>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 27.07.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, godzina 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko - Biała - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze wygra do zera
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś w naszej lidze 2 mecze w Ekstraklasie, Podbeskidzie - Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, ja polecam typ na gości w pierwszym meczu. Zabrzanie w I kolejce zremisowali na wyjeździe w Krakowie z Wisłą 0:0, z kolei Podbeskidzie również zdobyło jeden punkt remisując bramkowo 2:2 w Gdańsku z Lechią strzelając gola w 4 minucie doliczonego czasu gry. Mam taką dziwną teorię, że Górnik może nie sprzedał ale odpuścił mecz w poprzednim sezonie w Zabrzu przegrywając z ekipą z Bielska 0:1, a dzisiaj dług zostanie oddany. Atut gospodarzy to na pewno swoje boisko, chociaż trzeba powiedzieć że w poprzednim sezonie właśnie Podbeskidzie u siebie wygrało zaledwo dwa spotkania, więc nie wiadomo czy to tak naprawdę atut czy też kara. Po stronie Podbeskidzia nie ma Demjana który został sprzedany do belgijskiego klubu, więc brak króla strzelców powinien być widoczny. Zabrzanie w poprzednim sezonie na wyjeździe bardzo równo: 5 zwycięstw, 5 remisów, 5 porażek, Podbeskidzie to z kolei była najsłabsza ekipa jeśli chodzi o mecze u siebie. Ostatnie 5 meczy pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Podbeskidzie, to 3 wygrane Zabrzan, 1 remis, oraz 1 zwycięstwo TSP. Po obu stronach absencje, jednak bardziej wyczuwalne w Bielsku, bowiem Górnik ma bardziej wyrównany skład. Kurs na gości maleje, a na gospodarzy rośnie więc warto się pośpieszyć z graniem. Może to nie mieć znaczenia, ale Podbeskidzie grało swój mecz w poniedziałek, a Górnik Zabrze w piątek więc więcej czasu na odpoczynek, i rozpracowanie rywala. Mój typ do Górnik Zabrze do zera, za drobne polecam. Mam nadzieję, że któraś z ekip zgranie komplet punktów.
⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga zachodnia
Spotkanie: Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Inauguracja rozgrywek tej ligi. Początek to zwykle wielkie niewiadome. Jednak do zwycięstwa gości przekonuje mnie forma w meczach sparingowych i występy w PP, gdzie właśnie Zagłębie gładko pokonało Wartę 4:1, wcześniej 2:0 z Concordią Elbląg.
Warta to spadkowicz, a goście poprzedni sezon to czołówka tabeli.
Niby na papierze lepsza jest Warta, kilku piłkarzy z ekstraklasowym doświadczeniem (Rasiak, Goliński, Kocot czy Jasiński), ale muszą jeszcze sporo razem pograć. A Zagłębie to bardzo solidny zespół, piłkarze poukładani w swoich formacjach, w zeszłym sezonie mieli najlepszy bilans meczów wyjazdowych w lidze. Dziś powinni powtórzyć zwycięstwo z meczu pucharowego z lekko chaotyczną Wartą.
No i ciekawostka dotycząca składów, zgodnie z przepisami ligi dziś musi zagrać w drużynie dwóch młodzieżowców (rocznik 1993 lub młodsi), Zagłębie już grało takimi piłkarzami, choćby w rozgrywkach pucharowych, a dla gospodarzy taki skład to nowość. W związku z tym mogą mieć pewne problemy dotyczące ustawienia, no i samej gry, na ławkę siądą bardziej doświadczeni a na boisku zagrają debiutanci.
Z całą sympatią dla Brazylii.... ale ten &quot;Raszaldo&quot; to raczej Warty nie wzmocni ;).
⛔ 100
 
S 22

szymonkks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: 1X
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam. Na dziś polecam meczyk polskiej ekstraklasy. Dziwi mnie aż tak niski kurs na Legie (1,79) - spodziewałem się coś koło 2,10. Ale to tylko z korzyścią dla kursu dla mojego typu. Skąd 1X? A no tak, Legia dziś na pewno nie zagra w najsilniejszym składzie, bo już w przyszłym tygodniu ciężki mecz z Molde, więc wydaje mi się, że Legia nie zagra dzisiejszego spotkania na 100% bo myślami będzie przy pucharach. Mało tego, Pogoń pokazała się z bardzo dobrej strony na inauguracje, a szczególnie zachwycili Japończycy w szeregach portowców i licze, że dziś też zrobią kilka składnych akcji. Wydaje mi się, że w Szczecinie możemy dziś być świadkami niespodzianki i Pogoń urwie punkty Legii, a kto wie, może nawet wygra.
Bonus: Typ: poniżej 2,5 (kurs. 1,69) Powinien wejść jak w masło. Mój typ: 0:0 bądź 1:0
⛔ 100
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Adeccoaligaen
Spotkanie: Sandefjord - Kongsvinger
Typ: Podwójna szansa: remis lub Kongsvinger
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 15:30, czwarta drużyna ligi- Sandefjord, podejmie na własnym boisku jedenasty zespół ligi -Kongsvinger. Drużyna gospodarzy u siebie prezentuje się dość średnio, mają bilans 4-2-2 11:9 (5.). Kongsvinger na wyjazdach bilans 1-4-2 7:8 (11.). Biorąc pod uwagę ostatnie 5 meczy, można spostrzec, że forma obu ekip jest bardzo wyrównana. Forma Sandefjord 1-2-2 3:5. Forma Kongsvinger 1-2-2 6:6. Historia pojedynków to 18 meczy. Bilans H2H 9-2-7 20:16. Dokonałem obliczeń statystycznych na podstawie strony: http://data2.7m.cn/analyse/en/908414.shtml. Z moich obliczeń wynika,że ze względu na strzelone i stracone bramki szanse na zwycięstwo Sandefjord wynoszą 43%. Kurs na faworyta gdy Sandefjord gra u siebie wchodzi z częstością 40%. Natomiast gdy Kongsvinger gra na wyjazdach, kurs na faworyta siada w około 54%. Za zwycięstwem gospodarzy przemawia nieznacznie historia spotkań i to że lepiej grają u siebie niż Kongsvinger na wyjazdach. Jak dla mnie to za mało, aby grać na faworyta w tym meczu. Jest to mecz bardzo podobny do dzisiejszych meczy Yamagaty i JEF united. Obie japońskie drużyny były faworytami, lecz nie zdołały wygrać.
✅ 115
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Słoweńska I Liga
Spotkanie: Nk Maribor - Koper
Typ: DW - 2:0
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Nie wyobrażam sobie aby świetnie grający u siebie Maribor stracił punkty w starciu z przeciętnym Koprem. W tym sezonie póki co w 5 meczach 4 zwycięstwa i aż 4 razy zachowane czyste konto. Ofensywa Mariboru jest zdecydowanie najlepsza w lidze, w tamtym sezonie w większości meczów u siebie strzelali dwie lub więcej bramek...Dodając do tego średni bilans Kopru w meczach wyjazdowych z tamtego sezonu wychodzi mi wynik w okolicach 2:0 i taki też obstawię
⛔ 100
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, godzina 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz odbedzie sie o godzinie 18;00 w Bielsku. Gospodarze podejmią Górnik Zabrze, ktory ostatnio po slabym meczu zremisowal bebramkowo z Wisla Krakow. Górale traca duzo bramek o czym swiadcza ostatnie mecze. Remis 2-2 z Lechią i porazka w Pucharze Tatr z Cracovia 1-3. Defensywa Podbeskidzia jest mierna mozna by tak powiedziec. Górnik to dla Podbeskidzia rywal wyjątkowo niewygodny. Jak dotąd w rozgrywkach pierwszej ligi lub ekstraklasy oba zespoły spotykały się sześć razy i aż czterokrotnie wygrywali zabrzanie.
✅ 140
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia/Serie A
Spotkanie: Vasco da Gama - Criciuma
Typ: 1 połowa - Vasco - handicap (0-1)
Kurs: 7.0
Bukmacher: Unibet
Godz.:23:30
Późno piszę i wybieram mecz w Brazylii na zakończenie upalnej soboty. Zgadzam się z kolegą Maerem, iż Vasco tutaj jest zdecydowanym faworytem. Wskazują na to przede wszystkim statystyki. Criciuma gra słabo na wyjazdach - wszystkie mecze przegrali nie licząc jednego bezbramkowego remisu. Są beniaminkiem. Dlaczego wybieram taki handicap? Otóż na 4 przegrane mecze na wyjazdach Criciuma przegrywała do przerwy w dwóch 2-0. Z kolei Vasco na pewno jest podrażnione, a szczególnie kibice tego klubu. Da Gama weszła w ligę dobrze, bo dwiema wygranymi u siebie, ale później zanotowała remis i porażkę na własnym stadionie. Nie widzę tutaj innej opcji jak atak gospodarzy od pierwszych minut. Ryzykuję i liczę, iż Vasco zdoła dwukrotnie pokonać bramkarza przyjezdnych już w pierwszej połowie nie tracąc bramki. Vasco da Gama na 8 meczów w lidze wygrywało pierwszą połowę tylko raz. Tym bardziej utwierdzam się w mniemaniu, iż dzisiaj dadzą radę wygrać 1 połowę.
⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Superpuchar Niemiec
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: X/2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie po między Bayernem a Borussią. Tych drużyn nikomu przedstawiać nie trzeba. Są to finaliści ostatniej edycji Ligi Mistrzów. Wówczas lepsi okazali się Monachijczyki pokonując drużynę Lewandowskiego 2:1. Dziś faworytem spotkania również są podopieczni Pepa. Liczę jednak że będzie to wyrównane spotkanie i o wygranej zadecyduje dopiero druga połowa tak jak to było w maju. Nie ma co przedstawiać z osobna każdego piłkarza gdyż każdy kibic piłkarski ich zna i wie że aktualnie lepszą drużynę ma Bayern dlatego przewiduję ich dzisiejszy trumf w prestiżowych rozgrywkach! Start meczu już za 5 minut tak więc wszystkich serdecznie zapraszam. Spotkanie to będzie rozgrywane w ramach Superpucharu Niemiec czyli teoretycznie zwycięscy pucharu oraz mistrza jednak jako że Bayer zgarnął i puchar i ligę gra w nim finalista pucharu czyli Dortmund.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom