>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 27.01.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Piłka nożna, mecz towarzyski, godzina 14.30

spotkanie: rapid wieden - RB Leipzig
typ: 1
kurs: 1.50
buk: bet365

analiza:

Jest to spotkanie towarzyskie miedzy 1 ligową drużyną austriacką a 4 ligową niemiecką.
Można powiedziec że jest to mecz Dawida z Goliatem.
Dal obydwu ekip jest to mecz przygotowujący do rundy wiosennej. Druzyna Rapidu zapewne z takim rywalem bedzie chciała wycwiczyc nowe fragmenty i warianty gry, sprawdzic nowych testowanych zawodników ale to nie oznacza ze ten mecz potraktują ulgowo.
Nie można zapominac ze ta druzyna grała w tym sezonie w rozgrywkach Ligi eurpejskiej a w lidze aktualnie zajmują 5 miejsce ale ze stratą zaledwie 3 punktów do wicelidera, którym jest Sturm Graz. Rapid ma 30 punktów a ich bilans meczów to: 8 wygranych 6 remisów i 5 porazek
RB Leipzig w swojej lidze czyli 4 niemieckiej zajmuje jak dotychczas 4 pozycje z dorobkiem równiez 30 pkt.
Myślę ze pilkarze Rapidu i władze klubu powaznie myślą o mistrzostwie Aystrii i grze w europejskich pucharach w przyzłym sezonie. Więc takie sparingowe mecze są dobre na podbudowanie atmosfery w klubie i dlatego dzis stawiam na zwycięstwo Rapidu Wiedeń.

⛔100
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
MALATYASPOR - ANKARAGUCU
TYP: 2
KURS: 1,50

BUK: BET365

ANALIZA
Ostatnio wybieram sporo spotkań z Turcji, tak się akurat układa, że w tym kraju kończy się faza grupowa pucharu i można wybrać kilka spotkań pod kątem tego, kto jeszcze o coś gra, a kto już odpuszcza.
I tak dzisiaj mamy do czynienia z meczem, w którym wszystko wydaje się być bardzo przewidywalne. Malatyaspor jest drużyną z Ligi B (3. poziom) i zajmuje w niej miejsce w środku tabeli. Ostatnia forma całkiem niezła, dwa zwycięstwa pod rząd, przy czym jedno z pogrążonym w dołku rywalem. Poza tym ciężko coś więcej o gospodarzach powiedzieć, wiadomo, że grają na niezłym stadionie o pojemności ok. 10 tys.
Rywalem 3-ligowca będzie Ankaragucu. Drużyna już bardziej znana, występuje na co dzień w najwyższej klasie rozgrywkowej w Turcji. Nie jest może największą siłą Superleague, ale grzeje spokojne miejsce w środku tabeli i osiąga przyzwoite wyniki, jak choćby ostatni remis z Tarbzonsporem. Dzisiaj goście są zdecydowanym faworytem, oczywiste jest, że dysponują lepszym składem. Jednak nie to powinno dziś odegrać najważniejszą rolę.
Ankaragucu może sobie zapewnić w dniu dzisiejszym awans do kolejnej rundy. Wystarczy zgarnąć dziś komplet punktów. Przy dobrym układzie drugiego spotkania goście mogą nawet wygrać swoją grupę, ale to nie ma większego znaczenia.
Zwycięstwo = awans
Remis/Porażka = odpadnięcie
Co ważne, Malatyaspor nie ma już o co grać, po ostatniej porażce z Genclerbirligi stracił szanse na wyjście z grupy.
Zdecydowanie silniejsze Ankaragucu powinno sobie poradzić, przy czym o lekceważeniu raczej mowy być nie może, bo gospodarze potrafili już pokonać w pucharze Fenerbahce (które puchar olewa, ale jednak).

⛔100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja
Spotkanie: Lulea Hockey - AIK Stockholm
Typ : Under 5,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza



Witam! W dzisiejszym meczu ligi szwedzkiej które odbędzie się o godzine 19:00 wybiegna na tafle drużyny Lulei oraz Stockholmu. Obydwie drużyny nie spisują się zbyt dobrze, gospodarze w trzech ostatnich meczach zanotowali wygraną oraz dwie porażki, goście natomiast wygraną remis oraz porażke. Myśle że w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy bo po pierwsze w trzech ostatnich spotkaniach tych ekip nie ogladaliśmy wiecej niż trzy bramki, padały kolejno wyniki: 2:1 +, 0:3, 1:0. Lulea w 22 rozgrywanych spotkaniach zanotowała szesnaście razy under 5,5 goście natomiast w tej samej liczbie rozegranych spotkan wyjazdowych zanotowali o jeden under 5,5 więcej. Jak widać drużyny te w spotkaniach miedzy sobą nie strzelają zbyt dużo bramek oraz ogólnie zbytnio nie zdowywaja dużo bramek co swiadczy o tym liczba zanotowanych underow. Myśle że w dzisiejszym spotkaniu również nie zobaczymy dużo bramek i padnie under 5,5. Pozdrawiam!

✅75
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Szwecja MŚ 2011
Spotkanie: Norwegia - Serbia
Typ: Norwegia -1.5
Kurs: 1.85
Buk: Bet365
Analiza:

Przed Mistrzostwami Świata powiedziałem sobie, że Norwegia jest dla mnie wielką niewiadomą i zacznę stawiać na nich dopiero od II Fazy Grupowej. Przeciwko nim zdarzało mi się stawiać już w pierwszej fazie turnieju. Zobaczyłem co i jak z ich grą, a piłką ręczną interesuję się od bardzo dawna. Cieszy mnie, że funkcjonuje u nich obrotowy - Myrhol, jednak jego miejsce nie może być podważalne u Norwegów. Oglądając ostatnie spotkania Skandynawów oraz &quot;po bałkańsku&quot; grającej Serbii nasunęło mi się kilka wniosków. A także kilka porównań graczy... Zapraszam do lektury.

Brarte Myrhol vs Rastko Stojkovic:
Ci panowie mieli już szansę się zapoznać podczas meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Rhein Neckar Lowen, a Mistrzem Polski - Vive Targi Kielce. Będąc na tym meczu w Hali Legionów przeżyłem niezapomniane emocje, a końcówka meczu była wręcz fantastyczna... szkoda, że zakończona nieszczęśliwie, gdyż na 4 sekundy przed końcem Rastko nie rzucił rzutu karnego. W tamtym spotkaniu lepszy okazał się właśnie Serb, który rzucił 5 bramek, natomiast Norweg odpowiedział jedną dodatkowo będąc wykluczonym na 2 min. Dzisiaj liczę na rewanż ze strony Brarte, a będzie miał ku temu szansę. Serbowie nie grają za dużo piłek na Stojkovica, który pełni w reprezentacji zupełnie inną rolę niż w klubie, gdzie jest gwiazdą i gra w większości spotkań jest układana pod niego. W kadrze narodowej ta &quot;gwiazdka&quot; przysługuje Markovi Vujinowi. W ostatnich spotkaniach w tych Mistrzostwach obaj zawodnicy zaliczyli &quot;dwa przeciwległe horyzonty&quot;. Bjarte Myrhol uzyskał 100-procentową skuteczność trafiając 7/7 swoich rzutów. Norwegia pokonała Niemców 35:25, a mecz Serbia - Argentyna zakończył się wynikiem 26:25 dla Serbów.

Christoffer Rambo vs Marko Vujin
Nie ma co się dziwić. Zawodnik MKB Veszprem znajduje się w znakomitej dyspozycji, potrafi rzucić z każdej pozycji. Jest to prawy rozgrywający, który na prawdę ma atomowy rzut, jednak w dzisiejszym spotkaniu nie będzie mu łatwo pokazać się najlepiej jak potrafi, zapewne będzie miał ciężkie życie w walce przeciwko norweskiej obronie. Mniej groźny jest rozgrywający Norwegów - Christoffer Rambo, jednak on także potrafi rzucać co pokazał w meczu z Niemcami zdobywając 7 goli na 13 swoich rzutów. Liczę dziś na to, że Marko Vujin stanie w cieniu Christoffera.

Steinar Ege:
Tutaj nie będzie porównania, lecz dyspozycja bramkarza Norweskiej reprezentacji. Steinar potrafi dobrze bronić, a przy dobrej grze bramkarza reprezentacja ma większą szansę aby wygrać(jednak ta zasada nie panuje w polskiej reprezentacji) co jest logiczne. Steinar Ege w spotkaniu z Niemcami pokazał swoją klasę broniąc 21/45 rzutów z gry, co dało 47% skuteczności, chociaż były momenty w meczu gdzie dochodziło do 62 % skuteczności (11/17). Myślę, że będzie to kluczowy zawodnik w tym spotkaniu.

⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie:FC Kopenhaga-Valerenga Oslo
Typ:2
Kurs:7.25
Bukmacher:Bwin
Analiza Turniej piłakarski Copa del Sol i trzeci dziś mecz duńskiej Kopenhagi z norweską Valerengą. Mecze lecą na kanale Orange tv. Dziś oglądałem już dwa mecze (jak się wygrywa to nie trzeba pracować ???? ),Wisła grała z norweskim Allesundo i po żałosnej grze przegrał 0-3 mogło być ale nie strzelili karnego rywale,krakusy mieli jedną przypdkową okazje ale Łobodziński to totalne dno. W drugim meczu norweski Rosenborg zremisował 0-0 z rumuńskim Rapidem Bukareszt ale grał ciekawą piłke i powinien wygrać,zawiodła skuteczność. Dodać należy że w karnycj wygrał Rosenborg. Jak narazie więc norweskie drużyny dominują grając przy tym ładny dla oka futbol. Wisła przy Norwegach to się poruszała jak muchy w smole. Valerenga to drużyna świetnie grająca na wyjeździ,w zakończonym sezonie była na pewno w pierwszej trujce pod tym względem. Biorąc pod uwage że mecz ten jest dla obu drużyn wyjazdem,oraz to jak do tej pory ładnie grają norweskie drużyny stawiam na niespodzianke. Nie Bez znaczenia dla mnie jest też rozstaw meczy na stronie LiveSport gdzie w pierwszych dwóch meczach teoretyczni goście nic jeszcze nie strzelili,myśle że Valereng coś strzeli.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom