>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.07.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 27. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Spotkanie: Inter Mediolan – Real Madryt
Typ: over 2.5 bramki Real Madryt
Kurs: 2.50
Buk: bet365
Godz. 14:00
Analiza:
Po zimnej o tej porze Australii ekipa Realu Madryt udała się do gorących Chin gdzie rozegra drugi turniej towarzyski w okresie przygotowawczym. Tak jak można było przypuszczać pierwszy sparing Hiszpanów niczego nie wniósł nowy trener, taktyka, intensywne treningi nie mogły dać niczego innego jak mało intensywny mecze. Jednak im więcej tych treningów tym gra zespołu z nową myślą wygląda coraz lepiej czego efektem było pewne zwycięstwo nad City 1:4 który dało ostatecznie triumf w Australijski turnieju. Było już widać w tym spotkaniu inny Real zdecydowanie bardziej poukładany i bardzo kreatywny zresztą to że potrafili wbić cztery bramki o tym świadczy. Już zaczynają też funkcjonować warianty taktyczne ze stałych fragmentów gry. Po prostu „Królewscy” z każdym treningiem wyglądają lepiej i jestem przekonany że dziś będzie jeszcze lepiej. Zapewne znowu będzie wielu rotacji ale to dobra informacja dla typu bo tych roszad najwięcej będzie w drugiej linii oraz ataku bo tam Real ma nadmiar a wiadomo oznacza to dwie rzeczy na tym zawsze traci linia defensywna, a zyskuje ofensywa bo jest kilku graczy którzy walczą o miejsce w kadrze zespołu na przyszły sezon i było to widać z City kiedy zeszli najlepsi gra ofensywa aż tak bardzo nie ucierpiała bo młodzież biegała jeszcze więcej.
Inter w przebudowie, wiele transferów już zrobionych a kolejne w drodze, każda formacja zyskał powiew świeżości. Mancini musi teraz to wszystko jak najszybciej poukładać bo celem jest powrót do Ligi Mistrzów. W zespole jest też nadmiar zawodników i dla niektórych jest to ostatnia szansa na pokazanie swoje przydatności. Czeka ich jednak dużo pracy z Bayernem przegrali 1:0, z Milanem tyle samo ale szczególnie z Bawarczykami nie mieli za wiele do powiedzenia i powinni być znacznie wyżej, a problem dziś na tyłach będzie tym większy że moim zdaniem Real jest w tej chwili znaczniej lepiej wyglądająco ekipą w ataku od dwóch poprzednich rywali, a jeszcze wcześniejsze starcia Interu z Stuttgarter K. 3:4 oraz Carpi 2:4 pokazały że defensywa szwankuje.
Jaki scenariusz na ten mecz, oczywiście taki turniej ma na celu promowanie i kibice oczekuje wielu akcji bramkowych no jak i samych bramek. Tego kibice nie doczekali się w pierwszym starciu Interu zresztą jak wspomniałem Mediolańczycy zagrali ze swoim odwiecznym rywalem w ataku zmiennikami a dziś ma być ta silniejsza wersja ataku. Real będzie tutaj stać jak najbardziej na trzy bramki przy roszadach rywala oraz nie najlepszej dyspozycji, ekipa Manciniego skupi się natomiast na wariantach ofensywnych bo w dwóch sparingach z rzędu nie strzelili bramki i nie potrzeba im budować niepotrzebnej nerwowości a swoje okazje na pewno będą mieli. Ich atutem będzie także klimat bo oni trenują tutaj od dłuższego czasu.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
oskarox 1,2K

oskarox

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Godzina: 19:30
Spotkanie: IF Brommapojkarna - IK Sirius Fotboll
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Skandynawia to dla mnie dość pechowy rejon do typowania, ale zamierzam wreszcie wyjść zwycięsko z tej konfrontacji. W dniu jutrzejszym odbędzie się 17. kolejka Superettan, w ramach której zespół IF Brommapojkarna podejmować będzie drużynę IK Sirius Fotboll.

Gospodarze to dla mnie dość pamiętny zespół, który sprawił mi dość niemiłą niespodziankę w czerwcu, kiedy to pokonali drużynę IK Frei. Od tego czasu, drużyna notuje całkiem przyzwoite występy, zarówno w meczach wyjazdowych, jak i na swoim obiekcie. Godnym uwagi faktem jest ich remis na wyjeździe z drużyną Varbegs, która obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli. Brommapojkarna wyszła z kryzysu i zapewne zamierza wyjść ze strefy spadkowej, choć jutro czeka ich niezwykle trudne wyzwanie.

Tym wyzwaniem jest drużyna IK Sirius Fotboll, aktualnie znajdująca się na trzecim miejscu w tabeli. Superettan posiada dość przejrzysty układ tabeli; dwie drużyny ( Jonkopings oraz Östersunds) posiadają sporą przewagę nad resztą stawki i między sobą rywalizują o zwycięstwo w lidze. Walka o trzecią lokatę jest bardzo zacięta, a różnica punktowa pomiędzy trzecim, a ósmym miejscem, wynosi zaledwie 4 punkty. Co ważne, trzecie miejsce w tabeli daje prawo do uczestnictwa w barażach o awans do Allsvenskan. Syrius na początku czerwca zremisował w meczu wyjazdowym z aktualnym liderem – Jonkopings. Od tego czasu, zespół rywalizuje wyłącznie z drużynami z niskich miejsc w tabeli, a mecze kończą się ich zwycięstwem lub remisem.

Druga część sezonu właśnie się rozpoczęła, a wraz z nią, walka o awans do Allsvenskan. Jeśli Sirius chce wziąć udział w barażach, takie mecze muszą kończyć się ich zwycięstwem. Liczę na to, że jutro moja zła skandynawska passa odejdzie w niepamięć, a Sirius zwyciężą na wyjeździe.
⛔ 100
 
12wear 20

12wear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Spotkanie: Inter Mediolan – Real Madryt
Typ: 2 i ovew 2.5
Kurs: 2.0
Buk: sportingbet
Godz. 14:00
Analiza: kolega w poprzedniej analizie powiedzial wlasciwie wszystko o tym meczu. Zgadzam sie ze padnie sporo bramek a real wygra to spotkanie.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
druidinho 14

druidinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna – Mistrzostwa Świata u21
Godzina: 1:45
Spotkanie: Hiszpania U21 – Rumunia U21
Typ: Rumunia +3,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niewątpliwie faworytem spotkanie jest reprezentacja Hiszpanii. Zgodnie z oczekiwaniami prowadzą w swojej grupie. Po pierwszej potyczce i porażce z drużyną Kataru wrócili na właściwe tory pewnie wygrywając pozostałe mecze. Hiszpanów interesuje tylko zwycięstwo, gdyż bilans już nie jest dla nich istotny – obie drużyny już zapewniły sobie miejsce w dalszej fazie mistrzostw. Natomiast Rumunia jest jedyną drużyną w grupie B, która nie doznała porażki i jako jedyna pokonała Katar, a sama jej postawa jest miłą niespodzianką turnieju. Oczywiście ich celem też jest zwycięstwo, gdyż to bardzo ułatwiłoby im zadanie po wyjściu z grupy, a porażka lub remis będą oznaczały raczej miejsce trzecie. Mimo wielkich ambicji nie widzę szans na pokonanie reprezentacji Hiszpanii, jednak liczę na to, że przez cały mecz nie dadzą odskoczyć faworytom i handicap podany w typie wystarczy.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Łeczna -Zabrze
Typ: Łęczna dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk Unibet
Godz: 18:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać polską ekstraklasę piłkarską w którym Górnik łeczna podejmowal będzie na swoim stadionie ekipę Zabrzańskiego Górnika. Faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu które zakończy nam drugą kolejkę polskiej ekstraklasy piłkarskiej będzie ekipa gospodarzy , która w pierwszym swoim spotkaniu wygrała w Chorzowie 0:2, Górnik Zabrze natomiast podzielił się punktami z ekipą Krakowskiej Wisły w spotkaniu wyjazdowym , myślę że w tej kolejce gospodarze mają duże szanse żeby po raz kolejny zdobyć komplet punktów i mieć na swoim koncie dwa zwycięstwa jak ekipy Legii oraz Korony. Zabrze gra kolejne spotkanie na wyjaeździe i w pierwszym spotkaniu nie miało zbyt wielu okazji do zdobycia bramek, jednak jedną udało im się strzelić, myślę ze oba zespoły powinny tutaj zagrać ofensywnie co będzie powodowało w tym spotkaniu sporą ilośc bramek, myślę że obie ekipy zdołają coś strzelić a zespołem, który zdobędzie 3 punkty jest ekipa gospodarzy.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Gold Cup
Spotkanie: Jamajka - Meksyk
Typ: Meksyk over 1.5 gola do przerwy
Kurs: 7.00
Buk: William Hill
Godz. 01:30
analiza: Meksyk dotychczas wystąpił w 7 finałach Gold Cup, wygrał aż 6 z nich. Ostatnie ich występy w finałach kończyły się wynikami 5:0 i 4:2. Głównym celem na ten rok było właśnie wywalczenie Złotego Pucharu Concacaf. Z tego powodu całkiem odpuścili Copa America i wszystkie siły zostawili na ten turniej. Dotychczas nie grali porywająco ale myślę, że to co najlepsze zostawili na finał. Jamajka choć doszła do finału to jakoś wybitnie nie zachwyciła. Z USA oddali 3 strzały, zdobyli w 5 min 2 gole i później rozpaczliwie bronili cały mecz co im się cudem udało. Wcześniej wygrane z Haiti, Salwadorem czy Kanadą, dobre mecze ale rywale bardzo słabi. Finał z Meksykiem to będzie dla nich trudny sprawdzian, w kadrze rywali jest masa graczy ogranych w Europie, świetni zwłaszcza w formacjach ofensywnych, na pewno będą bardziej skuteczni od USA, które stworzyło sobie 20 akcji bramkowych i zdobyło z nich jedną bramkę. Myślę, że Meksyk pokaże w finale swoje oblicze bliższe temu które było w meczu z Kubą (6:0) niż to ukazane w 1/2 z Panamą. Jamajka jest bądź co bądź rywalem o 2 klasy słabszym, mniej doświadczonym i bez indywidualności , które mogą przesądzić o końcowym wyniku. Oczywiście istnieje również scenariusz którym Meksyk cierpi i gra piach, zaś Jamajka szczelnie się broni, ale sądzę że ich limit szczęścia wyczerpał się w meczu z USA i dziś Meksyk da im srogą lekcję.
⛔ 100
 
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Hamburg
Godzina: 11:30
Spotkanie: Taro Daniel - Jerzy Janowicz
Typ: 2
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Jutro zaczynamy nowy tydzień gier tenisowych, więc rozpoznawczo wybrałem bezpieczniejszy typ i to w dodatku na rodaka. Janowicz zaliczył udany występ w Davis Cup, gdzie wygrał pewnie na nawierzchni twardej ze Stakhovskim oraz przegrał po dość wyrównanym meczu z Dolgo. Teraz nawierzchnia ziemna, ale myślę, że i tak powininien sobie Jerzyk dać radę. Ostatni turniej grał właśnie na ziemi, gdzie odpadł z Darcisem. Taro wg mnie to solidny gracz, ale na challenger niż na turniej ATP. Dobrze trzyma piłkę w korcie, ale serwis już przeciętny. Będzie miał problem, aby przełamać Jerzego. Taro widziałem ostatnio na turnieju w Poznaniu, gdzie zagrał przeciętnie. Myślę, że kurs 1,5 można brać śmiało i grać. Pozdrawiam !
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Rosja Premier
Godzina: 19:00
Spotkanie: Anzhi - Lokomotiv Moskwa
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie drugiej kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Zmierzą się beniaminek ligi Anzhi po przebudowie i Lokomotiv Moskwa. Gospodarze spadli w poprzednim sezonie ale szybko awansowali - z 2 miejsca za Samarą. Tą samą Samarą z którą grali w 1 kolejce i przegrali u siebie 0:1. Jak widac trend z 2 ligowych boisk się utrzymał, mimo faworyzowania Anzhi. Nie przeprowadzili spektakularnych transferów. Moze poza Almeidą choc lata swietnosci ma juz za sobą + znany z polskich boisk Ivan Majevskij. Lokomotiv to co rok druzyna gornej polowy tabeli. Nie graja o mistrzostwo juz jakis czas, ale o puchary owszem. Jesli Samara potrafila wygrac na Anzhi to czemu nie Lokomotiv ktory powinien bycb ardziej klasowym zespolem? Mysle ze spotkanie bedzie na wskros defensywne i zadecyduje bramka strzelona jednak w 2 polowie.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 919,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Polska Ekstraklasa
Godz. 18:00
Górnik Łęczna : Górnik Zabrze
- czerwona kartka w meczu ? tak
- kurs 3.60 / Betsson

Spróbuję jeszcze raz na czerwoną kartkę w naszej kopanej , jak do tej pory w meczach które zostały rozegrane jeszcze takiego koloru kartki nikt z arbitrów nie pokazał ale myślę że dziś będzie po raz pierwszy , sędzią w tym pojedynku jest pan Paweł Raczkowski z Warszawy i jest to mecz nr. 1 w tym sezonie dla pana Pawła i można by pomyśleć że jak jest to mecz nr.1 dla Raczkowskiego to może odpuści sobie gdy będzie coś bardziej ostro iskrzyło na boisku ale zajrzałem do statystyki tego arbitra czy już mu się takie początki sezonu zdarzały kiedy pokazał czerwień już w pierwszej kolejce i daleko nie musiałem szukać bo sezon 2013/4 pan Paweł zaczął sędziowanie już od pierwszej kolejki meczem Lecha Poznań z Cracovią i dorobek pana Pawła to 5 żółtek i czerwona dla Cracovii , zaraz w drugiej kolejce mecz Widzewa z Koroną i tu festiwal kartek 9 żółtek , czerwona i na dodatek rzut karny tak więc już po pierwszych dwóch meczach 2 czerwone pokazują że dla niego nie ważne która to kolejka meczu jak jest coś co kwalifikuje się na czerwień to on ją pokazuje , teraz jak bywało w bezpośrednich pojedynkach pomiędzy dwoma Górnikami i tu doszukamy się czerwonej i też nie trzeba daleko szukać bo na ostatnie ich 4 mecze były 2 czerwone , w tym sezonie w pierwszej kolejce obie ekipy złapały po 1 żółtej i tak dla ciekawostki żółtą dla Łęcznej zarobił Łukasz Mierzejewski który w poprzednim sezonie znalazł się na 3 miejscu w drużynie jeżeli chodzi o kartki i zdobył ich 8 tak więc Łukasz dobrze zaczął ten nowy sezon a ogólnie liczę że pojedynek będzie dosyć ostrym starciem dwóch Górników i a nóż pan Paweł sięgnie po czerwień !
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - NIEMCY: 2. Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Freiburg - Nurnberg
Typ: Freiburg -1.5
Kurs: 4.60
Bukmacher: Betsson
Analiza: Spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech podejmie dzisiaj na własnym obiekcie Nurnberg, który zakończył wzmagania w ubiegłym sezonie w 2. Bundeslidze na 9 miejscu. Goście dzisiejszego spotkania w meczach wyjazdowych mają problemy, w tej klasyfikacji ligowej w ubiegłym sezonie zajęli dopiero 16 miejsce na 18 drużyn - punkty głównie zdobywają na własnym stadionie. Freiburg dzisiaj rozpoczyna walkę o powrót do Bundesligi. Tak naprawdę do końca mieli szanse na utrzymanie i zabrakło im tylko dwóch punktów do pewnego utrzymania. Na własnym obiekcie w ubiegłym sezonie mieli dość przyzwoity bilans meczowy - 5W-6D-6L przy czym strzelili 21 bramek i tylko o jedną więcej stracili. Końcówkę sezonu mieli udaną i mam nadzieję, że dzisiaj pokażą, że nadal mają ambicję na najwyższą klasę rozgrywkową i będą o nią walczyć. Oczywiście oba zespoły zrobiły parę wzmocnień składu, które można znaleźć TUTAJ.
✅ 360
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Spotkanie: Inter Mediolan – Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1,51
Buk: ComeOn
Godz. 14:00
Analiza: Witam , będzie to mój pierwszy post na forum (śledzę wasze typy i często z nich korzystam dlatego też zacznę dawać swoje może komuś pomogą) , na dzisiejszy dzień wybrałem mecz Inter Mediolan – Real Madryt , który rozgrywany jest w ramach przedsezonowego turnieju . Inter swoje ostatnie dwa mecze przegrał z Bayernem oraz Milanem (w obydwu meczach padał wynik 0-1 , ale Inter był o znacząco gorszą drużyna szczególnie w meczy z Bayernem było widać znaczną przewagę po stronie mistrza Niemiec) natomiast Real po &#39;wpadce&#39; z Romą (jeżeli tak to mozna nazwać przegrany mecz po rzutach karnych) wygrał wysoko z wicemistrzem Anglii Manchesterem City aż 4-1 (ten wynik robi wrażenie) .Nie ma co ukrywać ze drużyna Realu jest lepszym zespołem , który ma w swoim zespole sporo gwiazd . Na pewno też będzie im zależało na pokazaniu się przed chińską publicznością i zyskaniu nowej rzeszy fanów . Myślę że piłkarze Realu będą dobrze chcieli zacząć swój pobyt w Chinach odnosząc zwycięstwo z drużyną Interu która od kilka lat niestety ale już przestała się liczyć na skale europejskiego formatu , może się to zmieni ? Zobaczymy ale nie sądzę żeby dzisiaj byli w stanie pokonać KRÓLEWSKICH na neutralnym terenie w Chinach , kurs nie powala , ale myślę , że śmiało można pobierać . Pozdrawiam ;)
✅ 51
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Atlanta
Godzina: 23:30
Spotkanie: Muller G. - Young D.
Typ:
Muller G.
Kurs:
1.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:
Nie od dziś wiadomo, że Amerykanie u siebie grają znacznie lepiej niż na pozostałych kontynentach to jednak Donald Young kompletnie mnie nie przekonuje. Miał być wielkim Amerykańskim talentem, a jest jedno wielkie rozczarowanie. Pamiętam go bardziej z porażek i bodajże sezon bądź dwa temu, zasłynął z magicznej serii 13 porażek pod rząd. Zawodnik który opadli w ciągu całego roku na 1-3 turniejach, a w pozostałych zbiera manto.
Muller w tym sezonie, przede wszystkim na początku sezonu grał świetny tenis. Turnieje na mączce z wiadomych powodów odpuszcza, bo jest to raczej drewniany zawodnik który nie wytrzymuje długich wymian. Luksemburczyk lubi szybko kończyć akcje i w ataku jest niezwykle groźny, oraz na serwisie. Ostatnio na trawie półfinał w Hertogenbosch, ćwierćfinał w Queen&#39;s Club i porażka dopiero z Murrayem. A na Wimbledonie morderczych 5 setów z Tsongą. Widać, że forma z początku sezonu trzyma się i w drugiej części sezonu.
✅ 68
 
czarnyhh 4

czarnyhh

Użytkownik
Futbolnaya Natsionalnaya Liga (2 liga ), Rosja
Godzina: 15.45
Spotkanie: Tom Tomsk - Zenit-2 Sankt-Petersburg
Typ: Tom Tomsk, handicap 0-1
Kurs: 1.8
Bwin

Witam i zapraszam do 2 ligi Rosyjskiej gdzie Tom Tomsk podejmuje beniaminka -rezerwowy zespol Zenita.
Zacznijmy od graczy z Petersburga. Mlode chlopaki w wiekszosci rocznik 1996. Awansowali z 2 divisi grupy wschodniej, chociaz nie za bardzo wiem dlaczego bo z tego co wiem awansuje stamtad tylko druzyna z 1 miejsca a oni ukonczyli sezon za spartakiem 2 moskwa, Jednak sie udalo i mlodziaki jeszcze w tym sezonie nie przegrali ( 1Z i 2R )
Tom Tomsk, ta druzyna po raz kolejny zawalczy o awans i powrot do najwyzszej klasy rozgrywkowej, w poprzednim sezonie zajeli 4 miejsce i przegrali 2mecz w barazach z Uralem ( 0-1, 0-0)
W tym sezonie 3 mecze i 3 pewne zwyciestwa 2-1, 3-1 i 4-1 ze Spartakiem 2 Moskwa czyli beniaminkiem o ktorym pisalem ze wyszedl z 1wszego miejsca wyprzedzajac ekipe Zenitu.
Tak wiec, mysle ze doswiadczona druzyna z Tomska zleje mlodzikow i padnie sporo bramek, wiadomo chlopaki z rezerw musza udowaniac wiele by zauwazyl ich ktos z 1wszej druzyny jednak spora rotacja skladem i brak doswiadczenia kontra doswiadczeni gracze dobijajacy sie do Premier ligi, 3 mecze bez porazki, moim zdaniem ta passa sie dzisiaj skonczy. Pozdro !
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stromsgodset II - Orn
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betsson
Na oficjalnej stronie klubu pojawiła się informacja o zawodnikach, którzy zagrają dziś w rezerwach Stromgodset. Są to Petter Vaagan Moen (3/0), Thomas Lehne Olsen (4/1), BorgerThomas (1/0), Bassel Jradi (7/0), Mathias Gjerstrøm (0/0), Tokmac Nguen (1/0), Henrik Bredeli (0/0) oraz Christopher Lindquist (0/0).
Pomimo tego że mało grali w wyjściowym składzie pierwszej drużyny to jednak z nimi trenują. Mecz odbędzie się o 19:00, więc spodziewam się że bet365 wystawi oferte do tego meczu na pół godziny przed rozpoczęciem się spotkania. Orn najwięcej punktów w tabeli traci właśnie grając na wyjeździe. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się 3:2 dla rezerw Stromsgodset.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Dania, Superliga,
Spotkanie: Viborg FF - AGF Aarhus
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,90
Buk: Bet-at-home
Godz. 19:00
Analiza:
Dość wysoki kurs jak na typ, że obie strzelą bramkę. Viborg pierwszy mecz przegrali 2:0 na wyjeździe z Midtjylland. Aarhus pierwszy mecz wygrany z Brondby 2:1. Ostatnie 2 mecze tych drużyn to 2 remisy 1:1.
Viborg u siebie zazwyczaj coś strzela, gorzej na wyjazdach. Aarhus na wyjazdach strzela, myślę, że mecz zakończy się również dzisiaj remisem 1:1. Poza tym w ekipie Aarhus gra Gruzin M. Vatsadze, który w tamtym sezonie strzelił 20 bramek, a w pierwszym meczu 2.
Myślę, że dzisiaj też coś strzeli.
⛔ 100
 
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska- Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna- Górnik Zabrze
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam dzisiaj o godzinie 18 dojdzie do ostatniego meczu 2 kolejki naszej ekstraklasy w którym to Górnik Łęczna podejmie na własnym podwórku Górnik Zabrze.
Górnik Łęczna na inauguracje pokonał Ruch Chorzów 0:2, natomiast Górnik Zabrze podzielil sie punktami z Wisłą grając przy Reymonta. W obydwu meczach padło mniej niz 2,5 bramki. W sparingach obie ekipy tez duzo tych bramek nie strzelały, a w bezpośrednich pojedynkach ponad 2,5 bramki padly osttani raz w 2007 roku. Co tu wiecej pisać, w tych dwoch ekipach nie ma kto poprostu strzelać i zwojować ten sezon swą skutecznością. Ani Jakub Swierczok ani Robert Jez nie są lisami pola karnego, dlatego odpowiedzialość za strzelanie bedzie oparta na pomocnikach badz obrońcach podczas stałych fragmentów gry. Uwazam ze i w tym meczu padnie mniej niż 2,5 bramki, moze nawet byc mniej niż 1,5 ale nie chce ryzykować.
⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier Liga
Godzina: 19:00

Spotkanie: Anzhi Machaczkała - Lokomotiv Moskwa
Typ: 1X
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Podbijam typ kolegi z góry. Niestety nie zgodzę się z jego osądem odnośnie tego meczu. Co prawda Anzhi przegrało inauguracyjny mecz z Krylią, ale tylko przez swoją nieskuteczność. Samara po za tą przypadkową bramką nie miała w tym meczu wiele do powiedzenia, co chwila w ich szeregach obronnych mieszał Iworyjczyk Boli, a wspomniany przez ciebie Almeida, również miał swoją okazję.
Anzhi może już nie ma składu naszpikowanego gwiazdami światowego formatu jak Eto`o, Roberto Carlos, Willian czy chociażby Zhirkov, ale to przez zmianę polityki transferowej. Zamiast tego mamy znacznie tańszych piłkarzy rosyjskich którzy mieli możliwość ogrania się w 1. Lidze.
Anzhi meczy u siebie raczej nie przegrywa, o czym świadczą statystyki z poprzedniego sezonu - w 17 meczach wygrali 13 razy i tylko raz z boiska schodzili pokonani.
Mecz z Samarą można potraktować jako wypadek przy pracy, teraz zrobią na pewno wszystko co w ich mocy by zgarnąć pierwsze punkty przed kilkunasto tysięczną widownią na Anzhi Arena w Kaspijsku. Lokomotiv w cale mnie nie przekonuję. Pamiętamy poprzedni sezon, był nawet moment w którym czerwono-zieloni realnie walczyli o Mistrzostwo. Co się stało ? Szereg słabych spotkań zaważył o tym że skończyli sezon po za ścisłą czołówką. Piłkarze z Moskwy nie stanowią jeszcze topowej drużyny, chociaż takowe aspirację posiadają. Nie przekreślał bym wcale Anzhi, albowiem cała kolejka nie układa się pod faworytów (wpadki Dynama,Rubina i FK Krasnodar).
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Bośnia - Premier Liga
Spotkanie : Sarajewo - Zvornik
Typ: Over 4,5
Kurs 4, 75
Bukmacher: Expekt
Godz: 17:00
Doskonale nam już znany zespół z Sarajewa po porażce z Lechem w elim. LM może się skupić na lidze gdzie jest potentatem. Przez cały zeszły sezon przegrał zaledwie jeden domowy mecz. Goście to słaby zespół a na wyjazdach grają katastrofalnie: ostatnie 10 delegacji to 1 remis i 9 porażek! Oba zespoły grały dotąd 4 razy i bilans to 2-2-0 na korzyść FK. Sądzę, że zechcą sobie dziś odkuć porażki z Kolejorzem i postrzelają ostro.
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
larkspur 419,1K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Szwecja , Allsvenskan
Godzina: 19.00
Spotkanie: Hammarby - Norrkoping
Typ: Norrkoping lub remis
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Hammarby w tej chwili w tabeli zajmuje dopiero 11 lokatę, jednak z iloscia zdobywania bramek idzie im ostatnio dobrze bowiem w ostatnich 4 meczach zdobyli 10 bramek.
Jesli chodzi o Norrkoping to rewelacja sezonu, jedyny jak na razie zespół w lidze, który może konkurować z Goeteborgiem. Zresztą ostatnie dwa mecze to wlasnie spotkanie w lidze z Goeteborgiem i obydwa mecze zakończyły się remisami 0:0 i 2:2.
Norrkoping aktualnie zajmuje drugie miejsce , tracac do IFK 3pkt.
Zespol Norrkoping nie zaznal porazki w lidze od 12 spotkań. Jesli chodzi o bezposrednie pojedynki z Hammarby to wygrali w czterech ostanich meczach.
Licze na otwarty mecz i na to ze nie zabraknie goli. Uwazam takze ze goscie dalej beda kontynuowac dobra passe bez porazki , dlatego tez stawiam na zwyciestwo Norrkoping wraz z podporka.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom