>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2021 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 26. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 569,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME Play Off 1/8
Godzina:
18:00
Spotkanie: Dania - Walia
Typ:
Dania / +1.5
Kurs: 2.45
Bukmacher:
STS
Analiza:





Nie sposób zagrać innego typu na logikę i realia boiskowe patrząc jak zaprezentowali się Duńczycy w spotkaniach grupowych. Przypomina się " Duński Dynamit" z 1992 r kiedy to nieoczekiwanie i niejako zastępczo wygrali Euro. Do takiej ewentualności droga daleka i raczej się nie powtórzy ale na tego przeciwnika powinno spokojnie wystarczyć. Grają Duńczycy zdecydowanie ładnie dla oka , skutecznie i z nastawieniem na grę ofensywną. Zasłużenie znaleźli się na tym etapie rozgrywek.


Walia zaskoczyła chyba jeszcze bardziej obserwatorów tym że skończyła udział w grupie na 2 lokacie , ale jej styl już nie jest tak imponujący i ładny.
Owszem nie można odmówić im zaangażowania i walki ale sądzę że braknie czysto sportowych argumentów w konfrontacji z Danią. Grają co prawda Duńczycy po raz pierwszy w tej imprezie po za domem i zamiast w Kopenhadze wystąpią na Johan Cruyff Arena w Amsterdamie ale myślę że na fanów nadal będą mogli liczyć.
Tak więc czekam na ciekawe spotkanie w którym zwycięzcą okażą się Duńczycy wygrywając w regulaminowych 90 minutach.

145
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +359
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - New York Islanders
Typ: Tampa Bay Lightning (ML)
Kurs: 1,57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Doczekaliśmy się decydującego siódmego meczu. Tampa może się czuć zdenerwowana, bo śmiało mogli to skończyć już w ostatnim spotkaniu, bo prowadzili 2:0. Potem jednak New York Islanders doprowadzili do dogrywki i strzelili w niej decydującą bramkę. Mimo wszystko wyraźnym faworytem do awansu i tak są gracze Tampy. Przewaga własnego lodu w game 7 to zawsze jest duży atut, zwłaszcza jak się gra tam tak dobrze jak Tampa Bay Lightning. New York Islanders w tej serii co prawda raz wygrali na lodzie rywala, ale to było w pierwszym spotkaniu i wygrana była skromna, bo 2:1. Ich ostatnia wizyta zakończyła się jednak totalną klęską, gdyż Tampa rozniosła Wyspiarzy aż 8:0 będąc drużyną lepszą w każdej tercji. Uważam, że to Tampa wygra to spotkanie i znajdzie się w wielkim finale NHL.

57
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +95
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka LN
Godzina: 15.00
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: Polska -1,5 seta
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Polska zagrała ostatnio 5-setówkę z Francją, mecz przegrany zresztą, ale to nic, chodziło o trening z kimś z top4, o czym mówił Heinen. Trening przyda się na spotkanie z niewygodną Słowenią. Słowenia była o tyle niewygodna ostatnim razem, kiedy to przegraliśmy 1:3, o ile graliśmy w testowym ustawieniu. Tym razem wyjdziemy najsilniejszą 6-stką z Wilfredo na ataku i serwisie i pasypią się punkty dla Biało-Czerwonych. Przewiduję jakiś zastój, stąd handicap na możliwy wariant 3:1. Powodzenia!

66
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +259
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wlochy - Austria
Typ: 1/+1.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS
Analiza:

Reprezentacja Wloch w swietnej formie, Mancini swietnie to pukladal, Wlosi mocni tak samo w kazdej formacji zasadniczo nie maja slabych punktow grupe wygrali z kompletem zwyciestw bez straty bramki,Austriacy nie powinni miec do nich podejscia, biorac pod uwage jak bezradni byli w meczu z Holendrami, tutaj jak najbardziej uzasadniona wygrana Wlochow i przynajmniej dwa gole na ich koncie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wlochy - Austria
Typ: 1 (-2,5 Handicap)
Kurs: 4,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Włochów przed turniejem już wskazywałem jako kandydata na mistrza. Zdania nie zmieniam, a wręcz jestem jeszcze bardziej przekonany. Nie widzę lepszej i stabilniejszej ekipy na tym Euro. Jak gdzieś po drodze odpadną to raczej z winy jakiegoś przypadku, niefarta. Na dzień dobry łatwy przeciwnik. Austria mnie nie przekonuje. Ukrainę rozgryzła taktycznie, a też Ukraincy jakoś nie grali swojego w tym meczu. Bardziej realnym odzwierciedleniem siły tej drużyny jest mecz z Holandią, gdzie dostali 3-0, a mogli dostać więcej. Myślę, że w meczu z Włochami wynik będzie podobny. 3/4 do 0. Chyba, że Włosi przy 2-0 zaczną mądrze oszczędzać siły, tak jak to było w meczu z Walią. Tak czy siak pewna wygrana Italii w 90min. W typie dnia podejmuje po raz kolejny większe ryzyko, by mieć większą bonifikatę punktową jeśli mój scenariusz się sprawdzi. Według mnie Włosi szykbo strzelą 1-0 i potem spokojnie będą kontrolować spotkanie budując sytuacje za sytuacją. Austria będzie musiała się odkryć i padną kolejne gole.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME Play Off 1/8
Godzina:
18:00
Spotkanie: Dania - Walia
Typ: 1/1 Duńczycy wygrają 1 połowę i cały mecz Tak

Kurs: 3,00
Bukmacher:Fortuna
Analiza:
Po meczu z Finlandią /tragedia Eriksena i olbrzymi niefart Duńczyków /słabo widziałem ich dalszy pobyt na Euro.Właściwie 24 strzały na bramkę Finów i niestrzelony karny,to koniec marzeń o wyjściu z grupy.Jednak stało się inaczej.1-2 z Belgią i strzelenie 1 gola pokazało,ze Duńczycy są dobrze przygotowani.
Najlepszy mecz rozegrali z Rosją.Z zerowym dorobkiem punktowym rozjechali Rosjan 4-1.To jeden z najadniejszych spotkań na Euro.
Mimo wielkiej presji dali radę.
Walijczycy to Gareth Bale,taki nasz Levy i Aaron Ramsey z Juve.Ich najbardziej wysunięty zawodnik Moore gra w Cardiff.
Fachowcy piszą o równych szansach,buki Faworyzują Danię ,ja uważam ,że Duńczycy powinni już w 1 połowie coś ustrzelić i dowieżć ten wynik do końca.

Spotkanie z Rosją to jeden z najładniejszych meczów na tych Euro.

200
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +297
Z 615,4K
Dyscyplina:Koszykówka kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: Białoruś - Francja handicap [10,5 -0 ]
Typ: Białoruś +10,5 pkt
Kurs: 2,90
Bukmacher : Etoto
Analiza:W tym spotkaniu półfinałowym mistrzostw Europy w koszykówce kobiet zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarki Francji,sale moim zdaniem ich ewentualne zwycięstwo w tym pojedynku nie będzie wcale takie wysokie.Drużyna tqa to bardzo dobry zespół,główny faworyt do wywalczenia złotego medalu.W fazie grupowej grały one bardzo dobrze odnosząc komplet 3 zwycięstw i zajęły 1 miejsce w tabeli grupy D.W spotkaniu ćwierćfinałowy pewnie pokonały 80-67 Bośnię i Hercegowine.Ich rywalki koszykarki Białoruśi w grupie zajęły 1 miejsce z dorobkiem 2 odniesionych zwycięstw i 1 porażki.W fazie play-of pewnie pokonały Szwecje 58-46 po bardzo dobrej grze w ich wykonaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Austria
Typ: (handicap 0:1) - 1
Kurs: 2.45

Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Tak samo jak kolega wyżej, upatruję dosyć pewnej wygranej Włochów. Prezentują się na tym turnieju naprawdę dobrze. Mają bardzo szeroką kadrę, dzięki czemu prawie cały "podstawowy" skład w meczu z Walią mógł odpocząć i być w pełni sił na to spotkanie. Wtedy gdy grał ten podstawowy skład (czyli w meczach z Turcją i Szwajcarią) to pokazał on całkowitą dominację i właściwie nie pozwalali przeciwnikom na zbyt wiele i zamykali ich na ich połowie. Myślę, że Austria jest nawet chyba trochę słabsza od Szwajcarii, którą Włosi pokonali. Austriacy nie pokazali do tej pory niczego specjalnego, wręcz przeciwnie. Trochę mnie rozczarowali. Ich gra nie ma specjalnego pomysłu, do tego słaba defensywa, która dawała o sobie znak już przed Euro, gdy przegrali 0:4 z Danią i stracili bramkę z Wyspami Owczymi. Myślę, że zmasowany atak Włochów pozwoli im strzelić 2-3 bramki i spokojnie wygrać to spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 2K

messi19152

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wlochy - Austria
Typ: Ciro Immobile strzeli gola TAK
Kurs: 2,37
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Faza pucharowa. Włosi zmierzą się z Davidem Alabą i spółką. Italia to zdecydowany faworyt tego spotkania. Pokazali w fazie grupowej, że mają drużynę z bardzo dobrymi zawodnikami, świetną atmosferą i zgraniem zespołu. Postanowiłem zagrać typ na gola Immobile.

Immobile imponuje skutecznością. W Lazio to kluczowy zawodnik i najlepszy strzelec. W reprezentacji ostatnio gra pierwsze skrzypce. Na turnieju rozsianym po całej Europie zawodnik ten ma na koncie 2 gole. Strzelał w meczu otwarcia z Turcją, a także w drugim meczu popisał się fantastycznym strzałem z dystansu i ustanowił wynik meczu ze Szwajcarami na 3:0. Nie powiększył swojego dorobku bramkowego z Walią, ponieważ trener Roberto Mancini dał zagrać zawodnikom rezerwowym, a kluczowym graczom dał odpocząć.

Napastnik Włoch w dwóch meczach tego turnieju, w których grał oddał 10 strzałów na bramkę rywali, z czego celnych było 3 co daje średnią 1,5 strzału celnego na bramkę rywali. Jestem pewny, że w tym meczu Włosi będą prowadzić grę i stwarzać dużą ilość sytuacji pod bramką Austriaków. Zieloności.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Austria
Typ: Włochy wygrają i wykonają najwięcej rzutów rożnych, Austria otrzyma najwięcej żółtych kartek
Kurs: 3,30
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Proponuję zakład łączony na mecz Włochów z Austrią. Spodziewam się tutaj, że wygra Squadra Azzurra, wykona, więcej rzutów rożnych a ich przeciwnicy otrzymają więcej żółtych kartek. Italia to zdecydowany faworyt tego meczu. Zaprezentowali się wyśmienicie w spotkaniach grupowych. Austria w meczach ze słabszymi rywalami zagrała, przyzwoicie jednak już w meczu z Holandią zostali sprowadzeni na ziemię. Jak dla mnie Włosi to lepsza drużyna od Oragne i wynik, jaki osiągnęli, Holendrzy jest jak najbardziej w ich zasięgu. Powinni bez problemu awansować do kolejnej fazy turnieju. Jeśli chodzi, o argumenty związane z pozostałą częścią wyżej wspomnianego zakładu to w każdym z meczów grupowych Włochów oczekiwana opcja została spełniona. Uważam, że to turniejowi gospodarze tego meczu, będą dyktować warunki gry i nawet przy skromnym prowadzeniu nie cofną się i nadal będą kreować kolejne składne akcje. Przyczyni się to do dominacji, jeśli chodzi o przewagę nad gośćmi pod kątem rzutów rożnych. W pewnym momencie meczu może dać o sobie frustracja Austriaków, którzy nie radząc sobie z dobrze zorganizowaną grą Włochów, mogą uciekać się do fauli. Zakładam, że scenariusz związany z tym, żeby powyższy zakład został, spełniony jest jak najbardziej prawdopodobny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka - NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks
Typ: Trae Young zdobędzie 40 punktów lub więcej
Kurs: 4.7
Bukmacher : Betclic
Analiza

Przed pierwszym meczem zawodnicy i trener Bucks wiedzieli do czego zdolny jest Trae Young,widzieli go w tych play offach. Giannis,najlepszy obrońca ligi,MVP,nie zatrzymał 22 letniego gracza Hawks.
Mało powiedziane,Trae Young nietylko swoją grą ale też swoim charakterem ośmieszył Bucks,chłopak jest ustach koszykarskiego świata,ma swoje pięć minut.
Rzucił 47 w pierwszym meczu,czy Bucks wyciągnęli wnioski z pierwszego meczu? Może ale nie pokazali że potrafią zatrzymać Trae Younga.
Jest główną bronią Hawks,najlepszym zawodnikiem i strzelcem i a cała drużyna Jastrzębi nie przestaje mnie zadziwiać.
Niezależnie od wyniku meczu showmanem i gwiazdą wieczoru o dziwo dzisiaj nie będzie Giannis tylko gracz gości i myślę że to on skradnie wieczór po raz kolejny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Eastbourne
Godzina: 13:30
Spotkanie: Kontaveit - Ostapenko
Typ: Ostapenko
Kurs: 1.90

Bukmacher: STS
Analiza:


Po pierwsze, według mnie, Kontaveit nie przeszła by etapu półfinału, gdyby nie dziwny krecz Giorgi po odłamaniu przeciwniczki. Jak już wspominałem w poprzedniej analizie, Estonka była bliziutko aby polecieć w dwóch setach z Golubić i myślę, że nie może prześlizgnąć się aż do wygrania w całym turnieju. Ostapenko wyraźnie złapała formę na mące i wydaje się, że kontynuuje dobrą dyspozycję w sezonie trawiastym. Na rozkładzie w Eastbourne znalazły się już takie zawodniczki jak Pawluczenkowa, Jabeur, Kasatkina oraz Rybakina, a to robi wrażenie. Serwis Łotyszki wyraźnie poczynił postępy, a to podstawa funkcjonowania na grassie. Na papierze matchup wygląda na dość bliski, ale jednak typuje Ostapenko jako faworytkę.

90
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +224
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME Play Off 1/8
Godzina:
18:00
Spotkanie: Dania - Walia
Typ: Walia

Kurs: 5.00
Bukmacher:fortuna
Analiza:

Kolejne Euro - kolejny awans Walii. Walia potrafii solidnie realizowac taktyke i przede wszystkim ich kontry zwlaszcza za sprawa Jamesa sa niesamowicie niebezpieczne w kwestii tempa. O dziwo Walijczycy nie sa tacy jednoplaszczyznowi i nie do konca prezentuja taki stary futbol wysp laga i stale fragmenty. Nie sa wirtuozami ale potrafia rozklepac przeciwnika i w miare mozliwosci graja madra pilke. Bardzo malo straconych bramek, a czesto samemu znajduja te 1 akcje z lepszymi rywalami. Dania potrafi grac w pilke, ale proboje w strone underdoga, bo Walia nie bedzie taka otwarta na wymiane jak Rosjanie i mysle ze Dunczycy moga sie przejechac na takim szalonym pressingu jak mialo to miejsce z Belgia

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL Milan (Włochy), ziemna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brown D. / Weissborn T-S. - Kopriva V. / Lehecka J.
Typ: Brown D. / Weissborn T-S. DW 2:1
Kurs:
4,60
Bukmacher: STS
Analiza:

Faworytem tego spotkania jest para B/W, która wczoraj wygrała z polską parą Walków/Zieliński. Ja również decyduje się zagrać w ich stronę, jednak uważam, że w tym meczu zobaczymy 3 sety. Jest to finał, a przeważnie w finalach debla mamy pojedynki wyrownane i często o zwyciestwie decyduje super tie break. Dzisiaj uważam, że bedzie podobnie turniej ten odbywa sie na ziemi stąd też wieksze szanse na przełamania. We wczorajszym spotkaniue B/W przegrywali 1:4 w 1 secie lecz potrafili odrobić i wygrać finalnie tego seta 7:5. Para ta, a szczegolnie Brown powoli wchodzi w mecz więc przewiduje scenariusz, że pierwszego seta wezmie solidna para K/L, a potem B/W włączą wiekszy bieg i wygraja to spotkanie 2:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EURO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Walia - Dania
Typ: over 2,5 gola w meczu
Kurs:
2,72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W końcu zaczynają się rozgrywki na poważnie i każdy mecz jest o awans do kolejnej rundy. Stawiam dzisiaj na co najmniej 3 bramki w konfrontacji Duńczyków z Walijczykami. Dania wszystkie mecze grupowe rozegrała przed swoimi fanami i w pełni wykorzystała ten atut, szczególnie w ostatnim, decydującym o awansie meczu z Rosją. Teraz zagrają w Holandii jednak jak dla mnie nie zmieni to nic w ich ofensywnym stylu gry. Z kolei zespół prowadzony przez Roba Page’a spełnił już oczekiwania swoich fanów, awansując do fazy play-off i teraz może zagrać bez żadnej presji, a przy takim podejściu, wszystko się może zdarzyć. Liczę że Bale i spółka postarają się o jakieś trafienie do "sieci". Zapowiada się ciekawa konfrontacja reprezentacji, które mierzyły się ze sobą 10 razy i nigdy ich spotkanie nie zakończyło się remisem (dzisiaj również nie przewiduję wyniku nie rozstrzygniętego). W ekipie Walii nie zagra zawieszony za czerwoną kartkę Ethan Ampadu, co moim zdaniem jest poważnym osłabieniem defensywy wyspiarzy. Myślę, że Braithwaite i Poulsen będą nękać mocno dzisiaj Warda i mam nadzieję, że z powodzeniem.

172
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +233
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Eastbourne
Godzina: 13:30
Spotkanie: Kontaveit - Ostapenko
Typ: tie break w spotkaniu - tak
Kurs: 3.34
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostapenko świetnie prezentuje się na turnieju w Eastbourne przez co dziś wystąpi w roli faworyta przeciwko Kontaveit. Postanowiłem poszukać dziś tie breaka, ponieważ z racji że to finał powinniśmy zobaczyć ciekawe i zacięte starcie a co za tym idzie walka o utrzymanie serwisu. O ile w tenisie kobiecym o wiele łatwiej o przełamania to zachęcony kursem typuje tie break. W żadnym wypadku nie lekceważył bym tutaj Kontaveit, która gdy tylko ma swój dzień potrafi napsuć krwi najlepszym. Zdaje sobie sprawę z ryzyka jakie towarzyszy temu typowi ale dla lepszego oglądania uważam że można pograć za drobne.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Wyszejszaja Liha
Godzina: 15:45
Spotkanie: Smorgonie vs Gomel
Typ: Gomel powyżej 2.5 bramek
Kurs: 2.19
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Zawsze chętnie wracam do Białorusi, która nie tylko w ostatnim roku, ale w i w poprzednich latach sprawiała nam wiele radości. Przed nami starcie dwóch beniaminków, którzy są na kompletnie innych biegunach. Smorgonie grają tylko i wyłącznie w Wyszejszaja Liha, ponieważ Haradzieja zbankrutowała i byli chętni, aby przejąć miejsce bo tym zespole. Niestety ich przygoda w elicie nie jest do końca udana, chociaż mają większe perspektywy niż Sputnik. Gomel to ekipa, która od razu po awansie chce wrócić do czasów świetności. Ostatni raz w 2003 roku świętowali tytuł mistrzowski i pomimo tego, że są to odległe czasy, to świetne perspektywy przed nimi. Piękny stadion, który jest obok BATE, czy Dynama Mińsk najlepszy pod względem infrastruktury, ale także zdolna młodzież, która będzie przynosić owoce w najbliższym czasie. Należy spodziewać się gości, którzy rok w rok będą walczyć o podium i teraz także w charakterze beniaminka. Grają piłkę na tak, gdzie główną armatą jest naturalnie Andrey Solovei, ale i pomocnik ściągnięty z FC Mińsk Oleksandr Vasyliev, w końcu odnalazł się w nowym środowisku. Gomel dobrze czuje się w ataku pozycyjnym oraz w kontrataku i dzisiaj mam nadzieję, że postrzelają tak jak to było w Pucharze Białorusi. Reasumując jestem zdania, że beznadziejna obrona Smorgonie przyjmie kolokwialnie mówiąc, minimum trzy pociski na klatę i goście będą cieszyć się z trzech goli.

119
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +142
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Walia - Dania
Typ: Dania i poniżej 2,5
Kurs:
3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami już najlepsza 16stka Mistrzostw Europy. Dla niektórych Walia na pewno będzie niespodzianką w tym gronie, Dania już można powiedzieć zgodnie z planem.
Zacznijmy od Danii, po 2óch spotkaniach mieli na swoim koncie 0 punktów i musieli wygrać z Rosją aby marzyć o awansie i wygrali zdecydowanie 4:1. Jednak należy wspomnieć, że w meczu przegranym z Belgią zagrali naprawdę bardzo dobre spotkanie i w meczu z Finlandią przed ich tragedią grali również bardzo dobrze, prowadzili grę i straszyli co chwile rywali. Reasumując widać, że Dania bardzo dobrze przygotowała się na te ME i fizycznie i mentalnie.
Jeśli chodzi o Walię to w pierwszym meczu zremisowali 1:1 ze Szwajcarią ale wynik był lepszy niż ich gra, Szwajcaria była lepszą drużyną. Z Turcją wygrali 2:0 ale każdy widział jak Turcja zagrała na tych ME natomiast przegrali w ostatnim meczu z Włochami 0:1 gdzie Włosi grali składem rezerwowym na pół gwizdka.
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tej parze jest Dania. Nie przewiduję dużo bramek w tym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +4
ToBi77 57,8K

ToBi77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Włochy - Austria
Typ: Włochy wygrają i wykonają najwięcej rzutów rożnych
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Włosi są pierwszą drużyna w historii Mistrzostw Europy ,która wygrała wszystkie mecze grupowe nie tracąc ani jednego gola. Nic dodać nic ująć - ogólnie 30 spotkań bez porażki ,a większość z nich wygrana do zera mówi sama za siebie. W meczach grupowych najpierw przerobili na makaron Turków ( 2 rzuty rożne Turcji + 0 strzałów celnych ) ,potem Szwajcarów ( 2 rzuty rożne Szwajcarii + 1 celny strzał ) a na koniec Walię ( 1 rzut rożny Walii + 1 strzał celny ). Z tego co widać to rywale za wiele sobie nie pograli, a Włosi w trzech meczach grupowych dopuścili łącznie do 2 strzałów celnych rywali i kliku kornerów. Wiem że to działo się w Rzymie, a dziś starcie na Wembley tyle że nie sądzę by to miało większe znaczenie przy aktualnej formie Włochów. Powodzenia !!!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom