>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy dnia - 26.11.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
V 23

vegeta20

Użytkownik
Piłka nożna 3 Bundesliga
26.11.2011 14:00
Arminia Bielfield - Babelsberg 03
typ: 2
kurs: 4,16
buk:pinnacle Sports
Analiza:
Już dzis o godzinie 14.00 17 team-Arminia Bielfield(16 punktow)3 bundesligi podejmie na własnym boisku 14 drużyne ligi-Babelsberg 03(21 punktów).W tym spotkaniu moim zdaniem niema wyraźnego faworyta obie drózyny reprezentuja zbliżony poziom wiec czemu nie zaryzykowac i nie postawic na gosci któzy nie przegrali od 3 spotkan?Gospodaze na własnym boisku zanotowali do tej pory 2 zwyciestwa 1 remis i az 5 porażek przy stosunku 6:10 a wiec reprezentuja sie raczej słabo zas goscie na wyjazdach reprezentuja sie bardzo przyzwoicie wygrywajac 2 razy az 4 remisujac i przegrywając 2 razy przy stosunku 11:11.A wiec moim zdaniem kurs warty ryzyka gdyz tak jak mówie w tym spotkaniu niema faworyta i goscie moga pokusic sie spokojnie o wygrana powodzenia!!!
⛔ 100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Spotkanie: Sint-Truiden - OH Leuven
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Sint-Truiden jest jedynym zespołem w belgijskiej ekstraklasie bez zwycięstwa na własnym boisku, ale nie gra aż tak źle, jak wskazywałyby na to statystyki. Przede wszystkim miał do tej pory w domowych spotkaniach bardzo trudnych rywali, a mimo to każdemu z nich stawił solidny opór (3:3 z FC Brugge, 3:4 z Genk, pechowe 3:4 z Gent mimo prowadzenia 2:0 i 3:2, a ostatnio 1:1 ze Standardem). Na koniec rundy ekipa Frankyego vand der Elsta ma dwóch rywali absolutnie w swoim zasięgu - beniaminków z Leuven i Mons, szansa na odbicie się od dna tabeli (obecnie Sint-Truiden zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, zaledwie 7 punktów) jest więc niepowtarzalna. Tym bardziej, że mają w swoich szeregach wicekróla strzelców rozgrywek Irańczyka Rezę Ghoochannejhada (9 goli w tym sezonie).
Leuven z kolei zaczęło sezon nieźle (wygrało nawet z Anderlechtem), ale ostatnio dołuje. Na osiem ostatnich ligowych spotkań wygrali tylko raz (3:2 z Beerschot). Bilans wyjazdowy fatalny - 1-0-6 (gole 4:16). Ostatnio &quot;przełamało&quot; się na nich nawet słabe Lierse wygrywając 3:1.
H2H na korzyść Sint-Truiden. Mamy dwa spotkania rozegrane pomiędzy tymi zespołami, oba w 2008 roku w drugiej lidze. Najpierw w Leuven zwycięstwo gości 3:1, potem w Sint-Truiden wygrana gospodarzy 1:0.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Ekstraklasa, Polska
spotkanie: Górnik Zabrze- Zagłębie Lubin
typ: over 1.5
kurs: 1.42
buk: bwin
analiza:
Przed nami ciekawy mecz 15. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Górnik Zabrze na swoim stadionie podejmie Zagłębie Lubin. Faworytem bukmacherów jest gospodarz, ale według mnie każda drużyna może wygrać, obu ekipom zależy na 3 punktach, więc typowałbym jakiegoś over`a, tu w tym wypadku nie będę ryzykował postawię powyżej 1.5.
Jak już wspomniałem sytuacja obu drużyn w tabeli jest nieciekawa, co prawda Górnik jest o 5 miejsc wyżej, zajmując 10 miejsce, podczas gdy Zagłębie jest w strefie spadkowej, a mianowicie na miejscu 15. Biorąc pod uwagę fakt, że Zabrzanie nie grają najlepiej w roli gospodarza, a Zagłębie na wyjazdach zdobyło tylko 1 pkt, widzę dwie drogi. Pierwsza to dominacja Górnika, wygrana minimum 2:0, natomiast druga zażarta walka do ostatniego gwizdka, rezultat remisowy, np. 1:1. Uważam, że nie należy Lubinian stawiać z góry na przegranej pozycji, bo mogą sprawić niemiła niespodziankę rywalom. Początek o godzinie 15:45.
✅ 42
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Nizhny Novgorod - Astana Tigers
Data: 26.11.11r 16:15
Typ: 2
Kurs: 3.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na dzień dzisiejszy wybrałem typ z ligi VTB, w której to zagrają ze sobą zespoły Niżnego Nowogrodu oraz Astany Tigers. Bukmacherzy w roli faworyta upatrują tutaj gospodarzy, jednak ja stawiam w tym meczu, iż szanse obydwu drużyn są równe i wynoszą 50/50. Kurs bardzo zachęcający do zagrania i ja właśnie to robię. Astana, czyli mój dzisiejszy faworyt w lidze radzi sobie średnio. Najpierw przegrali na wyjeździe w Kazaniu z Unicsem 63:77, następnie wygrali u siebie z Żalgirisem 86:78. Później przegrali we własnej hali 73:83 VEF, aby później także u siebie zdecydowanie pokonać Kalev 92:72. W ostatnim meczu przegrali w Moskwie z Khimki 66:85. Jak widać nie jest to drużyna aspirująca do miejsca w czołówce tabeli, jednak gra swoje i dzisiaj ma szanse wygrać ten mecz. W ich składzie, największymi &quot;armatami&quot; są: Rawle Marshall, Jerry Johnson, Eric Williams, Branco Cvetcovic, Goran Cakic. Nizhny Novgorod w ostatniej kolejce rozbił u siebie VEF Rygę, wygrywając we własnej hali 102:88. Największy wpływ na to zwycięstwo mieli: Polak Michał Ignerski, Ernest Bremer, Ivan Nelyubov, Protic Nemanja, Artem Yakovenko oraz grający całe spotkanie Ivan Paunic. Mieli fantastyczną skuteczność swoich rzutów, jednak ta skuteczność przychodzi i odchodzi, więc nie jest powiedziane, że dzisiaj będzie tak samo, a co ja już to wykluczam. Nizhny Novgorod do tej pory zdołało wygrać z VEF Ryga 102:88, Żalrisiem 92:86 oraz przegrali u siebie z Budweldnikiem 78:79, z Krasne Krylią 70:75,a także z Unicsem w Kazaniu 57:83. Statystyki są na pograniczu i będzie liczyć się forma dnia, a ja zaryzykuję i postawię na Astanę.
✅ 277
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 0

iwan93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
Spotkanie: Rayo Vallaceno - Valencia
Typ: 2
Buk: Bwin
Analiza: Dzis o 18 w hiszpanskiej Primera Division odbędzie się mecz inaugurujący 13 kolejkę. Na madryckim boisku wybiegną naprzeciw siebie piłkarze Rayo Vallaceno oraz Valencii. Valencia ostatnio dobrze się spisuje, jest w gazie. Mogą o tym świadczyć ich wyniki. Przegrana z Realem Madryt 2:3 (ale spokojnie mógł być remis, lub nawet wygrana Valencii), ale wiadomo że przy aktualnej formie Realu trudno im stawić czoła. Valencii świetnie się to udało_Ostatnia deklasacja w LM : 7:0 z Genk. Na wyjeździe wygrali oni z rewelacją rozgrywek - Levante ???? . Valencia zajmuje 3 miejsce w tabeli z 24 punktami i mają tylko 4 punkty straty do Barcelony. Gdyby Barcelonie noga się powinęła w dzisiejszym meczu z Getafe, Valencia miała by tylko 1 punkt straty, więc jest o co grać.
Vallaceno - pozycja 10 i typowy średniak ligowy. Przegrana z Villareal bez formy 2:0 jakoś nie przekonuje mnie do ich gry.
Bilans Vallaceno 5 meczy u siebie to: 2-1-2 (0:1 z Espanyolem, 1:2 z Levante, 0:0 z Saragossą) więc słabo.
Bilans Valencii na wyjezdzie 3-1-1 (przegrali z Sevillą 0:1 i remis z Mallorcą 0:0 a wygrali z Levante 0 :2, Saragossą 0:1 i Gijonem 0:1 )

Nie spodziewam się w tym meczu gradu goli ale sądzę że po 90 minutach na tablicy będzie widniał wynik 0:1, 1:2.


brak kursu
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry - NB I

Mecz: Debreceni VSC vs Zalaegerszegi TE (Dodatkowa suma goli)
Typ: Powyżej 3,5
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
O 15.00 dojdzie do ciekawego pojedynku w lidze węgierskiej. Lider tabeli - Debreceni VSC podejmuje u siebie ostatnią drużynę ligi - Zalaegerszegi TE. Gospodarze do tej pory na koncie mają 11 zwycięstw i 5 remisów. W ostatniej kolejce był jeden z nich, dlatego złość piłkarska zapewne da się dzisiaj we znaki &quot;czerwonej latarni&quot; ligi. Debreceni VSC nie zrobił dobrego wrażenia ostatnio remisując z 9 drużyną 0:0. Ale Debrecen to 2 różne drużyny: inna w domu, inna na wyjazdach. U siebie 7 zwycięstw i 1 remis. Wyjazdy - 4 wygrane, 4 remisy. Jest to ostatni mecz przed przerwą w lidze, tym bardziej na dzisiaj działa będą przygotowane. Jest to również szansa na odskok w tabeli goniącej ich drużynie - Gyori ETO FC. Goście po 16 kolejce mają na kocie zaledwie 6 punktów (6 remisów, 10 porażek). Ich siła ofensywna jest słaba, aczkolwiek jednego gola są w stanie ukuć. Debrecen u siebie na 8 meczów 4 razy miał overy 3,5. Goście aż 5 razy. Stawiam 3:1 lub 4:1. Kurs naprawdę zachęca. Polecam
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
Spotkanie : Cercle Brugge-Lokeren
Dyscyplina: Belgia Jupiler League
Typ:1
Kurs:2,00
Bukmacher :


Analiza:
Dzisiejszego dnia o godzinie 20.00 w Belgii zostanie rozegrane spotkanie miedzy Cercle Brugge-Lokeren. Moim faworytem jest tutaj drużyna gospodarzy która po 14 spotkaniach znajduje się na 4 pozycji z 26 punktami. U siebie ta drużyna spisuję się bardzo dobrze na 7 meczy 4 wygranych i 3 remis. Lokeren po 14 spotkaniach znajduję się na 10 pozycji w tabeli z 16 punktami na koncie. Lokeren na wyjazdach spisuje się przeciętnie ma 3 zwycięstwa 2 remisy i 2 porażki. W ostatnich 5 meczach 2 wygrywali 2 razy remisowali i 1 razy oddawali punkty drużynom przeciwnym. Sądzę że w tym meczu Cercle Brugge dopnie swego i pokonają gości oraz wrócą na 3 miejsce które mieli przed wczorajszym spotkaniem Standardu z Mechelen.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna
Spotkanie Górnik-Zagłębie
Typ - Górnik 1 golem
Kurs- 4.10
Buk - Betsson
Analiza ???? zis o godzinie 15:45 odbędzie się kolejne spotkanie o mistrzostwo polskiej ekstraklasy piłkarskiej. Naturalnie faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy który ostatnio pokazuje bardzo nierównomierną formę. Co prawda w ostatnim spotkaniu na własnym stadionie wygrał 2:0 z Jagiellonia i myślę że w tym spotkaniu też ma szanse pokusić się o wygraną tym bardziej ze zespół Zagłębia nie jest ostatnio w wysokiej formie pomimo tego że wygral swoje spotkanie z ekipa Polonii Warszawa. Myślę że mecz bedzie wyrównany z delikatnym wskazaniem na ekipę gospodarzy którzy przynajmniej na własnym stadionie będzie powinni sobie poradzić i wskoczyć w pierwsza dziesiątkę polskiej ekstraklasy. Stawiam na dokładny wynik 1;0.
⛔ 100
 
G 5

grubciu93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Norwich - QPR
Typ : 1/1 (HT/FT)
Kurs : 3,60
Buk : bet365
Analiza :
Z dzisiejszych spotkań wybrałem spotkanie w ramach Premier League między dwoma podobnymi siłowo drużynami, a przynajmniej podobnie spisującymi się. Myślę, że Norwich zdoła wygrać bez problemu ten mecz, a pomoże im w tym atut własnego boiska. Ostatnia niewielka przegrana z Arsenalem, zaledwie jednobramkowa pokazała, iż potrafią grać dobry furbol. Pomimo, że są niżej w tabeli od QPR, to w meczach u siebie potrafią wygrywać. 2 z 2 wygranych meczy kończyły się właśnie w statystyce 1/1, stąd mój typ.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 0

grubi93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Mecz : Real Madrid Atletico Madrid
Typ : 1/1 (HT/FT)
Kurs : 1,55
Buk : Bet365
Analiza :

Dziś dojdzie do spotkania derbowego na Santiago Bernabeu. Moim zdaniem faworyt jest jeden - drużyna &quot;Królewskich&quot;. Atletico zajmuje obecnie 9 pozycję w Premiera Division i odgrywa raczej rolę typowego średniaka tamtejszej ligi. Real natomiast nie może pozwolić sobie na utratę jakichkolwiek punktów jeśli chce walczyć o mistrzostwo. Biorąc pod uwagę, że Barcelona ma stosunkowo łatwy mecz z Getafe, Królewscy na pewno będą starali się wysoko wygrać to spotkanie.
⛔ 100
 
piratus 0

piratus

Użytkownik
Spotkanie : Arsenal - Fulham
Dyscyplina: Premier League
Typ:Handicap meczowy Arsenal(-1)
Kurs:2,30
Bukmacher : William Hill
W dniu dzisiejszym o godz.18:30 odbądzie się mecz Arsenal vs. Fulham.
Z tego co mi wiadomo Arsenal jest w gazie i nie ma problemów z nowymi kontuzjami,jeśli wygrają to spotkanie mają szansę wskoczyć na wyższe miejsce w tabeli przed Liverpool, który czeka ciężki mecz z Man City. Z drugiej flanki Fulham nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie, obecnie zajmuje 16 miejsce w tabeli. Na domiar złego dzisiaj zagrają bez kilku podstawowych graczy takich jak Damien Duff, Stephen Kelly, Steve Sidwell, Zdenek Grygera, Orlando Sa i Simon Davies.
Van Persie jest w mega formie - w 29 spotkaniach Premier League strzelił 31 goli, w ostatnich 4 spotkaniach w domu strzelił 7 bramek. Niedawno, bo 5 Listopada grali na swoim terenie z WBA, wygrali 3:0. Wydaje mi się dość prawdopodobne, że Arsenal wygra 2:0 lub 3:0 dlatego stawiam na Arsenal z handicapem.
Pozdro
.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Górnik Z. - Zagłębie Lubin
Typ - bramkowy remis
Kurs - 4.65
Buk - Betsson
Analiza :
Dziś w Zabrzu dojdzie do spotkania dwóch nie ukrywajmy słabo spisujących się drużyn w rundzie jesiennej . Górnik co prawda wejdzie na to spotkanie podbudowany zwycięstwem nad Krakowską Wisłą jednak nie skreślał bym w tym spotkaniu gości oni co prawda przegrali swoje ostatnie spotkanie na stadionie stołecznej Legii jednak jak gra w tym sezonie Legia wszyscy wiemy i ta przegrana była raczej pewna ale Zagłębie w pierwszej połowie spisywało się całkiem przyzwoicie . Zagłębie pod wodzą trenera Pavla Hapala który dopiero co zaczął poznawać swoich zawodników i zrobił parę roszad w zespole w meczu u siebie z Polonią wygranym zresztą 1:0 prezentowało się bowiem dobrze nie było może jeszcze w 100% zrozumienia między poszczególnymi formacjami ale akcje zaczęły być ciekawe . Jeżeli chodzi o Górnika to u siebie nie grają jakoś rewelacyjnie bo na 6 spotkań wygrali 3 zremisowali 1 i przegrali 3 jeżeli dodamy do tego bramki 7:5 to mamy cały obraz Górnika . Dlatego uważam że dziś drużyny podzielą się punktami a bramki zapewne zobaczymy stawiałbym na 1:1 . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
legia 122

legia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Legia
Typ: HT/FT - X/X
Kurs: 5,0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Mam jakieś obawy i złe przeczucia co do tego meczu, passa niesamowitego Kuciaka nie może trwać w nieskończoność, przedłużenie tej wyśmienitej serii do 9 meczów bez straty bramki wydaje się czymś tak mało prawdopodobnym jak spotkanie o tej porze renifera w Mikołajkach. Także nieco na wyrost daję jeszcze przed meczem Koronie bramkę zakłądając że Legia coś tam dzisiaj straci ;). Przy takim obrocie sprawy Legia żeby wygrać będzie musiała strzelić przynajmniej dwie. Do tego za nami 5 kolejno wygranych ligowych spotkań z Koroną, 8 meczów bez straty bramki, 8 meczów bez porażki (6W,2D). Nieco przewrotnie obawiam się tego meczu bo...wygrana Legii wydaje się tu zbyt oczywista. Legia względem poprzedniego sezonu poczyniła kolosalne postępy. Gra bardzo mądrze, świetnie realizuje założenia taktyczne, gra przyjemną dla oka piłkę. Pewnie mimo obaw bym zagrał już parę dni temu Legię po ok 1,88 w Azji +0.25 ale głównie absencja Radovica mnie powstrzymała. Obawy mam tym większe że w Białymstoku i Poznaniu Legia wyglądała bardzo kiepsko i miała problemy z kreowaniem sytuacji bramkowych. Wydaje mi się że pierwsza połowa jak większość połowek Legii w tej rundzie zakończy się najprawdopodobniej remisem. W drugiej Legia powinna przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, chyba że zaprezentuje się równie beznadziejnie jak w Poznaniu i Białymstoku wtedy nie wykorzysta szansy wskoczenia na fotel lidera i tego się obawiam. Scenariusza X/X nie można wykluczyć
⛔ 100
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: Handicap (1:0) Legia Warszawa
Kurs: 3,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dnia 26.11.2011r o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Koroną Kielce, a Legią Warszawa. Dla Legionistów będzie to bardzo ważne spotkanie ponieważ po wczorajszej porażce Śląska Wrocław z Wisłą Kraków Legia staje przed szansą zostania mistrzem jesieni na pewno Legia tego meczu nie odpuści i będzie chciała je za wszelką cenę wygrać. Korona również nie odda tego meczu bez walki będą chcieli pokazać dobrą piłkę grając u siebie jednak uważam, że Legia obecnie jest w tak wspaniałej formie, że żaden polski klub nie jest wstanie jej obecnie zagrozić. Legia ma bardzo dobrą obronę jak i atak i świetnego bramkarza między słupkami Kuciak. O ile mnie pamięć nie myli to ostatnią bramkę Legia straciła grając z Rapidem Bukareszt w rozgrywkach grupowych Ligi Europejskiej to o czymś świadczy. Jestem przekonany, że Legia te spotkanie wygra i to wysoko.
⛔ 100
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Ligue 1
Spotkanie: Lille - Brest
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Sobotnie spotkanie w lidze francuskiej zapowiada sie bardzo ciekawie,Lille ktory aktualnie plasuje sie na 3 miejscu podejmnie 13 Brest. Zespol Lille bedzie gral podwojnie zmotywowany bo oprocz 3 pkt musza odbudowac zaufanie swoich kibicow gdyz w 4 ostatnich spotkaniach ligowych zdobyli zaledwie 3 pkt 3 razy remisujac ( ze slabym Evian u siebie, Tolousa i Valenncienes na wyjezdzie ). Ostatnie ich spotkanie w LM z CSKA pokazuje ze zespol potrfi grac w pilke z mocnym rywalem i to na wyjezdzie wiec wydaje sie ze wszystko wrocilo do normy. Teraz pora udowodnic swoim kibica na wlasnym stadionie ze zwyciestwo z CSKA nie bylo przypadkiem i jestem przekonany ze gracze Lille beda starali sie zwyciezyc za wszelka cene na wlasnym stadionie gdyz kolejna strata punktow znacznie utudni zespolowi walke o mistrzostwo kraju. Mysle ze warto ten typ zagrac gdyz wydaje sie on bardzo prawdopodobny. Powodzenia!
✅ 51
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: Motherwell FC - Dundee United
Typ:
Motherwell
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza: Drużyna gospodarzy radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie. Najdobitniej świadczy o tym 3. pozycja w tabeli i strata zaledwie 3 punktów do Celticu. 7 ostatnich spotkań ligowych The Well to aż 5 zwycięstw (!) i tylko jedna porażka (ze wspomnianymi The Bhoys właśnie). Co ciekawe ekipa Stuarta McCalla swoją wysoką pozycję w ligowej stawce zawdzięcza przede wszytkom fenomenalnej grze &quot;na wyjeździe&quot; (6-1-1; 14:10), gdzie prezentuje się nawet lepiej do Celticu, a ustępuje tylko Mistrzom Szkocji. O dziwo &quot;na własnych śmieciach&quot; Hutnicy prezentują się słabo (3-1-3; 6:8). W związku z czym gra na Fir Park nie będzie dziś ich wielkim atutem w pojedynku z Dundee, które chyba zaczyna powoli wracać do świetnej gry prezentowanej w poprzednim sezonie. Ich ostatnie 3 ligowe potyczki to 2 zwycięstwa (pewne 4:1 na wyjeździe z Dunfermline i skromne 1:0 u siebie z Hearts). Porażkę zanotowali z kolei na Ibrox, ulegając The Gers 1:3, czego trzeba było się spodziewać.
Goście do meczu przystąpią z wracającym po długiej przerwie obrońcą Seanem Dillonem (6/0), co na pewno cieszy menedżera Mandarynek, Petera Houstona. Niepewny gry jest z kolei pomocnik Stuart Armstrong (6/0), który najprawdopodobniej, podobnie jak kontuzjowani dwaj inni: Danny Swanson (8/3) i Scott Severin (2/0), nie wybiegnie na murawę.
Z kolei w zespole Motherwell karę zawieszenia ma za sobą defensor Tim Clancy (10/0), a sznsę występu na Fir Park dostanie też zapewne pozyskany niedawno pomocnik Stephen Hughes.
Sytuacja kadrowa zdecydowanie &quot;na plus&quot; po stronie gospodarzy, którzy przystąpią do dzisiejszego spotkania w najsilniejszym składzie.
Niepokoi mnie nieco wspomniana wcześniej przeciętna gra Motherwell przed własną publicznością, ale z drugiej strony to idealna okazja, by ją poprawić, w końcu są mocną drużyną i powinni dziś sięgnąć po kolejne zwycięstwo.
Kiedy obie drużyny spotkały się ze sobą 1 października w pierwszym w tym sezonie pojedynku, górą byli właśnie The Well, którzy &quot;rozprawili się&quot; z rywalem na jego terenie, wygrywając 3:1. Także grając u siebie, tym bardziej nie powinni stracić dziś punktów.
⛔ 100
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna - Mistrzostwa Anglia
Spotkanie - Ipswich - Reading
Typ - zespół 2 zwycięży a w meczu padnie więcej niż 3.5 gola
Kurs - 7.25
Buk - Bwin
Analiza :
Na dziś wybrałem spotkanie w angielskiej championship pomiędzy Ipswich a Reading obie drużyny nie prezentują się jak dotąd dobrze gospodarze są na miejscu 16 a goście o dwie pozycje wyżej 14 i zaledwie jeden punkt dzieli obie jedenastki . Stawiam w tym meczu na gości którzy spisują się na wyjazdach trochę lepiej niż na swoim stadionie . Gospodarze mają ciężki okres od 4 spotkań nie umią wygrać ba nawet zremisować meczu 4 porażki 6 zdobytych bramek i 11 straconych . Gospodarze u siebie wygrali 4 spotkania i tyle samo przegrali nie zremisowali ani jednego spotkania ! W ubiegłym sezonie w dwumeczu lepszy Reading najpierw u siebie wygrali skromnie 1:0 by na wyjeżdzie wygrać 1:3 . Dziś liczę na podobny wynik . Pozdrawiam !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, ATP World Tour Finals
26.11.11 21:15
Tsonga - Berdych
Typ: 1
Kurs: 1.73
BetFair
Na dzisiaj wybrałem drugi półfinał Barclays World Tour Finals w Londynie, pomiędzy szóstym w rankingu ATP Francuzem Jo-Wilfridem Tsongą a siódmym Czechem Tomaszem Berdychem. Obaj mają za sobą podobnie dobre sezony, bilans Tsongi to 52:22, ma świetną zwłaszcza drugą część sezonu kiedy to wygrał turnieje w Metz i Wiedniu, bilans Berdycha to 51:21 ma równie dobry sezon jak rywal, wiele świetnych występów na czele z wygraną w Pekinie. Jednak patrząc na formę obu w tym turnieju faworytem dla mnie jest Francuz, który gra tu w moim odczuciu świetny tenis, słabszy miał w sumie tylko początek meczu z Federerem (podobnie zresztą jak ostatnio w Paryżu) kiedy to przegrał pierwszy set do 2, potem pomimo ostatecznie przegranej ze Szwajcarem w trzech setach (2:6 6:2 4:6) wyglądała gra już bardzo dobrze, następnie pokonał w dwóch setach (7:6 6:1) Fisha i w decydującym o wyjściu z grupy pojedynku pokonał Nadala 7:6 4:6 6:3 i ostatecznie z bilansem dwóch zwycięstw i przegranej wyszedł z drugiego miejsca z grupy. Trafia dziś na Berdycha, który rozpoczął od przegranej w trzech setach z Djokovicem (6:3 3:6 6:7) potem trafił na Tipsarevica, który zastąpił Murraya i wygrał dość szczęśliwie (2:6 6:3 7:6), w ostatnim meczu spotkał się z Ferrerem, udało mu się wybronić już prawie z beznadziejnej sytuacji i ostatecznie wygrać w trzech setach (3:6 7:5 6:1) co dało mu zwycięstwo w grupie. Tsonga imponuje mi w tym turnieju, o jego wielkich możliwościach nie trzeba nikomu mówić, ma wspaniałe warunki technikę itd. ale tutaj pokazuje właśnie tą pełnię umiejętności, świetny mecz przeciwko Federerowi w drugiej fazie, no i zwycięstwo z Nadalem, w meczu tym najbardziej mi zaimponował faktem, że błędy sędziego, sporne sytuacje z pierwszym secie w żaden sposób nie wyprowadziły go z równowagi i nie dał wtedy nawet jednej szansy rywalowi na przełamanie. Gra bardzo przyjemny, skuteczny ofensywny tenis
Berdych według mnie spisuję się tutaj dużo słabiej, popełniał w kolejnych meczach dużo więcej błędów od swego dzisiejszego rywala, do tego według mnie poziom tej grupy był słabszy,, nie było Murraya, Djokovic pod formą... Co prawda Nadal też nie był w najlepszej formie, ale poziom jednak w tej grupie był według mnie wyższy. Martwi mnie jedynie fakt ze niedawno obaj spotkali się w bezpośrednim pojedynku i górą był Czech myślę jednak że dzisiaj z kortu jako zwycięzca schodzić będzie Tsonga.
✅ 73
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt (+4) bet365 6,250
Real dominuje w tym sezonie. Dziś czekają na nich derby Madrytu w których moim zdaniem nie powinni mieć problemu.
Ostatnio w LM strzelili 6 bramek na własnym terenie, 2 stracili. Dziś również liczę na pogrom jak w większości meczów w tym sezonie na Santiago Bernabeu.
Goście jak zawsze na wyjazdach grają kaszanę. 3:0 z Bilbao 2:0 z Udinese 5:0 z Barceloną.
Dziś czeka na nich jeszcze trudniejszy rywal, liczę na pogrom.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: Arsenal - Fulham
Typ: Gospodarze zdobędą gole w obu połowach? Tak
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po zwycięstwie nad Borussią, podopiecznych Wengera czeka kolejny sprawdzian bowiem już o 18 30 zagrają derbowe spotkanie z Fulham. Kanonierzy kontynuują swoją serię zwycięstw i jeśli pokonają Londyńczyków to będzie ich szósta wygrana z rzędu w Premier League. Wszystko wskazuje na to, że tak będzie, jeśli w Arsenalu wystąpi najlepszy snajper - Robin van Persie, bo tak naprawdę ekipa Wengera od jakiegoś czasu jest uzależniona od jego bramek. Fulham natomiast nie jest w tak dobrej formie jak drużyna z Emirates. Podopieczni Jola zdołali zremisować swój ostatni meczu w PL z Sunderlandem, a jeżeli nie wygrają dzisiejszego spotkania, to mają szansę spaść do strefy spadkowej. W dzisiejszym meczu w Arsenalu na pewno nie zobaczymy takich zawodników jak Wilshere, Gibbs czy Sagna, a w Fulham zabraknie Steve’a Sidwella, Stephena Kelly’ego i Zdenka Grygery. Nie jest trudno wytypować w tym meczu wygranej drużyny i nie sądzę, aby drużyna Jola zdołała zdobyć nawet bramkę na Emirates. Jednak ostatecznie typuje na bramki gospodarzy w dwóch połowach, co jest bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom