>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.04.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kary1 477

kary1

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 27. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Valencia-Granada
Typ: Valencia dokładnie 2 golami
Kurs 4.40
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na jutro postanowiłem zagrać na zwyciestwo Valencii , która na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Granady, która w chwili obecnej jest na przed ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 25 punktów na swoim koncie i z bardzo marnymi szansami na utrzymanie w lidzę w obecnym sezonie , gospodarze natomiast o porażce w poprzednim spotkaniu ligowym z Barceloną praktycznie już na stałe pożegnali się z zajęciem 3 pozycji w ligowej klasyfikacji, która uprawnia do bezpośrednich występów w lidze mistrzów w przyszłym sezonie, teraz gospodarze muszą punktować żeby nie mineła ich odbrze grajaca sevilla i nie wurzuciła poza strefę ligi mistrzów. Gospodarze spotkania na swoim stadionie wygrywają dosyć pewnie, goscie natomiast przegrali 4 ostatnie spotkania wyjazdowe , tracąc w nich bardzo dużo bramek , praktycznie wszystkie spotkania przegrali z handicapem, myślę że na estadio mestalla , gdzie Valencia dysponuję bardzo dobrą grą ofensywna nie może być inaczej i gospodarze na spokojnie okazą się zespołem o te dwie bramki lepszym, ja zagram w tym spotkaniu na handicap.
⛔ 100
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:35
Spotkanie: Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: Wizards/Wizards (HT/FT)
Kurs: 1.86
Bukmacher: bet365
Analiza:
VS
Gracze Toronto po dwóch porażkach u siebie są już praktycznie bez szans na awans, dzisiejsze spotkanie będzie jedynie zwieńczeniem tej bardzo słabej serii Raptors. Szczerze po gościach w tej parze spodziewałem się więcej, no ale niestety nie wyszło. Za to gracze Wizards grają bardzo dobrze, w poprzednim spotkaniu zaimponował między innymi Gortat (24 pkt, 13 zbiórek, 5 asyst, 5 bloków!). Zdemobilizowani Raptors nie powinni stanowić oporu dla znajdujących się w zdecydowanie lepszej formie drużynie gospodarzy. W poprzednim spotkaniu w ekipie z Toronto wyróżniał się DeRozan, nieźle zagrał Amir Johnson. Jednak 3-0 to deficyt według mnie już nie do odrobienia i dzisiaj gracze Wizards spokojnie wygrają serię. Dodatkowym aspektem motywującym gospodarzy jest fakt, że mogą ją wygrać przed własną publicznością. Niby pikuś, ale dla fanów to zawsze coś.
Powodzenia! ????
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Mavericks - Rockets
Typ: Mavericks
Kurs: 2.33
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Moim zdaniem typ jest nieco ryzykowny, ale kurs jest dobry do grania. Nic ciekawego na ten mecz nie znalazłem, bo po pierwsze teraz nie mam pojęcia czy padnie over czy under, nie mam pojęcia kto wygra ten mecz, albo czy warto grać dodatni handicap na Mavs, bardzo trudny mecz do przewidzenia. Po pierwsze, w meczu jest 3-0, a kto śledził wszystkie 3 spotkania, nie było takiego meczu, w którym Rakiety ewidentnie zdominowali rywala i nie dali im żadnych szans. W trzecim meczu było więcej szczęścia aniżeli umiejętności Rocketsów i zadecydowała też znakomita dyspozycja Hardena. Myślę, że jeśli Mavs dobrze weszliby w trzeci mecz dzisiaj byłoby 2-1, a nie 3-0. Na pewno w czwartym meczu takiego błędu nie popełnią. Ja świetnie znam tą drużynę, od wielu lat są bardzo zdeterminowani i potrafią rzucić nawet za trzy w ostatnich sekundach, nawet jak nikt im nie daje szans. Ten mecz będzie nauczką dla tych, którzy ich przedwcześnie skreślili. Wydaję mi się, że przewaga boiska w tym meczu zadecyduje o dalszych losach tej pary. Let&#39;s Go Mavericks!
✅ 133
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth - Bolton
Typ:Bournemouth i poniżej 3,5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po ostatnich nieudanych seriach powróciłem do pewniejszych typów.
Gospodarze, którzy walczą o awans zmierzą się z drużyną Boltonu, która nie walczy już o nic. Goście póki co mają 10 punktów przewagi nad strefą spadkową co nie znaczy, że nie będą walczyć.
Dlaczego wybrałem taki typ? Ponieważ gospodarze ostatnio na swoim stadionie strzelają bardzo dużo bramek, ich bilans jest imponujący 15 bramek w pięciu meczach co daje 3 bramki na mecz, goście z kolei ani dużo nie strzelają ani dużo nie tracą.
Według mnie gospodarze od początku przejmą inicjatywę i będą chcieli zdominować rywala i szybko strzelić bramkę, potem już rozluźnią się i będą kontrolować przebieg gry. Dlaczego więc under 3,5 gola? Myślę, że każda passa się musi kiedyś skończyć a bolton to nie jest prosty przeciwnik.
Zespoły grały ze sobą trzy razy:
Bolton - Bournemouth 1:2
Bolton - Bournemouth 2:2
Bournemouth - Bolton 0:2
Według mnie mecz skończy się wynikiem 2:0 lub 2:1
Pozdrawiam ????
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Dallas Mavericks - Houston Rockets
Typ: Houston -2.50 ( mecz)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet364
Analiza: Tak jak napisal kolega Kary, w tym meczu moze zdarzyc sie wszystko wlacznie ze zwyciestwem Dallas. Ciezko mi wskazac faworyta tego spotkania. Jak Kary napisal Dallas gra u siebie, wiec maja komfort wlasnego parkietu, lecz takze beda pod wieksza presja wygrania tego meczu co moze spowodowac serie bledow po ich stronie. Biorac pod uwage, ze ostatni tydzien byl bardziej laskawy pod wzgledem kontuzji dla Houston moj ryzykowny typ idzie w ich strone. Zagram to za drobne;)
⛔ 100
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Bologna F.C. - Catania
Typ: 1
Kurs: 2.20
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Włoch na rozgrywki 38 kolejki ligowej Serie B.
W mieście Bologna na tamtejszym Stadio Renato Dall&#39;Ara mogącym pomieścić ponad 38 tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Bologna Football Club założonym w 1909 roku o barwach czerwono-niebieskich a w gości z miasta Catania przyjedzie zespół założony w roku 1908 o barwach czerwono-niebieskich a mianowicie Calcio Catania.
Bologna F.C. rozegrała w tym sezonie ligowym 37 spotkań w których zdobyła 60 punktów i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 43-31 a Catania zajmuje obecnie 11 pozycję w tabeli włoskiej Serie B ze zdobytymi 47 oczkami w swoich 37 meczach, bilans bramek 54-50.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 7-8-3 czyli w swoich 18 meczach 29 oczek, bilans bramek na swoim Stadio Renato Dall&#39;Ara 19-11 a goście w delegacjach 2-5-11 czyli 11 punktów w swoich 18 spotkaniach, bilans bramkowy na wyjazdach 15-28.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyz gospodarze mają szansę na awans bezpośrednio do Serie A a goście mają jeszcze szansę na awans do Play Off o Serie A a w ostatnich 7 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami o ligowe punkty w mieście Bologna 5 razy wygrywali gospodarze, raz padł remis oraz raz 3 oczka pojechały do miasta Catania.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Bologna Football Club gra w tym sezonie bardzo dobrze i porównywalnie i u siebie i w delegacjach co może się dla nich przełożyć na powrót do najwyższej we Włoszech Serie A i do tego potrafią grać na swoim terenie z drużyną z miasta Catania a Calcio Catania dużo lepiej w tym sezonie ligowym gra na swoim stadionie i na wyjazdach gra słabo chociaż ostatnio 2 spotkania w rzędu wygrali jednak z drużynami u siebie nie najlepszymi a zespół z Bologny to całkiem już inny poziom na swoim Stadio Renato Dall&#39;Ara i moim zdaniem te 3 oczka pozostaną jednak w mieście Bologna.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Monachium
Spotkanie: Troicki - Estrella
Typ: 2
Kurs: 2.50
Godzina: 14.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
W ubiegłym tygodniu Victor Troicki grał turniej w Bukareszcie, a Estrella w Barcelonie. Troicki odpadł już w 1 rundzie z Gimeno-Traver&#39;em a Estrella odpadł w 3 rundzie z Kliżanem. Oglądając mecz Serba cały czas wydawało mi się, że czuje się przemęczony, popełniał głupie błędy nie radząc sobie z Gimeno-Traverem. Po drugiej stronie Estrella, który pokonał w ubiegłym tygodniu Thiema i Cilicia odpadając z późniejszym półfinalistą. Turniej w Monachium rozgrywany jest na mączce czyli ulubionej nawierzchni Estrelli. Wydaje mi się, że mecz będzie zacięty, ale zwycięzcą tego spotkania będzie Victor Estrella.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
winston_smith 64

winston_smith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia Clausura
Godzina: 00:00
Spotkanie: Blooming - Oriente Petrolero
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Mecz piątej z trzecią drużyną ligi. W pięciu ostatnich meczach gospodarzy padały min. 3 bramki. W przypadku gości na pięć ostatnich spotkań, min. 3 bramki padały w trzech meczach. Ale to najbardziej skłania mnie do postawienia tego zakładu to statystyki H2H. Ostatni mecz skończył się 1-0, ale jeżeli sięgnąć dalej to zobaczymy, że to wyjątek, bo zazwyczaj pada w tych meczach znacznie więcej goli. Liczę, że i tym razem poniżej 2 nie zejdą.
✅ 85
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:35
Spotkanie: Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: Toronto (-3.5)
Kurs: 4.4
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Nie zgodzę się z jednym z przedmówców. Uważam, ze sportowy honor każe dziś powalczyć ekipie z Kanady o zwycięstwo i przedłużenie serii o co najmniej jedno spotkanie a co za tym idzie powrót do Toronto. Mogą choć częściowo wynagrodzić swoim kibicom przegraną niemal na 100 % serię. Wizards rozegrali świetne 3 spotkania ale mimo wszystko nie są dużo lepszą drużyną od rywali i może przydarzyć się jakiś słabszy mecz. Po takim kursie jaki jest oferowany na gości próbuję wejść w to i wierzę, że potraktują ten mecz poważnie i nie przegrają tych playoffs do zera.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Taipei challenger 2015 (Chiński Tajpej)
Godzina: 05:00
Spotkanie: Ebden Matthew - Corrie Edward
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Sezon na mączce w Europie zaczął się na dobre, lecz ja zmieniam kontynent i kieruję się do Chińskiego Tajpeju gdzie zaczyna się turniej challengera na hali. Pod lupę najpierw biorę Australijczyka. Ebden nie zalicza się do starych tenisistów ponieważ ma raptem 27 lat także sporo gry przed nim. W 2013 roku potrafił był 60-70 w rankingu ATP a teraz jest na odległej 326 pozycji. Lata 2011, 2012 czy 2013 były dla niego bardzo udane miał sporo dobrych wyników, wygranych turniejów potrafił pokonywać dobrych graczy takich jak: Istomin, Brown, Sock, Lu, Simon, Harrison, Benneteau, Fish (kiedy był zdrowy) i wielu innych. Ogólnie rok 2012 spędził na samych turniejach rangi ATP, lecz w chwili obecnej Ebden marzy o takich rezultatach. Rok 2014 był dla niego fatalnym wygrał tylko 7 meczów lecz 27 przegrał i obecny sezon również nie napawa optymizmem ponieważ wygrał 7 a przegrał 10. Tym bardziej, że w tym roku nie pokonał nikogo dobrego a przegrywał również z typowymi challengerowcami jak nie gorzej.
Matthew zapadł się strasznie...widziałem go w 2014 roku jak i w obecnym ciągle jest źle. Z serwisem ma ogromne problemy, wymian nie wytrzymuje na dłuższą metę, robi bardzo dużo niewymuszonych błędów. Jest cieniem zawodnika przed kilku sezonów i ciekawi mnie czy w ogóle zdoła wrócić do pierwszej 100 rankingu. Turniej w Tajpeju tak jak wspomniałem wcześniej to hala, a Australijczyk nawet w formie nie czuł nigdy się tam dobrze. W całej karierze wygrał 32 mecze a przegrał ich 26. Ostatni mecz pod dachem wygrał właśnie w 2013 roku gdzie był na fali, wygrał wtedy Toyota challenger. Nie licząc Hopman Cupu to rozegrał tylko jeden mecz 24 lutego gdzie przegrał z Moriya 6:3, 7:6. Ostatnio też z nim przegrał lecz w Turcji na hardzie 6:3, 6:4. Nie ma się co oszukiwać ale w chwili obecnej Ebden może przegrać z każdym.
Jego przeciwnikiem będzie Brytyjczyk, Edward Corrie który obecnie jest na 236 miejscu ATP a w przeszłości był 215. Co można powiedzieć o rudowłosym? Edward czuje się najlepiej własnie pod dachem i tam gra swój najlepszy tenis. Tylko to jest genialny tenisista na rangę Futures ponieważ do challengerów mimo wszystko dużo mu brakuje. Na halach ma bilans 102 do 49 także ma doświadczenie na bardzo szybkim podłożu. W tym roku większość meczy zagrał właśnie pod dachem, tylko jeden z 20 zagrał na hardzie. Zaliczył dwa ćwierćfinały challengerowskie oraz wygrał jeden turniej rangi futures. Ale obecnie ma passę 3 meczy przegranych w tym jedną bardzo przerażającą ponieważ podczas jednego z futuresu właśnie na hardzie przegrał z gościem z 830 rankingu. Także to jest wielki minus w ostatnim czasie.
Corrie nie zalicza się do najniższych ani do najwyższych ma około 185 cm wzrostu. Edward potrafi się poruszać po szybkich podłożach i jego najmocniejszą stroną jest forhend, gra go dość mocno lecz z drugiej strony nie jest jakimś bombardierem. Jego największą słabością jest bekhend który czasem seriami jest dostarczycielem punktów dla przeciwnika. Moim zadaniem warto zaryzykować i postawić iż Brytyjczyk wygra. W końcu gra na swojej ulubionej nawierzchni, przeciwnik jest w dołku jakim nie był nigdy plus nie czuje się dobrze na halach (mimo,że wygrał challengera plus zanotował jeszcze jedne finał). Nie mam pojęcie czy będzie transmisja ale na pewno o 5:00 będę śledził wynik. Do boju Edward!
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Kolumbia Primera
Godzina: 00:00
Spotkanie: Dep Cali - Patriotas
Typ: Gospodarze jedną bramką
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Analiza:
17 kolejka ligi kolumbijskiej. 6. Deportivo Cali podejmuje 10. Patriotas. W oczy sie rzuca od razu dorobek bramkowy gości, który wynosi 14:14 i jest to najsłabszy wynik poza czołówką. Juz Deportivo ma strzelonych 30 bramek, co jest najlepszą ofensywą jak do tej pory. Stąd chyba racją jest, że dziś są faworytem. Patriotas na wyjazdach też wygrało tylko raz i strzeliło tylko 4 bramki. W tej parze takze w meczach bezposrednich nigdy nie wygrał gość i na 6 meczów tylko jeden raz był to mecz z wieksza roznica bramkową (3:0). Deportivo naprawde dobrze gra w tym sezonie, ale gdzies sądze że raczej goscie będą ustawieni defensywnie i to zwyciestwo bedzie max 2 bramkowe.
⛔ 100
 
szymms 19

szymms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Eintracht Braunschweig - FC Erzgebirge Aue
Typ: Eintracht Braunschweig dokładnie jednym golem
Kurs: 3.38
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W 2 lidze niemieckiej wciąż trwa zacięty bój o awans do jednej z najbardziej prestiżowych lig świata - Bundesligi. Zespół z Brunszwiku wciąż ma szanse awansować, po ostatniej porażce z Aalen wiedzą, że dzisiejsze spotkanie po prostu muszą wygrać, żeby liczyć się w czubie tabeli. Do końca pozostało niewiele, a zespół z Rafałem Gikiewiczem w składzie na swoim boisku gra na prawdę przyzwoicie (7-4-3) i to pozytywnie wróży gospodarzom.
O gospodarzach już coś wiemy, natomiast jest druga strona medalu, iż goście z Aue walczą dzielnie o utrzymanie w lidze, ostatnie spotkanie wygrali u siebie z FSV Frankfurt. Na wyjazdach są słabsi, bo w delegacji zdobyli 11 punktów z pośród wszystkich 28pkt.
Aue traci mało bramek, zazwyczaj przegrywa różnicą jednej bramki. Zespół Eintrachtu jest faworytem tego spotkania, ale Aue na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie biło się tak jak Brunszwik o awans to oni o utrzymanie w 2 lidze.
Podsumuwując, to spotkanie będzie dla obu zespołów bardzo kluczowe. Obie drużyny grają &quot;o coś&quot; i moim zdaniem to właśnie gospodarze wygrają skromną jedną bramką różnicy. Może paść dokładny wynik 1:0 lub 2:1 dla Eintrachtu. Powodzenia! ;)
⛔ 100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valencia - Granada
Typ: Valencia (-2)
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
33 kolejke Primera Division zamknie mecz pomiedzy piata w tabeli druzyna Valencii ,a ekipa Granady ktora znajduje sie na 19 miejscu w lidze.
Valencia ostatni swoj mecz grala na Camp Nou i przegrala ten mecz 2:0 ,lecz tak naprawde Ci ktorzy ogladali ten mecz wiedza ,ze ten wynik nie odzwierciedla tego co dzialo sie na boisku. Gdyby Parejo wykorzystal karnego i Valencia wykorzystala choc polowe okazji ktore miala w pierwszej polowie spotkania to ten mecz moglby sie potoczyc inaczej ,bo mimo porazki druzyna Valencii rozegrala naprawde dobry mecz i stac ich bylo na conajmniej remis w tym spotkaniu.
Jezeli chodzi o druzyne Granady to ostatni mecz grali na wlasnym stadionie z Sevilla i zremisowali to spotkanie 1:1. Granada zagrala calkiem niezly mecz ,miala tez swoje sytuacje do podwyzszenia wyniku ,ale tez duzo szczescia gdyz przez druga czesc spotkania to Sevilla atakowala i gdyby nie fatalne pudlo Kevina Gameiro to ekipa Emerego wyszlaby zwyciezko.
Druzyna Valencii na swoim stadionie spisuje sie bardzo dobrze ,gdyz na 16 meczow rozegranych na Mestalla zwyciezali 13 razy ,dwa razy remisujac i raz przegrywajac z Barcelona tracac gola w 94 minucie meczu ,bilans bramek to 34:8.
Druzyna Granady na wyjazdach spisuje sie beznadziejnie ,ugrywajac tylko 7 pkt w 16 spotkaniach ,gdzie udalo im sie wygrac tylko raz ,4 razy zremisowac ,a 11 spotkan zakonczylo sie ich porazka. Bilans bramek na wyjazdach jest najslabszy w lidze ,a wyglada on tak 11:42 ,co daje 2.62 straconego gola na mecz!
Wydaje sie ,ze Valencia bedzie rozdrazniona po porazce z Barcelona ,do tego druzyny Atletico i Sevilli wygrali swoje mecze w ten weekend wiec nic innego nie pozostalo druzynie z Mestalla jak pewnie wygrac dzisiejszy mecz. Dla mniej odwaznych proponuje zagrac typ Valencia (-1) po kursie 1.83 ale uwazam ,ze moj typ jest warty ryzyka takze polecam go grac! Powodzenia!
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 919,1K

stanley-63

Typer
⚽ Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:05
IFK Goteborg : Helsingborg
Helsingborg strzeli over 1.5 gola
Kurs - 4.33 / Bet365
Dziś znowu stawiam na ilość bramek dla konkretnej drużyny i zaglądam do Szwecji na stadion Gamla Ullevi w Goteborgu gdzie miejscowe IFK podejmować będzie Helsingborg , to dopiero początek sezonu tak więc nie ma tu mowy o jakimś zmęczeniu sezonem dlatego liczę na dobre widowisko . IFK po 4 kolejkach ma na swoim koncie 9 pkt co plasuje ich na 5 miejscu jednak przy ewentualnym zwycięstwie dziś nad Helsingborgiem mogą wskoczyć na pozycję lidera , co do gości to ci mają 8 pkt na swoim koncie i są na miejscu 6 a przy ich zwycięstwie mogą zrównać się punktami z liderem Malmo tak więc jak widać mecz zapowiada się dosyć ciekawie . Helsingborg bo to na nim skupia się dziś moja uwaga nie zaznał jeszcze porażki ich bilans to 2-2-0 i br. 5:2 czyli dobrze jak na teraz radzą sobie w tym sezonie , po dwóch pierwszych kolejkach i dwóch remisach 0:0 przyszły dwa zwycięstwa , pierwsze to w wyjazdowym meczu z Halmstad wygrali 2:1 i w ostatniej kolejce u siebie pokonali Norrkoping 3:1 i myślę że i dziś coś ustrzelą bo zaglądając do ich meczy przeciwko IFK to wygląda to dosyć optymistycznie i tak ogólny bilans 11-0-13 i br. 46:44 natomiast tu na stadionie Gamla Ullevi 5-7-4 i br. 24:20 , w poprzednim sezonie bardzo dobrym w wykonaniu IFK gdzie wywalczyli tytuł wicemistrzowski to w dwumeczu dwa razy okazali się lepsi od dzisiejszego rywala i tak najpierw u siebie wygrali 6:2 a w rewanżu 3:0 no ale to było a co będzie dziś zobaczymy w każdym razie liczę na dobry występ gości i dwa gole z ich strony bo wygrywali już tutaj 4:2 czy 2:1 a były też remisy 2:2 tak więc mój typ dwa gole w stronę Helsingborga !
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Praga (Czechy), ziemna - 1/16-finał
Godzina: 13:00
Spotkanie: Schmiedlova K. - Cornet A.
Typ: Cornet wygra 2:0
Kurs: 1.49
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Alize Cornet obecnie 28 rakieta świata, rozstawiona w Pradze z numerem 5. Zagra przeciwko zawodniczce z dziką kartą Kristinie Schmiedlovej. Od razu uspokajam, to wyłącznie zbieżność nazwisk oraz imion z K.S. z którą Alize przegrała w Katowicach. Co przemawia za typem. Słowaczka jest młodziutką zawodniczką, niespełna 18-letnią tenisistką grającą dotąd w turniejach ITF. Owszem preferuje grę na mączce, ale nie jest to poziom który może sprawić trudność jej dzisiejszej przeciwniczce. Alize przyjechała do Pragi trochę z braku innego wyboru, dotąd ani razu nie grała na tutejszej ziemi. Swoją drogą będzie to jej pierwszy mecz na mączce. Nie widzę w tym większego problemu. Cornet lubi grać na wolnych kortach. Choć w ostatnim sezonie nie grała tych meczów za dużo, to statystycznie więcej spotkań ma rozegranych właśnie na mączce. Kristina w tym sezonie rozegrał 5 pojedynków na cegle z czego 3 wygrała. Cornet gra zawsze w mocno obsadzonych turniejach i przyjazd do Pragi ma dać jej możliwość ogrania się na tej nawierzchni przed zbliżającym się Wielkim Szlemem. Nie sądzę żeby w pierwszej rundzie pozwoliła sobie na stratę seta, gdyż siłami nie warto szafować i lepiej zostawić je na dalszą część turnieju. Kristina w ostatnim swoim pojedynku w Turcji poddała mecz w drugim secie. Nie znam dokładnej przyczyny kreczu, ale było to na początku miesiąca. Do tego czasu nie grała w żadnym innym turnieju. Alize to zdecydowanie za wysoka półka dla młodziutkiej 584 w rankingu Kristiny.
✅ 49
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Norrkoping vs Gefle
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
5 kolejka w szwedzkiej Allsvenskan.
Dzis starcie druzyn,ktore w poprzednim sezonie walczyly o utrzymanie.
Jestesmy dopiero po 4 kolejkach,wiec nie do konca mozemy mowic o formie poszczegolnych zespolow,jednak na ta chwile wyglada to nastepujaco :
Norrkoping na inauguracje gral u siebie z Orebro,a wiec zespolem,ktory przed inauguracja ligi znakomicie radzil sobie w rozgrywkach pucharu Szwecji,co spowodowalo awans az do finalu rozgrywek.
Mecz zakonczyl sie wynikiem 1:1,gospodarze otwrozyli wynik juz w 6 minucie jednak goscie doprowadzili do wyrownania w 62&#39;.
Drugi mecz to wyjazd z Halmstad i pewna wygrana 3:0.
Kolejny mecz juz znacznie trudniejszy,mecz u siebie z Elfsborgiem ostatecznie przegrany po jednostronnym meczu 0:4.
Ostatnia kolejka to wyjazd i starcie z Helsingborgiem,gospodarze byli zdecydowanie lepsi i zasluzenie wygrali 3:1,goscie strzelili honorowego gola na 3:1 w 89&#39;.

Gefle na inauguracje pokonalo na wyjezdzie Falkenberg 2:0.
Kolejny mecz to kolejne zwyciestwo tym razem u siebie z Kalmar,rowniez 2:0.
W 3 kolejce przyszlo im sie mierzyc z bardziej wymagajacym AIK.
Gefle stracilo bramke juz w 1 minucie meczu i pomimo wyrownania rezultatu w 56&#39; nie udalo sie zdobyc punktow,poniewaz gospdoarze zdobyli jeszcze 2 gole i mecz wygrali 3:1.
W ostatniej kolejce Gefle bezbramkowo zremisowalo u siebie z Halmstad.

Moim zdaniem obie druzyny sa na podobnym poziomie pilkarskim,mecz powinien byc raczej wyrownany,spodziewam sie goli z obu stron.
W nastepnej kolejce Norrkoping zmierzy sie z Hacken,natomiast Gefle z IFK i tam o chociaz 1 punkt bedzie ciezko.
✅ 83
 
f1sheer 20

f1sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bologna vs. Catania
Typ: X
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na 38 kolejkę włoskiej serie b. Zespół gospodarzy zajmujący obecnie 4 pozycje w tabeli będzie podejmował przyjezdnych zajmujących pozycje nr. 11. Na wstępie warto zaznaczyć, że zespół Bologni dalej ma realne szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Są 7-krotnymi mistrzami włoch, miało to miejsce w dość odległych latach, ale zapewne wielu zawodników o tym wie i na pewno priorytetem nie jest gra na zapleczu ekstraklasy. Drugi fakt wygląda tak iż Catania realnie bije się miejsce gwarantujące Play Offy i walkę również o awans. Warto przypomnieć że oba zespoły sezon temu grały w Serie A, ale po nieudanym sezonie spadły z ligi wraz z Livorno. Dlaczego remis? Nie da się nie zauważyć wyśmienitej formy Catani w ostatnich 5 meczach. Zdobyli komplet punktów, z bilansem bramkowym 12:2. Myślę, że robi wrażenie. Natomiast Bologna w 5 ostatnich meczach Zdołała ugrać zaledwie 6 punktów, co jest dorobkiem miernym patrząc na aspiracje zespołu prowadzonego przez Davida Ballardiniego, 1 wygrana, 3 remisy oraz 1 porazka. Ostatni bezpośredni pojedynek miała miejsce 6 grudnia 2014 roku, wówczas mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 2:2. Również dzisiaj upatruje podobny scenariusz.
⛔ 100
 
M 0

markes1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 14.30
Spotkanie: Besiktas JK - Kardemir Karabuk
Typ: Besiktas (-1) 1
Kurs: 2.32
Bukmacher: Bet-at-home
Na dzisiaj znów chętnie zaglądam do ligi tureckiej, gdyż w tabeli bardzo ciekawie się dzieje a do końca sezonu coraz to bliżej. Pod lupę wziąłem analizę spotkania Besiktas - Karabuk.
W ostatni weekend niezwykle 2 cenne punkty straciło na wyjeździe Fenerbahce z drużyną Eskisehirspor i tym samym jeżeli dzisiaj Besiktas zdobędzie komplet punktów to wskoczy z trzeciego na 1 miejsce w tabeli i nie widzę innej opcji niż takiego rozwiązania. Mało tego po ostatnim gładkim na wyjeździe zwycięstwie z Kasimpassą 5-1 wydaje mi się, że dzisiaj także spokojnie wejdzie handicap. Stawiam, że wygrają różnicą co najmniej 2 bramek, ale nie zdziwię się jeśli siądzie handicap (-2 po kursie 4.39), bo Karabuk na wyjazdach radzi sobie co najmniej bardzo przeciętnie i traci sporo bramek.. Powodzenia!
⛔ 100
 
matex16 355

matex16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Superliga, Turcja
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Besiktas - Karabukspor
Typ: Typ 1 to win to 0
Kurs:
2,4
Bukmacher:
Gamebookers
Analiza:
Witam,
W poniedziałek , gdzie nawiasem mówiąc w Holandii obchodzony jest dzień Króla zapraszam na spotkanie Superligi Tureckiej gdzie w stolicy tego pięknego kraju spotkają się tamtejszy Besiktas z Karabuksporem. Gospodarze po odpadnięciu z Ligi Europy mogą skupić wszystkie siły w walce o tytuł mistrza Turcji. Walka w tym sezonie toczy się oczywiście pomiędzy
1.Galatasaray 61ptk 2. Fenerbache 60ptk. oraz 3.Besiktasem 58ptk. Dzisiejszy mecz zakończy nam zmagania 28kolejki gdzie prowadzący piłkarze z Galata wygrali skromnie 1-0 w 85minucie z 10 Gaziantepspoem natomiast Fenerbache w piątek wypuścili prowadzenie w 80 minucie i tylko zremisowali z tamtejszym Eskisehirsporem 1-1 , tak więc w dzisiejszym meczu piłkarze Besiktasu w przypadku wygranej zrównają się punktami ze swoim lokalnym rywalem oraz wyprzedza drugie w tabeli Fenerbache. Za gospodarzami również przemawia fakt, że zmierzą się z 16 drużyną ligi która uzbierała 21ptk i do bezpiecznej pozycji brakuje im 7ptk ,więc mimo ostatniej wygranej z 9-tym w tabeli Genclerbirligi ja tak jak i bukmacherzy nie wróżą im zbyt wielkiej szansy na wygranie tego spotkania. Moim zdaniem gospodarze powinni ten mecz wygrać i powinni go wygrać do zera.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom