>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 27.04.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Nożna Turcja
spotkanie fenerbatche - rizespor godzina 18
Typ pierwsza polowa Fenerbatche - handicap europejski -2 bramki
kurs 12
williamhill
Trudno racjonalnie wytłumaczyć taki typ , ale cóż powiem tak dzisiaj wchodzą mi smaczne wysokie kursy więc spróbuję bardzo agresywnie za drobne a argumenty za takim typem też są, Fenerbatche 12 pc przewagi w tabeli nad kolejnym zespołem , zagraja raczej na luzie , a przeciwnik 12 w tabeli bezpiecznie nad strefą spadkową ale tez bez większych szans na jakies puchary.Fenerbatche wyraźnie w gazie , dawno nie wygrało pierwszej polowy różnicą 3 goli , może dzisiaj się uda.To ty bardzo agresywny zagram też Fenerbatche 3do 0 w pierwszej polowie po kursie 17 i handicap pierwsza polowa -1 po kursie 4,2 , nie wypadało by zagrać Fenerbatche handicap -2 w całym meczu po kursie 3.3 ( to juz gram grubiej) , Ciekawą propozycją oferowaną przez williamhill jest prowadzenie Fenerbatche w pierwszym kfadrańsie meczu po kursie 4.Powodzonka:)
⛔100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka, NBA
Godzina 19:00
Spotkanie Washington Wizards - Chicago Bulls
Typ 1
Kurs 1.83
Bukmacher Sportingbet
Analiza: Na wstępie chciałbym się przywitać, gdyż jestem nowy i mam nadzieję, że moje typy się Wam spodobają i będą owocne w skutkach. Wybrałem Te spotkanie z racji tego, że Washington bardzo dobrze radzi sobie na swoim parkiecie i szczerze wątpie, żeby grali na 1-1 u Siebie więc dzisiaj powinniśmy oglądać pewne zwycięstwo &quot;Czarodziejów&quot; ze stolicy USA.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rosuene 15

rosuene

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atlanta - Genoa
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam i zapraszam na mecz 35 kolejki Serie A. Piłkarze Atlanty zmierzą sie dziś na Stadio Atleti Azzurri d&#39;Italia z piłkarzami Genoy, Atlanta posiada w tej chwili mają na swoim koncie 46pkt po 14 wygranych 4 remisach i 16 porażkach i plasują się na 11 miejscu, zaś piłkarze Genoa posiadają 39pkt po 10 wygranych 9 remisach i 15 porażkach. Generalnie obu drużyną nie idzie najlepiej Atlanta 3 porażki z rzędu, Genoa 4 lecz piłkarze Atlanty pokazali, że potrafią grać skuteczny football do tego grają na własnym boisko gdzie mają bilans 10-2-5, piłkarze genoy nie radzą sobie dobrze na wyjazdach 3-5-9 dlatego myśle, że Atlanta odniesie dziś pewne zwycięstwo, kurs także warty uwagi więc zachęcam do spróbowania ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom