>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.11.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 26. Listopada

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Francja Ligue A
Spotkanie: Roanne-Le Havre
Typ:2
Kurs:3.25
Bukmacher:Marathonbet
Analiza:
Kurs przesadzony, oba zespoły prezentują się fatalnie,lecz lepsze wrażenie robi zespół Le Havre. Oba zespoły mają po dwa zwycięstwa u siebie i 5 porażek. Roanne ma problem z zdobywaniem ptk. Tylko jeden raz na siedem meczy uzyskali więcej niż 70 ptk. Ostatnio rzucali 58 i 49 ptk. Le Havre też raz się całkowicie nie popisali przegrywając u siebie z Limoges 47-74. Skład na pewno szerszy ma Le Havre, fakt że gospodarze dobrze bronią, ale tam nie ma kto ciągnąć gry. W składzie gości znajdziemy 6 amerykanów, którzy potrafią wymusić faul,a przy agresywnej obronie Roanne to nie powinno być trudne. W Roanne nikt nie przekracza średnio 10 ptk na mecz, a Thomas Charles, który zdobywał średnio 9.4 ptk odszedł z dryżyny. Do Le Havre dołączył za to Marc Saylers, który w dwóch meczach zdobył średnio 12 ptk. Hatcher, Banks i Smith rzucają ponad 11 ptk, pozostałych 5-ciu graczy też rzuca między 5-9 ptk na mecz.
Kursy przesadzone, nie powiem że gospodarze nie wygrają, ale spotykają się dwie drużyny z słabymi wynikami, gdzie skład zdecydowanie na korzyść gości. Czy własna hala jest aż tak wielkim powodem do takiego faworyzowania? wątpie..Stawiam na bardziej ofensywne Le Havre.
⛔ 100
BUKMACHER
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaChampions League
Spotkanie: Borussia Dortmund - Napoli
Typ: Borussia wygra i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,15
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jest to mecz, który ubiegłoroczny finalista MUSI wygrać, aby wyjść z grupy śmierci! Mimo, że Niemcy szczęścia w losowaniu nie mieli, to odpadnięcie z Ligi Mistrzów już po fazie grupowej było by olbrzymią porażką. Nikt jednak w Dortmundzie takiego rozwiązania nie bierze pod uwagę. Było to widoczne w dwumeczu z Arsenalem, gdzie zarówno w Londynie jak i u siebie Niemcy byli drużyną lepszą. Napoli od Arsenalu wydaje się słabsze, zatem zadanie będzie łatwiejsze.
W pierwszym meczu tych drużyn wygrało wprawdzie Napoli, ale Borusja wydawała się wtedy jeszcze nie funkcjonować na 100% możliwości. Teraz sytuacja jest inna i bardziej nerwowa, zatem podobnej wpadki być nie powinno. Dodatkowo piłkarze z Dortmundu przegrali ostatnio u siebie mecz na szczycie ligi niemieckiej z Bayernem Monachium aż 0-3. W tak krótkim czasie druga wpadka przed własną publicznością nie jest możliwa, każdy będzie chciał się zrehabilitować i zagra na 110%.
Ponadto uważam, że warto tutaj zagrać over 2,5. Borussia zawsze u siebie gra ofensywnie, a teraz gdy kontuzjowana jest cała czwórka podstawowych obrońców, będą musieli strzelić jeszcze więcej goli, licząc się z tym że mogą kilka w tym spotkaniu stracić.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów 2013/2014
Champions League 2013/2014:
Anderlecht - PSG ::: PSG (-1 HA) ::: 1,90 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik 0:5 ✅
Napoli - Dortmund ::: Obie strzelą ::: 1,61 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik 2:1 ✅
Olympiakos Piraeus - Paris SG ::: PSG ::: 2,05 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik: 1:4 ✅
PSG - Benfica ::: PSG ::: 1,80 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik: 3:0 ✅

Anderlecht - Benfica ::: Benfica ::: 2,00 ::: Bet-at-home ::: 3/10 ::: Wynik: w grze 27.11.2013

⚽ Zenit Petersburg - Atl. Madrid
Zenit Petersburg ::: 2,00 ::: Bet-at-home ::: 3/10

Atletico Madryt ma w tej grupie już &quot;100% wy******&quot; i to oni teraz rozdają karty. Zajęli 1 miejsce, mając komplet punktów. Zenit ma 5 punktów, a Porto 4. Klub z Rosji o ile chce awansować musi ten mecz wygrać by nie oglądać się na przeciwników. W ostatniej kolejce zostanie im mecz z outsiderem grupy Austrią Wiedeń. Dla Hiszpanów to będzie trudny mecz, jak dla każdego przeciwnika wybierającego się do zimnej Rosji. Motywacja, stadion, kurs, oraz same okoliczności wskazują na czystą 1. Uważam też, że do 26 listopada kursy mogą spaść nawet do granicy 1,80 ,już nie wspomnę o tym, że MarathonBet na starcie wystawił 3,50 na Zenit.
*Wczoraj pojawiła się informacja o tym, że Atletico jedzie do Rosji w nie najmocniejszym składzie. Nic dziwnego skoro mają pewne 1 miejsce. Zabraknie między innymi dwóch kluczowych snajperów Costy i Davida Villi oraz kilku innych graczy.
⛔ 100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Barcelona
Typ: Ajax strzeli
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet-at-home
Wtorkowe mecze Ligii Mistrzów zapowiadają się bardzo ciekawie, ja wybrałem ten w którym może paść dużo goli, a mianowicie Ajax - Barca. Zacznijmy od tego, że Duma Katalonii ma już prawie zapewniony awans i nie ma dużej &quot;spiny&quot; na ten mecz. Ajax natomiast ma realne szanse na drugie miejsce w grupie. Aby to osiągnąć dobrze by było zrobić niespodziankę i chociaż zremisować dziś z wyżej notowanym przeciwnikiem, a do tego potrzebne są bramki, które niewątpliwie gospodarze będą chcieli zdobyć. Ajax w ostatnim meczu ligi wygrał pewnie z Heraclesem i licze na to, że podbudowani tym zwycięstwem staną do walki z Barcą jak równy z równym, zwłaszcza że mają ppunkt straty w grupie do Milanu. Ajax skład ma dobry, wielu młodych, utalentowanych zawodników. Na koniec przypomnę że takie mecze często kończą się niespodziewanymi wynikami, dlatego też uważam że typ bardzo prawdopodobny. Pozdrawiam
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: USA, NHL
Spotkanie: St.Louis Blues -
Minnesota Wild
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja ostatnio idę za strzałem tj. dobrą
serią St. Louis, którzy naprawdę
ostatnio przynoszą zyski jak i
wygrane swojej drużyny. Gospodarze
mają
dobrą serię wygranych u siebie (na 5
meczy tylko jedna porażka i to po
dogrywce z kojotami). Minnesota już
od jakiegoś czasu męczy się na
wyjazdach, drużyna do końca nie
może sobie poradzić z presją chyba
przyjezdnych. Kursy ciągle lecą w dół
na gospodarzy, więc polecam brać
jak najszybciej. Gospodarze na
pewno będą chcieli wygrać dzisiejsze
spotkanie, wątpię aby drużyna z
Minnesoty dała radę drużynie
Hitchcock&#39;a w takiej formie jaką
prezentują obecnie. Ostatnie
spotkanie gospodarzy z Dallas było
naprawdę świetne dla Oshie&#39;go,
który rozegrał bardzo dobry mecz
moim zdaniem. Niestety nie będę
oglądał spotkania z Minnesotą, ale
liczę na to, że zagrają tak pięknie
jak z Dallas (gdzie poradzili sobie na
swojej tafli aż 6 do 1).
Polecam bardzo serdecznie.

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 270,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowenia ( Prva Liga )
Spotkanie: Publicum Celje - Gorica
Typ: 1
Kurs: 2.75
Data: 26.11.2013
Godz: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam an mecz osiemnastej kolejki słoweńskiej Prva Ligi.
Mecz który wybrałem to Publicum Celje przeciwko Gorica.
Publicum Celje rozegrało w lidze siedemnaście meczy w których zdobyło dwadzieścia jeden punktów po sześciu zwycięstwach, trzech remisach oraz ośmiu porażkach i zajmują ósme miejsce w tabeli, bilans bramek 16-25.
Gorica zdobyła dwadzieścia sześć punktów w swoich siedemnastu meczach po siedmiu zwycięstwach, pięciu remisach oraz pięciu porażkach co plasuje ich na piątym miejscu w lidze, bilans bramek 30-18.
Gospodarze u siebie zagrali osiem razy i zdobyli trzynaście punktów po czterech wygranych, jednym remisie oraz trzech przegranych, bilans bramek u siebie 8-8.
Goście zdobyli na wyjazdach dziesięć punktów w ośmiu meczach po dwóch wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek 10-9.
W tym meczu można się spodziewać dużo walki i wyrównanego spotkania-ja jednak stawiam na zwycięstwo gospodarzy którzy na ostatnie pięć meczy u siebie wygrali cztery w tym z bardzo silnym Mariborem a Gorica nie jest tak skuteczna na wyjazdach jak u siebie i ten mecz przegra
⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina -piłka nożna, Liga Mistrzów
2013.11.26, godz. 20-45
Spotkanie: Steaua Bucharest - Schalke
Typ: Schalke
Kurs: 2,05
buk: bet365
Analiza:
Piąta kolejka Ligi Mistrzów, czyli decydujące juz mecze w walce o awans do fazy pucharowej. na tapetę biorę spotkanie rumuńskiej Steaua i niemieckiego Schalke. Gospodarze po czterech meczach zaliczyli zaledwie dwa punkty po meczach z Basel. Szczerze powiedziawszy w meczu w Szwajcarii nie dawałem Rumunom wiekszych szans, a tak naprawde to byli bliski wywiezienia kompletu punktów, tyle ze gola stracili w doliczonym czasie gry. Nie zmienia to faktu że szans na wyjscie z grupy nawet do Ligi Europy praktycznie nie ma, bowiem dwa ostate mecze to konfrontaje z faworytami grupy, czyli Schalke właśnie i Chelsea. Zdobycie choćby punktu w tych meczach wydaje sie praktycznie niemożliwe gdy spojrzy sie na wyniki pierwszych meczy z tymi rywalami. Schalke wygrało pierwszy mecz 3-0, a Chelsea 4-0. Te wyniki jesno daja do zrozumienia jaka jest róznica miedzy ligą rumuńska a czołowymi ligami na Starym Kontynencie. Schalke od kilku lat próbuje coś osiągnąc na arenie miedzynardowej, jednak bez specjalnie jakichs sukcesów. W tym roku może wkoncu inaczej. Wyjście z grupy jest juz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dzis wygrać z Rumunami by w ostatniej kolejce nie przegrać z Basel i cieszyc sie z drugiego miejsca. Możliwe ze juz we wtorek niemiecki zespół bedzie swietował awans, bo całkiem realne jest to że Chelsea zrewanżuje sie Szwajcarom za porazkę w Londynie. Schalke to grający ofensywnie zespół. Nie dziwi to bo z przodu sa tacy gracze jak Farfan, Draxler, Huntelaar i pozyskany latem z Milanu Boateng. To spory potencjał, ktory juz niejednokrotnie juz był wykorzystywany. Co prawda zdarzały sie porażki i to dokliwe (z Chelsea dwa razy po 0-3, z Bayernem 0-4, z Borussia 1-3), ale akurat z tymi ekipami to nie dziwi (tylko rozmiary mogą trochę martwić). Ale poziom gry Rumunów jest daleki od potencjałów tych zespołów. Blizej im juz raczej do takich zespołów jak Brema, Hertha czy Mainz, a te ekipy nie miały wiele do powiedzenia z niebieskimi. Moim zdaniem zespół z Gelsenkirchen juz we wtorkowy wieczór bedzie cieszył sie z awansu przy dobrym układzie gier. Stawiam na zwyciestwo Schalke 2/3-0
⛔ 100
 
Q 7

qeer

Użytkownik
Spurs -7,5 @ Marathonbet
Kurs: 1,60
Dzisiejszej nocy zagrają San Antonio Spurs-New Orleans Pelicans. Gospodarze są faworytami tego spotkania od 2011 roku nie przegrali spotkania z Pelicans. San Antonio Spurs jest solidnym i pewnym co do swoich możliwości zespołem. Sezon ten rozpoczęli fantastycznie na 13 spotkań tylko 1 porażka. Co do gości są zespołem niejakim zajmują 12 miejsce w tabeli wygrywają co drugie spotkanie. W końcu po trzeciej wygranej pora na ciężkiego przeciwnika który w każdym elemencie gry jest lepszy i który jest nie zwyciężony na własnym terenie dlatego mój typ to San Antonio Spurs -7,5
Napisałem to by mieć 10 postów i móc pisać priv
⛔ 100
BUKMACHER
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Spotkanie : Zenit - Atletico
Typ : BTS ? TAK
Kurs : 1.80
Bukmacher : eXpekt
Analiza: Miałem ogromne problemy z zalogowaniem się tu na forum i widzę że kolega @AKA SHAKAL mnie z typem odnośnie Zenitu wyprzedził, lecz chciałbym tu coś dopowiedzieć. Pewnie będę tu jedynym z takim typem odnośnie tego meczu ale zaryzykuje. Przeanalizowałem formę Zenitu wedle własnych kryteriów i zagram w stronę Atletico mimo wszystko. Informacje na jakie natrafiłem są skazujące mnie na porażkę bo drużyna z Hiszpanii bez takiej elity jak :
napastnik Diego Costa oraz imponujące 14/14, obrońca Filipe Luis 12/0, obrońca Godin 12/0, pomocnik Tiago 9/2, napastnik David Villa 14/8, pomocnik Arda Turan 11/1, napastnik Baptistao 5/0, oraz pomocnik Mario Suarez 7/0. Podkreślam że to są dzisiejsze informacje i do samego gwizdka czy oficjalnego podania składów może się wiele wydarzyć &amp; możecie mieć mój typ w ( Y ) !
Jeśli chodzi o Zenit to również w sieci i w swoich źródłach szukałem i na chwile obecną wiem w 50/50 że gospodarze tego meczu zagrają bez bramkarza Vyacheslav Malafeev 0/0, pomocnik Danny 15/10 oraz obrońca Cristian Ansaldi 5/1. Obrońca Aleksandr Anyukov 7/0 nie jest pewny swojego występu, a do składu wracają obrońca Lombaerts 15/0, pomocnik Shirokov 9/5, napastnik Kerzhakov 11/4, pomocnik Shatov 11/3 i pomocnik Bystrov 13/0.
Sprawa wygląda tak : Zenit ma nie wielkie osłabienie w składzie, wracają do drużyny kluczowi gracze, goście są poważnie osłabieni bo są pewni swojego awansu tak więc trener ich oszczędzi w tym meczu.

Drużynie Atletico depcze po pietach Real, tak więc następny mecz z niewymagającym rywalem jakim jest Elche na wyjeździe wypadałoby wygrać, a do tego jest niezbędny skład w komplecie ! Atletico goni Barce i bardzo mnie to cieszy, a ostatni swój mecz przeciwko Getafe to brak mi słów ! Przejdźmy do gospodarzy tego spotkania, mianowicie Zenit u Ruskich w lidze ma pierwsze miejsce, co prawda czuje oddech na swoich plecach drużyny Lokomotiv Moskva. Ostatnie pięć spotkań w bardzo fajny sposób pokazuje aktualną formę Zenitu :

W pucharze przegrana z drużyną z 2 dywizji, co prawda po samobójczym golu i po rzucie karnym ale różnica tych lig i poziomu jest ogromna ! Ostatni mecz to przegrana przeciwko Rustov (9 miejsce w tabeli). Wygrywając ten mecz z Atletico na własnym boisku, przy wsparciu kibiców, odskoczą drużynie Porto &quot;nadal&quot; na 1 pkt bo Portowcy podejmują u siebie słabą Austrię Wiedeń, tak więc w tym meczu widzę 3 pkt dla Porto. Na pewno ogromna mobilizacja jest w drużynie Zenitu w tym meczu lecz ja nie skreślę tylko dlatego drużyny Atletico !
Poziom nawet najgorszej drużyny Primera Division przewyższa najlepszą drużynę ligi ruskich !
Jestem bardzo ciekawy jaką 11-stke wystawi Diego Pablo Simeone, ale nawet jego najmniej doświadczeni gracze w tym meczu wg. mnie pokażą klasę i zaangażowanie !
Pozdrawiam / emoboy !
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
LM p/n
Bor.Dortm-Napoli
typ obie strzelą
kurs 1,57
buk-bwin
Kurs marny, szału nie ma.Wszystko przemawia jednak za bramkami z obu stron.Lewandowski i spółka muszą ten mecz wygrać.Zajmują 3 miejsce w grupie zaArsenalem i Napoli.Włosi nie mogą odpuścić tego meczu również/mają 9pkt,a NIemcy6./W przypadku przegranej zrównają się punktami.Mecz we Włoszech wygrali gospodarze 2-1.Callejon,Hamsik,Insigne,Higuain,Zuniga to nie są chłopcy do bicia i w pierwszym meczu pokazali na co ich stać.Ostatnie mecze w swoich ligach obie drużyny przegrały/Dortmund nawet0-3,ale z Monachijczykami/dowodzi to ,ze się przygotowują do LM.Bukmacherzy wyrażnie faworyzują Niemców,ale przeciwników na pewno stać na strzelenie gola.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
FC Basel - Chelsea FC
1X2
Typ: Chelsea FC
Kurs: 1.85
Bwin
Analiza:
Zawodnicy ze Stamford Bridge w pierwszej serii spotkań tej edycji Ligi Mistrzów wręcz sensacyjnie przegrali na swoim terenie z FC Basel. Nadszedł czas na wzięcie rewanżu za tamtą porażkę. Chelsea po tej porażce wygrała wszystkie trzy mecze i jest praktycznie pewna awansu z pierwszego miejsca.
Tymczasem zawodnicy Murata Yakina cały czas walczą o 2. lokatę w tej grupie. Szwajcarzy muszą postarać się zdobyć w meczu z „The Blues” minimum jeden punkt.
W rozgrywkach ligowych zawodnicy Murata Yakina ostatnio rywalizowali z Aaarau. Mecz zakończył się remisem 1-1. Obecnie piłkarze ze Stadionu im. Świętego Jakuba zajmują 1. miejsce w lidze. Po 14. seriach gier mają na swoim ligowym koncie 27 punktów (7-6-1).
Londyńczycy mają świetny bilans bramkowy w LM, 11 strzelonych i dwie stracone bramki, ciężko Szwajcarom będzie zagrozić bramce Cecha.
Stawiam na czysty win The Blues, jest to lepszy zespół, który ma znakomitych zawodników, a póki co w obecnej edycji LM idzie im bardzo dobrze, więc nie powinni jutro sprawić zawodu swoim fanom. Na pewno są podbudowani ostatnim zwycięstwem w lidze nad West Hamem i żądni rewanżu za porażkę w pierwszym meczu LM.
⛔ 100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Spotkanie : Celtic vs AC Milan
Typ : 1 DNB
Kurs : 2,15
Bukmacher : BWIN
Analiza:

Mecz ostatniej szansy dla drużyny ze Szkocji, pomimo tego, że zamykają tabele jednak nie odstają od reszty, głównie gdy grają na własnym boisku, wygrana z Ajaxem i minimalna porażka z Barcelona, która niemiłosiernie się meczyła i nie miała zbyt wiele okazji do strzelenia bramek. Na wyjeździe porażka tylko 1:0 z Ajaxem i w samej koncówce porażka z Milanem. Milan na wyjeździe uratował w 94 minucie remis z Ajaxem udało im się zremisować u siebie też z Barceloną. Milan nie jest w tym sezonie jakąś drużyną której mozna sie bać, w lidze zawodzą na całej linii zajmują 13 miejsce a ostatni mecz o punkty wygrali 19 października. Można tutaj doszukać się niespodzianki. W Celticu zabraknie: Matthews(d 8/1/ Nie gra od 05.10.2013) Mouyokolo(d 1/0/ Nie gra od 31.08.2013) oraz Forrets(m 6/2/ Nie gra od 09.11.2013). W drużynie z Mediolanu zabraknie Amelia(gk 0/0) obrońcy Mexes(d 8/1/ Nie gra od 10.11.2013), De Sciglio(d 1/0/ Nie gra od 30.10.2013) i Zaccardo(d 5/0/ Nie gra od 10.11.2013) pomocnik Muntari(m 11/3/ Grał w ostatnim meczu) i napastnicy El Shaarawy(f 2/0) i Pazzini(f 0/0).
Prawodopodobne Jedenstaki:
Celtic: Forster – Lustig, van Dijk, Ambrose, Izaguirre –Ledley, Mulgrew – Brown, Commons, Samaras – Stokes
AC Milan: Abbiati – Abate, Zapata, Bonera, Emanuelson – Poli, de Jong, Montolivo – Kaka – Robinho, Balotelli
⛔ 100
 
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie ???? ortmund - Napoli
Typ:2
Kurs: 5.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Finaliści poprzedniej edycji tych prestiżowych rozgrywek znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji po ostatniej domowej porażce z Arsenalem (0:1). BVB po czterech kolejkach zajmuje dopiero trzecią pozycję w grupie F, mając trzy punkty mniej niż dwa czołowe zespoły. Wystarczy więc, że Włosi wywiozą z Signal Iduna Park jeden punkt i po raz drugi w ciągu trzech lat zagrają w Lidze Mistrzów na wiosnę.
Z tym zadaniem piłkarze Napoli w teorii powinni sobie poradzić, bowiem ostatnie tygodnie nie były szczęśliwe dla Dortmundu. Plaga kontuzji, trzy porażki pod rząd i utrata pozycji wicelidera Bundesligi – to wystarczające powody, by kibice płytkiej wiary przekreślili zespół Jürgena Kloppa na straty w starciu z Włochami.
Partenopei jednak również mają swoje kłopoty. Po raz pierwszy w sezonie przegrali dwa mecze z rzędu (z Juventusem 0:3 i Parmą 0:1), a ponadto kontuzji stopy nabawił się największy gwiazdor Marek Hamsik. Zagrać nie mogą także Camilo Zuniga i Giandomenico Mesto.
Oczywiście to drobiazg wobec problemów kadrowych, z jakimi zmagają się w Dortmundzie. Przeciwko Bayernowi (0:3) Klopp nie mógł wystawić żadnego z podstawowych obrońców. Przewlekłe urazy załapali Mats Hummels i Neven Subotić, kontuzja znowu dopadła Marcela Schmelzera, a Łukasz Piszczek choć wrócił do gry, to na pewno nie jest gotowy na wysiłek trwający 90 minut. To jednak nie koniec. Z urazami zmagają się także środkowi pomocnicy: Sebastian Kehl i Ilkay Gündogan. Drugiego z nich na pewno nie zobaczymy na murawie, pierwszy ma na to pewne szanse.
W pierwszej kolejce Napoli pokonało u siebie po nerwowym meczu Borussią 2:1 po bramkach Gonzalo Higuaina i Lorenzo Insigne (dla gospodarzy) oraz samobójczym trafieniu Camilo Zunigi (dla gości). Było to pierwsze starcie obu tych drużyn. Napoli dwa razy w historii wywiozło remis z Niemiec, ale nigdy nie zdołało wygrać w tym kraju.

Dla Mniej Odważnych X ;)
Klik Dzięki ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Siatkówka
Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski -9,5 pkt
1,85
WilliamHill
Analiza :
Czarni wciąż grają bardzo nierówno. Neroj nie jest rozgrywającym na miare ekstraklasy. W tym zespole potrzebny jest regularny sypacz, który nie kombinuje w złym tego słowa znaczeniu.
Przyjezdni z Jastrzębia zaliczani są do ścisłej czołówki w lidze, aktualnie zajmują 3 miejsce w tabeli, a Skra depcze im po piętach.
Gracze formatu Kubiaka, Łasko, Gierczyńskiego i tak dalej i tak dalej nie będą mieli problemu z wypracowaniem sobie przewagi na trudnym mogłoby się wydawać terenie.
Hala w Radomiu jest mała, tutaj zadecyduje siła ognia na siatce bo nie za bardzo jest gdzie bronić, a w tym elemencie przewagę mają przyjezdni.
Różnicę zrobi doświadczenie i rozgrywającego. Stary siatkarski lis Masny od lat gra kapitalnie mimo niezbyt pokaźnych warunków fizycznych.
Stawiam na 3:1 albo 3:0 dla gości.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mati0ns 2

mati0ns

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Niemcy Liga
Spotkanie: Kölner Haie - Eisbären Berlin
Typ:1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wtorek, mecze ligi mistrzów zajęte w takim razie wybrałem niemiecką ligę hokeja w i mecz lidera z ósmą drużyną tabeli. Zaskoczył mnie kurs prawie 2 a mianowicie dlatego, że Koln odniosło w ostatnim meczu niespodziewaną porażkę (po rzutach karnych). Obecnie prezentują stabilną formę, która mam nadzieje pozwoli im wygrać.
Zaskakujące jest to, że w spotkaniach rozgrywanych między tymi drużynami 6 razy wygrała drużyna ze stolicy Niemiec. Gospodarze będą chcieli udowodnić, że w tym spotkaniu stać ich na wygraną i odniosą sukces.
✅ 95
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Dyscyplina: Eurocup, basket
Spotkanie: Paris Levallois-Cimberio Varese
Typ: 1handicap (-1,5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Varese ogórki w tym roku, 6 spotkań bez zwycięstwa, to nie te Varese z poprzedniego roku, w którym wywalczyli awans do Euroleague lecz odrzucili grę na najwyższym szczeblu europejskiej koszykówki z powodu problemów finansowych i w Eurocup grają bo...muszą. Varese musi sie napewno ogarnąć napierw w lidze. Dziś przegrają ponownie. Paris to też słabiutka drużyna ale jutro ogarnie z powodów wyżej napisanych. Polecam!
kiepska analiza
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka nożna Liga Mistrzów
Ajax-Barcelona
BTS
1,72
Bet365
Zbliżająca się 5 kolejka LM zapowiada się bardzo interesująco. Ja wybrałem spotkanie, które zostanie rozegrane w Amsterdamie. Ajax aby zachować szansę na wyjście z grupy musi to spotkanie wygrać natomiast gracze Barcelony zapewnili sobie awans w poprzedniej kolejce. Holendrzy wyjdą na boisko mocno zmobilizowani gdyż Barcelona przyjedzie mocno osłabiona szczególnie w formacji defensywnej. Zabraknie Alvesa, Adriano, Alby i Valdesa no i nie zagra również Messi. Liczę tutaj na strzelenie bramki przez Ajax ponieważ w obu spotkaniach u siebie w tej edycji ta sztuka im się udała, a w lidze tylko 2 razy nie zdobyli gola będąc gospodarzem. Natomiast z drugiej strony naprzeciw Ajaxu staje drużyna, która jest o klase lepsza mimo swoich osłabień i zmiennicy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Myślę, że w tym spotkaniu zobaczymy kilka bramek strzelonych przez obie ekipy. Powodzenia.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Eurocup, basket
Spotkanie: Spirou Charleroi - Cedevita
Typ: Cedevita (-5,5)
Kurs: 1.82
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po wygraniu czterech meczów z rzędu , dwa w Eurocup i dwa w Adriatic League , w siódmej rundzie Eurocup Cedevita zagra w Charleroi, ostatniej drużyny z grupy B. Drużyna gospodarzy już pozbawiła się praktycznie udziału w następnej rundzie w przeciwieństwie do drużyny gości gdzie liderują w tej grupie i na pewno dzisiaj będą chcieli umocnić swoją pozycję. Trener Cedevity Jasmin Repesa zdaje sobie z powagi sytuacji i nie ma mowy o jakimkolwiek lekceważeniu przeciwnika. Chcą podtrzymać dobra passę i zagrać równe i dobre spotkanie, uniemożliwiając przeciwnikom zbiórki ofensywne co w meczu z Olimpiją nie funkcjonowało. Przy takiej mobilizacji o wynik raczej można być spokojnym i handi jak najbardziej pobieram, bo atuty czysto koszykarskie po stronie gości. Powodzenia
✅ 82
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia League Two
Spotkanie: Morecambe-York
Typ: over 2,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Dawno już nie grałem na tego typu zakłady (over/under) ale dzisiaj skusiły mnie dwa fakty. Po pierwsze bardzo fajne statystyki, obie ekipy na 17 spotkań ligowych mają dziesięć meczy gdzie padło więcej niż 2 bramki. 3 ostatnie spotkań po między tymi drużynami też zakończyły się &quot;overkiem&quot; Dodatkowo obie ekipy grają bardzo źle w defensywie przez co notorycznie w ostatnich meczach tracą po 2-3 bramki z tym że York w porównaniu do Morecamby potrafią też strzelać. Dzisiaj liczę na to że i Morecambe się przełamie ( i tu drugi fakt ) gdyż York będzie miał dość spore braki w defensywie braknie Parslow ( obrona 13/0), Smitha ( obrona 9/0) i podstawowego bramkarza Ingham ( 16/0) plus do tego napastnika Bowmana ( 13/4) . Czyli Morecambe powinno w końcu coś zagonić do siatki przeciwnika. Czy York strzeli to też raczej pewne bo gospodarze u siebie ostatni raz zachowali czyste konto w sierpniu a i Oni dzisiaj mają brak w defensywie w postaci Wright ( obrona 16/0). I zagrał bym tu typ na BTS lecz kurs mało atrakcyjny. Osłabione bloki defensywne które nawet w pełnej kadrze zawodzą dzisiaj powinny zagwarantować over 2,5.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom