>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 27.01.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 27. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Australian Open
Godzina:
4:00
Spotkanie:
Berdych T. - Nadal R.
Typ:
Nadal R.
Kurs:
1.57
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szykuje się zacięty mecz, ale to Hiszpan powinien tradycyjnie wyjść z niego zwycięsko. Berdych ok... Poprawił swoją grę, zmienił trenera, wygląda naprawdę solidnie, ale sfery mentalnej to nie zmieni. Co z tego, że w finale Doha był lepszy skoro psuł piłki w najważniejszych momentach i przegrał z walecznym Davidem Ferrerem? Tutaj liczę na podobny scenariusz i Rafa który nigdy nie odpuszcza pogoni Berdycha tam gdzie jego miejsce. Nadal może i się pomęczył ze Smyczkiem, ale kto oglądał ten mecz ten wie, że to spowodowane było przez problemy zdrowotne. W pozostałych meczach swoich rywali po prostu wciągnął. H2H 3:19 zwycięstw Rafy, a te 3 zwycięstwa Czecha były pod rząd w latach 2005-2006! Ostatnie zwycięstwo Berdycha bardzo zdenerwowało gdzie to na Madryckiej hali Czech uciszał hiszpańską publiczność. Od tego czasu można powiedzieć, że Nadal zamknął buzię Berdychowi... i wygrał kolejnych 18 spotkań z rzędu. To powinno być jego 19 zwycięstwo.
⛔
100

 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna PNA
Spotkanie: Australia-ZEA
Typ: Australia 2 golami
kurs 4.50
Buk Unibet
Godz: 10:00
Analiza: Witam, na jutro moją uwagę przykuło spotkanie w ramach półfinału Pucharu Narodów Afryki, gdzie Australia spotka się z zespołem Zjednoczonych Emiratów Arabskich, nie będę się tutaj mocno rozpisywał , ponieważ wiadomo kto jest zdecydowanym faworytem do awansu do finalu rozgrywek w którym już czeka Korea Południowa. Australia w poprzedniej rundzie wyeliminowała ekipę Chin, natomiast ZEA pokonało Japonią,ale powiedzmy sobie szczerze że Zjednoczone Emiraty limi szczęścia wykorzystały już w 110% procentach , stworzyli sobie tylko dwie okazję i jedną wykorzystali natomiast Japonia miała 30 sytuacji podbramkowych z których tylko raz trafiła do siatki, karne to juz loteria w których Japonia miała mniej szcześcia i odpadła , tutaj nie bedzie podobnie i liczę na wysokie zwycięstwo zespołu Australii, która moim zdaniem spokojnie zasłużyła na finał tych rozgrywek , tym bardziej ze ZEA juz i tak dużo osiągnął jak na swoje możliowości.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open
Godzina: 4:00
Spotkanie: Berdych T. - Nadal R.
Typ: Nadal R.(-4.5)
Kurs: 2.55
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Shakal mnie nieco uprzedził, choć nie do końca ;-). O ile mój przedmówca stawia czyste zwycięstwo Hiszpana, ja idę krok dalej w stronę handikapu gemowego. Zastanawiałem się nad 3-0 w setach dla Rafy (kurs około 4!) jednak wybrane rozwiązanie jest jednak chyba bezpieczniejsze. Owszem Berdych gra naprawdę solidnie i pewnie odprawia kolejnych rywali jednak dziś po prostu &quot;za wysokie progi&quot; Bilans h2h wyszczególniony w poście wyżej więc nic nie dodam w tym temacie. Nadal od meczu ze Smyczkiem rozpędza się coraz bardziej i moim zdaniem jest obecnie głownym faworytem zaraz po Dżokoviciu. Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo faworyta z Czechem będzie dla mnie sporym zaskoczeniem!
⛔100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna
Godzina: 01:30
Spotkanie: San Martin - Estudiantes
Typ: San Martin(-7.5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Ponownie gram przeciwko Estu, mózg zespołu Reynaldo Garcia cały czas poza grą.Reynaldo wrócił na kube ze względu na poważne problemy ze zdrowiem.
Z trzech zakontraktowanych emerykanów zostało już tylko dwóch i zespół jest cholernie ograniczony ofensywnie, tam w tym momencie oprócz Treadwella nie ma kto rzucać.Tylko 53pkt rzucone Regatas w ostatnim meczu potwierdzają moje słowa.
San Martin to nie jest ofensywny walec jednak u siebie potrafią przystopować rywala na średnio ponad 60pkt.Oni są jedną z lepiej broniących ekip w lidze, w zespole w tym momencie nie ma żadnych kontuzji i z mającym problemy Estudiantesem powinni ten mecz na spokojnie wygrać.Handi ustawione na poziomie 7pkt ze względu na ostatni dwa pojedynki, jednak wtedy Estu miał jeszcze swojego lidera w zespole.Teraz będą musieli kolejny mecz radzić sobie bez niego.Estu to jedna z najgorzej radzących sobie ekip na wyjźdźie, 3-11.
San Martin +13
⛔100
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Boston Celtics @ Utah Jazz
Typ: Boston wygra w regulaminowym czasie gry (bez ET)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Na dzisiejszą noc proponuję spotkanie w SLC pomiędzy miejscowym Jazz, a Bostonem. Typ ryzykowny z uwagi na to, że grają dwie wyrównane (słabe) ekipy, a Boston może być zmęczony wczorajszą wyrównaną walką z GSW.
Obie drużyny w sezonie 2014/2015 jak wiadomo grają w kratke, żeby nie powidzieć słabo. Gospodarze zajmują 13 miejsce w tabeli konferencji zachodniej z bilansem 16-28, natomiast ich dzisiejsi rywale są na miejscu 11 na wschodzie, notując również kiepski bilans 15-27. W tym sezonie drużyny te jeszcze się nie spotkały, a ich ostatni mecz odbył się w lutym 2014r. i zakończył sie zwycięstwem Jazzmanów 110:98. Boston przystąpi do tego meczu bez kontuzjowanego Kell’ego Olynyka, który średnio rzucał 11 pkt. na mecz i prawdopodobnie Marcusa Smart z powodów rodzinnych. W drużynie z Utah nie zagrają: Alec Burks, Rodney Hood.
Obie ekipy na podobnym poziomie, co wskazuje, że powinniśmy być świadkami wyrównanej gry, w której każdy wynik jest możliwy. Ja proponuję zagrać na zwycięstwo gości ze wzgledu na to, że w ostatnim czasie zmierzyli się z wymagającymi rywalami z zachodu i nie wygladało to źle. Pokonali Portland (co prawda w Blazers nie grał LaMarcus Aldrige) oraz Denver, a w Oakland stoczyli wyrównany bój z GSW (ulegli ostatecznie 111-114). Jazz w ostatnich grach przegrali z San Antonio (89-69), Cleveland (106-92) i wygrali z chimerycznym Milwaukee (101-99) i beznadziejnym Brooklynem (108-73). Seria 3 kolejnych zwycięstw nie zdarzyła im się od lutego 2014 r. i mam nadzieję, że po dzisiejszym meczu okres oczekiwania na 3 kolejne wins jeszcze potrwa dla ekipy z Utah. W chwili pisania analizy kurs na Celtics rósł co wskazuje, że „społeczeństwo“ wierzy w zwycięstwo ekipy gospodarzy. Ja szukam punktów w konkursie i zaryzykuję typ na The Celtics.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tenis - Wielki Szlem
4:00
Berdych T. - Nadal R.
Nadal win second set @ 1,70 Unibet !
Nadal po meczu ze Smyczkiem wyczuwam że dalej jest podrażniony tamtą swoja grą. Jego passing shoty nie były już tak do końca obiecujące jak do tego nas przyzwyczajał. Jego gra była momentami z przebłyskami i serwis pierwszego podania nie do końca był kompletny. Dziś po drugiej stronie Czech, który gra tutaj znakomite zawody. Ale z takimi zawodnikami jak Nadal łapie zastoje i jego gra jest bez polotu. Nadal z pewnością wierzy i mierzy tu wysoko, żeby dojść do finału, ale żeby do tego się dostać trzeba pewnie wygrać dzisiejszy mecz z Tomasem. Moja optyka na ten mecz jest prosta. Pierwszy set lekkie wdrożenie się w mecz Hiszpana i oddanie lekkiej inicjatywy dla Czecha. Ale już w drugiej odsłonie meczu zagranie najlepszych zawodów przez Nadala i to on będzie rozdawał w tym meczu karty. Chyba nie muszę tłumaczyć, że poza Djokoviciem raczej nikt nie jest tu go w stanie zatrzymać. Determinacja i motywacja będzie z pewnością większa dla Nadala, bo to waleczna bestia i dziś odprawi z kwitkiem Bedrycha, oddając mu max jednego seta. Tak myślę...
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Australian Open 2015 (Australia)
Godzina: 04:00
Spotkanie: Berdych Tomas-Nadal Rafael
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Nie idzie mi kompletnie typowanie w tym wielkim szlemie, skuteczność bardzo marna i pomijam nawet porażkę GGL gdzie spartaczył czwartego seta ponieważ coś mogło z tego być...no ale bukmacher za &quot;prawie&quot; albo &quot;blisko&quot; nie płaci. Lecz nie mam się jeszcze czym załamywać ponieważ turniej trwa i jeszcze kilka meczów przed nami. Już nie pamiętam który raz typuje przeciwko Nadalowi jak gra z Berdychem ale od X spotkań były to same w topy z mojej strony jeśli chodzi o &quot;czystą jedynkę&quot;.
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Nadal i to aż 19:3 lecz jak prawie zawsze wiele z tych spotkań było rozgrywanych bardzo dawno temu. Pierwsze mecze nawet 10 lat temu i to właśnie 10 czy 9 lat temu Berdych wygrywał z Hiszpanem...od tamtego momentu notuje same porażki. A co najgorsze na ostatnie 19 potyczek, Czech urwał tylko trzy sety także to robi wrażenie. Tomas, obecnie 7 rakieta świata a w przeszłości 5 od kilku lat mniej więcej koczuje w podobnym rankingu. Plusem z jego strony jest to,że prawie od 5 lat nie wypadł z pierwszej dziesiątki najlepszych zawodników. Jak na talent Berdycha i jego umiejętności to bardzo słabo spisuje się podczas Australian Open ponieważ na 11 razy zaliczył tylko raz półfinał i było to w poprzednim sezonie.
Jeśli chodzi o rewolucje w jego karierze to warte odnotowania jest iż po pięciu latach rozstał się z trenerem, Tomasem Krupą i związał się z nowym szkoleniowcem tj. Daniel Vallverdu. Wenezuelczyk natomiast bardzo długo wcześniej trenował jako sparingpartner Andyego Murraya także nie jest byle kim mimo,że nazwisko niezbyt rozpoznawalne. Jak na razie Czech chwali sobie współpracę z nowym pracownikiem lecz owoce tej współpracy wyjdą z czasem. Od zawsze twierdziłem,że Berdych nie wygra wielkiego szlema ponieważ w najważniejszych momentach zawsze głowa odmawiała mu posłuszeństwa. Gdyby mocniejsze nerwy to Pepik na pewno miałby jakiś tytuł na koncie jak nie więcej niż jeden z wielkich szlemów. Czy to się zmieni? Życzę mu tego z całego serca ponieważ jest to pod względem umiejętności kompletny tenisista. W sezonie 2015 przegrał tylko jeden mecz. Najpierw w pokazówce pokonał Ferrera oraz Ronica, w Doha doszedł do finału przegrywając z Ferrerem 6:4, 7:5 i tutaj w Melbourne bez starty seta pokonał Fallę, Melzera, Troickiego oraz Tomica i jeszcze w jednym turnieju pokazowym pokonał Hewwita.
Ogólnie sezon zaczął dobrze, pomijając nawet wszystkie mecze pokazowe to widać, że jest w dobrej dyspozycji. Jego przeciwnikiem oczywiście nie będzie byle kto ponieważ Nadal i w sumie to powinienem zakończyć analizę tego zawodnika lecz nie wypada mi. Już raz stawiałem przeciwko królowi mączki w tym turnieju gdzie byłem święcie przekonany iż Anderson ugra minimum seta, owszem były na to szanse lecz Kevin rozsypał się po pierwszym secie. Przez dłuższy okres pierwszego seta grał bardzo ładnie, ofensywnie i Rafael był pod ścianą tak jak sobie to przewidziałem. Moim zdaniem reprezentant RPA posypał się psychicznie od momentu gdzie przy 5:5 w pierwszym secie miał 5 break pointów dodatkowo zaczynając od 0:40 i nie wykorzystał tego. Konsekwencjami tego było połamanie się w kolejnym gemie serwisowym oraz totalne złamanie w kolejnych setach.
Nadal, sezon zaczął od turnieju pokazowego w Abu Dhabi gdzie bardzo gładko przegrał z Murrayem i kolejno wygrał z Wawrinką. Wielką sensacją była porażka Hiszpana z Berrerem podczas Doha OPEN. Jeden z najlepszych zawodników na świecie przegrał z podstarzałym jak na tenisistę graczem 1:6, 6:3, 6:4. Podczas Australian Open od meczu ze Smyczkiem notuje progres w swojej formie. Z Youzhnym tak jak pisałem wcześniej wygrał dość gładko ponieważ Rosjanin sam nie zawiesił wysoko poprzeczki. Ze Smyczkem to był ten słabszy mecz gdzie momentami Nadal był bezradny jak dziecko we mgle. Natomiast z Selą wygrał na spokojnie, ale pokonać tenisistę który głównie odnosi sukcesy w challengerach to nie wielkie halo. Najbardziej Rafa zaimponował mi w meczu właśnie z &quot;uszatkiem&quot; gdzie w drugim oraz trzecim secie pokazywał wszystko na co go stać.
Staram się zachować jak zwykle wiele obiektywizmu w tym co piszę i upieram się dalej, że Nadal ciągle nie gra tego do czego nas przyzwyczaił w przyszłości i jeszcze trochę czasu minie jak to wróci. Oczywiście mawia się, że prawdziwych mistrzów poznaje się po tym jak im nie idzie i podopieczny Toniego jest jednym z najlepszych przykładów. Kilkukrotny triumfator wielkich szlemów w przeciwieństwie do Berdych grać lubi i potrafi w Australii, borni punktów za finał z przed roku. W 2012 również był w finale a w 2009 roku wzniósł puchar mistrza więc było to już dawno temu. Powtórzę słowa jakie pisałem podczas analizy Nadal vs. Anderson.
Hiszpan od zawsze miał problemy z zawodnikami którzy grają płasko i silnie. Anderson grał właśnie tak na początku i przyniosłoby to skutek jeśli były konsekwentny. Brak zdecydowania plus braki z bekhendu zadecydowały o tym iż skończyło się po myśli lepszego z tenisistów. Tak jak napisałem na wstępie moich wypocin...Berdych jest sportowcem który ma szeroki wachlarz uderzeń i potrafi grać na światowym poziomie. To może brzmieć komicznie,że Nadal ma problemy z zawodnikami którzy grają płasko z góry na dół jak Czecha wciąga nosem. Stawiam tutaj na Berdych tym razem ponieważ wierzę, że zmiana trenera oraz taktyki plus ciągle nie najlepsza forma przeciwnika mogą dać mu awans do kolejnej rundy.
Spodziewam się ładnego widowiska. Tomas!!!! Błagam Cię!!! Niech tylko głowa Ci pracuje na odpowiednim rytmie,a możesz ten mecz wygrać po tylu latach, bo chyba jak nie teraz to nigdy!!! Wiele wtopiłem także w tym meczu gram all in przeznaczone na styczeń i luty z moich funduszy. Także albo wóz,albo przewóz....
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves
Typ: Oklahoma -19.5
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. O 2 w nocy odbędzie się mecz Oklahomy ze spisywaną na straty Minnesotą. Typuje wysoką wygraną gospodarzy ? Dlaczego ? Po 1, Minnesota kilkanaście godzin temu zagrała ciężki wyjazdowy mecz z Atlantą, przegrany po walce 112:100. Oklahoma miała dzień odpoczynku, więc działa to na ich korzyść. Druga sprawa: Oklahoma takie mecze musi wygrywać, jak chce awansować do play-offów, a obecnie zajmują 10 pozycję w tabeli. Może być to taki mecz na przełamanie, wysokie zwycięstwo podniesie morale drużyny. Kolejna sprawa: w Timberwolves nie zagra ich najlepszy strzelec. Po prostu nie widzę możliwości, by drużyna gości mogła chociaż powalczyć z Oklahomą. Jeśli Minnesota potrafiła przegrać z Charlotte, czy Cleveland ponad 20-oma punktami, to widać że w tym sezonie ich pojedyncze zwycięstwa można uważać za spory sukces (do tej pory mają bilans 7 zwycięstw i 36 porażek). Jeśli chodzi o historię spotkań, w ostatnich 10 meczach, tylko jedno zwycięstwo Minnesoty. Mam nadzieję, że trener Oklahomy da pograć swoim podstawowym graczom, by odskoczyć rywalom na bezpieczną przewagę i spokojnie utrzymać ją do końca meczu.
Pozdrawiam
⛔100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Australian Open 2015 (Australia)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Ekaterina Makarova - Simona Halep
Typ: 0:2
Kurs: 1,77
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Pojedynek w lżejszej kategorii. Piłki latają trochę woniej, nie ma jęczenia, jest za to myślenie i dobry tenis. Obie to czołówka, ale obie nie walą z całych sił, w ich tenisie jest miejsce na przebijanie i tenisowe fajerwerki.
Faworytką jest Simona Halep. To nie przypadek. W Melbourne ze względu na szybkie korty gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Gdyby po drugiej stronie stała Sharapowa czy Cibulkova (jestem pod ogromnym wrażeniem jej gry), to bym się dwa razy zastanowił, ale Makarova aż takich armat nie ma. Lewa ręka bywa niebezpieczna, ale bez przesady.
Wygra Halep swoim spokojnym, wykorzystywaniem geometrii kortu i czekaniem na zadanie kończącego strzału. Makarovej jakoś nie widzę w tej rozgrywce, choć mam do niej ogromną słabość.
Oczywiście zdaję sobie sprawę że typ ryzykowny. Seta można stracić zawsze i prawie z każdym. Stawiam na wygraną Halep bez straty seta, bo czysty win to zbyt niski kurs, a szukanie wygrania przez Makarovą wydaje mi się działaniem trochę na siłę. Za dużo dookoła zaklinania rzeczywistości...
⛔100
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: LA Clippers - DEN Nuggets
Typ: Clippers -20 pkt
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

NBA, Los Angeles Clippers (home, 5. West, bilans 30-14) vs. Denver Nuggets (11. West, 18-26). Oglądałem wczoraj mecz Clippers przeciwko Suns, oraz później Nuggets vs. Wizards. Clippers mecz wygrali i to przewagą 20 pkt przeciwko silnym przecież gospodarzom w Arizonie! Ani na chwilę nie spuszczali z tonu masakrując przeciwników rzutami za 3 pkt. Do tego ich wyjazd był niedaleki od miejsca, gdzie dziś zmierzą się z Nuggets.
Dnever swój mecz przegrało, po dogrywce, z Wizards, którzy wyglądali od początku do końca na zmęczonych i gotowych wziąć zwycięstwo choćby 1 pkt w ciemno. Wygrali dwoma, a mogła być kolejna dogrywka, bo wznawiając akcję pod własnym koszem na 0.5s przed końcem podali piłkę graczom Denver, ci jednak (nie wspomnę kto dokładnie) spudłowali z najbliższej odległości i bez obrony praktycznie. Morał jest taki, że męczyli się dość długo, przegrali, grali swój mecz później. Nie może to pomóc im w spotkaniu ze świetnymi Clippers, którzy są od 4 meczów niepokonani. Nuggets nie wygrali za to od 6 spotkań...
Jak często opieram się na statystykach, tak dziś typuję spotkanie drużyn, które oglądałem kilkanaście godzin temu. Kurs wysoki, więc i stawka niższa, wszak to NBA, karwasz barabasz!
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Australian Open
spotkanie Berdych - Nadal
godzina : mecz zaplanowano na 4.00
Typ Berdych zw 3 do 0
kurs 6.00
buk bet365
Ja dalej kontynuuję obstawianie porażki Nadala z progresją :) może właśnie dzisiaj Berdychowi się uda chociaż tak bardzo znowu na to nie licze .Oatatni mecz Nadala z Kevinem Andersonem pokazał że Nadal się rozegrał i że Nadal nadal jest groźny.Jeżeli Berdych myśli o pokoaniu Rafy musi od początku zaatakować , żeby pokonać Nadala trzeba uciekać , bo jak on ucieknie to się go już nie dogoni.Anderson był bardzo bliski przełamania w końcówce pierwszego seta prowadził 40:0 i miał 3 breakpointy , jednak zjadły go nerywy i nie wygrał żadnego.A gdyby wygrał i serwował na seta w następnym gemie mecz mógł całkiem innaczej się potoczyć.Dzisiaj typuję bardzo sęsacyjnie i ryzykownie , ten typ ma małe szanse no ale z drugiej strony Venus Wiliams wczoraj zaatakowała Radwańską od początku i opłaciło się , może dzisiaj Berdych powtórzy taką taktykę , zobaczymy.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy:Ekstraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kometa Brno - Vitkovice
Typ: over 7,5
Kurs: 5
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Druzyna z Brna po swietnej serii czterech zwyciestw doznała ostatnio porażki 4-2 na wyjezdzie od Zlinu , natomiast goscie przelamali serie 2 porazek i wygrali z Kralove Vary 3-2. Kometa na pewno bardzo zła po ostantniej porazce bedzie probowała się mocno odbić, a potrafią to robić na własnym terenie - ostatnie mecze jako gospodarz przeważnie wygrywane, jedynie porazka 9 stycznia po dogrywce 3-4 z liderem Trinec. Ogolnie obydwie druzyny lubia postrzelac, Brno ostatnie wyniki 4-2 , 0-7, 5-2, 3-4 fajne overy, goscie jeszcze bardziej ofensywna ekipa 4-3, 5-4, 4-2 , dobre wyniki na overa. Gospodarze sa mocni u siebie, Vitkovice sa jedna z najgorszych druzyn na wyjezdzie, a sytuacja jest taka przed meczem ze mocniejsza ekipa doznala ostatnio porazki, a slabsza zwyciestwa - w takim polaczeniu zawsze bedzie sie dzialo, a jesli sa ekipy nastawione na bramki to nic tylko probowac overa wysokiego. Takie moje zdanie.
⛔100
 
L 3

loczek99

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka - Eurocup
Godzina: 21:00
Spotkanie: Cedevita Zagrzeb - Virtus Roma
Typ: Cedevita -4.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betsafe
Fajnie gra się w tym sezonie na Chorwatów. Brak wielkich gwiazd, sami rodzimi zawodnicy(nie oznacza, że słabi!) to i kursy zawsze ciekawe. Taki handicap biorę w ciemno bo przyjeżdza Rzym co jest pośmiewiskiem na wyjazdach. Mecz potwornie ważny dla układu w grupie, drugi raz Cedevita z Rzymem nie przegra. Beznadziejność rzymian jest porażająco. Próbujmy!
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Tenis AtP australian open
Murray - Kyrgios
Godz 9.15
Typ wygra pierwszego seta i cały mecz KYRGIOS
Kurs7.5
Buk bet365
No to przekoksowany Nadal nam odleciał pora na szkockiego gwiazdorka ale czy Kyrgiosowi się uda?szczerze watpię , ale kurs kusi.Andy czasami kiepsko zaczyna a Kyrgios ostatnio słabo zaczął z Seppim i szczerze ogromnie mi zaimponował tym ze wygrał ten mecz z wlochem mimo przegranych dwóch pierwszych setów.To zwycięstwo napewno dużo go kosztowało ale musiało dać energetycznego i mentalnego kopa.Murrayowi nikt narazie się nie postawił idzie mu całkiem dobrze i gładko ze aż zagladko , coś jakby u radwanskiej , jeżeli Kyrgios wygra pierwszy set , to wszystko może się zdarzyć , choć nie sadze żeby szkot posypal się tak jak Nadal z Berdychem.Wreszcie robi się ciekawie , wymiana pokoleniowa nadchodzi w ATP trzymam kciuki za Kyrgiosa i Raonica niech będzie jeszcze ciekawiej , dość już nawygrywali Nadale , Federery i Djokovice młodzi do boju bierzcie przykład z Cilica.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna PNA
Godz 10:00
Spotkanie - Australia : ZEA
Typ - czas pierwszego gola drużyny - ZEA gol przed 79 min gry
Kurs - 2.25
Buk - Bet365
Analiza :

No cóż faworytem w tym półfinale są niewątpliwie gospodarze ale nie przekreślał bym szans ZEA która powiedzmy sobie szczerze jest sprawcą jednej z większej niespodzianki na tym turnieju bo wyeliminowali oni Japończyków którzy byli przecież uważani za faworyta do zdobycia PA , w tym pojedynku ZEA bardzo szybko zaskoczyła Japończyków i już w 7 min gry zdobyła bramkę i dużo nie brakowało aby w regulaminowym czasie gry awansowali do tego półfinału jednak po bardzo desperackich atakach Japonia wyrównała w 81 min gry , dogrywka nie wyłoniła zwycięzcę i rzuty karne a wiadomo to już loteria i tu lepsza ZEA no i są oni dziś rywalem gospodarzy , jedno jest pewne że ZEA i w dzisiejszym spotkaniu pokaże się z dobrej strony a jak zobaczyłem że na gol z ich strony tak odległy czas bo aż 79 min gry to myślę że może by warto było postawić . Australijczycy już w tym turnieju stracili szybko bramkę i to już w pierwszym spotkaniu z Kuwejtem ( 8 min gry ) no i przegrali jeden pojedynek z Koreą ( bramka w 32 min ) wiem że w tym pojedynku zagrał drugi garnitur Australii ale fakt jest taki że przegrali , ZEA natomiast w fazie grupowej trochę tych goli strzeliła a konkretnie 6 tak więc liczę że i dziś im się uda a czas do 79 min gry uważam za bardzo realny typ !
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczną MŚ
Godzina: 11:00
Spotkanie: Chile-Algieria
Typ: Chile
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz z mistrzostw Świata w piłce ręcznej spotykają się dwie drużyny które przegrały wczorajsze mecze Chile przegrało z Iranem jedną bramką a Algieria niespodziewanie z amatorami z Arabii Saudyjskiej widać że im już się nie chce dzisiaj po prostu widzę wygraną Chile a i też kurs spadł wczoraj był jeszcze 4,2. Mecz będzie trudny do pokrycia mego typu ale chciałbym żeby wszedł no kurs też ładny może nie napisałem tej analizy jak trzeba ale mecz za chwilę.
⛔100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina - Hokej Rosja VHL
Godz 15;00
Spotkanie - Sputnik Nizhny Tagil - HK Lipetsk
Typ - 2
Kurs - 2,61
Buk - Bet-at-home
Analiza :
Witam dzis pod uwage biore spotkanie Rosyjskiej ligi hokeja VHL pomiedzy 10 w tabeli Sputnik Nizhny Tagil a 5 HK Lipetsk statystycznie miedzy tymi drużynami na ostatnie 3 spotkania 2 wygrali HK Lipetsk .
strzelone gole : Sputnik Nizhny Tagil 100:1009 Roznica -9 bramki HK Lipetsk 117: 96 roznica 21 statystycznie lepsi są goscie i będą chcieli utrzymac 5 miejsce w tabeli forma HK Lipetsk też jest niezła wiec uważam że powini sobie poradzic z druzyna Sputnik Nizhny Tagil bardzo fajny kurs można zagrac .
Pozdrawiam.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan vs Lazio Rzym
Typ: Lazio over 1.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Patrzac na obecna sytuacje obu ekip trzeba po raz kolejny postawic na Lazio.
Milan jak wiadomo jest w fatalnej dyspozycji ostatnio,w mediach juz glosno jest o tym,ze dla Inzaghiego jest to mecz o byc albo nie byc,tak wiec mozna sie spodziewac kolejnego emocjonujacego widowiska.
Rossoneri zajmuja w lidze bardzo niskie 11 miejsce,jedyne o co moga powalczyc to gra w LE,do ktorej juz teraz traca 8 punktow,dlatego tez puchar Wloch moze byc jedyna szansa na europejskie puchary.
Milan w 1/8 finalu przeszedl Sassuolo,wygrywajac w meczarniach,dzisiejsze spotkanie jest spotkaniem cwiercfinalowym i nie bedzie meczu rewanzowego.
Patrzac na kadre gospodarzy na ten mecz nie wyglada to dobrze,po raz kolejny zobaczymy oslabienia po obu stronach ale wedlug mnie to goscie sa w duzo lepszej sytuacji.
W bramce Milanu nie zagra Diego Lopez,w bramce ma stanac 37 letni juz Abbiati,w formacji defensywnej zabraknie De Sciglio,Mexesa,Bonery,poza tym nie zagra tez Bonaventura czy El Shaarawy.

Kadra na dzisiaj :

PORTIERI: Abbiati, Gori (66), Diego Lopez
DIFENSORI: Abate, Albertazzi, Alex, Armero, Calabria (96), De Santis (97), Rami, Zaccardo
CENTROCAMPISTI: Essien, De Jong, Montolivo, Muntari, Poli, Suso, Van Ginkel
ATTACCANTI: Cerci, Honda, Mastour, Menez, Pazzini

Po stronie Lazio nie zagra de Vrij,Cavanda,Braafheit w formacji defensywnej natomiast oslabieniem w ofensywie sa z pewnoscia braki takich pilkarzy jak Anderson,Lulic czy Dordevic.
W ostatnim meczu w Rzymie z wyzej wyminionych grali tylko de Vrij i Dordevic.

Kadra :

PORTIERI: Marchetti, Berisha, Strakosha
DIFENSORI: Konko, Basta, Novaretti, Radu, Mauricio, Cana, Pereirinha, Prce
CENTROCAMPISTI: Ledesma, Cataldi, Onazi, Gonzalez, Ederson, Parolo, Biglia, Candreva, Mauri
ATTACCANTI: Klose, Keita, Palombi (54)

Moim zdaniem Lazio wcale nie ma pilkarzy gorszej jakosci,wrecz przeciwnie.
Milan jest pod sciana,dzisiaj beda musieli wygrac za wszelka cene,pytanie tylko,czy beda w stanie wygrac z Lazio,ktore jest przeciez w bardzo wysokiej formie.
Na San Siro mimo wszystko nic nie bedzie oczywiste,faworytem sa goscie,ale mimo to na tym stadionie Lazio juz poleglo 1:3,punkty zgubila tu tez Fiora remisujac 1:1,Udinese czy Napoli,ktore przegrywaly odpowiednio 0:2.
Dla kontrastu na San Siro wygrywaly takie ekipy jak Palermo,Sassuolo czy Atalanta.

Gram na gosci,mimo wszystko przemawia za nimi obecna forma oraz braki defensywne gospodarzy,nie sadze,zeby zawodnicy Milanu w tak krotkim czasie odzyskali forme,wiekszosc zalezec bedzie od postawy gosci,jezeli Lazio zagra tak jak w ostatnich swoich meczach to 2 gole z ich strony dzis powinny wpasc.
⛔100
 
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Białoruś - Czechy
Typ: Białoruś
Kurs: 2.70
Bukmacher: bet 365
Bukmacherzy upatrują jako faworyta druzynę Czech i to pewnie dlatego po dość niespodziewanym zwyciestwem nad Rosją, ale znając Ruskich o nic nie grając odpalili i wyruszyli na miasto i nie za bardzo im zalezalo.. Białorusini ograli slaba Bośnie bez zadnych problemow. Szanse oceniam na 50/50. Mecz o 17 miejsce czyli o pietruszke..

Ostatnie mecze między tymi zespołami:
Białoruś - Czechy 31-23
Białoruś - Czechy 30-32
POWODZENIA ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom