>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 27.04.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Zjednoczone Emiraty Arabskie
Al Ain - Al Jazira
Over 2.5 gola
1.57
Bet365


Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W meczu kończącym 19 kolejkę spotkań zmierzy się ze sobą Al Ain i Al Jazira. Gospdoarze to lider rozgrywek, a goście plasują się na 3 pozycji w lidze. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola, a poniżej kilka argumentów przemawiających za moim dzisiejszym typem.
Po pierwsze goście to najbardziej overowa ekipa w lidze. Oznacza to, że w meczach z udziałem Al Jaziry pada najwięcej goli. Średnia bramek na mecz gości to 3.89 gola (zdobyte/stracone). Po drugie obie drużyny zaliczają w tym sezonie regularnie wysokie wyniki. Gospodarze na 18 meczy mieli 10 razy over 2.5 gola, a goście na 18 meczy mieli aż 14 razy powyżej 2.5 gola! Po trzecie historia spotkań między tymi drużynami obfituje w bramki. Ostatnie mecze między Al Ain, a Al Jazirą kończyły się wynikami 4:0, 1:3, 4:2, 4:1, 4:0. Jak widać wszystko wskazuje na to, że i w dzisiejszym meczu kibice w Al Ain zobaczą kilka bramek. Stawiam, że będą to 4 gole. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 2.5 gola.

⛔100
 
ef81 138

ef81

Użytkownik
Dyscyplina: MMA Attack 2
Spotkanie: Robert Burneika - Marcin Najman
Typ: Burneika zwycięzcą walki
Kurs: 1.98
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś odbędzie się Gala MMA Attack 2 w której bój stoczą dwaji zawodnicy, Robert i Marcin, moim zdaniem tu nie ma co pisać.. Najman jest typem cwaniaczka, który zgrywa fajtera wszechczasów a co z tego wychodzi ? Każdy chyba wie.. A dziś jest dogodna sytuacja, żeby Marcin Najman znów płakał po walce jak dziewczynka łamiąc kości śródstopia. Burneika, mimo braku doświadczenia w takich galach.. Nie jest bez szans. Pozostaje Nam tylko oglądać galę.

Robert Burneika - Marcin Najman

✅98
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom