>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.12.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Spotkanie: Manchester City - Liverpool
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.48
Bukmacher: Bwin

Dziś o 18.30 zmierzą się dwie najbardziej bramkostrzelne ekipy w Premiership. Gospodarze jak do tej pory zdobyli pięćdziesiąt jeden goli, goście strzelili czterdzieści dwa gole. Warto tu dodać, że sam Luis Suarez ma więcej goli niż połowa klubów w Anglii. Suarez jest w turbo formie. City z kolei ma wspaniały kolektyw, który pod batutą Manuela Pellegriniego prezentuje wspaniały ofensywny futbol i co ważne potrafią grać różnymi formacjami wykorzystując wiele wariantów taktycznych. Mają świetne skrzydła, ale również środek pola w tym sezonie prezentuje się wspaniale. Yaya Toure – defensywny pomocnik – jest bodaj ich drugim najlepszym strzelcem. Tak jak Suarez w Liverpoolu tak Sergio Aguero imponuje w drużynie gospodarze4 y. W ostatnim hicie City wygrało z ówczesnym liderem Arsenalem 6:3. Dziewięć goli. Układana w meczu dzisiejszym wskazuje, że są duże szanse na wysoki wynik. Liczę, że brami będą padać po jednej i drugiej stronie. Powodzenia :)

✅ 48
 
Psychosocial 887,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam, 3 propozycje z Wielkiej Brytanii:
Glenavon-Portadown g.16.00
PS: Pisałem już wcześniej dwukrotnie o piłkarzach z Lurgan. Ostatnio bardzo osłabieni, co prawda kontuzjowani i zawieszeni piłkarze wracają do zdrowia ale do końca nie wiadomo czy zagrają (np: Marshall, McCabe i Neil). Ten mecz to w ogóle takie małe derby środkowej Irlandii Północnej. Na to spotkanie gospodarze wpuszczają &quot;tylko&quot; 200 kibiców drużyny gości ze względu na niezbyt przyjazne stosunki między sympatykami obu klubów. Reasumując patrząc na formę, motywację oraz to że mój ulubieniec Gary Twigg razem z Darrenem Murrayem (mają dzisiaj zagrać) ukłuli dla Portadown 31 goli z 48 wszystkich strzelonych mój typ to 2, DNB 2 lub X2 do wyboru.
Warrenpoint-Ards g.16.00
PS: Dwie najsłabsze ekipy na papierze ale zdecydowanie wyżej oceniam gospodarzy. Ostatnio wygrywali 1:0 z Glenavon ale mecz przerwano z powodu awarii jupitera. Wcześniej potrafili wygrać nawet z Coleraine. Dodatkowo Ards przegrał wszystkie 10 meczów na wyjeździe a w bezpośrednich pojedynkach ostatnio wygrywali gospodarze dzisiejszej potyczki:
16.08.13 PRE Ards Warrenpoint 1 : 2
16.02.13 CHA Warrenpoint Ards 3 : 1
Oba kluby bez znaczących osłabień ze swoimi szpicami Hughesem i Faulknerem. Mój typ typ to czysta 1 lub 1X.
Connah&#39;s Q.-Airbus g.15.30
PS: Myślałem sporo o tym spotkaniu. U gości zagrają dwa najlepsze żądła Chris Budrys i Tom Pole. Byłem na stronie gospodarzy ale ostatni wpis ...11 miesięcy temu. Wszystko wskazuje na zwycięstwo gości. Mój typ to czysta 2 ale za mniejszą stawkę.

⛔ 100 / regulamin
 
G 2

grojo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership (Anglia)
Spotkanie : Hull City - Manchester United
Typ: Manchester United i powyżej 2,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W dzisiejszym dniu chciałem przedstawić Wam analizę spotkania Hull-Manchester.Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna Davida Moyesa, która musi gonić czołówkę jeśli nadal marzy o mistrzostwie Anglii.Nie jest to na pewno jedyny argument - 2 porażki pod rząd na własnym boisku kolejno z Evertonem i z Newcastle podziałały na United jak kubeł zimnej wody i w kolejnych 4 spotkaniach odnieśli oni zwycięstwa :
Manchester - Szachtar 1:0
Stoke - Manchester 0:2
Aston Villa - Manchester 0:3
Manchester- West Ham 3:1
Jak widzimy ilość bramek w kolejnych meczach United ostatnimi czasy jest coraz wyższa.Nie biorę tego jako oparcie dla tego typu.Głównym czynnikiem jest to, że United w ostatnich 2 meczach pokazało wreszcie bardziej efektowny i efektywny styl gry i przestali się zadowalać jednobramkowym prowadzaniem. Trio Welbeck- Januzaj- Rooney świetnie współpracuje z przodu, wspomagane przez Antonio Valencie będzie miało w tym meczu wiele sytuacji bramkowych, a biorąc pod uwagę fakt, że Danny przełamał się i w ostatnich 2 meczach ligowych strzelił 3 bramki o skuteczność jestem spokojny .
Na przeciw stoi Hull, które preferuje wyniki underowe, jednak dla mnie jakimś wyznacznikiem jest wygrany u siebie mecz z Liverpoolem 3:1 - potrafią oni też strzelać bramki.
United zagra dzisiaj bez van Persiego, Carricka, Fellainiego, ale nie wg mnei nie przeszkodzi to w niczym - w dwóch ostatnich meczach ligowych również musieli sobie radzić bez nich.
h2h:
Manchester Utd Hull 4 : 0
27.12.09 PRE Hull Manchester Utd 1 : 3
24.05.09 PRE Hull Manchester Utd 0 : 1
01.11.08 PRE Manchester Utd Hull 4 : 3
Tak więc mój typ wszedł w 75% i dzisiaj wejdzie ponownie.Pozdrawiam ????
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer7 10

typer7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Cardiff City - Southampton FC
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: William Hill
Analiza: W świąteczną kolejkę angielskiej ekstraklasy zainteresował mnie mecz pomiędzy Cardiff, a Southampton. Święci ostatnimi czasami są w mocnym dołku, ponieważ z ostatnich 5 meczów 2 zremisowali i 3 przegrali, więc na taki zespół, który z początkiem sezonu miał miano rewelacji ligi nie napawa to optymizmem. Jak każdy człowiek żyjący na tym święcie ma chwile lepsze i gorsze tak i drużynę z St Mary&#39;s złapał po prostu kryzys. Myślę, że najgorsze jest już za nimi i aby się podnieś nastała ku temu świetna okazja, ponieważ ich przeciwnikiem jest beniaminek. The Bluebirds z dorobkiem 17 punktów plasują się na bezpiecznym 15 miejscu jak na razie ich statystyki u siebie wynoszą 3-2-3. W ostatnich 5 meczach wygrali i zremisowali raz oraz 3 krotnie doznali porażki. Także jak na drużyne, która awansował w tamtym sezonie do Premier League prezentują się całkiem nieźle.
Także mam nadzieję, że jesteście podobnego zdania co ja, że nadeszła ku temu odpowiednia okazja, aby Southampton się przebudziło. Bardzo gorąco polecam typ;)
✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brateq 1

brateq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Hull City - Manchester United
Typ: 2/2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Drużyna z Manchesteru mazaledwie 6 punktów więcej, niż drużyna beniaminka trenowana przez Steve’a Bruce’a. Na tym etapie rozgrywek nikt nie przypuszczał, że zwycięska drużyna z poprzedniego sezonu będzie miała tak mało punktów. Zawodnicy „Tygrysów&quot; od 3 kolejek remisują, ostatni mecz na swoim stadionie bezbramkowo zremisowali ze Stoke, widziałem ten mecz i mieli oni przewagę, lecz nie potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Natomiast MU po wielu wpadkach, których dawno tak wielu nie notowali wracają ze swoimi zwycięstwami, passa 4 zwycięstw w lidze i pucharach dziś będzie podtrzymana, co pozwoli na myśl o LM w przyszłym roku. W dotychczasowej historii obie drużyny mierzyły sięze sobą 4-krotnie. Wszystkie pojedynki na swoją korzyść rozstrzygali piłkarze z Manchesteru. Do ostatniej potyczki miedzy tymi zespołami doszło w sezonie 2009/10, wtedy &quot;Czerwone Diabły&quot; triumfowały (3:1) i (4:0). Sądzę, że dzisiaj ruszą z kopyta i już w pierwszych minutach Rooney, najlepszy zawodnik MU z 8 bramkami na koncie powiększy swój dorobek.
⛔ 100
 
ranczo0123 495,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Palermo – Ternana Piłka nożna, Włochy Serie B 15:00
Typ 1 kurs 1.67 Bet365

Palermo na czele, myśli o awansie i jeśli chce wrócić do Serie A to takie spotkania po prostu musi wygrywać. Ligowy dostarczyciel punktów powinien być pestką dla różowych, patrząc na ich dotychczasowe osiągnięcia ligowe, plus gra na własnym podwórku.

Blackburn - Sheffield Wednesday piłka nożna, Anglia Championship 16:00
Typ 1 kurs 1.8 Bet365

Blackburn gra dobrze u siebie, h2h na ich korzyść, shef na wyjazdach 1-5-4, czyli kompletnie sobie nie radzą. Gospodarze planują szybki powrót do wyższej ligi BARCLAYS PL wiec u siebie powinni zapunktować za trzy z łatwością
:mius: 100 /regulamin
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: West Ham - Arsenal
vs.

Typ: Arsenal
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kolejne derby Londynu tym razem Arsenal zmierzy się z West Hamem, czyli przeciwnikiem znacznie mniej wymagającym. Arsenal ostatnie 3 mecze ligowe bez zwycięstwa, na pewno jest to typ na przełamanie bowiem drużyna gospodarzy jest bardzo głodna zwycięstwa, tym bardziej że lider Liverpool ma dziś bardzo trudne zadanie - Manchester City, jeżeli zgubi punkty to Arsenal wygrywając wskakuje na fotel lidera! Arsenal jest znacznie mocniejszą drużyną od WHU, drużyna gości będzie się broniła w tym sezonie tylko przed spadkiem. Młoty zdobyły zaledwie jeden punkt w ostatnich czterech meczach.
Bezpośrednie pojedynki tych drużyn, w roli gospodarza West Ham United:
06.10.12 West Ham - Arsenal 1:3
15.01.11 West Ham - Arsenal 0:3
03.01.10 West Ham - Arsenal 1:2

25.10.09 West Ham - Arsenal 2:2
26.10.08 West Ham - Arsenal 0:2
29.09.07 West Ham - Arsenal 0:1

1 remis, 5 wygranych Arsenalu
Przewidywane składy:
: Adrian - Demel, Collins, Tomkins, McCartney - Noble, Nolan - Diame, Morrison, Jarvis - Maiga
:
Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs - Arteta, Ramsey - Walcott, Özil, Cazorla - Giroud
http://serve.williamhill.com/promoRedirect?member=deluge&amp;campaign=DEFAULT&amp;channel=DEFAULT&amp;zone=1471630137&amp;lp=1468866194
powtórzenie typu
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Man City - Liverpool
Typ: Alvaro Negredo i Luis Suarez strzel. w dowolnym czasie
Kurs: 5
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dziś przed nami kolejny hitowy pojedynek PL, oby nie skończyło się jak w poniedziałek w derbach londynu nudnym meczem.Wynik sotkania zdecydowanym faworytem MC jednak ja bym nie skreślał Live co prawda nie grają na wyjazdach szałowo w tym sezonie ale mogą trochę napuść krwi na Etihad Stadium. Patrząc na ostatnie mecze obu drużyn można się zastanowić czy grają w piłkę czy może hokeja na lodzie, oba zespoły jak szalone ostatnio strzelają po 4/5 bramek.Oba zespoły to 2 najbardziej bramkostrzelne zespoły w lidzę jednak w obronie tak pięknie to już nie wygląda, lliczę na festiwal bramek.Szkoda że nie zobaczymy pojedynku aguero v suarez , jednak siła ofensywa city nie powinna aż tyle stacić podczas nieobecności argentyńczyka. Przechodząc do typu
czemu zdecydowałem się na tych 2 strzelców .
Suarez jest w mega gazie , najlepszy strzelec PL, a trzeba pamiętać ,że nie gra od początku sezonu 12 meczy 19 goli tylko w 3 nie trafił . Nie zagra D.Sturridge i S.Gereard , jeżeli ktoś tu ma strzelić z live to na 90 % będzie to urugwajczyk.
Co do Negredo chłopak notuje naprawdę dobry sezon , szczerze nie sądziłem ,że aż tak dobrze będzie sobie radził. Nie ma dziś aguro , zagra dżeko jednak uważam że to Hiszpan ma większe szanse na gola. 2 najlepszy strzelec MC w sezonie , za jego goolem przemawia własny stadion w 8 ost meczach u siebie strzelał gole, żeby było smiesznie na wyjeździe gra zdecydowanie gorzej i zanotował tylko 2 gole.
Liczę że tych 2 panów dziś ustrzeli przynajmniej po jednym golu. Powodzenia.
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Varese - Novara / ochy / Serie B
Typ: Varese
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
vs

Za godzinke mecz więc szybko i na temat. Goście dziś bez: obrońców Nava (7 meczy),
Mori (12 meczy), pomocnicy Lazzari (16 mecze 3 gole), Farago (15 meczy 2 gole),
Pesce (16 meczy), Rigoni (13 meczy) oraz napastnik Rubino (9 meczy 5 goli).
Ponad to, w tabeli ligowej włoskiej Serie B Varese ma bilans u siebie 6/3/0 i 17 bramek
zdobytych do 7 straconych. Jest to znakomity bilans i na prawdę wykorzystują
atut własnego boiska. Novara natomiast na wyjeździe 1/4/5, oraz 9 bramek zdobytych na 17 straconych.
Sugerując się statystykami oraz absencją w kadrze gości gram tu śmiało w strone Varese !​
ZWROT
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina :Hokej,Niemcy DEL
Spotkanie : Wolfsburg - Schwenninger
Typ : over 6.5
Kurs : 2.55
Buk : Sportingbet
26.12.2013 16:30
Analiza:
Drugi dzień świąt zapowiada się bardzo pasjonująco w hokeju.Ja wybrałem spotkanie w niemieckiej lidze hokejowej.stawiam na wynik overowy i to mocno gdyż sądzę że padnie w nim przynajmniej siedem bramek.Gospodarze od dwoch spotkań bez rewelacji.Przegrane mecze wyjazd jak i dom.Goście od lepiej bo ostatnie spotkanie na plus po dogrywce.Aczkolwiek wyniku ponad siedmiu bramek nie było.Gospodarze także od dwoch spotkań słabo ze strzelaniem i traceniem bramek.Jednakże gdy ze sobą grają to pada wiele goli i w tym upatruję dziś szansę na wynik over.Wolsfburg z pewnością spotkania nie będzie chciało przegrać i będa się starać ze wszystkich sił.Goście spotkania także z pewnością nie odpuszczą .Ostatnie spotkanie grali do końca i opłaciło im się.Sądzę że to gospodarze są faworytami i za wszelką cenę będą chcieli to udowodnić.będa parli do przodu od samego początku.A co za tym idzie posypią się bramki.Myślę że wynik w granicach 4 do 3 lub 5:2 jest wielce prawdopodobny dlatego też stawiam na over po ładnym kursie!!!
⛔ 100
 
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie : Tottenham - West Bromwich
Typ: Tottenham i w meczu powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betclic
W dniu dzisiejszym w Premier League Tottenham podejmuje zespół West Bromwich. Obie drużyny co warto zauważyć mają taki sam bilans bramkowy tzn. 18 strzelonych i 23 stracone bramki. Jednak różnica w tabeli jest znaczna - Tottenham to 7 pozycja a West Bromwich dopiero 16 miejsce w tabeli. Obie drużyny nie grają idealnie, ale częściej wygrywa Tottenham. W ostatnich 5 meczach Tottenham 3 razy wygrał i 2 razy przegrał, lecz West Bromwich w 5 meczach 4 razy przegrał i raz zremisował. Typ jest dość ciężki, ale walki w tym meczu nie zabraknie i padnie wiele goli. Wydaje mi się że padnie 4-5 goli a Tottenham wygra. Jednak w betclic był tylko typ wygrana tottenhamu i powyżej 2,5 gola dlatego taki typuje.
⛔ 100
 
stanley-63 908,9K

stanley-63

Typer
Anglia / Premier League
- Chelsea : Swansea
- czerwona kartka / tak
- 5.25 / Betsson

Dziś liczę na bardzo ostre widowisko pomiędzy Chelsea a Swansea , gdy zajrzymy na dorobek kartkowy obu drużyn to tych kartek sporo juz zaliczyli jak i gospodarze tak i goście no a goście z czerwieną juz są , dzisiejsze zawody poprowadzi Mike Jones który co prawda w 9 dotychczas sędzowanych spotkaniach pokazał tylko 1 czerwień ale gdy zajrzymy do jego ogólnej statystyki to mozemy sie dopatrzeć aż 60 takich kartoników a jest jeszcze jedna myślę że ważna informacja pan Mike lubi pokazywać bezpośrdenio czerwone kartki i z tych wymienionych 60 aż 42 są bezpośrednie tak więc w/g mnie dziś powinno iskrzyć na boisku i czerwień może być pokazana , a gdy zajrzymy do skromnego ich H2H to w zaledwie 6 ich spotkaniach aż 3 czerwone kartoniki to coś nam może podpowiedzieć ta statystyka , ja bynajmniej po takim kursie biorę czerwoną !
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Manchester City – Liverpool FC
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs: 3,50
Buk: Bwin
Data i godzina: 26.12.13 18:30
Stawka: 5/10

We drugi dzień świąt Bożego Narodzenia o godz. 18:30 zostanie rozegrany hit 18. kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City a Liverpoolem FC. Gospodarze to obecnie trzecia drużyna Premier League. Goście to lider rozgrywek.

4:0 z Newcastle (D), 3:0 (W) oraz 4:2 (D) z Pilznem, wygrane derby Manchesteru z United aż 4:1 (D), 5:0 z Wigan w Pucharze Ligi (D), 7:0 z Norwich (D), 5:2 z CSKA (D) oraz ostatnie zwycięstwa City: 6:0 z Tottenhamem (D), 2:3 z Bayernem (W) oraz 6:3 w kosmicznym meczu z Arsenalem (D) – The Citizens rozgrywają niebywałą rundę jesienną! 51 bramek w 17 ligowych spotkaniach to rezultat, który budzi szacunek zarówno w angielskiej jak i europejskiej i światowej społeczności piłkarskiej. Obywatele w tym ligowym sezonie rozegrali na Etihad Stadium 8 spotkań – w ciągu 720 minut piłkarze Manuela Pellegriniego zdołali strzelić swoim rywalom aż 35 bramek (gol co 21 minut!) tracąc ledwie 5 (trzy z nich strzelił ówczesny lider Arsenal).

Manuel Pellegrini w nadchodzącym meczu nie będzie mógł skorzystać z rewelacyjnego argentyńskiego napastnika Sergio Kuna Aguero. Bohater City nabawił się kontuzji w ostatnim meczu z Arsenalem i czeka go dłuższa przerwa w grze. Micah Richards został kontuzjowany w meczu z Bayernem. Młodzieżowy reprezentant Anglii na dniach powinien wrócić do treningów, jednak również go nie zobaczymy w nadchodzącym spotkaniu. Stefan Jovetić oraz Matija Nastasić również leczą kontuzję i ich również zabraknie w tym meczu. Grono kontuzjowanych zawodników zasilił również Pablo Zabaleta.

Liverpool również jest w kapitalnej formie, co potwierdza powrót The Reds na fotel lidera Premier League. Ostatnie mecze z Tottenhamem (W 5:0), Norwich (D 5:1) oraz WHU (D 4:1) są dowodem na wysoka skuteczność zawodników LFC. W czterech spotkaniach drużyna Rodgersa zdobyła komplet 12 punktów.

Bilans wyjazdowy gości prezentuje się dosyć przeciętnie – 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. Nie są to statystyki, które rzucają na kolana. Nie zapominajmy jednak o tym, iż LFC dorzuciło do wyjazdowych zdobyczy aż 8 zwycięstw na Anfield, co w ostatecznym rozrachunku daje tej ekipie święta pozycję w tabeli.

Do Manchesteru nie przyjechali Daniel Sturridge, Jose Enrique, Sebastian Coates i Steven Gerrard.

Czy Suarez po raz kolejny „ugryzie” kolejnego rywala zapewniając punkty Liverpoolowi? A może City po raz kolejny rozjedzie rywala strzelając cztery, pięć a może nawet sześć bramek? Według mnie będziemy świadkami kolejnego „kosmicznego meczu”, który zakończy się gradem bramek i zwycięstwem Manchesteru City.
⛔ 100
 
W 1

wygram-dzis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja
Spotkanie: Partick - Inverness
Typ: 2
Kurs: 2,30
Data i godzina: 26.12.13 16:00
Bukmacher: bet365
To moja pierwsza analiza na tym forum ,więc Inverness to drużyna, która zajmuje obecnie
4 miejsce (z 32 punktami) w szkockiej lidze, a gospodarz uzbierał dotychczas punktów 14
co pozwala im zajmować 10 lokatę.
Gospodarz tego spotkania są beniaminkiem i w tym sezonie na swoim boisku nie wygrali na siedem spotkań jeszcze ani razu (0w 3d 4l) z bilansem bramkowym 3:11. W ostatnich pięciu meczach ligowych przegrali cztery z Aberdeen (away) St.Mirren (home) Dundee Utd (away) Kilmarnoch (away). Formą nie błyszczą.
Inverness na wyjazdach na osiem meczy zgromadziło 14 punktów (3w 2d 2l). W ostatnich pięciu spotkaniach przegrali tylko raz z bardzo silną drużyną Aberdeen 3:4. Posiadają w swoich szeregach obecnie króla strzelców ligi McKay&#39;a który strzelił w tym sezonie 14 bramek, w ostatnich 2 meczach po 2 bramki.
Jak widać Patrick to ekipa, która będzie starała się bronić przed spadkiem, ale moim zdaniem nie dopiszą sobie ani jednego punkciku po tym meczu.
⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Manchester City – Liverpool FC
Typ: X2
Kurs: 2,12
Buk: Unibet
Witam zapraszam na hit 18 kolejki ligi angielskiej gdzie City podejmie Liverpool. Ciężko w tym meczu wytypować faworyta tego spotkania ale ja bym skłaniał się ku The Reds którzy w tym sezonie są w niemal doskonałej formie. Liverpool aby zachować fotel lidera musi ten mecz zdecydowanie wygrać i nie może sobie pozwolić na stratę punktów ponieważ Arsenal jest tuż za nimi i również są w doskonałej formie. Co do City natomiast to po zwycięstwie w dzisiejszym meczu nad Liverpoolem będą już o pozycję w tabeli wyżej i również im będzie bliżej do lidera. Będzie to zatem bardzo ciekawy mecz gdzie wszystko się może zdarzyć. Ja jednak stawiam na remis lub gości ponieważ grają oni tylko w lidze i są bardziej wypoczętym zespołem niż City które zagrało ostatnio w lidze mistrzów równie trudny mecz który wygrali z obecnym mistrzem Europy Bayernem więc mogą być na fali. Co do Liverpoolu to mają oczywiście na szpicy genialnego Luisa Suareza który strzela gole praktycznie na zawołanie a 19 bramek w sezonie to potwierdza.
City ogólnie pozostaje niepokonane od 9 spotkań a Liverpool ostatnio obniżył trochę loty jednak jest to mecz na przełamanie i pokazanie że w lidze mogą wygrywać z wszystkimi i jeśli The Reds nie wygrają to napewno tego meczu nie odpuszczą i będą chcieli chociaż remis wywieźć z Manchesteru.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom