>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.07.2023 (środa)

Status
Zamknięty.
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów (kwal.)
Godzina: 20:15
Spotkanie: Raków - Karabach
Typ: Żółte kartki - H2H - Karabach
Kurs: 2.30
Bukmacher: Superbet
Post w dziale https://forum.bukmacherskie.com/threads/ii-runda-kwalifikacji-ligi-mistrzów-rewanże-25-07-2023-02-08-2023.168849/post-7202656
Analiza:

Jedyne co mi wpadło w oko w dzisiejszym spotkaniu to h2h żółtych kartek. Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Raków. Myślę, że to oni dzisiaj będą większość czasu przy piłce i tym samym stworzą oni więcej sytuacji podbramkowych. Sędzią spotkania jest Lukas Fahndrich, który w zeszłym sezonie we wszystkich rozgrywkach które sędziował a było ich 26 to rozdał aż 141 żółtych kartek. Wyżej koledzy opisywali, że Karabach słabo spisuje się na wyjazdach i dlatego dzisiaj wybrałem taki typ. Liczę na to, że dominować będzie Raków a co za tym idzie to Krabach będzie musiał biegać i odzyskiwać piłkę od przeciwnika. Z tego co udało mi się znaleźć w internecie to statystycznie Karabach zarówno w lidze krajowej jak i europejskiej więcej kartek otrzymywał grając na wyjeździe i mam nadzieje, że dzisiaj również tak będzie. Powodzenia :).

230
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1180
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje Liga Mistrzów
Godzina: 20:15
Spotkanie: Raków Częstochowa vs Karabach
Typ:


Raków Cz. - FK Karabach
  • Gole drużyny - Raków Czestochow Powyżej 1.5 (90 minut)
  • Liczba rzutów rożnych - Poniżej 10.5 (90 minut)
  • Wydarzenie drużyny - Raków Czestochow pierwsza drużyna, która strzeli gola (90 minut)
  • Wynik - Raków Czestochow wygra (90 minut)
BetBuilder


Kurs:5
Bukmacher: Efortuna

Analiza:
Dla Rakowa chyba najważniejszy mecz w jego historii przed sezonem bardzo wzmocniony jak na warunki naszej ekstraklasy o dziwo nikt z wyróżniających się zawodników nie zmienił barw klubowych .Ostatnie mecze pokazały że gospodarze są w formie może nie były to ekipy pokroju Karabachu ale styl w jakim Raków rozprawił się z nimi daje dużo optymizmu przed tym spotkaniem .NOWY trener gospodarzy ale tak naprawdę to nowa wersja starego coacha,oglądając mecze tego sezonu druzyna gra ten sam futbol co za Papszuna .Goscie lepiej prezentują się w meczach domowych(puchary ),druzyna która jest hegemonem w swojej lidze będzie zapewne chciała wywieść korzystny wynik ale raczej jej to się nie uda

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów (kwal.)
Godzina: 20:15
Spotkanie: Raków Częstochowa - Karabach
Typ: 1X + poniżej 2,5 gola + 1. połowa zmiana NIE + poniżej 4,5 spalonego + poniżej 27,5 fauli
Kurs: 3.63
Bukmacher: FORTUNA
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/ii-runda-kwalifikacji-ligi-mistrzów-rewanże-25-07-2023-02-08-2023.168849/post-7202667
Analiza:
Raków Częstochowa dobrze rozpoczął swoją przygodę z kwalifikacjami do LM. W pierwszej rundzie odprawili Florę Talin bez większych problemów. Wcześniej Raków grał jeszcze mecz o Superpuchar Polski z Legią Warszawa i w regulaminowym czasie był remis 0:0 a w karnych górą byli piłkarze że stolicy. Raków rozpoczął już także przygodę w Ekstraklasie i wygrał z Jagiellonią 3:0. Karabach to już nie ta sama marka co kiedyś. Ich notowania już zdecydowanie spadły. Ja również skłaniam się tak samo jak bukmacherzy ku stronie Rakowa. Nie spodziewam się gradu bramek. Raków w czterech ostatnich spotkaniach nie stracił gola.

0
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +597
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom