>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 26.09.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Barcelona-Las Palmas
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Witam, wybrałem ten mecz na dzisiaj bo myślę że Barca po porażce która im się zdarza rzadko i to taka (4:1) będzie chciała zmazać plame i postrzelają. Las Palmas ostatnio a AM przegrali tylko 1:0 ale wydaje mi się że teraz bramkarz będzie częściej wyciągał piłkę z siatki. Kurs na ten typ nie powala bo na 5 bramek tylko trochę ponad 2 ale warto spróbować, powodzenia.
⛔ 100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania
Godzina: 18:15
Spotkanie: Real Madryt - Malaga
Typ: BTS? nie
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj na Santiago Bernabeu Królewscy podejmują gości z Andaluzji- Malagę. Gospodarze w środku tygodnia potwierdzili, że są w wysokiej formie i pokonali na ciężkim terenie Athletic Bilbao 2-1. Real do tej pory stracił w lidze tylko jedną bramkę we wspomnianym wcześniej spotkaniu a strzelił 14. Goście z Malagi to dla mnie największe rozczarowanie w hiszpańskiej ekstraklasie. Nie zdobyli jeszcze w tym sezonie bramki a stracili 3. Prawdopodobnie w starciu z tak silnym rywalem gracze Malagi raczej się nie przełamią i nie powiększą swojego ligowego dorobku, mając na uwadze to że Real u siebie bramki jeszcze nie stracił. Widzę tu dzisiaj pewne zwycięstwo Królewskich.
Powodzenia.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karel79 33

karel79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik - Podbeskidzie
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza:

Nowy trener gości Robert Podoliński mówi że praca w Cracovii nauczyła go pokory a ta przyda się teraz piłkarzom Podbeskidzia. Pokory na pewno powinien nauczyć się prezes Borecki który ma problem z realną oceną sytuacji. Zwolnienie w tamtym sezonie Ojrzyńskiegoj może odbijać się czkawką przez cały sezon. Już wtedy Podbeskidzie prezentowało dość siermiężny futbol ale Górale regularnie punktowali, następca Kubicki natomiast nie gwarantował wyników ani stylu. Czas na nowe rozdanie z Podolińskim który zdążył już zadebiutować w Pucharze przegrywając potyczke ze Śląskiem. 45 minut niezłej gry Górali ale wciąż bez wymiernych efektów i porażka 1-0. Dzisiaj na lubelszczyznę TSP przyjedzie bez Khato czyli jednego z niewielu do którego nie można mieć większych pretensji. Bilans spotkań w Łęcznej przemawia za Górnikiem - 5 meczów i 4 zwycięstwa łęcznian w bezpośrednich konfrontacjach. Ponadto forma zielono-czarnych która ewidentnie idzie w góre, wygrana z Wisłą i Koroną w ostatnich kolejkach to zasługa solidnej gry w obronie i skutecznych kontr. Szatałow długo rotował składem ale wydaje się że znalazł w końcu optymalne zestawienie. Wypadł z niego na dłuższy czas Adran Basta (zerwane więzadłą krzyżowe w meczu z Koroną). Wraca do obwodu za to Bozic i Świerczok. W każdym z 4 wygarnych spotkań tego sezonu Gornik Łęczna prowadzenie uzyskiwał jeszcze przed przerwą, Podbeskidzie nie przyjedzie się bronić,licze więcc na dynamiczne kontry napędzane przez Bonina. Górnicy obchodzą 36 lecie istnienia klubu, dobrym prezentem byłoby zwycięstwo na swoim terenie. Tutaj oczywiście poszukiwanie dużego kursu, ale ten na czystą jedynke też wygląda OK
⛔ 100
 
plocczanin 70

plocczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Iran, Pro League
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Esteghlal Ahvaz vs Gostaresh Foolad
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja zagrałem ten typ jeszcze wczoraj, bo było do przewidzenia, że kursy szybko stopnieją na kilka godzin przed dzisiejszym spotkaniem. Wczoraj padały zapowiedzi, że aż sześciu zawodników gospodarzy z pewnością nie wystąpi w najbliższej kolejce (Kolahkaj; POM 5/0, Rikani; POM 5/1, Khaziravi; POM 3/0, Pakparvar; POM 3/0, Ali Hosseini; OBR, 3/0 i Ashobi; POM 5/0). Dziś podano jeszcze gorsze wiadomości dla domowników, bowiem następna czwórka ma nie stawić się na mecz z powodów finansowych (Glohami; NAP 4/1, Majidi; OFP 4/0, Salarzadeh; DFP 5/0 oraz Ghezelgachi; DFP 4/0).
Miażdżące osłabienia dają do zrozumienia, że automatycznie faworytem do wygrania spotkania są goście, choć to bardzo młoda kadra. Oba zespoły obecnie plasują się w strefie spadkowej. Myślę, że to dobra okazja dla Foolads, aby wykorzystać przewagę i odbić się od dna tabeli.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Mały komentarz do typów na Lech i Ruch, szczerze powiem stawianie na Lech po tak niskim kursie to jest po prostu brak jakiejkolwiek kalkulacji, Lech gra tragicznie tworzy sytuacje ale co z tego? Utrzymują się przy piłce ale to im nic nie daje... Górnik za Ojrzyńskiego znacznie lepiej i prędzej bym szedł w tą stronę, Co do Cracovii to grała ostatnio z drużynami które są w gazie Termalica, Zagłebie, zaś Ruch gra tragicznie w moim mniemaniu liczę na pogrom,
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sp.Moskwa- Zenit St Petersburg
Typ: Gość over 1.5
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Aż dziw bierze że nikt w Typach dnia nie wziął się dzisiaj ze ligę Rosyjską, w innym meczu spotka się również CSKA Moskwa z Lok Moskwa, szykują się dzisiaj dwa ciekawe mecze, Zenit prezentuje się naprawde ładnie rzadko mnie zawodzi i widać że każdy wie co ma robić na boisku innym typem na ten mecz może być że Hulk strzeli bramke po kursie 3.6, drużyna gości prezentuje się tym lepiej im ma lepszego przeciwnika, ograli Valencie po dobrej grze, czego nie można powiedzieć w meczu z CSKA gdzie wycisneli wynik 2:2 mimo tego uważam że można chłopakom zaufać i postawić na nich po nie najgorszym kursie.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 14

bogus1245

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ektraklasa, 10 kolejka
Spotkanie: Lech Poznań - Górnik Zabrze
Godzina: 20:30
Typ: X2
Kurs: 2,3
Buk: Betclic
Witam. Po wczorajszym trafionym typie lidera ekstraklasy idę za ciosem i dzisiaj również gram naszą ligę. Wybrałem spotkanie, które odbędzie się w Poznaniu na stadionie przy ulicy Bułgarskiej gdzie miejscowy Lech podejmuje dzisiejszego wieczora Górnika Zabrze. Zacznijmy może od mistrza Polski,a ten znajduje się w katastrofalnej sytuacji. 4 punkty i ostatnie miejsce w tabeli, fatalna gra, 7 porażek w lidze (ostatnia z Podbeskidziem 0:1) i gdzie tu szukać pozytywów w grze. Zawodnicy nie umieją wykorzystywać 100% sytuacji co pokazał ostatni mecz PP z Ruchem Chorzów, gdzie przypomnę gdyby Lech nie zdobył bramki po samobójczym trafieniu Grodzickiego mógłby mieć problemy z awansem w 90 min. Ciężko też szukać u Lecha zawodnika który wziąłby na siebie odpowiedzialność za grę i pociągnął zespół do przodu. Górnik Zabrze po ostatnim zaskakującym zwycięstwie nad Śląskiem u siebie złapał wiatr w żagle. Mimo iż plasują się również w strefie spadkowej i w poprzedniej kolejce wygrali swój pierwszy mecz, widać że drużyna się podniosła i zacznie iść po swoje. Górnik wiedząc jaka jest forma mistrza Polski liczę, że zagra dzisiaj podobnie jak w poprzednim meczu i nie cofną nóg przed tym aby dobić już i tak leżącego na łopatkach Lecha. Może trener Kolejorza ma jakąś specjalną taktykę na dzisiejszy mecz ale to Zabrzanie przyjeżdżają z podbudowanymi moralami i sądzę, że dziś na pewno punkty z Poznania wywiozą.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Leicester - Arsenal
Typ: powyżej 2.5 i BTS (bramki)
Kurs: 2.05
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Ostatnie mecze &quot;Lisów&quot; pokazują, że są w świetnej formie i są w stanie strzelać bramki czołowym drużynom. 3 wygrane, 3 remisy i 0 porażek. Imponujące prawda? Jednak taka seria w przypadku takich drużyn zawsze się kiedyś kończy zważywszy, że na drodze staje Arsenal. Drużyna która w ostatnim meczu z Chelsea została brutalnie oszukana. Piłkarze Wengera za wszelką cenę będą chcieli wygrać mecz i zdobyć 3pkt.
H2H obu ekip jest bardzo smakowity. Ostatnie mecze to bramki po obu stronach. Do tego po stronie gospodarzy gra ten fenomenalny Mahrez który będzie siać popłoch w defensywie Arsenalu. Jeśli Leicester strzelą pierwsi bramkę wtedy Arsenal rzuci się do ataku a to gwarantuje tylko jedno - strzelanie bramek oraz możliwość stracenia kolejnej. Powodzenia!
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godzina: 22:05
Spotkanie: Eibar - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Rivalo
Analiza:
Z natłoku dzisiejszych spotkań wybrałem to rozgrywane w Eibarze, gdzie gospodarze zmierzą się z rewelacją obecnego sezonu La Ligi Celtą Vigo. Eibar zajmuje obecnie 9 miejsce w lidze z dorobkiem 8 punktów, natomiast Celta jest wiceliderem i jest niżej od Realu tylko dlatego, że straciła więcej bramek. Tutaj też warto nadmienić, że razem z Królewskimi mają najwięcej strzelonych bramek w lidze i jest ich 14. Celta w ostatnich dwóch kolejkach odniosła dwa ważne zwycięstwa na wyjeździe z Sevillą 2:1 i spektakularne 4:1 z FC Barceloną. Eibar nie wygrał meczu od 3 kolejek i będzie miał ciężko choćby urwać punkt rozpędzonej drużynie Celty. W zeszłym sezonie drużyny te solidarnie wygrywały mecze między sobą po 1:0 jako goście, więc myślę, że i tym razem drużyna gości może wygrać, rozpatrując również to w jak dobrej jest teraz dyspozycji.
⛔ 100
 
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZKOCJA: Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Inverness - Aberdeen
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać Aberdeen jest w gazie od początku sezonu komplet pkt po 8 kolejkach i pierwsze miejsce w tabeli i 5 pkt przewagi nad ekipą z Glasgow. Za typem przemawia też H2H między tymi drużynami na 20 mecz rozgrywanych na własnym stadionie Inverness potrafiło tylko 3x wygrać z Aberdeen, zdecydowanie widać tutaj, że ten zespół im nie leży. Goście wygrali niby ostatnie spotkanie u siebie z Hearts 2:0 ale nie brałbym tego za jakiś zwiększony poziom formy, ponieważ od 3 ostatnich kolejek Hearts gra tragicznie.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Villarreal - Atletico Madryt
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na El Madrigal dojdzie dziś do jednego z ciekawszych (jak nie najciekawszego) spotkania tej serii gier w La Liga. Otóż zmierzą się dziś sąsiedzi w tabeli tj. Villarreal (3.miejsce) podejmie Atletico Madryt (aktualnie na 4.miejscu). Jeśli chodzi o szansę jakie bukmacherzy dają obu zespołom to wydaje się, że są one dość wyrównane i w zasadzie ciężko wskazać faworyta tego spotkanie. Skoro więc ciężko jest wskazać faworyta, to może najlepszym rozwiązaniem w tym meczu jest zagranie remisu? Za takim rozwiązaniem ja osobiście optuje.
Villarreal ten sezon rozpoczął z naprawdę z wysokiego &quot;C&quot;. W rozgrywkach ligowych wygrali 4 mecze i tylko z Betisem Sewilla zremisowali. Jeśli chodzi o Atletico to oni mają już na swoim koncie jedną porażkę ale poniesioną z nie byle kim bo z samą Barceloną. Osobiście patrząc na poczynania obu drużyn w tym sezonie to w bezpośrednim meczu jest mi naprawdę ciężko wskazać faworyta. Niby to Atletico ma ciekawszy zespół i mimo wszystko większy potencjał, ale to Villarreal (obok Celty Vigo) robi najlepsze wrażenie na początku sezonu. Myślę więc, że w tak wyrównanym spotkaniu warto spróbować zagrać na podział punktów. Atletico to drużyna, której naprawdę ciężko jest strzelić gol, w dotychczasowych meczach udało się to tylko Barcelonie (2-krotnie) w pozostałych spotkaniach Atletico zagrało na zero z tyłu. Myślę, że dziś jest taka możliwość, że na El Madrigal nie padnie żadna bramka i mecz zakończy się bezbramkowym remisem.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to goście zagrają dziś jedynie bez Koke. W drużynie gospodarzy natomiast poza kadrą są Musacchio, Bakambu, Asenjo i Adrian - wszyscy z powodu kontuzji.
⛔ 100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Rosja Premier Liga
Godz : 18:00
Spotkanie: Spartak - Zenit
Typ : Zenit i O 2.5
Kurs : 3.60
Bukmacher : Betclic
Analiza
Witam Panowie. Od dawna obserwuje to forum i wkońcu dołączam coś od siebie. Cóż nie będe pisał legendy, Zenit bardzo żadko mnie zawodzi prawie woogole. Na dziś moim zdaniem pewnie wygra to spotkanie by piąć się na szczyt tabeli. Kurs warty postawienia , lecz ja osobiście gram dokładny wynik na 2-1 dla zenitu na kursie 20 zł . Polecam warto
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Anglia Premiership
Godz : 16:00
Spotkanie: Lester - Arsenal
Typ : Lester
Kurs : 4.40
Bukmacher : betclic
Analiza
Cóż Arsenal jest moją drużyną i z własnego doświadczenia wiem że nie powinno się obstawiać swojej drużyny w większości przypadków. Moim zdaniem polegnie dziś różnicą jedengo gola tym bardziej że musi się oszczędzać przed nadchodzącym meczem z olimpiakosem we wtorek. musi nadrobić punktów po przegranej w zagrzebiu.Dlatego uważam że Lester będzie chciał utrzymać się na górnej pułce i wygra to spotkanie. Kurs warty gry naprawde polecam
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Stade Rennes vs Troyes AC
typ: 1
kurs: 1.70
buk: sts.pl
Rennes nie przegrało w żadnym z 5 ostatnich spotkań ligowych. Dodatkowo, nie zaznali również smaku porażki na własnym stadionie, przegrywając jedynie na wyjeździe z Bastią w pierwszej kolejce Ligue 1. Warto również podkreślić, że w świetnej dyspozycji znajduje się Giovanni Sio, strzelec 4 goli w obecnych rozgrywkach. W zdecydowanie gorszych humorach do dzisiejszego spotkania będą podchodzić goście, którzy nie odnieśli zwycięstwa w żadnym z 5 ostatnich meczów: https://sporticos.com/pl-pl/2015-09-26/19819-mecz-stade-rennes-vs-troyes-ac Ponadto, ekipa Troyes przegrała wszystkie 2 spotkania na wyjeździe i nie strzeliła nawet bramki. Zdecydowanym faworytem jest Rennes i kurs 1.7 wydaje się bardzo zachęcający.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
- Primera Division
16:00
Barca - Las Palmas
Messi minimum 2 gole
@ 2,70 Unibet
Krótko, bo czasu nie ma. Barcelona ostatnio dość niespodziewanie przegrała z mocno w tym sezonie prezentującą się ekipą Celta Vigo. Żeby zamazać chociaż trochę tamtą porażkę, trzeba w następnym meczu wręcz zdemolować rywala najmocniej jak się tylko da. Messi gra w kratkę i niestety nie jest to forma z paru lat, gdzie wchodził w mecz i od razu bramka. Jest niewidzialny i do tego nie regularny. Brakuję mu wykończenia i precyzji. Choć dalej jest obok Ronaldo w mojej ocenie najlepszym piłkarzem świata, według mnie jeszcze nie złożył broni i dzisiaj przypomni nie tylko mi ale swoim kibicom jak się strzela bramki. Las Palmas, to tacy jeźdźcy bez głowy. Ostatni mecz wygrali, ale dzisiaj raczej za dużo nie będą mieć do powiedzenia. Barca też nie gra kolorowo ale spodziewam się od pierwszych minut naszpikowanych akcji po stronie gospodarzy. A przede wszystkim Leo, który z pewnością weźmie ciężar gry na siebie i dzisiaj będzie grał tak jak grał jeszcze w tamtym sezonie gdzie strzelał po dwie bramki na mecz MINIMUM. Kurs, może nie jest jakoś specjalnie wielki, na dwa gole ale jak dla mnie to pasuje i gram na Argentyczyka. Bo granie win Barcy po tak żałosnym kursie to nie dla mnie.
⛔ 100
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - GP Skandynawii
Godzina: 19:00
Typ: Wygra Nicki Pedersen
Kurs: 8
Bukmacher: Betsson
Pora na przełamanie. Nicki w ostatnich sezonach w Sztokholmie słabo (6 i 7 punktów), ostatnie GP również nie szły po jego myśli. Jeśli jednak planuje powalczyć jeszcze o drugie miejsce, musi tu osiągnąć dobry wynik. Moim zdaniem są ku temu przesłanki. Po ostatnim SEC i finale PGEE widać, że nareszcie dogadał się ze sprzętem. W ostatnich kilkunastu tygodniach były z tym problemy. A jak Nicki nie ma problemów ze sprzętem, to zawsze jest groźny. Jako jeden z niewielu ostatnio regularnie startuje. Moim zdaniem spokojnie dojdzie do finału, a tam jak wiadomo, sporo też zależy od szczęścia. Liczę, że w fazie zasadniczej wywalczy sobie taką przewagę, by wybrać odpowiednie pole, ruszyć ze startu i pozostawić za sobą rywali.
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
⛔ 100
 
odrzut 54

odrzut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa -Polska
Spotaknie: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
Godzina:18:30
Typ: Obie strzelą
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj bardzo ciekawie zapowiada sie spotaknie w Krakowie gdzie spotkają sie sąsiadujące w tabeli Cracovia zajmująca 11 pozycję oraz Ruch który plasuje sie na 8 pozycji. Obie drużyny lubią strzelać ale też lubią tracić. Ostatnie mecze Cracovii pokazują, że warto grać overy w ich spotkaniach w ostatnich 5 meczach padł over 2,5. Po drugiej stronie Ruch który też nie ma problemów ze zdobywaniem i traceniem goli. Nie ma w tym spotkaniu jakiejś większej wagi więc myślę, ze obie drużyny zagrają ofensywnie i nikt nie będzie tu sie bronił. Bts powinien zostać pokryty już do przerwy.
Zły zapis (brak kursu)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ektraklasa, 10 kolejka
Spotkanie: Lech Poznań - Górnik Zabrze
Godzina: 20:30
Typ: Lech Poznań -1
Kurs: 2.60
Bukmacher: williamhill
Analiza: Dziś to będzie ten dzień kiedy Lech się obudzi. I to jest moje zdanie ale czy tak będzie to się okaże. Myślę że limit tak słabej, beznadziejnej, patetytycznej gry poznaniacy już wyczerpali a w meczu z Górnikiem najpierw strzelą gola który doda im pewności siebie po czym będzie łatwiej strzelać następne. I nie uważam że Gónik jest słaby czy nie ma szans. Patrząc jednak teoretycznie jak i logicznie dziś kolejorz zwycięży i zacznie wygrywać. Myślę że może paść dziś sporo goli w wieczornym hicie na Bułgarskiej. Cała Polska śmieje się z lechitów i chyba wszyscy zapominają słynny cytat Rudego Tomjanovicha: &quot;Nigdy nie lekceważ mistrza bo cię pokona!&quot;
Maciej Skorża, trener który w razie dzisiejszej porażki pewnie może stracić pracę zapewne zrobi wszystko żeby Lech po raz kolejny się nie skompromitował. Wiedząc że ma mecz ligowy w zanadrzu, kilka dni temu w meczu pucharu Polski z Ruchem wystawił wielu graczy rezerwowych. Na dobra sprawę do końca nie możemy być pewni składów na ten mecz. Moim zdaniem w pierwszej połowie mój zakład będzie już niemal bezpieczny...
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Spotaknie: Hamburger - Schalke
Godzina:18:30
Typ: połowa/cały, remis/schalke
kurs: 6.0 --&gt;5.0
Bukmacher: Bet365
analiza:
Ekipa Schalke zanotowała niezły start w lidze. Na 6 meczów mają 13 punktów. Ostatnie 3 mecze ligowe Schalke wygrało i dziś zapewne będą chcieli przedłużyć dobrą serię. W poprzedniej kolejce, któa odbyła się w środku tygodnia dzisiejsi goście ograli u siebie 2-0 ekipę z Frankfurtu, a tydzień temu przywieźli cenne 3 punkty z delegacji w meczu ze Stuttgartem. W obydwu tych meczach do przerwy był bezbramkowy remis. Uważam, że dziś także Schalke dopiero po przerwie rozstrzygnie mecz gdyż Hamburger od 3 spotkań nie stracił gola, co w bundeslidze jest niezłym wyczynem. Świadczyc to może tylko o w miare solidnej defensywie graczy HSV. Typuję na skromnę 1-0 dla przyjezdnych. Pozdrawiam
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 26

parasolki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja 1.HNL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slaven Belupo - HNK Rijeka
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj dojdzie do potyczki pomiędzy drużynami z 6 vs 2 miejsca. Ostatnie mecze drużyny gości z północno-zachodniej Chorwacji prezentują się znakomicie, gdyż na ostatnie z 5 meczów, 4 zakończyły się zwycięstwem. Drużyna z Rijeki wygrała ostatnie 2 mecze na wyjeździe, a jej bilans bramkowy wynosi 17:7, natomiast gospodarzy 15:17. Poza tym historia spotkań między obiema ekipami pokazuje, że domownicy nie mają argumentów na faworyzowanego rywala. W poprzednich pięciu spotkaniach na własnym terenie nie wygrali ani razu z Rijeką.
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Grand Prix
Godzina: 19:00
Spotkanie: Grand Prix Sztokholmu
Typ: T. Jonasson under 5 pkt (trzydrogowo)
Kurs: 2,25
Buk: Bet365
Już za chwilę na Friends Arenie w Sztokholmie odbędzie się kolejna odsłona cyklu Grand Prix. Ciężko w tym turnieju wskazać zdecydowanego faworyta, dlatego zdecydowałem się oszacować zdobycz punktową Thomasa Jonassona. Dzika karta dla Szweda była dana na wyrost, gdyż THJ jest tylko lepszy od kontuzjowanego Hampela (pojechał tylko w trzech rundach) oraz Kasprzaka, który jeździ katastrofalnie. Thomas nie ma już praktycznie szans na utrzymanie w cyklu. Odzwierciedleniem jego braku formy jest strata miejsca w składzie Unii Leszno. W swoim drugim oraz szóstym biegu Szwed ma bardzo nikłe szansę na punkty, bowiem jedzie z zewnętrznych pól, a do tego ma bardzo silnych rywali. W dziewiątej odsłonie jedzie z bardzo dobrze dysponowanym Pedersenem, który zakładając się na niego, ułatwi wyprzedzenie Szweda pozostałym rywalom. Później będzie musiał czekać aż 7 biegów na kolejny bieg, co jest również bardzo niekorzystną sytuacją. Z dzisiejszej stawki Szwed ma szansę urwać punkty Harrisowi, Kasprzakowi czy Batchelorowi. Jeśli warunki torowe będą w miarę normalne, to THJ ma nikłe szansę na wykręcenie, co najmniej 5 punktów.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom