>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.10.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mireck 33

mireck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Górnik Łęczna
Typ: 1(-3.00)
Kurs: 6.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lech Poznań gra u Siebie gdzie jest piekielnie mocny i potrafi gromić rywali. 5-0 Z GKSem czy 6-2 z Zawiszą czy nawet 3-0 z Jarocinem. Pokazują siłę ofensywną Lechitów. Dodatkowo uważam, że po frajersko zremisowanym meczu z Koroną 2-2 dziś nie odpuszczą i będą cisnęli, żeby mieć spokojne choć 2 gole przewagi. A gdy zdobędą przewagę Górnik będzie musiał się otworzyć, a jeśli to zrobi to uważam że Lech swoimi szybkimi kontrami może ukłuć Górnik który nie ma najlepszej obrony te 2 razy i pokazać beniaminkowi gdzie jego miejsce. Górnik na wyjeździe gra piach, pokazali to chodźby w meczu z Legią 0-5, myślę że aktualny poziom Lecha jest podobny do LEgii, a skoro Legia pokryła Handi to i LEch może.
W najgorszym wypadku zwrot, ale przeczuwam dziś BET dnia w takiej postaci. ;)
⛔100
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:10(przy stanie 1:0 w setach dla dziada
Spotkanie Federer - GoofinŁęczna
Typ: Guffi
Kurs: 21
Bukmacher: WilliamHill
Stwka 33 $
DO WYJĘCIA OK 700$
MECZ BARDZO WYRÓWNANY, JAK DZIAD PRZESTANIE TRAFIĆ TO PRZEGRA ???? ???? ????
Regulamin (nie podajemy typów live)
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Valencja
spotkanie Murray - Robredo
godzina 16.00
Typ Andy Murray handicap - 4.5 gema
kurs 2.0
bet 365
Kolega stronę wczesniej zrobił analizę z której wynika że Andy Murray dzisiaj odpusci ten mecz , ja jednak jestem innego zdania.Myślę że Murray już dawno ma w nosie jakies 500 pc do obronienia w przyszłym sezonie , ma też w nosie czy jest numerem 1 AtP czy 2 czy 3 czy 4 itd.Andy ma od lat wyrobioną markę , a tak naprawdę w tym roku niczego jeszcze nie wygrał i moim zdaniem w tym finale Murray się zepnie jak Serena Williams dzisiaj .Finał turnieju to finał turnieju , to się w rekordzie zawodnika zapisuje na zawsze.Kolejny argument to to że ma z Robredo dawne porachunki h2h , obu panów 4 do 4 więc jeden z nich dzisiaj będzie miał przewagę w h2h po meczu.Obaj są w wyśmienitej formie Robredo też przed własną publicznością da z siebie 150 % ale moija intuicja podpowiada mi że Robredo limit szczęscia wyczerpał wczoraj , wyszedł w pierwszym secie z 3 do w taibreku
a do tego w decydujących momentach wczoraj z Chardym raz za razem grał w linie .Moim zdaniem dzisiaj szczęscie uśmiechnie się do Szkota.Gram handi - 4,5 ale po spokojnej stawce bo to finał.Powko wszystkim.
⛔100
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - : Allsvenskan - Kolejka 29
Godzina: 17:30
Spotkanie: Halmstad - Falkenbergs
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy dzień wybrałem mecz przedostatniej kolejki Szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej,gdzie spotkają się ze sobą zespoły Halmstad oraz Falkenbergs.Gospodarze tego spotkania utrzymali się już w lidze i ten mecz stanowi dla nich pożegnanie się z własną publicznością,po wielu niepowodzeniach u siebie nic nie wskazuje na to żeby poprawić dzisiejszy bilans o 3 pkt,który wynosi 4-5-5 dlatego że ich przeciwnikiem będzie zespół któremu do utrzymania brakuje jednego punktu.Po serii trzech zwycięstw z rzędu drużyna dzisiejszych gości tym właśnie punktem utrzyma się w lidze.Obie drużyny chcą mieć już ten sezon za sobą,dlatego nie krzywdząc siebie nawzajem podzielą się punktami. Po dobrym kursie polecam. Powodzenia. Pozdrawiam.
⛔100
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Premier League
Spotkanie:Manchester United-Chelsea
typ:gość wygra/LB gość wygra i LB -2,5/+2,5 @2
Kurs:3.5
Bukmacher:totolotek.pl
Analiza:
Po wczorajszym Gran Derbi Madrytu dzisiaj zapraszam na Niedzielne spotkanie drużyn Manchersteru United oraz Chelsea które rozpocznie się o 17.00! Chelsea jest teraz w gazie po wygranej w LM z Mariborem aż 6:0! natomiast Mancherster od początku sezonu gra dla mnie wielki piach, co pokazują statystyki -&gt;&gt; (3-3-2) natomiast drużyna ze Stamford Bridge odnotowała w tym sezonie 7 zwycięstw i tylko jedną porażkę! Gra Chelsea mnie przekonuje do zagrnia w ich stronę!
Dla mniej odważnych można zagrać :
Manchester United - Chelsea 2 @2,57
Typ podany po rozpoczęciu meczu
Zły zapis
Nieregulaminowy bukmacher

⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - AUSTRIA: EBEL
Godzina: 18:45
Spotkanie: Bolzano - Graz
Typ: poniżej 5.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bolzano
zajmuje 9 pozycję w lidze. Ostatnio na własnej tafli utrzymuje świetną passę 3 zwycięstw z rzędu. Zaraz po Linz jest drużyną z najmniejszą ilością straconych goli w roli gospodarza. Strzelecko spisują się przeciętnie raptem 12 goli w 6 spotkaniach to najmniej w lidze na własnej tafli. Średnia ilość goli u siebie 4.3. W ogólnym bilansie na 13 spotkań w 9 padło mniej niż 5.5 gola, ze średnią 4.4 bramki w meczu tuż przed Vienną zamykają ligową tabelę. W składzie nie posiadają zawodników wyróżniających się na tle ligi prezentujących wysoką skuteczność strzelecką.
Graz jest wiceliderem ligi z jedną z najmocniejszych defensyw w lidze. Z dorobkiem 42 goli nie imponują najwyższą skutecznością wśród drużyn z górnej części tabeli. Zdecydowanie z obecnym liderem Vienną grają bardzo rozważny i zdyscyplinowany hokej, nie szarżując ofensywą ale i prowadząc twardą taktykę defensywną. Graz na wyjazdach jest w cugu, z serią 4 zwycięstw z rzędu. Statystycznie w dotychczas rozegranych 5 meczach stracili tylko 10 bramek strzelając 15. Na wyjazdach średnia bramek na mecz to 5 gdzie tylko w jednym z 5 meczów padło więcej niż 5.5 bramki.
Obie drużyny są w świetnej serii meczów zwycięskich, także liczę, że z respektem podejdą do przeciwnika. Przy zachowaniu swojej taktyki nie sądzę aby mecz przebiegał pod dyktando goli.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna : Torneo Transicion
Spotkanie: Boca Jrs - Defensa y Justicia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.02
Godz: 22:15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dość krótko, ponieważ start za około pół godzinki. Szukanie &quot;over&#39;ów&quot; w lidze argentyńskiej to raczej rzadkość, jednak w tym wypadku po sporym kursie można spróbować! Boca, już bez szans na tytuł - miejsce 7, z bilansem 6-2-4. Jesłi chodzi o bramki 15 do 15 (średnia bramek w meczu z ich udziałem to równe 2.5 - 8 miejsce w lidze pod tym względem). Jeśli chodzi o under/over w meczach niebiesko-żółtych mamy równe 6/6 w 12 meczach, jednak na Bombonera już 4 overy przy 2 underach. Goście - beniaminek, 18 miejsce z bilansem 3-3-6. Tutaj w 12 spotkaniach mamy aż 9 overów przy jedynie 3 underach, a średnia bramek z meczów z udziałem DyJ jest 3 w lidze i przekracza 3 bramki na mecz. Można być niemal pewnym, że faworyt coś ustrzeli w spotkaniu na swoim gorącym stadionie, a goście mimo niskiej pozycji stosunkowo rzadko wracają z wyjazdów bez zdobyczy bramkowej. Uważam, że warto spróbować.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom