>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 26.10.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
U 0

unitedevil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1.Belgia
Spotkanie: St.Liege-Cercle Brugge
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2,15
Bukmacher: efortuna.pl

Analiza:
Pierwszy mecz 12 kolejki Jupiter ligi.
St.Liege nie zachwyca w tym sezonie,

12.Standard de Liege 11 4 1 6 21 : 21 13

Cercle tragedia, w tym sezonie murowany kandydat do spadku:

16.Cercle Brugge KSV 11 1 1 9 9 : 26 4.

Liege u siebie trzy razy wygrywali (raz 3-1, reszta to jednobramkowe wygrane) dwa razy przegrali bramki 9-7
Brugge na wyjezdzie jeszcze nie wygralo jeden remis i 5 porazek, w tym trzy wyniki roznica wieksza niz dwie bramki. 6-15!!!!
Historia spotkan tych druzyn z delikatna przewaga na Liege, 4 zw Liege, 3 remisy i 3 porazki. Dwa poprzednie starcia zakończyły sie wygrana Liege u siebie 2-0, liczę, że dziś powtórzą wynik.⛔100
 
lisandro88 3

lisandro88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Lechia
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Expekt


W pierwszym meczu 9. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie zmierzy się z Lechią. Sam typ na zwycięstwo Lechii nie jest jakimś super pewnym rozwiązaniem, ale po kursie 2,5 aż szkoda nie spróbować.

Jeśli spojrzymy na tabelę, to faworyt może być tylko jeden. Podbeskidzie w tym sezonie nie wygrało jeszcze żadnego meczu. Faktycznie, oba punkty piłkarze z Bielska zdobyli na własnym stadionie, ale taki bilans nie powala na kolana. Lechia tymczasem gra na wyjazdach lepiej niż u siebie. Gdańszczanie z czterech meczów na obcych boiskach wygrali aż trzy - z Pogonią, Jagiellonią i Koroną. Każda z tych drużyn wydaje się mocniejsza od Podbeskidzia i każda z tych drużyn słynie z dobrej gry u siebie, pomimo tego Lechiści wygrali w każdym z tych spotkań dość pewnie.

W znakomitej formie jest Traore, który ciągnie całą grę Lechii. Co prawda w ostatnim meczu jego dwie bramki nie pomogły wygrać meczu, ale przez okoliczności (od 2:0 do 2:3) podopieczni Bogusława Kaczmarka będą chcieli się zrehabilitować. W Podbeskidziu natomiast po fatalnych ośmiu meczach zwolniono trenera. problem jest tylko taki, że w miejsce Roberta Kasperczyka nie zatrudniono jeszcze nikogo. Żaden szkoleniowiec nie chce sobie ubabrać nazwiska ewentualnym spadkiem, zwłaszcza, że w Bielsku kokosów raczej nie zarobi. Ratunkiem dla Podbeskidzia ma być Ireneusz Jeleń, napastnik, który od długiego już czasu zmaga się z kontuzjami i nie gra w piłkę.

Podbeskidzie w tym sezonie raczej pożegna się z Ekstraklasą, nie pomoże im ani nowy trener, ani Jeleń. Lechia natomiast powoli buduje zespół, który może za jakiś czas powalczyć o wyższe cele w lidze. Nie wyobrażam sobie by mogli przegrać z Podbeskidziem.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Koszykówka - Euroliga
Unicaja Malaga - Montepashi Siena
Siena ML
3.17
Pinnacle


Na dzisiaj kolejna sytuacja z cyklu must win.W Maladzie polowa zaowdników jest bez formy a zespół narazie prezentuje sie kiepsko.Nie podoba mi sie też koncepcja Repesy ktory moim zdaniem stracił pomysl na kierowanie tą drużyną.Siena była blisko z Maccabi,naprawde mało brakowało a wyjechali by ze zwycięstwem.Podobnie jak w sytuacji z Cają nie wierze tutaj w 0-3 na starcie,tam są nadal klasowi zawodnicy i widać że chcą coś wygrać w tym sezonie mimo tego że nie mają już takiego budżetu i skladu jak w poprzednich latach.Jest okazja by ograć słaba w tym momencie Malage,stać ich na to zdecydowanie i wydaje mi sie że mecz będzie podobny do wczorajszego z udziałem Milano i Laboral.Szarpanie z jednej i drugiej strony ale w końcówce Siena może zaskoczyć i wygrać ten mecz.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Dania, Al-Bank Ligaen
Spotkanie: Fredrikshavn- Herning
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: bwin
Analiza:
Fredrikshavn to prawdziwa rewelacja ligi. Są liderem, na 9 meczów wygrali 6, trzy co prawda przegrali, ale wszystkie po dogrywce. Ostatnie pięć meczów to same zwycięstwa, a szczególnie imponująco wyglądają trzy ostatnie- 7:2 z Kopenhagą, 3:0 z Odense i 6:0 w Aalborgu z tamtejszymi Piratami. U siebie z dotychczas czterech rozegranych meczów wygrali 3. Goście natomiast większość ze swoich 9 meczów przegrali, zajmują 6. miejsce w tabeli (na 9 zespołów), na wyjeździe grając w kratkę, z resztą tak jak w całym sezonie- z reguły po jednym wygranym meczu, nadchodzi porażka. Pragnę zauważyć, że ostatni mecz wygrali ???? Dość pewny mecz z niezłym w sumie kursem- polecam &quot;jedynkę&quot;.
⛔100
 
celestin11 6

celestin11

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Francja LNB
Spotkanie: Limoges vs Le mans
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś o godzinie o godzinie 20:00 odbędzie się spotkanie francuskiej LNB , pomiędzy zajmującą ósmą pozycję w tabeli ekipą beniaminka Limoges , a plasującą się na drugiej pozycji w drużyną Le Mans. Moją analizę zacznę od Limoges. Otóż drużyna tegorocznego beniaminka rozegrała do tej pory trzy spotkania w LNB. Statystyka tej ekipy w tabeli prezentuję się następująco: 2z 1p 199:1993 pkt 5 pkt. Trzeba zauważyć , że dotychczasowe zwycięstwa drużyny Limoges miały miejsce co ciekawe na wyjazdach. Zarówno wygrana na hali z Nanterre 70:68 , a według mnie przed wszystkim zwycięstwo nad Gravelines-Dunkerque na ich własnym parkiecie 67:55 robi ogromne wrażenie i potwierdza ambicje i aspiracje tej ekipy w tym sezonie rozgrywkowym. Transfery jakie poczyniła ta drużyna po awansie do pierwszej klasy rozgrywkowej LNB są naprawdę bardzo solidne i powinny zaowocować dobrym miejscem w tabeli w tym sezonie ( według mnie będzie to miejsce od 1 do 8 i równorzędna walka w playoff z potentatami ligi ). Limoges posiada zarówno zawodników doświadczonych i jak i dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z profesjonalną koszykówką graczy. Teraz jednak przejdę do największego atutu drużyny Limoges jakim jest według mnie gracki trener tej ekipy Panagiotis Giannakis. Jest to bardzo doświadczony trener , który trenował Panionios , Maroussi , Olympiakos , a także powierzono mu reprezentację Hellady. Przejdźmy teraz do ekipy Le Mans. Po trzech kolejkach LNB drużyna Le Mans zajmuję drugie miejsce w tabeli i jej statystyka wygląda następująco: 2z 1p 226:208. Cóż , nie mogę ukryć tego iż , że ekipa Le Mans nie jest wcale bez szans w tym pojedynku. Zarówno kadra drużyny jak i doświadczenie zdobyte w Europie na parkietach Euroligi z najlepszymi drużynami Starego Kontynentu , dają teoretyczną przewagę nad Limoges. Lecz sądzę , że tych dwóch głównych atutów dziś nie będzie widać na boisku w Limoges. Te dwa zwycięstwa , które odnieśli do tej pory , miały miejsce na własnym parkiecie gdzie ulegali zarówno Nancy 56:68 jak i Orleans 64:71. Limoges uległo na własnym parkiecie w pierwszym swoim spotkaniu przed własną publicznością ze Strasbourgiem 62:70. Zaś ekipa Le Mans uległa w Paryżu gospodarzom 87:88. Uważam , że dziś motywacji ani chęci zaprezentowania się z bardzo dobrej strony własnym fanom , nie powinno zabraknąć graczom Limoges , ponieważ przypuszczam , że gdzieś w podświadomości chcą pokazać własnym kibicom , że stać ich na wygrywanie spotkań z najlepszymi w lidze. Może oceniłem ten mecz zbytnio subiektywnie , lecz uważam , że moje przypuszczenia powinny się sprawdzić i jakże ciekawa i zarazem prowadzona przez bardzo solidnego trenera ekipa powinna poradzić sobie z ekipą Le Mans , która moim zdaniem dozna dziś drugiej z rzędu wyjazdowej porażki na trudnym terenie w hali Limoges.
⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
hokej - KHL
Dynamo Ryga - Ekaterinburg
typ: 2
kurs: 5
bukmacher: bwin
Spotkanie dwóch najsłabszych zespołów ligi . Obie drużyny przegrywają ostatnio serią - Dynamo pięć z rzędu , a goscie 3 kolejne porażki . Któraś z druzyn przerwie niechlubną passę i ja stawiam na gosci . Ekaterinburg jeszcze nie wygrał na tafli rywala w regulaminowym czasie gry ( stąd tak wysoki kurs ) i dzisiejszy przeciwnik jest idealny by to zmienić . Gospodarze z kolei jak na swoje &quot; umiejętności &quot; mają za dobry bilans u siebie , więc nie wypada by go dzis jeszcze poprawili .
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Bundesliga
Spotkanie: Augsburg - Hamburg
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,80
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 9 kolejki Niemieckiej Bundesliga spotykaja sie Augsburg i Hamburg. Gospodarze tego spotkanie po 8 spotkaniach maja na koncie tylko 6 punktow i zajmuja niebezpieczna 16 pozycja w tabelii. Goscie maja na koncie 4 punktow wiecej i sa sklasyfikowani na 10 pozycja w tabelii. Pilkarze Augsburg sa niepokonani od 3 spotkanie i zapewnie dzis zrobia wszystko zeby przedluzyc ta dobra passa zeby sie oddalic od strefie spadkowej. Goscie nie przegrali na wyjedzie od 2 spotkan i zapewnie dzis takze zrobia wszystko zeby przedluzyc ta dobra seria szczegolnie ze w ostatnim spotkanie u siebie schodzili pokonani. Widac wiec ze toa bedzie wazne spotkanie dla pilkarze obie druzyn, dlatego mozemy sie spodziewac ostrej walke i determinacje do ostanich minut spotkanie zeby osignac dobry wynik. Licze ze w to spotkanie napastnicy obie druzyn zagraja skutecznie i uda im sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Augsburg i Hamburg padnie wynik powyzej 3,5 gola.
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Bundesliga
Spotkanie: Augsburg - Hamburg
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Typ przeciwko gościom. Oglądałem trochę ich meczu tydzień temu przeciw VFB Stuttgart i zaprezentowali się bardzo słabo. Grali wolno i bez błysku. Myślę, że przez tydzień formy nie zdążyli poprawić. Grali na własnym terenie za zaprezentowali się bezbarwnie.
Augsburg natomiast moze kontynuować marsz w górę tabeli. Od trzech meczów są niepokonani, zdobyli w nich 5 pkt i po fatalnym początku sezonu zaczynają iść w górę. Myślę, ze dzisiaj mają okazję podtrzymać tą fajną passę. Hamburg jest do ogrania. Przy maksymalnej mobilizacji mogą to zrobić. Tym bardziej że mają własne trybuny za sobą.
⛔100
 
C 9

cr7-81275

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Włochy/Serie B
Spotkanie: Livorno - Cesena
Typ: Over 4.5 gola
Kurs: 8.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wpadło mi w oko jedno spotkanie. W Livorno gospodarze zmierzą się z 16 drużyną Serie B Ceseną. Typ overowy, ponieważ gospodarze będą chcieli uzyskać dzisiaj pewne zwycięstwo i pokonać broniącą się przed strefą spadkową Cesenę. Wydaje mi się jednak, że gości stać na strzelenie bramki, a kto wie może dwóch. Obie drużyny tracą mnóstwo goli: Livorno - (18) Cesena (16). Sądzę zatem, że powinniśmy być świadkami ciekawego widowiska z dużą ilością goli. Początek spotkania o 21.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom