>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.05.2022 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 27. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Calgary Flames - Edmonton Oilers
Typ: Calgary Flames powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,40
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Będzie to piąty mecz tej serii. Stan rywalizacji to 3:1 dla Edmonton Oilers. Przed rozpoczęciem serii bukmacherzy wyraźnego faworyta widzieli w drużynie Calgary Flames, ja to widziałem trochę inaczej. Spodziewałem się, że Edmonton awansuje, ale nie chce mi się wierzyć, żeby zrobili to aż tak łatwo awansując już po pięciu meczach. Moim zdaniem piąte spotkanie wygra jednak Calgary, a Edmonton awansuje w następnym meczu u siebie. To piąte spotkanie jest o być albo nie być dla Flames i ich determinacja powinna być ogromna. W pierwszym meczu u siebie Flames zdobyli aż dziewięć bramek, a w drugim trzy. W czterech ostatnich meczach Calgary przeciwko Edmonton, gdzie Flames byli gospodarzem, w każdym z nich strzelali po przynajmniej trzy bramki, w tym spotkaniu też powinno im się to udać.

40
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +970
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 11:00
Spotkanie: Anisimova vs Muchowa
Typ: 2:0
Kurs: 2.19

Bukmacher: fortuna
Analiza:


Bardzo podoba mi się Amerykanka i idę w jej kierunku. Ten rok jeśli chodzi o mączkę to jest dla niej naprawdę bardzo dobry. Począwszy od turnieju w Charleston gdzie przegrała dopiero w półfinale z Jabeur, potem ćwierćfinał w Madrycie, ćwierćfinał Rzymie. Teraz jest w 3 rundzie RG i myślę, że zamelduje się w kolejnej. Jej rywalka jest niezła Czeszka, która jednak od września ubiegłego roku, nie pojawiała się często na kortach. Problemy ze zdrowiem odbiły się na aktualnej dyspozycji. Szybkie porażki w Madrycie i Rzymie to tyle jeśli chodzi o mączkę w tym sezonie. Myślę, że wygrana w poprzedniej rundzie z Sakkari nieco zaburzyła obraz jej formy. Greczynka gra słabo na ziemi i praktycznie w tym roku nie osiągnęła niczego spektakularnego. Odpadnięcie już na tym poziomie RG jest małą niespodzianką, ale nie olbrzymią sensacją. Dzisiaj Muchowa uważam, że stanie na przeciwko zdecydowanie lepiej dysponowanej rywalki. Biorąc pod uwagę jej zaległości i jednak formę Amerykanki, nie daje Czeszce dużych szans.

zwrot - krecz
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:05
Spotkanie: Washington Nationals - Colorado Rockies
Typ: Powyżej 8.5 runów - z extra inningami
Kurs: 1.80
Bukmacher: sts
Analiza:

SP: Patrick Corbin - German Marquez

W tym spotkaniu będzie występować dwóch Starting Pitcherów, którzy, mówiąc delikatnie, nie zachwycają w obecnym sezonie (obaj z ERA >6!). Colorado jest jedną z lepszych ekip zespołowo trafiającą leworęcznych pitcherów (Patrick Corbin narzuca lewą ręką). Do tego dochodzi kwestia bullpenów - jednych z najgorszych w lidze i Parku Nationals (ze względu na wymiary zaliczanych tam jest dużo extra-baz). Kurs może i nie powala, ale 9 runów w tym matchupie, to w/g mnie, powinno być zrobionych na miękko.

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1087
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis RG
Godzina: 12.30
Spotkanie: Gauff - Kanepi
Typ: Gauff
Kurs: 1,50
Bukmacher: STS
Analiza:
Typ prawie tak pewny jak dziś na Sonego. Gauff to wielki talent, a Kanepi jest dobrym rzemieślnikiem dorabiającym do emerytury. Kolejna runda, coraz mniej siły, a młodej chce się grać. Rok temu w Parmie było na styk, ale jednak na korzyść Amerykanki. Gauff cały czas się rozwija. Powinna być jeszcze mocniejsza. Zabiega dzielną Estonkę.

50
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +853
ferguson2 644,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: koszykowka nba
Godzina: 03
Spotkanie: gsw-dallas
Typ: dallas ml z dogrywka
Kurs: 3.55
Bukmacher: pzbuk
Analiza: Wierze ze Dallas uda sie odmienic losy tej serii i wroca do domu na game 6. Wszystko zalezy od ich gry zespolowej. Luka potrzebuje wsparcia w ataku. Smith czy Brunson musza rzucic po 20 pkt zeby Mavs byli w stanie podjac walke. Dallas lubi grac pod presja. Przeciwko Suns również byla podobna sytuacja. Doncic na pewno powalczy do konca i tak latwo nie odpusci

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 19:30
Spotkanie: U. Craiova - Botosani
Typ: BTS
Kurs: 2.16

Bukmacher: sts
Analiza:
Finalowy baraż o grę w Lidze Konferencji Europy. Nowe rozgrywki cieszą się sporym zainteresowaniem słabszych ekip, bo są szansą na pokazanie się w Europie. Myślę że obie ekipy powalczą o to prestiżowe dla siebie wyróżnienie. Faworytem bukmacherów są gospodarze, ale może się tu wydarzyć absolutnie wszystko. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. W ostatnich meczach obie ekipy zarówno strzelają, jak i tracą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: LEAGUE OF LEGENDS: Mid Season Invitational (Świat) - Play Offy - Półfinał
Godzina: 10:00
Spotkanie: RNG - Evil Geniuses
Typ: Gra 2. - Zabójstwa Handicap: Evil Geniuses (+12.5)
Kurs: 1,50
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Półfinał MSI. Faworyt całego turnieju, a więc drużyna RNG z Chin zmierzy się z reprezentującym Amerykę Północną Evil Geniuses. W poprzedniej fazie rozgrywek 2 razy górą byli gracze z Chin- raz wygrali różnicą 11 zabójstw, a raz aż 19. Jednak nie sugerowałbym się tymi spotkaniami za bardzo. Wtedy to była faza grupowa i BO1 ( Best of 1). Teraz obie ekipy będą rywalizować w systemie BO3. Najlepiej pokazała to sytuacji na MSI 2019, gdzie była podobna sytuacja - w półfinale mierzyła się Chinśka drużyna, również będąca zdecydowanym faworytem turnieju, z ekipą z Ameryki Północnej. Po fazie grupowej, gdzie Chiny 2-krotnie wygrały, w półfinale niespodziewanie przegrali 1:3 w BO3.

Jeśli chodzi o handicap, to wydaje mi się, że gdy gra się BO1 to zawodnicy przegrywającej ekipy bardziej ryzykują, bo nie ma nic do stracenia, a bez ryzyka przeważająca ekipa będzie snowballować. W BO3 myślę, że przegrywająca drużyna będzie mniej skłonna ryzykować, bo przykładowo w 2 mapie gdyby dali się zmiażdżyć różnicą np. 20 zabójstw to ciężko byłoby im się zebrać mentalnie na 3. mapę.

Generalnie wydaje mi się, że większość obstawiających ludzi niepotrzebnie za bardzo sugeruje się 2 poprzednimi meczami, tak jak wspomniałem wyżej nie przywiązywałbym do tego aż tak dużej wagi. Przez to bukmacherzy obniżają kurs na RNG HA +12,5, bo sporo ludzi to obstawia i automatycznie Evil Geniuses HA (+12.5) staje się valuebetem.

50
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +399
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 14:00
Spotkanie: Auger Aliassime - Krajinovic
Typ: Krajinovic
Kurs: 3.82
Bukmacher: STS
Analiza:

Momentalnie przy przeglądaniu par na dzisiejszy dzień Rolanda Garosa rzucił mi się w oczy kurs na Serba, który w mojej opinii jest zdecydowanie przeszacowany i bukmacherzy nie do końca doceniają szanse jakie ma w tym pojedynku. Matchup jest o wiele bardziej wyrównany co zachęca do próbowania pójścia w kierunku underdoga.
Format best of 5 sprzyja ewentualnej niespodziance i rozwiązaniu korzystnego pod mój typ. Doświadczenie stawiam po stronie Krajinovicia, który zbudował w okresie French Open naprawdę solidną formę. W turnieju poprzedzającym w Rzymie pokonał dwa bardzo solidne nazwiska - Tiafoe, a także co najbardziej imponujące Rubleva po kursie bliskim 5. Na paryskich kortach odesłany do domu zostali już Opelka w trzech setach, co jest dla mnie dość sporą niespodzianką, a także Chorwat Gojo.
Auger totalnie mnie nie przekonuje, opinia o nim jest praktycznie ta sama od kilku sezonów - niestabilność. W pierwszej rundzie przegrywał 0-2 z challengerowcem z Ameryki Południowej i tylko fakt, że Varillas chyba myślał, że gramy best of 3 sprawił, że Kanadyjczyk nie poleciał do domu po pierwszym dniu turnieju.
Panowie grali ze sobą na mące już dwukrotnie i stan rywalizacji widnieje jako 1-1. Reasumując, biorąc pod uwagę wysokość kursu na Krajina, zdecydowanie warto pójść w jego kierunku, być może bardziej bezpiecznie z handi +1.5 bądź +2.5, na co i tak dostaniemy dość spore kursy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 19,6K

Robert82

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Godzina: 14:00
Spotkanie: F.Auger-Aliassime - F.Krajinovic
typ : 2
Kurs:3,82
Bukmacher: sts

analiza: Panowie spotkali się pięciokrotnie . Jest 3-2 dla Kanadyjczyka .
Auger-Aliassime przebudził się w drugiej rundzie i bardzo pewnie pokonał Argentyńczyka Ugo Carabelli . W piewszej przegrał dwa sety z Varillasem z Peru . Trudno oceniać jego formę po tych meczach .
Serb obie rundy pewnie . Pokonani to Chorwat Gojo i Amerykanin Opelka . Cenny skalp w Rzymie - pokonany Rublow . Krajinovic jakby wraca do właściwej formy , choć wciąż daleko do ideału .
Najważniejszym argumentem jak zwykle nawierzchnia . Dla Serba ulubiona , a dla Kanadyjczyka najgorsza z możliwych . W optymalnej formie Serb wygrałby to łatwo , ale nie mielibyśmy wtedy takiego kursu . Obecnie mimo wszystko wciąż to Serb jest faworytem spotkania , a kurs to prezent . Zdecydowanie polecam .
Post automatycznie złączony:


Kolega uprzedził mnie z tym samym typem , więc proszę o anulowanie .

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:00
Spotkanie: Isłacz Mińsk vs Dniepr Mogilev
Typ: BTTS + powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.34
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Gospodarze co roku przechodzą mniejszą lub większą rewolucję. Jest to zespół, który nie ma swojego własnego stadionu i często rozgrywa domowe spotkania na obiekcie FC Mińsk, a zdarzało się, że i w Molodechno występowali piłkarze tego klubu. Jest to jeden z biedniejszych projektów na białoruskiej mapie piłkarskiej, ale nie zmienia to faktu, że starają się o mniejsze lub większe sukcesy. Blisko było w poprzednim sezonie, aby sięgnąć po krajowy puchar, ale ostatecznie polegli w finale z BATE. Jedna z legend tej drużyny zakończyła karierę, a jest to Dmitri Komarovski znany z dobrych strzałów z dystansu. Jego gole, szczególnie te z rzutów wolnych utrzymywały często gospodarzy w grze o kolejne triumfy. Isłacz w swojej kadrze ma sporą nadzieję tamtejszej piłki, a jest nim German Barkovsky. Ten młody napastnik już w Biełszynie pokazywał się z dobrej strony, a teraz w Wyszejszaja Liha popisał się już czteroma trafieniami. Czy stać go na kolejne?

Dniepr Mogilev jest nieco z przypadku w białoruskiej ekstraklasie. Na zapleczu Wyszejszaja Liha zajęli odległe piąte miejsce i spełnili wymagania licencyjne, które pozwoliły im podjąć walkę w elicie. Wszystko przez wykluczenie Ruchu Brześć, którego sponsor się wycofał i nie był w stanie sfinansować udział tego projektu w zmaganiach piłkarskich. Początek nowej kampanii nie był najlepszy w ich wykonaniu, ponieważ zawodnicy musieli przestawić się na wyższy poziom prezentowany na białoruskich boiskach. Im dłużej trwają te rozgrywki tym bardziej pozytywne wyniki oglądamy w wykonaniu tego zespołu. Dniepr Mogilev pokonał w ostatniej kolejce Dynamo Brześć i sięgnął po pierwszą wygraną w tym sezonie Wyszejszaja Liha. Czy goście pójdą za ciosem?

Defensywa Isłacza Mińsk nie jest najlepsza i w tym młodym sezonie białoruskiej ekstraklasy stracili już 12 goli. Praktycznie w każdym meczu tej kampanii bramkarz gospodarzy musiał wyciągać minimum raz piłkę z siatki i mam nadzieję, że dzisiaj stanie się to ponownie, ponieważ celuje w BTTS oraz over goli. Przyjezdni musieli dostosować się do nowych warunków i ich gra wygląda coraz lepiej. Motywacja jest spora, aby utrzymać się w Wyszejszaja Liha i jestem zdania, że ta sztuka może im się udać. Myślę, że obie ekipy stać na kilka trafień podczas dzisiejszego popołudnia.

134
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1164
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis mężczyzn itf bukareszt
godzina: 10:30
spotkanie: Aleksander Orlikowski vs Cezar Cretu
typ: 1 set Polak/ dwa następne Rumun czyli 1 set dla Orlikowskiego zaś dwa nastepne dla Cretu
kurs: 7
bukmacher: efortuna

Uważam że mecz zakończy się 2-1 w setach dla Rumuna, zaś czy Polak wygra pierwszego seta czy drugiego wg koncepcji 2-1 w setach, zalezy czy mój typ wejdzie,

tu na tę chwilę jest 89 głosów na Rumka, zaś 38 na Polaka.


tu na odds portal widać spadki kursów na 1 set dla Polaka- Zatem są szanse że mój typ wejdzie

Typ tylko do grania na Eforunie

Pozdrawiam

zwrot - kręcz
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Paryż
Godzina 12.00 może ulec
B.Bencic - L.Fernandez
Typ Fernandez wygra 2:1
Kurs 6:0 forbet
Analiza:
Nie tak dawno grały w tym roku na Bilie Jean CUP i wygrała 2:0 Fernandez, choć po wyrównanym meczu bo drugi set zakończył się tiebrackiem.
To powinien być dobry , zacięty mecz , z jakąś dramaturgią.Obie potrafią zaskoczyć , Belinda mistrzostwo olimpijskie w ubiegłym sezonie , a Leilah finał US Open.
Obie też w niżej dyspozycji na tegorocznym RG , ostatnie mecze Bencic 2:0 z Andrescu a Fernandez również 2:0 Sinialovą .
Wydaje się spora szansa że obie w tym meczu ugrają seta , a jeśli 3 sety kurs 2,55 to próbuję wytypować zwyciężczynię.
Wydaje mi się że Bencic ma minimalnie lepsze umiejętności, za to Fernandez ma sporo mocniejsze Nerwy .
No to stawiam na te nerwy kurs w Forbet 6.0 atrakcyjny.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Rumunia
Godzina 19:30
Spotkanie : Universitatea Krajowa : FC Botosani
Typ : FC Botosani over 1.5 gola
Kurs : 4.40
Bukmacher : ETOTO

Mnie również zainteresowało to spotkanie finałowe o Ligę Konferencji w Rumunii , sięgając do H2H to bardzo wyrównana para bo na 25 spotkań 10-6-9 i bramki 34:29 na korzyść Universitatea , w sezonie w dwumeczu lepsze Botosani bo najpierw wygrało właśnie tutaj 2:1 w rewanżu u siebie remis 2:2 w poprzednim sezonie w ostatnim ich starciu także na boisku Universitatea także górą Botosani wynik 3:2 , widać że goście potrafią tutaj zagrać dobrą piłkę i są skuteczni , pod koniec sezonu Botosani również pokazało skuteczność w meczach wyjazdowych 3 ostatnie to 3 zwycięstwa i w każdym z nich przynajmniej dwa gole a po tak wysokim kursie można zaryzykować że dziś strzelą 2 gole .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
rzabik 11,5K

rzabik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis RG ATP, ziemna
Godzina: 13:30
Spotkanie: B. Van de Zandshulp - R. Nadal
Typ: HA(+5,5gema) B. Van de Zandschulp
Kurs: 4.00

Bukmacher: STS
Analiza:


Król Paryża nie gra dobrze. Niestety ale Rafa powoli będzie ustępował z tronu króla kortów ziemnych. Mecz w poprzedniej rundzie doskonale to pokazał. Dostał Mouteta, który gra głównie w challengerach i pomimo wyniku 3-0 gra Nadala zostawała dużo do życzenia. 20 niewymuszonych błędów w tak krótkim meczu mówi wszystko o dyspozycji Hiszpana. Teraz poważniejsze zadanie bo Zandshulp to już inny kaliber.
Młody Holender ma papiery na grę. Na pewno napsuje dużo krwii Nadalowi. Świetnie się porusza po korcie i ma bardzo mocny serwis. Finalnie Nadal pewnie doświadczeniem prześlizgnie się do kolejnej rundy ale to będzie wyrównany mecz. Set dla Holendra z kursem powyżej 2 to dziś na pewno value. Ha gemowy w stronę Zandshulp też uważam za w miarę bezpieczny.

Pozdrawiam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
patryk7 555,8K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna -Irlandia, Premier Division
Godzina: 20.45
Spotkanie:
Dundalk - St. Patricks
Typ: Dundalk
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betfan

Dundalk od dziesięciu lat odnosi największe sukcesy w Irlandii (pięć tytułów mistrzowskich w ostatnich ośmiu sezonach). DFC po 17-u rundach rozgrywek tego sezonu jest na miejscu trzecim miejscu w tabeli ze stratą 8 "oczek" do liderującego w rankingu Shamrock Rovers. Na własnym stadionie w Oriel Park "The Lilywhites" są niepokonani w tym sezonie. Znakomicie prezentuje się duet ofensywnych graczy Patrick Hoban - Steven Bradley, który i dzisiaj powinien mocno postraszyć "The Saints". Stephen O'Donnell nie ma nowych braków kadrowych w swojej ekipie (nadal nie mogą grać leczący kontuzje pomocnicy Daniel Williams i John Mountney.
St. Patrick znajdują się w tabeli tuż za Dundalk. Po trzech meczach bez zwycięstwa ostatnio "Święci" ograli u siebie Bohemians 3:0 (niesamowity Tunde Owolabi ustrzelił hat-tricka). Kontuzje leczą i nie zagrają środkowy obrońcaPatrick Barrett i młodziutki pomocnik Adam Murphy. Na urazy narzekają pomocnik Jamie Lennon oraz napastnik Ronan Coughlan i ich gra dzisiaj stoi pod znakiem zapytania.
Dundalk wydaje się ostatnio być dość stabilne i na pewno "nie złożyło jeszcze broni" w walce o tytuł mistrzowski. Ale punktów już nigdzie i z nikim nie może już gubić.

105
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +566
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska, Finały PLK
Godzina: 20:30
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Typ: Śląsk Wrocław i poniżej 157,5 pkt
Kurs: 2.65
Bukmacher: Betclic

O godzinie 20.30 w Hali Stulecia we Wrocławiu Śląsk podejmie warszawską Legię w piątym meczu Finałów Polskiej Ligi Koszykówki. Trzy dni temu wrocławianie wywieźli ze stolicy bardzo cenne zwycięstwo 66-63, które sprawiło, że prowadzą już z Legią 3-1 w serii. Dzisiaj staną przed szansą, aby na własnym parkiecie zdobyć złote medale mistrzów Polski. Aby tak się stało muszą wygrać to spotkanie i zamknąć serię bilansem 4-1. Tak naprawdę, gdyby nie niespodziana porażka w drugim meczu przed własną publicznością, to prawdopodobnie do tego spotkania by nie doszło. Śląsk jest od Legii zwyczajnie drużyną lepszą, przynajmniej w sekcji koszykarskiej. Motorem napędowym WKS-u jest Travis Trice, który w czterech poprzednich meczach z Legią notował kolejno 22, 31, 15 oraz 21 punktów. Co ciekawe, te 31 punktów zdobył w meczu, który Śląsk przegrał właśnie we własnej hali. Jeśli chodzi o drugą część typu to jestem zdania, że dzisiaj znowu zobaczymy underowe spotkanie. Zresztą linia zaproponowana przez Betclic została przekroczona tylko raz, więc dzisiaj liczę na to, że skuteczność obu drużyn jak to na co wiele wskazuje decydujące spotkanie nie będzie zbyt wysoka i obie ekipy bardzo skupią się na grze obronnej. Legia musi zneutralizować silne strony Śląska, który będzie napędzany przez doping swoich kibiców. Wrocławianie staną przed szansą zdobycia 18-ego tytułu mistrza Polski, więc nie zabraknie głośnego dopingu, ani motywacji po stronie koszykarzy Trójkolorowych. Tym bardziej, że na tytuł czekają już równe 20 lat. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały wyprzedane, a z informacji, które udało mi się znaleźć w internecie, na Hali Stulecia zasiądzie dzisiaj ponad 5,5 tysiąca kibiców z Wrocławia i okolic. Śląsk jest faworytem tego spotkania, Śląsk będzie wspierany przez swoich kibiców, a presja leży po stronie koszykarzy Legii. Liczę na zacięte starcie, które na swoją korzyść z wcześniej wymienionych powodów przechyli zespół Wojskowych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 19:00
Spotkanie: 1.Finał SGP2
Typ: F.Gusts TOP 3
Kurs: 4,50
Bukmacher: STS
Analiza:

W tym sezonie zmieniono nazwę i zamiast IMSJ mamy SGP2. Odbędą się trzy finały - na torach w Pradze,Cardiff oraz w Toruniu. Faworytami oczywiście są Polacy czyli W.Lampart,Miśkowiak,Cierniak czy Świdnicki,jednak dwóch zagranicznych zawodników może
sprawić niespodziankę i mam tu na myśli Gustsa oraz Kvecha. Dziś zawody na torze w Pradze,który mierzy 353m czyli nie jest krótki a Gusts to wychowanek Daugavpils a ten tor jest jeszcze dłuższy. W tym sezonie ten zawodnik jest na wypożyczeniu w Poznaniu z Wrocławia i poczynił znaczne postępy. Stawka w SGP2 nie jest taka mocna w tym sezonie,dlatego sadze,że stać go w Pradze na zajęcie miejsca na podium. Kurs na to bardzo wysoki bo 4,50 ale wg mnie warto zaryzykować przy oczywiście drobnej stawce.
Gusts w 2 lidze radzi sobie doskonale bo ma średnią ponad 2,5pkt na bieg. Oczywiście SGP2 finał to zawody indywidualne i jest kilku zawodników z PGE Ekstraligi,ale Miśkowiak nie jest w takiej formie jak w 2021 roku Lampart jak nie wygra startu to zdarzają mu się słabsze biegi Cierniak nie jest jeszcze taki mocny jak się wydawało. Gusts w poprzednim roku startował w barwach Daugavpils i w finale IMSJ ostatecznie zajął 6 miejsce. W tym sezonie jak widać ma też lepszy sprzęt i ten zawodnik to młody talent z potencjałem.
W 2021r Gusts w II lidze miał średnia 1,791.

350
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +319
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Algieria 1 dywizja
Godzina: 17:45
Spotkanie: CS Constantine - HB Chelghoum Laid
Typ: X2
Kurs: 1.94
Bukmacher: eWinner
Analiza:

Ciężko coś dziś było mi wybrać wydarzenie, ale rzucił mi się w oczy kurs na gości w tym meczu. Nie jestem specem od piłki algierskiej, więc podchodzę do tego głównie, patrząc na aktualne formy obu drużyn. Do końca sezonu zostało 3-4 kolejki. Drużyna gości walczy o utrzymanie i robi to ostatnio bardzo skutecznie, na 5 ostatnich meczów 4 zwycięstwa i remis, bilans bramkowy 9:1. Gospodarze natomiast utrzymanie mają zapewnione, do czołówki im trochę brakuje, na 5 ostatnich spotkań 1 wygrana i po 2 remisy i porażki, bilans bramkowy 5:6. Ich ostatni wspólny mecz zakończył się remisem 1:1. Kursy na gości maleją, na gospodarzy rosną.

94
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1078
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
typ zastępczy gdyż Orlikowski skreczował w odpowiednim momencie ;-)

dyscyplina: piłka nożna Irlandia
godzina: 20:45
spotkanie: Derry City - Finn Harps
typ: Finn Harps dnb
kurs: 6,90
bumkacher: sts

gospodarze: 3 porażki i 2 remisy w ostatnich 5 meczach, 3 strzelone bramki, 6 straconych - 2 miejsce w lidze 32 punkty

goście: 4 porażki i zwyciestwo w ostatnich 5 meczach, 3 bramki strzelone, 8 stracone- 9 miejsce w lidze 10 punktów

Ja tu widzę po prostu niespodziankę, dnb daje ten margines że w przypadku remisu jest zwrot.


09.04.2022
Premier League
Finn Harps
1:2
Derry City

05.11.2021
Premier League
Finn Harps
1:1
Derry City

10.09.2021
Premier League
Derry City
2:2
Finn Harps

27.08.2021
FAI Cup
Finn Harps
1:0
Derry City

18.06.2021
Premier League
Finn Harps
1:2
Derry City

w 5 ostatnich meczach między tymi drużynami zawsze strzelało bramkę, mam nadzieję że dziś to podtrzymają, i że zagrają na zero z tyłu, oby,


Pozdrawiam

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom