>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 26.09.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka HISZPANIA Supercopa ACB
Spotkanie: Laboral Kutxa - Barcelona
Typ: Over 165,5
Kurs: 3,90 Unibet
Godzina: 21;30
Analiza: Zespoły w najmocniejszych składach, powrócili nieobecni gracze, którzy przebywali na MŚ. Hiszpanie wielki niedosyt ale taki jest sport. Superpuchar traktowany jest dość poważnie ale gra jest mocno widowiskowa. Oba zespoły personalnie dość mocne, oczywiście Barcelona celuje w mistrzostwo. Spodziewam się szybkiego meczu i wielkiej fiesty na trybunach. Zwycięstwo Barcelony jest dla mnie oczywiste ale kursy bardzo słabe. Warto pójść w większą ilość pkt. Dwie ofensywne ekipy, powinny porzucać, a Barcelona jak odpali zza łuku, to wynik zamknął na 100pkt.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Elche - Celta Vigo
Typ: X2
Kurs: 1,33
Bukmacher: Bwin
W tym spotkaniu raczej skłaniał bym się bliżej remisu. Oba zespoły obecnie nie powalają formą w lidze. Trudno tu wytypować zwycięski zespół, tym bardziej, że drużyny zagrają w oprymalnych składach. I dlatego zdecydowałem się na takie tam X2 za 1,33, które będzie mi zamykało kupon, mam nadzieje,że wygrany ???? :cool:. Powodzienia w typowaniach - pozdrawiam
Nieregulaminowy kurs
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 27

pajter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria - Erste Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: LASK Linz - St Polten
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 12 kolejki Erste Liga, czyli drugiego szczebla rozgrywek w Austrii, w którym drużyna LASK Linz zajmująca 3 miejsce w tabeli podejmie zespół Sankt Polten, czyli piątą ekipę rozgrywek. Będący wyżej w tabeli gospodarze mają w swoim dorobku 21 punktów po rozegranych 11 spotkaniach. Strzelili oni w tych meczach 17 goli, a stracili ich 8. Natomiast ekipa ich dzisiejszych gości zgromadziła 14 punktów w 11 meczach strzelając 11 bramek i tracąc aż 13. Ekipa Linz jest niepokonana na własnym stadionie. Z pięciu dotychczas rozegranych spotkań wygrali aż 4 i jeden mecz zremisowali. Stosunek bramek w tych spotkaniach to 10:2. Sankt Polten na wyjazdach radzi sobie mocno przeciętnie. Z pięciu rozegranych meczy wygrali zaledwie jedno spotkanie ze słabą ekipą FAC Wien (wynik 0:1). Łącznie ekipa, której kapitanem jest polak Tomasz Wisio w pięciu spotkaniach wyjazdowych zgromadziła 4 punkty, strzeliła ledwie 3 bramki i straciła aż 8. Forma obu drużyn również wskazuje na to, że faworytem będzie LASK, który w pięciu ostatnich meczach zgromadził 8 pkt i strzelił aż 10 bramek, a ich dzisiejszy rywal zgromadził 4 punkty i strzelił zaledwie dwa gole. Obie ekipy to drużyny głównie własnego boiska. Przeglądając oficjalne strony klubów i wywiady z zawodnikami dużo więcej o tym meczu mówi się w Linzu, gdzie apetyty na objęcie fotela lidera rosną i sam trener wypowiada się, że zawodnicy są bardzo zmotywowani. Dodatkowo w Linzu mogą zawsze liczyć na kibiców i sami twierdzą, że fani to ich dwunasty zawodnik. St Polten po (w sumie udanej) przygodzie z europejskimi pucharami, w lidze nie błyszczy. Przyznam, że śledzę tą ekipę od początku sezonu i spodziewałem się po niej dużo więcej, jednak drużyna ta okazuje się typowym średniakiem. Myślę, że LASK Linz dziś potwierdzi swoje aspiracje i pokona ekipę Sankt Polten.
✅57
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sandnes - Valarenga
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
25 kolejka Norweskiej ekstraklasy. Outsider drużyna Sandnes zmierzy się na własnym terenie z drużyną dużo wyżej notowaną od siebie a mianowicie Valarengą Oslo. Na sześć kolejek przed zakończeniem sezonu drużyna Valarenga ma jeszcze bardzo duże szanse na występ w europejskich pucharach. W poprzednim sezonie wypadli poniżej oczekiwań zajmując 11 miejsce. Na chwilę obecną są na szóstym miejscu i brakuje im sześciu punktów do miejsca premiowanego Ligą Europejską. I co za tym idzie takiego outsidera jakim jest Sandnes spokojnie powinni ograć! Sandnes w tamtym sezonie ledwo się utrzymało. W obecnej chwili brakuje im 9 punktów do miejsca premiowanego pozostaniem w ekstraklasie norweskiej. Myslę że już odpuścili mimo że zaliczyli oni ostatnio kilka niespodziewanych remisów z drużynami ze środka tabeli. H2H również na korzyść ekipy z Oslo. Na pięć meczów między tymi drużynami jakie odbyły się dotychczas wszystkie wygrała Valarenga. W jednym meczu stracili jedynie bramkę i tylko takim sukcesem mogą się pochwalić chlopaki z Sandnes. Dla bardziej odważnych opcja z handicapem!!!
⛔100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Godzina:18:00
Spotkanie:Korona Kielce-Piast Gliwice
Typ:2
Kurs:3.10
Bukmacher:Bet365
Analiza:Zapraszam na 10 kolejkę, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, w której to kielecka Korona podejmien na swoim terenie Piasta Gliwice. Nie jestem regularnym obserwatorem tejże ligi, ale wiem, że gospodarze na razie zawodzą na całej linii. Ze wszystkich meczów udało im się &quot;sensacyjnie&quot; wygrać z Podbeskidziem oraz zremisować z Pogonią Szczecin. To wszystko procentuje miejscem w tabeli z dorbkiem punktowym 4 i bilansem bramkowym 5:18. Co prawda goście w tabeli są jedynie 4 oczka wyżej, ale posiadają na swoim koncie 12 oczek oraz bilans bramkowy 11:12. Należy też zauważyć, że Piast wygrał wszystkie 3 ostatnie mecze, także pokazuje to, że powoli łapią rytm. Mam nadzieję, że w tym meczu podtrzymają dobrą passe i zwycieżą w tym spotkaniu.Z takim kursem na pewno warto zagrać.Powodzenia.
⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: 2 Bundesliga, Niemcy
Godz: 18:30
Spotkanie: 1860 Monachium - Greuther Furth
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,96
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj spróbuje swojej szansy w 2 Bundeslidze. Na przeciw siebie staną dwie wyrównane drużyny, 1860 Monachium który w tabeli jest 13 kontra 8 w tabeli Furth.
Trudno tutaj wskazać faworyta dlatego próbuje zagrać over na bramki. Gospodarze po 7 spotkaniach legitymują się bilansem bramek 8:12, goście natomiast 12:7. Średnio więc blisko 3 bramek na mecz w obu przypadkach. H2H z 3 ostatnich spotkań dwa razy over został pokryty. Dużą szansą pokrycia tego typu jest świetna forma napastnika gospodarzy Okotie który ma swoim koncie już 5 bramek. Minimalnym czynnikiem jest też średnia bramek zdobyta w całej lidze, która wynosi 2,65 na mecz. Powodzenia;)
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Katar
Godz: 17
Spotkanie: Al Kharaityat - Umm Salal
Typ: X 1 połowa
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza: Typ na czuja a to dlatego ze duzo pada remisow wlasnie w takich ligach no ale zobaczymy. W ich h2h az 5 razy padl remis w tym ostatnio 2 remisy po 0:0 dodatkowo sa blisko siebie w tabeli. Nie mam niestety co zbytnio napisac o tym meczu ale nie wydaje mi sie zeby padl grad bramek zwlaszcza w tej lidze i to w 1 polowie. Gospodarze 2 od konca ale napewno beda probowali cos zdzialac a goscie srodek tabeli i nie beda sie zbytnio wyreczac. To nie jest mecz na szczycie ani az tak o cos wazny. To poczatek sezonu i skoro tak czesto w ich h2h remisuja w tym ostatnio po 0 dodatkowo ta liga jest czesto remisowa wiec nie wydaje mi sie by przynajmniej w 1 polowie dzialo sie cos ciekawego. Typ ryzykowny i dziwaczny ale jesli ktos lubi ryzyko niech sproboje.
✅130
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia-Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Eindhoven-Venlo
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola w 1 połowie
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 20:00 w 8 kolejce Jupiler League zmierzą się ze sobą drużyny FC Eindhoven oraz Venlo. Gospodarze zajmują w tabeli 4 pozycję z dorobkiem 15 punktów oraz bilansem bramkowym 14:7. W spotkaniach u siebie w 3 meczach zdobyli 9 punktów, strzelając 7 goli oraz tracąc 1. Drużyna gości plasuje się 2 pozycję niżej z dorobkiem 13 punktów oraz bilansem bramek 9:10. W spotkaniach na wyjeździę grali 3 razy i raz zwyciężyli, raz zremisowali oraz raz przegrali. W ostatniej kolejce FC Eindhoven pokonało na wyjeździe Fortune Sittard 0:2, natomiast Venlo pokonało zespół Almere City 3:2 na własnym boisku. Spodziewam się otwartego spotkania od pierwszych minut, ponieważ obie drużyny potrafią strzelać dużo bramek. W ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynkach tych drużyn padło 19 bramek.
⛔100
 
tlok 50

tlok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania - Superligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Aalborg - Randers
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.80
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Dzisiejszy mecz duńskiej Superligi to pojedynek drużyny z Aalborga i drużyny z Randers. Szanse obu zespołów na zwycięstwo są wyrównane. Aalborg w poprzednim sezonie zajął pierwsze miejsce w tabeli, ale ten sezon rozpoczął kiepsko. We wszystkich ośmiu meczach tego sezonu zanotował: 2 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki. Warto jednak zauważyć, że we wszystkich spotkaniach na własnym stadionie udało im się zdobyć bramki.
Drużyna Randers, która poprzedni sezon zakończyła na środkowym miejscu tabeli, w tym jak na razie, spisuje się znacznie lepiej. Oni zaś w każdym z meczów wyjazdowych, zdobywali jak dotąd bramki. Myślę, że oba zespoły będą chciał wygrać dzisiejsze spotkanie. Aalborg ze względu na to, że gra na własnym stadionie i będzie chciał się przełamać w końcu w tym sezonie, a Randers dlatego, że będzie starał się utrzymać swoją bardzo dobrą, drugą pozycję w tabeli Superligi. Przewiduję więc, że bez względu na to, komu uda się wygrać ten mecz, obie drużyny zdobędą bramki.
⛔100
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Finlandia SSM liga
Spotkanie: HIFK - bk 46
Typ: wygrana BK 46
Kurs: 1.90
Godz:18:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sorry że tak późno ale zamknąłem przeglaarke i musze pisać od nowa...Na Dzisiaj znalazłem cos takiego. Zacznijmy od tego że BK wygrałooba spotkania w tym sezonie, hikf natomiast oba przegrało. Bk 46 ostatnie siedem spotkań przeciwko Hifk wygrało. Żałuje że nie udało mi sie postawić tego typu dziesiec minut wcześnie jbo kurs był ponad 2.20 niestety pewnie jeszcze spadnie. Gra HIFk jest po porstu tragiczna na dwa spotkania zdobyć tylk 39 punktó to tragiczny wynik, lecz mówi sie żę piłka ręczna to gra w której zwyciestwo odnosi sie przez dobra obrone niestety ta również zawodzi straconych 63 bramek to ogromna ilośc jjak an dwa spoktania druzyna bk to całowita odmiana swoich dzisiejszych rywali stracili tylko 43 bramki i rzucili aż 59 można powiedzieć że te dwie ekipy to swoje całkowite przeciwieństwa. na ten typ spodziewałem sie handicapu około -5,5 pkt a tu taki kurs na czyste zwycięstwo polecam gorąco. Szkoda że nie można dać dodatkowego handicapu an to psotkanie bo z chęcią postawił bym -3 na Bk 46.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Hoffenheim
Typ: Mainz [over 1,5]
Kurs: 2,02
Buk: Unibet !
Tak sobie przeglądam dzisiejsze mecze i kolejny jaki upolowałem, to spotkanie dwóch bardzo siebie równych zespołów w tym sezonie. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że obie ekipy mają tyle samo punktów w tabeli i tyle samo bramek. Co jeszcze jest ciekawe to że mają tyle samo wygranych i tyle samo porażek, bo jeszcze żadna z tych drużyn nie zaznała porażki. Trzeba jednak przyznać, że spotkania między tymi drużynami są bardzo emocjonujące i zasypane bramkami. Mój bet kieruje w tym meczu z myślą, że to właśnie Mainz będzie w tym meczu górą i to oni będą najwięcej psuli krwi ekipie gości. Warto zaznaczyć, że Japończyk Okazaki, jest w niebywałej formie, na 5 meczy, 5 bramek. Także dziś będzie w podstawowym i myślę że coś może ukuć. Jak już jedna bramka padnie w pierwszej połowie, to w drugiej to tylko formalność dla Mainz. Okazaki w tamtym sezonie miał bramek 15, teraz już odbił 1/3 i może być tylko lepiej. Uważam że zespół gospodarzy jak najbardziej stać na dwa gole, bo wiadomo że tu chodzi o komplet punktów w pięknym stylu, aby awansować na kolejne wyższe miejsce w tabeli.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Elche - Celta Vigo
Typ: Celta Vigo strzeli powyzej 1,5 gola
Kurs: 2,65
Bukmacher: sportingbet

Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z Hiszpańskiej Primiera Division , a dokładniej pojedynek pomiędzy Elche a Celta Vigo. W tym meczu bukmacherzy dają wyrównane szanse oby dwóm zespołom lecz ja się z tym nie zgodzę patrząc na świetna grę w ostatnim czasie gości ( w ostatnich 5 ich spotkaniach na wyjeździe nie przegrali ani jednego pojedynku grając z takim przeciwnikami jak np Atletico Madryt z którymi zremisowali 2-2 ) . Jeśli chodzi o gospodarzy, w tym sezonie rozegrali dwa mecze u siebie .. jeden przegrali z Eibar, a w drugim odnotowali remis, są bardzo słabi w tym sezonie muszą się skupić na walce o utrzymanie w tabeli . Myślę ze dzisiaj nie dadzą rady zatrzymać rozpędzonej Celty która w tym sezonie gra świetny futbol i z przyjemnością się ogląda ich mecze. Ja w tym meczu gram typ po świetnym kursie 2,65 a dokładniej ze gość strzeli powyżej 1,5 gola w meczu . Polecam także zagrać czystą dwójkę na to spotkanie ????
⛔100
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
26 Sep 2014, 21:30 Soccer » Portugal » Primeira Liga » Sporting Lisbon - FC Porto
Jackson Martinez lub Yacine Brahimi strzelą pierwszą bramkę @ 3.10
William Hill

Klasyk mega ciekawe spotkanie nam sie szykuje- fajnie ze do zobaczenia na sportclubie. Gram to na wielu płaszczyznach, ogólnie można wyłapać kilka fajnych betów w rożnych firmach.Drużyna z Lizbony po chudych latach zaczyna cos znaczyć na portugalskiej scenie. Wrócił Nani jest dobre szkolenie fajnie rozwija sie William Carvalho, dobrze sezon rozpoczął Peruwiańczyk Andre Carillo -solidny w bramce Rui Patricio- 1 w kadrze.Smoki to jednak zespól dla mnie o większej klasie bardziej ograny doświadczony, mający lepszy zespól.Gram w ich stronę- jest snajper za jakiego trzeba uznać Jacksona Martineza. Dwukrotny król strzelców z rzędu, juz ma 5 goli i będzie mierzył w hattricka- on decyduje o grze, jakości w ataku. Brahimi, Quaresma,Adrian Lopez potencjał spory.Na czele tabeli Benfica, obie ekipy z małą strata pkt wiec...remis najgorsze rozwiązanie dla gości. Wpadka w derbach z Boavista... statystycznie ostatnio mało overow pada można pograć bts na nie. Porto dobrze gra w obronie, Sam mecz powinien być szybki zacięty, bardzo ciekawy na dobrym technicznie poziomie. Warto pograć kartki over rr ,plus win Porto kursy fajne do dubla x2.
⛔100
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz - Hoffenheim
Typ: Mainz i over 2,5
Kurs: 3.60
Buk: Bet365
Wiatm na szybko bo mecz za chwilę, dużo juz zostało powiedziane na temat tego meczu, ja zdecydowałem sie na taki typ bo tak jak koledzy wyżej widzę, że w meczach tych drużyn pada sporo bramek, jeden raz tylko zdażył się remis 0:0 i cztery undery bramkowe poniżej 3 goli na 12 spotkań tych klubów. Ja dokładam do tego jeszcze zwycięstwo Mainz bo grają u siebie i wg mnie to ich faworyzuje, no i mają Okazakiego, który na pewno dziś coś srzeli. Ja liczę na mecz walki ze sporą ilościa goli. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom