>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.08.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 26. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godzina 20:45
Spotkanie Betis-La Coruna
Typ; goscie wygraja dokładnie 1 golem
Kurs 5.10
Buk uniBet
Analiza: Druga kolejka Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej , którym ekipa Betisu Sevilla na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Deportivo La Coruna, gospodarze w poprzedniej kolejce zagrali z zespołem Barcelony na ich stadionie, przegrali aż 2:6 ale nie mieli w tamtym meczu większych szans na uzyskanie dobrego rezultatu, goście z La Coruni natomiast na swoim stadionie podejmowali Eibar, wygrali 2:1 i podczas całego spotkania grali na porównywalnym poziomie co ekipa przyjezdnych , nie byli w tamtym meczu zespołem aż tak lepszym,ale zdołali ugrać komplet punktów przed swoją publicznością, w tym meczu moim delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa gości,ale bardziej byłbym skłonny żeby zagrać na over w bramkach bowiem z takimi ofensywami jakie posiadają te dwie ekipy bramki powinniśmy zobaczyć , tak do połowy jak i w drugiej częsci spotkania, ogólnie od 1999 roku na stadionie Betisu te dwie drużny spotykały się ze sobą aż 12 krotnie , gospodarze wygrali tylko 1 raz przegrali 7 razy i 4 razy padły podziały punktów , po prostu drużyna z La Coruny im nie leży , i myślę że w tym meczu może być podobnie, stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Typ: over 3.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotykają się dwie ekipy które mają bardzo dużo problemów ze strzelaniem w przypadku Wisły problemem nie jest kreowanie a wykańczanie tych akcji. Stabilizacja to też słowo klucz do zdobywania punktów przez ekipę z Krakowa, są fragmenty czy nawet połowy z których potrafią dominować, po czym jest mega zastój a raczej koszmarne błędy w defensywie. Za nami pięć kolejek i nie było spotkania w którym zagrali by bez tak ogromnych baboli na tyłach, stąd nie dziwi 12 bramek straconych, w tym 9 w czterech spotkaniach wyjazdowych, a jeśli dodamy do tego kolejny trzy stracone w starciu Pucharu Polski to widzimy mizerny obraz. Nawet zmiana ustawienia na czwórkę defensorów z Głową oraz Guzmicsem w środku nic nie dała, strata bramki w ostatniej akcji w starciu z Koroną pokazuje jak wiele jest problemów w tej formacji. Myślę że dziś w aspektach ofensywnych powinno być lepiej, bo sytuacja z właścicielem jest klarowniejsza czego nie ukrywał na konferencji Wdowczyk, zaznaczył że jego zespół z klarowniejszą sytuacją poza boiskowo czuje się już pewniej a tej pewności chyba im po prostu brakuje, no i myślę że kibiców nie zabraknie a to zawsze pomaga.
Śląsk bardzo solidny w defensywie zaledwie dwie bramki stracone ale to nie przynosi za wiele punktów bo brakuje tego co najważniejsze czyli strzelonych bramek, nie wydaje mi się by dziś mocno postawili na kolejne bronienie wyniku, doskonale zdają sobie sprawę w Śląsku ze Wisła ma ogromne problemy w defensywie i trzeba ten fakt wykorzystywać, szczególnie duża rolę mogą odegrać stałe fragmenty gry mocny punkt Śląska słaby w defensywie Wisły. Zresztą Rumak widzi że powoli niecierpliwą się wszyscy z braku bramek stąd trener zapowiedział na konferencji prasowej być może grę dwójką napastników czyli widać że będzie szukał ofensywnej gry i bramek. Obie ekipy spotkały się tuż przed startem rozgrywek w towarzyskim starciu w którym padł remis 3:3 może takiego hokeja nie będzie ale bramki powinny wpaść.
✅265
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Irl.Płn. NIFL Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Carrick Rangers – Ballymena
Typ: over 3.5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

No i znowu pucharowy mecz zawiódł, bo Rosenborg przegrał 1:2 i zabrakło tylko 1 bramki do overa 3,5, choć w końcówce mieli sporo okazji na gola, a raz na drodze piłki stanął słupek bramki gości.

Analiza:
1… Lecimy do bramkostrzelnej Irlandii Północnej na mecz C.Rangers – Ballymena.
Jak na razie w Irl. Płn. Rozegrano 4 kolejki , na 23 mecze w 14 padł over 2,5 , zaś w 10 over 3,5 . Zarówno Rangersi jak i Ballymena należą do tych drużyn, w meczach których pada sporo goli, gdyż w 3 meczach na rozegrane 4, strzelono przynajmniej 4 bramki.
2… Carrick Rangers aktualnie zajmują 9. pozycję w tabeli (na 12 drużyn) z bilansem bramkowym 5:11 i meczowym 1-1-2. U siebie rozegrali 2 spotkania zakończone wysokimi wynikami:
C. Rangers – Crusaders 1:4
C. Rangers - Ballinamallard 3:3

W Pozostałych, wyjazdowych meczach porażka 0:4 i zwycięstwo 1:0.
3… Ballymena zajmuje aktualnie jedno miejsce wyżej niż gospodarze z identycznym bilansem meczowym 1-1-2 oraz podobnym bramkowym 7:13.
No i ta drużyna to jest to co tygryski lubią najbardziej :grin: , potrzebujesz over 5,5 ? graj mecz Ballymeny :cool: Aż w 3 meczach tego sezonu z udziałem tej drużyny padło przynajmniej 6 goli, a jej wyniki od początku sezonu to: 0:6, 3:3, 1:0 i 3:4.
Goście kontynuują mecze z wysokimi wynikami z poprzedniego sezonu.
Wtedy , w sumie na 38 rozegranych meczów over 2,5 padł w 23 meczach, over 3,5 w 20 , a over 4,5 w 12, co było najlepszym wynikiem w lidze.
4… Bezpośrednie spotkania między tymi drużynami nie można podpiąć pod jakieś kanonady strzeleckie , chociaż w kilku z nich również padło sporo bramek.
W ostatnich 5 sezonach na stadionie C.Rangers obie drużyny grały 4-krotnie:
0:2
1:3
2:2

0:2
Więc w dwóch meczach padł over 3,5.
5… Ja tutaj nie będę pazerny i nie będę typował overa 5,5 , a &quot;tylko&quot; 3,5 ;)
Po pucharowych wpadkach, być może ligowe potyczki przyniosą lepsze rezultaty.
Zatem, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w tym meczu powinniśmy zobaczyć sporą ilość goli. Stawiam na wysoki remis 2:2 lub 3:3 albo zwycięstwo gości w stylu 3:1 lub 4:2.
POWODZENIA !
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Peru
Godzina: 00:45
Spotkanie: Cesar Vallejo - Sporting Cristal
Typ: Sporting Cristal
Kurs: 3.43
Bukmacher: Pinnacle

Mega dobry kurs na Sporting który ostatnio sporo remisował ale wg mnie wydaje się być w lepszej formie niż gracze Cesara którzy mecze u siebie to ostatnio wygrywają od święta. Dużyna z Limy nie wygrała już od ponad miesiąca żadnego meczu na wyjezdzie i dzisiaj licze na przełamanie i 3 pkt, ostatnia wizyta Sportingu na stadionie Cesara w maju skończyła się 2:0 dla gości, a gospodarze od tamtego czasu na 10 meczy wygrali ledwie dwa więc są raczej pod formą i Sporting powinien to wykorzystać. Sprawdzałem składy i w obu klubach nie ma żadnych braków, a do Sprotingu przychodzi nowy napastnik Diego Ifran niby nie jakiś kozak ale w drugiej lidze i w Urugwajskim Penarol jak grałto bramki strzelał więc notuję go na plus.
⛔100
 
Semtex 250,5K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – CONCACAF LM
Godzina: 04:00
Spotkanie: Dragon - Saprissa
Typ: Saprissa -1.5
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365

Spotkali się tydzień temu w Salwadorze i skończyło się 6:0 dla Saprissy dlaczego dzisiaj takie kursy sam nie wiem, może dlatego, że mecz wyjazdowy i buki myślą, że nie będzie takiego pogromu ale ja tam zaryzykuję i wejdę w to handi bo uważam, że dwie bramki przewagi to minimum co może spotkań dzisiejszych gospodarzy. Po piewsze zespół z Salwadoru gra ostatnio straszną padakę od miesiąca nie wygrali żadnego meczy jedynie 4 porażki i 3 remisy, Deportivo Saprissa wygrywa natomiast praktycznie mecz za meczem i dzisiaj powinni pójść za ciosem i umocnić się na prowadzeniu w grupie. Do tego uważam, że te Salwadorskie smoki to bardziej będą skupieni meczach ligowych bo obecnie są na ostatnim miejscu i jak tak dalej pójdzie to nie będzie play offów. Do tego cięzko mi znaleźć gdziekowliek jakieś informację o tym zespole poza ich twitterem, zawodnicy tego klubu to jakieś placki nie wiadomo skąd lączna wartość zawodników nie przekracza 50tyś euro, no więc dziękuję.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart - Perth Master
Godzina: 14.30
Spotkanie: Peter Wright vs. Corey Cadby
Typ: Peter Wright więcej 180&#39;s
Kurs: 2.10
Bukmacher: unibet
Cadby dzisiaj bardzo dobre spotkanie z Taylorem. Średnia ponad 103, 55% na dablach oraz aż cztery 180&#39;s. W zeszłym tygodniu porażka z Philem jednak gra było bardzo dobra (3 maxy). Peter dzisiaj dość słabo, bo średnia 90 i zaledwie 2 maxy. Być może właśnie te małe czynniki spowodowały, że bukmacherzy w taki sposób wystawili kursy, bo osobiście uważam, że wystawienie takiego kursu na to zdarzenie to strzał w stopę. Dzisiaj Cadby grał w krótkim cyklu legowym, więc mogło mu iść dobrze. Jednak jutro wydłuża się on do bestof19 i tam dopiero wychodzą umiejętności danego zawodnika. W mojej opinii oba te występy z Taylorem to były tylko jednorazowe strzały gdyż decydowała forma dnia. Wiadomo, że w jakimś stopniu utrzyma się ona do jutra jednakże na Wrighta to za mało. Zawodnik, który od paru lat umacnia swoją pozycję w rankingu PDC zyskuje wielkie doświadczenie. Właśnie ono wychodzi w dłuższych meczach. Peter tak słabo jak dzisiaj nie ma prawa rzucać. Jeżeli zacznie mu iść to potrafi on sypać 180;s b2b i na to właśnie jutro liczę. Doświadczenie oraz fakt, że mecz trochę potrwa. Kurs z kosmosu. Półzawodowiec oraz zawodnik ze światowej czołówki, który potrafi rzucać 180&#39;s a kurs na obu 50:50. Jak na moje dziwne, więc próbuję!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA New Heaven
godzina 01.00
spotkanie A.Radwańska - K.Flipkens
Typ wygra pierwszego seta przegra mecz Agnieszka Radwańska
kurs 13.00
bet365
Analiza:
Zacznę od TEGO ŻE BARDZO SIĘ ZDZIWIĘ JEŚLI TO WEJDZIE!!!!!!!!
ale po kursie 13 zdecydowałem się za drobne próbować.
H2h 3:0 dla Agnieszki 2:0 w 2010 i dwa mecze w 2013 roku oba wygrywała Agnieszka
rezultatem 2:1 i w obu przegrywała pierwszego seta i wygrywała dwa kolejne.
Obie ostatnimi czasy grają w kratkę bilans ostatnich dziesięciu meczy u obu zawodniczek taki sam 6 zwycięstw 4 porażki.
Z tym że dla Flipkens to raczej zwyżka formy i możliwości a Agnieszka jakby pod formą.
U Flipkens zwycięstwa z Bencic , Garcią , Savarovą i Venus Williams można uznac za duży sukces , dobry omen i wynik powyżej oczekiwań.
U Agnieszki porażki z Cibulkovą , Zheng i Pavlyuchenkovą to na pewno wyniki poniżej oczekiwań.
Myślę że dzisiaj Belgijka tanio skóry nie sprzeda.Liczę na odwrócenie się tendencji w sprawie pierwszego seta , na determinację i waleczność Flipkens i więcej energii w ewentualnym decydującym secie.
Mocno to pokomplikowane , mało prawdopodobne ale za drobne próbuję:)
⛔100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA
Godzina:01:00
Spotkanie:Radwanska-Flipkens
Typ:Flipkens +3 gemy
Kurs:3.34
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Według mojej opini buki troche przesadziły z tak wysokim kursem na Belgijke dlatego ja daje typ z małym handicapem w stronę Kirsten.Agnieszka w poprzedniej rundzie pokonała Ostapenko 2:0 w gemach 7:5 6:1.Co do Kirsten to w tym turnieju wyeliminowała Szwajcarke Bencic wygrywając 2:1 i Francuzkę Garcia 2:0.W obu spotkaniah w roli faworytek były stawiane przeciwniczki Kirsten.Agnieszka ostatnio notuje dobre wyniki.W Cincinnati odpadła w ćwierćfinale przegrywając gładko z Halep 2:0.Obie tenisistki grają techniczny tenis więc przewiduje tu długie wymiany,które Flipkens lubi bo wyczekuje na bład rywalki.Belgijka w obu meczach dobrze trzymała swój serwis bo z Garcią dała się przełamać 2 razy i z Bencic 3 razy.Agnieszka zamazała już swój słaby występ na IO i z meczu na mecz gra coraz lepiej.Priorytetem bedzie dla niej US Open.Ten turniej ma ją jak najlepiej przygotować.Napewno będzie grała z myślą aby nie odnieść żadnej kontuzji.Podsumowując to Flipkens będzie bardzo dobrą rywalką do sprawdzenia obecnej dyspozycji Agi i uważam,że warto spróbować zagrać taki HG po takim kursie.Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz.Dla mniej odważnych polecam zagrać Flipkens +1,5 seta.
⛔100
 
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eredivise
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Vitesse - Utrecht
Typ: over 2.5 + obie strzelą
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Czwarta kolejka holenderskiej ekstraklasy, spotykają się dwie drużyny, których mecze obfitują w ogromną ilość bramek. Oba zespoły rozegrały 6 przedsezonowych sparingów i 3 mecze ligowe, oj było na co popatrzeć!
Na początek drużyna gospodarzy. Vitesse zajęło w zeszłym sezonie 9 miejsce w tabeli i otarli się o udział w play-off&#39;ach ligi europy. Ich bilans bramkowy wyniósł 55:38, co daje średnią 2.7 bramki na mecz. Ich ostatnie mecze to wyniki:
Roda 0:1 Vitesse
Vitesse 1:2 Den Haag
Willem II 1:4 Vitesse
Newcastle 3:2 Vitesse
Vitesse 1:2 FC Porto
Vitesse 1:2 West Brom
Kazan 1:2 Vitesse
Vitesse 2:3 Oostende
Vitesse 2:0 Shakhtar
Jak widać w 7/9 meczów podły przynajmniej 3 bramki i strzelały obie drużyny co oczywiście daje do myślenia - słaba defensywa, ale ofensywa potrafi też postraszyć.
Drużyna gości poprzedni sezon zakończyła na miejscu 5, co pozwoliło im zagrać w play-offach, które ominęły drużyną gospodarzy. Ich bilans wyniósł 57:48, co daje 3.1 bramki na mecz! Wyniki ostatnich spotkań drużyny Utrecht:
Utrecht 1:2 Alkmaar
Heerenveen 2:2 Utrecht
Utrecht 1:2 PSV
Union Berlin 3:0 Utrecht
Utrecht 1:1 Espanyol
Utrecht 1:1 Yehuda
Lierse 2:1 Utrecht
Spakenburg 0:3 Utrecht
Utrecht 1:0 Monchengladbach II
Tu z kolei widzimy, że w 6/9 spotkań padły przynajmniej 3 bramki, tak samo w 6/9 strzelały oba teamy. Over&#39;owa gra drużyny widoczna gołym okiem.
Historia spotkań obu drużyn sięga lat 90&#39;, ale skupimy się na 5 ostatnich latach. Zespoły od roku 2011 rozegrały 11 spotkań, w których padały wyniki: 1:3, 2:1, 3:3, 3:1, 2:1, 3:1, 2:0, 1:2, 2:2, 2:1. Wynik, który pokryłby mój typ padł aż w 10 z tych spotkań!!
Myślę, że jest to najpewniejszy typ na jutro, powyższe wyniki nie biorą się z przypadku. Ofensywny futbol, dziury w tylnej formacji i zacięta walka o punkty zapewni jutro dużo emocji i oczywiście bramek! Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vitesse Arnheim - FC Utrecht
Typ: obydwie drużyny strzelą gola i pow. 3,5 gola
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich. Oglądając mecz Szachtara oczom własnym nie wierzyłem. Zmarnowana sytuacja sam na sam kiedy wystarczyło &quot;tylko&quot; trafić w światło bramki, gdyż bramkarz zostałby przelobowany, potem poprzeczka po krosowym podaniu jednego z Brazylijczyków do Srny. Aż szkoda gadać. Od razu lekkomyślnie chciałem wstawić typ po kursie @6.00, jednak opamiętałem się i na spokojnie przejrzałem ofertę na dzisiaj. Zdecydowałem się na wybór spotkania z ligi, którą na bieżąco oglądam. Zapraszam do analizy!
Po pierwsze, w meczu biorą udział drużyny lubiące i potrafiące atakować, ale jednocześnie popełniające błędy w defensywie. Świadczą o tym rezultaty dotychczas rozegranych spotkań w obecnym sezonie. Pozwolę sobie podać Wam cały zbiór tych wyników bez podziału: 1-2, 2-2, 1-2, 1-4, 1-2, 0-1. Jak widać tylko w 1 meczu na 6 padła 1 bramka. W pozostałych było ich chociaż 3. Ponadto również 1 raz zdarzyło się by obie nie strzeliły. Poza tym pojedynczym przypadkiem, w każdym z pozostałych spotkań ZAWSZE obydwie ekipy strzelały chociaż po golu, a mecz i tak kończył się co najmniej wynikiem 2-1 jak zresztą podałem powyżej. Właśnie ten argument potwierdza moją hipotezę z początku akapitu. Dzisiejsi rywale grają ofensywnie przez co narażają się na kontry i błędy w bloku obronnym. Gole z obu stron są zatem dzisiaj możliwe i wątpliwie by padł wynik niższy jak 2-1 dla którejś z drużyn. Jednak ja stawiam na co najmniej 4 gole w meczu. Dlaczego? Zapraszam do dalszej części!
Po drugie, przeglądając dane z przeszłości zauważyłem pewną zależność. Biorąc pod uwagę tylko ostatnich 6 starć obejmujących lata od 2013 do 2016 roku (w znaczeniu holistycznym) dosłownie W KAŻDYM spotkaniu obie ekipy strzelały przynajmniej po 1 golu, a najniższym wynikiem było 2-1. Ponadto aż 4 razy na 6 w meczach tych padły łącznie co najmniej 4 bramki. Pozwolę sobie podać Wam te rezultaty: 3-1, 2-1, 3-1, 3-3, 2-1, 1-3. Jak łatwo dostrzec dzisiejsi rywale w ostatnich 3 latach strzelali sobie sporo goli. Bez względu na to czy mecz odbywał się na obiekcie Vitesse czy na stadionie FC Utrecht, bramki padały i to po obu stronach. Oczywiście ekipy mają za sobą o wiele więcej meczów, jednak uznałem, że najbardziej istotne są te z ostatnich 3 lat i chyba nikogo to nie powinno zaskakiwać. Sugerując się w związku z tym wynikami bezpośrednich starć z ostatnich lat można przypuszczać, że dzisiaj także czeka nas festiwal strzelecki. Przecież poza rezultatami spotkań bezpośrednich aktualna dyspozycja opisana w akapicie drugim jasno wskazuje, że oba zespoły grają podobnie jak w latach poprzednich, czyli sporo strzelają, ale także tracą. Zatem typ proponowany przeze mnie ma sens.
Po trzecie, dotychczas dzisiejsi gospodarze mają tylko 1 spotkanie ligowe za sobą, które odbyło się na własnym stadionie. Był to mecz z Den Haag i choć przegrany 1-2 to jednak piłkarze Vitesse oddali w nim aż 24 strzały. Polegli jednak, gdyż przeciwnicy wyprowadzili 3 kontry i strzelili 2 gole. W związku z tym mają okazję by dzisiaj wynagrodzić to swoim kibicom i odnieść pierwsze zwycięstwo u siebie. Uważam, że to dobra motywacja by strzelić kilka bramek i wygrać. Rywalem jest ekipa silniejsza od Den Haag, ale także preferująca styl gry bardziej korzystny dla Vitesse. FC Utrecht stara się również strzelać bramki, a gra z kontry to konieczność. Dotychczas tylko 1 raz zawodnicy tego zespołu grali na wyjeździe w Eredivisie i był to mecz z Heerenveen zremisowany 2-2. Co więcej, wtedy byli nieznacznym faworytem i nie udźwignęli ciężaru tej świadomości zdobywając zaledwie 1 punkt. Dzisiaj nie stoją w tej uprzywilejowanej sytuacji, więc teoretycznie powinno być łatwiej.
Po czwarte, drużyna FC Utrecht w obecnych rozgrywkach rozczarowuje. 1 zdobyty punkt po 3 kolejkach to istna tragedia dla klubu, który przecież w poprzednim sezonie zajął 5 miejsce i nie raz odbierał punkty Ajaxowi czy innym silnym zespołom. Jednak choć gracze tej ekipy jeszcze nie wygrali meczu to w każdym z dotychczas rozegranych strzelali chociaż 1 bramkę. To dobra wiadomość przed dzisiejszym meczem zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę historię ostatnich 6 bezpośrednich starć z Vitesse. Gole zatem (co najmniej 3) są bardzo możliwe.
Podsumowując, w meczu dzisiejszym faworytem są gospodarze i Ich zwycięstwo jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne jak zawodników drużyny FC Utrecht. Jednak patrząc na dyspozycję obydwu ekip oraz na rezultaty ostatnich bezpośrednich starć, nasuwa się na myśl jeden wniosek: obydwie drużyny strzelą gola, a w meczu padną chociaż 3 (4) gole. W nawiasie napisałem cyfrę, której dotyczy typ proponowany przeze mnie. Wydaje mi się, że już w pierwszej połowie powinniśmy zobaczyć jedną, a może nawet dwie bramki.
Innym ciekawym typem jest oczywiście typ analogiczny do podanego, ale z 2,5 gola (@1.95). Na pewno wygrana gospodarzy i pow. 2,5 gola w meczu to też naprawdę dobry pomysł (@2.90). Powodzenia!
P.S. zauważyłem, że kolega powyżej podał przede mną typ do tego spotkania, na szczęście wybrał niższy over jak ja. Jak widzicie ten mecz jest naprawdę interesujący! Hej
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Espanyol - Malaga
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tydzień temu gracze prowadzeni przez J. Ramosa podejmowali na własnym stadionie beniaminka z Osasuny i nie zaliczą tego występu do udanych. Przez długi okres czasu nie potrafili znaleść sposobu na pokonaniu bramkarza przyjezdnych, udało im się to dopiero w 56 minucie. Gdy chyba wszyscy fani Malagi myśleli już, że ich zespół zainauguruje sezon z kompletem punktów, goście sprawili małą niespodziankę i wyrównali w 86 minucie. Malaga właściwie na własne życzenie zgubiła dwa oczka w tym meczu. Dzisiejszy gospodarz po niesamowitym wyjazdowym meczu uległ Sevilli 6:4. Co to był za mecz!! Tylu bramek chyba nikt się nie spodziewał. Wymiana ciosów z jednej i z drugiej strony. Espanyol dwa razy w pierwszej połowie wychodził na prowadzenie, mimo to nie udało mu się wywalczyć choćby punktu w tym starciu. Gracze Floresa zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie w tym meczu niesamowitą skutecznością i wolą walki, to co mieli to wykorzystali. Pech chciał, że trafili na równie mocno dysponowaną ofensywnie Seville. Obaj trenerzy będą mieli dziś do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Patrząc na niemrawą Malagę z pierwszego meczu, gdzie w dodatku byli gospodarzem i zestawiając ich z Espanyolem ide śmiało w kierunku tych drugich, jeśli zaprezentują choćby 75% z tego co pokazali tydzień temu to mogą być spokojni o wynik. Dla fanów h2h informacja, że Malaga ostatni raz pokonała Espanyol w 2012 roku.
ZWROT
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna – Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olimpique Marsylia - FC Lorient
Typ: Olimpique Marsylia wygra i w meczu padnie mniej niż 3.5 gola
Kurs: 2,4
Bukmacher: bwin
Olimpique po falstarcie w pierwszych meczach - remis 0:0 z Toulousą i porażce na wyjeździe z Guingamp 2:1 - podejmuje na własnym stadionie zespół Lorient. Na początek dlaczego under? Przede wszystkim zespół gospodarzy nie jest jakąś super maszynką do zdobywania goli. Na ostatnie 10 meczy powyżej 3,5 gola padło tylko raz - mecz towarzyski z Ajaxem 2:2. W zeszłym sezonie Marsylia na 38 meczy miła takie statystyki bramkowe: 48:42. Dodatkowo nie zobaczymy dziś kontuzjowanych:
Alessandrini (napastnik), Bedimo (lewy obrońca), Diaby (defensywny pomocnik). Także nie wiadomo czy to nie jest ostatni mecz w barwach Olimpique kapitana zespołu - Diarry - krążą pogłoski o jego przenosinach w ostatnich dniach okna transferowego. Dodatkowo harmonię w zespole burzą plotki o powrocie do OM Bielsy. Także z jednej strony mamy średniaka z lekkimi osłabieniami i dość mocno targanego plotkami. Z drugiej jest zespół Lorient - powiem szczerze - ostatnio mocno dołujący. Ostatnie 10 meczy to 1-3-6. W lidze do tej pory na wyjeździe ulegli Cean 2:3 i u siebie przegrali z Bastią 0:3. Zespół jest dodatkowo osłabiony brakami za kartki Ndonga (defensywny pomocnik), Jeannota (napastnik), oraz kontuzjowanymi Lautoa, Bellugou (środkowi obrońcy) i Marveaux (napastnik).
Patrząc na te dwa zespoły, ich ostatnie mecze i składy wychodzi mi wygrana Marsylczyków - niestety nie spodziewam się tutaj festiwalu goli (zarówno ze względu na braki kadrowe gości jak i na umiejętności i sytuację w klubie gospodarzy)
Pozdrawiam
m
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna
Mecz Wisla Płock- Korona Kielce
Godzina 18
Typ remis
Kurs 3.40
Buk bet365
Analiza
Zacznę od tego że kilka typów z rzędu już nie trafiłem. wracam jednak do naszej rodzimej ligi a w niej remisów sporo, w zeszłej kolejce było ich aż nadto więc może w tej już tak łatwo nie będzie wytypować kolejne remisy a jednak na pierwszy mecz już podejmuję ryzyko i gram na remis. Wisła Płock jest faworytem tego spotkania bo po 1 gra u siebie po drugie są w lepszej formie niż dzisiejsi rywale którzy od dna odbili sie właściwie dopiero w ostatniej kolejce zwyciężając z czerwona latarnią naszej Ekstraklasy a mianowicie Wisłę Kraków. Dodam że bardzo szczęśliwie bo po fatalnej drugiej połowie gdzie wiślacy przeważali udało im się strzelic gola w ...95 minucie. Wisła Płock na miejscu 8 w naszej tabeli a Korona miejsce dalej ale jak powtarzam to gospodarze są dzisiaj faworytem. Nic się tym nie zrażam by zagrac tu na remis, najpewniej moim zdaniem będzie 1:1 ale różnie to bywa może być także 0:0 lub nawet 2:2 ale pewniejszy po prostu remis biore w ciemno i czekam na poprawę mojej sytuacji w tabeli typów dnia.
⛔100
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna EK
Data: 26.08/20:30
Spotkanie: Wisła-Śląsk
Typ: Wisła over 5,5 rożnych
Kurs: 2.05
Bukmacher:betano
Analiza:
Typ bardziej na luzie.Wisła mimo iż dobrze zaczęła rozgrywki zdobywając 3pkt z Pogonią wszystkie kolejne przegrała, trzeba również zaznaczyć że 4 spotkania grała na wyjeździe, Śląsk też nie wygrywa spotkań seriami ale remisowali więc mają te 4 punkciki więcej a Wisła będzie robiła wszystko w tym meczu by się wydostać z ostatniego miejsca w tabeli.
W ostatnim meczu rozgrywanym w poniedziałek Wisła przegrała w Kielcach tracąc gola w ostatniej sekundzie meczu, mając optyczną przewagę nad gospodarzem przynajmniej w tej drugiej połowie, w ostatnich tygodni doszło także do sporych zawirowań w klubie, na szczęście w chwili obecnej zdaje się wszystko prostować więc to odpowiedni moment na przełamanie.
Mecz ze Śląskiem z pewnością będzie ciężki, i ja się tu nie pokuszę na obstawianie rezultatu, natomiast idę w zakład na to że Wisła zdobędzie trochę cornerów.Wisła po prostu jest w takiej sytuacji że musi zacząć punktować, i ta sportowa złość powinna dać się we znaki.Śląsk jest poukładany defensywnie, a brakami w ofensywie min Ondraska można przypuszczać że ataki będą szły bokami.
⛔100
 
alley 79

alley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Espanyol-Malaga
Typ:
1
Kurs:
2.38
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Późnym wieczorem na hiszpańskich boiskach dojdzie do ciekawego spotkania. W Barcelonie miejscowy Espanyol zmierzy się z Malagą. Stawiam tutaj na Papużki, gdyż w okienku transferowym dokonali bardzo ciekawych wzmocnień i ich kadra prezentuje się znacznie lepiej niż drużyny Malagi. Dobrym transferem zwłaszcza wydaje się zakup Leo Baptistao z Atletico Madryt. Bramkę wzmocnili Roberto z Olympiakosu, przyszedł również solidny i znany piłkarz - Jurado z Watfordu. Z Valencii pozyskali za 1 mln Javi Fuego. Wypożyczyli również od Nietoperzy Piattiego. Z Sevilli przyszedł Jose Antonio Reyes, a z Manchesteru City ściągnęli dobrze znającego ligę hiszpańską Demichelisa(w przeszłości grał właśnie w Maladze). W pierwszej kolejce Espanyol przegrał, ale po niezwykłym meczu z Sevillą 6-4. Malaga natomiast zawiodła u siebie remisując z beniaminkiem Osasuną 1-1.

Powtórzony typ
⛔100
 
lordkarol8 13

lordkarol8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, 2 liga
Godzina:
20.00
Spotkanie:
Waalwijk - Jong Ajax Amsterdam
Typ:
Jong Ajax Amsterdam i powyżej 2,5 gola
Kurs:
4,65
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Ten mecz od razu przykuł moją uwagę. Jong Ajax radzi sobie jak do tej pory znakomicie, znajduję się obecnie na 1 miejscu i strzela sporą ilość goli 12:5 ( zdobyte i strcone) Waalwijk natomiast jest obecnie na 10 miejscu, strzelił jak do tej pory tylko 5 goli i stracił aż 4. Typ nie jest pewny od razu mówię,że patrząc na ogół są to przybliżone drużyny, jednak w tym sezonie to Jong Ajax w każdym meczu spisuje się lepiej i się po prostu stara, na tym opieram głównie swój typ, a kurs jest naprawdę zachęcający. Dla mniej odważnych proponuję over 2,5. Pozdrawiam


⛔100
 
S 7

slony33

Użytkownik
Dyscyplina:FRANCJA; Ligue 1
Spotkanie:Marseille - Lorient
Godzina;20;45
Typ:rożne over 9,5 azjan
kurs; 2.00
Bukmacher:bet365
Analiza:Marsylia po kiepskim starcie zaledwie 1 punkt z średniekami ma okazje wlać troszkę miodu w serca swoich kibiców podejmując u siebie drużynę z Bretani . ostatnie 2 mecze tych zespołów zakonczyły sie remisami ale rożnych było ponad 10 w meczu . zespół Francka Passi to stosunkowo młody zespól preferujący grę ofensywną zaś Lorient to drużyna o stabiłnej ugruntowanej obronie , myślę że bramek nie padnie zbyt wiele lecz korneli dużo,a jak będzie zobaczymy.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ:
kornery over 12,5
Kurs:
3,25
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
W 7 kolejce Ekstraklasy &quot;czerwona latarnia&quot; ligi Wisła Kraków podejmie u siebie Śląsk Wrocław. Kiedyś bym tego meczu nie ruszał bo mecz przyjaźni ale chłopaki podobno mają jak napisano &quot;odmienne poglądy&quot; i sztama padła. Wisła pozbyła się swojego właściciela Pana Meresińskiego. Widać po wynikach jak i atmosferze w drużynie nie było im po drodze. Na portalach związanych z krakowskim zespołem mnóstwo wypowiedzi zmotywowanych piłkarzy. Uważam, że będzie to jeden z najważniejszych meczów Wisły w ostatnich latach. Klub praktycznie przejęli kibice więc nie wybaczą im kolejnej porażki jak i zaangażowania do gry. Najchętniej zagrałbym czystą jedynkę ale to w końcu Lotto Ekstraklasa więc idę w kornery. Ostatni over podany przeze mnie pokryty głównie dzięki Wiśle który nastukała sama 10 sztuk. 4 dorzucił przeciwnik i over padł. W ostatnim ich pojedynku padło 14 kornerów przy wyniku 1:1.
Chciałem podać kornery na samą Wisłę ale kolega Tommy ubiegł mnie więc pójdę w obie drużyny. Życzę dobrego i zaciętego pojedynku z mnóstwem sytuacji pod bramkami obu zespołów. Pozdrawiam


⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina;p/n Polska
godz;20,30
spotkanie;Wisła Kraków-Śląsk Wrocław
typ;ht/ft x/x
kurs;4,6
bukmacher;Winmasters
analiza;
Po udanym debiucie ,,Białej Gwiazdy,,z Pogonią Szczecin ,,czarna seria,, i 5 porażek pod rząd.
Wrocławianie również tylko 1 wygrana 4 remisy i porażka.
Obie drużyny potrzebują punktów,będzie zacięty mecz.
W drużynie Wisły zabraknie Ondraska i Bartosza.Pod znakiem zapytania występ Załuski i Brożka.
W Śląsku zabraknie tylko kontuzjowanego Augusto.
W drużynie z Krakowa ,,zagra,, jeszcze jeden zawodnik .O stanowisko trenera.Co prawda nie z boiska ,ale już chodzą słuchy o jego zwolnieniu.
W maju konfrontacja skończyła się wynikiem 1-1.
Jeżeli na boisko nie wybiegnie tych 4 wiślaków,to nie widzę szansy na zwycięstwo Wisły,a Sląsk w tym sezonie przegrał tylko raz.
Podział punktów bardzo prawdopodobny.Gradu bramek też się nie spodziewam,ale to nie musi wcale zaszkodzić typowi
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom