>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.01.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - Norwegia
Typ: Hiszpania powyżej 29,5
Kurs:
2,22
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami najciekawszy ćwierćfinał ze wszystkich, najciekawszy i najrówniejszy. Jedna z potęg już odpadnie z walki o Mistrzostwo Świata. Mnie osobiście strasznie dziwią kursy na Hiszpanów. Kurs na Norwegów już spadł prawie do 1,8 a po 1 ani nie przekonują jakoś na tych Mistrzostwach - porażka z Francją -4, wygrana z Portugalią zaledwie 1 bramką a w końcówce mogli stracić prowadzenie i tylko zremisować, w meczu z Islandią mając nóż na gardle także nie pokazali jakiejś pewności siebie natomiast Hiszpania po dość przeciętnym początku rozgrywają się - wygrana z Niemcami +4 no i z Węgrami +8.
Nawet mecze bezpośrednie pokazują, że Hiszpanie mają "patent" na Norwegów wygrywając wszystkie 9 starć.
Oczywiście nie mówię, że Norwegia nie ma żadnych szans bo nie jest to prawdą i bym skłamał gdybym tak napisał, Norwegia ma zawodników, którzy mogą wygrywać z każdym i taka jest prawda jednak ja po przemyśleniu postanowiłem zagrać na minimum 30 bramek Hiszpanów.
Widać, że Hiszpanie bardzo luźno grają w ataku, nie mają zbytnio problemów z obroną przeciwników a Norwegia potrafi tracić dużo bramek 28 z Francją, 29 z Austrią, 28 z Portugalią czy 33 z Islandią.

122
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +30
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Manchester United - Sheffield United
Typ: Handicap 0:1 zwycięstwo gospodarzy
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś typ z ligi angielskiej i meczu wicelidera Manchesteru United z ostatnią drużyną w tabeli, czyli Sheffield United. To co napiszę na początku może Was zdziwić, bo nie przemawia za moim typem. Oglądając spotkania z udziałem Manchesteru United dziwię się, że zespół ten jest tak wysoko w tabeli. Zupełnie nie przekonuje mnie ich gra, brak w niej błysku w ofensywie, mimo, że w przedniej formacji United nie brakuje świetnych graczy. Jeśli chodzi o defensywę wydaję mi się, że tu trener Solskjaer dysponuje słabszymi zawodnikami. Z zespołami takimi jak Manchester City czy Liverpool oddają zupełnie plac gry przeciwnikowi i grają z kontry. To styl, który nie pasuje według mnie do Manchesteru United, zespołu, który aż 13 razy zdobywał mistrzostwo Premier League. Z drugiej strony mówi się, że zwycięzców się nie sądzi. Co do mojego typu, żeby znaleźć ostatnie zwycięstwo Manchesteru United dwiema bramkami musimy cofanć się aż do 23 grudnia i wygranej 2:0 z Evertonem w Pucharze Ligi. Od tamtego momentu Manchester rozegrał 9 meczów, w tym 6 wygrał i żadnego więcej niż jedną bramką. Kiedy jak nie dziś? Własne boisko, mecz z czerwoną latarnią ligi. Czuję, że to dziś jest dzień w którym Manchester wygra co najmniej dwiema bramkami. Nie sądzę jednak, że gra Manchesteru się zmieni, ale różnica klas zawodników obu zespołów jest ogromna. Sądzę, że pomimo kiepskiego stylu gry to dzięki potencjałowi w ataku Manchester dziś zwycięży różnicą przynajmniej dwóch bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Chelsea - Wolverhampton
Typ: Czyste konto gości w pierwszej połowie meczu
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kolejny raz na tapetę biorę londyńską Chelsea i ponownie typ skierowany przeciwko The Blues. Tym razem stawiam, że w pierwszej części meczu nie zdołają pokonać Patricio, który dziś jak zazwyczaj stanie w bramce Wilków. Gospodarze w ostatnich pięciu ligowych meczach zaledwie jeden raz zdołali pokonać golkipera rywali w pierwszej części meczu. Było to w starciu z Aston Villą, które Niebiescy ostatecznie i tak zremisowali. Dziś na Stamford Bridge na ławce zadebiutuje Thomas Tuchel i według mnie będzie chciał dziś za wszelką cenę zdobyć punkty z niewygodnym rywalem. Stawiam, że nowy trener Chelsea nie rzuci się na rywala, bo taka wymiana ciosów z Wolves może się dla niego źle skończyć bo dzisiejsi goście są wyjątkowo mocną ekipą w ataku i potrafią strzelać dużo goli. Co prawda równie dużo tracą, jednak akurat w tym pojedynku nie szukałbym overów bramkowych. To nie PSG, że Tuchel wystawi byle jaki skład a ten tak wysoko rozbije rywala, tu już trzeba trochę pokombinować i taktycznie i personalnie. Stąd na ławce jego rodak Timo Werner, który źle zaczął swoją przygodę z nowym klubem. Uważam że Timo pod wodzą Niemca się odblokuje, jednak na początek Thomas chyba chce mu dać wejść w mecz w drugiej części gry, kiedy będzie miał większe szanse na zdobycie gola. Liczę dziś na wolne tempo meczu, faworytem są gracze z Londynu, jednak jak mecz ma się rozstrzygnąć to będzie to miało miejsce w drugiej części gry. Kurs może nie jest jakiś ogromny, ale myślę że i tak za wysoki. Postaram się to wykorzystać i liczę na plus.

101
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Malta
Spotkanie: Floriana - Lija Athletic
Typ: Floriana
Kurs: 1,50
Godz: 21:00
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Trochę europejskiej egzotyki. Typ głównie przeciwko gościom, którzy jeszcze w tym sezonie nie zdobyli nawet jednego punktu w meczach wyjazdowych. W 6 spotkaniach zaliczyli komplet porażek z bilansem 4:20. Gospodarze u siebie w 8 meczach 3-2-3 i 9:12 w bramkach , ale porażki i remisy zanotowali z drużynami, którzy sa od nich wyżej w tabeli. Pokonali u siebie ostatnią Senglea i o dwa miejsca wyżej w tabeli Sirens. Ostatni raz H2H spotkali sie w 2018 i wygrali na wyjeździe 2:6 a w meczu u siebie w 2017 rozbili gości 6:0. Dzisiaj liczę, że gospodarze spokojnie pokonaja Liję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Manchester United - Sheffield United
Typ: United over 2,5 gola
Kurs: 2,13
Bukmacher: betclic
Analiza:Zacznę może od tego że wczoraj wreszcie coś drgnęło w angielskiej Premier Lague , a mianowicie sypnęło golami 17 bramek w 4 spotkaniach co daje 4,25 gola na mecz.No i wczoraj Citizen strzelili 5 bramek na stadionie West Brom.Myślę że United będą chcieli dorównać konkurentom z niebieskiej części Manchesteru ale to tak na Marginesie.
Ostatnie wyczyny czerwonych diabłów pokazują że United może się poważnie włączyć w walkę o mistrzostwo.A w walce o ten cel może się liczyć kazda bramka.United powinni być w gazie po pokonaniu Liverpool w Pucharze.
LICZĘ NA CONAJMNIEJ 3 BRAMKI Z ICH STRONY.
NA KILKU KUPONACH POGRAM TEŻ AGRESYWNIEJ OVER 3.5 GOLA.
ciekawostka w historii potyczek z Sheffield United czerwoni jeszcze nigdy nie zdobyli 4 goli (NAJWIĘCEJ 3 KILKUKROTNIE ) WIĘC MOŻE DZIŚ PRZEŁAMIĄ KOLEJNĄ BARIERĘ.
POWINIEN BYĆ FAJNY OFFENSYWNY MECZ.Zobaczymy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka nożna
Hiszpania Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vallecano - Fc Barcelona
Typ: Hc 3:0 - 2
Kurs: 5.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Typ przeciw sobie, bo jako kibic Realu tylko czekam na wpadki Barcy. Jednakże dziś trener Koeman podchodzi do meczu dość poważnie, pewnie dlatego by znowu nie grać 120 minut, i dlatego myślę że będą szybko starać się zdobyć bramkę, a jak widzę to Barca wtedy jeszcze bardziej się rozkręca i sporo strzela. Rywal z Madrytu, spadkowicz z La Liga Rayo Vallecano, ostatnio porażka z Malorca trochę skomplikowała im szansę bezpośredniego powrotu. Z informacji jakie do mnie dochodzą wynika że trener gospodarzy nie ciśnie na awans w dalszej części pucharu a raczej koncentrują się na lidze. I właśnie już w niedzielę czeka ich mecz wyjazdowy z liderem Espanyol. Zaś Barca ma też nawet dość ważny mecz bo znowu z Bilbao i pewnie dlatego goście dzisiaj chcą szybko zapewnić sobie awans dalej. Mamy już składy i jak napisałem wyżej jedenastka gospodarzy w większości inna niż w lidze, zaś goście z Messi i grającym trochę lepiej Griezzmanem, w dobrej formie Puig i Dr Jong, na ławce usiedli marny Braitwaite, Dembele czy Pjanic. Prawdopodobnie wystawia Francuza w ataku by nabył pewności i zaczął być skuteczny, to samo mówią na forum Barcy o Trincao. Sam wystawiam podobny typ u buka, bo dobry kurs aczkolwiek może być różnie, jednakże wczoraj city potrafiło parę bramek strzelić może i dziś Barca.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom