>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nigeria - Argentyna
Typ: Argentyna -1,5 gola handikap
Kurs: 2,34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chyba nikt nie myślał przed mistrzostwami, że tak szybo mogą się pakować reprezentanci Polski ;-)))))) i Argentyny. Dziś ich mecz o wszystko. Po wewnętrznych naradach dziś ma ponoć wyjść na boisko zespół będący jednością (...tak przynajmniej twierdzą w argentyńskiej prasie). Oceniając potencjały samych drużyn Argentyńczycy mają wielu świetnych piłkarzy...Messi (mimo wszystko), Di Maria, Dybala, Mascherano. Moim zdaniem oceniając samą jakość piłkarską powinno być 3-0 dla Argentyńczycy. Nigeria, podobnie jak Senegal w sumie niczym mi nie imponują. Grają twardo, ale popełniają dużo błędów. Widziałem ich w meczach z Polakami i Chorwacją...nie wyglądało to dobrze. Z Islandią wykorzystali słabości rywala. Dziś wszyscy spodziewają się, że Argentyna ruszy do huraganowych ataków i gdy ewentualnie uda się im strzelić pierwszego gola to dyscyplina taktyczna Nigerii może runąć
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00

Spotkanie: Australia - Peru
Typ: over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: eFortuna

Analiza:
Ostatnia kolejka w grupie C w której pozostała w zasadzie jednak niewiadoma tj. czy Duńczykom uda się obronić miejsce dające awans do 1/8 czy może jednak rzutem na taśmę &quot;zabiorą&quot; im je Australijczycy. O ile bowiem porażkę Duńczyków z Francuzami jestem w stanie sobie wyobrazić, choć nie ukrywam, że zarówno jedni i drudzy jak na razie nie zachwycają to jednak w rywalizacji Australii z Peru wcale nie jestem przekonany, że tym pierwszym uda się wygrać.
Peru jak wiemy po ponad 30 latach powrócili na MŚ i w zasadzie nie mają się czego wstydzić, zagrali naprawdę fajne otwarte spotkanie z Danią, gdzie potrafili sobie stworzyć naprawdę kilka świetnych okazji ale brakowało szczęścia i zapewne umiejętności. Z Francją już tak kolorowo nie było bo tych okazji mieli jak na lekarstwo jednak na pewno pozostawiają po sobie dobre wrażenie i dzisiaj nawet nie mając szans na awans zapewne zrobią wszystko by tak trochę radości swoim kibicom, których akurat w Rosji nie brakuje. Obstawiam, że priorytetem dla drużyny Peru będzie w tym meczu zdobycie bramki. Nie chce specjalnie sprawdzać ale wydaj mi się, że są obecnie jedną z dwóch ekip (obok Kostaryki) która nie zdobyła na tym Mundialu bramki. Osobiście uważam, że jeśli Peru dzisiaj znów zagra otwartą piłkę jak z Duńczykami to te sytuacje bramkowe się pojawią i jakąś (może więcej niż jedną) bramkę na tym Mundialu strzelą.
Co do Australii to oprócz śledzenia wyniku Dania - Francji przed nimi też jest wymóg aby pokonać Peru i wtedy właśnie liczyć na korzystny wynik drugiego meczu. Stąd obstawiam, że Australia dzisiaj zagrać dość ofensywnie i będzie szukać zdobyczy bramkowych (nie tylko z rzutów karnych ???? ).
Moja propozycja na to spotkanie to over 2.5 (asekuracyjnie, bowiem może być i wyższy). Australia musi, natomiast Peru będzie chciało z honorem pożegnać się z imprezą na którą wrócili po wielu, wielu latach. Myślę, że zarówno jedni i drudzy jakieś bramki w tym meczu zdobędą. Zresztą kurs na over 2.5 jak na standardy MŚ w Rosji jest dość niski co również pokazuje, że akurat w tym meczu możemy się chyba spodziewać bramek.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nigeria - Argentyna
Typ: Nigeria wygra
Kurs: 6.1
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,

napiszę tylko w paru słowach, że tak wiele już mnie zaskoczyło na tych mistrzostwach,że ten typ wydaje mi się możliwy. Nie pewny,ale jednak nie byłbym zaskoczony. Po tym co pokazała Argentyna w obu spotkaniach dotychczas. W zaistniałej atmosferze ,która panuje wokół argentyńskiej kadry.
Nigeria ma realne szanse na awans z drugiego miejsca. Porażka z Chorwacją myślę,że na tych mistrzostwach przytrafi się jeszcze nie jednej kadrze narodowej.
Natomiast widzimy jak wiele w dzisiejszej piłce znaczy szybkość,zwrotność, siła,wzrost,wydolność.
Te atuty ma Nigeria a moją szansą jest fakt,że Argentyna musi się otworzyć aby zdobyć 3 pkt . Urządza ją tylko zwycięstwo. Więc otworzą się na pewno,a jak się potoczy spotkanie niebawem się przekonamy..
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
R 204

rotfl233

Użytkownik
Dycyplina: Piłka Nożna, MŚ
Spotkanie: Dania - Francja
Typ: Dokładna liczba goli - 0
Kurs: 6.6
Bukmacher: fortuna
Godzina: 16:00
Na dziś wybrałem to własnie spotkanie. Obie drużyny są w bardzo komfortowej sytuacji, nie mają dużego ciśnienia na wygraną. W przypadku remisu są zadowoleni jedni i drudzy, Francja wychodzi z pierwszego, Dania z drugiego. Nie sądzę aby którakolwiek z drużyn forsowała tempo, gdyż siły mogą przydać się bardziej na dalszą fazę rozgrywek. Stąd właśnie spodziewam się małej ilości goli, a dokładniej to ani jednego. Do tej pory na tych mistrzostwach nie mieliśmy ani jednego bezbramkowego meczu! No to kiedy jak nie teraz? Dodam jeszcze, że Francja będąc w takiej samej sytuacji w tabeli grupowej na MŚ 2014 ostatnie spotkanie właśnie zremisowała 0:0 z Ekwadorem, mimo, że Ekwador od 50&#39; grał wówczas w osłabieniu po czerwonej kartce jednego z zawodników. Takim samym Wynikiem zakończył się mecz na ME 2016 ze Szwajcarią, gdzie sytuacja w tabeli była identyczna z tą dzisiejszą dla wszystkich zespołów w kontekście rozgrywanych dwóch ostatnich meczów. Może trochę typ ryzykowny, ale biorąc pod uwagę całą sytuacje to jest dość spore prawdopodobieństwo do pokrycia tego typu. Kurs na pewno zachęca.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
julez 27

julez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Islandia - Chorwacja
Typ: Islandia

Kurs: 4,10
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Chorwacja mocna to jasne, jednak kluczowi piłkarze nie będą dziś grać (bez siedmiu zawodników), żeby nie narażać ich na drugą żółtą kartkę. Islandia musi wygrać, niezależnie od tego co będzie dziać się w drugim meczu. Myślę że mecz będzie na styku, remis lub zwycięstwo Islandii. Ostatni mecz w eliminacjach do mundialu Islandia potrafiła wygrać 1:0, myślę że dziś mają sporą szanse powalczyć w tym meczu i wywalczyć przy dobrych wiatrach awans do 1/8 finału. Główny argument za tym to jednak to że mają przemeblowany skład.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nigeria - Argentyna
Typ: X
Kurs: 4.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Wczoraj ładnie trafiony typ na Hiszpanię dzisiaj gramy taki zakład w meczu Nigeria - Argentyna. Wiadomo Argentyna faworyt ale znowu pod wielką presją bo jest duża szansa, że dziś pożegnają z turniejem na co zasługują. Nawet zwycięstwo nie musi im dać awansu, podobnie jak remis Nigerii nie musi dać awansu bo o wszystkim zadecyduje drugie spotkanie wtedy... Tylko czy Islandia wygra nawet z 2 garniturem Chorwacji? Ciężko może być także skłaniałbym się, że to ten mecz będzie decydować o awansie. Nigeria porażka z Chorwacją 2:0 oraz wygrana 2:0 z Islandią, tam rywale nie strzelili karnego. Nigeria nie prezentuje jakiegoś nadzwyczajnego poziomu, gdyby Argentyna była w stabilnej formie to spokojnie by ugrali tutaj wygraną, ale Messi i spółka nie tylko są rozbici po meczu z Chorwacją przegranym 0:3, także nie zaprezentowali się nadzwyczajnie z Islandią, a do tego doszły te plotki na temat koszmarnej atmosfery i bojkotu trenera... Moim zdaniem Argentyna nie udźwignie presji i dzisiaj remisuje 1:1 bo właśnie taki dokładny wynik bym typował.
⛔ 100
 
K 22

kabaczekgk12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sant Julia (And) - Gzira (Mlt)
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zaczynamy eliminacje Ligi Europy.
Zmierzą się Sant Julia z Andory i Gzira z Malty, jak dla mnie faworytem dwumeczu jest drużyna z małej wyspy.
Obie drużyny nie są w sezonie ligowym, obie zajmowały trzecie miejsca w swoich ligach. Ale co tu ukrywać liga Maltańska jest dużo mocniejsza.
Gzira ma bardzo dobrych napastników jak na swoją ligę Emanuel Okoye (strzelił 10 goli) i Amadou Samb (Strzelił 21 goli) to nawet mistrz &quot;Valletta&quot; i vice &quot;Balzan&quot; nie mają takich Napastników.
Dlatego jestem za tym że drużyna z Malty wygra na wyjezdzie. Powodzenia.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nigeria - Argentyna
Typ: Powyżej 65 punktów kartkowych (10 pkt za żółtą 25 za czerwoną)

Kurs: 4,10
Bukmacher:iforbet

Analiza:
Wszystko już zostało dobrze opisane. Ja dorzucam od siebie over na kartki. Linia jest mocno wyśrubowana bo obie drużyny zrobią wszystko, żeby ten mecz wygrać. W ogóle overy w tym meczu są mocna przesadzone, ale bukmacherzy spodziewają się szybkiego meczu od bramki do bramki i pewnie mają rację, ale jak będzie zobaczymy. Osobiście uważam, że pomimo wysokiej linii można spróbować z takim typem. Czerwona kartka jest wysoce prawdopodobna, a kilka żółtych na pewno zobaczymy.
Pozdrawiam!
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nigeria - Argentyna
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Właśnie kolego wyżej ubiegł mnie z typem na kartki to wrzucam ponownie faule mimo, że ostatnio idzie jak po grudzie. Dzisiaj liczę na przełamanie taj słabej serii, warunki temu sprzyjają. Mecz w zasadzie o awans do 1/8, nie wierzę że Islandia da rade cokolwiek zrobić w meczu nawet z rezerwami Chorwacji. To w tym meczy rozstrzygnie się kto awansuje obok Chorwatów i mam nadzieję, że będzie pomimo słabej gry dotychczas Argentyna.
Nie ma co się rozpisywać, że Messi będzie często faulowany, że Nigeryjczycy nie będą pozawalać na za wiele rywalom, że jak nie będzie szło Argentyńczykom to sami zaczną faulować etc.. Typ na faule obok kartek wydaje mi się w tym meczu najpewniejszy pomimo, że linie podniesione dosyć wysoko.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom