>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.06.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Spotkanie: Richard Gasquet - Go Soeda
Typ: Over 29,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza: Gasquet w pierwszy meczu męczył się z Granollersem-Pujolem, wyrównane sety i ogółem końcowy wynik 3:1, widać że nie jest w swojej najlepszej formie, na trawie również nie jest najlepszy, średnio radzi sobie z tą nawierzchnią. O jego rywalu można raczej powiedzieć, że jest niesamowitym walczakiem, gładko przeszedł kwalifikacje, pierwsza runda gładko wygrana 3:0. Nie sądze, żeby francuz łatwo przełamał japończyka, myślę że Go może ugrać spokojnie seta, a jeśli nie to spodziewam się tie-breaków, a do trafienia wystarczy nawet (7:5, 6:3, 6:3). Granica powinna zostać lekko pokryta. Polecam.
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia
Spotkanie: Mariehamn - HJK
Typ:2
Kurs: 1,92
Bukmacher: Pinnacle
Obie drużyny wysoko w tabeli. Obie więcej punktów zdobywają na wyjeździe, dziś na wyjeździe zagra HJK, które jest faworytem i dla mnie i dla bukmacherów.
Mariehamn ostatnie mecze na własnym boisku na ogół grali z drużynami, które na wyjazdach prezentują się słabo. Potrafili zdobywać punkty z takimi rywalami, ale raz tracąc 2 gole, raz remisując, 2 razy wygrywając tylko 1 golem.
HJK na wyjeździe 5-1-1.
Przegrywając jedynie z Honką, która jest pierwsza w tabeli jeśli chodzi o mecze u siebie i druga ogólnie.
Przechodząc do składów zacznę od tego, że HJK w podstawowej 11.
Natomiast w ekipie gospodarzy nie wystąpi jedyny zawodnik drużyny, który zagrał w tym sezonie wszystkie mecze (powód absencji: czerwona kartka).
✅ 92
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Wimbledon
Spotkanie: Ferrer D. - Bautista R.
Typ- Bautista +2.5 set
kurs: 2.38
Bukmacher: unibet
Godz.: 16:55
Analiza:
Na dzisiaj zaatakuję po raz kolejny Wimbledon w wykonaniu panów. W spotkaniu drugiej rundy David Ferrer spotka się ze swoim rodakiem Roberto Bautista-Agutem. 31 letni faworyt po udanych, może z wyjątkiem Barcelony turniejach na cegle przenosi się na niezbyt lubianą przez siebie nawierzchnię trawiastą. Tydzień temu zaliczył już wpadkę w pierwszej rundzie turnieju w Holenderskim S-Hertogenbosch. W dwóch setach musiał uznać wyższość w pojedynku z Xavierem Malisse. Tutaj już na londyńskiej trawie pokonał Alunda, który wyróżnia się tylko na cegle, nie bez problemów w 4 setach. Hiszpan bardzo często biegał do siatki w tym pojedynku i na takie ataki Bautista będzie musiał uważać. Ferrer to właśnie tutaj ma najgorszy bilans ze wszystkich Wielkich Szlemów. Bautista to 25 latek, zdecydowanie mocniej zbudowany od Ferrera. Plasuje się już od jakiegoś czasu w pierwszej setce, ale wyżej jak 70 miejsce nie może się przebić. Po tym turnieju powinien jednak odnotować spory skok w rankingu. Wydaje się, że forma u Hiszpana rośnie. Grał na trawie w tym samym turnieju co Ferrer i odpadł również z Malissem 6-4 6-4, lecz to było spotkanie już ćwierćfinałowe. W pierwszej rundzie pokonał nieobliczalnego Gabashvillego w 3 setach. Warto odnotować, że badzo dobrze trafiał pierwszym serwisem- 72%. To powodowało, że ciężko było przełamać jego serwis. Myślę, że w tym meczu Bautista nie jest bez szans. Powinien wygrać conajmniej jednego seta a może dojdzie do kolejnej sensacji?? Zobaczymy.
przeniesione na jutro
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Finlandia
Spotkanie: VPS- JJK
Typ: 1
Kurs: 1,9
Buk: Tobet
Analiza:
Trzecia drużyna fińskiej ekstraklasy VPS podejmuje dziś outsidera ligi JJK. VPS bardzo dobrze prezentuje się w tym sezonie chociaż 3 ostatnie mecze zremisowali,. Jednak były to remisy z silnymi zespołami ( oprócz RoPS). Do tego od 6 spotkań nie przegrali, co również potwierdza wysoką formę zespołu. Z drugiej strony JJK, które jak wspomniałem zajmuje ostatnie miejsce w lidze, bardzo słabo prezentuje się w tym sezonie. Ich bilans wyjazdowy to 1-1-6. Także sensacji raczej nie będzie mimo, że zapowiadane są ulewne deszcze, co prawdopodobnie będzie miało wpływ na ilość bramek. Uważam że różnica w poziomie gry między oboma zespołami pozwoli dzisiaj wygrać gospodarzą, choćby minimalnie. Powodzenia.
✅ 90
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Hiszpania - Włochy
Hiszpania więcej spalonych
4,00
Unibet

Skoro słabo prezentująca się wczoraj Brazylia potrafiła pokonać świetnie zorganizowanych Urusów to nie widzę dzisiaj innego wyniku niż pewne zwycięstwo Hiszpanów.
Czy przypadkiem tak samo nie może być z Hiszpanią i Włochami? Brazylia też miała wciągnąć Ursusów, bo przecież ci w fazie grupowej grali beznadziejnie. W obronie właśnie wyglądało to słabo, a o dziwo ten sposób gry nie bardzo pasował Brazylii.
Nie ma jednej prawdy i nie można powiedzieć, że ktoś gra słabo w obronie to przegra bankowo. Włoski styl obrony niekoniecznie musi podchodzić Hiszpanom. Pamiętajmy, że co by nie było to dalej włoskie drużyny powinny być wzorem dyscypliny taktycznej. Tam wszystko się na tym opiera. Do tego dojdzie pewnie ostrzejsza gra i pressing już na połowie Hiszpanów, który powinien ich skutecznie przytemperować.
Może podam zły przykład, ale pamiętacie mecz Milan - Barcelona? Włosi również zaskoczyli. Barcelona na wiele nie mogła sobie pozwolić. Mieli problem z wyprowadzaniem piłki nie mówiąc o krojeniu lepszych akcji. Już w trakcie meczu można było sobie pomyśleć &quot;kurcze, oni tego nie wygrają&quot;.
Tu jest tak samo. To tylko piłka, a Włosi to dalej solidna drużyna. Granie na Hiszpanów po jakimś słabym kursie nie jest warte świeczki. To co mnie zainteresowało to spalone. Włosi potrafią świetnie grać w obronie, potrafią zastawiać pułapki ofsajdowe i przy tych groźnych prostopadłych podaniach z linii pomocy to może się przydać.
Nawet obrona Tahiti, któa fakt faktem była bardzo wysoko ustawiona, ale jednak złapała Hiszpanów na spalonym aż 7 razy. Z Urugwajem w tej statystyce był remis, a jedynie z Nigerią łapali ich na spalonym aż 6 razy. Być może dlatego, że Hiszpanie dawali pograć rywalowi dość odważnie. Nie grali swojego. Były momenty, że to Nigeria prowadziła grę.
Włosi są cierpliwi, potrafią czekać na swoje okazje i na pewno kontry będą ich atutem. To jednak nie znaczący argument w tym, że będą mieć masę spalonych.
Meksyk - Włochy (0:1)
Japonia - Włochy (5:0)
Brazylia - Włochy (3:1)
Włosi tylko z Meksykiem mieli więcej spalonych. Z Japonią i Brazylią potrafili łapać rywala kilka razy w pułapce. Spodziewamy się tego, że to Hiszpanie będą atakować więc Włosi będą musieli robić wszystko by rozbijać te ataki. Jak dla mnie w tym typie na spalone jest spore value.
⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Hiszpania - Włochy
Typ: Torres nie strzeli
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hiszpania w ustawieniu popularnej choinki. Del Bosque popełnia wielki błąd wystawiając w ataku Torresa. To, że wbił cztery bramki śmiesznemu Tahiti, nie znaczy że jest w formie. Z tego Torresa została już tylko koszulka, a wystawiając go Hiszpanie sami skazują się na grę bez efektywnego napastnika. Cała gra skupi się więc w środku pola, gdzie oczywiście operować będzie Katalońskie trio: Busquets - Xavi - Iniesta. Defensywa pozostaje w tym meczu bez zmian w stosunku do poprzednich gier.
Ustawienie Włochów przedstawiłem jako 5-4-1, chociaż trzeba pamiętać że w momencie odzyskania piłki płynnie przechodzić będzie do 3-6-1. Giaccherini i Maggio ustawiać się będą jako boczni obrońcy, a w ataku zmieniać się będą w skrzydłowych - przynajmniej jeden z nich będzie podłączał się pod akcję ofensywną. Czyli klasyczne nastawienie na gre z kontry, do której właśnie nadaje się &quot;żywe srebro&quot; Giaccherini, i niesamowicie dynamiczny Maggio. Do składu wraca maestro Pirlo. No właśnie, środek pola. Włosi stawiają na zagęszczenie środka pola, wystawiając aż czterech (!) środkowych pomocników (De Rossi, Pirlo, Marchisio i Candreva). Ma to oczywiście na celu utrudnienie Hiszpanom wymieniania podań na ich połowie, i zmuszenie do prowadzenia szybszej gry. Trzech stoperów będzie mogło skupić się na odcinaniu od gry Torresa - to zadanie nie powinno być szczególnie skomplikowane.
Jakkolwiek jestem w stanie przewidzieć nastawienie ekip, tak wynik mi jest wytypować bardzo trudno. Która strona przemognie? Hiszpanie zmiażdżyli Włochów w finale Euro, ale myślę że Prandelli wyciągnął wnioski z tamtego starcia. W oczy rzuca się brak Balotelliego, czyli można powiedzieć że obie ekipy nie mogą liczyć szczególnie na swoich środkowych napastników. Spodziewam się ostrego meczu zwłaszcza ze strony Azzurich - De Rossi czy Chiellini na pewno nie będą przebierać w środkach. Dodatkowo zważywszy że mecz sędziuje Howard Webb, podsuwa mi pomysł grania w tę stronę. Ponadto przez cały PK nie było ani jednego remisu, więc chyba najwyższy czas na koniec tej dziwnej serii. Zwłaszcza Włosi mogą chcieć czekać na dogrywkę.
Myślę jednak że typ anty na Torresa, przy którym będzie aż trzech obrońców, to najlepsze rozwiązanie w tym ciężkim meczu.
&quot;Torres to nie zawodnik. Torres to karykatura zawodnika&quot;
✅ 53
 
zberek1993 19

zberek1993

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, Major League
Spotkanie: Washington Nationals - Arizona Diamondbacks
Typ: 2
Kurs: 2,26
Bukmacher: bet365 , pinnacle
Analiza:
Moją uwagę zwrócił miotacz, patrząc na statystyki Arizony nie są one dobre. Mają oni serie 5 przegranych pod rząd na wyjeździe. Gdy spojrzymy na ich statystyki to wniosek można z nich zobaczyć, że ostatnie zwycięstwo na wyjeździe zanotowali właśnie gdy miotaczem był Corbin P. [ARI] (10-0). Więc plusy jakie przemawiają za Ariozoną to:
Bilans 5 przegranych z rzędu, który musi się kiedyś skończyć oraz to, że gra Corbin P.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom