>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 26. Listopada


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Standard L. - Lech
Typ: obie strz. po 2 lub wiecej
Kurs: 4.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dwie najsłabsze drużyny w grupie ktore walczą o 3 miejsce. W pierwszym meczu lepszy okazał sie Lech, dzisiaj kazdy wynik jest możliwy dlatego ide w opcje bramkową ktora wydaje mi sie łatwiejsza niz typowanie wyniku.

Obydwie ekipy słabo w lidze . Standard nadal problemy kadrowe ,głownie w defensywie co przekłada sie na tracona bramki, Lech takich braków nie ma ale rownież obrona to zdecydowanie najsłabsza formacja. Obydwie drużyny lepiej atakują niz bronia dlatego decyduje sie na ten typ. Dzisiejszy mecz to ostatnia szansa na komplet punktów dla jednych i drugich bo w meczach z Benfika i Rangersami na wygrana nie maja szans gdyż sa zdecydowanie słabsze co widzieliśmy.

Licze na otwarty mecz z obu stron , tradycyjnie z błędami w tyłach i niezła skutecznością w przodzie. To moze zaowocować bramkami . Po dwa gole dla każdej z ekip to całkiem realny bet w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
krzysiek74 83,1K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Mecz: Braga - Leicester
Godzina: 18:55
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: STS





Dziś o godzinie 18:55 w Bradze wyjdą na boisko jedenastki gospodarzy i angielskiego Leicester.
Goście prowadzą w tabeli i myślę iż dziś wygrana da im awans z pierwszego miejsca w tej grupie.
Lisy w Premier League zajmują wysokie 4 miejsce i w Lidze Europy potwierdzają dobrą formę gdyż dotychczas wygrali wszystkie 3 mecze w tych rozgrywkach.
Braga to obecnie wicelider Primeira Liga jednak pierwszy mecz między obiema ekipami zakończył się wysokim ( 4:0 ) zwycięstwem Anglików i myślę iż tym razem pokażą oni również swą wyższość nad rywalem.
Idę w stronę gości i wygranej po ciężkim boju.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Liberec - Hoffenheim
Typ: Hoffenheim
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Piłkarze Hoffenheim trafili względnie nietrudną grupę z Libercem, Belgradem i Gent, i bez wyjątku pokazują, że wyjście z grupy będzie dla ich łatwe i przyjemne. Po trzech kolejkach komplet zwycięstw i wystarczy że dzisiaj wygrają i już mają zapewniony awans na dwie kolejki przed końcem. Bilans bramek mają bardzo imponujący - 11:1, w porównaniu do 2:10 Liberca. Na pierwszy rzut oka widać, że spotkanie rokuje ku temu by miało jednostronny charakter. W Niemczech spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 5:0. Dziś w Czechach raczej takiego pogromu nie będzie, ale nie wyobrażam sobie aby Czesi mieli dzisiaj urwać punkty bardzo dobrze dysponowanym zawodnikom Hoffenheim. Tym bardziej, że Liberec przegrał u siebie spotkanie ligowe z Jablonec, a więc nie tak wymagającym przeciwnikiem, jakim są ich rywale w Lidze Mistrzów. Ewentualna porażka Czechów sprawi, że ich szanse na awans do fazy pucharowej będą już iluzoryczne, ale myślę, że nie będzie tutaj miejsca na pobłażliwe traktowanie ze strony Niemców. Z nie-Niemieckimi bramkostrzelnymi zawodnikami w składzie (Izraelczyk, Ormianin, Austriacy, Serb, Algierczyk) powinni odnieść bezproblemowe zwycięstwo.

45
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +34
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Europy
Godzina 21:00
Spotkanie : Glasgow Rangers : Benfica Lizbona
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.35
Bukmacher : ETOTO

Pierwszy mecz w Lizbonie dostarczył sporo emocji i dramaturgii , już w pierwszej minucie gry po samobóju Benfica objęła prowadzenie , w 19 minucie po bezpośredniej czerwonej Benfica grała w dziesiątkę , w 24 minucie po samobóju Rangersi doprowadzają do remisu , minutę póżniej prowadzą 2:1 w 51 powiększają wynik na 3:1 i jak już byli w ogródku i witali się z gąska w 77 minucie Benfica zdobywa druga bramkę , w doliczonym czasie gry Benfica doprowadza do remisu , piękna historia , dziś nie wyobrażam się aby było inaczej , sędzią jest Rumun Radu Petrescu , do tej pory sędziował 7 spotkań w LE jego bilans to 23 żółtka 2 czerwone i 2 karne , w tej edycji LE sędziował jeden mecz w eliminacjach Basel : Anorthosis i pokazał 2 czerwone , i dwa mecze w samej LE gdzie pokazał 5 żółtek , w lidze Rumuńskiej w zaledwie 4 meczach 2 czerwone tak więc zaczął sezon od paru czerwieni dlatego liczę że i w tym meczu może wyciągnie z kieszonki czerwoną !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka - CVL kobiety
Godzina: 3:00
Spotkanie: Tianjin Bohai vs Fujian
Typ: poniżej 131,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: forBet

Tianjin opisywałem już wczoraj. Niestety powielił błąd Vakifbanku i stracił 3 punkty za dużo. W 3 secie przestały przyjmować i potem zaczęły wyrzucać piłki. Doprowadziły do 10-19 i wtedy zaczęły grać... Świetnie zaczęło wszystko chodzić i wygrały 25-23. No, ale jutro przeciwnik będzie zupełnie inny. Mówimy tu o Fujian, które walczy aby wejść do top8 (w następnej rundzie gra tylko 8 drużyn). Tianjin ma już pewny awans, więc pewnie zagra dużo rezerwowych, mimo wszystko różnica jest tak duża, że spodziewam się znowu 3:0 i tym razem szybszego meczu. Myślę, że pierwszy set może ustawić następne.
Przyjezdne nie mają praktycznie ławki. Ich pierwszy skład umie zapunktować, ale jeśli komuś nie idzie to nie ma kto zastąpić. Bardzo, bardzo dużo grają przez środek. Jedną z najlepiej punktujących jest Yixin Zheng czyli właśnie środkowa. Wspierają ją Jing Zhang czy Yang Shen, czyli nominalne środkowe... Uważam, że Tianjin jest zbyt dobrze złożoną drużyną, żeby nabrać się na punktowanie w co drugiej akcji przez środek. Zadziała blok, do tego dobra, odrzucająca zagrywka i trzeba będzie grać na skrzydło, które już nie jest tak dobre.
Myślę, że Tianjin mimo pewnego awansu szybko upora się ze słabymi rywalkami na własnej hali.

83
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +130
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Europy
Godzina 21:00
Spotkanie : Glasgow Rangers - Benfica Lizbona
Typ : 1/obie strzelą NIE
Kurs : 4.05
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:
Ja już kolega wyżej opisał w pierwszym meczu pomiędzy obydwoma drużynami widzieliśmy chyba wszystko, samobóje, czerwoną kartkę oraz niesamowite zwroty akcji, które zakończyły się wynikiem 3:3. Dziś stawiam na zgoła odmienny mecz, bowiem Rangersi na własnym stadionie nie zwykli tracić goli. Na 10 ostatnich domowych spotkań we wszystkich rozgrywkach stracili oni zaledwie jednego gola i odnieśli zwycięstwo w każdym meczu. Benfica przybędzie do Szkocji osłabiona. W jej kadrze zabraknie: Otamendiego, Nuneza. Almeidy, Todibo, Weigla, Taarabty oraz prawdopodobnie Pedrinho. Dużo większy komfort przed wyborem składu będzie miał Gerrard, który nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych: Zungu oraz Katic'ia. Zwycięska drużyna z tego pojedynku zapewni sobie awans do fazy pucharowej LE.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis itf Grecja kobiety
Godzina: 8:30
Spotkanie: Meliss V-Cervino
Typ: Meliss V. wygra 2:1
Kurs: 5.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Typ na podbicie kursu i nic więcej. Jest to turniej itf jak wszyscy widzą, grają tam zazwyczaj bardzo młode zawodniczki stawiające pierwsze kroki w zawodowym tenisie, ale są tez te starsze które nie łapią się do innych turniejów. Meliss pochodzi z Włoch, zajmuje 510 miejsce w rankingu. Jej rywalka 818. Meliss nie jest tutaj faworytka ale ma szansę to ugrać. W poprzednim meczu również była underdogiem z Delai. Próbuje po takim kursie

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +200
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów - Kobiety
Godzina: 17:00
Spotkanie: Miluza - ŁKS Commercecon Łódź
Typ: Liczba setów - 5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Czyli tak: 3 dzień turnieju, obie drużyny już mają w nogach dwa mecze. Miluza zagrała 6 dość łatwych setów, ŁKS 8 i raczej niełatwych. Jeżeli faworytem wg bukmacherów w polsko-francuskim pojedynku jest drużyna z Łodzi (np. w forbecie kursy 2,05-1,75) i weźmiemy pod uwagę że to trzeci mecz to ja dodaję do tego jeszcze fakt (potwierdzony) nierównej gry ŁKSu (wiem powtarzam się, ale niestety tak to wygląda), więc z tej mieszaniny wychodzi mi wyrównany mecz, w którym rozstrzygnięcie w tie-breaku jest wielce prawdopodobne. Tym bardziej, że statystyki obu ekip wyglądają podobnie (słabo). Typuję wyrównane spotkanie z rozstrzygającym tie-breakiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - UK Championship
Godzina: 15:00
Spotkanie: Junhui D. - Barret J.
Typ: handicap (-5,5) 1
Kurs: 3.10
Bukmacher: STS
Analiza:
Oglądam ten turniej od paru dni, wcześniej oglądałem Northern Ireland Open, który rozgrywany był w tej samej hali i z stwierdzam, że formuła obu tych turniejów nie do końca mi odpowiada. To, że zawodnicy z czołówki muszą stawać do pojedynków z takimi „amatorami” jest dla nich naprawdę uwłaczające. To co wczoraj rozegrał Ochoiski z Robertsonem czy Fernandez z O’Sullivanem woła o pomstę do nieba. Oczy krwawią i żal patrzeć, że czołówka musi wychodzić grać z kimś takim. Kolejny taki rywal trafił się Dingowi, który być może jest jeszcze delikatnie pod formą, ale umówmy się... takiego Curtisa-Barretta to on zmiecie z powierzchni przypuszczalnie równie szybko co opisani wyżej panowie. Ding na przełomie ostatnich dwóch miesięcy grał praktycznie cały czas z czołówką światowego snookera wychodząc z większości pojedynków zwycięsko. Barret potrafił przegrać w sierpniu ze wspomnianym wyżej Ochoiskim, który wyglądał wczoraj jakby na ten turniej trafił za karę i pierwszy raz w życiu trzymał kij w rękach. Zwycięstwo Dinga to formalność, kwestią jest tylko jego rozmiar, ja liczę, że Barret nawet nie piśnie i rozstanie rozjechany do zera.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / liga europy
Godzina 20:45
Spotkanie : Lille - AC milan
Typ : 1
Kurs : 2.52
Bukmacher :
FORTUNA
Analiza:
Sugeruje się ostatnim meczem w Mediolanie gdzie gości wygrali 0:3,
W lidze francuskiej idą jak przecinak i są tylko za PSG w ostatnim meczu u siebie rozgromili Lorient 4:0, Milan jak to Milan umi zaskoczyć, wygrywa ostatni mecz w Neapolu , lecz prawdopodobnie dziś wyjdzie bez swojego motoru czyli Ibrahimovića i nie wiem jak wygląda sytuacja z Romagnolim a to też sporą strata bez tych zawodników mogą mieć ciężko, a Lille w gazie na swoim stadionie powinno dać radę

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: St. Liege - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań over 4,5 RR
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze bez możliwości awansu do fazy pucharowej. Osobiście uważam, że Lech weźmie swoje, ale nie będzie tak łatwo jak w przypadku pierwszego meczu. Szybkie bramki i ustawiony mecz spowodował, że rzuty rożne na które stawiałem w poprzednim meczu tych drużyn nie weszły. Dziś uważam, że mecz będzie bardziej zacięty i w Belgii Lech będzie musiał się bardziej postarać. Linia 5 rożnych przez Kolejorza została pokryta w meczu z Benfica i Rangersami. Jeżeli mecz szybko nie zostanie rozstrzygnięty to myśle, że aktualne nastawienie gości na stwarzanie sobie sytuacji spowoduje nabicie 5 rożnych. Mecz z Rakowem pokazał jaka jest moc ofensywy Lecha Poznań z 2:0 wyciągnąć na 3:2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, Counter-Strike - Blast Premier Series 2020
Godzina: 16:30
Spotkanie: Liquid - MAD Lions
Typ: MAD Lions
Kurs: 2.17

Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Liquid to Amerykańska drużyna, moim zdaniem mocno przeceniana drużyna. Winratio co prawda przez ostanie 3 miesiące na poziomie 67% ale tak naprawdę wszystkie mecze grali przeciwkom innym drużynom amerykańskim, a nie ma co się oszukiwać ogólnie ameryka nigdy nie była zbyt mocna w counter-strike'a w porównaniu z resztą świata. MAD Lions z kolei mocna na papierze europejska drużyna, niestety w rzeczywistości wygląda to troszkę inaczej. Zdarzają się bardzo ładne mecze w ich wykonaniu, między innymi dwie wygrane z Fnatic 2:1, ale zdarzają się też mecze dużo gorsze np ostatnia przegrana z Fnatic 2:0, w tym meczu zagrali po prostu fatalnie. Mimo wszystko uważam, że to oni powinni być faworytem do wygrania tego meczu, Ameryka nigdy nie była w topce świata jeśli chodzi o counter-strike'a. Liquid jest jedną z lepszych drużyn w swoim regionie, ale uważam, że i tak nie powinni wygrać z mocną na papierze drużyną europejską.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: AEK - Zoria
Typ: 1 ( -1 EH)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem z LE pojedynek, który według mnie ma tylko jednego faworyta. AEk Ateny w meczu bezpośrednim podejmie Ukraiński zespół Zoria. Aktualnie gospodarze na swoim koncie mają trzy punkty i zajmują trzecie miejsce. Goście natomiast to najsłabsze ogniwo w tym zestawieniu i do tej pory nie zdołali zgromadzić ani jednego oczka. ostatni mecz obu drużyn zakończył się pogromem Greków 4-1. Zoria od początku sezonu zarówno w europejskich Pucharach jak i lidze gra naprawdę kiepsko. Dla mnie AEK dzisiaj musi zdobyć komplet punktów ponieważ jeżeli chce awansować to takie mecze jak ten są obowiązkiem. Spodziewam się dominacji od początku do końca i pewnej wygranej różnicą minimum dwóch bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna polska
Godzina: 100:7
Spotkanie: Azoty - Lubin
Typ: Akimenko powyzej 6,5 bramki
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Najlepszy strzelec azotów dzisiaj grany jest u mnie, za wiel tutaj nie ma co pisać . Azoty sa faworytem duzym w tym spoktaniu zaglebie zaczeloc so grac ale w obronie graja poach i mysle ze dzisiaj njalepszy strzelec azotów bez problemu bedzie obie radzil w rzucaniu bramek, srednio na meczu rzuca po 6 bramek wiec dzisiaj tez nie powinien miec problemu ze slabsz ao duzo dryznie. Kurs bardzo kuszacy

103
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 55,7K

kossma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Essen - Goppingen
Typ:
handicap Essen (+5,5) - Goppingen: GOPPINGEN
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiejsi goście , drużyna Frisch Auf Goppingen, po siedmiu rozegranych spotkaniach zajmuje zasłużenie wysokie piąte miejsce w tabeli. W meczach wyjazdowych pokonali wyżej notowany po zeszłym sezonie Lipsk i gładko (20:29) ekipę Nordhorn- Lingen, z którą szczypiorniści Essen przegrali u siebie, równie gładko, różnicą 7 bramek (26:33). Progres w grze Goppingen potwierdza się niskim (z wyrazną tendencją w dół) kursem na odniesienie przez nich zwycięstwa w dzisiejszym meczu (na chwilę obecną oscyluje ok. 1.18). Przyjmę jako odnośnik do mojego typu konfrontację obu drużyn z ekipą Erlangen, ponieważ w obydwu występowały w roli gospodarza a mecze rozegrano w krótkim odstępie czasu: Goppingen - Erlangen 18 października, wynik 27:27 (REMIS) i Essen - Erlangen 31 pazdziernika, wynik 20:26 (Essen przegrali różnicą 6 bramek).


100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +17
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham- Ludogorets
Typ: underground 2.5
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 dbędzie się spotkanie w Lidze Europy pomiędzy zespolami Tottmehamu i Ludogorets. Drużyna gospodarzy jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Tottenhamu będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramke ktora da im zwyciestwo. Mając na uwadze ze w weekend zagrają z Chelsea będą chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sil. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. Dla obu ekip to ważny mecz. W mojej opinii wieksze szanse na zwyciestwo maja gracze Mourinho. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to wygrana Tottnenhamu 2:0

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dundalk - Rapid Wiedeń
Typ: Rapid wygra obie połowy
Kurs:
3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W tym spotkaniu mamy zdecydowanego faworyta moim zdaniem. W poprzedniej kolejce Rapid wygrał z Dundalk u siebie 4:3 można powiedzieć, że strasznie się męczyli z Dundalk.
Jeśli Rapid marzy nadal o awansie z tej grupy to mimo, że mają póki co tylko 3 punkty to mają na to jeszcze szanse, muszą tylko dziś zgarnąć 3 punkty. Dundalk póki co 3 mecze i 3 porażki, co prawda u siebie z Molde przegrali tylko 1:2 na wyjeździe z Rapid tylko 3:4 za to Arsenal wygrał wysoko 3:0. Myślę, że obu ekip nie ma co porównywać bo liga Austriacka jest zdecydowanie mocniejsza, 2 kolejki wstecz Rapid potrafił zremisować 1:1 z Salzburg a Dundalk nie jest w najlepszej formie mimo ostatniej wygranej w swojej lidze.
Jeśli Rapid strzeli szybko bramkę to możemy oglądać mecz do 1 bramki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Liberec - Hoffenheim
Typ: gol gospodarzy
Kurs: 1.52
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Hoffen nie pozostawiło wątpliwości u siebie, gdzie wygrało 5-0, jednak na wyjazdach wygląda to już gorzej w ich przypadku. Dodatkowo Liberec cały czas ma realne szanse na awans i warunkiem są punkty z Wieśniakami na własnym boisku. Szans na to wielkich nie ma, jednak Liga Europy rządzi się swoimi prawami i tak jak w 1 meczu była wyraźna przewaga gospodarzy, tak teraz Liberec może zagrać już tylko dużo lepiej, bo gorzej się po prostu nie da. Sytuacja kadrowa po stronie Libereca bardzo dobra.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: M. Tel Aviv - Villarreal
Typ: Poniżej 1.5 gola
Kurs: 3.90
Bukmacher: ETOTO
Villarreal w pierwszym meczu przynajmniej na papierze zdeklasował rywala ale nie do końca tak było. M. Tel Aviv stworzył sobie kilka sytuacji ale brakło skuteczności. Villarreal w przeciwieństwie do swoich przeciwników mieli bardzo dużo szczęścia i świetna skuteczność w ataku bo na 6 oddanych strzałów, strzelili aż 4 gole. Gospodarze zajmują 2 miejsce w tabeli z 3 pkt przewagi na Sivassporem których dziś czeka ciężki mecz z Qarabagiem. Uwazam że dziś gospodarze mogą spróbować zagrać na remis, co wydaje się być dobrym rozwiązaniem przed kończącymi Faze grupowa meczami. Stawiam na to że mecz zakończy się wynikiem 0:0 lub którejs z drużyn uda się wbić zwycięskiego gola.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom