>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.08.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 27. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, 1. round, hard
Godzina: 17:00
Spotkanie: Berlocq Carlos-Sela Dudi
Typ: Sela Dudi -4,5 gema
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest to kolejne spotkanie typu ogień - woda .
Berlocq(63 ATP) w tym roku na hardzie 0/4 w całej swojej karierze na nawierzchni twardej 69/67.
Sydney,Australian Open,Miami i Winston Salem odpadniecia po pierwszym meczu .
O ile poprzednie spotkania to początek sezonu to ostatnie w Winston porażka z Janowiczem 6-1,6-4.
Berlocq pond wszystko gra tylko i wyłacznie na ziemi gdzie tych meczy rozegrał grubo ponad 600.
W dzisiejszym meczu nie przewiduje fajerwerków z jego strony bo nie zaskoczy na tej nawierzchni niczym , być może jest to w jakimś stopniu walczak , ale na ziemi.
Dudi Sela (83 ATP) gra na hardzie tylko i wyłacznie , zdarza się że rozegra czasem spotkanie na innej nawierzchni , ale jak juz wyzej wspomniałem obaj zawodnicy preferują inną nawierzchnie , a ja w tym typie wybieram tego , który gra lepiej i o wiele więcej nahardzie .
Sela w tym roku nie rozpieszczał , ale turniej w Atlancie rewelka z jego strony , gdzie dotarł aż do finału pokonując między innymi :
Querrey,Young,Pospisil V,Becker
-przypomne ,że w żadnym meczu nie był faworytem a kursy zawsze wynosiły ponad @2.
Sela który w tym sezonie występował w pierwszych rundach praktycznie je przechodził gromiąc przeciwników , a handi który typuje pokrywał w wiekszym stopniu.
Przeciwnik dla niego wymarzony , o ile nie zdarzy się cud to ten handi powinien zostać pokryty większą ilością gemów.
Faworyt tutaj jest jeden , za Selą przede wszystkim przemawia to , że lubi grać na hardzie , a Berlocq poprostu na takiej nawierzchni grywa sporadycznie .
minus policzony był już wczoraj za tą analizę
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, I Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Dolcan Ząbki – Flota Świnoujście

Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet

Witam po dłuższej nieobecności. Do typowania wybrałem spotkanie, które odbędzie się w podwarszawskich Ząbkach. Tam, miejscowy Dolcan będzie mierzył się z Flotą Świnoujście. Na początku garść statystyk: gospodarze zajmują 6 lokatę (po 3 remisach i zwycięstwie), natomiast goście – 13-tą (2 porażki, remis i wygrana). Nie da się ukryć że w tych 4 kolejkach to piłkarze Dolcanu mięli trudniejszych rywali, lecz wierzę że dopiero się rozkręcają; pomimo początku sezonu 6 pozycja jest poniżej ich jakichkolwiek aspiracji. Wiele o obu drużynach nie można napisać, gdyż będzie to dopiero 5 kolejka tego sezonu. O drużynie ze Świnoujścia, a raczej ich problemach każdy na pewno słyszał. Na oficjalnym serwisie klubu czytamy „ Poprzedni Zarząd klubu MKS Flota podczas posiedzenia, które odbyło się 21 sierpnia, podjął uchwałę o ogłoszeniu przez klub upadłości .” O wycofaniu wniosku o upadłości władze klubu zadecydują dzisiaj (27.08.2014). Ale ja skupiam się na aspektach czysto sportowych, ale w tych i tak górą są piłkarze spod Warszawy. Poza tym jak wiadomo, w naszej lidze atut własnego boiska jest nieoceniony, a mecz rozegrany będzie w godzinach popołudniowych, więc nie spodziewałbym się zbyt wielu kibiców przyjezdnych. Analiza krótka, lecz wg mnie typ dobry. Osobiście gram go w dublu z Zagłębiem Lubin za dość grubo. Polecam i życzę wygranych ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, I Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Dolcan Ząbki – Flota Świnoujście

Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet


Witam po dłuższej nieobecności. Do typowania wybrałem spotkanie, które odbędzie się w podwarszawskich Ząbkach. Tam, miejscowy Dolcan będzie mierzył się z Flotą Świnoujście. Na początku garść statystyk: gospodarze zajmują 6 lokatę (po 3 remisach i zwycięstwie), natomiast goście – 13-tą (2 porażki, remis i wygrana). Nie da się ukryć że w tych 4 kolejkach to piłkarze Dolcanu mięli trudniejszych rywali, lecz wierzę że dopiero się rozkręcają; pomimo początku sezonu 6 pozycja jest poniżej ich jakichkolwiek aspiracji. Wiele o obu drużynach nie można napisać, gdyż będzie to dopiero 5 kolejka tego sezonu. O drużynie ze Świnoujścia, a raczej ich problemach każdy na pewno słyszał. Na oficjalnym serwisie klubu czytamy „ Poprzedni Zarząd klubu MKS Flota podczas posiedzenia, które odbyło się 21 sierpnia, podjął uchwałę o ogłoszeniu przez klub upadłości .” O wycofaniu wniosku o upadłości władze klubu zadecydują dzisiaj (27.08.2014). Ale ja skupiam się na aspektach czysto sportowych, ale w tych i tak górą są piłkarze spod Warszawy. Poza tym jak wiadomo, w naszej lidze atut własnego boiska jest nieoceniony, a mecz rozegrany będzie w godzinach popołudniowych, więc nie spodziewałbym się zbyt wielu kibiców przyjezdnych. Analiza krótka, lecz wg mnie typ dobry. Osobiście gram go w dublu z Zagłębiem Lubin za dość grubo. Polecam i życzę wygranych ;) (proszę o usunięcie powyższego postu, ten jest bardziej czytelny - z góry dziękuję)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LIga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leverkusen-Kopenhaga
Typ: Leverkusen wygra 1 golem
Kurs: 4.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy niemieckim bayerem leverkusen oraz zespołem Duńskiej Kopenhagi. Faworytem w tym spotkaniu według bukmacherów jest ekipa gospodarzy , która już praktycznie po pierwszym spotkaniu rozegranym w Danii zapewniła sobie awans do fazy grupowej elitarnych rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, teraz wypadało by jedynie dopełnić formalności przed własna publicznością, myślę że zespołowi naszych zachodnich sąsiadów nie jest w stanie nic już zagrozić wygrana na wyjeździe 2:3 stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed spotkaniem rewanżowym. Dlatego też uważam że gospodarze którzy bardzo dobrze zaczęli rozgrywki w niemieckiej bundeslidze (wygrana 0:2 z Borussia Dortmund na ich stadionie) w tym spotkaniu nie będą się aż tak bardzo stresować , na pewno trener wykorzysta w tym meczu zawodników rezerwowych , wiadomo ze zespołem piłkarsko lepszym i to nie ulega wątpliwości jest Bayer co za tym idzie myślę że tutaj popularni &quot;Aptekarze &quot; zwyciężą ,ale ich wygrana nie będzie wysoka, mój typ to 2;1.

⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, 2 runda, hard
Godzina: około 18:00
Spotkanie: Nick Kyrgios -Andreas Seppi
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kyrgios to moim zdaniem największy młody talent touru. Australijczyk dysponuje warunkami predysponującymi go do gry o najwyższe stawki. Pytanie tylko, co on z tym zrobi? Wszystko zależeć będzie od jego charakteru i zimnej głowy. To, że potrafi grać udowodnił na tegorocznym Wimbledonie gdzie dopiero w ćwierćfinale przegrał z Raoniciem, wcześniej pokonując min. Nadala. Widać, że ma dobrych doradców i ostrożnie szafuje zdrowiem i siłami. Po Wimbledonie wystartował tylko w Toronto gdzie wygrał z Giraldo i przegrał z Murrayem. Myślę, że to dobre przetarcie przed grami we Flushing Meadows.
Andreas Seppi to solidny zawodnik jednak solidność to już za mało na Kyrgiosa. Włoch, co prawda gładko w pierwszej rundzie odprawił Stakhowskiego, ale całkiem niedawno w Cincinnati mierzył się z Youzhnym, którego z NY do domu odprawił już Kyrgios. Youzhny łatwo ograł wtedy Seppiego 6-3, 6-4. Tegoroczna forma Andreasa nie rzuca na kolana: 20/29 z czego na hardzie 9/8. Cóż latka lecą i 49-ty w rankingu ATP Seppi raczej będzie miał ciężko wrócić na najwyższą w swej karierze, 18-stą pozycje.
Seppi broni punktów z ubiegłego roku, kiedy to doszedł do trzeciej rundy. To jego najlepsze osiągnięcie w US Open, jednak rywale nie należeli do czołówki. Ograł, nie bez kłopotów, Malisse’a i Dev Varmana, a poległ z Istominem. W zeszłym roku debiut w US Open zaliczył Kyrgios lecz trafił w pierwszej rundzie na topowego Davida Ferrera, co oczywiście zakończyło jego przygodę już na tym etapie. W tym roku jest już w drugiej rundzie, a wydaje mi się że to nie koniec.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League, 4 runda
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal Londyn - Besiktas Stambuł
Typ: 1 HANDICAP 1,5 ARSENAL
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutro zaczynamy rewanże czwartej rundy ligi mistrzów. Zenit pewnie zaliczył zwycięstwo. Czas na Kanonierów. Trzecia drużyna ubiegłego sezonu tureckiej ekstraklasy Besiktas Stambuł zmierzy się z czwartą drużyną sezonu 13/14 angielskiej premier league. Nie ma co porównywać poziomu tych dwóch lig. Różnica jest ogromna. Pierwszy mecz między tymi drużynami tydzień temu w Stambule zakończył się bezbramkowym remisem. Patrząc na statystyki wydaje się, że to Arsenal był minimalnie lepszym zespołem. Według mnie na Emirates Stadium drużyna Szczęsnego pokaże gościom jak wygląda ta różnica między ich poziomem i ligami. U siebie angole mają niesamowite statystyki. Polegli tylko dwa razy! W towarzyskim turnieju z drużyną Monaco. Oraz w lutym tego roku w 1/8 ligi mistrzów z Bayernem po ciekawym meczu i wyczynach Szczęsnego. Także u siebie w tym roku Arsenal ma tylko 2 porażki, 4 remisy oraz 15 zwycięstw z czego większość z handicupem. Internet najlepsze źródło wiedzy. A co do Besiktasu na wyjazdach różnie to bywało. Na dziesięć ostatnich spotkań mają cztery zwycięstwa 2 remisy i 4 porażki. Sumując uważam, że wynik 0-0 w pierwszym meczu było niespodzianką i zostanie to w tym spotkaniu nadrobione. Giroud, Cazorla i Sanches na napadzie powinni szaleć, a niesieni dopingiem u siebie nie raz pokazali tzw. &quot;mistrzostwo świata&quot;
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Arsenal - Besiktas
Typ: powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,67

Bukmacher: WilliamHill
Analiza:


W pierwszym meczu mimo wielu sytuacji strzeleckich po obu stronach padł wynik bezbramkowy. To wbrew pozorom nie jest najlepszy wynik dla Kanonierów, gdyż każdy remis bramkowy promuje do kolejnej rundy Turków. Sen z powiek trenerowi Kanonierów spędza sytuacja kadrowa w Arsenalu, bowiem kontuzjowani są m.in.: Olivier Giroud, Serge Gnabry, Mikel Arteta, Kieran Gibbs, Theo Walcott a za czerwoną kartkę w tym meczu będzie pauzował Aaron Ramsey. Terner Besiktasu takich problemów jak Wenger nie ma, ale za to będzie musiał oglądać mecz z trybun, gdyż w Stambule został odesłany na trybuny. To jest jedyne zmartwienie Turków przed tym meczem. Mimo zmartwień kadrowych awizowana jedenastka Kanonierów wygląda nie najgorzej. Cazorla, Ozil, Oxlade-Chamberlain czy Alexis Sanchez powinni zapewnić Arsenalowi fazę grupową Ligii Mistrzów. Arsenal w meczu z Evertonem pokazał prawdziwy chart ducha kiedy to przegrywając po pierwszej połowie 2-0 potrafił zmobilizować się i wywalczyć 1 punkt na trudnym terenie. Besiktas jeszcze nie rozpoczął sezonu dlatego rytm meczowy jest po stronie gospodarzy. Jeśli Kanonierzy szybko strzelą bramkę w pierwszej połowie to zmusza Besiktas do zaangażowania większych sił w akcje ofensywne co z kolei stworzy okazję do kontr dla Kanonierów. Liczę więc na spora ilość bramek w tym spotkaniu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 225,9K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, CONCACAF
Godzina: 04:00
Spotkanie: Comunicaciones (Gtm) - Club America (Mex)
Typ: 1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Club America sie zdziwi co zobaczy ze strony Comunicaciones. Ich ostatni remis 0-0 zwiastuje slabszy okres moim zdaniem bo wygladali na bezsilnych w ofensywie i troche zmeczonych wiec spodziewam sie ze, ich obrona moze nie wytrzymac w tym meczu zbyt dlugo gdyz gospodarze lubia dominowac. Communicaciones ponoc mial odpuscic ostatni mecz ligowy, nic z tych rzeczy wygrali 3-1. Moze byc remis choc taki kurs trza sprobowac, szczegolnie ze seria Meksykanow bez porazki juz jest dosc dluga, nie mozna tak wiecznie punktowac, bez przesadyzmu.
⛔100
 
G 1

grudzik

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Athletic Bilbao - Napoli
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher:Bet 365
Witam,
Typ opieram na tym, że Athletic u siebie punktów raczej... Nie traci. W ostatnim sezonie na tarczy wracała m.in. Barcelona, Real Madryt ugrał remis. Jedynie Atletico Madryt i Espanyol były w stanie wygrać na tym terenie (Atletico wygrało dwukrotnie po 1:2 - raz w pucharze, raz w lidze). Generalnie rzecz biorąc stadion Basków jest prawdziwą twierdzą i wątpliwe, żeby Napoli mogło coś ugrać - nie wydaje mi się, żeby Bilbao broniło wyniku 0:0 i raczej pokusi się o strzelenie gola.
kiepska analiza ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 21

koniu47

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Ludogorets vs Steaua Bucharest
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: William Hill
Analiza: Drugi post a więc idę za ciosem, (Zenit strzelił co prawda w 30 minucie, ale udało się) Analizę dzisiejszą opieram głównie na ostatnim meczu, który oglądałem z udziałem Ludogorets z Partizanem Belgrad, gdzie w Belgradzie padł wynik 2-2 dający Bułgarom awans do 4 rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Partizan dał sobie wbic 2 bramki w pierwszych 25 minutach meczu, później wyrównał a od 41 minuty grał w 10tke po czerwonej kartce Trajkovicia, Ludogorec poza początkiem pierwszej połowy nic ciekawego nie pokazał, co więcej nie potrafił dobic rywala grając w przewadze a w końcówce rozpaczliwie wręcz się broniąc, myślę, że Steaua jest jednak drużyną ciut lepszą od Partizana, pierwszy mecz to 1-0 dla Steauy i chociaż drużyna z Bukaresztu przegrała ostatni mecz ligowy (oszczędzając kluczowych zawodników) to przypieczętuje awans wyjeżdżając z Bułgarii ze zwycięstwem. Po takim kursie wg mnie warto zagrac.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: US Open (USA),twarda
Godzina: 03:00
Spotkanie: Williams S. - Townsend T.
Typ: over 2.5 setów
Kurs: 5.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym typie widzę sporę value i w sumie nie wiem jak się zabrać za analizę...
Taylor Townsend,18 latka będąca 103 w rankingu i w tym roku grająca nieco w kratkę świeżynka bo zaledwie od 2 lat będąca profesjonalną zawodniczką dawała radę zawodniczkom bardziej doświadczonym znajdującym się wyżej w tenisowej hierarchii. Ten mecz prawdopodobnie zakończy się łomotem dla młodej tenisistki,ale powinna ugrać choć seta. Czemu tak uważam? Jest prawie dwa razy młodsza Williams i głodna sukcesu,no i jak oponentka ma niezły two-handed backhand.
Za drobne można zaryzykować.
Nie znam się,więc możecie zacząć hejtować ;]
⛔100
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2015 Kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Luksemburg - Niemcy
Typ: handicap -33.5 Niemcy
Kurs: 1.85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Postaram się tutaj jak najzwięźlej a bardzo konkretnie. Pisałem już wcześniej Luksemburg to takie San Marino koszykówki, kto oglądał mecz Polska - Luksemburg w niedziele doskonale widział co ta drużyna gra, klasyczny, typowy streetball jaki gra się na szkolnych boiskach, w meczu oddali prawie tyle samo rzutów za 3 co za 2 ich radosna koszykówka polega na rzucaniu w 10 sekundzie akcji, bez żadnego pomysłu na rozegranie inaczej akcji, najczęściej ich kartofle za 3 kończą się odbiciem od tablicy albo airballem, ostatni swój mecz wygrali w 2000 roku! z Gruzją.To tyle o amatorach, teraz o drużynie ułożonej, Niemcy tych kwalifikacji do udanych zaliczyć nie mogą, na pewno nie spodziewali się że do ostatniej kolejki losy ich awansu będą nierozstrzygnięte, po części jest to spowodowane wuefistą z jakim muszą pracować, to dziwne że w takim kraju na trenera bierze się takiego wyrobnika jak Emir Mutapcic, skład Niemiec nie jest najmocniejszy wiadomo brakuje Dirka i Kamana, ale ci co są spokojnie powinni awans wywalczyć, do tego oprócz swojego zwycięstwa potrzebują wygranej Polaków z Austrią.Pierwszy mecz z Luksemburgiem, Niemcy wygrali u siebie 60 punktami! Więc tym bardziej będą w stanie wygrać z radosną koszykówką z Luksemburga w granicach 35-40 pkt na wyjeździe bo nadal nie są pewni awansu i muszą ten mecz zagrać na 100%
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
stanley-63 859,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska 1 liga /
Godz. 17:00
Spotkanie - GKS Tychy : Miedż Legnica
Typ - powyżej 3.5 gola
Kurs - 4.45
Buk - Betsson
Dziś zaglądam do Jaworzna gdzie swoje mecze jako gospodarz rozgrywa GKS Tychy i Tyszanie podejmują Miedż Legnica . GKS Tychy znowu pokazuje że w tym sezonie będzie bronił się przed spadkiem , jak dotąd GKS ma bilans 0-3-1 i 5:6 w bramkach , w ostatnim meczu na Widzewie GKS już witał się z gąską już chłopaki w myślach cieszyli się z pierwszego zwycięstwa w tym sezonie ale jak to ktoś powiedział do puki piłka w grze ...... i tak też było w tym spotkaniu bo Widzewiacy w 95 min gry zdobyli wyrównującego gola i pierwsze zwycięstwo prysło , to jednak nie pierwszy taki mecz kiedy Tyszanie tracą gola pod koniec meczu bo w ostatnim spotkaniu tu w Jaworznie grali z Arką Tyszanie przegrali ten pojedynek 1:2 tracąc gola w 88 min gry , dziś podejmują Miedz Legnica która też nie spisuje się tak jak tego oczekiwano przed rozgrywkami i w tabeli jest o pozycję wyżej od GKS-u , bilans Miedzi to 1-1-2 i br. 7:9 pokazuje że z obroną też nie jest najlepiej tak więc w/g mnie możemy się spodziewać sporo bramek w Jaworznie a pokazuje to też bilans pomiędzy nimi , w poprzednim sezonie tu w Jaworznie padł wynik 3:1 dla GKS-u była to ostatnia kolejka 1 ligi i tym zwycięstwem GKS rzutem na taśmę uzyskał pozostanie na zapleczu naszej Ekstraklasy . Zaglądając do H2H możemy stwierdzić że Tyszanie potrafią grać z Miedzią 3-1-2 i br 8:6 tak więc spodziewam się że i dziś będą walczyć o pierwsze trzy pkt w tym sezonie , dobrą skuteczność w GKS-e pokazuje Maciej Kowalczyk dla którego gol strzelony w ostatnim spotkaniu przeciwko łódzkiej drużynie był jego czwartym w tym sezonie , dzięki czemu doświadczony napastnik jest współliderem klasyfikacji strzelców I ligi i mam nadzieję że i dziś coś ustrzeli dlatego liczę na otwarty pojedynek z golami bo obu drużynom są potrzebne pkt aby odskoczyć na przynajmniej chwilę od strefy spadkowej !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atlethic Bilbao - Napoli
Typ: -2,5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Od razu mówie dlaczego tak mi sie &quot;wydaje&quot;
Ponieważ nie mysle tu o gradzie bramek. Athletico zdobylo cenna bramke. Fakt Napoli bedzie probowalo atakowac ale sa na stadionie w Bilbao a jak wiadomo jest tam goracy teren. Moim zdaniem Athetico nawet moze ustrzelic 1 gola i ustalic wynik meczu. Niby maja 1:1 ale potem stres jak straca bramke ale raczej nie wydaje mi sie. Napoli bedzie napierac a Athletico dzielnie sie bronic kontrujac zespol. Podsumowujac: Athletico bedzie sie bronic z nastawieniem na mało atakow a Napoli napierac raczej z mizernym skutkiem bo Athletico ogromnie ma chrapke na LM a nie ciagle LE w dodatku graja u Siebie wiec ogromna szansa.


⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamzary 1

adamzary

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Besiktas
Typ: Obie drużyny strzelą i Arsenal wygra.
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: To że Arsenal zagra znów w fazie grupowej Ligi mistrzów to rzecz niemal pewna dlatego uważam że po remisie w Turcji będą oni chcieli strzelić dzisiaj jak najszybciej i to nie jednego a co najmniej dwa gole i mieć mecz pod kontrolą dlatego sądze że Arsenal ten mecz wygra lecz przy okazji straci bramkę gdy Besiktas będzie musiał gonić wynik.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Besiktas
Typ: X
Kurs: 4,80
Bukmacher: unibet
Analiza:
2 dzien zmagan w ostatniej rundzie eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzow. Stan po 1 meczu to 0-0, czyli Beskistas powinien grac tu o bramkowy remis (co najmniej). Pierwszy mecz toczył się jednak pod dyktando Beskistasu. Arsenal nie gościł zbyt często w polu karnym gospodarzy, a na dodatek sam Beskistas juz od pierwszych sekund mogl prowadzic po strzale z połowy Ba. Arsenal za to wydawało sie, ze nie jest w najlepszej dyspozycji. Z trudem wygrali z Crystal Palace (91 minuta gol), a z Evertonem juz przegrywali 0:2, by wyrownac na 2:2 i takze gole strzelic w ostatnich minutach. Kto był autorem bramek? Ramsey (2 gole - zawieszony) i Giroud (kontuzja). Arsenal osłabiony prawdopodobnie albo z Sanchezem na szpicy (zawodzi mysle) albo Sanogo (nikłe doswiadczenie). Szczerze powiedziawszy to najchętniej zagrałbym na 2, ale tez Beskistas jest niewiadomą, bo sezonu nie zaczęli. W sparingach błyszczał Pekmetek, ale też doszedł Ba i juz zdazyl zaliczyc chocby hattricka z Feyenoordem w poprzedniej rundzie quali. Kim by nie zagrał Arsenal to i tak mysle ma lepszą ekipe całościowo od Beskistasu, wiec jednak gram X.
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -INDONEZJA: Super Liga
Godzina:10:30
Spotkanie:persik Kediri-Arema
Typ:1X
Kurs:2.95
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Ten mecz odbędzie się w Malang,co daje przewagę Aremie,ale z drugiej strony mają oni już zapewniony awans do pierwszej czworki i zagrają w tym meczu drugim składem.Arema ma pięć punktów przewagi na dwie kolejki przed końcem i nawet dwie porazki według mnie nie zrzucą jej z tej pozycji.Persik musi wygrać w tym meczu bo ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową,ale o wygraną będzie trudno więc liczę ,że skupią się na defensywie i dowiozą chociaż remis w tym meczu.Ostatnie spotkania Persik Kediri to pięć zwycięstw z rzędu u siebie ,i sześć porażek pod rząd na wyjeżdzie.Trzynaście kolejek z rzędu nie zanotowali remisu i myślę,że dzisiaj ta passa dobiegnie końca.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, El. ME
Godzina: 20
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: over 162,5
Kurs: 3,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj ostatni mecz naszych koszykarzy w eliminacjach Eurobasketu, zmierzymy sie z Austrią z która ulegliśmy na wyjezdzie po pasjonującej koncowce 83-81. Dzisiaj na własnej ziemi murowanym faworytem są Polacy i ja tez na nich licze, a gram w tym meczu troche ryzykownie na over pktów. W naszej grupie bardzo czesto padają wyniki ponad 160pkt w meczu, Austria jest słabsza druzyna od Polski i to nie ulega wątpliwosci wiec licze przede wszystkim na bardzo dużo pktów naszej reprezentacji, która ostatnio ma bardzo dobra skutecznosc, w ostatnich 4 meczach zawsze ponad 80pktów, Austria natomiast w kratke ale okolice 70pktów to jest ich pułap. Zobaczymy, dla mniej odważnych mozna zagrac over 154, ja myśle jednak ze przed własna publicznoscia Polacy pokaża klase i rzucą do spółki z Austria ponad 162,5 pktu.
Powodzenia;)
P.S
Serdeczne gratulacje dla Mariboru za wyeliminowanie Celticu, karma wraca, zawsze;)
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
paperwalle 82

paperwalle

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Grand Slam, US Open
Godzina planowana: 21:30
Spotkanie: Blaz Kavcic - Jeremy Chardy
Typ: Chardy -4,5g
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po wczorajszym trafionym typie (Karlovic -2,5g) po raz kolejny probuje zarobic na Wielkim Szlemie. Moja propozycja na dzis:
Blaz Kavcic - Jeremy Chardy
Chardy -4,5g / 1.80 / Unibet
Analiza mam nadzieje bedzie dosyc konkretna, po wczorajszej dotarlo do mnie kilka bardzo fajnych wiadomosci i podziekowan. Milo czytac wasze opinie na temat moich przemyslen, dziekuje za to. ???? Mam nadzieje, ze dzisiejszy typ rowniez bedzie skuteczny.
Jezeli chodzi o Francuza, to na ta chwile ciezko ten sezon nazwac udanym. Jego bilans to 24/20. Ostatnie spotkanie z Alejandro Falla nie bylo moze najlepsze w jego wykonaniu, ale na sprzedawczyka wystarczylo. W tym roku bilans na hardzie to 9/8. Porazki byly z zawodnikami ze scislej czolowki, no moze poza Kokkinakisem i Smyczkiem. Wedlug mnie wspomniani przeze mnie przed momentem gracze sa na wyzszym poziomie od Kavcicia, ktory niespodziewanie ogral gladko Donalda Younga w trzech setach.
Kavcic to typowy sredniak, zawodnik z turniejow rangi Challenger i w tym roku na hardzie gral wlasciwie tylko w Challengerach. Trzeba przyznac, ze mial bardzo dobre wyniki, m.in. zwyciestwo w Ferganie, Tianjin i Portoroz, a takze final w Nanchang. Jako, ze byly to turnieje nizszej rangi to prozno tam szukac uznanych nazwisk. Sloweniec przed US Open nie blyszczal, przegral trzy spotkania z rzedu. Szczerze powiedziawszy to nie wiem co on robi w drugiej rundzie. Ogladalem urywki spotkania z Youngiem, gdzie Amerykanin prowadzil w pierwszym secie 4-0 i przegral 5-7... Pozniej wyraznie oddal mecz, nie wykorzystal swojej szansy i leciutko sie zalamal.
Sloweniec nie jest na pewno zawodnikiem, ktorego nie mozna przelamac. Szczerze mowiac nie znam jego mocnych stron, byc moze nie zauwazylem, rzadko ogladam jego spotkania.
Stary, dobry Jeremy powinien bez klopotu ograc Kavcicia, moze nawet w trzech setach, ale akurat tego nie zaryzykuje. Licze dzisiaj na bardzo dobra ofensywna gre Francuza i te jego swietne, rozrzucajace rywali po katach forehandy. Szans na przelamania z pewnoscia bedzie mial kilka, tylko kwestia, czy bedzie w stanie je wykorzystac. Gleboko ufam, ze tak wlasnie bedzie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom