>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.07.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek -26 lipca




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Din. Kiev - Kazan
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

We wtorek kolejne zmagania w kwalifikacjach do LM. Swoje zmagania od 3 rundy eliminacji zaczynają Dynamo Kijów i Rubin Kazań. Obie ekipy są w trakcie sezonów w swoich ligach. W Rosji liga trwa już na dobre natomiast na Ukrainie zespoły niedawno zaczęły zmagania.

Ostatnie mecze Dynama Kijów
22/07-11 D. Kijów vs. Obolon Kiev 4:0
16/07-11 Oleksandria vs. D. Kijów 1:3
10/07-11 D. Kijów vs. M.Charków 1:1
05/07-11 Sz. Donieck vs. D. Kijów 1:3 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1767736
21/06-11 D. Kijów vs. Senica 2:1
25/05-11 D. Kijów vs. Sz. Donieck 0:2

Z Z R Z Z P
W ostatnich pięciu meczach Dynamo przegrało tylko raz i to w maju z obecnym mistrzem Ukrainy Sz. Donieck.

Ostatnie mecze Rubina Kazań
22/07-11 Terek Grozny vs. Rubin Kazań 0:1
17/07-11 Ural vs. Rubin Kazań 0:0 ,0:0 (OT) 5:6 (Po karnych)
26/06-11 Rubin Kazań vs. Kuban Krasnodar 0:2
22/06-11 Rubin Kazań vs. Volga 2:0
18/06-11 Rostov vs. Rubin Kazań 1:3
14/06-11 Rubin Kazań vs. Dynamo Moskwa 3:0

Z R P Z Z Z
Rosjanie podobnie jak Ukraińcy przegrali tylko raz ale pod koniec czerwca.
Myślę, że w pierwszym meczu faworytem jest Dynamo Kijów ponieważ zagrają u siebie. Obie ekipy są bardzo dobre dlatego awans do kolejnej rundy prawdopodobnie przesądzi się dopiero w meczu rewanżowym jednak myślę, że we wtorkowym meczu to Dynamo wyjdzie z niego zwycięsko i na rewanż pojedzie z zaliczką wywalczoną na własnym stadionie.



⛔ 100
 
K 19

kmm020

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożnaeliminacje do Ligi Mistrzów
Spotkanie: Lovech – Wisła Kraków
Typ: under 2.5
Kurs: 1.65
Buk: betfair



Pierwszy mecz. Nikt ni będzie chciał ryzykować. Oba zespoły jeszcze nie wystartowały w rozgrywkach ligowych więc ciężko aby były w rytmie meczowym. W Wiśle nie zagra Małecki co jest dużym osłabieniem formacji ofensywnej. Lovech to nie to samo co ogórki z Rygi. Jak już tam Wisła się męczyła i wykręciła tylko 1:0 to tym bardziej zmęczy się tutaj. W składzie Wisły na ten mecz widzę tylko dwóch potencjalnych napastników więc ciężko będzie ze zmianami. dwóch zeszłym sezonie mecze gospodarzy kończyły się underowo, podobnie Wisły Kraków. Oglądając pierwszy mecz Wisły z Rygą to zauważyłem że Wisła nawet nie stwarzała sobie sytuacji. Myślę że w tym meczy będzie podobnie i zespól Polski poczeka na rozstrzygnięcie rywalizacji w Krakowie gdzie jest znacznie silniejszy.

⛔ 100
 
ciechu86 14

ciechu86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Litex Łowecz - Wisła Kraków
Typ: Wisła strzeli +1,5gola
Kurs: 3,55
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Na dzisiaj polecam spotkanie eliminacyjne do Ligi Mistrzów pomiędzy Litexem Łowecz a Wisłą Kraków. Szanse w tej parze są bardzo równe dlatego wytypowanie czegokolwiek jest bardzo trudne. Ja stawiam, że wiślacy strzelą minimum 2 gole w tym spotkaniu. Stawka warta ryzyka a poza tym trzeba wierzyć w nasz zespół ???? W spotkaniu tym nie zagra Patryk Małecki aczkolwiek w meczach ze Skonto Ryga napewno nie grzeszył formą, zastąpi do najpewniej Andraz Kirm, który wraca po kontuzji. Reszta piłkarzy gotowa do gry. U gospodarzy nieobecnych nie będzie. Spodziewam się tutaj &quot;łatwiejszego&quot; spotkania niż ze Skonto, rywal napewno bardziej wymagający ale nie będzie się bronił całym zespołem co da swobodę Meliksonowi czy Ilievowi (którzy bardzo fajnie pokazali się w poprzedniej rundzie) a to oznacza, że Wisła powinna stwarzać sytuacje podbramkowe i wyprowadzać szybkie ataki w czym czuje się świetnie. Przy tak wyrównanych drużynach trzeba wykorzystać atut gry u siebie co może spowodować zbyt mocne odkrycie się gospodarzy, idealną sytuacją do tego typu byłoby strzelenie gola przez Wisłę na 1:0 wtedy gospodarze nie mieliby już czego bronić. Litex w II rundzie pokonał czarnogórski FK Mogren 2:1 i 3:0. W niedawno rozegranym sparingu krakowianie wygrali 2:1 z Bułgarami, w innych sparingach też zdobywali gole dlatego jak już pisałem na wstępie: ze względu na kurs zaryzykuję.
Prawdopodobny skłąd Wisły: Pareiko-Lamey,Chavez,Jaliens,Paljic-Sobolewski,Melikson,Wilk-Iliev,Genkov,Kirm.



✅ 255
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
mecz towarzyski
Spotkanie: Bayern - Milan
Typ: Milan -0,75 azjatycki
Kurs: 5,00
Bukmacher:


W jednym z dwóch meczów, których stawką będzie finał Audi Cup, Bayern Monachium przed własną publicznością podejmie Milan. Moim zdaniem bukmacherzy zbyt lekceważą gości. Choć to Niemcy są organizatorami turnieju, Włosi dysponują silną kadrą i mecz ten potraktują niemniej poważnie, niż ekipa z Bawarii.

W 25-osobowej kadrze zespołu z Serie A znalazło się jedynie 4 graczy rezerw. Pozostali to gracze reprezentujący pierwszą drużyną, zatem nie uważam, by Bayern był aż tak wyraźnym faworytem. Goście są w stanie wygrać ten mecz i w finale spotkać się z Barceloną lub Internacionalem.

Kadra Milanu

Bramkarze: Abbiati (32), Roma (30) Piscitelli (51);
Obrońcy: Abate (20), Antonini (77), Bonera (25), Nesta (13), Oddo (17), Taiwo (2), Thiago Silva (33), Zambrotta (19), Yepes (76), De Sciglio (52);
Pomocnicy: Ambrosini (23), Boateng (27), Emanuelson (28), Gattuso (8), Seedorf (10), Van Bommel (4), Valoti (57);
Napastnicy: Cassano (99), Ibrahimovic (11), Pato (7), Robinho (70), Paloschi (43).


⛔ 100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna
SPotkanie :el. ligi mistrzow Litex Lovex - Wisla Krakow
Typ:remis
Kurs:3.30
buk: betsson
Wszyscy jestesmy zgodni , ze tu ciezko o favoryta bo obie druzyny nie rozpoczely jeszcze rozgrywek...wyjazdowy mecz Wisly bez Patryka Maleckiego bedzie trudnym do wygrania , i tak zakladam ze taktyka na dzisiejszy mecz bedzie na remis...jedziemy przynajmniej po bramkowy remis mam nadzieje na 1-1
Kiepska analiza.
 
fanatyk-fzgt 3

fanatyk-fzgt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Litex Łowecz - Wisła Kraków
Typ: Wisła 2x
Kurs: 1,68
Bukmacher: Bet At Home

Analiza: Polski Mistrz Kraju tym razem wybiera się do Bułgarii do miejscowości Lovech bedzie podejmował tamtejszego Litexa nie wiem dlaczego Buki tak przekreślają Wisełkę dając aż kurs od @3,30 do nawet @3,50 Wisła chce dalej avansowac. Liteksovi to niepotrzebne bo dalej już nie ma szans Wisłę w Bułgari wystarczyłby remis porażki nie wliczaj kompletnie mówił mi w sobotę na babci obiedzie Małecki tak wiec Polecam przez wielkie P mój Czwartkowy Typ.
Kiepska analiza.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
SPotkanie: Kansas City Royals vs Boston Red Sox
Typ:eek:ver 9.5
Kurs:1.952
buk: sporting bet

Analiza: Troszkę dziwi mnie ten kurs ale odkąd zacząłem obstawiać baseball tylko zacieram ręce gdyż dwa bardzo pewne typy dają ako niespotykane raczej w piłce (przynajmniej teoretycznie jeśli mówimy o prawdopodobieństwie wygrania). Ale do rzeczy...
Boston graja w tym sezonie świetnie mając bilans 62-37. Lepsza w obu ligach jest tylko Philadelphia. Co więcej dziś w nocy grają u siebie, podobnie jak wczoraj gdy wygrali 12-8 z Mariners. Ponadto mają już 4 zwycięstwa z rzędu.
Ich rywalami będa Kansas City Royals, którzy wczoraj przegrali 0-5 z Tampa Bay grając u siebie. Ponadto podróż itp wszystko z dnia na dzień.

Najważniejszą informacją dot tego meczu są jednak nazwiska rozpoczynających pitcherów. W przypadku Boston będzie to Jon Lester (10-4, 3.31 era w tym sezonie) który wraca do gry po kontuzji i licze na to że ta przerwa wpłynie troszkę na jego formę. W Kansas z kolei narzucać będzie niejaki Kyle Davis z koszmarnymi wprost 1-9 i 7.32 era w tym sezonie. Biorąc pod uwagę obecną formę pałkarzy Bostonu to powinna być ciężka przeprawa dla Kyle&#39;a. Ostrożniejsi gracze mogą obstawić zywcięstwo Red Sox z handicapem ale ten typ również wydaje mi się b. pewny i polecam go mocno.



✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jankes1910 68

jankes1910

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis WTA - Stanford
Spotkanie : Cibulkova - Kimiko Date Krumm
Typ : 2
Kurs : 3.55
Bukmacher : Unibet

Analiza : Jutro o 04:00 dojdzie do pojedynku młodziutkiej 22 letniej Słowaczki zajmującej 19 miejsce w rankingu z doświadczona i najstarszą zawodniczką wystepujacą w cyklu ATP Japonką zajmujaca 52 lokate w rankingu majacą aż 41 lat.Dużym faworytem bukmacheró jest Słowaczka jednak ja sie z tym niezgodze.Japonka jest świetna zawodniczka nie ma dla niej rożnicy na jakim gra korcie czy to trawiasty cy ziemny radzi sobie znakomicie jak na swój wiek.Date Krumm jest świetnie grającą zawodniczka w dlugich wymianach potrafi bardzo dlugo przebijać piłke nie popełniając błedów,robi mało nie wymuszonych błedów.Ostatnim turniejem dla obu zawodniczek był Wimbledon więć wróćąna krot po długiej przerwie prawie miesięcznej.Cibulkova bardzo dobrze sie spisała na Wimbledonie ,chociaż Japonka też pokazałą się z świetnej strony gdyż przegrala w 2 rundzie po 3 setowym boju prawie 4 godzinnym z Venus Williams,nie wiadomo jakby sie potoczylo gdyby trafila na przeciwniczke z niższej połki.Obie zawodniczki nie dysponuja zbyt mocznym serwisem,więc wszystko będzie zależec od gry z glębi kortu w któej Japonka jest świetna.Uważam że doswiadczenie wezmie góre i zwycieży 41 letnia Japonka.Polecam ten typ.


⛔ 100
 
prototyp 0

prototyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:Litex łowecz - Wisła Kraków
Typ: under 2.5
Kurs: 1.64
Buk:
Analiza: W Łoweczu spotkaja sie dwie wyrównane marki,wisla co prawda wygrala mecz towarzyski 2-1 ale sparing to tylko sparing a tutaj gra jest o stawke wiec nie sadze aby ten mecz obfitowal w bramki.
Kiepska analiza.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:Litex łowecz - Wisła Kraków
Typ: 2 - zwycięstwo Wisły
Kurs: 3,55
Buk:Tobet
Analiza:
Przed nami mecz III rudny eliminacji Ligi Mistrzów polskiego klubu Wisły Kraków,która zmierzy się z mistrzem Bułgarii Litexem Łowecz.Mecz z Bułgarami będzie na pewno należał do trudniejszej potyczki niż ze Skonto_Obie drużyny w pierwszych dwumeczach rozprawiły się z niżej notowanymi drużynami Wisła 3-0 z kolei Litex wygrał 4-0.Obie w pierwszy meczu na wyjeździe wygrały tak samo po 1-0.Biorąc pod uwagę cały dwumecz jestem pewien awansu Krakowskiego zespołu,dlatego pierwszy mecz jest niezmiernie ciekawy.Optymalnym zakładem będzie połowa lub koniec - remis,ewentualnie jak wcześniej mówiłem można śmiało obstawić awans Wisły przy dobrym kursie 1,90 który oferuje buki,ale ja nie mając nic do stracenia zagram zwycięstwo Wisełki a co mi tam ???? Wcale to nie jest jakieś nadzwyczajne żeby Wisła wygrała,Litex na pewno nie będzie grał ultra defensywnej piłki jak Skonto tylko od razu zaatakują żeby zdobyć bramkę czy w najgorszym razie bramki przed rewanżem.Na pewno Bułgarzy obawiają się meczu w Krakowie i zrobią wszystko co ich ofensywa ma do zaoferowania,a Wisła tylko ich spokojnie będzie kontrować.


Wyjściowe skład Wisły

Sergei Pareiko - Michael Lamey, Kew Jaliens, Osman Chávez,Dragan Paljić - Andraż Kirm,Radosław Sobolewski,Cezary Wilk, Maor Melikson, Ivica Iliev - Cwetan Genkow.

Kontuzje :Patryk Małecki - uraz mięśnia (prawdopodobnie zagra za tydzień w Krakowie w rewanżowym spotkaniu )

✅ 255
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Data, godzina: 26.07, godz. 20.45
Spotkanie: Glasgow Rangers - Malmoe FF
Typ: Glasgow Rangers (-1,5)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Analiza: III runda kwalifikacji Ligi Mistrzów. Mecz pomiędzy mistrzem Szkocji Glasgow Rangers oraz mistrzem Szwecji Malmoe FF. Faworyt tego spotkania jest jeden i ja typuję tutaj łatwe zwycięstwo drużyny ze Szkocji, która przede wszystkim jest dużo lepsza pod względem piłkarskim (posiada takich piłkarzy o których w Malmoe można pomarzyć, np. Lee McCulloch, Maurice Edu, Nikica Jelavic czy Madjid Bougherra), W sparingach Szkoci także spisywali się nieźle, zwłaszcza w tych ostatnich. Remisem z pierwszej kolejki szkockiej Premier League się nie przejmuję, raczej to wypadek przy pracy niż oznaka słabej postawy. Typ mój jednak najbardziej motywuje bardzo słaba postawa drużyny Malmoe. 8. miejsce w tabeli ligi szwedzkiej na półmetku rozgrywek oraz cienkie rezultaty w dotychczasowych występach w europejskich pucharach w tym roku (wygrana u siebie tylko 2-0 z mistrzem Wysp Owczych i remis na wyjeździe!) jak najbardziej przekonują mnie by zagrać taki typ. Nie wyobrażam sobie, żeby Rangersi odpadli z rywalem tej klasy, a żeby do tego nie doszło muszą na własnym stadionie, będąc dopingowanym przez rzeszę zagorzałych kibiców, wygrać i to pewnie, najlepiej różnicą kilku bramek.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M. | Los Angeles
Spotkanie: Lu Y-Ginepri
Typ: 2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle Sports

VS.


Analiza:
Już dziś o godzinie 1:00 czasu polskiego dojdzie do pojedynku w pierwszej rundzie turnieju tenisowe ATP w mieście aniołów-Los Angeles.
Spotkają się 27 letni tajwańczyk Yen-hsun Lui 28 letni reprezentant gospodarzy Robby Ginepri.
Faworytem bukmacherów i lecz nie moim jest tajwańczyk.
Obaj panowie mają za sobą przeciętny sezon i szansą dla nich jest teraz dużo turniejów w USA na twardej nawierzchni.
Ginepri 370 w rankingu zdecydowanie lata gry na najwyższym poziomie ma już za sobą, który dopiero niedawno wrócil po dlugiej przerwie od tenisa dobrze spisuje się w ostatnich miesiącach.
Lu 76 w rankingu gra w kratke potrafi łatwo wygrac mecz z dobrym rywalem , lub przegrac mecz z średniakiem.

Panowie grali dotychczas razem tylko 1 raz , 10.02.2010 w turnieju w Memphis i wtedy po 3 setowym pojedynku wygrał Lu.
Ginepri chciałby odbudować swa pozycje w męskim tenisie i za wszelka cene bedzie chciał dziś wygrac,

Style gry obu panów są dosyć zbliżode do siebie, nie posiadają nadzwyczajnych warunków do gry w tenisa (Lu-180cm a Ginepri-182).Ginepri gra z głową i rzadko popełnia błędy, zaś Lu gra bardzo taktycznie , wdziela się w długie wymiany w których często traci siły.

Uważam że wygra dziś Ginepri jest amerykaninem i będzie sie chciał pokazac na swoich kortach. W ostatnim meczu Lu przegrał gładko z Isnerem co jest do niego nie podobne w meczu o półfinał, a dziś kursy na Lu znacznie skaczą w góre a na Ginepriego maleją, łapcie Ginepriego póki jest dobry kurs , powodzenia :wink:


⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Mecz: Litex Lovech - Wisła Kraków
Data: 26.07.2011 19:30
Typ: Połowa/Koniec meczu: 2/2
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:30 jedynak w lidze mistrzów zagra swój pierwszy mecz w trzeciej rundzie kwalifikacyjnej do ligi mistrzów. Chodzi mi oczywiście o mistrza Polski - zespół krakowskiej Wisły, która jest według mnie zdecydowanym faworytem do zwyciestwa nie tylko w dwumeczu tego pojedynku, lecz już także w pierwszym meczu na wyjeździe. Rywal to napewno już nie Skonto Ryga, której to zawodnicy zarabiają 3000 euro na miesiąc, więc nie może być już żadnej taryfy ulgowej. Myślę, że po niełatwym meczu ze Skonto na jaki można by się spodziewać, dzisiaj Wisła już od pierwszej minuty zacznie atakować, nie zapominając o obronie, ponieważ zespół Litexu potrafi groźnie kontratakować co nieraz już udowonił. W kadrze Roberta Maaskanta zabraknie tylko Patryka Małeckiego, którego godnie zastąpi Słoweniec Andraż Kirm. Poza tym, skład jest naprawdę bardzo mocny, i nie ma w nim czarnych dziur. Wyróżniają się Jaliens, Chavez, Sobolewski czy Genkow. W meczach kontrolnych do sezonu w czasie przygotowawczym Wisła nie błyszczała, jednak jak podreśla Maaskant forma zwyżkuje z dnia na dzień, z treningu na trening. Do zespołu dołączyło paru graczy, którzy nie są jeszcze zbyt dobrze zgrani z innymi, jednak ja wierzę w pewne zwycięstwo Wisły, która musi zrobić pierwszy krok do upragnionej ligi mistrzów. W poprzedniej rundzie Litex pokonał zespół Morgen, wygrywając obydwa mecze, najpierw na wyjeździe 2:1, a później dopełniając formalności u siebie pokonując rywala 3:0. To nie był jednak zbyt wymagający przeciwnik, więc dzisiaj Wisła udowodni swoją wyższośc nad ich przeciwnikiem.


⛔ 100
 
orlen47 34

orlen47

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Bayern - Milan
Typ: Bayern
Kurs: 1.91
Bukmacher: William Hill
Analiza:Rozpoczyna się turniej Audi Cup w Monachium. W drugim spotkaniu tego wieczoru spotka się Bayern z Milanem. Jak wiadomo Bayern Monachium organizuje ten turniej, więc hańbą było by odpadniecie już w pierwszym meczu. Myślę że będzie dzisiaj strzelanina, która zakończy się zwycięstwem Bayernu jednobramkowym. Ac Milan odpuści im ten mecz. Będzie to dla nich sprawdzenie swoich umiejętności, a dla trenera przetestowanie innych formacji, zawodników. Śmiało polecam, dobry kurs.


⛔ 100
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
dyscyplina: tenis WTA WASHINGTON (USA)
mecz:Zheng-Craybas H (0-1,5)
godz:22;14
typ:1
bukmacher:toto-mix
kurs 1,75
analiza:amerykanka swoje dobre lata ma juz dawno za soba,w tym wieku powinna juz myslec powaznie o emeryturze sportowej.Jej mecze nie powalaja z kim kolwiek by nie grala.Chinka wg mnie spokojnie powinna wygrac nie tracąc seta.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Litex Łowecz - Wisła Kraków
Typ: Litex Łowecz nie strzeli bramki
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już dzisiaj o godzinie 19:30 czasu polskiego na Stadion w Łoweczu wybiegną piłkarze gospodarza - Litexu oraz Mistrza Polski - Wisły Kraków. Krakowianie przylecieli do Bułgarii w prawie najmocniejszym zestawieniu, brakuje tylko Patryka Małeckiego, jednak do kadry meczowej został włączony Junior Diaz, którego zabrakło w spotkaniach ze Skonto Ryga. W samym Łoweczu nie czuć atmosfery oraz stawki dzisiejszego spotkania, sam obiekt może pomieścić zaledwie 8 tysięcy kibiców, z czego około 450 przyjedzie dopingować piłkarzy Wisły. W tym sezonie drużyna Wisły prezentuje się bardzo dobrze w defensywie, w dwumeczu ze Skonto Ryga bramkarz Sergei Pareiko nie miał za dużo pracy. W sparingu przed sezonem wynik pomiędzy tymi drużynami brzmiał 2:1 dla Wisły Kraków po bramkach Cwetana Genkowa, jednak dzisiaj stawka meczu jest o wiele większa i myślę, że ważną częścią planu Roberta Maskanta będzie zachowanie czystego konta. Typ: Litex nie strzeli dzisiaj bramki!


⛔ 100
 
L 7

lgglpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa - A Lyga
Spotkanie: Tauras - VMFD Žalgiris
Typ: VMFD Žalgiris
Kurs: 1.6
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Goście to 2 ekipa ligi. Notują oni 7 meczów pod rząd bez porażki oraz 4 pod rząd ze strzelona bramką. Gospodarze na 9 miejscu w tabeli. Statystyki:

Gospodarze:
9 miejsce w tabeli z 19pkt
bilans: 4 7 6 bramki:19:19
bilans dom: 2 3 1 bramki: 10:6

Goście:
2 miejsce w tabeli z 37 pkt
bilans: 11 4 2 bramki: 29:7
bilans wyjazd: 6 2 1 bramki: 8:3

Różnica w pkt między gospodarzem a ekipą gości to 18 pkt. Goście to solidna drużyna, która na wyjazdach nie strzela dużo bramek ale nie daje sobie strzelić bramki. Ostatni mecz tej drużyny to wynik FK Zalgiris - Tauras Taurage 1:0.

Analizę opieram tylko na tych danych nie wiem czy są jakies braki w składach.


⛔ 100
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów, 18:00
FC Zestafoni - Sturm Graz
Typ: Sturm Graz
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betsson


W trzeciej rundzie eliminacji do elitarnej Ligi Mistrzów spotkają się ze sobą FC Zestafoni i Sturm Graz. Początek rywalizacji o godzinie 18:00. Dla zespołu mistrza Gruzji obecna edycja Champions League jest pierwszym kontaktem z futbolem na tym poziomie. W poprzedniej rundzie Zestafoni wyeliminowała FC Dacia (3:0, 0:2). Jak widać nie obyło się to bez problemów. Ich dzisiejszy rywal jest natomiast o wiele bardziej doświadczony oraz wymagający niż FC Dacia. Sturm Graz to mistrz Austrii. W drugiej rundzie eliminacyjnej pokonał węgierski Videoton. Drużyna rozpoczęła już też rozgrywki ligowe, co również jest ważnym czynnikiem ponieważ piłkarze mogą nabrać rytmu meczowego. W dwóch pierwszych spotkaniach austriackiej Bundesligi Sturm zremisował z Mattersburgiem oraz Riedem. Do zespołu dołączył ostatnio przymierzany do gry w Lechii Gdańsk napastnik Darko Bodul. Sturm powinien z łatwością awansować do następnej rundy kwalifikacji.



⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Koszykówka
ChorwacjaU18 - TurcjaU18
Typ : 2
Kurs : 2.05
Buk : Unibet
Analiza :
Chorwacja lideruje grupę E natomiast Turcja jest czwarta. Ale Turcja wczorajczy mecz z Polską przegrała 3 punktami i zniemcami dwoma . Mieli napewno pecha . Chorwacja po szczęśliwej wygranej z Niemcami 2 punktami muszą w końcu zaliczyć porażkę . Turcja gra bardzo dobrze i powinna dziś pokonaqć Chorwacje . Udowodniła dobrą grę wczoraj gdzie po prowadzeniu przez cały mecz z Polską zawaliła ostatnią kwarte i przegrała . Ale dziś muszą napewną zaryzykować bo mają 4 miejsce i nie mogą sobie pozwolić na porażkę . Chorwacja natomiast jest już spokojna awansu i napewno trochę niepodświadomie się rozluźni.

Jeśli ci pomogłem kliknij dzięki jeśli nie to przesuń krążek w myszce w dół:razz:

✅ 105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom