>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.03.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria, A PFG Mistrzostwo
Godzina:
17:00
Spotkanie: Lok.Plovdiv - Levski
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: bwin
Analiza: Dziś dojdzie do ciekawego spotkania w ramach gry o mistrzostwo w lidze bułgarskiej. Zespół Lokomitivu Plovdiv podejmuje drużynę Levskiego. Gospodarze w mistrzowskiej grupie zajmują siódmą a zarazem ostatnią lokatę. Goście z kolei są dwa oczka wyżej. Oba zespoły mają szanse na zajęcie miejsca w czołowej trójce które daje prawo gry w Lidze Europejskiej. Jednak moim zdaniem w tym spotkaniu wygrają goście, którzy są zespołem lepszym. Na dodatek kursy na gości spadły a wyniki spotkań bezpośrednich wskazują, ze dziś prawdopodobnie właśnie wygra Levski.

✅90
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy, Serie A1 - Play off
Godzina: 20:30 Spotkanie: Piacenza - Citta Di Castello Typ: over 137,5
Kurs: 1,90 Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj wybrałem pierwszy mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Piacenza a Citta Di Castello. Moim zdaniem będzie on bardziej wyrównany niż ocenili to Brytyjczycy z bet365. Oto moje argumenty:
  • w historii odbyły się 2 mecze między tymi drużynami i oba skończyły się w 4 setach

  • dzisiejsi goście dość rzadko wyjeżdżają bez zdobyczy choćby seta

  • myślę, że każdy set będzie wyrównany i nie zdziwię się jeżeli pojedynek rozstrzygnie się w 3 setach a pokryje linię punktową (3 razy po 25:21)

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 35

zergimba

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Grecja
Spotkanie : Smirnis - PAOK
Typ: Smyrnis over 1.0 gola
Kurs: 1.97
Bukmacher: Marathonbet
Analiza : Witam wszystkich bardzo serdecznie . Na dzień dzisiejszy udało mi się znaleźć dwa spotkania , które według mojej opinii mają największe szanse na powodzenie . Od dzisiaj analizy spotkań będą wyglądać nie co inaczej - jest to mój własny sposób , który do tej pory przynosił mi zyski . A więc - pierwszym spotkaniem na które się zdecydowałem , będzie pojedynek w ramach 31 kolejki Greckiej Super League pomiędzy ekipami Apollonu Smirnis i PAOK Ateny . Faworytami tego spotkania wydają się być piłkarze gości , jednak wydaje mi się że liczne osłabienia przed tym spotkaniem będą widoczne i gospodarze postraszą gości . Obecny sezon dla gospodarzy jest fatalny i walczyć oni będą do ostatniej kolejki o utrzymanie . Na chwilę obecną po rozegraniu 30 spotkań piłkarze Apollonu plasują się na 17 pozycji w ligowej stawce tracąc do bezpiecznego miejsca 2 punkty . Widać więc że stawka każdego kolejnego spotkania jest ogromna i ewentualne zgubienie punktów może być równoznaczne ze spadkiem do niżej ligi . Na przeciw staną piłkarze PAOK-u . Goście na dobrą sprawę sezon już skończyli - uzyskali kwalifikacje do europejskich pucharów a do tego na tytuł mistrzowski również szans już nie mają . Pozostaje im tylko dograć sezon i przygotowywać się powoli do następnego . I to daje nam już większe szanse na pokrycie beta .
Apollon : Felipe Gomes - Panteliadis, Delizisis, Soderberg, Argyropoulos - Tsokanis, Lucero, Korbos, Mingas - Ambrose - Petropoulos , ustawienie : 4-4-1-1
PAOK : Glykos - Kitsiou, Skondras, Insaurralde, Spyropoulos - Lucas, Natkho, Kace, Stoch - Salpingidis, Hoesen , ustawienie : 4-4-2

Jeśli chodzi o składy to dużych niespodzianek raczej w obu ekipach nie ma . Gospodarze przystąpią do tego spotkania w praktycznie najmocniejszym zestawieniu . W ekipie gości będzie na pewno widoczny brak ogrania Insaurralde i Spyropulosa , którzy występują na obronie . Oczywiście nie muszę mówić jak newralgiczna jest to pozycja . Reszta wydaje się być już bardziej nominalna jednak liczne kontuzje w ekipie gości będą na pewno zauważalne . Teraz kilka słów o kontuzjach - trener gospodarzy Lawrie Sanchez na pewno może siedzieć przed spotkaniem dużo spokojniej . Nie będzie on mógł skorzystać bowiem tylko z usług kontuzjowanych Diamantisa i Tzorvasa . Tylko ten drugi jest osłabieniem drużyny ponieważ do tej pory był podstawowym graczem , który wystąpił w 27 ligowych spotkaniach . Do drużyny po kontuzjach wracają już Chatzizisis i Tsokanis . Dużo większe zmartwienia powinien mieć dzisiaj trener PAOK-u - Giorgos Georgiadis , ponieważ w dniu dzisiejszym nie będzie on mógł skorzystać z pomocy następujących zawodników : Lino (18/1) , Lazar (21/2) , Gspurning (0,0) , Katsouranis ( 25/2) , Athanasiadis ( 24/9) , Tzavellas ( 19/2) , Vitor (18/5) ,Vukic ( 21/6) . Widać więc gołym okiem z jakimi problemami jeżeli chodzi o wyjściową jedenastkę będzie musiał zmagać się zespół gości . Jestem przekonany że to będzie dzisiaj bardzo widoczne i przełoży się na gorszą postawę całej ekipy . Według mnie typ jest warty zastanowienia , ponieważ trzeba pamiętać że dla gospodarzy to praktycznie mecz o życie i utrzymanie . Trzeba też dodać , że gospodarze na własnym boisku spisują się całkiem nieźle , ponieważ z 29 punktów jakie im się udało zdobyć aż 21 wywalczyli na własnym stadionie .
⛔ 100 / bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 0

underolee

Użytkownik
Dyscyplina: Lotki (Dart)
Spotkanie:phil Taylor v Raymond van Barneveld
Typ: Draw No Bet Raymond van Barneveld
Kurs: 3.50
Data: 27.03.2014
Godz: 23.15
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Napiszę krótką analizę bo za kilkanaście minut pojedynek dnia sie zaczyna.
Taylor to najabrdziej ututułowany zawodnik Darta. Od lat z &quot;Bannym&quot; rywalizują ze sobą i bardzo dobrze sie znają.
Jesli chodzi o poczatki Taylora w obecnej Premier League to zaczał fatalnie. Obecnie widać poprawę w jego grze na double.
Raymond van Barneveld to zwodnik który potrafi grać na wysokiej sredniej i dobrą ma skuteczność na double.
Ostatnie mecze obu Panów w lidze:
Taylor ZZPZP
Raymond van Barneveld RRRZZ
Wiec licze na Raymond van Barneveld
zwrot 0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom