rankingi dzieli ich dosłownie kilka miejsc, 4 lub 5.Obaj to typowi gracze czelendzerów lecz na moje oko Marchenko więcej ograny jest w turniejach ATP bynajmniej przed tym US Open.Obaj od 4 lat tu nie grali, Marco od 5.Szykuje się zacięty mecz, myślę że co najmniej 4 setowy i tutaj liczę na zmęczenie Marco który w kwalach grał dużo więcej niż Ilya.Dlatego taki scenariusz, Marco wygra 1 seta a z biegiem upływu czasu zacznie mu brakować sił i Ilya to wykorzysta.
⛔100
 
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Besiktas
Typ: 2
Kurs: 8.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam Dzisiaj sobie siadłem i czytam uwaga cytuje ;Sezon dopiero się rozpoczął, ale na Emirates Stadium panuje prawdziwy szpital. Z kontuzją zmaga się bowiem sześciu zawodników: David Ospina, Olivier Giroud, Serge Gnabry, Mikel Arteta, Kieran Gibbs i Theo Walcott. Z tego samego powodu pod znakiem zapytania stoi występ Yai Sanogo. Jakby problemów było mało, za czerwoną kartkę z pierwszego pojedynku będzie musiał pauzować Aaron Ramsey. Takich problemów nie mają za to przyjezdni. ;) wiem że Arsenal ma sporą kadrę morze tak być że ostatnie 2-2 było na przełamanie się wydaje mi się że z taką grą i takim szpitalem Turki mogą ich i nas zaskoczyć dla mniej odważnych zakład bez remisu też dobrze płacą 4.00 taki kursik ;) Miłego Oglądania ;)
⛔100
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik

Turniej: ATP US Open, twarda.
Data: 27.08.2014, godzina 17:00
Cuevas P. - Anderson K.
Typ: Over 32.5 gemów
Kurs: 1.87 (Bettson)

Mecz na papierze wygląda podobnie do meczu Gonzalez - Querrey. Typowy zawodnik grający praktycznie tylko na kortach ziemnych, kontra Anderson, ponad dwumetrowy zawodnik, bazujący na bardzo mocnym serwisie. Cuevas w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie, największym sukcesem jest niewątpliwie wygrana turnieju w Umag, pod koniec lipca, gdzie pokonywał m.in Seppiego, Fogniniego, a w finale Robredo. Dochodzi też wygrany finał w Bastad, gdzie ograł znanych, dobrych tenisistów; Jao Souse, oraz Fernando Verdasco. Nie oddał im wtedy nawet seta. Wiadomo, mecze miały miejsce na kortach ziemnych, jednak regularność jaką pokazywał wtedy Argentyńczyk, budzi respekt. Od miesiąca nie rozegrał żadnego meczu, na poważnie podszedł do przygotowań do US Open, I nie ciułał się po żadnych podrzędnych turniejach na clayu, tylko spokojnie podjął treningi pod tą nawierzchnie. Anderson jest przede wszystkim usposobiony pod korty twarde. Nic dziwnego, jeżeli mierzy on 203 cm, to można przypuszczać, że jego największą bronią jest serwis, i tak jest. Jednak jeżeli jakiś zawodnik mu się przeciwstawia, a do tego serwis nie funkcjonuję tak jakby tego chciał, to miewa przestoje w swojej grze. Kevin Anderson w tym sezonie ma rekord 33/19 (21/11 na twardej nawierzchni). Osiągał dobre rezultaty na turnieju w Toronto, gdzie odpadł w ćwierćfinale, po wyrównanym meczu z Dimitrovem. 4 runda na Wimbledonie, 4 runda na French Open, 4 runda na Australian Open, Ćwierćfinał na Indian Wells, Finał w Acapulco, czy Delray Beach. Wyniki wyglądają naprawdę okazale. Ostatnio jednak naszła lekka zadyszka. Odpadnięcie w I rundzie Cincinatti, w II na Winston Salem. Mecz będzie rozgrywany w takiej porze dnia, w której będzie największa temperatura, a do tego wilgotność powietrza będzie sięgała 50%. To na pewno nie będzie na plus dla zawodnika z RPA. Argentyńczyk jest obyty jeżeli chodzi o takie warunki pogodowe, także wymiany z głębi kortu będą na korzyść Cuevasa. Na tegorocznym turnieju w Nowym Jorku, można dostrzec, że zawodnicy, którzy głównie grają na kortach ziemnych potrafią walczyć, jak równy z równym z tymi z kortów szybkich. Bellucci z Mahutem, Gonzalez z Querreyem, Bolelli z Pospisilem. Czy chociażby &quot;sensacyjne&quot; urwanie seta przez Monaco, Tsondze. Zawodnicy spotkali się ze sobą raz, w roku 2011 w Barcelonie, gdzie wygrał Anderson 2:1 (7:5, 3:6, 6:4). Pablo Cuevas dużo czasu poświęca także grze deblowej, po jego stronie będzie na pewno wyszkolenie techniczne, a ten aspekt w grze, na tym turnieju daję dobre skutki.​
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Segunda Liga Portugal
Godzina: 18:00
Spotkanie: Olivierense-Benfica II
Typ: over 2,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzień dzisiejszy pod lupę wziąłem mecz w drugiej lidze portugalskiej pomiędzy Oliveirense i Benficą B.
Drużyna gospodarzy po trzech kolejkach jest liderem z kompletem punktów. Sezon zaczęli naprawdę bardzo dobrze, trzy zwycięstwa, pięć bramek strzelonych i tylko jedna stracona. Oliveirense jak do tej pory pokazuje się z bardzo dobrej strony i jestem pewny, że dziś są w stanie strzelić gola lub dwa.
Benfica B to drużyna grająca ofensywny football i tak grającej jedenastki oczekuję w dzisiejszym meczu. Mają świetną linię ataku, zaliczyli bardzo dobry start sezonu, gdzie w trzech meczach zdobyli dziewięć bramek i stracili cztery. Prowadząc tak otwartą grę, sytuację do strzelenia gola będą mieli nie jedną. Za to linia obrony nie należy do najmocniejszych, więc i strata bramki może przyjść w każdej chwili.
Trudno jest mi wskazać zwycięzcę w tym meczu, ale oczekuję szybkiej o otwartej gry z wieloma bramkami.
Powodzenia ????
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Desein N. - Goffin D.
Typ:
Desein N.
Kurs: 9.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
To może być jeden z tych pierwszy meczów, gdzie padnie jakaś teoretycznie duża niespodzianka z dużym kursem. W kursie jest po prostu value, dwóch Belgów na korcie, więc mieszanka wybuchowa, można spróbować zagrać jakieś handicap setowy. Ostatnio mieliśmy pojedynek francuski Benneteau vs. Paire, przełamań było co nie miara, oczywiście 5 setów.
Goffin ostatnio swoje już wygrał, turniej ATP + 3 Challengery, teraz najwyższy czas na odpoczynek. Już w Winston-Salem zmęczenie dało się we znaki w meczu z Nieminenem i Janowiczem. Jego przeciwnik tutaj jak na razie zaliczył 3 zwycięstwa w kwalifikacjach. Mecz mi śmierdzi.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik

Turniej: ATP US Open, twarda.
Data: 27.08.2014, godzina 17:00
Cuevas P. - Anderson K.
Typ: Over 32.5 gemów
Kurs: 1.87 (Betsson)

Zostały poprawione niedociągnięcia w analizie.

Mecz na papierze wygląda podobnie do meczu Gonzalez - Querrey. Typowy zawodnik grający praktycznie tylko na kortach ziemnych, kontra Anderson, ponad dwumetrowy zawodnik, bazujący na bardzo mocnym serwisie. Cuevas w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie, największym sukcesem jest niewątpliwie wygrana turnieju w Umag, pod koniec lipca, gdzie pokonywał m.in Seppiego, Fogniniego, a w finale Robredo. Dochodzi też wygrany finał w Bastad, gdzie ograł znanych, dobrych tenisistów; Jao Souse, oraz Fernando Verdasco. Nie oddał im wtedy nawet seta. Wiadomo, mecze miały miejsce na kortach ziemnych, jednak regularność jaką pokazywał wtedy Urugwajczyk, budzi respekt. Od miesiąca nie rozegrał żadnego meczu, na poważnie podszedł do przygotowań do US Open, I nie ciułał się po żadnych podrzędnych turniejach na clayu, tylko spokojnie podjął treningi pod tą nawierzchnie. Anderson jest przede wszystkim usposobiony pod korty twarde. Nic dziwnego, jeżeli mierzy on 203 cm, to można przypuszczać, że jego największą bronią jest serwis, i tak jest. Jednak jeżeli jakiś zawodnik mu się przeciwstawia, a do tego serwis nie funkcjonuję tak jakby tego chciał, to miewa przestoje w swojej grze. Kevin Anderson w tym sezonie ma rekord 33/19 (21/11 na twardej nawierzchni). Osiągał dobre rezultaty na turnieju w Toronto, gdzie odpadł w ćwierćfinale, po wyrównanym meczu z Dimitrovem. 4 runda na Wimbledonie, 4 runda na French Open, 4 runda na Australian Open, Ćwierćfinał na Indian Wells, Finał w Acapulco, czy Delray Beach. Wyniki wyglądają naprawdę okazale. Ostatnio jednak naszła lekka zadyszka. Odpadnięcie w I rundzie Cincinatti, w II na turnieju w Winston Salem. Mecz będzie rozgrywany w takiej porze dnia, w której będzie największa temperatura, a do tego wilgotność powietrza będzie sięgała 50%. To na pewno nie będzie na plus dla zawodnika z RPA. Urugwajczyk jest obyty jeżeli chodzi o takie warunki pogodowe, także wymiany z głębi kortu będą na korzyść Cuevasa. Na tegorocznym turnieju w Nowym Jorku, można dostrzec, że zawodnicy, którzy głównie grają na kortach ziemnych potrafią walczyć, jak równy z równym z tymi z kortów szybkich. Bellucci z Mahutem, Gonzalez z Querreyem, Bolelli z Pospisilem. Czy chociażby &quot;sensacyjne&quot; urwanie seta przez Monaco, Tsondze. Zawodnicy spotkali się ze sobą raz, w roku 2011 w Barcelonie, gdzie wygrał Anderson 2:1 (7:5, 3:6, 6:4). Pablo Cuevas dużo czasu poświęca także grze deblowej, po jego stronie będzie na pewno wyszkolenie techniczne, a ten aspekt w grze, na tym turnieju daję dobre skutki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 55

ryzy1994

Użytkownik
Dyscyplina: Polska I Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Za chwilę rozpocznie się mecz 1 ligi między Pogonią Siedlce a Stomilem, dwa niepokonane do tej pory zespoły. Dlaczego sądzę, że Pogoń wygra dzisiaj? Po pierwsze - to po prostu jest to dla mnie druzyna lepsza, mająca w swoim składzie mieszankę rutyny z młodością. Stomil jak dla mnie jedzie ostatnio trochę na farcie, w poprzednim meczu z Arką Gdynia nie oddał ŻADNEGO strzału na bramkę, a wygrał, gdyż Arka postanowiła chyba sprezentować bramkę olsztynianom samobójem. Stomil jak na swój potencjał jest za wysoko w tabeli i uważam że od dzisiejszego meczu zacznie w tabeli pikować w dół. Pogoń miała w swoim rozkładzie Chojniczankę, którą odprawiła u siebie z kwitkiem 4-1 (sądzę, że Chojniczanka i Stomil prezentują podobne poziomy - wystarczy spojrzeć na tabelę poprzedniego sezonu), oraz zremisowała na wyjeździe z mocną Wisłą Płock, Bytovią i u siebie z Wigrami. Stomil zaś pokonał wspomnianą Arkę, Bytovię (po 1:0) i zremisował z GKS Tychy u siebie i na wyjeździe z Wigrami. Reasumując, liczę na to, że 3 punkty zostaną dzisiaj w Siedlcach.
⛔100
 
piotrek3629 2

piotrek3629

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Besiktas
Typ: awans Besiktas
Kurs: 3.79
Bukmacher: STS
Analiza:
W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami była dość znacznie widoczna różnica sił na korzyść Turków. Do tego dochodzi fakt iż Arsenal ma nie lada problem ze składem. Wenger nie może skorzystać z usług: Giroud, Artety, Gibbsa, Gnabry&#39;iego, Ospiny, Walcota i pauzującego za czerwoną kartkę Ramseya. Jak widać Arsenal nie posiada nominalnego klasowego napastnika.
Jedynym atrybutem Arsenalu na to spotkanie jest własny stadion, który to w moim mniemaniu nie pomoże Arsenalowi w zwycięstwie. Bacznie oglądam PL i Arsenal gra poniżej oczekiwać.
Reasumując zalecam postawienie na drużynę, która jest &quot;w gazie&quot; niż na markę jaką jest Arsenal.
Pozdrawiam
nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska 1 liga, kolejka 5.
Godzina: 19.00
Spotkanie: Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj typuję mecz z zaplecza Ekstraklasy pomiędzy Chrobry Głogów i Wigry Suwałki. Chrobry beniaminek któremu ciężko na razie coś ugrać w wyższej klasie rozgrywkowej, do tej pory bez zwycięstwa, udało im się wywieźć 1 pkt ze Świnoujścia. Suwałki to znowu drużyna która lubi dzielić się punktami, na 4 kolejki 3 razy padał remis w ich wykonaniu, ostatni mecz wygrany u siebie z Zagłebiem, jak na razie są niepokonani, jednak na wyjeździe do tej pory bez zwycięstwa.
Obie drużyny nie grały wcześniej ze sobą więc trudno ocenić ten mecz H2H typowanie trochę w ciemno, jednak myślę, że Chrobry nie jest na tyle mocny by wygrać ten mecz i się przełamać natomiast Wigry Suwałki przy obecnej formie nie oddadzą 3 pkt, dlatego typuję podział pkt i czysty X ewentualnie X2 lub 2remis=zwrot.
⛔100
 
F 0

filipoos

Użytkownik
Żużel, Anglia, 20:30
Poole Pirates - Eastbourne Eagles
Typ: Darcy Ward over 10
Kurs: 1.78
Bukmacher: BET365
Darcy jest w bardzo dobrej formie, zarówno w IMME (drugie miejsce). W ostatnim meczu ligowym w Polsce zdobył 12+1 na wyjeździe. A na torze w Poole czuję się znakomicie, ma drugą najwyższą średnią w całej lidze angielskiej, u siebie na torze ma średnią 2.500, więc średnio u siebie przywozi 12,5 punktu. Dzisiejszym rywalem popularnych Piratów będzie zespół Eastbourne, który do meczu przystępuję bez swoich największych gwiazd Lewisa Blackbirda (najwyższa średnia w zespole) i Bjarne Pedersena (2 średnia w zespole). W obliczu tych osłabień, Darcy będzie miał łatwą drogę do zdobywania kolejnych punktów. Piraci prawdopodobnie zmiotą dziś Orły, a ich głównym motorem napędowym powinien być właśnie Darcy Ward.
✅78
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia Capital Cup
Godzina: 20;45
Spotkanie: aston villa - leyton orient
Typ: 1 ha -2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
typ tylko i wyłącznie na powrót do gry w końcówce miesiąca, aczkolwiek drużyna z premier league grając dzisiaj na poważnie nie powinna mieć większych problemów z tym londyńskim średniakiem z league one
leyton w zeszłej rundzie męczył się niemiłosiernie z drużyną z jeszcze niższej ligi - plymounth - wygrali dopiero w rzutach karnych
licze ze limit niespodzianek został wyczerpany wczoraj i dzisiaj aston villa gładko przejdzie do kolejnej rundy
zadebiutować przed własna publicznością ma joe cole
przepraszam za skromna analize i niepoprawnosc stylistyczna, ale wlasnie cos mi sie popieprzylo z klawiatura, a mecz za 10 minut i nie mam czasu na przestawianie jezykow, co sie dalo poprawilem z autokorekty
aha, kurs na czysta 1 1.72, tez ladny
⛔100
 
Y 0

yan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, US Open, WTA
Godzina: 22:00
Spotkanie: Madison Brengle - Sabine Lisicki
Typ: Madison Brengle
Kurs: 4.09
Bukmacher: Pinnacle
Madison w tym roku po raz pierwszy bierze udział w głównym turnieju US Open i jak na razie bez problemu w swoim debiutanckim meczu pokonała bezproblemowo Julię Glushko po dwóch setach, tracąc zaledwie 5 gemów. Amerykanka co prawda skupia się bardziej na imprezach niżej rangi, aczkolwiek jest bardzo utalentowaną zawodniczką i w tym sezonie pokazuje, że jest w dobrej dyspozycji. Finalistka juniorskiego Australian Open i Wimbledonu w tym sezonie wygrała 35 spotkań, z czego 20 na hardzie. Trzyma równą formę, a w trzech z czterech turniejach poprzedzających występ w Nowym Jorku doszła do półfinału w Sacramento, wygrała w Lexington i w Vancouver zanotowała się w najlepszej czwórce. Gra ofensywnie, stara się rozrzucać przeciwniczkę kątowymi zagraniami w pod linię, nie boi się ryzykownych zagrań. Gra jednorękim forehandem, którym często posyła kończące piłki. Na mocny serwis i niebezpieczny return również należy uważać. Lisicki mimo słabych statystyk w tym roku gra całkiem nieźle, szczególnie od Wimbledonu, gdzie doszła do ćwierćfinału. W Stanford uległa Anie Ivanovic, która jest w tym sezonie w genialnej formie, w Montrealu i Cincinnati doszła do trzeciej rundy, gdzie dwukrotnie uległa Agnieszce Radwańskiej. Styl gry Sabiny skupia się przede wszystkim na potężnych uderzeniach i silnym serwisie. Również bardzo dobrze returnuje. Problemy przychodzą niestety wtedy, gdy Niemka nie trafia w kort. Wtedy często górę biorą nerwy i Lisicki rozstraja się przez co wiele traci. W dzisiejszym spotkaniu idę w kierunku Amerykanki, która moim zdaniem nie jest bez szans w tym pojedynku. Za Niemką z pewnością przemawia doświadczenie, dla Madison to pierwszy turniej tak wielkiej rangi, aczkolwiek gra u siebie i myślę, że niesiona dopingiem własnej widowni będzie czuła się pewniejsza. Dodatkowo Sabina musi mieć swój dzień, jeśli piłka nie będzie siedzieć w korcie to jest wielkie prawdopodobieństwo, że się po prostu posypie. Na pewno będzie starała się narzucić swój styl gry, Madison będzie musiała się temu przeciwstawić agresywną grą, nie bać się zaatakować i przede wszystkim musi trafiać w kort. Myślę, że może tutaj namieszać.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom