>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.10.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę- 26. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Belgia – Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kortrijk - Eupen
Typ: Over 4,5
Kurs: 4,16
Bukmacher: Oddsring
Tym razem również nie miałem proroczego snu odnośnie tego spotkania, ale opieram się na statystykach, które są imponujące. Zresztą proszę zobaczyć:
Ostatnie 5 meczów gospodarzy na własnym stadionie:
Kortrijk 3-3 St. Liege
Kortrijk 4-1 Genk
Kortrijk 2-0 Sprimont-Comblain
Kortrijk 4-1 Westerlo
Kortrijk 2-1 Club Brugge
Robi wrażenie pod względem strzelonych bramek, co? No to zobaczcie teraz ostatnie 5 spotkań gości na wyjazdach:
Waasland-Beveren 4-2 Eupen
St. Liege 3-0 Eupen
KSV Roeselare 2-3 Eupen
Club Brugge 3-2 Eupen
Charleroi 3-2 Eupen
Tutaj jeszcze lepiej pod względem bramek.
Na koniec dodam, że te dwa zespoły grając w takim zestawieniu jak w tym meczu, czyli Kortrijk u siebie i Eupen na wyjeździe, są w obecnym sezonie liderami pod względem ilości bramek, które padały dotychczas w spotkaniach z ich udziałem. Jednym rozsądnym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest zagranie overu, pytanie tylko jak dużego. Ja pójdę po dosyć sporej linii oporu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna puchar Holandii
Godzina: 20:45
Spotkanie Feyenoord-Excelsior
Typ; Feyenoord wygra dokładnie 3 golami
Kurs 4.80
Buk Unibet
Analiza: Feyenoord na swoim stadionie podejmował będzie w tej rundzie pucharu Holandii ekipę Excelsioru, gospodarze są zdecydowanym faworytem do awansu do następnej rundy tych rozgrywek, na chwilę obecną gospodarze z Rotterdamu są liderem w Holenderskiej Eredivisie ich bilans w 10 rozegranych spotkaniach to 9 wygranych oraz 1 remis w poprzedniej kolejce z zespolem Ajaxu na swoim stadionie, w tym meczu nikt chyba nie ma wątpliwośc która ekipa będzie przeważała pod każdym względem , ogólnie Feyennord stracił tylko 4 bramki , goście natomiast zanotowali 4 porażki pod rząd i na pewno morale w zespole nie są wysokie, gospodarze ogrywali tutaj z handicapem znacznie lepsze ekipy aniżeli Excelsior, tak więc moim zdaniem spokojnie powinni tez sobie poradzić w starciu z praktycznie najniżej notowanym zespołem w lidze jeśli chodzi o spotkania rozegrane na wyjazdach, te ekipy od roku 2002 spotykały się ze sobą 8-krotnie na stadionie w Rotterdamie gospodarze wygrywali za kązdym razem często były to wysokie wygrane, stawiam na to iż jutro będzie podobnie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – USA, NHL
Godzinna: 01:00
Spotkanie: New Jersey Devils - Arizona Coyotes
Typ: over 6.5
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na wstępie przyznam że na realiach NHL to się nie znam ale tak na statystyki i serię lubię sobie coś tutaj pograć i już takie coś znalazłem na początku sezonu. Pięć spotkań ekipy New Jersey Devils i bilans bramkowy 8:9 jak na hokej i to co chcę dziś zagrać to tragedia ale dla mnie to wiecznie trwać i wyglądać tak nie będzie i dla mnie przyszedł ten czas. Faktycznie nigdy jakoś ostatnio w kwestii zdobywania bramek nie byli ale jeszcze raz wspomnę wiecznie to tak nie będzie wygląda tym bardziej że przed sezonem potrafili strzelać naprawdę sporo w pre-sezon w grupie byli drugim najskuteczniejszym zespołem oraz trzecim najgorszym zespołem w defensywie. Do tego by dziś było to przełamanie przekonał mnie też rywal, który kontynuuje tragiczne wyjazdy z serią czterech porażek na cztery możliwe co najważniejsze z takim wynikiem bramkowym 10:18 czyli to jest średnia 7 bramek na mecz!!. Zresztą to w tej chwili zespół w całej lidze który stracił najwięcej ale potrafił odpowiadać trafieniami. Dodatkowo okupują ostatnie miejsce i moim zdaniem pójdą po raz kolejny w wymianę ciosów bo i tak ta seria dla niech będzie kiepska więc za wiele do stracenia nie mają. Tym oczywiście jak wspomniałem grany na przełamanie serii i czuję po prostu że to będzie dziś.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kozakken Boys - Ajax
Typ: Kozakken Boys over 0.5 gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jutro jest Puchar Holandii w którym zmierzą się Kozakken Boys z Ajaxem Amsterdam. Faworytem bez żadnego ale Ajax i myślę, że nie będą mieli problemu z przebrnięciem do kolejnego etapu pokonując Kozakken na ich terenie. Ale ja stawiam, że drużyna gospodarzy łatwo się nie podda i strzeli minimum jednego gola - grają u siebie i to przyjeżdża do nich ekipa, której będą chcieli utrzeć nosa lub sprawić małą niespodziankę bo to przecież Ajax Amsterdam( więc motywację chłopaki będą mieli na 100%). Ekipa gospodarzy aktualnie reprezentuje 3 ligę Holenderską i są na 7 pozycji tracąc do lidera 6 oczek. Całkiem dobrze sobie poczynają. Myślę, że Ajax nie będzie miał problemu ale wiele rzeczy już widzieliśmy w piłce wiele już było niespodzianek i wiele niespodzianek przed nami;) nie mówię tu że chłopaki wygrają ten mecz ale remis lub nie wysoka porażka to już będzie dla nich sukces. Lecz ja stawiam na minimum jednego gola i zadowolę się z takiego rezultatu;)
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EuroCup
Godzina: 20:00
Spotkanie: Union Olimpija Lublana- Hapoel Jerozolima
Typ: Hapoel Jerozolima -9,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betsson
Union Olimpija-Hapoel Jerozolima WYNIK:
Typ: Hapoel -9,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson

Hapoel po porażce ligowej kiedy zabrakło pary po wyczerpującym spotkaniu z Valencią kiedy nikt na nich nie stawiał i wygrali mecz musi się zrehabilitować w pucharach, roster amerykański bardzo mocny z potencjałem spokojnie na półfinał EuroCup a mianowicie: Amare Stoudemire, Curtis Jerrels, Travis Peterson, Jerome Dyson, i rozgrywający Tarense Kinsey dodając rezerwowych graczy, reprezentantów Izraela jak Eliyahu czy Bar Timor to jest mega pakieta doświadczenie i umiejętnosci przewyższają zawodników z Lublany którzy grają i w lidze Słoweńskiej lidze Adriatyckiej i wygrali z tego co pamiętam tylko jedno spotkanie z Mega Leksem i Europucharze w zasadzie grają co 3 dni a to kosztuje sporo sił, Hapoel powinien zniszczyć w handicapie słabą drużynę jaką jest Olimpija
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Singapur
Godz: 13:30
Spotkanie: K. Pliskova - S. Kuznetsova
Typ: 2-0 dla K. Pliskova
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
I Czas na ten mecz. Panie grają drugie spotkania w &quot;polskiej grupie&quot; ???? tj grupie Agnieszki Radwańskiej. Pierwsze pojedynki powiedziały nam wszystko co trzeba. Kuznetsova rzutem na taśmę awansowała do Singapuru. Ona i gra na twardej nawierzchni to zły dobór a napewno w tym momencie. Mecz z Radwańska byl bardzo brzydki i obie Panie zagrały jakby nie wyszły na kort. Jakaś nie w sosie była Kuznetsova jak i Radwańska. Widać Rosjance nie służy te częste granie ale ona taki miała cel i awansowała tu dosłownie w ostatnim kroku maratonu. Wielkie męki a Swietlany jak i u Agnieszki. Tam brakowało mocnego wykończenia. Co zrobi Kuza jak po drugiej stronie będzie Pliskova. Będzie bezradna. Pliskova z Muguruza pokazała dobry tenis, ten tenis z US Open tego roku. Tak nowoczesna i super grająca zawodniczka w ataku to nie Radwańska. Kuzniecowa będzie bezradna na korcie i zapewne polamie kilka rakiet i szybko te spotkanie przejdzie do historii jako błyskawiczna wtopa 2-0 w setach Kuzniecowej.
⛔100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EPL
Godzina: 21
Spotkanie: United - City
Typ: United wygra jakąkolwiek połowę
Kurs: 1,72
Bukmacher: b365
Analiza:
Ostatnie derby na korzyść The Citizens.
Gram taki typ z racji tego że:
-De Bruyne
-Gra rezerwami.
Mało kto się przykłada do EPL z topowych drużyn.
Jedna i druga mają młodych dobrych napastników
United - Rashford, a City Ihenacho (wiem, zła pisownia ale pisze z głowy;).
Na raze City jest poziom wyżej od United, ale jednak teatr marzeń pozwoli im ukąsić gości i wygrać którąś połowę.
Nie zagra fellaini to nie będzie głupich fauli i koszenia. Rashford wypowiada się, że bardzo liczy na gola przeciwko city, oby mu się to udało.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Falkenbergs - Malmo
Typ: Malmo wygra do 0.
Kurs: 2.05 @ bet365
W ostatnim ligowym meczu Malmo &quot;powinęła&quot; się noga i dostali baty 3:0 z Ostersunds. Jeśli myślą o mistrzostwie i chcą odskoczyć na bezpieczną odległość drużynie Norrkoping to muszą to spotkanie wygrać!
Dziś Falkenbergs w składzie :

więc dla gospodarzy nie zagra pierwszy bramkarz, kluczowy napastnik, oraz obrońca i pomocnik. Kluczowe braki w każdej z formacji.
Gospodarze w składzie:
Alexander Lundin, Johan Brattberg, Rasmus Sjöstedt, Daniel Johansson, David Svensson, Johannes Vall, Per Karlsson, Stefan RodevĂĽg, Jesper Karlsson, Hakeem Araba, Amin Nazari, Thomas Juel-Nielsen, Enock Kwakwa, Felipe Carvalho, Kamal Mustafa, Thomas Drage, Ludvig Johansson, Edi Sylisufaj
Falkenbergs u siebie: 1/2/10
Malmo na wyjeździe: 8/2/3
U siebie gra najgorsza drużyna w roli gospodarza, przeciwko najlepszej drużynie w roli gości. Head 2 Head :
23/05/16 ALL Malmö FF 2 - 0 Falkenberg
23/09/15 ALL Malmö FF 4 - 3 Falkenberg
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xbrajanx 13,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Crotone
Typ: Liczba bramek: powyżej 2,5
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Akurat ten typ na dzisiaj jest z niskim kursem, nie miałem pomysłu w innych meczach, ten zdaje się być bardzo bardzo pewny i zawsze wygraną może podwyższyć, mimo że duży nie jest. Fiorentina w tym sezonie radzi sobie średnio zajmuje aktualnie 12 miejsce. Dziwi to ponieważ grają na prawdę fajną piłkę, w ofensywie szczególnie. Ostatnio oglądałem ich mecze w lidze i LM, i nie było to złe widowisko, ale fatalne błędy w obronie Fiorentiny.
Crotone - w tym sezonie zajmuje ostatnie czyli 20 miejsce. Od początku grają słabo, zdobyli tylko jeden punkt po remisie 1-1 z Palermo. Bilans 7:20. Typowy spadkowicz, od każdego dostaje bramki i porażka. W ostatnich 4 meczach mimo wysokich porażek potrafili strzelić gola, to zawsze jakiś plus. Fiorentina strzela akurat bardzo dużo goli ostatnio, tym bardziej takiej drużynie to padnie na pewno kilka goli. Myślę że można zaryzykować nawet 3,5 w meczu lub 4,5 ale ja pójdę w pewniaka i 2,5 padnie na pewno. Myślę że Fiorentina sama strzeli te 3 gole, a w najgorszym przypadku wygra 2:1.
⛔100
 
I 43

iamhardstyle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana
Godzina: 2:00
Spotkanie: Cerro Porteno (Par)- Ind. Medellin (Col)
Typ: HT/FT X/X
Kurs: 4.46
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Sprawa jest prosta obie drużyny lubią remisować i mało strzelać w swoich bezposrednich spotkaniach.Ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 0-0.Myślę że dzisiaj zostanie ten typ powtórzony.Ćwierćfinał to ważny mecz dla obu drużyn w rozgrywkach Copa Sudamericana.Nie będę przedstawiał statystyk tylko powiem krótko obie drużny lubią remisować z zespołami typu równymi siebie.Typ na remis można dać jeszcze z jednego powodu walka o 1/2 rozgrywek Copa Sudamericana.U dwóch zespołów będzie panował głód zwyciestwa który bedzię można zobaczyć dopiero po doliczonym czasie lub rzutach karnych.Podsumowanie jest krótkie obie drużyny lubią remisować,ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 0-0 i głód na 1/2 rozgrywek może spowodować remis.Jeżeli ktoś się boi typować taki typ to polecam czysty X lub under 2,5 gola.Powodzenia !
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 13:30
Spotkanie: Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń -2
Kurs: 8.0
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie! Ostatni mecz pierwszej rundy ćwierćfinałów. Jak dla mnie zdecydowany faworyt ze Szczecina. Najpierw o Puszczy. Ostatnio 4 remisy w II lidze. W pucharze Polski wyeliminowali po rzutach karnych Koronę
Kielce i Lechię Gdańsk. Oba te kluby wyraźnie zlekceważyły rywala, stąd takie wyniki. Jestem przekonany, że zespół z podkrakowskich Niepołomic zostawi &quot;płuca i serce&quot; na boisku, ale to nie wystarczy na drużynę portowców. Trener Moskal bardzo poważnie potraktował ten mecz i piłkarze ze Szczecina już wczoraj wylądowali w Balicach. Podróż samolotem i zabranie tego samego, 18 osobowego składu, co w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia(3:0) pokazuję jak Puchar Polski traktuje się w tym klubie. W dotychczasowych meczach PP Pogoń wygrała na wyjeździe z III ligowym Kaliszem 4:0 i u siebie z Jagiellonią Białystok 4:1. Postawiłbym na strzelca bramki, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej oferty. Adam Frączczak w doskonałej formie. W ostatnich dwóch meczach 4 bramki (po 2 przeciwko Legii i Arce). Dla ostrożnych Pogoń -1, po bardzo dobrym 3.4. Ja jednak wierzę w okazałe zwycięstwo Portowców.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Austria
Godzina: 18.00
Spotkanie: Khachanov K. - Basilashvili N.
Typ: DW 0:2
Kurs: 4,2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszego dnia w 1/8 finału tenisowego turnieju w Wiedniu dojdzie do spotkania dwóch zawodników,jednego którego według początkowych przewidywań nie powinno już być na tym poziomie turnieju i Khachanova który w 1/16 finału wyeliminował zgodnie z przewidywaniami Seppiego ogrywając go 2:0. Mnie jednak zdecydowanie bardziej zachwyca forma Gruzina który wyeliminował już z tego turnieju takich zawodników jak Bellucci czy Berdych i patrząc na to czego dokonał można bez wątpienia stwierdzić iż jest w bardzo wysokiej formie i grzechem było by nie grac w jego kierunku tym bardziej iż spotykali się Ci panowie dwukrotnie raz w roku 2014 a raz 2016 obydwa wyniki skończyły się 2:1 na korzyść Gruzina. Myślę iż obecnie jest w takiej dyspozycji że może wygrać dziś 2:0
⛔100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur, S. League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Balestier Khalsa FC - DPMM FC
Typ: DPMM FC i poniżej 3.5 gola
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Mecz 24. kolejki ligi singapurskiej. Zdecydowanym faworytem jest zespół z Brunei DPMM FC, który zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli - 12 zwycięstw, 5 remisów, 6 porażek, bramki - 47-35. Zespół gospodarzy zajmuje 8. miejsce w tabeli (przedostatnie miejsce) - 3 zwycięstwa, 7 remisów, 13 porażek, bramki - 21-42. Zespoły w tym sezonie spotkały się już dwa razy i oba mecze wygrali gracze z Brunei - 15.04.16 3-1 u siebie, 24.06.16 4-1 na wyjeździe. Typuję, że tym razem również wygra drużyna DPMM FC ale w meczu nie padnie więcej jak 3 gole. W ostatnich 8 meczach drużyny Balestir Khalsa tylko raz padło więcej niż 3 gole dlatego idę w tym kierunku.
⛔100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, DFB Pokal
Godzina: 20:45
Spotkanie: 1. FC Köln - TSG Hoffenheim
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Oba kluby są rewelacją Bundesligi. Będzie to spotkanie między 4 i 5 drużyną ligi. FC Köln patrząc na aktualne miejsce względem poprzedniego sezonu uczyniło postęp o 4 miejsca, a Hoffenheim aż o 11! Szczerze Wam powiem, że oglądając mecze Bundesligi w tamtym i w tym sezonie to muszę stwierdzić, że te postępy w zajmowanych lokatach nie są przypadkowe. To spotkanie będzie pierwszym między tymi zespołami w tym sezonie. Los tak chciał, że odbędzie się w pucharze kraju, a nie w lidze. Nie sądzę żeby jedni czy drudzy chcieli potraktować ten mecz pobłażliwie albo odpuścić go, bo raz, że nie mają nic do stracenia, a dwa po prostu nie mają po co. Czy to Kolonia czy Hoffenheim nie występują w europejskich pucharach, mecz ligowy zagrają w ten sam dzień (30.10) więc spokojnie mogą dzisiaj powalczyć o awans do kolejnej rundy.
Oba zespoły mają ostatnio dobrą formę, minimalnie lepszy jest Hoffenheim, bo ani razu jeszcze nie przegrał. Od początku sezonu FC Koln wygrał 5 spotkań, 3 zremisował i jedno spotkanie przegrał. &quot;Wieśniaki&quot; mają na koncie 4 wygrane i 4 remisy. Wygląda to wszystko naprawdę ciekawie. Jednak do czego zmierzam. Te wszystkie fakty powodują, że obstawienie dzisiaj czystej wygranej na jednych czy drugich będzie ciężkie. Stąd proponuję postawić w tym spotkaniu BTS (obie strzelą). Poniżej małe wykresy jak w tym sezonie wygląda właśnie ta statystyka w obu drużynach.


Jak widać szansę na ten typ są duże. W dodatku dodam, że w 4 ostatnich bezpośrednich pojedynkach, aż 3 razy obie drużyny zdobywały bramkę (1:1, 3:2, 4:3)
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny Super Liga
Godzina: 13:45
Spotkanie: Guangzhou R&amp;F - Liaoning
Typ: Guangzhou R&amp;F over 1.5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: williamhill
Analiza:

Witam !!!
Ogólnie typ zaprzecza wynikiem jakim ten mecz się zakończy... można śmiało stawiać domy, samochody na Liaoning kurs obecnie koło 1.50, 1.60 ! Tak Tak spadł z około 3.00 na właśnie 1.50 w może dwie godziny...
Jest to przed ostatnia kolejka w której to Guangzhou R&amp;F nie ma w zasadzie o co grać, nie to co Liaoning, które to cały czas walczy o utrzymanie i dzisiaj nawet 1 pkt da im utrzymanie w lidze....
Znaczny spadek kursu w Azji to zjawisko typowe na ,,sprzedane mecze&quot;... ale tak jak podałem w typie over 1.5 gola dla gospodarzy... bo jak przegrać na własnym stadionie no to już chociaż niech kibice mają jakąs frajdę i obejrzą parę bramek... wtedy podobno mniej boli porażka po walce ;)
Over 1.5 gola to nie tak wcale dużo a kurs 3.00 całkiem milutki ????
H2h jak i obecna forma w takim meczu nie ma znaczenia... po prostu nie można wygrać i tyle... licze na fajny mecz z przewidywalnym wynikiem ????
⛔100
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Avtodor Saratov - Kataja Basket
Typ: Ilość punktów: powyżej 179,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Witam. W dniu dzisiejszym klasycznie przygotowałem dla Was typ na linię w koszykówce - tym razem linię standardowa. W tym miesiącu trafiłem 5/5 takich typów, niestety w jednym nie podałem kursu stad formalnie bilans wypada gorzej. Ale do rzeczy.
Typem, na który zdecydowałem się w dniu dzisiejszym jest spotkanie pomiędzy Avtodorem Saratov, a fińską drużyną Kataja Basket. Przyznam szczerze, że o drużynie gości nie wiem za wiele - w ostatniej kolejce zaliczyli bardzo duży under w stosunku do linii wystawionych przez bukmacherów, ale rzucać potrafią i w ich spotkaniach też padają wysokie wyniki, a sami potrafią zaaplikować swoim przeciwnikom nawet po 90 pkt. Swój typ opieram głównie na gospodarzach - drużyna, która obserwuje od dłuższego czasu, mająca świetnie rzucających zawodników z zza lini 6,25, drużyna, która jeśli wejdzie na właściwe obroty potrafi rzucać po 90-100 punktów, w szczególności z takimi przeciwnikami jak dzisiejszy - lubiącymi również ofensywny basket. Spodziewam się otwartego spotkania z dużą ilością celnych trójek, w którym już do przerwy będziemy oscylować w okolicach 100 pkt.
Podkreślam, że nie jest to typ głównie statystyczny jak mogła by sugerowac powyższa analiza - drużyna gospodarzy jest przeze mnie bardzo regularnie obserwowana. Troszkę gorzej sprawa ma się z gośćmi, ale na podstawie obserwacji spotkań gospodarzy mniej więcej wiem jak grają na tle ofensywnych przeciwników.Jest to jednak koszykówka, a tutaj wszystko może się zdarzyć ????
Jeśli pomogłem - kliknij dzięki - to mega motywuje!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 13:30
Spotkanie: Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń over 2,5 gola
Kurs: 4.85
Bukmacher: Betano
Analiza:
Myślę że warto w tym meczu iść w stronę Pogoni, jeśli patrząc na informację ze strony Portowców wyjdą dziś w Niepołomicach silnym składem, nie znam sytuacji urazowej, tej drużyny ale przykładowo równając skład przykładowo z tego z Legią wiele nie odbiega
Lechia oczywiście odpadła w pojedynku z Puszczą, jednak warto zauważyć że w podstawowym składzie wyszło podajże 3 zawodników z podstawowego składu z ostatniego meczu ligowego, a i tak stwarzali mnóstwo sytuacji których jednak nie potrafili wykorzystać.
Pogoń jak widać poważnie podchodzi do meczu i myśli o zdobyciu tego trofeum, nic dziwnego, droga do europejskich pucharów nie wydaje się być trudna, poważnym zagrożeniem jedynie może być klub z pary Lech/Wisła Arka/Bytowia w którym to jednak gdynianie przegrali w pierwszym meczu 2-1.
Myślę że Pogoń chce sobie zapewnić awans już w pierwszym meczu, by nie zaprzątać sobie później głowy rewanżem i spokojnie podchodzić do meczów ligowych.

Puszcza Niepołomice: 22. Andrzej Sobieszczyk - 4. Łukasz Furtak, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk [C] - 18. Damian Lepiarz, 7. Marcel Kotwica, 8. Longinus Uwakwe, 14. Kamil Łączek, 10. Maciej Domański - 19. Marcin Orłowski.
Ławka rezerwowych: 12. Marcin Staniszewski, 6. Arkadiusz Gajewski, 9. Łukasz Krzysztoń, 15. Dawid Kuliga, 11. Dominik Radziemski, 21. Jakub Zagórski.
Pogoń Szczecin: 1. Jakub Słowik - 2. Cornel Rapa, 3. Jarosław Fojut, 21. Sebastian Rudol, 77. Ricardo Nunes - 10. Spas Delev, 6. Rafał Murawski (k), 23. Mateusz Matras, 27. Takafumi Akahoshi, 33. Mateusz Lewandowski - 9. Adam Frączczak.
Ławka rezerwowych: 66. Dawid Kudła, 7. Adam Gyurcso, 14. Kamil Drygas, 19. Jakub Piotrowski, 29. Marcin Listkowski, 32. Robert Obst, 93. Łukasz Zwoliński.
⛔100
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Belgia Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kortrijk - Eupen
Typ: 1 i over 2,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Witam. Dzisiaj liga Belgijska, mecz już wzięty pod lupę w Typach Dnia przez Fragille11 (pozdro, myślę podobnie) z tą różnicą, że upatruje zwycięzce meczu w drużynie gospodarzy.
Kortrijk u siebie dobra forma (3-2-0) w każdym meczu dużo bramek. Ostatni mecz w lidze na wyjeździe remis 2:2 z zajmującym 3 pozycje Oostende.
Kortrijk 9 pozycja w lidze, forma meczy domowych 8. pozycja. W dobrej formie napastnik Saadi który na 11 meczy strzelił już 8 bramek, wyróżnia się również prawy napastnik Kage który strzelił 5 bramek i zaliczył 5 asyst.
Eupen beniaminek Ligi który notuję fatalną serie na wyjeździe 4 ostanie mecze przegrane tracąc dużo bramek 13, strzelając 6. Ogólnie na wyjeździe w tym sezonie 6 meczy i tylko jedna wygrana z początku sezonu. Faktem jest ciężki terminarz wyjazdowy aczkolwiek ostatni wyjazd udowodmił, że nawet z ostatnią drużyną w lidze są wstanie wysoko przegrać (4:2 z Waasland) Forma wyjazd 13.pozycja
Eupen jak wspomniałem beniaminek ligi który nie poczynił znaczących wzmocnień przed sezonem, wartość piłkarzy którzy przyszli to tylko 1,28mlnE dla porównania Kortrijk transfery za 10mlnE. Wiem że pieniądze nie grają ale beniaminek chcący utrzymać się w lidze powinien wzmocnić kadrę.
Liczę na gospodarzy i grad bramek.
Powodzenia i pozdro
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Copa del Rey
21 00
Leonesa vs Real
Real i obie strzelą
2.40
B365
Na dzis wybieram pucharowe spotkanie z półwyspu iberyjskiego. Królewcy na wyjezdzie podejmują zespól z wiele niższej rangi. Wiec krótko, moim zdaniem zidane nie wyypusci potęgi realu by pokonac zespol gospodarzy zapewne na boisko wyjdą wystarczające sily rezerwowe by rozbic tego trzecio czy czwartoligowca. Ale wybieram tym ze obie strzela z racji ze real chyba nie lubi zbytnio zachowywac czystego konta gdyz wygrywajac wysoko zawsze tracą przynajmniej jednego gola wiec pewnie i dzis tak bedzie tym bardziej ze gospodarze w swojej lidze spisuja sie calkiem niezle i na ostatnich 5 spotkan wygrali wszystkie wiec mysle ze napewno wpakują pilke choc raz do bramki krolewskich.Powodzenia
✅140
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom